فال نیمه ماه آبان ۹۸ | فال نیمه دوم آبان ۹۸ فال نیمه ماه آبان 98 | فال نیمه دوم آبان 98 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه آبان ۹۸ | فال نیمه دوم آبان ۹۸

فال نیمه ماه آبان ۹۸ | فال نیمه دوم آبان ۹۸

فال نیمه ماه ۹۸

فال نیمه ماه متولدین فروردین در آوتاف

لطفا زود تصميم نگيريد! در قضاوت عجله نكنيد. بهتر است كار نيمه‌كاره‌اي را كه در دست داريد به سرانجام برسانيد، بعد برويد سراغ يك كار ديگر. مسائل و مشكلات خانوادگي‌تان را وارد محيط كار خود نكنيد. جمعي از دوستان شما به موقعيت‌تان حسادت مي‌‌كنند… شايد تقصير خودتان باشد كه تمام جيك و پيك زندگي‌تان را در برابر ديدگان گرسنه آنها روي دايره مي‌‌ريزيد.فكري توي سرتان دارد به شدت وول مي‌‌خورد! فكر آغاز يك كار جديد، خريد يك وسيله نو يا…؛ اگر مي‌‌خواهيد فكرتان را واقعا عملي كنيد بهتر است اين كار را انجام دهيد. منتظر روزهاي خوب باشيد

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین اردیبهشت در آوتاف

پله های ترقی را یک به یک پیموده اید و اکنون به جایی رسیده اید که می توانید آدم های هم سطح با خودتان را از بالا، ریز ببینید! یادتان باشد که پیشرفت شما به خاطر کمک های آنها بوده است. پس به خودتان مغرور نشوید و همیشه یادتان باشد که ریزش فواره به خاطر سربالا رفتن زیاد از حد آن است! یک جا به جایی در پیش خواهید داشت. شاید کنار آمدن با محیط جدید در ابتدا برای تان سخت باشد، ولی خیلی زود با شرایط جدید هماهنگ خواهید شد. او روزی به شما گفت که همه چیزش هستید، اما همین غرور باعث شد او را از خود برنجانید، حالا دیگر برای رابطه ای جدید دیر شده است، بهتر است او را فراموش کنید.

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین خرداد در آوتاف

غرق شدن در رویاها و تصورات تان یک تجربه ی مفرح است که می تواند سرزندگی برای تان به ارمغان آورد. اما حواس تان باشد که این سفر درونی به اعماق وجودتان شاید در دنیای واقعی به کارتان نیاید، یعنی نمی توانید آن چه را به این ترتیب درک می کنید در دنیای واقعی هم پیدا کنید. برای این که امیدتان را از دست ندهید بهتر است واقعیت ها را فراموش نکنید.

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه,فال نیمه اول ماه,فال نیمه دوم ماه,فال آوتاف

فال نیمه ماه متولدین تیر در آوتاف

به خاطر حرف مردم، زندگی را به کام خود و اطرافیان تان تلخ نکنید. مگر همین شما نبودید که تا دیروز می گفتید «در دروازه را می شود بست، در دهان مردم را نه؟!» پس چرا حالا قنبرک زده اید و مدام غصه جواب دادن به پرسش های این و آن را می خورید؟ تازه واردی، وارد زندگی تان خواهد شد. خبرهای خوشی برای تان خواهد داشت. پیشنهاد سفر را رد نکنید. یک سفر کوتاه مدت، می تواند روحی کسل و غمگین تان را از این رو به آن رو کند. کدورتی در خانواده یا با یکی از دوستان نزدیک دارید که به صلاح شماست، هرچه زودتر برای آشتی پیشقدم شوید. رازتان را پیش خود نگه دارید تا اسیر شما باشد، اما به محض برملا شدن، این شما هستید که اسیر رازتان خواهید شد…

حتما بخوانید:  فال احساس طرف مقابل روزانه | فال احساس طرف مقابل 28 آبان 98

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین مرداد در آوتاف

تا دیر نشده پیشنهادی را که به شما گفته‌اند از دست ندهید، زیرا در این پیشنهاد بسیاری از مسایل شما حل شدنی است و یک موقعیت اجتماعی بسیار خوبی به رویتان لبخند می‌زند. همین طور یک موقعیت اجتماعی را هم در مد نظر داشته باشید. لبخند فراموشتان مباد، باور کنید که چون روزهای دیگر شانس با شماست.موفقیت چون پرنده‌ای بر آستانه پنجره خانه شما نشسته است. فرصتها ممکن است دوباره پیش نیاید. توسعه روابط رمز موفقیت شماست. ترس را از خودتان برانید، ترس یک عامل کاهنده بسیار بزرگی است، ترس‌ زاده نادانی است. آرزو می‌کنیم عمرتان همیشه بهاری باشد، خلوت خود را با همسر یا دوست نزدیک خود تقسیم کنید. هیجان زیاد به نفع شما نمی‌باشد، لبخند یادتان نرود، باید دوباره آبهای رفته را به جوی بازگرداند، این کار چندان مشکلی نیست، ابتدا به شریک زندگی‌تان لبخند بزنید.

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین شهریور در آوتاف

پله‌هاي ترقي را يك به يك پيموده‌ايد و اكنون به جايي رسيده‌ايد كه مي‌‌توانيد آدم‌هاي هم‌سطح خودتان را از بالا، ريز ببينيد! يادتان باشد كه پيشرفت شما به‌خاطر كمك‌هاي آنها مهم بوده است. به خودتان مغرور نشويد و هميشه يادتان باشد كه ريزش فواره به‌خاطر سربالا رفتن زياد از حد آن است!يك جابه‌جايي در پيش خواهيد داشت. شايد كنار آمدن با محيط جديد در ابتدا براي‌تان سخت باشد ولي خيلي زود با وضعيت جديد هماهنگ خواهيد شد.

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین مهر در آوتاف

در روزهای اول هفته اين ماه شما تصمیم به انجام كاری می گیرید كه كار بسیار بزرگی است. البته همیشه به یاد داشته باشید كه سنگ بزرگ علامت نزدن است. اما اگر شما تمام جوانب كار را در نظر بگیرید و با دقت وتأمل وتفكر بیشتری به قضایانگاه كنید حتماً موفق خواهيد بود. توكل بر خدا را فراموش نكنيد

حتما بخوانید:  فال روزانه تاروت صغیر | فال تاروت صغیر روزانه 28 آبان 98

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین آبان در آوتاف

این روزها سعی کن فکر و ذهنت را مرتب کرده و از این آشفتگی رها کنی تا به راحتی بتوانی بر روی موضوعات مهم متمرکز شوی. به ظاهرت بیشتر بها بده و تا جایی که ممکن است در اطرافت از رنگ های انرژی بخش استفاده کن. خوشبختانه در زمینه انجام کار جدی و دقیق عمل می کنی اما گاهی بی دلیل بد خلق و غیرقابل کنرتل می شوی. در حالیکه باید بدانی این رفتار کاملا بر روابط اجتماعی ات تاثیر منفی دارد و همکارانت را روز به روز از تو دور می کند. یکی از خصوصیات بارزت خوش قولی و وفای به عهد است. گرچه مدتی است در انجام قولی که به یکی از اطرافیانت داده ای کمی تعلل می کنی. اگر قصد راه ندازی کار جدیدی را داری، امیدوار ساعی و مثبت نگر باش و شک نکن که حتما در این کار موفق خواهی شد. از اظهارنظر های خود هراسی نداشته باش و آنچه را که می پنداری درست است بر زبان بیاور و قاطعانه انجامش بده. پس از یک دوره طولانی و پرتلاش کاری اوقات فراغتی دل چسب خواهی داشت که بهتر است برای آن برنامه ریزی کرده و از آن به بهترین نحو استفاده کنی.

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه,فال نیمه اول ماه,فال نیمه دوم ماه,فال آوتاف

فال نیمه ماه متولدین آذر در آوتاف

از یک مشکل جسمانی که مدتی شما را آزار می داد، خلاص می شوید. در یک مجلس در گفتگوی حساسی شرکت می کنید و از نتایج به دست آمده بعداً بهره مند می شوید. در مورد ازدواجی که در زندگی شما مطرح شده یک نکته انحرافی وجود دارد که باید ابتدا به آن بپردازید و طالعتان نشان می دهد که در صورت آگاهی و پرداختن به آن، تصمیم گیری به مراتب آسان تر می شود. از موسیقی برای آرامش استفاده کنید و با کسانی که باعث تحریکات عصبی در شما می شوند معاشرت نکنید.

حتما بخوانید:  فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه نوامبر 2019

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه متولدین دی در آوتاف

به نظر می رسد که موقعیتی در پیرامون تان چنان شما را آزرده خاطر کرده که تصمیم دارید تغییراتی در آن حاصل کنید. باور دارید که حتماً یک راه حلی وجود دارد، حتی اگر امروز آن را پیدا نکنید. تمایلات کنونی شما به تغییر و تحول ممکن است با مخالفت دیگران روبرو شود. بهتر است با مثبت اندیشی به قضیه نگاه کنید و هر آن چه را که می بینید با صداقت در میان بگذارید.

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه متولدین بهمن در آوتاف

اراده و همت شما در ترک عادتی که به واقع برایتان مضر بود، تحسین برانگیز است، فقط باید این اراده را تا آنجا که امکان دارد حفظ کنید. از رقابت نترسید چرا که برایتان مفید است و به جنبه های منفی تان که حسادت است نباید چندان فکر کنید. در این مورد نیت آدمی حرف اول را می زند. در مورد عاطفی که فکر شما را مشغول کرده باید طبق معمول اقدام کرده و خانواده را نیز در جریان بگذارید.

فال نیمه ماه سایت اوتاف

فال نیمه ماه متولدین اسفند در آوتاف

چيزي كه ميخواهيد بدان برسيد بايد كمي صبر كنيد. كمي دلسرد و خسته شده ايد ولي بايد بدانيد كه هر چيزي كه ميخواهيد بايد براي آن تلاش كنيد كه نابرده رنج گنج ميسر نميشود. در اين ماه ممكن است بيمار شويد. البته زودگذر . يك پيشرفت خوب در پيش داريد. روزهاي خوبي در انتظار شماست. پس هيچگاه نااميد نشويد و هميشه بخدا توكل كنيد . زيرا بهترين پناه اوست

فال نیمه ماه سایت آوتاف

فال نیمه ماه آبان ۹۸ | فال نیمه دوم آبان ۹۸

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۵ دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از سایت عالی تون.
  هر روز بهش سر می زنم.
  اما چرا قسمت فال ها دیگه بروز نمیشن؟
  منتظریم آوتاف جان

 2. خسته نباشید, هرشب بسایت آوتاف سر میزنم خواهشن تمام فالها رو ب روز رسانی کنید تا هرشب جدیدشو بخونم تشکر میکنم 👍

  • سلام
   با تشکر فراوان از همراهی شما
   تمامی مطالب سایت از جمله فال ها، همیشه بروزرسانی می شوند مگر اینکه مشکل فنی داشته باشیم.
   با احترام

 3. سلام خسته نباشید خدمت شما مدیر سایت, وااااای من ی دی ماهیم تمام فالهایی ک واسم میاد درست گفته شده, بعضیهاش خیلی خوشحالم میکنه انرژی میگیرم تا اخر روز هفته وحتی ماه کوک مبشم حالمو خوب میکنه مرسی بازم تشکر میکنم👍

 4. سلام قیمت دلار رو به لحظه میزدید رو به بالاست نمیزنید امروز ۱۴۵۰۰ بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *