فال نیمه ماه آذر ۱۴۰۲ | فال نیمه دوم آذر ۱۴۰۲ فال نیمه ماه آذر ۱۴۰۲ | فال نیمه دوم آذر ۱۴۰۲ | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه آذر ۱۴۰۲ | فال نیمه دوم آذر ۱۴۰۲

فال نیمه ماه آذر ۱۴۰۲ | فال نیمه دوم آذر ۱۴۰۲

فال نیمه ماه متولدین فروردین در آوتاف

نیمه ماه تصویر روشنی از خواسته هایت داری و بهتر است تا می توانی برای رسیدن به آنها تلاش کنی. لازم است برخی احساساتت را مخفی نگه داری و در کارهای خصوصی دیگران هم دخالت نکنی. تو بسیاری از اوقات برای برآوردن خواسته ها و توقعات بسیار خود محور عمل می کنی،‌ در حالی که لازم است با دوستان خردمندت هم مشورت کنی. خوشبختانه اغلب دوستانت شخصیت مستقلی دارند و تو می توانی در اکثر زمینه ها از آنها بهترین مشاوره ها را بگیری. از آنجایی که تنوع و هیجان در کارها را دوست داری،‌می توانی در کارهایی که نیازمند خلاقیت است،‌ موفقیت بیشتری کسب کنی. این روزها سعی کن بجای صحبت کردن،‌بیشتر به سخنانت عمل کنی اما در وقت و زمان مناسب خود. پس بیهوده غصه نخور و به جای آن در همه امور عاقلانه فکر کن و عجولانه تصمیم نگیر. چراکه کامیابی با توست. کمی توقعاتت را کم کرده و با اطرافیانت مهربان تر رفتار کن. روزهای آرام و خوشی را پیش رو داری. مشکلی از مدت ها پیش ذهنت را به خود مشغول کرده و تو را بی قرار کرده حالا زمان حل آن فرا رسیده است. قدری صبور باش.

فال نیمه ماه متولدین اردیبشت در آوتاف

در اندیشه نیمه ماه و فردا باشید به اشتباهات گذشته هیچ گاه پیله نکنید. از آنها عبرت بگیرید و بگذارید هر روز رویایی باشد باور نکردنی. بگذار هر روز عشقی باشد دچار شدنی و بگذار هر روز بهانه ای باشد حیات بخشیدنی. برای آن که زندگیتان شادمانه شود درابتدای امر خودتان را باور کنید اما هیچ گاه مغرور نشوید. راضی باشید ولی پیشرفت را فراموش نکنید. عشق را مهربانانه در آغوش بگیرید و همواره آن را ببخشایید. با اراده فولادین تصمیم گیری کنید و به سوی هدف گام بردارید. در برنامه ریزی جدیدتان برای زندگی نیرویتان را منسجم کنید و به خواسته هایتان عشق بورزید، عشقی صادقانه. عزمتان را جزم کنید. به جنگل که می روید بخشی از طبیعت گردید، خودتان را قوی سازید تا زندگیتان را آن گونه که می خواهید پیش ببرید و اراده کنید. به هر حال اگر بزرگ ترها می گویند؛ حالا زمانش است، باید به حرف آن ها گوش بدهید.

فال نیمه ماه متولدین خرداد در آوتاف

گاهی سخت می توان حرفی را مقابل دیگران مخفی نگه داشت و آن را عنوان نکرد ولی تا جایی که می توانی سعی کن اسیر کلامت نباشی. متسافانه گاهی اوقات نسبت به دیگران بدبین می شوی و در ذهنت بی دلیل قضاوت های نادرستی در موردشان می کنی. در حالی که لازم است پیش داوری ها را کنار بگذاری و قدری واقع بین تر باشدی. به سلامتی ات بیشتر اهمیت بده و اگر توان و وقت داری به فکر یک مسافرت باش. گرچه تاکنون تلاش های فراوانی کرده ای تا به سود قابل ملاحظه ای دست یابی، اما نتیجه نگرفته ای ولی نگران نباش! زیرا به زودی راه های تازه ای برای رسیدن به آن پیدا خواهی کرد. بی قید و شرط به دیگران عشق بورز و به آنان محبت کن. به خصوص به بزرگ تر ها. یکی از اطرافیانت گرفتار مشکلی شده است و نیازدارد کسی حرف هایش را بشنود و تو همان کسی هستی که می توانی به او کمک کنی و درد دلش را بشنوی. جوری زندگی کن که همیشه تعادل را در زندگی برقرار کنی. اجازه نده افکار که در سر داری، انرژی منفی به تو بدهند. فراموش نکن که محدودیت هایت نمی توانند مانعی برایت باشند. اگر اعتماد به نفست را بالاتر ببری.

حتما بخوانید:  فال تک نیت یونانی روزانه | فال تک نیت یونانی 16 آذر 1402

فال نیمه ماه متولدین تیر در آوتاف

نیمه ماه ممکن است احساس عجیب و غریبی به شما دست دهد، مجبورید توقف کنید و به ندای درونی تان گوش دهید. مثل این است که از شما دعوت شده تا از اسرار کهکشانی پرده بردارید. البته خیلی نمی توانید به احساسات تان اطمینان کنید، زیرا مدام هر حسی را زیر ذره بین عقل می برید و آن را تجزیه و تحلیل می کنید. تا زمانی که خودتان را کاملاً آماده نکرده اید نباید از آن چه در درون تان اتفاق افتاده چیزی بگویید. فقط بهتر است چند روزی را عمیقاً فکر کنید و بدانید که همه چیز خودش حل خواهد شد.

فال نیمه ماه متولدین مرداد در آوتاف

گره کور زندگی تان بعد از مدتها باز می شود. احساس آزادی خواهید کرد. مسائل و مشکلات مالی را پشت سر گذاشته، به تعادلی در دخل و خرج خواهید رسید. وقت آن است به رویاهای تان جامه ی عمل بپوشانید. عده یی از متولدین این نیمه ماه به مسافرت های شغلی می روند. گروهی به تحصیل در رشته ی مورد علاقه ی خود می پردازند و گروهی به فکر شغل و حرفه ی جدید خواهند بود. در هر صورت بخت و اقبال مالی این گروه بلند است. این دوره بر عده یی از متولدین این نیمه ماه پایان تمام مشکلات و موانع است، در حالی که برای عده یی دیگر شروع مشکلات شغلی و مالی است.

فال نیمه ماه متولدین شهریور در آوتاف

زندگی رسم خوشایندی است. شما یک فرد صمیمی روشنفکر و خوش قلبی هستید، گاهی غرور و تکبر دارید، این صفت را از خودتان دور کنید و کمی با تامل گام بردارید. نصایح دیگران را پذیرا باشید، شما دوستانی دارید که از هیچ‌گونه راهنمایی از شما دریغ ندارند.~زندگی بدون روزهای بد نمی‌شود و خوشبختی را هم نمی‌توان از دیگران قاپ زد. خوشبختی گمان می‌کنم تنها چیزی است در جهان که فقط با دستهای طاهر به دست خواهد آمد. درسته که زندگی تلخی هم دارد، تلخی‌های زندگی را کنار بگذارید و با شیرینی‌های آن دهان خود را شیرین کنید. عمر لحظه‌ای است از بر آمدن تا به آخر آمدن. عشق نخستین گام به سوی ملکوت است و تسلیم آخرین آن. بیشتر کار خود را متمرکز روی مسایل مادی بگذارید و راه و چاره‌ای در این خصوص بیابید، مراقب اشتباهات خود باشید. گاهی یک اشتباه کوچک یک عمر زندگی‌تان را تلف می‌کند.

حتما بخوانید:  فال مکعب روزانه | فال مکعب 16 آذر 1402

فال نیمه ماه متولدین مهر در آوتاف

کمی بیشتر قدر خود را بدانید و خودتان را دست کم نگیرید.حقی از شما زایل شده است ولی با زبان نرمتری هم می‌‌توان مقصر را متوجه خبط و خطایش کرد. کمی بیشتر به درسهایتان توجه کنید. اگر شاغل هستید کمی بیشتر به کارتان توجه کنید. درخواستی از شما میشود بهتر است اول خوب در مورد آن فکر کنید. جوانب را بسنجید و سپس آن را قبول یا رد کنید. رویایی که دارید به زودی محقق میشود

فال نیمه ماه متولدین آبان در آوتاف

تغییر و تحولات زیادی را در زندگی تجربه خواهید کرد که روحیه تان را در چهت مثبت دگرگون می کند. مدتها به دنبال چنین روزهایی بوده اید ، پس حالا که چنین فرصتی به دست آمده ، حداکثر استفاده را ببرید. اتفاق مهمی نیز در این روزها رخ خواهد داد که نقطه عطفی در زندگی تان است . اکثر برنامه های شما مطابق معمول پیش خواهد رفت . ارتباطات عاطفی چالب و تازه ای را شاهد خواهید بود.

فال نیمه ماه متولدین آذر در آوتاف

باید روابط خانواده را هر روز بیشتر از پیش گرم نگهداشت خانواده مهمترین تکیه گاه در این شرایط بوده و بنابراین آتش عشق را باید همواره در آن فروزان داشت. پول خوبی در این نیمه ماه بدستتان می رسد. کمی نسبت به درس هایتان سست شده اید . بهتر است بیشتر توجه خود را به کار و زندگی خود بدهید تا مسائل جانبی .مشکلاتی در راه دارید که به حمد خدا حل خواهد شد. رازدار باشید و رازتان را با هرکسی درمیان نگذارید اگر بدانی به دنبال چه هستی و هدفت را مشخص کنی به راحتی به آن می‌رسی. انرژیت را در راه تحقق خواسته‌هایت بکار بگیر و بدان روزی که موفق شوی از خودت راضی و خوشنود خواهی بود.

فال نیمه ماه متولدین دی در آوتاف

اگر شخصی حوصله حرف زدن ندارد ، به این معنی نیست که از دست تو عصبانی است . احتمال دارد آنچه که او را آزار می دهد ، مربوط به کار ، خانواده و یا پول باشد . فقط کافی است که در کنارش باشی تا او بر سر شوق و حرف زدن بیاید . در هنگام صحبت کردن با کسی که بسیار دوستش داری ، مراقب باش که کار به دعواهای همیشگی نرسد . سعی کن که در امور تجاری و کاری ، با دقت در مورد همه چیز فکر کنی . باید در محل کار توانایی های خودت را نشان دهی . اگر قرار است مصاحبه ای را انجام دهی ، از قبل خودت را آماده کن و با لباس مرتب و اعتماد به نفس برو . باید در این مصاحبه ، نقاط قوت خودت را به خوبی نشان دهی . اگر فردی از خانواده نیاز به کمک مالی دارد ، اگر موقعیت آن را داری ، در اسرع وقت به او کمک برسان . بیشتر اوقات ، در نحوه ابراز احساسات خود ، خیلی مراقب باش . گاهی خیلی زود عصبانی می شوی و مانند بمب ، به حالت انفجار می رسی . در چنین زمانی سعی کن از آن فضا خارج شوی و بعد از مدتی برگردی . از دوستان نیمه راه دوری کن . اگر تا کنون چند بار صدمه دیده ای ، راه خودت را از او جدا کن . در هنر پیشگی و نوازندگی استعداد خوبی داری . از فرصت هایت استفاده کن و اگر بتوانی در آموزشگاهی ثبت نام کن و مهارت خودت را با استادی بالاتر ببری . برای آینده ات بسیار خوب است . زندگی را آسان بگیر تا در عذاب نباشی .

حتما بخوانید:  فال روزانه لنورماند | فال لنورماند روزانه 16 آذر 1402

فال نیمه ماه متولدین بهمن در آوتاف

ذهن خود را به مسائل حاشیه یی معطوف نکنید. همیشه مسائل مهمتری وجود دارد که به آنها بپردازید. بیشتر وقت شما به حاشیه ها می گذرد و این میزان بازدهی شما را چه از نظر عاطفی در زندگی خانوادگی و چه از نظر مالی در محیط کار کم می کند. به فکر کینه و انتقام از کسی نباشید. گذشت از خطاهای دیگران، در درجه ی اول به خود فرد آرامش می دهد، در این نیمه ی پایانی سال پر از استرس و مشغله ی کاری هستید. مسافرت یک روزه با دوستان داشته اید که کمی از مشغله ی شما کاسته است. اما این نباید باعث شود به فکر مسافرت چند روزه نباشید. تعطیلات را فقط به تفریح و استراحت فکر کنید.

فال نیمه ماه متولدین اسفند در آوتاف

انرژی انجام کاری ندارید. کمی ناراحت و دلسرد هستید. نگران نباشید در این نیمه ماه سرد امکان اینگونه تغییرات در روح لطیفتان بسیار بالاست. محکم باشید و موانع را از پیش پای خود بردارید که به قله های موفقیت می رسید. اسرار درونی خود را با کسانی که شناخت کافی از آنها ندارید، در میان نگذارید. به هر کسی زود اعتماد نکنید. اگر مشکلی دارید بخدا توکل کنید که بهترین نشاندهنده راه است. در مورد اتفاقی که افتاده زود تصمیم نگیرید! در قضاوت عجله نکنید. بهتر است که بگذارید کمی بگذرد و سپس تصمیم بگیرید تا ضرر نکنید

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۱۳ دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از سایت عالی تون.
  هر روز بهش سر می زنم.
  اما چرا قسمت فال ها دیگه بروز نمیشن؟
  منتظریم آوتاف جان

 2. خسته نباشید, هرشب بسایت آوتاف سر میزنم خواهشن تمام فالها رو ب روز رسانی کنید تا هرشب جدیدشو بخونم تشکر میکنم 👍

  • سلام
   با تشکر فراوان از همراهی شما
   تمامی مطالب سایت از جمله فال ها، همیشه بروزرسانی می شوند مگر اینکه مشکل فنی داشته باشیم.
   با احترام

 3. سلام خسته نباشید خدمت شما مدیر سایت, وااااای من ی دی ماهیم تمام فالهایی ک واسم میاد درست گفته شده, بعضیهاش خیلی خوشحالم میکنه انرژی میگیرم تا اخر روز هفته وحتی ماه کوک مبشم حالمو خوب میکنه مرسی بازم تشکر میکنم👍

 4. سلام قیمت دلار رو به لحظه میزدید رو به بالاست نمیزنید امروز ۱۴۵۰۰ بود

 5. با سلام و خسته نباشید

  پرسشی برایم پیش آمده: آیا این تاریخ ۹۸ سهوی بوده؟

  • سلام
   تیم تحریریه فراموش کرده بودند که عنوان رو تغییر بدهند.
   ادیت شد.
   ممنون از توجه و اطلاع رسانی شما دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف

 6. سلام..خسته نباشین..ممنون بابت فالهای روزانتون..میخواستم بپرسم چرامدتیه فال حافظ روحذف کردین

  • سلام
   وقت شما بخیر
   فال جدید حافظ در دست طراحی است.
   ممنون از همراهی شما دوست عزیز آوتاف

 7. سلام. چرا آپدیت نمیشه فال هاتون
  فال نیمه اول میلادی
  و فال نیمه دوم شهریور

  • سلام
   متاسفانه مشکل فنی پیش آمده بود، که خداروشکر برطرف شد
   در حال حاضر همه فال های سایت بروز هستند و تعدادی فال جدید در دست طراحی است و به زودی منتشر می شوند.
   ممنون از همراهی صمیمانه شما دوست عزیز آوتاف

 8. سلام و خدا قوت
  آوتاف عزیز
  چرا فال های ماهانه و نیمه ماه دی ماه ناگهان تغییر کرد و مثل ماه گذشته شد؟

  • سلام دوست و همراه عزیز آوتاف
   موردی ک فرمودید به واح مربوطه ارجاع شد اگر مشکلی هست برطرف شود.
   ممنون از همراهی صمیمانه شما دوست خوب آوتاف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *