طعنه محسن به فائزه: به سبک او حرف می‌زنم! طعنه محسن به فائزه: به سبک او حرف می‌زنم! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / طعنه محسن به فائزه: به سبک او حرف می‌زنم!

طعنه محسن به فائزه: به سبک او حرف می‌زنم!

خبرگزاری برنا: رییس شورای مرکزی حزب کارگزاران در ششمین مجمع عمومی حزب ندای ایرانیان گفت: موضوعی که برای بنده انتخاب شد با عنوان ایران پیش رو، موضوع بسیار سختی است. تلاش بر این است که به سبک فائزه شفاف و ساده صحبت کنم.

محسن هاشمی، رییس شورای مرکزی حزب کارگزاران در ششمین مجمع عمومی حزب ندای ایرانیان گفت: موضوعی که برای بنده انتخاب شد با عنوان ایران پیش رو، موضوع بسیار سختی است. تلاش بر این است که به سبک فائزه شفاف و ساده صحبت کنم. به جای اینکه بیاییم و تحلیل کنیم که ایران ده ساله دیگه چگونه خواهد بود باید به این مسئله بپردازیم که ایران را چگونه بسازیم.

طعنه محسن به فائزه: به سبک او حرف می‌زنم!

او افزود: نکته اساسی این است که ما وارد ۱۴۰۰ می شویم و امید داریم آینده خوبی برای کشور بسازیم و یکی از اهداف احزاب همین است ابتدا ایده های را مطرح کند و تلاش کند آن را به انجام برساند. ابتدا می خواهم گریزی به گذشته داشته باشم می دانیم که ما در گذشته حوادث سال ۸۸ و ۸۹را داشتیم که موجب حذف موسوی و کروبی و کنار رفتن خاتمی شد همچنین شاهد تحریم های گسترده و کمرشکن بودیم رد صلاحیت مرحوم هاشمی را داشتیم دستاوردی چون برجام که با آمدن ترامپ نتوانستیم بهره ببریم اعتراضات دی ماه ۹۶ و آبان ۹۸ را داشتیم همچنین عدم تصویب FATF را داشتیم.

هاشمی ادامه داد: انتخابات ۱۴۰۰ برای ایران پیش رو انتخابات مهمی فرض شده است هر چند گفته می شود اصلاح طلبان حضورشان کمرنگ است اما حتی آنهایی که طرفدار حضور کمرنگ در انتخابات بودند اکنون به این نتیجه رسیدند که در انتخابات به خاطر حساس بودنش باید شرکت کنیم.

حتما بخوانید:  توئیت محسن رضایی درباره کربلای ۴ جنجالی شد

این چهره سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: هر چند آمریکا تلاش کرد سختی های را به ایران وارد کند که به هر حال نظام بین الملل نیز با آن همراهی کرد به ویژه در مسئله ارز مشکلات بسیاری داشتیم. تورم سیصد درصدی را طی چندسال گذشته تجربه کردیم.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اثرات فشارهای خارجی و تحریم‌ها، اظهار داشت: اگرچه می‌بینیم آمریکا یکجانبه عمل کرد اما نظام بین‌الملل از آن تبعیت کرد. ما در این سال‌ها شاهد هفت برابر شدن قیمت دلار هستیم و این در هیچ برهه ای از تاریخ انقلاب سابقه نداشته است. یکی از نتایج این فشارهای اقتصادی بر مردم و زندگی معیشتی مردم را ما در مدیریت شهری مشاهده می‌کنیم که میزان تولید زباله و پسماند خانگی کاهش چشمگیر داشته است و این نشان می‌دهد که مردم به شدت دچار مشکلات معیشتی هستند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *