جزئیات تجاوز به دانش آموزان در یکی از مدارس تهران توسط یک آقازاده جزئیات تجاوز به دانش آموزان در یکی از مدارس تهران توسط یک آقازاده | آوتاف
خانه / اخبار / جزئیات تجاوز به دانش آموزان در یکی از مدارس تهران توسط یک آقازاده

جزئیات تجاوز به دانش آموزان در یکی از مدارس تهران توسط یک آقازاده

تجاوز به دانش آموزان در یکی از مدارس تهران

چند روز پیش خبر “تجاوز به دانش آموزان” در یکی از مدارس تهران منتشر شد که باعث نگرانی بسیاری از خانواده ها شد. خبرها حاکی از آن است که ناظم مدرسه به نام “سید محمدحسین حائری زاده” به دانش آموزان در مدرسه تجاوز می کرده است. گفتنی است که محمدحسین حائری زاده که یک آقازاده است، بعد از دستگیری، به قید وثیقه آزاد شد. آوتاف در این بخش جزئیات خبر را بررسی می کند.

تجاوز به دانش آموزان در مدرسه پسرانه دکتر معین در منطقه ۲ تهران

افشای آزار جنسی و تجاوز گروهی به شانزده دانش‌آموز پسر در مدرسه ای در غرب تهران و‌ خشم خانواده ها. متجاوز آقازاده است می‌خواهند پرونده را مختومه کنند.

یکی از خانواده‌ها برای مسیح علی نژاد نوشته:

«مسیح جان سلام مدرسه پسرانه دکتر معین منطقه دو تهران یک ناظم کثیف به اسم حائری توسط یکی از دانش آموزان رازش برملاشد و یکی از بچه‌ها در حین ارتکاب جرم کودک آزاری جنسی از ایشون فیلم گرفته با تعدادی از بچه ها ارتباط جنسی داشته و حتی سکس دهانی… من دستت رو میبوسم همکاری کنی با دلیل و مدرک و فیلم‌هایی که اولیا تهیه کرده‌اند را هم می‌فرستم. خواهش می‌کنم که آگاه کن تا مردم مراقب جگر گوشه هاشون باشن التماست میکنم.»

یکی از خانواده ها می‌گوید، معاون انضباطی مدرسه با دادن مشروبات الکلى و پخش فیلم پورن براى دانش آموزان در نمازخانه، آنها را مجبور به رابطه باهم می کرده و خودش هم بچه ها را مورد تعرض جنسی قرار می داده.

حتما بخوانید:  احزاب اصلاح‌طلب: نامزدی در انتخابات ۱۴۰۰ نداریم

سلام مسیح بزرگ‌ترین تجاوز و تعرض جنسی به بچه‌های ما در مدرسه تهران صورت گرفته به ما گفتند فیلم ها را به صدای آمریکا و شما نفرستیم وای دارند پرونده را می بندند چون معلم تجاوزگر یک آقازاده است.

جزئیات تجاوز به دانش آموزان در یکی از مدارس تهران توسط یک آقازاده

جزئیات تجاوز به دانش آموزان در یکی از مدارس تهران توسط یک آقازاده جزئیات تجاوز به دانش آموزان در یکی از مدارس تهران توسط یک آقازاده

جزئیات تجاوز به دانش آموزان در یکی از مدارس تهران توسط یک آقازاده

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۶ دیدگاه

  1. باید اعدام شه فقط خدا لعنتش کنه

  2. چقدر عوضی حیوون بی شرف؛ این دیگه چه مملکتیه.لطفا خیلی مراقب پسراتون باشید اونا دیگه توی مدرسه چه دولتی چه غیرانتفاعی امنیت ندارن.چه آسیبی به روحیه ی اونا وارد شده.اگر من پسرداشتم هیچوقت ب مدرسه نمیفرستادم مخصوصا با مدیر و معاون و معلم مرد..واقعا نگران باشید

  3. مگه مرتضی رفیق دوست که اولین اختلاس ملیاردی را رقم زد ناز و نوازش نکردند .اینم مطمئنا ارتقا می گیره.مدتیه به خلاف های اختلاسی اقایون خلاف های جنسی هم اضافه شده.مال دزدی رو که نمیشه همش در انتالیا و پاتایا خرج کرد اخیرا فساد جنسیشونم داخل هزینه می کنند.

  4. این یارو باباش اخونده سید مهدی حایری زاده عضو حزب موتلفه اسلامی افشا کنید

  5. یا حسین جان

    اگر گفته شما درست باشه، هرکسی مسئول اعمال خودش است ، آبروی پدر رو بخاطر اعمال پسر نمی برند لحظه ای خودت رو جای پدر ایشون بگذار و خودتو قاضی کن و . . .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *