فرهاد مجیدی: فروش قایدی منتفی شد فرهاد مجیدی: فروش قایدی منتفی شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / فرهاد مجیدی: فروش قایدی منتفی شد

فرهاد مجیدی: فروش قایدی منتفی شد

ورزش سه: سرمربی استقلال به صورت رسمی از منتفی شدن فروش مهدی قایدی وینگر جوان و بوشهری این تیم خبر داد.

فرهاد مجیدی: فروش قایدی منتفی شد

پس از دو هفته بحث و گمانه زنی درخصوص آینده مهدی قایدی، به نظر می رسد داستان ترانسفر این بازیکن به فوتبال امارات منتفی شده و این بازیکن باید از چند روز دیگر به تمرینات آبی پوشان اضافه شده و فصل جدید را با استقلال سپری کند.

مهدی قایدی که چند روزی است در دبی به سر می برد، دو سال دیگر با استقلال قرارداد دارد و طی روزهای گذشته به دنبال تعیین تکلیف خود برای فصل آینده بود. باشگاه شباب الاهلی تیمی بود که به صورت جدی خواستار جذب این بازیکن بوشهری بود و مدیران این تیم قصد داشتند پس از خرید احمد نوراللهی، یک بازیکن ایرانی دیگر را نیز به تیمشان اضافه کنند.

با وجود حضور احمد مددی در دبی برای مذاکره با مدیران شباب الاهلی و افزایش مبلغ انتقال قایدی به این تیم اماراتی، اما در نهایت مذاکرات طرفین به نتیجه نرسید و مبلغ پیشنهادی مدیران شباب الاهلی نظر احمد مددی و مدیران استقلال را جلب نکرد و داستان لژیونر شدن باشوی کوچک منتفی شد.

شنبه شب نیز فرهاد مجیدی در حاشیه مذاکره مدیران استقلال با بازیکنان جدید و همچنین تمدید با بازیکنان فعلی، در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درخصوص تعیین تکلیف مهدی قایدی و ترانسفر شدن او پاسخ داد: تا جایی که من می دانم فروش این بازیکن منتفی شده است.

بدین ترتیب لژیونر شدن مهدی قایدی حداقل برای فصل آینده منتفی شده و این بازیکن فصل بعد را نیز با پیراهن استقلال در میادین حاضر خواهد شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  کنایه «ج.ا» به فتاح: بنیاد مستکبران نباشید!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *