میرسلیم: خدا رو شکر ۹۰ نماینده ردصلاحیت شدند میرسلیم: خدا رو شکر ۹۰ نماینده ردصلاحیت شدند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / میرسلیم: خدا رو شکر ۹۰ نماینده ردصلاحیت شدند

میرسلیم: خدا رو شکر ۹۰ نماینده ردصلاحیت شدند

ایسنا: سیدمصطفی میرسلیم، یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام امشب(پنج‌شنبه، ۱۰ بهمن) در جمع نمازگزاران مسجد امام حسن (ع) قیامدشت، با اشاره به موضوع طرح معامله قرن از سوی آمریکا، اظهار کرد: معامله قرن کلاه گذاشتن بر سر فلسطینی‌ها است. این موضوع در حالی از سوی آمریکایی‌ها مطرح می‌شود که برای منزوی و خوار کردن هرچه بیشتر فلسطینی‌ها است و موجبات تثبیت رژیم صهیونیستی را فراهم می‌کند.

وی همچنین تاکید کرد: اساس این طرح معامله‌ای است که در آن فایده به رژیم غاصب اسراییل می‌رسد و ضرر آن نصیب فلسطینی‌ها می‌شود. البته ظاهر این طرح را این‌گونه وانمود می‌کنند که با مختصر کمکی که در آوارگان و تحقیر آن‌ها محسوب می‌شود و می‌خواهند به فلسطینی‌ها نشان دهند که به حل مشکلاتتان کمک می‌کنیم در حالی که در این طرح برنامه به گونه‌ای تنظیم‌ شده که تثبیت بیشتر رژیم غاصب اسراییل و تضعیف بیشتر فلسطینیان و به‌ویژه خلع‌سلاح آنان و جلوگیری از اقتدار آنان را – که پس از پیروزی انقلاب اسلامی به دست آورده‌اند – موجب می‌شود.

میرسلیم: خدا رو شکر ۹۰ نماینده ردصلاحیت شدند

رییس شورای مرکزی حزب موتلفه تصریح کرد: آمریکا با چنین طرح‌هایی موجبات عدم اقتدار مسلمانان را فراهم می‌کند و می‌خواهد موقعیت رژیم غاصب اسراییل را تثبیت کند.

وی در مورد نتیجه این طرح اظهار کرد: سرانجام این طرح مانند سایر تحریم‌های آمریکا است و موجب می‌شود فشار بیشتری بر روی فلسطینی‌ها وارد شود اما باید بگوییم اقتداری که اکنون به لحاظ باور و قدرت در میان جوانان و مردم فلسطین وجود دارد، حتما بر نتیجه این طرح غلبه می‌کند.

وی با اشاره به تحریم پیامبر اکرم(ص) و یاران ایشان در شعب ابی‌طالب، اظهار داشت: این‌هایی که امروز تحریم می‌کنند از کافران و مشرکان یاد گرفته‌اند و شاگردان آن‌ها هستند. پیغمبر(ص) و مسلمانان را در شعب ابی‌طالب مورد تحریم قرار دادند و حتی نمی‌گذاشتند یک‌تکه نان به آن‌ها برسد.

حتما بخوانید:  دربی آسیایی در یک صورت محقق می‌شود

وی با تاکید بر این‌که تحریم امروز ایران عزیز توسط آمریکا چیز نویی نیست، افزود: پیامبر اکرم(ص) در صدر اسلام هیچ‌گاه در مقابل این فشارها تسلیم نشدند و تن به مذاکره ندادند، چون ایمان داشتند و می‌دانستند باید رسالت خود را درست انجام دهند. بنابراین باید مقاومت کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: در شرایط سخت تحریم ایران توسط دشمن، باید سعی کنیم مثل یاران پیامبر(ص) در شعب ابی‌طالب رفتار کنیم یعنی همدردی و ایثار کنیم.

میرسلیم با تاکید بر این‌که اگر الطاف الهی در طول این ۴۰ سال از انقلاب اسلامی ایران نبود، در مقابل سختی‌ها و فشارها تاب نمی‌آوردیم، گفت: تا زمانی که خلوص در بین مردم وجود دارد، جمهوری اسلامی در برابر فشار و سختی دشمنان کم نخواهد آورد و نخواهیم آورد و نیاز دریوزگی به بیگانگان نیست.

وی در ادامه با اشاره به اشکال مختلف نفاق و چهره‌ منافقین، خاطرنشان کرد: در صدر اسلام افرادی بودند که به ظاهر می‌گفتند با پیامبر(ص) هستند اما در هر جنگی که صورت می‌گرفت، می‌رفتند و با دشمنان ساخت‌وپاخت می‌کردند.

عضو هیأت نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به ترور سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و اعتراف صریح دونالد ترامپ در ترور وی، اظهار کرد: در این شرایط، به سفیر سوئد پیشنهاد کرده‌اند که جایزه صلح نوبل را به یکی از ایرانی‌هایی که جزو گروه اصلاح‌طلبان نیز هست داده شود و سفیر سوئد هم گفته که اصلا جایزه دست ما نیست اما این فرد که کاره‌ای نیست. به نظر ما کسی که باید پیشنهاد می‌دادید سپهبد سلیمانی بود.

حتما بخوانید:  اولین پُست اسکوچیچ بعد از حضور در تیم ملی

میرسلیم گفت: قطعا شهید سردار سپهبد سلیمانی به بشریت خدمت کرد و به دنیا کمک کرد اما این‌که چرا عده‌ای با چهره نفاق به دنبال مسائل دیگری هستند جای تعجب دارد.

وی با بیان این‌که حقیقت وجودی آمریکا، دشمنی با اسلام و انقلاب اسلامی است، گفت: عده‌ای می‌گویند برویم مذاکره کنیم در حالی که زودتر از موعد برجام را به اجراء گذاشتند و تاسیسات هسته‌ای ما را تعطیل کردند اما دیدید که ترامپ چگونه به سر برجام زد و آن را پاره کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: اگر زمانی که ترامپ برجام را پاره کرد ما رای آورده بودیم، آن‌وقت می‌گفتند ببینید این‌ها کاری کردند که برجام را پاره کنند اما خدا رو شکر آقایان بودند و دست کثیف آمریکا در مقابل خود آن‌ها رو شد.

میرسلیم افزود: ذات آمریکا با جمهوری اسلامی ایران و انقلاب سازگار نیست و نمی‌توانند ببیند ملت ایران سر پای خود ایستاده و مقاومت می‌کند. سوریه، عراق و موشک بهانه است. آن‌ها می‌خواهند ظلم خودشان بر قرار باشد اما ما را ذلیل می‌خواهند.

وی با طرح این پرسش که “از آمریکا و اروپا چه خیری نصیب ایران شده است؟” خاطرنشان کرد: دشمنان ۴۱ سال است که ما را رنج و عذاب داده‌اند و انواع دشمنی و توطئه‌های این‌ها را دیده‌ایم. این‌ها انواع و اقسام روش‌ها را برای تضعیف ما به‌کار گرفته‌اند. کدام ایرانی با وجدان، شرف و حیثیت می‌تواند بپذیرد که خیری از سوی این‌ها نصیب ما شود؟

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: ما تا آن روزی که بنده خالص خدا باشیم جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد. مطمئن باشید که مشکلات دقیقا از جایی شروع می‌شود که ملت ما خدا را فراموش کند.

حتما بخوانید:  نماینده اصفهان: باید مراکز «همسریابی» زیاد شود

میرسلیم با بیان این‌که تورم، بیکاری و اشتغال به دلیل بی‌عرضگی‌ها و سوءمدیریت است، گفت: ما چه کم داریم؟ یک مجری باعرضه باید باشد تا جلوی این زالوصفت‌ها را بگیرد.

وی با تاکید بر این‌که یکی از علائم نفاق، دروغ است، گفت: برخی‌ها آن‌چنان زیبا حرف می‌زنند که انسان به شگفتی می‌افتد و کلام او انسان را به تعجب می‌اندازد اما رفتار ضد دین است. دروغگو، بدقولی و خیانت در امانت، از چهره‌های نفاق است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خطاب به نمازگزاران تاکید کرد: شما مردم اداره کشور را به عنوان امانت به دست نمایندگان داده‌اید اما آن‌ها کارهای دیگری می‌کنند. خدا رو شکر شورای نگهبان ۹۰ نفر آن‌ها را رد صلاحیت کرد؛ این‌ها باید از حق مردم دفاع کنند. آن امانتی که مردم به شما سپردند را چه‌کار کردید؟!

میرسلیم با اشاره به این جمله که “ما باید مدیران‌مان را از خارج از کشور وارد کنیم”، گفت: اگر وزیر ما چنین اعتقادی دارد این وزیر جز منافق نام دیگری ندارد. چقدر توهین می‌کنید شما؟

وی با تاکید بر این‌که عده‌ای اسلام، قرآن، اهل‌بیت(ع)، امام (ره) و مقام معظم رهبری و سردار شهید سلیمانی را ابزار قرار می‌دهند، گفت: چه کسی گفته که اگر کسی یک‌مدتی با امام(ره) و رهبری باشد، تا آخر عمر بیمه شده‌ است؟ ما بسیاری از افراد نزدیک به پیامبر(ص) را داشتیم که منافق از آب درآمدند. در فتنه ۸۸ دیدیم افرادی که نزدیک به امام(ره) بودند می‌خواستند چه بلایی را سر کشور بیاورند.

وی در پایان گفت: بعضی‌ها مراجع تقلید، ائمه جماعات و ارکان نظام را ابزار خود قرار می‌دهند تا مردم را فریب دهند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *