همتی: در مقابل ۵نفر و به ریاست رئیسی هستم همتی: در مقابل ۵نفر و به ریاست رئیسی هستم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / همتی: در مقابل ۵نفر و به ریاست رئیسی هستم

همتی: در مقابل ۵نفر و به ریاست رئیسی هستم

خبرآنلاین: همتی خطاب به سعید جلیلی گفت: ورودی بانک مرکزی به ۹ میلیارد دلار کاهش پیدا کرده است. به جای این که قیمت دلار ۵۵ هزار تومان شود، بیست هزار تومان شده است. شما در زمین ترامپ بازی کرده اید و پدر کشور را درآوردید.

عبدالناصر همتی، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در مناظره انتخابات در نقد اظهارات کاندیداهای انتخابت گفت:

من قبلا گفته بودم در مقابل ۵ نفر و به ریاست آقای رئیسی هستم. اگر کاندیداهای پوششی می خواهند جوابشان را بدهم، باید قسم بخورند که تا آخر در رقابت خواهند ماند. آقای جلیلی من در مجمع تشخیص به شما گفتم اقتصاد و تجارت نمی فهمید. شما مبانی تجارت را نمی دانید. از این همه بیانیه خواندن خسته نشدید؟ آقای جلیلی بیست سال است دارید بیانیه می خوانید، چرا به گردن بانک مرکزی می اندازید؟

همتی: در مقابل ۵نفر و به ریاست رئیسی هستم

ورودی بانک مرکزی به ۹ میلیارد دلار کاهش پیدا کرده است. به جای این که قیمت دلار ۵۵ هزار تومان شود، بیست هزار تومان شده است. شما در زمین ترامپ بازی کرده اید و پدر کشور را درآوردید. من مسئول بازار بودم و التهاب در بازار ایجاد می شد. مردم از بالا رفتن قیمت ارز ضرر می کند؟

آقای زاکانی شما دو کلاس اقتصاد خوانده اید؟ من می خواهم محترمانه صحبت کنم. اجازه ندهید برخی مسائل را بگویم. مشخص نیست که آن مدرک پزشکی هسته را هم چطور دریافت کرده اید. آقای رضایی من که می دانم شما چطور اقتصاد خوانده اید. استادان به دفتر شما می آمدند و از شما امتحان می گرفتند.

من خدمت آقای رییسی عرض می کنم که این ها دارند شما را پوشش می دهند. شما در سفرهای استانی باید به زندان ها سر می زدید نه به کارخانه ها. شما ۴۰ سال است در قوه قضاییه هستید. من خواهش می کنم مشکلات را در سیستم قضایی حل کنید بعد به سراغ سایر مشکلات بیایید. شما با رای مثبت به فیلترینگ اینستاگرام مشاغل مردم را نشانه رفته اید.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  شمالم تا جنوبم عشق؛ همه حامیِ سحر

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *