وعده جدید وزیر صنعت درباره بازار خودرو وعده جدید وزیر صنعت درباره بازار خودرو | آوتاف
خانه / اخبار داغ / وعده جدید وزیر صنعت درباره بازار خودرو

وعده جدید وزیر صنعت درباره بازار خودرو

برترین‌ها: در حالی افزایش قیمت خودرو در روزهای اخیر با موجی از انتقادات همراه شده است که وزیر صنعت، معدن و تجارت وعده داد که به زودی بازار خودرو متعادل می‌شود.

=

«ایرنا» به نقل از فاطمی امین نوشت:

* امید می‌رود با عرضه و تحویل ۱۳۰ هزار دستگاه خودرو تا پایان سال، بازار قیمت این کالا به تعادل برسد.

* نکته بسیار مهم این است که باید ضمن ارتقای کیفیت به افزایش تولید کمک کنیم که برنامه هایی در این راستا در نظر گرفته شده است.

* ایران خودرو و سایپا از هفته آینده، روزهای دوشنبه و سه شنبه پیش فروش خواهند داشت و تا پایان امسال بیش از ۱۳۰ هزار دستگاه تحویل داده می شود و ۱۳۰ هزار دستگاه نیز برای سال آینده پیش بینی شده است.

* بازار خودرو با اصلاح قیمت ها از ابتدای امسال تاکنون فقط ۱۸ درصد گران شده که با توجه به نرخ بالای ۴۰ درصدی تورم در برخی بخش ها، این میزان، نصف تورم سایر کالاهای موجود در بازار است..

* این کار باعث شد مقداری گردش مالی برای کارخانه های خودروسازی اتفاق بیفتد که تا حدی ضمن کاهش زیان آنها، افزایش تولید هم به دنبال دارد.

پراید ۱۸۰میلیونی را به کجای دنیا صادر می‌کنید؟

همزمان با وعده جدید وزیر صنعت درباره بازار خودرو عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی به وعده وزیر صمت درباره ‏ارزان شدن خودرو و صادرات یک میلیون خودرو اشاره و از عملکرد وی به شدت انتقاد کرد.

سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در کنایه به وزیر صنعت نوشته بود: ارزان شدن خودرو و صادرات یک میلیون خودرو باتلاش وزارت صمت درحال تحقق است. آقای ‎وزیر صمت باهمین دست فرمان قصد ‎صادرات خودرو را داشتید؟ پراید ۱۸۰ میلیونی را‌ به کجای دنیا صادر می کنید؟جایزه صادرکننده نمونه سال بی شک متعلق به ‎ فاطمی امین است.

حتما بخوانید:  احتمال تغییر لحظه‌ای فاز بیماری کرونا

=

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *