رضایی: برخی به جوانان ما آمپول ضد مبارزه می‌زنند رضایی: برخی به جوانان ما آمپول ضد مبارزه می‌زنند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / رضایی: برخی به جوانان ما آمپول ضد مبارزه می‌زنند

رضایی: برخی به جوانان ما آمپول ضد مبارزه می‌زنند

میزان نوشت: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: زمان آن رسیده است که بچه‌های انقلاب فراتر از گروه‌های سیاسی باید به میدان بیایند و کارآمدی خود را اثبات کنند.

محسن رضایی که به منظور شرکت در چند برنامه مردمی و فرهنگی به استان خوزستان سفر کرده است در دیدارهای روز نخست سفر خود به استان خوزستان در چهار سخنرانی به نقش موثر مردان و زنان خوزستانی در مبارزه با رژیم طاغوت و نیز پاسداری از ایران اسلامی در تهاجم ارتش بعثی پرداخت و بر نقش آفرینی جوانان خوزستانی در نبرد اقتصادی جدید تاکید کرد.

وی در جمع نیروهای انقلاب در موسسه‌های میعاد نور معرفت و چراغ هدایت گفت: الان نیروهای ما در سواحل مدیترانه هستند، اما دشمن با اعمال تحریم و فشار، می‌خواهد ما را در تنگنا قرار دهد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: زمان آن رسیده است که بچه‌های انقلاب فراتر از گروه‌های سیاسی باید به میدان بیایند و کارآمدی خود را اثبات کنند. از سال‌ها پیش، من اطمینان داشتم که نبرد اقتصادی، ما را به چالش می‌کشاند. من برای همین از سپاه خارج شدم و اقتصاد خواندم. قرارگاه سازندگی را فعال کردم. در مجمع کمیسیون اقتصادی را پایه گذاری کردم و ده‌ها سیاست را برای اقتصاد ایران در مجمع تصویب کردیم. اما این‌ها کافی نیست، باید در کنار هم این بار و موانع دیگر را از زمین برداریم و کارآمدی نظام زیر سایه رهبر انقلاب را به همه اثبات کنیم. همانطور که باکری و همت و دقایقی و خرازی را کسی نمی‌شناخت، جوانان امروز و دیروز ما می‌توانند خود را اثبات کنند.

حتما بخوانید:  دادگاه سانحه سقوط پرواز ۷۵۲ به روایت تصویر

وی که در مسجد امام حسن مجتبی (ع) در محله کوی نفت اهواز سخن می‌گفت، افزود: متاسفانه یک عده آمپول ضد مبارزه و جهاد به جوان‌های ما می‌زنند. مدافعان حرم و شهادت طلبی را زیر سوال می‌برند. جوان ما اگر روحیه‌ی جهادی خودش را به دست بیاورد، می‌تواند همه قله‌ها را فتح کند. اعتماد به نفس و نوآوری است که می‌تواند ما را نجات دهد. گدایی از خارج، نوآوری و اعتماد به نفس را از بین می‌برد. ما مخالف تعامل با خارج نیستیم. ما باید تولید با کیفیت را صادر کنیم و سرمایه خارجی را پس از دیدن سرمایه‌های داخلی دعوت کنیم. در جهان، سرمایه گذاران نگاه به سرمایه گذاران داخلی آن کشور و محیط کسب و کار می‌کنند. آیا از جوانان و سرمایه‌ها و زمین‌ها و نقدینگی ما استفاده می‌شود؟ پول عظیمی که در اختیار مردم است را چرا در خدمت آبادی کشور به کار نمی‌گیریم؟

فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس گفت: ما باید در چهلمین سالگرد انقلاب، پرچم جهاد را بالا بگیریم. خوزستانی‌ها باید در جنگ اقتصادی، یک بار دیگر خودشان را به نظام و انقلاب ثابت کنند. در این مسجد از دولتمردان می‌خواهیم که درس جنگ و درس انقلاب را که همان اعتماد به مردم و بازکردن راه برای جوان‌ها است را به کار بگیرند.

باید به مردم میدان داد تا سرمایه‌ها و قهرمانی هاشان دیده شود. جوان‌های ایران می‌توانند از رقبای اروپایی و آمریکایی جلو بزنند. جهاد باید دوباره شعله ور شود و انرژی‌های مردم آزاد شود. تمام نفت و گاز تولیدی ما برای ایران شکوفا شده کم است. همین خوزستان ما، می‌تواند ۸۰ میلیون نفر را اداره کند. اینقدر که آب و زمین و نفت فراوان در آن هست. متاسفانه مسیر گدایی از بیگانه خوزستان را به این وضع گرفتار کرده است. باید تولید ملی و اشتغال را در برابر تحریم‌های آمریکا و کارشکنی برخی‌ها به کار گرفت.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *