قدوس لالیگایی شد؛ اوسترشوند تکذیب کرد! قدوس لالیگایی شد؛ اوسترشوند تکذیب کرد! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / قدوس لالیگایی شد؛ اوسترشوند تکذیب کرد!

قدوس لالیگایی شد؛ اوسترشوند تکذیب کرد!

خبرگزاری تسنیم: رئیس باشگاه اوسترشوند سوئد به خبر امضای قرارداد ملی‌پوش ایرانی با تیم لالیگایی اوئسکا واکنش تندی نشان داد و گفت: نمی‌دانم آنها چه چیزی را امضا می‌کردند!

سامان قدوس به اوئسکا اسپانیا پیوست

دانیل کیندبرخ می‌گوید: ما هنوز تصمیم قطعی برای انتقال سامان قدوس به هیچ باشگاهی نگرفتیم و هیچ قراردادی با باشگاه اوئسکا اسپانیا امضا نمی‌کنیم.

سایت اکسپرس سوئد مصاحبه‌ای با رئیس باشگاه اوسترشوند پس از رسانه‌ای شدن امضای قرارداد سامان قدوس، ملی‌پوش ایرانی با تیم اوئسکا در لالیگای اسپانیا منتشر کرد که می‌خوانید:

* آیا به نظر می‌رسد که او (سامان قدوس) قراردادی امضا می‌کند؟

آنها را دیدم. سامان قدوس برای سفر به اسپانیا و شناخت باشگاه اوئسکا اجازه داشت اما مجاز به امضای هیچ چیزی نبود. هیچ نظری ندارم که مدیر برنامه‌های او در تصویر منتشر شده چه کسی بود. هیچ‌گاه با او همکاری نداشتیم و نخواهیم داشت. باید به اتفاق هم به سوئد بازگردند.

رئیس اوسترشوندس قرارداد قدوس با اوئسکا رد کرد

* اما قدوس چه چیزی را امضا می‌کند؟

نمی‌دانم. الان من هر گونه قراردادی با باشگاه اوئسکا را رد می‌کنم. احساس کنونی من این است که این قرارداد را رد می‌کنم، زیرا خوشحال نیستم.

* از نظر اقتصادی؟

به چیزی که من درباره آن حرف می‌زنم ورود نخواهم کرد. سامان قدوس ۳ تا ۵ پیشنهاد از تیم‌های آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی و انگلیسی دارد. از نظرم من سامان قدوس یک سوئدی است و در میان برترین بازیکنان این کشور قرار دارد. او احتمالا یکی از بازیکنانی است که برای مدت طولانی در سوئد حضور دارند.

ورود او به بازار نقل‌وانتقالاتی یکی از بزرگ‌ترین تغییرات فوتبال سوئد شناخته خواهد شد. من این مساله را که سامان قدوس پس از بسته شدن این پنجره نقل‌وانتقالاتی در اوسترشوند بماند را رد نمی‌کنم.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  چرا دل اصول‌گرایان از حمله روسیه غنج می‌رود؟!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *