شیث: وزیر نبود، استقلال را از آسیا حذف می‌کردند شیث: وزیر نبود، استقلال را از آسیا حذف می‌کردند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / شیث: وزیر نبود، استقلال را از آسیا حذف می‌کردند

شیث: وزیر نبود، استقلال را از آسیا حذف می‌کردند

خبرورزشی: کاپیتان سابق پرسپولیس معتقد است بزرگترین افتخار سال‌های اخیر استقلال باخت‌های پرسپولیس بوده است.

شیث رضایی معمولا رک حرف می زند و از گفتن چیزهایی که به ذهنش می رسد ابایی ندارد. شیث معتقد است پرسپولیس در بازی مقابل آلومینیوم بد بود و باید می باخت ولی می گوید این تیم خیلی زود برمی گردد و باز هم هوادارانش را خوشحال می کند. تازه ترین صحبت های شیث رضایی را با خبرورزشی در ادامه می خوانید.

متخصص آسیا هر سال از پلی آف شروع می‌کند!

بازی با آلومینیوم چطور بود؟

پرسپولیس در این دیدار به هیچ وجه خوب بازی نکرد و نمی‌توانیم تعارف داشته باشیم و باید بپذیریم واقعاً بد بودیم. این بد بودن که می‌گویم مختص یک بازیکن و یک نقطه از زمین نیست و کل تیم بد بود. همانطور که یحیی گل محمدی هم گفت حتی مستحق گرفتن یک امتیاز هم نبودیم. ما دنبال بهانه نیستیم، غر نمی زنیم و باختمان را گردن زمین و زمان نمی اندازیم. ما باختمان را قبول می کنیم و می رویم روی نقاط ضعفمان کار می کنیم و قوی تر برمی گردیم. تازه اول فصل است و شاید این باخت تلنگر خوبی به تیم زد. به نظرم شکست در اول فصل بهتر از باخت در اواخر بازی هاست.

ولی هواداران پرسپولیس خیلی نگران آینده تیمشان هستند

شک ندارم هم کادرفنی و هم بازیکنان بیشتر از همه از این شکست ناراحت هستند. آنها ناراحتی و نگرانی هواداران را درک می کنند و شک ندارم تیم ما قوی تر از قبل برمی گردد. هوادار حق دارد ناراحت باشد چون تیم ما به باخت عادت ندارد و به همین دلیل این شکست ها برای ما قابل هضم نیست.

حتما بخوانید:  پیدا شدن جسد فرزند دادستان بوشهر در منزلش

انتقادها به بازیکنان جدید هم زیاد شد. در این خصوص چه صحبتی داری؟

بسیاری از این بازیکنان در چند فصل اخیر حضور داشتند و باعث خوشحالی ما شدند. نباید با یک باخت بازیکن را نابود کرد. در دنیا هم پیش می آید که بعضی از تیم های بزرگ یا بازیکنان گرانقیمت در یک یا چند مسابقه نمی توانند نمایش خوبی داشته باشند. هواداران با حمایت خود می توانند کاری کنند که این تیم دوباره بلند شود و بهترین بازی ها را به نمایش بگذارد. بازیکنان جدید پرسپولیس همگی خوب و باکیفیت هستند و قطعا در ادامه بازی ها بهترزین عملکردشان را به نمایش خواهند گذاشت.

یکی از انتقادهای یحیی گل محمدی به فدراسیون فوتبال بود که اجازه خرید بازیکن خارجی را به پرسپولیس نداد. در این خصوص چه صحبتی داری؟

خب حق دارد اعتراض کند. اگر قانون است باید برای همه اجرا شود نه اینکه هدفشان تضعیف پرسپولیس باشد. می‌گویند پرسپولیس بدهکار است؛ خب استقلال، بقیه تیم‌ها و از همه مهمتر خود فدراسیون مگر بدهکار نیستند؟ اینها خودشان ابر بدهکار هستند ولی قانون فقط برای پرسپولیس است. فدراسیون فوتبال چند میلیون دلار باید به ویلموتس بدهد ولی خودش مربی خارجی دارد. استقلال به نفراتی مثل میلیچ، دیاباته، استراماچونی و پادوانی بدهکار است ولی این وسط فقط پرسپولیس اجازه ندارد. این کارها برای تضعیف پرسپولیس است و دلیل دیگری ندارد. اگر قانون است اول خودتان اجرا کنید و بعد باید همه تیم‌ها آن را رعایت کنند نه اینکه فقط پرسپولیس مظلوم واقع شود و هوادار بیچاره ما حرصش را بخورد. تیم ما نه مدیرعامل دارد و نه اسپانسر ولی تیم رقیب که در چند سال اخیر نه قهرمان شده و نه در آسیا به مراحل بالا رسیده، می تواند بازیکن و مربی خارجی بگیرد؛ مدیرعامل و اسپانسر هم دارد. اگر این عدالت است دیگر من حرفی ندارم. آقای وزیر اگر رسیدگیتان به استقلال تمام شد لطفا مدیرعامل پرسپولیس را هم انتخاب کنید.

حتما بخوانید:  اولتیماتوم ترامپ به ایران برای مذاکره از طریق عمان

صحبت از وزیر شد؛ بعضی از استقلالی ها بعد از باخت پرسپولیس گفتند چون دیگر سلطانی فر وزیر نیست پرسپولیس نمی تواند بازی هایش را ببرد.

قبلا هم این را گفتم ولی دوباره بگویم. استقلالی ها بیایند بگویند در آسیا که ما دوبار به فینال آسیا رسیدیم؛ سلطانی فر بود؟ وزیر پرسپولیسی وجود داشت؟ خودشان نمی توانند قهرمانی بیاورند می گویند وزیر پرسپولیسی بود. همین وزیر اگر نبود که استقلال را از آسیا حذف می کردند. هر سال گران ترین تیم را می بستند و بیشترین امکانات را از وزارت ورزش می گرفتند ولی هیچ خروجی نداشت. ما از الهلالی باختیم که خودشان قبل از پرسپولیس به این تیم باختند. می گویند متخصص آسیا هستیم ولی هر سال از پلی آف شروع می کنند؛ با این حال می آیند و برای قهرمان ۵ سال اخیر و فینالیست ۲ دوره لیگ قهرمانان آسیا کری می خوانند. گفتم که این عده بزرگترین افتخارشان باخت پرسپولیس است. یعنی منتظر می مانند تا پرسپولیس ببازد یا یک اتفاقی بیفتد و آنها خوشحالی کنند؛ چون خودشان توانایی جام گرفتن ندارند. فکر می کنم استقلالی ها اگر در اتوبان ببینند یک نیسان آبی از یک ماشین سبقت گرفته هم شادی می کنند و برای ما کری می خوانند.

به نظرت پرسپولیس امسال هم می تواند قهرمان شود؟

نمی شود از الان پیش بینی کرد چون اتفاقات زیادی در طول فصل می افتد. به نظر من هر تیمی در جدال رودررو با تیم های رقیب در راه قهرمانی بهتر کار کند و نتایج خوبی بگیرد می تواند امسال قهرمان شود. هرچند شک ندارم تیم ما باز هم یکی از شانس های اصلی قهرمانی در لیگ برتر به حساب می آید و امیدوارم ششمین قهرمانی متوالی را هم جشن بگیریم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *