حمله نامتعارف صادقی به پرسپولیسی‌ها حمله نامتعارف صادقی به پرسپولیسی‌ها | آوتاف
خانه / اخبار داغ / حمله نامتعارف صادقی به پرسپولیسی‌ها

حمله نامتعارف صادقی به پرسپولیسی‌ها

خبرورزشی: مدافع سابق استقلال به خبرورزشی گفت: آقای کنعانی‌زادگان، شما عقده‌های شهرنشینی‌ات را با ورود به تیم استقلال باز کردی و تهران را دیدی.

امیرحسین صادقی با شنیدن متنی که حسین کنعانی‌زادگان در صفحه شخصی‌اش منتشر کرده بود خندید و مطالبی را درباره وضعیت این روزهای فضای مجازی بیان کرد.

عده‌ای از پرسپولیسی‌ها بخشی از شکست تیم‌شان در فینال آسیا را به حمایت‌های استقلالی‌ها از باشگاه اولسان کره‌جنوبی مربوط می‌دانند و معتقدند وحدت ملی در این باره وجود نداشته است! با این موضوع موافقید؟چه بگویم! متأسفانه این‌قدر اوضاع اجتماعی و اقتصادی‌مان به‌هم ریخته است که این قبیل مسائل در همه سطوح فراگیر شده است. شما دولتی‌ها که برای قهرمان شدن پرسپولیس همه‌جوره از این تیم حمایت کردید و برایش مایه گذاشتید و پافشاری می‌کردید که این اتفاق بیفتد…

… اینکه رئیس جمهور وعده پاداش آنچنانی برای بازیکنان پرسپولیس داد را می‌گویید؟

مهم نیست! هر کس می‌تواند علایق شخصی خودش را داشته باشد ولی نباید بین دو تیم فرق بگذارند. آن زمان که استقلال هر سال در آسیا بود خبری از این آقایان نبود. زمانی که ما پروازهای‌مان از فرودگاه امام خمینی بود و سایر تیم‌ها از فرودگاه مهرآباد از تهران خارج می‌شدند کجا بودند؟ چرا آن زمان از مسئولان وزارتی و غیره خبری نبود ولی الان در این چند ساله با این همه فرق گذاشتن بین دو تیم تهرانی هر کاری از دستتان برمی‌آید برای رساندن یک تیم به آنجایی که برای ما خاطره است هر کاری می‌کنید!

منظورت اتفاقات اخیر در حوزه وزیر ارتباطات است؟

بله! چرا از این اتفاقات برای دیگر تیم‌ها نمی‌افتد؟ چطور وزیر با یحیی گل‌محمدی لایو اینستاگرام می‌رود ایرادی ندارد؟ اصلاً چون یک تیم هوادار دارد مهم نیست! مگر دیگر تیم‌ها طرفدار ندارند و بی‌کس و کار هستند؟ این‌قدر یک تیم را لوس نکنید! لوسش کردید که نمی‌تواند یک فینال را رد کند و قهرمان شود! این درست مانند رفتاری است که با یک بچه در خانواده صورت می‌گیرد و این‌قدر لوسش می‌کنند که نمی‌تواند روی پای خودش بایستد. نمی‌شود که همه جا بابا دنبال آدم باشد. بگذارید این بچه بزرگ شود اما روی پای خودش.

حتما بخوانید:  چرا روحانیون پروتکل‌ها را تا این حد جدی گرفتند؟

معتقدید که حمایت‌ها از تیم پرسپولیس طبیعی نبود؟

باعث تأسف است بگویم در حین صحبت‌های محمدرضا احمدی، مجری و گزارشگر بازی در شبکه سوم سیما حرف‌هایی را شنیدم که برخی را یادداشت کردم تا در تماسی با خودش به او بگویم که این چه حرف‌هایی بود که در رسانه ملی زدی!

چه حرفی؟

دوست ندارم تکرارشان کنم ولی تلویزیون ملی یک کشور که جای این حرف‌ها نیست. نه اطلاعات دقیق دارید نه حساب این را می‌کنید که میلیون‌ها ایرانی نشسته‌اند و تلویزیون نگاه می‌کنند. طرفداران پرسپولیس دوست دارند برای تیم‌شان کری بخوانند ولی این روزها می‌بینیم که در فضای مجازی یک‌سری افراد کار را از کری‌خوانی به مرز فحاشی و توهین ناموسی و هتاکی به شرف و عقاید دیگران رسانده‌اند و این بد است.

خبر دارید کنعانی‌زادگان در صفحه‌اش نوشته: «وقتی شیری زمین می‌خورد صدای کفتارها بلند می‌شود؟»

جواب این بچه را باید باشگاه استقلال بدهد. همان‌هایی که رفتند او را به استقلال آوردند جوابش را بدهند بهتر است! ولی این را می‌گویم که آقای کنعانی‌زادگان، شما عقده‌های شهرنشینی‌ات را با ورود به تیم استقلال باز کردی و تهران را دیدی! چه زود یادت رفت و حالا برای همین تیم کری می‌خوانی! یک دقیقه قهرمانی که این همه «شیر شیر» کردن ندارد!

او در متنی که منتشر کرده از پلی‌آف آسیا و این عبارت‌ها استفاده کرده است.

آخر بگویید شما که خودتان با VAR به فینال رسیدید چطور آنجا VAR برایتان خوب بود ولی این بار بد شد؟ کار خوب است که خدا برای آدم درست کند نه اینکه با توسل به این و آن و وزیر و مدیر! متأسفانه همین کارهاست که موجب شده وضعیت بین دو طرف این ماجرا یعنی تماشاگران استقلال و پرسپولیس وخیم شود. یک عده دوست دارند این دو تیم از چشم مردم بیفتند ولی راه را اشتباه می‌روند. همان‌هایی که در اقتصاد افتضاح به‌بار آورده‌اند سعی داشتند با نقاب پرسپولیس به هر شکلی است یک قهرمانی هم برای این تیم رقم بزنند و مثلاً با ایجاد شادی بین مردم خودشان را موجه جلوه دهند که البته تیرشان به سنگ خورد.

حتما بخوانید:  کمک کروناییِ بسیج دانشجویی به نیازمندانِ آمریکا

حس خود شما به این بازی چه بود؟

من گفته بودم از قهرمانی پرسپولیس فقط برای آنهایی خوشحال می‌شوم که سال ۱۳۷۸ که استقلال با جوبیلو ایواتا ژاپن بازی داشت، از باخت استقلال ناراحت شدند وگرنه برای همه آنهایی که از شکست استقلال شاد شدند هیچ ناراحتی نداشتم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *