نقدی: صهیونیست‌ها، اطراف کشور کارخانه مشروب سازی دارند نقدی: صهیونیست‌ها، اطراف کشور کارخانه مشروب سازی دارند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / نقدی: صهیونیست‌ها، اطراف کشور کارخانه مشروب سازی دارند

نقدی: صهیونیست‌ها، اطراف کشور کارخانه مشروب سازی دارند

خبرگزاری فارس: سردار محمد رضا نقدی در دیدار با آیت الله مصباح یزدی با اشاره به فرارسیدن سالروز انقلاب اسلامی اظهار کرد: یک جنبش مردمی در ابتدای سال ۹۷ به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکل گرفت و در قالب این جنبش هر هفته در طول سال جاری نشستی برای ارائه گزارش دستاوردهای انقلاب برگزار شد.

وی ادامه داد: انقلاب‌ها اکثرا پیروز نشدند و شکست خوردند، آن‌هایی هم که پیروز شدند، تداوم نداشتند و نتوانستند که خود را حفظ کنند، ولی انقلاب ما تداوم داشت و مردم سالاری ما بی‌نظیر است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه افزود: امروز رهبری در کشور داریم که از مبانی انقلاب اسلامی پاسداری کردند و یاران ایشان به ارزش‌هایی که بنیان‌گذار انقلاب اسلامی بر آنها تاکید داشتند، معتقد هستند.

وی ادامه داد: امروز ۲۷۵ شبکه رادیو و تلویزیونی به زبان فارسی و گویش‌های مختلف توسط دشمنان برای تاثیرگذاری بر مردم ایران فعال هستند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران افزود: با اشغال افغانستان شاهد افزایش تولید مواد مخدر در این کشور از ۲۰۰ تن به بیش از ۱۰ هزار تن بودیم و دشمن برنامه ریزی کرد تا مواد مخدر با قیمت بسیار ارزان به دست جوانان کشورمان برسد، میزان کشف مواد مخدر در ایران برابر کشفیات ۱۹۹ کشور در زمینه مواد مخدر است.

نقدی با اشاره به برنامه ریزی دشمن در زمینه تهاجم فرهنگی اظهار کرد: صهیونیست‌ها در اطراف کشورمان چندین کارخانه مشروب سازی داشتند و آن‌ها مشروبات را به رایگان به قاچاقچیان می‌دهند تا وارد کشورمان کنند.

وی ادامه داد: در سال جاری با وجود مشکلات اقتصادی زیادی شاهد بودیم که دو میلیون نفر از مردم کشورمان به زیارت اربعین رفتند و این نشان از اعتقاد مردم به عزاداری امام حسین(ع) است.

حتما بخوانید:  استقلال در جام حذفی به سپاهان خورد

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه افزود: رتبه کشورمان به لحاظ علمی از رتبه ۵۳ در زمان رژیم طاغوت به رتبه ۱۶ در زمان کنونی رسیده و رشد علمی ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی بیشتر از کشورهای دیگر منطقه بود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *