سپاهان: پرسپولیس باید سه بر صفر بازنده شود سپاهان: پرسپولیس باید سه بر صفر بازنده شود | آوتاف
خانه / اخبار داغ / سپاهان: پرسپولیس باید سه بر صفر بازنده شود

سپاهان: پرسپولیس باید سه بر صفر بازنده شود

خبرگزاری ایرنا: بدنبال شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم جلوگیری از گسترش آن، مقامات ورزشی در تصمیمی از لغو مسابقات ورزشی برای ۱۰ روز خبر دادند اما ساعاتی بعد نظر خود را تغییر داده و اعلام کردند که مسابقات هفته بیستم لیگ برتر انجام می‌شود اما بدون حضور تماشاگر.

پرسپولیس برای برگزاری حساس‌ترین دیدار هفته راهی اصفهان شد اما با وجود اینکه این تیم در موعد مقرر در نقش جهان حضور پیدا کرد، میزبان علیرغم مهلت قانونی برای رساندن خود به ورزشگاه و برگزاری دیدار، وارد میدان نشد و در نتیجه با تصمیم داور پرسپولیسی‌ها زمین بازی را ترک کرده و دیدار لغو شد.

بدنبال این اتفاقات عجیب و غریب، «مسعود تابش» در پاسخ به اظهارات «محمد حسن انصاری‌فرد» واکنش تندی نشان داد.

او اعتقاد دارد دیدار انجام نشده سپاهان و پرسپولیس باید سه بر صفر به سود زردپوشان اصفهانی اعلام شده و عدالت اجرا شود.

مشروح این گفت‌وگو جالب از قرار زیر است:

حاشیه‌های بازی انجام نشده پرسپولیس و سپاهان هنوز ادامه‌ دارد.

این‌ها حاشیه‌هایی است که دوستان درست می‌کنند و می‌خواهند افکار عمومی را منحرف کنند. باشگاه سپاهان شفاف و صادقانه درباره اتفاقاتی که در روز بازی با پرسپولیس رخ داد به صحبت پرداخت.

محمدحسن انصاری‌فر شما را متهم به دروغگویی کرد.

اول اینکه باشگاه سپاهان به طور رسمی از محمدحسن انصاری‌فرد به دلیل توهین و افترا، به طور رسمی به دادگاه فرهنگ و رسانه شکایت کرد تا معلوم شود چه کسی دروغ گفته و چه کسی حقیقت را بر زبان آورده است، این حرف‌ها فرار به جلو محسوب می‌شود و ما به طور حتم تحت هیچ شرایطی کوتاه نخواهیم آمد.

حتما بخوانید:  حسن نصرالله: عربستان خواستار ترورِ من است

باشگاه سپاهان به دنبال تعویق بازی با پرسپولیس بود، این موضوع را قبول دارید؟

این موضوع را هیچ وقت کتمان نکرده‌ایم و باز هم می‌گویم که تا لحظات آخر به دنبال این بودیم بازی به تعویق بیافتد. طبیعی است که در حساس‌ترین بازی لیگ برتر که سرنوشت قهرمانی را مشخص می‌کرد دوست داشتیم در حضور هوادارانمان به میدان برویم. این موضوع را بارها اعلام کردیم اما به ما گفتند با توجه به اینکه مصالح ملی در میان است و ممکن است میزبانی لیگ قهرمانان آسیا از نمایندگان ایران گرفته شود حاضر شدیم بدون تماشاگران‌مان به میدان برویم.

به خاطر اعتراض هواداران سپاهان با تاخیر به ورزشگاه رسیدید؟

این را همه ایران دیدند که هواداران سپاهان اعتراض داشتند و اجازه نمی‌دادند تیم از هتل خارج شود، البته آنها حق داشتند اما سرمربی و کاپیتان سپاهان زمان زیادی را با آنها به صحبت پرداخت تا این عزیزان متقاعد شوند و تیم بتواند از هتل خارج شود.

اما فرمانده یگان ویژه اصفهان اعلام کرد که برای خروج تیم سپاهان از هتل و حرکت به سوی ورزشگاه مشکلی نبوده است..

اگرچه دوستان خوب ما در یگان ویژه چنین صحبتی را انجام داده‌اند اما زمانی بستر و شرایط لازم برای خروج سپاهان از هتل فراهم شد که کار از کار گذشته بود و تاخیر زیادی صورت گرفت.

انصاری‌فرد گفته است «من تمام راهرو را دیدم و کسی از اتاق سپاهان خارج نشد. اگر کسی دید که عضوی از باشگاه سپاهان از رختکن خارج شود، اسمم را عوض می‌کنم»

ایشان در حالی ما را متهم به دروغگویی می‌کند که خودشان دروغ می‌گویند، تصاویر و فیلم‌های گرم کردن بازیکنان وجود دارد که برایتان ارسال می‌کنم و آنها به اشتراک بگذارید تا این آقا متوجه واقعیت‌ها شود. او نماینده‌ای را به اصفهان و ورزشگاه نقش جهان بفرستد بداند از جایی که ایستاده بود راهروی کنار رختکن سپاهان تحت هیچ شرایطی قابل رویت نیست، آقای انصاری‌فرد شما چطور از لابی ورزشگاه می‌خواستید گرم کردن بازیکنان تیم را مشاهده کنید در حالیکه شیب ۴۰ درجه وجود دارد؟

حتما بخوانید:  ادعای تجاوز ۴ مرد به یک زن ایرانشهری

جلال مرادی از نماینده باشگاه سپاهان فهرست بازیکنان را خواست و این اتفاق صورت نگرفت، جوابی برای این پرسش دارید؟

من این موضوع را از سرپرست تیم پرسیدم و او گفت می‌خواستیم پرسپولیس وارد زمین شود تا فهرست خود را در اختیار ناظر بازی قرار دهیم که پرسپولیسی‌ها حاضر نشدند وارد زمین شوند. البته اعتقاد دارم در این مورد اشتباه صورت گرفت و لیست تیم باید داده می‌شد.

پرسپولیسی‌ها اعتقاد دارند باید عدالت اجرا و بازی سه بر صفر به سود پرسپولیس اعلام شود.

با این نتیجه عدالت اجرا می‌شود؟ اگر قرار است عدالت اجرا شود باید بازی سه بر صفر به سود سپاهان اعلام شود، ما آماده بازی بودیم و به بعد از اینکه با تاخیر وارد ورزشگاه شدیم، می‌خواستیم تحت هر شرایطی به زمین برویم اما این پرسپولیسی‌ها بودند که نمی‌خواستند به زمین بیایند و ورزشگاه را ترک کردند. من یک پرسش دارم…

چه پرسشی؟

چرا مدیرعامل، سرمربی و مربی پرسپولیس به جای اینکه در رختکن تیمشان حضور داشته باشند مدام در اتاق ناظر بازی بودند؟ تصاویر موجود است و آنها نمی‌توانند این موضوع را کتمان کنند. مگر همین تیم پرسپولیس در فینال جام حذفی که حق با آنها نبود چهار ساعت بازی را به تاخیر نینداخت؟ آن زمان مشکلی نبود حالا این حرف و حدیث‌ها به وجود آمده است؟ سیاه نمایی دورانش به پایان رسیده است و نمی‌توان با این حرف‌ها افکار عمومی را تحت تاثیر قرار داد. انصاری فرد به من می‌گوید سابقه‌ات روشن است و تو را می‌شناسم من هم در جواب می‌گویم بله کاملا سابقه من روشن است برای مدیرعامل پرسپولیس به عنوان کسی که بازیکن ملی بوده احترام و ارزش قائل هستم اما من هم سابقه شما را می‌شناسم آقای انصاری فرد.

حتما بخوانید:  مجیدی: این رفتار شایسته پلیس ایرانی نیست

اگر بازی سه بر صفر به سود پرسپولیس اعلام شود چه واکنش نشان خواهید داد؟

به طور حتم از حق باشگاه بزرگ و مردمی سپاهان کوتاه نخواهیم آمد و از طریق مراجع قانونی و بالاتر پیگیری‌های لازم را انجام خواهیم داد.

انصاری‌فرد ادعای دیگری را مطرح کرده که سپاهان چند بازیکن مصدوم داشت و به همین دلیل می‌خواست بازی به تعویق بیافتد.

سپاهان این قدر بازیکن خوب و با کیفیت در اختیار دارد که غیبت ۲ بازیکن در روند این تیم تاثیر منفی نگذارد، این حرف‌ها حقیقت ندارد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *