سکوت یحیی شکست: خسته شدم! سکوت یحیی شکست: خسته شدم! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / سکوت یحیی شکست: خسته شدم!

سکوت یحیی شکست: خسته شدم!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: واقعا از این شرایط خسته شدم و توانی برای ادامه کار ندارم.

یحیی گل محدی در خصوص صعود تیم ملی به جام جهانی پس از پیروزی مقابل عراق در ورزشگاه آزادی، اظهار داشت: کار خیلی سخت و دشواری بود که با همدلی و همکاری خوب انجام شد. صعودی عالی داشتیم و دلت ملت شاد شد. دست همه کسانی که زحمت کشیدند درد نکند. ضمن اینکه امروز سالگرد فوت مهرداد میناوند است. به خانواده‌اش تسلیت می گویم و امیدوارم روحش قرین رحمت الهی باشد.

کاسه صبر یحیی لبریز شد: نمی‌دانم چطور بگویم؟

گل‌محمدی در خصوص اینکه درویش اعلام کرده یحیی کجا برود و پرسپولیس خانه اوست، گفت: کار کردن در پرسپولیس برای هر مربی افتخار خیلی بزرگی است. بعد از قهرمانی در سال گذشته و از شروع فصل جدید وارد مشکلات شدیم. چند بازیکنان کلیدی را از دست دادیم و از ۳-۴ بازیکنی که مدنظر داشتیم حتی یک مهاجم نتوانستیم بگیریم. با توجه به داشته هایمان، سعی کردیم بازیکنانی جذب کنیم که یا قرارداد نداشتند یا ارزان بودند.

وی افزود: بازیکنانی داشتیم که خانه‌اشان را فروختند و به اینجا آمدند. یا بازیکنانی که با کمترین میزان نسبت به بازیکنان دیگر آمدند. به خاطر عشق به پرسپولیس کار کردند. بعد از ان هرکجا شرایط مالی اجازه داد بازیکن گرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به نحوه حضور در لیگ قهرمانان آسیا افزود: شما به نحوه حضور ما در عربستان توجه کنید چون باید با الهلال بازی می‌کردیم. تمرین پرفشار کردیم و قرار بود سه شنبه برویم تا استراحت و ریکاوری کنیم. ۹ صبح تا ۴ بعدازظهر در فرودگاه نشستیم اما نتوانستیم برویم. همه این مشکلات از همان موقع شروع شد. فاصله ما با الهلا سه گل نبود اما تیم خیلی خسته بود. بعد برگشتیم، بازی ها شروع شد، پنجره بسته شد و به مشکلات مالی خوردیم. بعد از سه ماه و نیم ازبازیکانان تاجیکی استفاده کردیم. مشکلات تمرینی و زمین تمرین داریم. چندماه پیش من این مشکلات را گفتم.

حتما بخوانید:  در تلویزیون پسر ۱۴ ساله عاشق دختر ۱۱ ساله شد

گل‌محمدی با اشاره به خواسته‌هایش تصریح کرد: چیزهایی که می خواستیم حداقل ها بود. دنبال استادیوم خیلی مجهز یا بازیکن خیلی حرفه ای نبودیم. متاسفانه از حداقل ها محروم شدیم. بعد از آن هم ما را از آسیا حذف کردند.

وی افزود: هدف یک تیم از حضور در مسابقات، رسیدن به جای بزرگ‌تر است. ما قهرمان لیگ شدیم و باید در سید یک قرار می گرفتیم اما الان باید لیگ قهرمانان آسیا در خانه از پای تلویزیون تماشا کنیم. حضور در لیگ قهرمانان آسیا برای ما یک پاداش بود که آن را از ما گرفتند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: مدام امروز و فردا کردند. ما در کوران مسابقات بودیم و نمی توانستیم تمرین نکنیم.شما فکر می‌کنید ما از ابتدای فصل چقدر پاداش گرفتیم؟ما از اول فصل تا الان هیچ پاداشی نگرفتیم. دنبال این مسائل نبودیم ولی یک تیم برای رسیدن به موفقیت، باید حداقل‌ها برایش فراهم شود.

گل‌محمدی در گفت‌وگو با برنامه ورزش و مردم، در پاسخ به این سوال که آیا امیدی به بهبود این شرایط ندارد، گفت: دیروز با درویش یک ساعت صحبت کردم. با پیشکسوتانی مانند کلانی و پنجعلی هم صحبت کردم و به آن‌ها توضیح دادم. حداقل‌هایی که خواستیم منافع شخصیم من نیست. دنبال سر وسامان گرفتن تیم هستم. سه خواسته دارم. اول اینکه پرداختی‌ها را به ۵۰ درصد برسانند. دوم اینکه پاداش ها پرداخت شود و مشکل زمین تمرین تیم حل شود و سوم اینکه چند بازیکن خوب بگیریم. سوال من این است چرا پول فقط برای ما نیست؟

وی تاکید کرد:واقعا مشکلی با درویش ندارم. او هم تلاش زیادی می کند و توانست ۸ درصد قراردادها را پرداخت کند. می‌دانم کار برایش سخت است و ممکن است پیش خودش بگوید چرا تا من آمدم گل محمدی این کار را کرد.

حتما بخوانید:  وقتی محوطه جریمه سپاهان، پنالتی ندارد!

سرمربی تیم پرسپولیس با اشاره به کم بودن دریافتی بازیکنان پرسپولیس گفت: ما تا دیروز از لحاظ پرداختی تیم آخر جدول بودیم. حالا با این ۸ درصد شاید یکی دو پله بالا آمده باشیم! اما شرایط سختی داریم. بحث احترام است، بحث پول نیست. در مدت به ما وعده و وعید زیادی دادند. با این شرایط بازیکن از نظر روحی و روانی به مشکل می خورد. هرکسی وارد این تیم می شود باید منابع مالی تامین کند. درست است حق پخش نمی دهند و مشکلات اینچنینی وجود دارد اما کسی که بالای سر این تیم می‌آید باید حداقل ها را فراهم کند. فصل که تمام شود نمی‌گویند درویش بود یا هیات مدیره، می گویند گل‌محمدی تو چرا این کار را کردی؟

گل محمدی تصریح کرد: با پرداخت ۵ درصد و ۶درصد و ۷ درصد، تیم وارد مسابقات شود دوباره همین آش و همین کاسه خواهد بود و همین مشکلات وجود دارند. باید این مشکلات به صورت ریشه‌ای حل شوند. من واقعا از این شرایط خسته شدم و توان برای ادامه کار ندارم.

وی در مورد اینکه گفته‌ می‌شود باشگاه سپاهان به او پیشنهاد داده، اظهار داشت:نه، ‌به خدا از هیچ کجا پیشنهاد ندارم. حتی پروازی داشتم تا چند روز بروم و استراحت کنم اما آن را کنسل کردم تا در کنار خانواده باشم. مشکلات تیم واقعا زیاد است. بعضی از مشکلات آنقدر پیش پا افتاده هستند که آدم رویش نمی‌شود آن‌ها را بگوید. هر هتل یا دفتر هواپیمایی می‌رویم بدهکار هستیم. این‌ها را چطوری بگویم؟ تو را به خدا فکری به حال این وضعیت کنید. شرایط خیلی سخت است.

حتما بخوانید:  پناهیان: به بهانه کرونا برای محرم کَم نگذار

سرمربی پرسپولیس با تاکید بر خواسته‌هایی که از باشگاه دارد در خصوص اینکه آیا روی حرفش هست یا خیر عنوان کرد: من این سه خواسته را داشتم و گفتم اگر تا دوشنبه برطرف شد با افتخار می‌آیم و درخدمت تیم هستم. من استعفا دادم یعنی از تمام حق و حقوقی که در این مدت به من تعلق می‌گرفت گذشتم. می‌توانستم بروم فسخ کنم و مثل بقیه مربیان پولم را بگیریم اما بحث خودم نیست. پول من را توانستید بدهید، نتوانستید خداحافظ.شرایط اولیه همکاری وجود داشته باشد با افتخار بر می گردم و در کنار تیم کار می کنم. تا دوشنبه صبر می کنم و ان‌شاالله خبرهای خوبی بشنویم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *