صبح‌نو: طرفداران مذاکره با آمریکا، احمق هستند صبح‌نو: طرفداران مذاکره با آمریکا، احمق هستند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / صبح‌نو: طرفداران مذاکره با آمریکا، احمق هستند

صبح‌نو: طرفداران مذاکره با آمریکا، احمق هستند

روزنامه اصولگرای صبح نو در یادداشتی ضمن حمله به موافقان مذاکره ایران با آمریکا، آنان را احمق خطاب کرد!

صبح‌نو: طرفداران مذاکره با آمریکا، احمق هستند

این روزنامه نوشت: 

* در وانفسای گرانی‌های کمرشکن و در اوج فشارهای معیشتی بر گرده مردم خصوصاً اقشار محروم، برخی فرصت‌طلبان سیاسی به‌دنبال ماهیگیری و رونق‌بخشیدن به سفره بی‌متاع جناحی خود هستند. طنز ماجرا اینجاست که این جماعت که باید پاسخگوی شرایط پیش‌آمده باشند و به مردم توضیح بدهند چرا مردم را در این تنگنا گذاشته‌اند و با فرار به جلو و قرار گرفتن در موضع مطالبه‌گری تلاش می‌کنند جای پاسخگو را با پرسشگر جابه‌جا کنند!* جماعت مذکور یعنی همان جریان غربزده بی‌عرضه‌ای که یا در بین اصلاح‌طلبان یا جریان موسوم به اعتدال قرار دارند، دوباره راه حل همه مشکلات را در پایمال‌کردن عزت ملی و کرنش در برابر آمریکا می‌دانند و هیچ‌ راه‌حل دیگری بلد نیستند.

* این جماعت مجددا نسخه تکراری خود را تجویز کرده و می‌گویند با آمریکا مذاکره کنید تا مشکلات حل شود و دلار و طلا و خانه و مایحتاج مردم یکباره ارزان شده و همه مشکلات یکباره حل شود! اصلا بحث عزت ملی و غیرت دینی و مقاومت و استکبارستیزی به کنار؛ این جماعت پاسخ دهند: مگر چند درصد از مشکلات کشور ناشی از تحریم‌ها و ایستادگی در برابر زیاده‌خواهی‌های آمریکاست که کمر خم‌کردن در برابر او همه مشکلات را حل کند؟ سهم این همه عوامل خرد وکلان در اختیار قوای مختلف خصوصا دولت برای حل مشکلات کجاست؟

* مگر فرصت‌های طلایی ابتدای این دولت صرف مذاکره با آمریکا و رسیدن به برجام نشد و دو طرف ادعای بُرد نکردند؟ مگر شما و دولتمردان کنونی ادعا نکردید با امضای برجام مشکلات «بالمَرّه» حل خواهد شد؟ آیا شد؟ مگر در گذشته و حال، دولت‌های متعددی در سطح جهان و همین اطراف ما با آمریکایی‌ها ارتباطات تنگاتنگ نداشته و ندارند؛ آیا مشکلات اقتصادی آنها حل شده؟ نگاهی به مصر و عراق و افغانستان و پاکستان و حتی ترکیه بیندازید!

حتما بخوانید:  گلایه فرشته حسینی: تکلیف ما را مشخص کنید!

* مهم‌تر از همه به خود آمریکا نگاه کنید! آمریکای پا در گل که دولتمردان درون کاخ سفیدش یکدیگر را احمق می‌خوانند و آمریکایی که کرونا و نژادپرستی آن را به آشوب کشیده و تهدید به انقلاب رنگی یا جنگ داخلی نه از سوی مخالفان و دشمنان این کشور بلکه از سوی دو جریان اصلی داخل آمریکا شنیده می‌شود، می‌تواند مشکل ایران را حل کند؟ این کشور الآن له‌له می‌زند تا احمق‌تر از خود را پیدا کند و با فروکردن نیش زهراگینش بتواند شیره آنجا را مکیده و با تاراج دیگران مشکلات انباشته‌شده خود را حل کند.

* سخن ما با این جماعت غربزده وقیح این است که به‌جای نسخه پیچیدن‌های تکراری و امیدبخش به دشمن، پاسخ دهید در این سال‌هایی که دولت و مجلس و شوراها در دست شما بود، برای تحقق عدالت اجتماعی و برداشتن بار از دوش مردم محروم چه کردید؟ آیا شما امروز واقعا دلسوز و نگران معیشت مردم هستید یا در حقیقت به دنبال آنید که از این آب گل‌آلود برای خود ماهی بگیرید؟ واقعیت این است که جماعت مورد نظر یا مغرضند و توصیه‌هایشان آلوده به اغراض ناپاک سیاسی است یا احمق‌تر از احمق‌های درجه یک کاخ سفید هستند!

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *