قیمت سکه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ ؛ قیمت طلا ۱۴ آذر ۱۴۰۲ (لحظه ای) قیمت سکه 14 آذر 1402 ؛ قیمت طلا 14 آذر 1402 (لحظه ای) | آوتاف
خانه / روزنامه ها و قیمت های روز / قیمت سکه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ ؛ قیمت طلا ۱۴ آذر ۱۴۰۲ (لحظه ای)

قیمت سکه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ ؛ قیمت طلا ۱۴ آذر ۱۴۰۲ (لحظه ای)

قیمت سکه و طلا در بازار آزاد

قیمت سکه آذر ۱۴۰۲ + قیمت طلا آذر ۱۴۰۲

قیمت سکه,قیمت طلا,قیمت سکه و طلا

در این بخش قیمت سکه آذر ۱۴۰۲ و قیمت طلا آذر ۱۴۰۲ یا قیمت سکه و طلا آذر ۱۴۰۲ ، قیمت روز سکه و طلا را منتشر می کنیم قیمت روز سکه و طلا و قیمت سکه و طلا در بازار تهران و همچنین قیمت سکه و طلای ۱۸ عیار منتشر میشود قیمت سکه و طلا بانک مرکزی و قیمت سکه و طلا آنلاین و لحظه ای را میبینید قیمت سکه در سال ۹۷ و قیمت طلا در سال ۹۷

در دنیای امروز معاملات اقتصادی بسیاری انجام می گیرد که برخی از این معاملات در سطح جهانی هم مطرح هستند و به عبارتی بالا و پایین شدن آنها در کل جهان به یک حالت است و تاثیرگذاری اینگونه معاملات بر اقتصاد کشورها هم بسیار زیاد است. یکی از این انواع معاملات، بازار طلا است و به همین علت هم قیمت سکه و طلا برای هر اقتصادی در هر جای دنیا دارای اهمیت است.

در ایران انواع سکه ضرب می شود که دارای قیمتهای متفاوتی هم هستند. از جمله قیمت سکه پارسیان، یا قیمت سکه تمام بهار آزادی هم برای معامله گران دارای اهمیت است. اما هیچ کدام از آنها به اندازه قیمت سکه امامی دارای اهمیت نیست.

قیمت سکه بهار آزادی و قیمت سکه امامی به طور معمول به صورت روزانه مورد جستجو قرار می گیرند و این جستجو هم از سوی خریداران و هم از سوی فروشندگان انجام می گیرد.

در بازار طلا و سکه، قیمت سکه یک گرمی هم بسیار مورد جستجو قرار می گیرد. شاید یکی از دلایل جویا شدن این نوع سکه، مناسب بودن آن برای هدیه دادن است که البته هدیه مناسبی هم به شمار می رود. در حقیقت شاید به جرات بتوان گفت که قیمت سکه گرمی برای هر قشری برای کادو دادن مناسب است. در جریان باشید که قیمت سکه نیم گرمی هم بسیار مناسب است و می توانید به راحتی آن را تهیه کنید.

حتما بخوانید:  قیمت خودرو 14 آذر 1402 (داخلی و خارجی)

یکی از سکه های طلا با هویت ایرانی سکه پاسارگاد است و قیمت سکه پاسارگاد هم به نسبت مناسب است و در مجموع قیمت سکه کامل با همه انواع سکه های گفته شده دارای تفاوتهای اساسی است و به عبارت ساده تر گران تر هست.

شاید شما هم با اصطلاح سکه طرح قدیم و همینطور سکه طرح جدید آشنا باشید و آنها را شنیده باشد و احتمالا می دانید که قیمت انواع سکه هم دارای تفاوت است. مثلا قیمت سکه طرح قدیم دارای تفاوتهایی با قیمت سکه طرح جدید است. معمولا هم قیمت سکه های قدیمی ارزان تر از قیمت سکه های جدید است.

یکی از کارهایی که در چند ساله اخیر در بازار سکه و طلا باب شده است، پیش فروش کردن سکه است. و به همین علت هم قیمت سکه پیش فروش اغلب مورد پرس و جو قرار می گیرد. شاید به همین دلیل هم قیمت سکه لحظه ای و همینطور قیمت سکه آتی مرتب آپدیت می شوند.

قیمت طلا امروز یکی از اصطلاحاتی است که بسیار مورد جستجو قرار می گیرد و این سرچ در زمان تحولات اقتصادی بیشتر از حالات عادی صورت می گیرد. قیمت طلای ۱۸ عیار هم در این دوران دچار نوسان می شود و با قیمت طلای ۲۴ عیار و یا قیمت طلای ۲۱ دچار اختلافاتی می شود. در حقیقت قیمت طلای امروز شامل بررسی عیارهای مختلف از طلا در بازار است.

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که قیمت طلا فردا چند میشود ؟ و قیمت طلا به گرم را در این مورد زیر نظر داشته باشید.

چنانچه در نظر دارید که طلای خود را به فروش برسانید قیمت طلای دست دوم دارای تفاوت در نرخ است و همینطور قیمت طلای خام هم به طور روزانه دارای نوسان است. و بنا به اهمیت این نوسانات، قیمت طلا لحظه ای برای مشتریان ارائه می شود.

حتما بخوانید:  روزنامه های 14 آذر 1402 | روزنامه های امروز سه شنبه

به این ترتیب در بازار اقتصاد، قیمت طلا در امروز با قیمت های ارائه شده روز گذشته متفاوت است و خریداران و فروشندگان طلا به خوبی از این نوسانات اطلاع دارند. نرخ سکه و ارز به همین علت هم به صورت لحظه ای مورد توجه است و معمولا نرخ سکه به روز در دست بازاریان است. البته مرجع اصلی در تعیین قیمت در بازار روز سکه و طلا، بانک مرکزی است و به همین علت هم نرخ سکه بانک مرکزی هم دارای اعتبار است و مثلا برای نرخ سکه بانک ملی یک قیمتی را به صورت روزانه اعلام می کند. در مورد نرخ سکه پارسیان و یا نرخ سکه یک گرمی و همینطور نرخ سکه امامی و یا حتی نرخ سکه پیش فروش بانک ملی این بانک مرکزی است که همه چیز را تعیین می کند.

این بانک نرخ سکه تمام بهار را به صورت روزانه و بنا به تحولات روز اقتصادی اعلام می کند و خرید و فروش کمتر یا بیشتر از آن را جرم تلقی می کند و در غیر اینصورت باید به دنبال نرخ سکه غیر بانکی باشید.

ما پیشنهاد می کنیم که در پی نرخ سکه پیش فروش باشید تا بتوانید در زمان مناسب سکه مورد نیاز خود را با قیمت مناسب تهیه کنید. یا این که می توانید نرخ سکه لحظه ای را دنبال کنید و در فرصت مناسب اقدام به خرید و یا فروش کنید. در این زمان شما می توانید نرخ سکه گرمی یا نرخ سکه طرح قدیم و یا نرخ سکه طرح جدید و در کل نرخ سکه بانکی را در دست داشته باشید، به طوری که بتوانید نرخ سکه آتی هم را پیش بینی کنید.

در کلان شهرها از جمله در مشهد، اصفهان و… نرخ های سکه و طلا بیشتر از شهرهای کوچک سرچ می شود. مثلا نرخ سکه امروز مشهد برای بازاریان این شهر دارای اهمیت است. در این شهرهای بزرگ نرخ طلا ۱۸ عیار و همینطور نرخ طلای ۲۱ و البته نرخ طلای ۲۴ عیار از سوی خریداران و فروشندگان مورد بررسی قرار می گیرد. اگر ساکن این کلان شهرها هستید و قصد فروش طلای خود را دارید، پیشنهاد می کنیم که حتما از نرخ طلای دست دوم هم اطلاع دقیق داشته باشید.

حتما بخوانید:  قیمت گوشی 14 آذر 1402 (همه برندها)

نرخ طلای امروز ، هم برای کسانی که فروشنده هستند و هم برای کسانی که خریدار هستند، یک خبر مهم محسوب می شود و به همین دلیل نرخ طلا لحظه ای را بسیار مورد توجه دارند و در این نوسانات نرخ طلا و ارز ، ممکن است نرخ طلای ۱۸ با نرخ طلای ۲۱ دارای تفاوتهای کم یا زیادی باشد.

در کل می بایست نرخ طلای خام را هم در این تحولات اقتصادی به صورت لحظه ای در دست داشت تا بتوان از ضرر در این بازار مصون ماند.

ما در سایت آوتاف در تلاش هستیم که قیمت روز سکه و طلا را از منابع موثق دریافت کرده و به صورت لحظه ای برای شما همراهان عزیز منتشر کنیم تا شما بتوانید با برنامه ریزی بر مبنای نوسانات قیمت در این بازار، کار خرید و فروش خود را به انجام برسانید.

در این بخش قیمت سکه آذر ۱۴۰۲ و قیمت طلا آذر ۱۴۰۲ یا قیمت سکه و طلا آذر ۱۴۰۲ ، قیمت روز سکه و طلا را منتشر می کنیم قیمت روز سکه و طلا و قیمت سکه و طلا در بازار تهران و همچنین قیمت سکه و طلای ۱۸ عیار منتشر میشود قیمت سکه و طلا بانک مرکزی و قیمت سکه و طلا آنلاین و لحظه ای را میبینید قیمت سکه در سال ۹۷ و قیمت طلا در سال ۹۷

منبع: آوتاف www.avtaf.com

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۱۳ دیدگاه

 1. سلام
  دوستارم خبرها موثق به روز باشن

  • سلام
   متاسفانه به علت نوسانات زیادی که در نرخ سکه و ارز وجود دارد، هیچ سایت و صرافی اطلاع دقیقی از قیمت ها ندارند و ما هم طبق آخرین تغییراتی که در خبرگزاری ها منتشر می شود، قیمت ها را بروزرسانی می کنیم.
   با سپاس از همراهی شما

 2. محمد صولتی

  امروز تو بازار بودم خریدو فروش طلا وسکه فقط دلال ها بین خودشون معامله می کردن اصلا مغازه دارها هم اصلا خرید نداشتن اونایی هم که داشتن خیلی کمتر از نرخی که دلالاشون باهم معامله میکردن پایین تر میخریدن چیزی حدود ۵۰۰هزار تومان ارزان تر

 3. خیلی سایت خوبی دارید. از آن استفاده کردیم. براتون بهترین هارو آرزو می کنیم. امیدواریم همیشه در کارتان موفق و پیروز باشید.

 4. ما دیگه از هفت هشت ماه پیش تا کنون به فنا رفتیم…که رفتیم…

 5. بنظرتون طلا گرون میشه تا عید. یا ارزون؟؟

 6. ما دیروز تو بازار زرگری امین تبریز طلا خرید کردیم قیمت ها ثانیه ای بود ،بیچاره زرگرها سردرگم بودند وما خریدارها در حیران

 7. واقعا تاوان خیانت به جامعه بشریت چه خاهد بود اونایی که امام حسین وگردن زدند حالا نشستند پشت پرده علی اصغرها بلا تشبیه قتل عام میکنند بدون اینکه ردی بر جای گذارند

 8. به نظر من اگر می خواهید همیشه ارزش پول رو نگهدارید حتما روی سکه سرمایه گذاری کنید چون با تورم و با بازار جهانی بالا می رود و روی طلا سرمایه گذاری نکنید فقط سکه سکه سکه به شما قول می دهم که تا کمتر از یک ماه به سود بالایی می رسید مخصوصا در سال های ۹۹ و ۱۴۰۰

 9. منم درحال خریدسکه ام، نمیخوام ضررکنم ولی انشاالله قیمتابشکنه❣️🌹

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *