کالدرون و علیپور؛ شکرآب، تراکتور چشم طمع دارد کالدرون و علیپور؛ شکرآب، تراکتور چشم طمع دارد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / کالدرون و علیپور؛ شکرآب، تراکتور چشم طمع دارد

کالدرون و علیپور؛ شکرآب، تراکتور چشم طمع دارد

خبرورزشی: «از اول که لیگ شروع شد ما آمار را می‌بینیم، ما مهاجم گلزن نداریم و یک تیم که مهاجم گلزن نداشته باشد، در مقابل تمام تیم‌هایی که مقابلش دفاع می‌کنند به مشکل می‌خورد. سعی می‌کنیم علیپور را از لحاظ روحی برگردانیم، او بازیکن مهمی برای ماست. عبدی را داریم که جوان و آینده‌دار است و، چون بازیکن جوانی است نمی‌توانیم توقع داشته باشیم مثل باتجربه‌ها باشد. یک تیم بزرگ همیشه یک مهاجم سطح بالا نیاز دارد. علیپور الان مهاجم ماست، اما از لحاظ روحی در شرایط خوبی نیست. من خودم فوتبالیست بودم، بازیکنی که در باشگاه بزرگ بازی می‌کند باید فشار را بپذیرد. من انتقاد نمی‌کنم بلکه آمار را می‌گویم. در یک تیم بزرگ آمار نشان می‌دهد که مهاجم چه می‌کند. وقتی آمار خوب نیست و وقتی مربی می‌گوید این آمار خوب نیست و وقتی این فشار را نمی‌توانند تحمل کنند، نمی‌توانند در تیم‌های بزرگ باشند؛ این فوتبال حرفه‌ای است.»

این صحبت‌های عجیب گابریل کالدرون در نشست خبری پس از بازی با صنعت نفت آبادان بود که خشم علی علیپور را به دنبال داشت تا در میکسدزون و در جواب خبرنگاران بگوید: «مصاحبه نکنم بهتر است. دوست ندارم دروغ بشنوید و به همین دلیل مصاحبه نمی‌کنم.» علی علیپور شنیده بود که سرمربی تیمش در نشست خبری پیش از بازی چه حرفی علیه او زده است بنابراین نمی‌خواست جواب کالدرون را بدهد و در عین حال به خبرنگاران هم دروغ بگوید و همه چیز را گل و بلبل جلوه دهد در حالی که این‌طور نیست! علی علیپور اولین بازیکنی نیست که با بی‌مهری و برخورد رسانه‌ای سرمربی آرژانتینی مواجه شده است.

حتما بخوانید:  در‌ب ورزشگاه آزادی با دستور چه کسی باز شد؟

گابریل کالدرون پیش‌تر با سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، فرشاد احمدزاده، جونیور براندائو، امید عالیشاه و… هم رفتار مشابهی انجام داده و باعث رنجیده خاطر شدن شاگردانش شده بود. هر چند هیچ یک علیه مرد آرژانتینی مصاحبه‌ای انجام ندادند، اما فشار فراوان روحی و روانی ناشی از مصاحبه‌های غیر حرفه‌ای کالدرون را تحمل کرده و درون خود ریختند! علیپور این روز‌ها اگر هم دچار افت شده باشد به خاطر نوع تمرینات، عدم تغذیه مناسب از سوی هافبک‌ها (ناشی از تاکتیک نامشخص پرسپولیس کالدرون) و تخریب روحی و روانی با مصاحبه‌های سرمربی است. بر همین اساس بعید می‌دانیم این دو بتوانند تا پایان فصل با هم کار کنند. در این راستا شنیدیم علی علیپور با دو پیشنهاد داخلی و یک پیشنهاد خارجی خوب مواجه شده که برای هر فوتبالیستی وسوسه‌انگیز است. باز هم شنیدیم یکی از این پیشنهادات را واسطه‌های تیم تراکتور به علی علیپور ارائه داده‌اند.

تیم متمول تبریزی پس از رفتن استوکس جای خالی یک مهاجم تراز اول را در خط حمله خود احساس می‌کند. مصطفی دنیزلی هم یک مربی باتجربه است که ظاهراً فیلم بازی‌های فصول گذشته علی علیپور را دیده و پسندیده است. با این حال این مهاجم قائمشهری دوست ندارد در ایران در تیمی جز پرسپولیس بازی کند ولی ممکن است رفتار‌های گابریل کالدرون او را فراری دهد!

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *