نود سیاسی با اجرای رائفی‌پور در تلویزیون ملی؟ نود سیاسی با اجرای رائفی‌پور در تلویزیون ملی؟ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / نود سیاسی با اجرای رائفی‌پور در تلویزیون ملی؟

نود سیاسی با اجرای رائفی‌پور در تلویزیون ملی؟

برترین‌ها: راه‌اندازی کمپین خودجوش! از سوی برخی افراد برای تولید برنامه ۹۰ سیاسی در صداوسیما با اجرای علی‌اکبر رائفی‌پور، این احتمال را افزایش داده است که وی به زودی در قالب تلویزیون حضور می یابد.

برخی کاربران شبکه اجتماعی به احتمال حضور رائفی پور در تلویزیون واکنش نشان دادند و این اقدام را به نوعی جایگزین کردن برنامه‌ای به نام «نَود سیاسی» در کنداکتور صداسیما، با هدایت و اجرای رائفی‌پور در غیاب برنامه ورزشی نود با اجرای فردوسی‌پور توصیف کردند!

نود سیاسی با اجرای رائفی‌پور در تلویزیون ملی؟

در همین رابطه رائفی‌پور در رابطه با راه‌اندازی کمپین و تولید برنامه ۹۰ سیاسی در صداوسیما به «فارس» گفته است:

* اساساً این اتفاق (کمپین)، اتفاقی خودجوش بوده و از سمت بنده نبوده است.

* طرحی را به رئیس وقت صداوسیما آقای دکتر سرافراز دادیم و گفتیم که صداوسیمای ما یک برنامه تلویزیونی سیاسی ـ اجتماعی که خواسته‌های انقلاب را پیگیری کند نیاز دارد. ایشان خیلی هم استقبال کرد و گفت طرح را بنویسید. طرح جامعی نوشتیم و خیلی روی آن وقت گذاشتیم. دوسه ماه با افراد مختلف از دکورساز گرفته تا دیگران جلسه گذاشتیم و طرح را آماده کردیم.

* ایشان یک شرط داشت و آن اینکه خود من برنامه را اجرا کنم. من نمی‌خواستم خودم مجری باشم. حتی با چند نفر مجری که فهم سیاسی داشتند هم صحبت کرده بودم. موافقت‌های ضمنی هم گرفته بودیم.

* یک شرط دیگر آقای سرافراز این بود که شاکی خصوصی برای خودتان درست نکنید.

* خلاصه من ابتدا زیر بار نرفتم که مجری برنامه باشم و گفتم نمی‌خواهم چهره تلویزیونی باشم. گفتم من الان یک چهره دانشگاهی هستم و در شهرهای مختلف سخنرانی می‌کنم.

حتما بخوانید:  ماجرای شیخ حسین انصاریان و شلنگ اکسیژن

* ما از شنیدن حرف‌های مثلاً تند در رسانه ملی هیچ آسیبی نمی‌بینیم. به خدا مردم دارند از صبح تا شب این‌ها را می‌شنوند. والله در رسانه‌های خارجی و شبکه‌های اجتماعی می‌شنوند، والله در رسانه ملّی، دَم انتخابات توسط مسئولان نظام می‌شنوند.

* نمی‌خواهیم این تصور ایجاد شود که کُشته، مُرده یک برنامه در تلویزیون هستیم. از قضا آن‌ها ناز مرا می‌کشیدند. من می‌گفتم در اتاق فکر کمک می‌کنم، آن‌ها می‌گفتند خود شما موضوعیت دارید به‌عنوان یک چهره خاص. می‌توانی اثر بگذاری و خود این، یک آورده دارد. الله اعلم؛ باید دید چه می شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *