فال نیمه ماه مرداد ۹۸ | فال نیمه اول مرداد ۹۸ فال نیمه ماه مرداد 98 | فال نیمه اول مرداد 98 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه مرداد ۹۸ | فال نیمه اول مرداد ۹۸

فال نیمه ماه مرداد ۹۸ | فال نیمه اول مرداد ۹۸

فال نیمه ماه ۹۸

فال نیمه ماه متولدین فروردین در آوتاف

در اواخر اين ماه با تغيير ناگهاني شخصيت مواجهه خواهيد شد، پس از لحظه لحظه فرصتها نهايت لذت را ببريد. با فرا رسيدن شب، احساس عجيبي به شما دست ميدهد. شما هميشه عاشق خانه و خانواده هستيد. حتي المقدور، برای انجام وظايف تان، اوقات خاصي را در نظر بگيريد.

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین اردیبهشت در آوتاف

دچار اضطراب و نگرانی شده ايد. بايد بخدا توکل كنيد.و قدر کسانی را که برایتان زحمت می کشند، را بايد بدانید و شما هم تا ميتوانيد به آنها كمك كنيد. كمي استراحت كنيد. وضعيت جسماني خوبي نداريد. شايد بيش از انرژيتان از خودتان كار ميكشيد كه باعث خستگيتان ميشود. تغيير در رفتارتان از چشم هيچ كس پنهان نيست. روزهاي خوب پيش رو داريد فقط كمي صبر و حوصله به خرج بدهيد كه عجله كردن همه چيز را خراب ميكند

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین خرداد در آوتاف

اين ماه برای تصمیم گیریهای مهم و حیاتی، ماه مهمی برای شماست. فرصت کمیابی را بدست آورده اید که باید بتوانید از آنها به بهترین شکل استفاده کنید. از بعضی از دوستان نیز میتوانید کمک بگیرید تا نیرومندتر گام بردارید.

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه,فال نیمه اول ماه,فال نیمه دوم ماه,فال آوتاف

فال نیمه ماه متولدین تیر در آوتاف

امروز تصویر روشنی از خواسته هایت داری و بهتر است تا می توانی برای رسیدن به آنها تلاش کنی. لازم است برخی احساساتت را مخفی نگه داری و در کارهای خصوصی دیگران هم دخالت نکنی. تو بسیاری از اوقات برای برآوردن خواسته ها و توقعات بسیار خود محور عمل می کنی،‌ در حالی که لازم است با دوستان خردمندت هم مشورت کنی. خوشبختانه اغلب دوستانت شخصیت مستقلی دارند و تو می توانی در اکثر زمینه ها از آنها بهترین مشاوره ها را بگیری. از آنجایی که تنوع و هیجان در کارها را دوست داری،‌می توانی در کارهایی که نیازمند خلاقیت است،‌ موفقیت بیشتری کسب کنی. این روزها سعی کن بجای صحبت کردن،‌بیشتر به سخنانت عمل کنی اما در وقت و زمان مناسب خود. پس بیهوده غصه نخور و به جای آن در همه امور عاقلانه فکر کن و عجولانه تصمیم نگیر. چراکه کامیابی با توست. کمی توقعاتت را کم کرده و با اطرافیانت مهربان تر رفتار کن. روزهای آرام و خوشی را پیش رو داری. مشکلی از مدت ها پیش ذهنت را به خود مشغول کرده و تو را بی قرار کرده حالا زمان حل آن فرا رسیده است. قدری صبور باش.

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین مرداد در آوتاف

در این ماه ایده های هنری برای پروژه ای به ذهنت خطور می کند . اگر بعضی از آن فکر ها به نظرت مبهم و مشکل هستند و یا هنوز جا نیوفتاده اند ، از آنها صرف نظر کن . سعی کن از طریق فعالیت های هنری ات ، جنبه های معنوی ات را بیشتر نشان دهی . مطمئن باش آنقدر استعداد داری که از پس آنها بر آیی . اگر از کسی چیزی می خواهی ، برای داشتنش پافشاری و اصرار نکن .خواست خدا را در نظر بگیر و منتظر بهتر از آن باش . باید به فکر تحول در زندگی و محیط کاری ات باشی . کمی وسایلت را جا به جا کن و یا اگر شرایط مالی اجازه می دهد ، وسایل جدیدی بخر . این تغییرات برای همه آنهایی که در انجا زندگی می کنند ، بهتر است . گذشته را فراموش کن و به فکر آینده باش . زندگی هنوز همانند گذشته به زیبایی در جریان است . روز های جوانی ات را به سادگی از دست نده . به کارهای گروهی روی بیاور . در گروه بودن باعث می شود مجبور شوی که وظایفی را به عهده بگیری . دوستان قدیمی ر فراموش نکن . اگر می خواهی معامله ای انجام بدهی ، از دیگران کمک فکری بگیر و مشورت و راهنمایی بخواه . معامله که می خواهی انجام بدهی ، مهم است . حتما از کسی که قبلا این راه را رفته است ، کمک بگیر . به اضافه وزنت توجه داشته باش . حتی اگر اکنون در اول راه چاق شدن هستی ، به فکر تغذیه سالم تر باش .

حتما بخوانید:  فال عطسه سه شنبه 1 مرداد 98 | فال عطسه روز سه شنبه

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین شهریور در آوتاف

گاهی به صلاح نیست که به خواسته خود برسیم يا زمان دلخواه ما زمان مناسب رسيدن به خواسته مان نيست چون خدای تعالی صلاح بندگان را بهتر از خود آنان می داند، پس نگراني هاي بيخود به خود راه ندهيد و ب خداوند بزرگ توكل كنيد. .در تصميمي مردد هستيد. بهتر است به نزديكان‌تان اعتماد كنيد و از آنها كمك بخواهيد.متوجه رازي ميشويد كه برايتان باور نكردني خواهد بود

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین مهر در آوتاف

شاید شما در روزهای اول این ماه دچار مشكلات و مصایبی شوید كه شما را رنج می دهد و تحملشان برای شما عذاب آور و یا غیرممكن به نظر برسد. اما شما می توانید با كمی صبوری و تحمل این مشكلات را پشت سر بگذارید. به هر حال شما باید به یادداشته باشید كه نه تنها نبایداز مشكلاتتان فرار كنید بلكه باید آنها را در آغوش بگیرید و با مصایبی كه در زندگی روی می دهد دست وپنجه نرم كنید.

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین آبان در آوتاف

پیشرفت خوبی در کارهایت از خودت نشان داده ای . در اثر این صبر و تلاش و کوشش بوده که به مراحل بالاتری از زندگی رسیده ای. فکر نکن که دیگر وظایفت تمام شده است، این را بدان که باید همیشه به آینده فکرکنی. بر خلاف آنچه که فکر می کنی، هیچ کس سعی نمی کند تو را از آنچه می خواهی باشی دور کند و هیچ کس قصد فریب تو را ندارد. کمی مثبت به اطرافیان نزدیکت فکر کن. حرف ها یا نصیحت های آنها را گوش بده اما اگر به کارت ایمان داری، به راهت ادامه بده. در این روزها وقتی برای خودت بگذار تا بتوانی پیشرفتت را از جنبه های مختلف زندگی ارزیابی کنی. از دیگران نظرخواهی کن، انتقاد و تحسین دیگران به تو کمک بزرگی می کند مه مسیرت را تغییر بدهی یا در همان مسیر باقی بمانی. به کتاب خواندن و کسب علم و دانش بپرداز. اگر مدتی است که تحصیل را جدی نگرفته ای، در این فصل تحصیلی جدی تر به کتاب هایت بچسب و اگر می توانی از حالا آنها را تهیه کن و شروع به نگاه کردن به مطالبش کند. به آخرین روزهای تابستان نزدیک شده ای و دوست داری به سفری که در فکرت است بروی. موقعیت را بررسی کرده و شرایط را مهیا کن و تا تابستان تمام نشده اقدام کن. در همه کارهایت به خدا توکل کن. نترس و نگرانی راجع به کارها و فکرهایی که درسر داری به خود راه نده. راجع به کارها و تصمیم هایت با دوستان و بزرگان مشورت کن. کارهای ناتمامت را تمام و بعد کار جدیدی را که به آن فکر می کنی شروع کن.

حتما بخوانید:  فال احساس طرف مقابل روزانه | فال احساس طرف مقابل 1 مرداد 98

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه,فال نیمه اول ماه,فال نیمه دوم ماه,فال آوتاف

فال نیمه ماه متولدین آذر در آوتاف

اراده شما در زندگی قابل تقدیر است. شما می توانیدبه هر چیز كه دوست دارید دست بزنید و در آن كار نیز موفق شوید. تنها یك اشكال دارید كه اگر در رفع آن نكوشید، تمام توانایی ها و اراده تان را ضایع می كنید. اینكه نمی دانید به راستی در زندگی چه می خواهید و دائم از این شاخ به آن شاخ می پرید.در اين ماه منتظر باشيد شايد همين روزها شانس در خانه تان را بصدا در آورد

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه متولدین دی در آوتاف

گشایش فراوان در کارهایتان دارید. خودتان احساس می‌کنید که اگر آنها حل شود اوضاع کاملا روبراه خواهد شد. اعتماد کورکورانه عواقب وخیمی در پی دارد. در تمامی زمینه‌ها شما موفقیت دارید، خلوت خود را با همسر یا دوست نزدیک خود تقسیم کنید. تنهایی باید یک روزی تمام شود، گفته‌ام برایتان که تنهایی خوره زندگی است. روابط صمیمانه‌تری با اطرافیانتان برقرار کنید. با محبت با دیگران برخورد کنید. هر روز زندگی را یک عمر بدانیم. صبح آغاز زندگی است، دستتان پر از پول می‌شود، زندگی پستی و بلندی فراوان دارد، پیشقدم باشید برای آشتی کردن. زندگی هیچ‌گاه روی یک پایه نمی‌چرخد، فراز و نشیب فراوان دارد. گشاده‌رویی کلید راهیابی به دلهاست. عشق را با سخن عشق پاسخ بگویید، بهترین حادثه را عشق بدانید و در حضور عشق باید پاک بود. سال‌هاست که منتظرید، اما هنوز خبری نشده، این انتظار همچنان ادامه خواهد داشت.

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه متولدین بهمن در آوتاف

یك حادثه عاطفی دارید كه شما اصلا متوجه آن نبوده اید، اینك دیگر آن فرصت به پایان رسیده و برای گذشته ها نمی توان كاری كرد. بهتر است خوشبختی را در آینده جستجو كنید. نمی دانم این چه احساسی است كه شما دارید، احساس می كنید كه حقوق واقعی شما را نمی پردازند. برخی از انسان ها در ارتباط با دیگران همیشه گوینده و حرف بزن هستند و حوصله گوش دادن به سخنان مقابل را ندارند. حاصل دسترنج شما به دست خواهد آمد. زندگی فقط خوردن و خوابیدن نیست. یك مسئله كوچك كم كم می رود كه بزرگ شود و ممكن است روزی شما را غافلگیر نماید. به كم حرفی مردان در خانه پیله نكنید. تقریبا اكثر آنان همین طورند. تلاش كنید بین خواسته های خود و همسرتان نوعی توازن ایجاد كنید. یك خبر بسیار خوش این كه ستاره بخت شما از پشت ابرهای تیره بیرون خواهد آمد. او به شما قولی داده كه مدت هاست عمل نكرده، اما همین روزها به سراغ شما خواهد آمد.

حتما بخوانید:  فال چوب روزانه | فال چوب 1 مرداد 98

فال نیمه ماه سایت اوتاف

فال نیمه ماه متولدین اسفند در آوتاف

ارتباط با خداوند را کوچک مشمارید، برایتان آرامش می‌آورد. کارهای زندگیتان را جدی بگیرید. در اثر سهل‌انگاری ضرر و زیانی به شما وارد می‌شود که باعث عدم تکرار آن می‌گردد. برخی از مشکلات شما در حال برطرف شدن است، مراقب سلامتیتان همیشه باشید، به نظر می‌رسد دوستی که با شما سرناسازگاری داشته اکنون پشیمان شده و اگر این قضاوت درست باشد دوباره باید شرایط را برای دوران جدیدی از دوستی‌ها فراهم کرد. در خانه شما کوبیده می‌شود و به نظرم می‌آید زمان زمان خوبی است و شما هم فکر می‌کنم کاملا آماده هستید که این تجربه را در زندگیتان عملی کنید، البته باید عشق هم تصمیم بگیرد. یادتان باشد که غرور و خودپسندی زود سوار خود را بر زمین می‌کوبد. هیچ‌گاه از شکست دلخور نشوید، اگر یک بار دیگر تجربه کنید حتما پیروزید و لگام امور را در دست گرفته و انشاا… خواهید تاخت. روزهای تنهایی رو به پایان است، شریک زندگی‌تان به سراغ شما خواهد آمد.

فال نیمه ماه سایت آوتاف

فال نیمه ماه مرداد ۹۸ | فال نیمه اول مرداد ۹۸

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۵ دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از سایت عالی تون.
  هر روز بهش سر می زنم.
  اما چرا قسمت فال ها دیگه بروز نمیشن؟
  منتظریم آوتاف جان

 2. خسته نباشید, هرشب بسایت آوتاف سر میزنم خواهشن تمام فالها رو ب روز رسانی کنید تا هرشب جدیدشو بخونم تشکر میکنم 👍

  • سلام
   با تشکر فراوان از همراهی شما
   تمامی مطالب سایت از جمله فال ها، همیشه بروزرسانی می شوند مگر اینکه مشکل فنی داشته باشیم.
   با احترام

 3. سلام خسته نباشید خدمت شما مدیر سایت, وااااای من ی دی ماهیم تمام فالهایی ک واسم میاد درست گفته شده, بعضیهاش خیلی خوشحالم میکنه انرژی میگیرم تا اخر روز هفته وحتی ماه کوک مبشم حالمو خوب میکنه مرسی بازم تشکر میکنم👍

 4. سلام قیمت دلار رو به لحظه میزدید رو به بالاست نمیزنید امروز ۱۴۵۰۰ بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *