نتانیاهو: روزی خواهد آمد که به ایران سفر کنم! نتانیاهو: روزی خواهد آمد که به ایران سفر کنم! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / نتانیاهو: روزی خواهد آمد که به ایران سفر کنم!

نتانیاهو: روزی خواهد آمد که به ایران سفر کنم!

یکی از رسانه های فارسی زبان خارج از کشور در خبری به نقل از نخست وزیر رژیم‌صهیونیستی نوشت: نتانیاهو استقبال از پیام ویدئویی اخیرش درباره بحران آب در ایران را نشانه‌ی «دوستی پایدار» بین مردم ایران و اسرائیل می داند!

یک هفته بعد از انتشار پیام ویدئویی نخست‌ وزیر رژیم‌صهیونیستی در ارائه کمک اینترنتی به مردم و کشاورزان ایران برای غلبه بر معضل کمبود آب، وی بار دیگر در پیامی مضحک مدعی شد: روزی خواهد آمد که به ایران سفر کنم تا با مردم ایران دیدار کنم!

قبل تر نتانیاهو در ویدیویی که در برخی رسانه‌های خارجی و فضای مجازی منتشر شد پیشنهادی برای کمک به مردم ایران در حوزه آب مطرح کرده بود که با واکنش وزیر نیرو و رئیس سازمان محیط زیست کشورمان مواجه شد.

اردکانیان (وزیر نیرو) درباره اظهارات نخست وزیر رژیم‌صهیونیستی برای حل مشکل آب ایران گفته بود:‌ ما به همه ابزارها و فناوری‌ها دسترسی کامل داریم، البته مشکلاتی هم داریم و به فناوری‌های جدید نیازمندیم. ضمن اینکه ایران سابقه چند هزار ساله در مدیریت آب دارد و ما می‌توانیم منبعی برای سایرین برای ارائه شیوه‌‌های سازگاری با آب باشیم.

همچنین عیسی کلانتری، (رئیس سازمان حفاظت محیط زیست) درباره پیام ویدئویی نخست وزیر اسرائیل اعلام کرد: نتانیاهو بهتر است اول برود کثافت‌کاری‌های خودش را جمع کند. او غلط می‌کند. به نتانیاهو چه ربطی دارد محیط زیست ایران، او برود دنبال کار خودش.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  شهریه‌های صد میلیونی در مدارس تهران

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *