گاف توئیتریِ کریمی قدوسی؛ PMD نه PND گاف توئیتریِ کریمی قدوسی؛ PMD نه PND | آوتاف
خانه / اخبار داغ / گاف توئیتریِ کریمی قدوسی؛ PMD نه PND

گاف توئیتریِ کریمی قدوسی؛ PMD نه PND

برترین‌ها: کریمی قدوسی نماینده مخالف برجام در مجلس دهم توئیتی همراه با یک اشتباه عجیب و غریب منتشر کرد.

محمدجواد کریمی قدوسی نماینده عضو جبهه پایداری مجلس دهم که همواره اسمش در صف اول مخالفان برجام و مذاکرات بود امروز در صفحه توئیترش بار دیگر از توافقات انتقاد کرد با این تفاوت که او در این توئیت یک اشتباه عجیب و غریبی مرتکب شد. این نماینده مجلس در توئیتر خود «PMD» را «PND» نوشت!

او در این توئیت نوشته است: «آقای روحانی ۱۲۰۰ دسترسی به بازرسان آژانس با هدف #جاسوسی آن‌ها از سایت‌ها و اشخاص نتیجه‌اش شد ترور دانشمندان در گذشته و خرابکاری در #نطنز و صدور قطعنامه در چندی قبل؛ این است #برجام و بستن پرونده PND پس کی باید عبرت بگیرید؟»

پیش‌تر حمید بعیدی‌نژاد عضو سابق تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای و سفیر فعلی ایران در انگلیس در صفحه اینستاگرام خود درباره واقعیت بحث پی ام دی و اهمیت آن در مذاکرات هسته‌ای نوشته بود: بحث پ ام دی ادعای کشورهای غربی در انجام برنامه نظامی هسته‌ای به قصد تولید و توسعه سلاح هسته‌ای است که ریشه تاریخی آن به سال‌های قبل از سال ۱۳۸۲ (۲۰۰۳) بر می‌گردد. سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا و کشورهای غربی همواره در سال‌های اخیر ایران را متهم کرده‌اند که طی سال‌های قبل از ۲۰۰۳ بخش نظامی ایران تحت هدایت برخی از فرماندهان خاص کشور درگیری پروژه مخفی گسترده‌ای برای تولید سلاح هسته‌ای بوده است. برای آنکه آن کشورها ادعای نادرست خود را نیز اثبات کنند، ملغمه‌ای از اطلاعات مستند به سرویس‌های جاسوسی خود را به آژانس ارائه کرده‌اند که ایران همه آنها را ساختگی می‌داند.

حتما بخوانید:  بانک مرکزی آیین‌نامه مبارزه با پولشویی را ابلاغ کرد

گاف توئیتریِ قدوسی؛ آقای نماینده PMD نه PND

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *