صعود کم دردسر فرانسه و دانمارک؛ استرالیا در حسرت بُرد صعود کم دردسر فرانسه و دانمارک؛ استرالیا در حسرت بُرد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / صعود کم دردسر فرانسه و دانمارک؛ استرالیا در حسرت بُرد

صعود کم دردسر فرانسه و دانمارک؛ استرالیا در حسرت بُرد

ایسنا: در بازی های سوم گروه C جام جهانی، فرانسه صعود کرده در یک بازی کسل کننده برابر دانمارک به تساوی بدون گل رسید تا هر دو تیم به مرحله بعد صعود کنند. در دیگر دیدار همزمان، پرو که حذفش قطعی شده بود مقابل استرالیای امیدوار به صعود با ۲ گل کاریو و گوئررو به برتری رسید تا آبرومندانه جام را ترک کند.

 

ترکیب فرانسه: استیو مانداندا، کیمپمبه، رافائل واران، سیدیبه، لوکاس هرناندز، انگولو کانته، استیون انزونزی، آنتوان گریزمان، توماس لمار، الویر ژیرو و عثمان دمبله 

 

فرانسه ۰ - دانمارک ۰؛ تا دقیقه ۱۴

 

ترکیب دانمارک: کسپر اشمایکل، کیایر، کیریستینسن، یورگنسن، دالسگارد، اشتریگر، دلینی، کریستین اریکسن، برایت‌وایت، کرنلیوس و برونو سیستو

 

فرانسه ۰ - دانمارک ۰؛ تا دقیقه ۱۴

 

لحظات حساس بازی فرانسه – دانمارک

نیمه اول

بازی با سوت داور برزیلی آغاز شد و فرانسه که با تیم دوم خود در زمین حاضر شد، برای باز کردن دروازه دانمارک جلو کشیدند. در میانه های میدان بازیکنان دانمارک مشغول میدان داری هستند.

 

فرانسه ۰ - دانمارک ۰؛ تا دقیقه ۶۹

 

دقیقه ۱۲: ضربه اولیویه ژیرو را اشمایکل به زیبایی راهی کرنر کرد و مانع باز شدن دروازه تیمش شد. در این صحنه گریزمان با ژیرو همکاری کرد.

دقیقه ۱۵: ضربه سر رافائل واران با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

فرانسه ۰ - دانمارک ۰؛ تا دقیقه ۲۴

 

دقیقه ۳۰: ضربه عثمان دمبله با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت و راهی دروازه نشد.

دقیقه ۳۹: ضربه آنتوان گریزمان را اشمایکل به راحتی در مرکز زمین تصاحب کرد.

 

فرانسه ۰ - دانمارک ۰؛ تا دقیقه ۶۹

 

دقیقه ۴۳: اولیویه ژیرو در موقعیت آفساید صاحب توپ شد و نتوانست از این موقعیت استفاده کند.

 

فرانسه ۰ - دانمارک ۰؛ تا دقیقه ۶۹

 

در نهایت نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

حتما بخوانید:  وحید امیری در پرسپولیس ماندنی شد

نیمه دوم

نیمه دوم بازی نیز با سوت داور آغاز شد. پیتر اشمایکل پدر کاسپر اشمایکل و لوتار ماتئوس اسطوره فوتبال آلمان که سابقه ۵ حضور در جام جهانی را در کارنامه دارد، از جمله مهمانان ویژه این دیدار هستند.

دقیقه ۶۹:‌شوت نبیل فکیر با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

لحظات حساس بازی استرالیا – پرو

دیدار تیم‌های استرالیا و پرو در چارچوب مرحله گروهی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه در گروه C از ساعت ۱۸:۳۰ آغاز شد.

نیمه نخست

استرالیا از همان ابتدای دیدار سعی کرد روی دروازه پرو فشار وارد کند اما نتوانست کاری از پیش ببرد و با سد دفاعی سرخ پوشان پرو مواجه شدند.

دقیقه ۱۸: در حالی که استرالیا مالکیت بازی را در اختیار داشت، بازیکنان پرو از جناح راست ضد حمله‌ای را ترتیب دیدند و با ارسال از این جناح، کاریو را در سمت چپ محوطه جریمه استرالیا صاحب توپ کرد. این بازیکن هم بدون معطلی با یک ضربه زیبا به زاویه مخالف، دروازه استرالیا را باز کرد.

 

فرانسه ۰ - دانمارک ۰؛ تا دقیقه ۶۱

 

دقیقه ۲۴: پرو در میانه میدان صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که با ارسال آن به داخل محوطه جریمه استرالیا، مهاجمان پرو بالاتر از مدافعان استرالیا ضربه سر را راهی دروازه این تیم کردند که متئو رایان،‌ دروازه‌بان کانگروها این توپ را مهار کرد.

دقیقه ۲۷: روجیچ با از پیش رو برداشتن چند بازیکن پرو خودش را در موقعیت خوبی قرار داد تا بتواند دروازه پرو را باز کند اما ضربه‌اش توسط گالسه دفع شد.

دقیقه ۳۳: بازیکن استرالیا از سمت چپ دفاع پرو فرار کردند و توپی را به مقابل دروازه پرو ارسال کردند اما مهاجمان این تیم با ممانعت مدافعان سرخ‌پوشان مواجه شدند و نتوانستند دروازه خالی پرو را باز کنند تا توپ به کرنر برود.

حتما بخوانید:  رافت و مدارا با دختران از جنس طالبان!

نیمه دوم

دقیقه ۴۹: حرکت انفرادی کوئوا از سمت چپ با حرکت در عرض این بازیکن همراه شد و پاس وی در محوطه جریمه به گوئررو رسید تا این مهاجم گل دوم پرو را به ثمر برساند.

 

فرانسه ۰ - دانمارک ۰؛ تا دقیقه ۶۱

 

فرانسه ۰ - دانمارک ۰؛ تا دقیقه ۶۱

 

دقیقه ۶۰: استرالیا چندین بار با ارسال‌های پیاپی روی دروازه پرو خطر آفرین شد که دو بار تا آستانه باز کردن دروازه حریف رفتند که مدافعان پرو مانع از گل‌زنی استرالیا شدند.

 

در ادامه بازی با حملات پراکنده دو تیم همراه شد اما نه استرالیا و نه پرو نتوانستند موقعیت خطرناکی روی دروازه‌ها ایجاد کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *