حکم اعدام باقری درمنی تایید شد حکم اعدام باقری درمنی تایید شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / حکم اعدام باقری درمنی تایید شد

حکم اعدام باقری درمنی تایید شد

خبرگزاری مهر: سخنگوی قوه قضاییه از تایید حکم اعدام باقری درمنی در دیوان عالی کشور خبر داد.

صد و سی و چهارمین نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه دقایقی پیش با حضور نمایندگان رسانه های داخلی برگزار شد.

در ابتدای این نشست، حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژهای گفت: اخیرا تعدادی از کسانی که فساد مالی داشتند، حکم قطعی دریافت کردند.

وی افزود:منوچهر پورفر به ده سال حبس و جزای نقدی ۳۱۸ میلیارد و ۱۷۵ میلیون ریال به ضمیمه اموالی، اسماعیل نصر الهی به ده سال حبس و همان میزان جزای نقدی و ضبط اموال ناشی از حرم و محرومیت از مشاغل دولتی محکوم شدند.

وی افزود مهدی رضایی فرزند رمضان به سه سال حبس و ۴۶ میلیارد ریال جزای نقدی، ناصر حبیبی نصب به یک سال حبس و هفده میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند. عسکر براتی فرزند نادعلی به پنج سال حبس و جزای نقدی، امیر کمالی سروستانی به بیست سال حبس و جزای نقدی و ضبط اموال، حسین منصوری قیری به هشت سال حبس و سه میلیارد و نهصد میلیون ریال جزای نقدی، محمود پورمند به هشت سال حبس و همان مبلغ جزای نقدی محکوم شدند. میامحمد آخوند زاده تبعه افغان بوده در پرونده ارزی به بیست سال حبس و اخراج از کشور و جزای نقدی محکوم شده است.

وی ادامه داد. محسن رنجبر به اتهام ارتشا به هفت سال و شش ماه حبس و دو میلیارد ریال جزای نقدی و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شده است.

محسنی اژه ای در شیراز حکم بدوی در مورد رییس شورا و اعضای شورا و نوزده پیمانکار و شهردار مرودشت صادر شده است که هنوز قطعی نیست. تا پانزده سال حبس برای برخی از این افراد تعیین شده است. در شیراز حکم پرونده ابفا هم صادر شده است.

حتما بخوانید:  سهم ایران از بازار‌ سوریه، کمتر از ترکیه و چین!

وی ادامه‌داد حکم اعدام باقری درمنی تایید شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *