رئیسی: دست مُفسد را از مُچ نه، از بازو قطع می‌کنیم رئیسی: دست مُفسد را از مُچ نه، از بازو قطع می‌کنیم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / رئیسی: دست مُفسد را از مُچ نه، از بازو قطع می‌کنیم

رئیسی: دست مُفسد را از مُچ نه، از بازو قطع می‌کنیم

خبرگزاری ایسنا: رئیس قوه قضائیه با تاکید بر اینکه سپاه با سرنگون کردن پهپاد متجاوز امریکایی قدرت پوشالی استکبار را به جهانیان نشان داد، گفت: همانگونه که کسی باورش نمی شد برادران سپاه بتوانند پهپاد آمریکایی را با به روزترین امکانات در آسمان سرنگون کنند، قطعا ما هم می‌توانیم عدالت را در این نظام مقدس اجرایی کنیم.

رئیسی: دست مفسدان را از مُچ نه از بازو قطع می‌کنیم

رییسی:

* (با تاکید بر مبارزه قاطع با فساد): دست کسانی که به بیت المال دست درازی کرده اند را نه از مچ بلکه از بازو قطع می کنیم.

* (با بیان اینکه برخی تصور می کنند که اجرای عدالت اقدامی ناشدنی است): اجرای عدالت امری شدنی است، همانگونه که کسی باورش نمی شد برادران سپاه بتوانند پهپاد آمریکایی را با به روزترین امکانات در آسمان سرنگون کنند، قطعا ما هم می توانیم عدالت را در این نظام مقدس اجرایی کنیم.

* (با بیان اینکه حضرت آقا فرمودند در بحث سوریه” دشمن خواست و نتوانست و ما خواستیم و توانستیم): این اقدام شما و این مقاومت در منطقه برای بسیاری قابل تصور نبود و شما ظرفیت ها را پای کار آوردید و جهان را مبهوت کار خودتان نمودید و قطعا ما هم می توانیم همچون شما در عرصه اجرای عدالت دست مفسدان اقتصادی را از بیت المال قطع کنیم.

* (با بیان اینکه امروز پرچم” مبارزه با مفاسد” در دست مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) است و بنده و همکاران سربازان ایشان هستیم) پرچم مقاومت نیز امروز در دستان معظم له قرار دارد و همه ما سربازان ایشان هستیم.

* امروز عده ای می گویند مگر می توان با مفسدان و ثروت اندوزان و قدرتمندان مبارزه کرد؛ باید بگویم که آری می شود. این انقلاب ریشه در خون پاک شهدا دارد و خداوند از خون ها نمیگذرد و ما هم نمی گذاریم خون این شهدا پایمال بشود.

حتما بخوانید:  جزئیات کنکور ۹۷ اعلام شد

* امروز راهبرد ما این است که در مقابله بافساد کار با جدیت دنبال شود و مبارزه با فساد را ادامه خواهیم داد تا این وضعیت خاتمه یابد.

* امیدوارم مردم احساس اجرای عدالت را داشته باشند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *