شورش بچه پولدار‌های روس علیه پوتین شورش بچه پولدار‌های روس علیه پوتین | آوتاف
خانه / اخبار داغ / شورش بچه پولدار‌های روس علیه پوتین

شورش بچه پولدار‌های روس علیه پوتین

فرارو: فرزندان الیگارش‌های ثروتمند روس از جمله “سوفیا آبراموویچ” دختر “رومن آبراموویچ” پست‌هایی اینستاگرامی را علیه حمله روسیه به اوکراین منتشر کرده اند.

به نقل از دیلی میل، فرزندان الیگارش‌های ثروتمند روسیه و نخبگان آن کشور از صلح در اوکراین حمایت کرده اند و از “ولادیمیر پوتین” خواسته اند تا خونریزی را متوقف کند. نظرات بچه پولدار‌های جوان روس نشان می‌دهد که نسل بعدی روسیه چگونه به منازعات جاری نگاه می‌کند. هم چنین، این موضوع شکاف ایجاد شده میان رژیم سیاسی تحت ریاست پوتین با جوانان ساکن آن کشور را نشان می‌دهد.

“سوفیا” ۲۳ ساله دختر “رومن آبراموویچ” که عکس‌هایی از سبک زندگی لوکس خود را در فضای مجازی به اشتراک می‌گذارد علیه جنگ اوکراین موضع گیری کرده است.

شورش بچه پولدار‌های روس علیه پوتین

“رومن آبراموویچ” پدرش که مالک باشگاه فوتبال چلسی است در حال حاضر به دلیل ترس از تحریم، در حال تلاش برای فروش باشگاه به مبلغ ۳ میلیارد پوند است.

سوفیا در رسانه‌های اجتماعی با انتشار پستی نوشته بود که این تبلیغات حکومت در کرملین است که می‌خواهد وانمود کند اکثر روس‌ها در راستای اهداف پوتین ایستاده اند در حالی که واقعیت این نیست.

شورش بچه پولدار‌های روس علیه پوتین

از دیگر بچه پولدار‌های روس که علیه جنگ اوکراین موضع گیری کرده می‌توان به “الیزاوتا پسکووا” دختر “دیمیتری پسکوف” سخنگوی کرملین اشاره کرد.

شورش بچه پولدار‌های روس علیه پوتین

او با انتشار پستی تحت عنوان “نه به جنگ” در اینستاگرام مخالفت خود را با جنگ اوکراین نشان داده است. هم چنین، “ماریا یوماشوا” دختر “والنتین یوماشف” دختر مشاور فعلی دولت روسیه نیز حمایت خود را از اوکراین نشان داده است.

شورش بچه پولدار‌های روس علیه پوتین

پدر او یکی از قابل اعتماد‌ترین دستیاران بوریس یلتسین بود و در کمک به پوتین برای به قدرت رسیدن نقشی اساسی داشت.

حتما بخوانید:  ۲۵ بازیکن تیم ملی برای بازی با ازبکستان

شورش بچه پولدار‌های روس علیه پوتین

والنتین با “تاتیانا” دختر یلتسین ازدواج کرد و زمانی که یلتسین از او نظرش را در مورد پوتین پرسید او گفت که فکر می‌کند وی نامزدی عالی برای پست ریاست جمهوری است و فکر می‌کند که یلتسین باید او (پوتین) را در نظر گیرد. با این وجود، ماریا یوماشف ۱۹ ساله نظر متفاوتی درباره اقدامات پوتین دارد.

شورش بچه پولدار‌های روس علیه پوتین

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *