مجیدی: مربی ایتالیایی جایگزین کمالوند می‌شود مجیدی: مربی ایتالیایی جایگزین کمالوند می‌شود | آوتاف
خانه / اخبار داغ / مجیدی: مربی ایتالیایی جایگزین کمالوند می‌شود

مجیدی: مربی ایتالیایی جایگزین کمالوند می‌شود

فارس: سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: دوست عزیزی که کمک مربی ایتالیا بوده و روی نیمکت تیم ملی ایتالیا نشسته بعد از اینکه واکسن کرونایش را بزند به ایران می‌آید و تا ‌آخر لیگ میهمان من هست. او مشاورم خواهد بود، چند سال روی نیمکت تیم ملی ایتالیا نشسته است.

فرهاد مجیدی در حاشیه تمرین استقلال در مورد شرایط تیمش و بازی با ذوب آهن که هواداران را نگران کرد، و بازی با پرسپولیس اظهار داشت: خوشامد می‌گویم به خبرنگاران عزیز که سرتمرین آمدید. با توجه به اینکه از آسیا برگشته بودیم در بازی با ذوب آهن خسته بودیم با این حال خوب بازی کردیم و ۷-۸ موقعیت گل داشتیم اگر دو موقعیت ما گل می‌شد الان همه به به چه چه می‌کردند. از بچه ها راضی هستم. اما اکنون همه تمرکز مان روی بازی با پرسپولیس است تا بازی خوبی انجام بدهیم و امیدوارم که یک بازی در خور نام استقلال انجام دهیم.

مجیدی: جایگزین کمالوند از ایتالیا می‌آید

برای ماندن در کورس قهرمانی محکوم به برد هستیم

وی در مورد اینکه در دربی ها این سومین تجربه او به شمار می رود و قطعا این بازی برای استقلال حساس تر است و چه میزان تیم انگیزه دارد، افزود: بازی استقلال و پرسپولیس همیشه حساس است برای بازیکنان،کادرفنی و هواداران دو تیم همیشه حساس است. با توجه به شرایط جدول برای ماندن در کورس قهرمانی محکوم به برد هستیم و از بازیکنان خواسته ام به جز برد به چیز دیگری فکر نکنند. با وجود احترامی که برای پرسپولیس و کادرفنی این تیم قائل هستیم فقط به دنبال برد هستیم.

حتما بخوانید:  باشگاه استقلال درباره لیگ برتر بیانیه داد

در مورد داوری صحبت نمی کنم

مجیدی در مورد غایبان استقلال در دربی گفت: فقط متین کریم زاده و آرش رضاوند نیستند.

سرمربی آبی پوشان در مورد داوری مسابقه فردا گفت: در مورد داوری صحبت نمی‌کنم.

سورپرایزی نداریم

مجیدی در مورد اینکه سورپرایزی برای دربی دارد گفت: چیز خاصی نیست.

اجاره نمی دهم دیگر استقلال با تفکر سرمربی بسته نشود

سرمربی استقلال در مورد اینکه کدام بازیکنان قراردادهایشان را تمدید خواهند کرد، گفت: این همه تیم در لیگ است. مگر پرسپولیس و سپاهان نمی‌خواهند قرار داد بازیکنان‌شان را تمدید کنند اما این صحبت‌ها فقط مال باشگاه استقلال است. متاسفانه در دو سال گذشته تیم استقلال بر اساس تفکرات سرمربی بسته نشده است اما به هواداران می‌گویم اجازه نمی‌دهم دیگر چنین اتفاقی رخ بدهد و اجازه نمی‌دهم هیچ بازیکنی هم از استقلال جدا شود. برخی بازیکنان قراردادشان تمام شده که با آنها هم تمدید می‌کنیم و چند بازیکن مدنظرم است که شخصابا آنها صحبت می کنم و بعد از اینکه موافقتشان را گرفتم اسامی آنها برای حضور در استقلال اعلام می‌شود.

واکنش به پیشنهاد خارجی قائدی و دیاباته

وی در مورد اینکه پس قائدی و دیاباته از استقلال جدا نخواهند شد، عنوان کرد: اگر پیشنهاد خارجی داشته باشند شرایط حرفه‌ای خودش را دارد اما اجازه نمی‌دهم هیچ بازیکنی از استقلال جدا شود.

کمالوند گفت موقعیت خوب کاری برایش پیش آمده است

سرمربی در مورد علت جدایی فراز کمالوند گفت: کمالوند لطف کرد و به تیم ما تشریف آورد، خودش هم خیلی دوست داشت به استقلال بیاید. مشاور من بود و زحمات زیادی کشید اما پیشنهاد خوبی داشت و به من گفت موقعیت خوب کاری برایم پیش آمده و من هم با جدایی اش موافقت کردم .من در ابتدای مربیگری فوتبالم هستم و مشاوران خوبی دارم و دوست عزیزی که کمک مربی ایتالیا بوده و روی نیمکت تیم ملی ایتالیا نشسته بعد از اینکه واکسن کرونایش را بزند به ایران می‌آید و تا ‌آخر لیگ میهمان من هست. او مشاورم خواهد بود، چند سال روی نیمکت تیم ملی ایتالیا نشسته است.

حتما بخوانید:  ماجرای حذف عکس زنان از سنگ مزار در مازندران

مشاور ایتالیایی تا آخر فصل به من کمک می‌کند

وی در مورد اینکه اسم این مربی ایتالیایی چیست و روی نیمکت خواهد نشست یا نه، گفت: می‌آید و او را می‌بینید. او روی نیمکت نمی نشیند و مشاور من است اما تا ‌آخر فصل به من کمک می‌کند.

هواداران جمعه بازی زیبایی خواهند دید

مجیدی در مورد اینکه استرس دربی ممکن است باعث شود که بازی خوبی نشود، گفت: فکر نمی‌کنم اینطور باشد، دربی بازی زیبایی خواهد بود و هواداران دو تیم بازی زیبایی را می‌بینند. تیم ما انگیزه بالایی دارد و هواداران استقلال منتظر این بازی هستند تا با نتیجه‌ای که به دست می آوریم در کورس قهرمانی بمانیم.

دیگر نمی گذارم بدون اجازه من پشه ای وارد استقلال شود

سرمربی استقلال در مورد ضرباتی که به تیم استقلال از ناحیه مدیریت در این سال‌های اخیر خورده گفت: با عرض تاسف باید بگویم استقلال دو سال است بدون نظر سرمربی بسته شده است و فصل گذشته هم که من سرمربی بودم بازیکنانی از سایر تیم‌ها با من تماس می‌گرفتند و می‌گفتند که از سوی باشگاه استقلال با آنها تماس گرفته شده در حالیکه در فهرست من نبودند. دیگر اجازه چنین کاری نمی‌دهم و نمی گذارم بدون اجازه من پشه‌ای وارد استقلال شود. هواداران تیم، فوتبالی ببینند که کیف کنند.

دانشگر به اشتباهش پی برد

مجیدی در مورد شرایط محمد دانشگر گفت: اینجا استقلال است و فرهنگ و ساختارش مشخص است. بازیکنی که ادب و احترم نگه ندارد جایی در تیم ما ندارد ، اول ادب و احترام مهم است. دانشگر هم به اشتباهش پی برده و اکنون به تیم برگشته، او یکی از بهترین مدافعان ما است.

حتما بخوانید:  مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه به کرونا مبتلا شد

واکنش به نشان دادن عدد ۴

سرمربی استقلال در مورد اینکه بعد از دربی عدد خاصی مثل ۴ نشان خواهد داد یا نه گفت: آن مال جوانی‌هایم بود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *