تیم بایدن برای حضور در کاخ سفید آماده می‌شود تیم بایدن برای حضور در کاخ سفید آماده می‌شود | آوتاف
خانه / اخبار داغ / تیم بایدن برای حضور در کاخ سفید آماده می‌شود

تیم بایدن برای حضور در کاخ سفید آماده می‌شود

ایرنا: وال استریت ژورنال به نقل از منابع خود نوشت: تیم انتقال بایدن که متشکل از گروهی از متخصصان سیاستمدار متعهد به اجرای برنامه‌های وی هستند، در حال برنامه‌ریزی برای اعزام کارکنان به آژانس‌های فدرال پس از اعلام برنده شدن نامزد دموکرات‌ها هستند.

این تیم ماه‌ها در حال برنامه ریزی برای جلوگیری از احتمال عدم همکاری دولت ترامپ با مشاوران بایدن بوده است زیرا آنها آماده می‌شوند تا وی به طور بالقوه کاخ سفید را تصاحب کند.

به نوشته وال استریت ژورنال، تیم بایدن در صورت ندادن اطلاعات کلیدی، تأمین منابع مالی یا اجازه فعالیت ندادن به کارمندان در آژانس‌ها از سوی دولت ترامپ، طرح‌های جایگزین را برای شروع برنامه ریزی دور اول ریاست جمهوری بایدن تنظیم کرده‌اند.

تیم بایدن برای گرفتن کاخ سفید آماده می‌شود

یک مقام انتقالی بایدن در این باره گفت: بحران‌های پیش روی کشور از جمله بیماری همه گیر کرونا، رکود اقتصادی، تغییرات آب و هوایی و بی عدالتی نژادی شدید است و تیم انتقال با سرعت به کار خود ادامه می‌دهد تا دولت بایدن – هریس بتواند در روز اول کار خود را به خوبی آغاز کند.

بایدن وعده داد: من رئیس جمهوری تمام کشور خواهم بود و برای همه آمریکایی‌ها کار خواهم کرد، چه آنهایی که به من رای دادند و چه کسانی که رای نداده‌اند.

نامزد دموکرات‌ها مدعی شد: اینجا مردم حکومت می‌کنند و آنها هستند که رئیس جمهوری را انتخاب می کنند.

بایدن وبسایت «دوره انتقالی» را راه‌اندازی کرد

ایلنا به نقل از اسپوتنیک: «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به‌رغم ادامه روند شمارش آرا، «وبسایت دوره انتقالی» را با هدف آماده‌سازی برای انتقال قدرت از «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری فعلی ایالات متحده، راه‌اندازی کرده است.

حتما بخوانید:  ستایش، پرمخاطب‌ترین سریال ۲۰سال اخیر!

در بیانیه منتشر شده در این وب سایت آمده است: «مردم آمریکا تعیین خواهند کرد که رئیس‌جمهوری بعدی ایالات متحده چه کسی خواهد بود. چند ایالت در این کشور هنوز در حال شمارش آرا هستند. بحران‌هایی که کشور با آن روبه‌رو است از بیماری همه‌گیر تا رکود اقتصادی، تغییر اقلیم تا بی‌عدالتی نژادی شدید و جدی است و تیم دوره انتقالی به تدارکات خود با شدت تمام ادامه خواهد داد تا دولت بایدن-هریس از همان روز اول شروع به کار کند».

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *