شاید پنجره تراکتورسازی هم بسته شود شاید پنجره تراکتورسازی هم بسته شود | آوتاف
خانه / اخبار داغ / شاید پنجره تراکتورسازی هم بسته شود

شاید پنجره تراکتورسازی هم بسته شود

فرهیختگان: مدیران تراکتورسازی تبریز مدعی بودند که با نفرات خارجی قراردادهای بلندمدت بسته‌اند اما یکی پس از دیگری مسیر جدایی در پیش گرفتند تا مشخص شود قراردادها حداقل به سود باشگاه منعقد نشده‌اند. جان توشاک سرشناس و البته پا به سن گذاشته که قرارداد سه ساله داشت، با توافق دوجانبه قراردادش را فسخ و تبریز را ترک کرد و جایش را به تقوی داد.فورستر جایی در تراکتورسازی پیدا نکرد و با تصمیم مالک باشگاه به تیم دوم یعنی ماشین‌سازی پیوست اما بعد از مدتی به کشورش رفت و دیگر برنگشت و هنوز هم کسی نمی‌داند که آیا دست تبریزی‌ها به جایی بند است یا نه.

دو بازیکن دیگر اروپایی یعنی اروین و استوکس هم که درخشش خوبی در این تیم داشتند به کشورشان رفتند و اعلام کردند دیگر قصد بازی برای تیم تبریزی را ندارند. استوکس البته به تبریز برگشت اما بازی نکرد و درنهایت هم اعلام شد که او نیز جدا شده است.

این سوال مطرح شده که چگونه خارجی‌های تراکتور به این سادگی امکان جدایی یافته‌اند و درحالی که بحث قرارداد استوکس با یک تیم یونانی و احتمال شکایت از تراکتورسازی و محکومیت این تیم مانند پرسپولیس در پرونده ریزه‌اسپور مطرح شده طبق گزارشی که تسنیم منتشر کرده این شایعه نیز مطرح شده که خارجی‌ها در قراردادشان حق فسخ را از باشگاه گرفته‌ و به همین دلیل هم به راحتی تیم را ترک کرده‌اند.

حالا هواداران تراکتورسازی نگران جدایی بی‌دردسر سایر خریدهای جدید هستند؛ از سوگیتای ژاپنی گرفته تا سه ملی‌پوش سرشناس یعنی اشکان دژاگه، احسان حاج‌صفی و مسعود شجاعی که گفته می‌شود مفاد قرارداد آنها نیز تا حدی مشابه خارجی‌ها بوده است.

حتما بخوانید:  موحدی کرمانی: مردم مشکلات را تحمل می‌کنند

حالا باید منتظر ماند و دید باشگاه تراکتورسازی چه واکنشی در قبال نفرات جدا شده خواهد داشت، آیا شکایت رسمی صورت می‌گیرد و حق به تیم ایرانی می‌رسد یا مشخص می‌شود که قراردادها کاملا به ضرر باشگاه منعقد شده‌اند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *