کواکبیان: «کی‌روش» شهروند افتخاری ایران شود کواکبیان: «کی‌روش» شهروند افتخاری ایران شود | آوتاف
خانه / اخبار داغ / کواکبیان: «کی‌روش» شهروند افتخاری ایران شود

کواکبیان: «کی‌روش» شهروند افتخاری ایران شود

خبرگزاری مهر:‌ مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم سالاری عصر امروز در همایش ملی احزاب ایران اظهار داشت: اگر قصد خدمت داشته باشیم، بنابر سخن شهید بهشتی حزب می‌تواند معبد ما باشد.

وی با اشاره به نقش احزاب در سیاست خارجی گفت: هیچ حزبی چندان نقشی در سیاست خارجی ندارد. یک سری از اصلاح طلب‌ها می گویند ما باید با آمریکا مذاکره کنیم؛ یک سری دیگر هم می‌گویند این مذاکره ذلت است. لاقل بیاییم در خانه احزاب درباره این مسائل بحث های تخصصی انجام دهیم.

کواکبیان تاکید کرد: مهمتر از قانون احزاب، قانون انتخابات است که اگر اصلاح نشود حزبی در این کشور پا نمی گیرد. تلاش می کنیم تا پایان دوره مجلس دهم اصلاحیه جدی روی قانون انتخابات داشته باشیم چراکه قانون انتخابات و قانون احزاب ما مشکل دارد.

دبیرکل حزب مردم سالاری با بیان اینکه افغانستان و عراق و بسیاری از کشورهای خلیج فارس در بحث تحزب از ما بسیار جلوتر هستند، عنوان کرد: حزب در مجلس جایگاهی ندارد. عده ای در مجلس با ما عکس یادگاری گرفتند اما زنبیل شان را جای دیگری گذاشتند. برخی ها که فکر کرده اند دولت روحانی قبل از سه سال کارش ساقط می شود، کور خوانده اند. دولت باید جنب و جوش بیشتری داشته باشد و در مسائل مختلف چابک تر عمل کند چراکه ما دچار جنگ تمام عیار اقتصادی با دنیا هستیم.

وی افزود: امروز فضای کشور فوتبالی است و از سوی دیگر عده ای هم فکر می کنند هنوز مسابقات باشگاهی و انتخاباتی تمام نشده است در حالیکه بحث اصلی ما الان تیم ملی است و باید از کشورمان در برابر دشمنان دفاع کنیم.

حتما بخوانید:  نکن هموطن، استادیوم جایِ پرچم بیگانه نیست

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: چون من رئیس گروه دوستی ایران و پرتغال هستم، پیشنهاد می کنم «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال را به عنوان شهروند افتخاری ایران به رسمیت بشناسیم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *