گل‌محمدی: هنوز گرمیم و نمی‌دانیم چه‌کار کردیم گل‌محمدی: هنوز گرمیم و نمی‌دانیم چه‌کار کردیم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / گل‌محمدی: هنوز گرمیم و نمی‌دانیم چه‌کار کردیم

گل‌محمدی: هنوز گرمیم و نمی‌دانیم چه‌کار کردیم

تسنیم: یحیی گل‌محمدی در حاشیه تمرین امروز (شنبه) پرسپولیس گفت: اولین تمرین ماست که شما رسانه‌ها هستید و امیدوارم سال خوبی برای شما و ما باشد.‌ بعد از قهرمانی اولین مصاحبه را انجام می‌دهم؛ این قهرمانی خیلی سخت و با زحمت مدیریت، کادرفنی و بچه‌ها به دست آمد.

وی افزود: بچه‌ها، هواداران و همه کسانی که بودند حماسه آفریدند تا پنجمین قهرمانی را جشن بگیریم. این خیلی کار بزرگی بود و به قول یکی از بچه‌ها شاید ما هنوز گرمیم و نمی‌دانیم چه کار کردیم، اما بعداً متوجه می‌شویم که چه کار ارزشمندی انجام دادیم.

گل‌محمدی: هنوز گرمیم و نمی‌دانیم چه‌کار کردیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تبریک مجدد به هواداران گفت: برای این قهرمانی زحمت کشیده شد، خون ریختیم، شکستگی و در رفتگی داشتیم، اما با عشق و علاقه‌ای که این بازیکنان به پرسپولیس و رنگ قرمز داشتند، یک حماسه خوب را خلق کردند. از همه تشکر می‌کنم و بازیکنان نشان دادند به لحاظ روحی و شخصیتی بزرگ هستند. با تمام کمبودهایی که داشتیم، مقابل تیم‌هایی که هزینه زیاد کرده بودند و تا بن دندان مسلح بودند که قهرمان شوند به قهرمانی رسیدیم.

گل‌محمدی عنوان کرد: از ۲۵ مرداد تمرینات را ناقص شروع کردیم و ۶-۵ بازیکن تمدیدی داشتیم. تا الان فقط وحید امیری و مهدی شیری تمدید کردند، احمد نوراللهی از ما جدا شد و برای او آرزوی موفقیت داریم و تکلیف امید عالیشاه و کمال کامیابی‌نیا هم تا فردا مشخص می‌شود.

وی درباره جذب دو بازیکن جدید اظهار داشت: ما ابراهیمی و دهقانی را گرفتیم، اما هنوز کامل نشده‌ایم. تا بخواهیم به تیم کامل برسیم چند روزی نیاز به زمان داریم. کار خیلی سختی در پیش است، چون استقلال تاجیکستان در کوران مسابقات خودشان است، اما ما هنوز موفق به کامل کردن تیم‌مان نشدیم. می‌دانم خیلی سوال درباره احمد نوراللهی و ورودی‌های جدید دارید، اما عمده مشکل مالی است که به دلیل شکایت‌هایی که شده بود، بدهی زیادی داشتیم.

حتما بخوانید:  بیرانوند، نامزد مرد سال آسیا شد

سرمربی پرسپولیس در مورد کاهش کیفیت تیم با جدایی ستارگان سرخپوش عنوان کرد: همه تیم‌های لیگ قهرمانان آسیا خودشان را تقویت می‌کنند. نمی‌خواهم از کلمه بحران مالی استفاده کنم، اما این موضوع گریبانگیر ماست و می‌توانستیم این بازیکنان را با پیشنهاد خوب نگه داریم. دو مهره ثابت تیم ملی یعنی کنعانی‌زادگان و نوراللهی را از دست دادیم و مغانلو هم بازیکنی کلیدی بود.

«سه مهره اصلی خود را از دست دادیم، اما نمی‌توانیم دست روی دست بگذاریم.» گل‌محمدی ضمن بیان این جمله گفت: مجبوریم به سراغ بازیکنانی برویم که کم‌نشان‌تر هستند. این ستاره‌های تیم ملی هم که از جمع ما جدا شدند، قبلاً شاید شهرت و نشان الان را نداشتند و باید به بازیکنان فعلی کار کنیم. باید بیشتر زحمت بکشیم. دست گذاشتن روی مهره‌ها و ستاره‌های کلیدی پول می‌خواهد که ما نداریم. چنین مشکلاتی در باشگاه پرسپولیس وجود دارد.

وی درخصوص بیانیه باشگاه پرسپولیس مبنی بر توافق با نوراللهی تصریح کرد: اگر پول داشتیم، احمد در تیم ما می‌ماند، اما حداقل کاری که باید انجام می‌دادیم این بود که قراردادش را تسویه می‌کردیم. نوراللهی تیم را دوست داشت و می‌خواست بماند. این بازیکن هفت، هشت سال در پرسپولیس زحمت کشید و هفت، هشت جام آورد. نمی‌توانیم بازیکن بدون قرارداد را به ماندن مجاب کنیم و او حق دارد برای آینده‌اش تصمیم بگیرد.

سرمربی پرسپولیس با تمجید از هافبک تیم ملی ایران خاطرنشان کرد: نوراللهی در چند سال گذشته عملکرد خوبی داشت و نمی‌توانیم از او خرده بگیریم. حق او بود که به آینده‌اش فکر کند، لژیونر شود و مشکل مالی نداشته باشد. نوراللهی بازیکن آزاد بود و برای او آرزوی موفقیت می‌کنیم. دعای ما پشت احمد است و او زحمات زیادی برای پرسپولیس کشید. باید به دنبال جایگزین باشیم تا بازیکنان جدید هم همان راه را ادامه و همان کار را انجام دهند.

حتما بخوانید:  ابتکار: فواید تسخیر سفارت آمریکا بیشتر بود

سرمربی پرسپولیس گفت: با توجه به مبالغ بالای بازیکنان، جذب بازیکن جدید خیلی سخت شده است. تیمی که در اختیار داریم تیم خوبی است و فقط باید این تیم را حفظ کنیم و بازیکنانی را هم که جدا شدند برای آنها جایگزین داشته باشیم. بیشتر مشکلات ما، به دلیل بحران مالی است که در باشگاه وجود دارد. مدیرعامل باشگاه در مصاحبه‌ای گفت که بحران مالی ما در ۲۰ سال گذشته بی‌سابقه بوده است. با سختی زیاد کار می‌کنیم تا بتوانیم برای هواداران شادی بیاوریم.

گل‌محمدی در خصوص عدم تسویه حساب باشگاه با کادرفنی و بازیکنان تصریح کرد: این مشکلات متاسفانه وجود دارد. صحبت‌هایی هم که از طرف مدیریت شده این بوده که تا یک ماه آینده با بازیکنان تسویه شود. بازیکنان ما هرچه در توان داشتند انجام دادند و شایسته رفتار مالی بهتر بودند ولی مشکلات وجود دارد و امیدوارم روزی این مشکلات برطرف شود.

وی در خصوص جذب آبشک و همچنین شایعه قرار گرفتن مسعود ریگی در لیست پرسپولیس عنوان کرد: من درباره اسامی خیلی صحبت نمی‌کنم. یک لیست ۸-۹ نفره را به باشگاه دادم. یکی دو نفر از این لیست را جذب کردیم و با سایر نفرات لیست هم در حال صحبت هستیم. برای باشگاهی که بحران مالی دارد جذب بازیکن خیلی سخت است ولی تلاش می‌کنیم بازیکنان خوبی بگیریم و تیم خوبی را ببندیم. فردا اتفاقات خوبی برای پرسپولیس می‌افتد و این قول را به هواداران می‌دهیم. نگران هستیم و بحث‌های مالی دست ما را برای بستن قرارداد خوب با بازیکنان خوب بسته است ولی مطمئن باشید که تیم خوبی را جمع و جور می‌کنیم.

حتما بخوانید:  حمله پرسپولیسی‌ها به صفحه AFC

گل‌محمدی در پاسخ به این سوال که به جذب بازیکن خارجی هم فکر کرده است؟ گفت: وقتی اسم بازیکن و مربی خارجی می‌آید تن و بدن ما می‌لرزد و یاد بدهی‌ها و وضعیتی که درگیر آن هستیم، می‌افتیم. منظور من از مربی خارجی برانکو یا کالدرون نیستند و کلا این حرف را می‌زنم. همه ما می‌دانیم که برانکو چقدر برای تیم ما زحمت کشید. هنوز که چیزی که اعلام نکردند و اگر هم ممنوعیت جذب بازیکن و مربی خارجی برداشته شود فکر می‌کنم باشگاه‌ها نباید پرونده باز داشته باشند که باشگاه ما در این زمینه پرونده دارد و شرایط مالی هم اجازه نمی‌دهد که به بازیکن خارجی فکر کنیم.

وی در واکنش به این موضوع که در طول فصل از پرسپولیس به عنوان تیم حکومتی یاد می‌کردند ولی درحال حاضر تیم‌های دیگر با پیشنهادهای بالا بازیکنان این تیم را وسوسه می‌کنند، خاطرنشان کرد: اگر تیمی حکومتی است باید پول داشته باشد، وقتی پول نداریم قطعا حکومتی هم نیستیم. از این بابت خوشحالیم که تیم‌ها درباره ما این‌طور فکر می‌کنند و بهانه‌ای می‌شود تا کمتر کار کنند. من از این دیدگاه رقیبان‌‌مان استقبال می‌کنم چون باعث می‌شود دوباره قهرمان شویم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که بازیکنانی که جذب شدند از لیست اولیه کادرفنی با پرسپولیس قرارداد بسته‌اند؟ گفت: لیستی که به باشگاه داده شد، مدنظر ما بود و هم لژیونر و هم بازیکن داخلی در آن لیست بودند. از این لیست فعلا دو بازیکن به خدمت گرفتیم و اگر هم نتوانستیم بازیکنان دیگر را جذب کنیم شفاهی درباره لیست بعدی‌مان صحبت می‌کنیم تا بازیکنان مدنظرمان را جذب کنیم.

ادامه دارد…

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *