فال نیمه ماه خرداد ۹۸ | فال نیمه اول خرداد ۹۸ فال نیمه ماه خرداد 98 | فال نیمه اول خرداد 98 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه خرداد ۹۸ | فال نیمه اول خرداد ۹۸

فال نیمه ماه خرداد ۹۸ | فال نیمه اول خرداد ۹۸

فال نیمه ماه ۹۸

فال نیمه ماه متولدین فروردین در آوتاف

جاه طلب و بلندپرواز بودن عاقبت خوبی ندارد و خیلی زود انسان را خسته و دلزده می کند.. گاهي بسيار غرق روياها ميشويد ، اين خوبست اما نه آنگونه كه شما را از زندگي اصلي دور كند. مهماني داريد. خبر خوشحال كننده اي ميشنويد. اگر به كسي علاقه داريد و از او دوريد در اين ماه غرور را كنار بگذاريد و به او زنگ بزنيد. در نماز كاهلي ميكنيد كه بهتر است بكنار بگذاريد.ه پدر و مادرتان بیشتر احترام بگذارید و فراموش نكنيد دعای خیر آنها هميشه پشت و پناهتان خواهد بود.

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین اردیبهشت در آوتاف

در مورد کاری که خانواده بر آن اصرار دارند ، مطمئن باشید که صلاح شما را می خواهند پس پیشنهاد خودتان را با نظر های آنها ادغام کنید آنگاه به یک نتیجه قاطع دست خواهید یاقت . در طالع شما شرکت در یک آزمون مهم نشان داده شده است . و اینکه در آزمون مذکور در سایه تلاش و پشتکار مداوم موفقیت شما حتمی است اگر چه در دنبال کردن هدف خود قدری خسته شده اید اما بدانید که به زودی به پایان راه می رسید و نتبجه مطلوب حاصل خواهد شد .

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین خرداد در آوتاف

برای تصمیمی كه گرفته اید، سپری كردن رنج ها و ناملایماتی لازم است. اگر واقعاً می خواهید به هدفتان برسید. باید خود را برای این رنج آماده كنید این سختی ها بسیار سازنده است و شما را در تمام زندگی تان یاری خواهد كرد از هیچ چیز نترسید و بدانید كه دست خدا بالاترین دست هاست. بعد از سپری شدن این دوران سختی، آرامش به شما روی خواهد آورد و از اینكه همه چیز را به خوبی پشت سر نهادید، بسیار خوشحال و راضی خواهید بود.

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه,فال نیمه اول ماه,فال نیمه دوم ماه,فال آوتاف

فال نیمه ماه متولدین تیر در آوتاف

امروز ممکن است احساس عجیب و غریبی به شما دست دهد، مجبورید توقف کنید و به ندای درونی تان گوش دهید. مثل این است که از شما دعوت شده تا از اسرار کهکشانی پرده بردارید. البته خیلی نمی توانید به احساسات تان اطمینان کنید، زیرا مدام هر حسی را زیر ذره بین عقل می برید و آن را تجزیه و تحلیل می کنید. تا زمانی که خودتان را کاملاً آماده نکرده اید نباید از آن چه در درون تان اتفاق افتاده چیزی بگویید. فقط بهتر است چند روزی را عمیقاً فکر کنید و بدانید که همه چیز خودش حل خواهد شد.

حتما بخوانید:  روش تشخیص فال روزانه واقعی + راهنمای خواندن فال روز

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین مرداد در آوتاف

امروز به راحتی نمی توانید مسیرتان را پیش ببرید، زیرا مدام چیزهایی پیش می آید که حواس تان را پرت می کند. اما می توانید از این فرصت استفاده کنید و دست به خلاقیت بزنید و بعد آن چه را تجسم کرده اید به واقعیت تبدیل کنید. رویاهای تان را سرکوب نکنید، بگذارید بروز کنند و برای تان هیجان به وجود آورند. این رویاها حتی می توانند به شما انگیزه ی زندگی دهند.

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین شهریور در آوتاف

بعضي خانمهای متولد اين ماه در زمينه مديرت، موفقيت و کار و کسب بسيار توانا و خوش شانس هستند ولي معمولا” قدرشان را کمتر ميدانند. حضور بعضي پدر و مادرهای عاقل و دور انديش در جمع متولدين اين ماه سبب شده خيلي از اختلافات و جداييها در نطقه اول متوقف شده و بايد قدر اين انسانها را بدانند.

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین مهر در آوتاف

در اين ماه ،يكي از نزديكان‌تان در تحقق بخشيدن قولي كه به شما داده، دست دست مي‌‌كند. قهر و دعوا و استفاده از زبان تند فايده‌اي ندارد. گاهي اوقات، صبر بيش از حد هم نتيجه عكس خواهد داشت. بهتر است خيلي دوستانه و با زبان نرم، قضيه را به او گوشزد كنيد و از وي جواب بخواهيد.از جايي‌كه انتظارش را نداريد، هديه يا پولي به دست‌تان مي‌‌رسد كه بسيار براي‌تان خوشايند است. خواب بدي را كه ديده‌ايد، خوب تعبير كنيد و بد به دل‌تان راه ندهيد. صدقه گذاشتن مي‌‌تواند بسياري از بلاها را از شما دور كند.

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین آبان در آوتاف

یکی از نزدیکان تان در تحقق بخشیدن قولی که به شما داده دست دست می کند. قهر و دعوا و استفاده از زبان تند فایده ای ندارد. گاهی اوقات، صبر بیش از حد، هم نتیجه عکس خواهد داشت. بهتر است خیلی دوستانه و با زبان نرم، قضیه را به او گوشزد کنید و از وی جواب بخواهید. از جایی که انتظارش را ندارید، هدیه یا پولی به دست تان می رسد که بسیار برای تان خوشایند است. در یکی دو ماه اخیر پیشنهاد خوب کاری به شما می شود که می تواند آینده تان را تضمین کند. به خانواده تان بیشتر برسید و وقت بیشتری با آنان بگذرانید.

حتما بخوانید:  فال تخمین زمان لنورماند روزانه | فال تخمین زمان لنورماند 5 خرداد 98

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه,فال نیمه اول ماه,فال نیمه دوم ماه,فال آوتاف

فال نیمه ماه متولدین آذر در آوتاف

اگر در زندگی به شادابی دست یابید ممكن است مورد حسد دیگران واقع شوید. راستی خوبی های امروز شما ممكن است فردا مورد استفاده قرار گیرد و توجه دیگران را جلب نماید. خب چه بهتر. این را بدانید كه هیچ تلاشی بی نتیجه نخواهد ماند. از یاد برده ایم كه هدف اصلی عمل صحیح است و نه صرفا اعتقاد صحیح. اگر بتوانیم راه و روش مطلوب و فراخور نیازهای روحی و شخصیتی خود را در زندگی پیش گیریم و نگذاریم زیبایی و تقدس زندگیمان با این مسائل لوث گردد، موفق بوده و خواهیم بود. مهار زندگیتان را در دست داشته باشید و با دست پر رهسپار فردا شوید. از دیروزتان برای امروز بهره برداری كنید، بهترین پشتیبان هر كسی بازوان توانا و نیروی اراده اوست.به یاد داشته باشید كه هر روز به علمتان بیفزایید و هر روز یاد بگیرید. هیچ گاه دچار خود شیفتگی نگردید كه افراد از اطرافتان خواهند گریخت چرا كه شما بهترین حسنات را دارید، كافی است آنها را دریابید، تا ببینید چقدر طرفدار دارید.

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه متولدین دی در آوتاف

خوب است ابتدای کلام بگویم الهی دلتان همیشه شاد باشد و از رنج و غم همیشه آزاد. عشق را با سخن عشق پاسخ بگویید. بهترین حادثه را عشق بدانید، در حضور عشق باید پاک بود. خدمتتان عرض کنم هر روز که شاد باشیم با تدبیرتر هم هستیم. دوست عزیز اگر گذشته‌ای دارید که پریشانتان می‌کند فراموشش کنید. راهی را که در پیش گرفته‌اید موفق می‌شوید و از نظر مالی سود فراوانی خواهید برد. دعا نشانه شادمانی و برکت است. اگر شما دسته گلی در خواب دریافت کرده‌اید یک هدیه بسیار گرانبها دریافت می‌دارید، تلاش کنید. یادتان باشد آن کس که تنها سفر می‌کند سریعتر به مقصد خواهد رسید. توسعه روابط رمز موفقیت شماست. امروز چون روزهای دیگر شانس با شما خواهد بود، موفقیت چون پرنده‌ای بر آستانه پنجره خانه شما نشسته است. از دست دادن فرصتها موجب پشیمانی است، از پراکنده‌گویی‌ها بپرهیزید و از لجاجت دست بردارید. کمر همت را ببندید و بسم‌ا… بگویید. توکلتان به خداوند باشد و از او یاری بگیرید.

حتما بخوانید:  فال روزانه 5 خرداد 98 | فال روزانه واقعی

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه متولدین بهمن در آوتاف

شاهد حوداث تازه ای در زندگی تان خواهید بود که البته ختم به خیر می شود مدتی است حرفی در دل دارید که اینک بهترین زمان برای آن است . گذشت زمان را جدی بگیرید و زمان حال را در یابید. می خواهید راجع به موضوعی واکنش نشان بدهید ، اما باید به عواقب آن هم بیاندیشید و بیشتر بر اعصاب تان مسلط باشید. شانس به شما لبخند خواهد زد تا برخی از موانع از سر راهتان برداشته شود و به هدف خودتان نزدیکتر بشوید.

فال نیمه ماه سایت اوتاف

فال نیمه ماه متولدین اسفند در آوتاف

یاد خدا آرام بخش دل هاست. روزگارتان شیرین، شادیتان افزون. خداوندا به ما آرامشی عطا فرما تا بپذیریم آن چه را تغییر نایافتنی است. شهامتی تا تغییر دهیم آنچه را قابل تغییر است و دانشی، تا بدانیم تفاوت آن دو را. راه موفقیت و كامیابی درست از وسط زندگی عادی و روزمره است كه می توان به تعالی رسید و كامیابی واقعی را درك كرد. بیهوده خود را در تنگنای یك شكست قرار ندهید. بدست آوردن یك موفقیت شما را تا اوج می رساند. توصیه ها را همواره در نظر داشته باشید. خدا را فراموش نكنید كه لطف خداوند همواره با شماست. به اطرافیانتان توجه كامل داشته باشید، راه حل مشكل شما توجه به اطرافیانتان را می طلبد. ماموریت شما در زندگی تغییر دادن جهان نیست. تو مامور تغییر خویشتنی. اگر باور داشته باشید كه می توانید، حتما می توانید و سمبل موفقیت را در آغوش خواهید گرفت. دل كسی را شكسته اید، از او حلالیت بطلبید.

فال نیمه ماه سایت آوتاف

فال نیمه ماه خرداد ۹۸ | فال نیمه اول خرداد ۹۸

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۵ دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از سایت عالی تون.
  هر روز بهش سر می زنم.
  اما چرا قسمت فال ها دیگه بروز نمیشن؟
  منتظریم آوتاف جان

 2. خسته نباشید, هرشب بسایت آوتاف سر میزنم خواهشن تمام فالها رو ب روز رسانی کنید تا هرشب جدیدشو بخونم تشکر میکنم 👍

  • سلام
   با تشکر فراوان از همراهی شما
   تمامی مطالب سایت از جمله فال ها، همیشه بروزرسانی می شوند مگر اینکه مشکل فنی داشته باشیم.
   با احترام

 3. سلام خسته نباشید خدمت شما مدیر سایت, وااااای من ی دی ماهیم تمام فالهایی ک واسم میاد درست گفته شده, بعضیهاش خیلی خوشحالم میکنه انرژی میگیرم تا اخر روز هفته وحتی ماه کوک مبشم حالمو خوب میکنه مرسی بازم تشکر میکنم👍

 4. سلام قیمت دلار رو به لحظه میزدید رو به بالاست نمیزنید امروز ۱۴۵۰۰ بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *