شروع ناامیدکننده ایران در لیگ ملت‌های والیبال شروع ناامیدکننده ایران در لیگ ملت‌های والیبال | آوتاف
خانه / اخبار داغ / شروع ناامیدکننده ایران در لیگ ملت‌های والیبال

شروع ناامیدکننده ایران در لیگ ملت‌های والیبال

فارس: تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌ها از ساعت ۱۵:۳۰ در دیداری تمام آسیایی مقابل ژاپن قرار گرفت و در سه ست متوالی بازنده شد.

با نظر ولادیمیر آلکنو در بازی امروز محمدطاهر وادی، میثم صالحی، میلاد عبادی‌پور، سید محمد موسوی، علی‌اصغر مجرد، امیر غفور و محمدرضا حضرت‌پور بازی را برای ایران شروع کردند. سعید معروف در این مسابقه به دلیل سرما خوردگی در ترکیب تیم ایران قرار نداشت.

لیگ ملت‌های والیبال؛ ایران ست دوم را هم باخت

ست اول؛ ۲۵ بر ۱۹ به سود ژاپن

ژاپنی‌ها بازی را بهتر آغاز کردند و توانستند در امتیاز ۸ بر ۶ به سود خود، هر دو تیم را راهی وقت استراحت فنی اول کنند. روند خوب ژاپنی‌ها ادامه داشت و آنها توانستند اختلاف را بیشتر کنند تا در امتیاز ۱۶ بر ۱۰ به سود ژاپن یک بار دیگر هر دو تیم به وقت استراحت فنی بروند. آلکنو بسیار تلاش کرد تا شاگردانش را از نظر ذهنی آماده کند، اما ژاپنی‌ها در ست اول این فرصت را در اختیار او و شاگردانش قرار ندادند. ست نخست با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به سود شاگردان ناکاگائیچی خاتمه پیدا کرد.

ست دوم؛ ۲۵ بر ۲۲ به سود ژاپن

برتری شاگردان ناکاگائیچی در ست دوم هم ادامه داشت. با وجود اینکه آلکنو تصمیم گرفت فیاضی را جایگزین صالحی کند، اما بازهم تغییر چندانی در روند بازی ایران ایجا نشد تا در امتیاز ۸ بر ۵ به سود ژاپن، تیم‌ها به وقت استراحت فنی اول بروند.  در ادامه تیم ایران توانست عملکرد بهتری داشته باشد و در امتیاز ۱۶ بر ۱۵ به سود شاگردان آلکنو، یک بار دیگر تیم‌ها به وقت استراحت فنی رفتند. ژاپنی‌ها بعد از وقت استراحت دوم به بازی برگشتند و توانستند با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ این ست را هم به نام خود ثبت کنند.

حتما بخوانید:  مهناز افشار با یک میلیون یورو در mbc persia

ست سوم؛ ۲۶ بر ۲۴ به سود ژاپن

در شروع ست سوم ورق به سود ایران برگشت. شاگردان آلکنو با نتیجه ۶ بر ۲ از حریف پیش افتادند تا ناکاگائیچی درخواست وقت استراحت کند. در امتیاز ۸ بر ۶ به سود ایران تیم‌ها به وقت استراحت فنی اول رفتند. در ادامه ژاپنی‌ها اختلاف را کم کردند، اما در امتیاز ۱۶ بر ۱۵ به سود ایران بود که تیم‌ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند. این ست در نهایت با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ به سود ژاپن خاتمه پیدا کرد.

به این ترتیب نخستین شکست تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های لیگ ملت‌ها ثبت شد. نمایش ضعیف شاگردان آلکنو در این مسابقه موجب شد تا شوک بزرگی به والیبال ایران وارد شود.

ایران در بازی بعدی خود باید فردا از ساعت ۱۴:۳۰ مقابل روسیه به میدان برود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *