دفتر هاشمی شاهرودی: مردم دعا کنند دفتر هاشمی شاهرودی: مردم دعا کنند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / دفتر هاشمی شاهرودی: مردم دعا کنند

دفتر هاشمی شاهرودی: مردم دعا کنند

خبرگزاری ایلنا: رئیس دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی شاهرودی فعلا علائم حیاتی دارد و با دستگاه‌های فشار و سایر تجهیزات پزشکی وضعیت‌شان تحت کنترل است، گفت: ایشان هفته پیش به علت وخامت حالشان به آی سی یو منتقل شدند و دستگاه‌های مختلف به ایشان وصل شد.

 پرویز داوودی در جمع خبرنگاران در محل بیمارستان خاتم الانبیا درباره آخرین وضعیت آیت‌الله هاشمی شاهرودی گفت: شما اطلاع دارید که ایشان باتوجه به بیماری که داشتند مدت‌ها بود که برای این مریضی تحت درمان قرار گرفته بودند.

رئیس دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: ایشان هفته پیش به علت وخامت حالشان به آی سی یو منتقل شدند و دستگاه‌های مختلف به ایشان وصل شد.

وی با بیان اینکه ایشان فعلا علائم حیاتی دارند و با دستگاه‌های فشار و سایر تجهیزات پزشکی وضعیت‌شان تحت کنترل است، گفت: ما اینجا خدمتشان هستیم و از خدا هم می‌خواهیم که شفای عاجل عنایت فرمایند از مردم هم می‌خواهیم با توجه به شخصیت ایشان که بسیار ممتاز و متفکر و مرجع و فردی با تقوا با این سابقه عظیم علمی و اجرایی است و سرمایه‌ای برای نظام محسوب می‌شوند، دعا بفرمایند که خدا توفیق دهد شفای ایشان هرچه سریعتر حاصل شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  ورق حلب، روغن جامد را کمیاب کرد!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *