طعنه امام‌جمعه اردبیل درباره ایمنی یک خودرو طعنه امام‌جمعه اردبیل درباره ایمنی یک خودرو | آوتاف
خانه / اخبار داغ / طعنه امام‌جمعه اردبیل درباره ایمنی یک خودرو

طعنه امام‌جمعه اردبیل درباره ایمنی یک خودرو

بازار: امام جمعه اردبیل در دیدار وزیر صمت با ذکر خاطره‌ای جالب و البته طعنه آمیز از فقدان امنیت در برخی خودروهای داخلی، خواستار به روزرسانی تکنولوژی و ارتقاء امنیت این تولیدات شد.

آیت الله سید حسن عاملی، در دیدار با وزیر صنعت در اردبیل با ذکر سرعت تحولات صنعت خودرو سازی در دنیا و ذکر مواردی از این تحولات در کشورهای پیشرفته اظهار داشت: مدت مدیدی است که از پراید به عنوان خودروی شخصی استفاده می کنم اخیراً در بازدید از یکی منزل اقوام، هنگام برگشت سوار پرایدم شدم. می خواستم شروع به حرکت کنم که ناگهان متوجه شدم که اشتباهی سوار پراید شخص دیگری شده ام و جالب این که کلید پراید من به راحتی خودروی آن شخص را نیز را باز کرده و سوار آن شده بودم و البته به خاطر اتحاد رنگ متوجه تغایر خودرو ها نشده بودم.

روایت جالب امام‌جمعه اردبیل درباره امنیت یک خودرو

وی در ادامه گفت: عنایت خداوندی با من همراه بود که سریعاً متوجه تغییر شده و پیاده شدم و الا افتضاح بزرگی برای خودم و مخصوصاً برای عنوان امامت جمعه و نمایندگی مقام معظم رهبری درست می شد و شایعه و تهمت همه جا را فرا می گرفت که امام جمعه اردبیل در هنگام سرقت خودرو دستگیر شد.

آیت الله عاملی افزود: با این حادثه آتش حسرت وجودم را فرا گرفت که سازنده این خودرو می توانست به سادگی با تعبیه یک کد براحتی امنیت خودرو را حفظ کند اما در سایه نبود رقابت و وجود انحصار غرور ملی ملت ما تماماً شکسته شده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  نوبخت و واعظی علیه سرمایه مردمی روحانی

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *