فال نیمه ماه دی ۹۸ | فال نیمه دوم دی ۹۸ فال نیمه ماه دی 98 | فال نیمه دوم دی 98 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه دی ۹۸ | فال نیمه دوم دی ۹۸

فال نیمه ماه دی ۹۸ | فال نیمه دوم دی ۹۸

فال نیمه ماه ۹۸

فال نیمه ماه متولدین فروردین در آوتاف

در راهی که قدم گذاشته اید خطرات و انحرافاتی وجود دارد اما هوش و درایت شما اجازه نمی دهد به دام بیفتید پس با اعتماد کامل به سوی اهداف خود حرکت کنید. در برابر بزرگتر ها چه در خانواده و چه در محیط کار تا آنجا که ممکن است مودب و مطیع باشید، چون ظاهر شما ممکن است نشان دهد که کمی جسورید و این باعث قضاوت اشتباه در میان بالاترها و مسوولان شود. بنابراین واقعیت وجودی تان را، بخصوص ادب ذاتی خود را بدون واهمه نشان دهید.

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین اردیبهشت در آوتاف

دریای صبر و بردباری هستی و فقط کافی است منبع و زمان کافی برای انجام را در اختیار داشته باشی تا به موقع آن را انجام بدهی و اصلا برایت مهم نیست که چقدر آن کار طاقت فرسا باشد. خوشبختانه اخلاق بسیار خوبی داری و به طرف مقابلت بسیار احترام می گذاری. فکرهای خلاقانه زیادی در سر می پرورانی که اگر آنها را جدی بگیری در آینده ای نه چندان دور به موفقیت بزرگی دست می یابی. این روزها تلاش کن با برقراری هرچه بیشتر دوستی ها، فضایی آرام و دور از تنش در اطرافت ایجاد کنی وگرنه روزی به خود می آیی و میبینی فاصله ای عمیق میان تو اطرافیانت ایجاد شده است. مسئله عاطفی ات بزودی حل خواهد شد. زمان بیشتری را به سامان دهی هزینه های شخصی ات اختصاص بده تا در پایان ماه دچار مشکل نشوی. بخت و اقبال نیکویی در انتظارت است. هرچند با سختی بدست می آید. بعد از مدت ها تفکر و تعقل راه مناسب زندگی خود را پیدا می کنی،‌ بشرطی که گذشته ها و خاطراتی را که مرورشان جز غم سودی برایت ندارند، دور بریزی و بیشتر به آینده بیندیشی.

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین خرداد در آوتاف

اگر احساس کردی کسی به تو و زندگی ات حسادت می کند ، تو سرت را به زندگی ات فرو ببر و کاری به کسی نداشته باش . هر کسی سر انجام سزای عملش را خواهد دید . باید در کارت سرعت عمل و دقتت را بیشتر کنی. به زودی مژده ای دریافت می کنی و در زندگی ات تغییرات کلی روی خواهد داد . لجبازی و وسواس را کنار بگذار و با اخلاق خوب ، زندگی را به جلو ببر که موفقیت همگام تو باشد . هر مشکل و مسئله ای را که می بینی ، سعی کن پیش زمینه و دلایل اصلی آن را بیابی و در درون خودت دنبال دلایل آن بگردی . شاید اشتباهی از جانب تو باعث بروز آن مشکل شده است . اگر بتوانی با این دیدگاه به هر موضوعی نگاه کنی ، پس از مدتی متوجه می شوی که خیلی از مسائل راحت تر حل می شوند . اگر عشقی در دل داری ، زمان آن رسیده که عمیقا با خودت خلوت کنی و در مورد زندگی ات تصمیمات جدی بگیری . هنوز برای جا به جایی زمان داری . خوب بگرد تا جای مناسب را پیدا کنی . یادت باشد که جوینده ، یابنده است . به ورزشی که به آن علاقه مند هستی روی بیاور و با گروه به ورزش بپرداز . چک سالیانه پزشکی را فراموش نکن . با سالمندان و کودکان مهربان باش و با محبت بیشتر، دل آنها را شاد کن .

حتما بخوانید:  فال میلادی روزانه | فال روزانه میلادی 17 ژانویه 2020

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه,فال نیمه اول ماه,فال نیمه دوم ماه,فال آوتاف

فال نیمه ماه متولدین تیر در آوتاف

آدمی که هیچ وقت قدمی پیش نمی‌گذارد و همیشه در ساحل ایستاده تا یک کشتی پیدا شودو او را با خود ببرد، هرگز به کشتی نخواهد رسید. کسی که امروز را از دست می‌دهد فردا را هم نخواهد یافت. خوشبختی آینده در استفاده کردن از زمان حال است. خوشبختی را نمی‌توان خرید، نمی‌توان تکدی کرد، نمی‌توان وام گرفت، نمی‌توان دزدید یا برای لحظه‌ای به عاریت گرفت، ارزش نهایی هر زندگی در حضور لحظه‌های سرشار از احساس خوشبختی در آن زندگیست. روی پای تر باران به بذرافشانی محبت برویم و زندگی خزان زده دیگران را بهاری کنیم. آرزو می‌کنیم که پنجره روزهای شما رو به بهار باشد. دوست عزیز، شما آن مسافری باشید که در هرگامش ترنم خوش لحظه‌ها جاری است و این را هم بدانید، خوبی از هر چیز دیگری بهتر است. کدورت‌ها را دور بریزید، موقع دوستی دوباره است. روزهای سختی را پشت سر گذاشتید، اما آینده شما، زندگی‌تان را تضمین می‌کند.

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین مرداد در آوتاف

گاهی به صلاح نیست که به خواسته خود برسیم یا زمان دلخواه ما زمان مناسب رسیدن به خواسته مان نیست چون خدای تعالی صلاح بندگان را بهتر از خود آنان می داند، پس نگرانی های بیخود به خود راه ندهید و ب خداوند بزرگ توکل کنید. .در تصمیمی مردد هستید. بهتر است به نزدیکان‌تان اعتماد کنید و از آنها کمک بخواهید.متوجه رازی میشوید که برایتان باور نکردنی خواهد بود

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین شهریور در آوتاف

وضعیت تازه و امیدبخشی روبرو می‌شوی. یک خبر خوشحال کننده در راه داری. به حرف های دیگران زیاد گوش نده. برای اتفاقی که افتاده خود را سرزنش نکن. بخدا توکل کن انشالله که بخوبی و خوشی مشکلت پایان میپزید. در این ماه پولی بدستت میرسد سعی کن آن را بیهوده خرج نکنی

حتما بخوانید:  فال رابطه روزانه | فال رابطه 27 دی 98

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین مهر در آوتاف

حقی از شما زایل شده است ولی با زبان نرمتری هم می‌‌توان مقصر را متوجه خبط و خطایش کرد. این روزها درگیر یک اسباب‌کشی یا جابجایی شغلی هستید که وقتتان را خیلی به خودش مشغول می‌‌کند. تنوع، چیز خوبیست، روح آدم را نوازش می‌‌دهد ولی یادتان باشد تنوع را به قیمت اسراف و ریخت و پاش بیجا، ایجاد نکنید.درخواستی از شما می‌‌شود. بدون فکر کردن، از سر بی‌‌حوصلگی یا عصبانیت به مخاطبان جواب ندهید که حتما پشیمان خواهید شد.

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین آبان در آوتاف

لازم است قبل از سال جدید طرحها و برنامه های خودتان را به مرحله اجراء در بیاورید، زیرا تاخیر در این امر برای تان گران تمام می شود . خبرهای بسیار چالب و تازه ای در ارتباط با امور شغلی تان خواهید شنید . برای شرکت در یک کار خیر از شما دعوت به عمل می آید که خوب است آن را بپذیرید . نگران ادامه راهی که انتخاب کرده اید نباشید ، زیرا از حمایت و کمک های مادی و معنوی عزیزی برخودار خواهید شد که اصلاً انتظارش را نداشتید.

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه,فال نیمه اول ماه,فال نیمه دوم ماه,فال آوتاف

فال نیمه ماه متولدین آذر در آوتاف

در همین روزها یکی از دوستان تان نقش مهمی را در زندگی تان بازی خواهد کرد که باید قدردان او باشید و حتماً نشان دهید که متوجه محبت او شده اید. به دنبال فرصتی برای نشان دادن شایستگی های خود هستید ، اما باید مراقب باشید که دست به کارهای خطرناک نزنید . در یک کار گروهی شرکت کرده اید و نگران آینده این کار هستید ، باید بدانید که در دراز مدت جواب دلخواه را خواهید گرفت و فعلاً باید صبور باشید.

حتما بخوانید:  فال تماس میگیرد یا نه روزانه | فال تماس میگیرد یا نه 27 دی 98

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه متولدین دی در آوتاف

این روزها درگیر مسائل احساسی و عاطفی ای هستید که در زندگی تان رخ داده است و نمی دانید چگونه با آن روبرو شوید. شاید بهتر باشد کمی به دور از احساسات و کمی منطقی تر راجع به این مسائل فکرکنید. چون به هرحال این مسائل در زندگی شما نقشی تأثیرگذار دارد وتمام ابعاد زندگی تان را در بر می گیرد. اطمینان داشته باشید که هیچ کس به خوبی شما از پس این تصمیم گیری برنمی آید.

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه متولدین بهمن در آوتاف

خوابی دیده اید. در این روزهاست که تعبیر خواهد شد. مشکلی دارید که حل خواهد شد. اگر کار دادگاهی دارید به نفع شما تمام میشود. این روزها کمی ذهنتان درگیر است. با فکر کردن به چیزهای بیهوده بهتر است فکر خود را مشغول نکنید. و اگر موضوع مهمی است بهتر است بدنبال راه حل باشید. نگران یکی از دوستان یا اعضای خانوادتان هستید. بهتر است سراغی از او بگیرید. اگر مشکلی داشت کمکش کنید تا حل کند. مشکلی که داشتید به زودی حل خواهد شد.

فال نیمه ماه سایت اوتاف

فال نیمه ماه متولدین اسفند در آوتاف

امروز ممکن است کسی تشویق تان کند تا خطر کنید و از منطقه ی ایمن خارج شوید. اکنون از شما انتظار می رود که فقط به خواسته های خودتان توجه نکنید، بلکه ببینید که دیگران هم چه می خواهند. اما بخشی از وجود شما هست که در این ماجرا همراهی تان نمی کند، حتی اگر همه چیز خوب پیش برود. به تردیدهای تان پایان دهید و فعلاً به جریان اتفاقات اطمینان کنید. به دنبال این نباشید که انگیزه های دیگران را بفهمید. سعی کنید یک عضو کارآمد در گروه باشید و طوری عمل کنید که در جهت منافع همه باشد.

فال نیمه ماه سایت آوتاف

فال نیمه ماه دی ۹۸ | فال نیمه دوم دی ۹۸

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۵ دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از سایت عالی تون.
  هر روز بهش سر می زنم.
  اما چرا قسمت فال ها دیگه بروز نمیشن؟
  منتظریم آوتاف جان

 2. خسته نباشید, هرشب بسایت آوتاف سر میزنم خواهشن تمام فالها رو ب روز رسانی کنید تا هرشب جدیدشو بخونم تشکر میکنم 👍

  • سلام
   با تشکر فراوان از همراهی شما
   تمامی مطالب سایت از جمله فال ها، همیشه بروزرسانی می شوند مگر اینکه مشکل فنی داشته باشیم.
   با احترام

 3. سلام خسته نباشید خدمت شما مدیر سایت, وااااای من ی دی ماهیم تمام فالهایی ک واسم میاد درست گفته شده, بعضیهاش خیلی خوشحالم میکنه انرژی میگیرم تا اخر روز هفته وحتی ماه کوک مبشم حالمو خوب میکنه مرسی بازم تشکر میکنم👍

 4. سلام قیمت دلار رو به لحظه میزدید رو به بالاست نمیزنید امروز ۱۴۵۰۰ بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *