مهاجم پرسپولیسی‌ها از این تیم جدا شد مهاجم پرسپولیسی‌ها از این تیم جدا شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / مهاجم پرسپولیسی‌ها از این تیم جدا شد

مهاجم پرسپولیسی‌ها از این تیم جدا شد

ورزش سه: آرمان رمضانی مهاجم بلند قامت سرخپوشان پس از یک نیم فصل حضور ناموفق در این تیم از جمع شاگردان یحیی گل محمدی جدا شد.

رمضانی ۲۸ ساله که در ابتدای فصل به عنوان یکی از آخرین خریدهای یحیی گل‌محمدی و با هدف پر کردن جای خالی یک مهاجم گلزن جذب تیم پرسپولیس شده بود، پس از دوره ناموفق حضور در جمع سرخ ها اردوی این تیم را ترک کرد.

رمضانی از چند وقت پیش در تمرینات پرسپولیس حضور نداشت و یحیی گل محمدی به او اجازه جدایی داده بود و حالا سرانجام وی با حضور در باشگاه پرسپولیس قراردادش را با این تیم فسخ کرد تا امکان انتقال به تیمی دیگر را داشته باشد.

آرمان رمضانی از پرسپولیس جدا شد

این مهاجم خوش استایل که در سایپا عملکرد قابل قبولی داشت، در پرسپولیس هیچ گلی به ثمر نرساند و از فرصت کم و زیاد نتوانست بهره ببرد و به شدت مورد انتقاد هواداران نیز قرار گرفت. تنها عمل موثر آرمان رمضانی به دیدار مقابل الشارجه برمی‌گردد که با ضربه سر مهدی عبدی را در موقعیت گلزنی قرار داد تا یک پاس گل به نامش ثبت شود.

باشگاه پرسپولیس درباره او نوشته: «آرمان بازیکنی با اخلاق و به لحاظ تاکتیکی، مهاجمی آینده‌دار به حساب می‌آید اما به اصطلاح فوتبالی‌ها، توپ برای او نچرخید تا باعث از بین رفتن شانس ادامه حضورش در پرسپولیس شود. در فضایی دوستانه و به دور از تنش و جنجال با آرمان خداحافظی می‌کنیم و برایش آرزوی موفقیت در دوران فوتبال داریم. امیدواریم باردیگر این بازیکن مودب بتواند با ارائه بازی‌های خوب در لیگ برتر، اقبال بازگشت به پرسپولیس را به دست بیاورد.»

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  مدرک رئیس سازمان هواپیمایی کشور جعلی است

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *