قوه قضائیه، حکم قصاص محمد ثلاث را استیذان کرد قوه قضائیه، حکم قصاص محمد ثلاث را استیذان کرد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / قوه قضائیه، حکم قصاص محمد ثلاث را استیذان کرد

قوه قضائیه، حکم قصاص محمد ثلاث را استیذان کرد

خبرگزاری ایرنا: وکیل مدافع محمد ثلاث راننده اتوبوس محکوم به قتل عمد سه مامور نیروی انتظامی در حادثه خیابان پاسداران تهران از استیذان (اجازه اجرا) حکم قصاص موکلش توسط رییس قوه قضائیه خبر داد.

زینب طاهری روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار با اعلام این خبر گفت: حکم قصاص محمد ثلاث پس از استیذان از سوی رییس قوه قضائیه برای طی فرایند اجرا به دادستانی تهران ارسال شده است.

این وکیل دادگستری درپاسخ به این سوال که گفته می شود قرار است بامداد فردا حکم قصاص ثلاث اجرا شود، اظهار داشت: تاکنون به من به عنوان وکیل ثلاث مطلبی در این خصوص ابلاغ نشده و قانونا باید قبل از اجرای حکم ، زمان اجرا به وکیل فرد محکوم ابلاغ شود.

طاهری افزود : شب گذشته از زندان با خانواده ثلاث برای ملاقات با او تماس گرفتند و صبح امروز فرزندان موکلم با او ملاقات کردند.

وکیل ثلاث با اشاره به رد درخواست اعاده دادرسی موکلش از سوی دیوان عالی کشور که بر اساس ماده ۴۷۴ قانون آئین دادسرای کیفری درخواست شده بود، گفت : فردا دوشنبه درخواست دیگری را بر مبنای ماده ۴۷۷ به دیوان عالی کشور ارایه می کنیم تا شاید بتوانیم جلوی اجرای حکم را بگیریم.

به گفته وی استدلال دیوان عالی کشور در نپذیرفتن درخواست قبلی ثلاث این بود که دیوان اجازه رسیدگی ماهیتی ندارد و فقط به صورت شکلی پرونده را بررسی می کند.

محمد ثلاث عصر دوشنبه ۳۰ بهمن ۹۶ پس از اغتشاش خونین جمعی از فرقه دراویش در خیابان گلستان هفتم پاسداران تهران با استفاده از یک دستگاه اتوبوس اقدام به زیر گرفتن ماموران ناجا کرد که در پی این حادثه سه تن از ماموران نیروی انتظامی به شهادت رسیدند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  آلودگی شدید بنزین‌های تولید داخل خطرناک شد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *