محرز: کرونای انگلیسی داریم، نمکی: نداریم! محرز: کرونای انگلیسی داریم، نمکی: نداریم! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / محرز: کرونای انگلیسی داریم، نمکی: نداریم!

محرز: کرونای انگلیسی داریم، نمکی: نداریم!

برترین‌ها: در حالی که عضو ستاد ملی مبارزه با کرونا، دلیل اوج گرفتن این بیماری در کشور را کرونای انگلیسی دانسته، وزیر بهداشت اظهارات مینور محرز را رد کرد!

محرز: کرونای انگلیسی داریم، نمکی: نداریم!

کرونای انگلیسی از مدت‌ها پیش در ایران بود!

مینو محرز، عضو ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: دلیل قرمز شدن همه ایران در این اواخر همین ویروس کرونای انگلیسی بود که خوشبختانه آن را کنترل کردیم!

وی افزود: احتمال می رود ویروس جهش یافته ای که اخیراً در انگلیس پیدا شده است را طی ماه های اخیر که آمار مرگ و میر در ایران بالا بود را تجربه کرده باشیم.

محرز: کرونای انگلیسی داریم، نمکی: نداریم!

وزیر بهداشت: هنوز ردی از ویروس کرونای انگلیسی پیدا نکردیم

خبرگزاری ایسنا نوشت: وزیر بهداشت گفت: تمام مسافرانی که از انگلیس وارد کشور شده اند را رصد می کنیم و تا کنون ردی از ویروس کرونای انگلیسی پیدا نکردیم.

سعید نمکی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به کاهش ۵۰ درصدی مرگ و میرهای ناشی از کرونا و حذف نقاط قرمز در کشور اظهار کرد: انگلیس نوع جدید ویروی کرونا را با دو ماه تاخیر اعلام کرد و ما به محض اطلاع اقدامات لازم را انجام دادیم.

وی در ادامه گفت: پروازها به مقصد انگلیس و از مبدأ انگلیس به ایران ممنوع شد. مسافرانی که به واسطه ایرلاین های مختلف از انگلیس وارد کشور شدند، رصد می‌شوند. از آنها آزمایش گرفته می شود. ما لیست تمام مسافرانی که از انگلیس در چند روز گذشته وارد کشور شده‌اند را داریم و آنها را رصد می کنیم.

نمکی اظهار کرد: تا کنون ردی از این ویروس پیدا نکردیم و اگر پیدا کردیم به اطلاع مردم خواهیم رساند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  تفسیر مبهم رسایی از تصویر بدون جمعیت کعبه

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *