سپاه: کشور را به سمت هیچ جنگی نمی‌بریم سپاه: کشور را به سمت هیچ جنگی نمی‌بریم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / سپاه: کشور را به سمت هیچ جنگی نمی‌بریم

سپاه: کشور را به سمت هیچ جنگی نمی‌بریم

خبرگزاری تسنیم: فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ما کشور را به سمت جنگ نمی‌بریم اما از هیچ جنگی نمی‌ترسیم و به آمریکا می‌گوییم در مواجه با ملت ایران با ادبیات درست سخن بگویند ما به اندازه شکستن چندین باره آنها قدرتمندیم و نگران نیستیم.

سپاه: کشور را به سمت هیچ جنگی نمی‌بریم

سردار سرلشکر حسین سلامی در همایش طلایه‌داران امنیت و خدمت:

* خوزستان سمبل مقاومت قهرمانانه ملت ایران در تاریخ انقلاب اسلامی و این قبله ملت ایران است، این سرزمین که رایحه دل انگیز شهادت و استقامت که مشام مجاهدین را عطرآگین می‌کند.

* همه ملت ایران در خوزستان یک تولد دارند و این استان زادگاه همه ایران است، خوزستان دشمن را از سرزمین بیرون راند، تمرکز آنها را برهم زد، و ثابت کرد در عمل میشود عده کمی بر تعداد کثیری پیروز شود.

* جنگ را به دور دست فراری دادید و دشمن را وادار کردید از پناهگاه ها خارج شوند و تمام توان وارد کارزار شوند.این مشخصه ماست که همه دنیا دیده اما در مقابل دشمن در دشمنی کم نذاشته اید.

* به جرم حق طلبی و استقلال خواهی از عرصه جنگ فرهنگی تا بمباران رسانه‌ای برای سست کردن اراده‌ها و سلب امید و کاشتن بذر تردید در قالب‌های ایران کم نذاشت و هر چه توانستند به جنگ ملت ایران آمدند و هنوز هستند.

* قدرت ما آنقدر زیاد است که همه می‌دانند گره‌ها بدون ما باز نمی‌شود.ما را در محاصره و تحریم اقتصادی، صنعتی و علمی قرار دادند تا وابسته بمانیم تا ما را تسلیم کنند، اما این بار هم ملت ما با هدایت های الهی و وحیانی رهبر انقلاب تاکنون ایستادیم.

حتما بخوانید:  مقتدی الصدر و العبادی اعلام ائتلاف کردند

* ما در اوج تحریم به خودباوری رسیدیم تا استعدادها شکوفا شوند،

* در این دوران به هواپیماهای بدون سرنشینی دست یافتیم که می‌توانند با دقت زیاد مسافت‌های زیادی را سپری کنند و بازگردند. به موشکهای بالستیک دست یافتیم که با دقت عمل می‌کنند، وهمه نیازها را در داخل تولید می‌کنیم.

* (با اشاره به تکیه اصلی و عنصر اصلی نظام مردم هستند): رهبر، اسلام، و مردم سه عنصر اصلی قدرت ایران هستند، و دشمنان بنا داشتند با بنزین به ایران ضربه بزنند اما حال خودمان صادرکننده بنزین هستیم و اینکه استراتژی های دشمن را شکست دادیم. این واقعیت در کشور آشکار است.حالا می‌خواهند با فقر به ملت ایران ضربه بزنند اما ان‌شاءالله از پی این دسیسه آنها برخواهیم آمد.

* ایران در مسیر خوبی است شاهد قدرت ما این است که آمریکا هرکجا ناکام شود ایران را مقصر می‌داند و ما در امور داخلی کشورها دخالت نداریم ، این موج نفرت علیه آمریکا در همه جهان فراگیر است.

* ما کشور را به سمت جنگ نمی‌بریم اما از هیچ جنگی نمی‌ترسیم و به آمریکا میگوییم در مواجه با ملت ایران با ادبیات درست سخن بگویند ما به اندازه شکستن چندین باره آنها قدرتمندیم و نگران نیستیم.

* (با بیان اینکه امروز خوزستان همه ایران است و در سیل و معضلات پیش آمده قلب ایران بود): دنیا جنگ هشت ساله ما را دیده است در حالی که آغاز قدرت گیری ما بود را دیده است، اما اکنون در اوج قدرت هستیم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *