عذرخواهی همسر ناصر حجازی از هواداران پرسپولیس عذرخواهی همسر ناصر حجازی از هواداران پرسپولیس | آوتاف
خانه / اخبار داغ / عذرخواهی همسر ناصر حجازی از هواداران پرسپولیس

عذرخواهی همسر ناصر حجازی از هواداران پرسپولیس

همشهری آنلاین: انتشار ویدیویی از منزل مرحوم ناصر حجازی در حین زدن ضربات پنالتی دربی باعث ناراحتی هواداران پرسپولیس شد.

در صحنه ای که احمد نوراللهی پنالتی خود را از دست می دهد تعدادی از مهمانان حاضر در خانه حجازی با الفاظی نه چندان مناسب و بعضا رکیک پرسپولیسی ها را خطاب قرار می دهند.

عذرخواهی همسر ناصر حجازی از هواداران پرسپولیس

بعد از این اتفاق بهناز شفیعی همسر مرحوم حجازی با نوشتی یادداشتی از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد:

سلام. ویدیویی در فضای مجازی منتشر و موجب ناراحتی جمع کثیری از هواداران پرسپولیس شد در همین خصوص باید تاکید کنم

یک- سالیان زیادی است که خانواده حجازی مورد شناخت اهالی فوتبال قرار دارند و یقین دارید و داشته باید که از الفاظ رکیک استفاده نمی کنند.

دو- شب بازی دو تیم محبوب تعدادی از اقوام و دوستان مهمان منزل ما بودند که تعدادی طرفدار پرسپولیس و تعدادی طرفدار استقلال بودند.

سه- در هنگام ضربات پنالتی بنده و دخترم به دلیل استرس در میان جمع حضور نداشته و امروز متوجه ردو بدل شدن دو سه کلمه ناپسند و سخیف میان دوستانی شدیم که در فضای احساسی میان یکدیگر رد و بدل کردند. صدالبته چون این کلمات در خانه ما به کار رفته از اتفاق رخ داده به شدت ناراحتیم و به نظر باید در ادامه معاشرت با این دو سه دوست تجدید نظر کرده و در عین حال از هواداران محترم باشگاه پسپولیس پوزش بطلبیم.

چهار- در تمام سالهای اخیر چیزی جز احترام میان ما و هواداران فوتبال وجود نداشته و صادقانه این احترام و دوستی ها فراتر از رنگها بوده است و خواهد بود. برد و باختها بخشی لاینفک از مسابقات هستند و اخلاق و اخلاق و اخلاق در سرلوحه گفتار و رفتار قرار دارد. علی رغم اینکه به هیچ عوان در جریان ضبط کلیپ و پخش لایو از منزل نبوده و متاسفانه از ما برای چنین اقدامی اجازه هم گرفته نشد به سهم خود از اتفاق رخ داده ابراز تاسف کرده و از تمام عزیزانی که ناراحت شده اند عذرخواهی میکنیم.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  عکس این دختران را برسانید به دست رئیسی

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *