شاگردان مجیدی مقابل نساجی متوقف شدند شاگردان مجیدی مقابل نساجی متوقف شدند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / شاگردان مجیدی مقابل نساجی متوقف شدند

شاگردان مجیدی مقابل نساجی متوقف شدند

تسنیم: تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۷ امروز (دوشنبه) در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد به مصاف نساجی مازندران رفت و با تساوی بدون گل متوقف شد. آبی‌پوشان در حالی به تساوی دست یافتند که در ۶ دیدار گذشته پیروز شده بودند.

شاگردان فرهاد مجیدی با این تساوی ۴۸ امتیازی شدند و همچنان در صدر جدول ایستادند. شاگردان ساکت الهامی نیز که به دلیل نداشتن زمین در استان مازندران در مشهد بازی‌های خانگی خود را برگزار می‌کنند با ۲۳ امتیاز در جایگاه دهم قرار گرفتند.

ترکیب نساجی: علیرضا حقیقی، حامد شیری، سعید بیگی، امیرمهدی جانملکی، اکبر صادقی، مرتضی منصوری، ایوب کلانتری، رضا جعفری، متین کریم‌زاده (۵۶ – مهرداد عبدی (۸۱ – حسین زامهران))، مسعود شجاعی و کریم اسلامی (۷۴ – صابر حردانی).

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، محمد دانشگر، روزبه چشمی، عارف غلامی، زبیر نیک‌نفس، مهدی مهدی‌پور، صالح حردانی (۷۲ – ارسلان مطهری)، جعفر سلمانی، امیرحسین حسین‌زاده (۸۳ – آرمان رمضانی)، کوین یامگا و رودی ژستد (۵۵ – عزیزبک آمانوف).

داور: علی صفایی

شاگردان مجیدی مقابل نساجی متوقف شدند

نیمه اول

دقیقه یک: حمله سریع نساجی روی دروازه استقلال و توپی که در محوطه جریمه به رضا جعفری رسید، با ضربه این بازیکن همراه شد که توپ پس از برخورد به مدافعان استقلال به کرنر رفت.

دقیقه ۵: ارسال محمد دانشگر روی دروازه نساجی با ضربه سر رودی ژستد و دفع توپ توسط علیرضا حقیقی همراه شد که امیرحسین حسین‌زاده روی توپ برگشتی و در دهانه دروازه صاحب موقعیت شد، اما نتوانست دروازه را باز کند و یک کرنر به استقلال رسید.

حتما بخوانید:  احضار برگزارکنندگان یک جشنواره بومی محلی

دقیقه ۶: کرنر استقلالی‌ها در شرایطی که پس از چند رفت و برگشت به جعفر سلمانی رسید، این بازیکن را در موقعیت خوبی قرار داد که ضربه سلمانی به تیر دروازه برخورد کرد و راهی اوت شد.

دقیقه ۱۵: حامد شیری از راهی دور و روی یک ضربه ایستگاهی اقدام به شوتزنی به سمت دروازه استقلال کرد که با اثرگذاری سیدحسین حسینی یک کرنر به نساجی رسید.

دقیقه ۱۷: ایوب کلانتری از پشت محوطه جریمه تصمیم به شوتزنی گرفت که ضربه او با اختلافی کم از بالای دروازه عبور کرد.

دقیقه ۲۳: متین کریم‌زاده مدافع – هافبک نساجی از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه ۲۴: استقلالی‌ها با یک حرکت تیمی وارد محوطه جریمه نساجی شدند، اما در ادامه توپی که به رودی ژستد رسید به خوبی توسط این بازیکن استفاده نشد و ضربه او به اوت رفت.

دقیقه ۳۳: مسعود شجاعی در شرایطی که اوت نصیب استقلالی‌ها شده بود و خیلی سریع بازی را آغاز کردند، با توپ وارد زمین شد تا با کارت زرد داور جریمه شود.

دقیقه ۴۰: زبیر نیک‌نفس از پشت محوطه جریمه ضربه‌ای به سمت دروازه نساجی شلیک کرد که با اثر گذاری علیرضا حقیقی این توپ راهی کرنر شد.

دقیقه ۱+۴۵: ایوب کلانتری بار دیگر اقدام به شوتزنی به سمت دروازه استقلال کرد که این بار توپ در آغوش سیدحسین حسینی آرام گرفت.

نیمه دوم

دقیقه ۴۶: ضربه امیرحسین حسین‌زاده در محوطه جریمه نساجی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۹: شوت ژستد با بی‌دقتی از بالای دروازه نساجی به بیرون رفت تا او یک موقعیت‌ دیگر را از دست بدهد.

حتما بخوانید:  کشته شدن یک زن ایرانی توسط چند افغان

دقیقه ۵۳: اشتباه مدافع نساجی می‌رفت برای استقلال موقعیت ایجاد کند ولی حامد شیری اجازه کار را به حسین‌زاده نداد.

دقیقه ۵۴: ارسال حسین‌زاده با ضربه سر ژستد همراه بود اما علیرضا حقیقی به زیبایی مانع باز شدن دروازه تیمش شد.

دقیقه ۵۹: ضربه محکم حسین‌زاده به مدافعان نساجی برخورد کرد.

دقیقه ۶۵: باز هم توپ در محوطه جریمه نساجی به حسین‌زاده رسید و این بار هم ضربه بازیکن استقلال جایی در چارچوب دروازه نداشت.

دقیقه ۶۹: پاسکاری استقلالی‌ها در نهایت با ضربه پشت محوطه جریمه آمانوف همراه شد و حقیقی توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۷۸: پاس خوبی به مسعود شجاعی رسید و این بازیکن می‌توانست دروازه استقلال را باز کند که تکل محمد دانشگر توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۸۱: در برخورد مطهری با حقیقی، مهاجم استقلال نقش بر زمین شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه ۸۷: مطهری بار دیگر در محوطه جریمه نساجی روی زمین افتاد که داور تصمیم به ادامه بازی گرفت.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *