نماینده چابهار: از قهر انقلابیِ این مردم بترسید نماینده چابهار: از قهر انقلابیِ این مردم بترسید | آوتاف
خانه / اخبار داغ / نماینده چابهار: از قهر انقلابیِ این مردم بترسید

نماینده چابهار: از قهر انقلابیِ این مردم بترسید

خبرگزاری ایلنا: نماینده مردم چابهار، نیک شهر، کنارک و قصرقند در مجلس، گفت: همکاران عزیز! بدانید و آگاه باشید که مسیر عدالت را اشتباه طی کردی، صبر انقلابی این مردم را دیده‌اید، از قهر آن‌ها نیز بهراسید!

نماینده چابهار: از قهر انقلابی این مردم بترسید

معین‌الدین سعیدی:

* اگر فلان مسئول، ملت را دعوت به نان خشک خوردن کرد، اما فرزندانش برج‌سازی کرده‌اند، اگر آلونک محقر آن پیرزن را در رمین، کند، مراد آباد و میرآباد حاشیه چابهار تخریب کرده‌ایم، اما کاری به کار کاخ غیر قانونی دختر وزیر نداشته‌ایم، اگر آن جوان ریمدانی و باهو کلاتی را که از فرط استیصال برای گذران زندگی مجبور به سوخت‌بری شده است با تیغ تیز قانون مواجهه کرده‌ایم، اما در برابر مافیای سوخت مرتبط با رانت دولتی سکوت کرده‌ایم، اگر در یک استان کشور به فاصله ۳۰۰ کیلیومتر ۶ بیمارستان تامین اجتماعی وجود دارد، اما بیمار کنارکی و چابهاری برای رسیدن به نزدیک‌ترین بیمارستان تامین اجتماعی ۸۰۰ کیلومتر را طی می‌کنند.

* اگراعتبارات بهسازی یک خیابان در تهران با سر جمع فاضلاب حوزه انتخابیه‌ام ۳۰ برابر باشد، اگر حقوق معلمان خرید خدماتی یک سی ام فلان مسئول نجومی بگیر باشد، اگر رئیس جمهور ما در دوش روزانه خود ۲۵۰ لیتر آب مصرف کرد، اما برای آن پیرمرد دشتیاری نتوانسته‌ایم برای تمام مصارفش ۱۵ لیتر فراهم کنیم، اگر ما نمایندگان ملت هر روز توئیت کردیم، اما توئیتر برای مردم فیلتر باشد، اگر نهیب ما بر آن دخترکی که روسری‌اش اندکی عقب افتاده از فریاد ما بر آن آقازاده اختلاسگر بلندتر باشد، بدانید و آگاه باشید که مسیر عدالت را اشتباه طی کردیم.

* آیت الله رئیسی! شما حق این مردم را استیفا کنید، جوانان منطقه بیشترین میزان بیکاری را تجربه می‌کنند، اما برخی از متولیان طرح‌های توسعه‌ای به فکر به کارگیری نیرو از دیگر نقاط هستند، صبر انقلابی این مردم را دیده‌اید، از قهر آنها نیز بهراسید؛ نمایندگان انقلابی کمیسیون تلفیق! در بررسی بودجه نگاه ویژه‌ای به استان سیستان و بلوچستان داشته باشید و در عمل پیرو آن امامی باشید که فرمود عدل یعنی گذاشتن هر چیز در جای خودش.

حتما بخوانید:  پرسپولیس بهترین باشگاه آسیا شد

* دشمنان بدانند یک تار موی خدمتگزاران صدیق جمهوری اسلامی ایران را با تمام وجود شما عوض نمی‌کنیم؛ چرا که دموکراسی پوشالی آمریکا را هم دیده‌ایم؛ بنابراین آرزوی گسستن پیوند میان مردم و نظام را به گور خواهید برد. سروران ارجمند! تاریخ در برابر کسانی که رای مردم را اخذ کرده باشد، اما به اعتماد آنها خیانت کند به کسانی که از مسیر انقلاب و رهبری منحرف شده باشند قضاوت سختی خواهد داشت؛ حالا چه من بهارستان نشین باشم و چه آن پاستور نشین.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *