جنابان روحانی، حریرچی و جهانپور، حرف کدامتان؟ جنابان روحانی، حریرچی و جهانپور، حرف کدامتان؟ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / جنابان روحانی، حریرچی و جهانپور، حرف کدامتان؟

جنابان روحانی، حریرچی و جهانپور، حرف کدامتان؟

برترین‌ها: مشخص نیست که وضعیت کرونا در ایران به کجا رسیده است. آمار‌های رسمی از کاهش تعداد فوتی‌ها بر اثر این بیماری خبر می‌دهد. از طرفی هم استان خوزستان از نظر شیوع کرونا در وضعیت قرمز به سر می‌برد، حتی اعلام شده که برخی استان‌ها همچون لرستان و کرمانشاه وضعیت مناسبی ندارند، تهران که جای خود دارد.

اما آنچه که مشخص است از کشنده بودن این ویروس کاسته شده از طرفی هم افکار عمومی در وضعیت بلاتکلیفی به سر می‌برند. مقایسه اظهارات مقامات مسئول طی ۱۲ ساعت اخیر نشان می‌دهد رویه واحد در اطلاع رسانی درباره بیماری کرونا وجود ندارد و این مساله به سردرگمی شهروندان دامن زده است.

آقای روحانی، جنابان حریرچی و جهانپور، حرف کدامتان؟

ایرج حریرچی؛ معاون کل وزیرات بهداشت درباره وضعیت بیماری کرونا اعلام کرد: ما باید تا اطلاع ثانوی به زندگی با این ویروس عادت کنیم، پیش‌بینی‌ها قطعی نیست، اما پیش‌بینی سازمان بهداشت جهانی این است که اوضاع در پاییز، از خرداد و تابستان بدتر خواهد بود. همچنین این سازمان پیش‌بینی کرده است که به مدت یک‌سال و چند ماه دیگر با ویروس کرونا درگیر خواهیم بود.

آقای روحانی، جنابان حریرچی و جهانپور، حرف کدامتان؟

اظهارات حریرچی در حالی مطرح می شود که صبح امروز روحانی، رئیس‌جمهور با اشاره به روند کاهشی شیوع کرونا در کشور گفت: مردم باید بدانند شرایط فردای ما در مقابله با ویروس کرونا بدتر از امروز نیست. مردم ضمن احتیاط، به آینده خود اطمینان داشته باشند. حتی اگر این ویروس در تابستان و پاییز جهش هم پیدا کند، باید بدانیم ما از پیک اصلی کرونا در کشور عبور کردیم.

آقای روحانی، جنابان حریرچی و جهانپور، حرف کدامتان؟

همزمان کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت در نشست خبری امروز خود گفت: کماکان جزو ۵ کشور برتر در زمینه بهبودیافتگان کرونا هستیم اما به هیچ وجه در وضعیت عادی به سر نمی بریم و هیچ کجای جهان و همچنین کشور ما وضعیت عادی ندارد!

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  تشبیه واگذاری سرخابی‌ها به ازدواج با عمه

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *