لیست بازیگرانی که به افطاری روحانی در سال ۹۷ نمی روند لیست بازیگرانی که به افطاری روحانی در سال 97 نمی روند | آوتاف
خانه / اخبار / لیست بازیگرانی که به افطاری روحانی در سال ۹۷ نمی روند

لیست بازیگرانی که به افطاری روحانی در سال ۹۷ نمی روند

داستان افطاری روحانی در سال ۹۷ برای هنرمندان

در تازه ترین خبرها از بازیگران ایرانی در سال ۹۷، خبری را برای شما در نظر گرفته ایم مبنی بر نرفتن هنرمندان به افطاری روحانی در سال ۹۷ است. این هنرمندان در اعتراض به شرایط بد اقتصادی مردم و کل کشور این دعوت را رد کرده اند و در ادامه لیستی از انها را برای شما منتشر کرده ایم. گویا در این بین آزاده نامداری باز هم با اقدامی نه چندان جالب نام خود را بر سر زبانها اندخته است و گفته این اقدام هنرمندان «یک کار عوام فریبی است» که البته با واکنش بازیگران همراه بوده است از جمله پرستو صالحی گفته است ماجرای روسری از سر افتادن شما و آبجو و… از شما هم عوام فریبی بود اما گفتیم زندگی شخصی اش است و…

افطاری روحانی در سال 97,هنرمندان در افطاری روحانی 97

کدام بازیگران به افطاری روحانی ۹۷ نمی روند؟

لیست این بازیگران با غیرت و مردمی کشورمان به شرح زیر است، هر چند باید دانست این اقدام برای اولین بار از سوی پرستو گلستانی انجام شد و بقیه هنرمندان خوب کشورمان پیرو راه او در این اقدام شدند.

پرستو گلستانی، پرویز پرستویی، مهناز افشار، فلور نظری، برزو ارجمند، آناهیتا همتی، پرستو صالحی، سپیده گلچین، احسان کرمی، شیلا خداداد، سارا بهرامی، امیرحسین رستمی، مازیار میری، بهاره رهنما، فریبا کوثری، احمد ایراندوست، مریم بوبانی.

لیست بازیگرانی که به افطاری روحانی در سال ۹۷ نمی روند

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  شباهت بازیگران ایرانی و بازیگران هالیوود + عکس

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *