کشف دلار‌های تقلبی در تهران کشف دلار‌های تقلبی در تهران | آوتاف
خانه / اخبار داغ / کشف دلار‌های تقلبی در تهران

کشف دلار‌های تقلبی در تهران

خبرگزاری مهر: دبیر کمیسیون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران از کشف ۱۴۸ هزار دلار تقلبی و دستگیری سودگران بازار ارز در استان تهران خبر داد.

 ولی پوراحمدنژاد بعد از ظهر شنبه در حاشیه نشست ستاد تنظیم بازار استان تهران در جمع خبرنگاران از دستگیری ۱۲۲ متخلف بازار کالا و ارز در استان تهران خبر داد.

پوراحمدنژاد در ادامه افزود: این متخلفان جهت سیر مراحل قانونی به نهادهای دستگاه قضایی معرفی شده اند تا به تخلفات آن ها رسیدگی شود.

دبیر کمیسیون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران با اشاره به اینکه فعالیت ۱۰ صرافی فاقد مجوز نیز متوقف و ۲۲۱ صرافی هم در تعامل با بانک مرکزی مورد بازرسی قرار گرفتند، گفت: با کمک وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی فقط در یک مورد از بازرسی ها ۱۴۸ هزار دلار تقلبی کشف شده است.

پوراحمدنژاد بیان داشت: در این راستا چندین میلیون دلار تقلبی نیز از مسیر شبکه‌های مجازی در اختیار مردم قرار گرفته است که باید مردم دقت لازم را داشته باشند که در دام سوداگران ارز نیفتند.

وی با اشاره به اینکه ورود و خروج ارز و سکه با جدیت کامل رصد می شود، گفت: تمامی مبادی ورودی و خروجی کشور تحت نظارت هستند و اجازه قاچاق و موج سواری عده ای سودجو به هیچ عنوان داده نمی شود چرا که مردم و کشور ما ثابت کرده اند که در بزنگاه ها و شرایط بحرانی با اتحاد و انسجام به سلامت عبور می کنند.

دبیر کمیسیون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران با تاکید بر اینکه مردم فقط باید از مبادی قانونی اقدام به تأمین ارز کنند، افزود: جهت مبادلات ثانویه تدبیرهایی اندیشیده شده که به زودی اعلام می شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  محسن فروزان و همسرش بازداشت شدند

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *