بیوگرافی عباس الیاسی بیوگرافی عباس الیاسی | مدیر تیم تراکتورسازی تبریز، عکس عباس الیاسی
خانه / بیوگرافی / بیوگرافی عباس الیاسی

بیوگرافی عباس الیاسی

بیوگرافی عباس الیاسی

اخبار دنیای فوتبال در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد و این پیگیری در کشور ما هم صورت می گیرد. از جمله انتساب سرپرست جدید تراکتورسازی تبریز، این روزها به خبری داغ در این زمینه تبدیل شده است. و اغلب طرفداران فوتبال به دنبال بیوگرافی عباس الیاسی مدیر جدید این تیم هستند، در حالیکه از زندگی نامه عباس الیاسی مطلبی در اینترنت وجود ندارد.  ما در این مقاله از آوتاف، در مورد تحولات تیم تراکتورسازی تبریز اخباری را منتشر کرده ایم.

سرپرست جدید باشگاه تراکتورسازی تبریز منصوب شد/ آجرلو رفت

حسین بالاگر اظهار داشت: نشست هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز با حضور اعضائ هیئت مدیره در دفتر گروه صنعتی تراکتورسازی ایران و رئیس مجمع باشگاه تراکتورسازی تبریز برگزار شد.‌

وی گفت: در این نشست، حاضران در خصوص شرایط تیم‌، وضعیت باشگاه و مسائل مربوطه به بحث و گفتگو پرداختند. ‌

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران در گفت‌وگو با فارس افزود: در پایان این جلسه‌، اعضائ هیات مدیره ضمن تشکر از زحمات و تلاش‌های آقای آجرلو در طی مدت تصدی مدیریت باشگاه‌، آقای عباس الیاسی را به عنوان سرپرست باشگاه تبریز انتخاب نمودند.

بیوگرافی عباس الیاسی,عباس الیاسی ویکی پدیا,تیم تراکتورسازی تبریز,www.avtaf.com

عباس الیاسی: تراکتورسازی را درست می‌کنم/ مدیر پروازی نیستم

عباس الیاسی در خصوص انتخابش به عنوان سرپرست باشگاه اظهار داشت: این مسئولیتی است که بر دوش من گذاشته شد و به خاطر عرق و علاقه‌ای که به این باشگاه دارم قبول مسئولیت کردم. در حال حاضر منتظریم ۲ بازی بعدی هم انجام شود او این فصل تلخ به پایان برسد تا برنامه‌های فصل بعد را پیاده کنیم.

حتما بخوانید:  بیوگرافی مرجانه محتشم بازیگر

وی در مورد ماندن یا رفتن ساغلام گفت: ساغلام با قدرت به کارش در ۲ هفته باقی‌ مانده ادامه می‌دهد ولی برای فصل آینده باید مذاکره کنیم تا ببینیم به توافق می‌رسیم یا نه.

بیوگرافی عباس الیاسی,عباس الیاسی ویکی پدیا,تیم تراکتورسازی تبریز,www.avtaf.com

سرپرست تراکتورسازی در مورد اینکه قبول مسئولیت این باشگاه در چنین شرایطی ریسک است عنوان کرد: کار کردن در فوتبال نیاز به ریسک دارد و بدون ریسک نمی‌شود کاری انجام داد.

الیاسی در مورد سابقه فوتبالی‌اش هم اظهار داشت: ۲ سال است که عضو هیات مدیره باشگاه هستم و در این مدت با جو باشگاه به خوبی آشنایی دارم. مطمئن باشید تراکتورسازی را درست خواهم کرد. اینکه گفته می‌شود به دلیل سکونتم در تهران پروازی کار می‌کنم هم درست نیست و من از روزی که کارم را شروع کنم در تبریز مستقر می‌شوم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *