فال نیمه ماه بهمن ۹۷ | فال نیمه اول بهمن ۹۷ فال نیمه ماه بهمن 97 | فال نیمه اول بهمن 97 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه بهمن ۹۷ | فال نیمه اول بهمن ۹۷

فال نیمه ماه بهمن ۹۷ | فال نیمه اول بهمن ۹۷

فال نیمه ماه ۹۷

فال نیمه ماه متولدین فروردین در آوتاف

آنقدر غرق در كارو درس هايتان شده ايد كه گاه فراموش ميكنيد اطرافيانتان به توجه شما احتياج دارند. كمي پياده روي براي سلامتيتان خوب است. به تغذيتان هم توجه كافي را داشته باشيد. در اين ماه سعي كنيد كمي به فكر خود باشيد. يك موقعيت خوب در اين ماه در پيش رو داريد. از بعضي افرادي كه دوست ندارند پيشرفتتان را ببينند و هميشه سعي ميكنند مانع آن شوند دوري كنيد. در همه چيز حد اعتدال را رعايت كنيد

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین اردیبهشت در آوتاف

حساب و كتاب، هميشه خوب است ولي دست و دلبازي خارج از حساب يا خساست بيش از حد، دمار از روزگار آدم در مي‌‌آورد. از قديم گفته‌اند «از هر دست بدهي، از همان دست مي‌‌گيري» در خريد چشم‌روشني يا كادويي كه اين روزها به گردن‌تان افتاده، حد ميانه را رعايت كنيد. به يك مهماني دعوت مي‌‌شويد و در آن مجلس، جواب چند تا از سوال‌هاي‌تان را از زبان كساني‌كه اصلا انتظارش را نداريد خواهيد شنيد. به نشانه دقت كنيد. هر يك از اتفاقات اين چند روز، مي‌‌تواند كليد حل سوالات و معماهاي ذهن شما باشد.

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین خرداد در آوتاف

اگر احساس کردی کسی به تو و زندگی ات حسادت می کند ، تو سرت را به زندگی ات فرو ببر و کاری به کسی نداشته باش . هر کسی سر انجام سزای عملش را خواهد دید . باید در کارت سرعت عمل و دقتت را بیشتر کنی. به زودی مژده ای دریافت می کنی و در زندگی ات تغییرات کلی روی خواهد داد . لجبازی و وسواس را کنار بگذار و با اخلاق خوب ، زندگی را به جلو ببر که موفقیت همگام تو باشد . هر مشکل و مسئله ای را که می بینی ، سعی کن پیش زمینه و دلایل اصلی آن را بیابی و در درون خودت دنبال دلایل آن بگردی . شاید اشتباهی از جانب تو باعث بروز آن مشکل شده است . اگر بتوانی با این دیدگاه به هر موضوعی نگاه کنی ، پس از مدتی متوجه می شوی که خیلی از مسائل راحت تر حل می شوند . اگر عشقی در دل داری ، زمان آن رسیده که عمیقا با خودت خلوت کنی و در مورد زندگی ات تصمیمات جدی بگیری . هنوز برای جا به جایی زمان داری . خوب بگرد تا جای مناسب را پیدا کنی . یادت باشد که جوینده ، یابنده است . به ورزشی که به آن علاقه مند هستی روی بیاور و با گروه به ورزش بپرداز . چک سالیانه پزشکی را فراموش نکن . با سالمندان و کودکان مهربان باش و با محبت بیشتر، دل آنها را شاد کن .

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه,فال نیمه اول ماه,فال نیمه دوم ماه,فال آوتاف

فال نیمه ماه متولدین تیر در آوتاف

گشایش فراوان در کارهایتان دارید. خودتان احساس می‌کنید که اگر آنها حل شود اوضاع کاملا روبراه خواهد شد. اعتماد کورکورانه عواقب وخیمی در پی دارد. در تمامی زمینه‌ها شما موفقیت دارید، خلوت خود را با همسر یا دوست نزدیک خود تقسیم کنید. تنهایی باید یک روزی تمام شود، گفته‌ام برایتان که تنهایی خوره زندگی است. روابط صمیمانه‌تری با اطرافیانتان برقرار کنید. با محبت با دیگران برخورد کنید. هر روز زندگی را یک عمر بدانیم. صبح آغاز زندگی است، دستتان پر از پول می‌شود، زندگی پستی و بلندی فراوان دارد، پیشقدم باشید برای آشتی کردن. زندگی هیچ‌گاه روی یک پایه نمی‌چرخد، فراز و نشیب فراوان دارد. گشاده‌رویی کلید راهیابی به دلهاست. عشق را با سخن عشق پاسخ بگویید، بهترین حادثه را عشق بدانید و در حضور عشق باید پاک بود. سال‌هاست که منتظرید، اما هنوز خبری نشده، این انتظار همچنان ادامه خواهد داشت.

حتما بخوانید:  فال اوراکل روزانه | فال اوراکل 2 بهمن 97

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین مرداد در آوتاف

اگر زندگی را دوست دارید قدر وقت را بدانید، اگر مشکل کسی را که برطرف می‌کنید لطفا آن را برایش یادآوری نکنید، به سخن سخن‌چینان بی‌توجه باشید و نگذارید کسی از راز دلتان دل چرکین شود. یک موقعیت اجتماعی را نباید از دست داد، زیرا در آن با افرادی برجسته آشنا خواهید شد.دوست خوبم، با یک دست نمی‌توان بیش از یک هندوانه برداشت، پس رعایت حال خود را بکنید. یک موقعیت اجتماعی را از دست ندهید، چرا که در آن اجتماع روی شما حساب باز کرده‌اند. بیشتر وقت خود را صرف کاری کنید که مورد علاقه وافر شماست. به نظر می‌آید کماکان در تردید و دودلی به سر می‌برید ولی آگاه باشید که گاه این راه‌ها و مسیرها برای خودشناسی و نشان دادن استعدادهای شما کافیست. مشکلی حادث شده که شما به سادگی می‌توانید آن را بدون پرسیدن از این و آن حل و فصل نمایید. به خودتان ایمان داشته باشید که تواناترینید. در روزهای آتی خبر خوبی به شما خواهد رسید که زندگی را برای شما دگرگون خواهد کرد.

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین شهریور در آوتاف

مهمان يا قدم نورسيده‌اي در راه داريد كه هر چه هست، قدمش بسيار براي‌تان آمد دارد. خداوند را شكر بگوييد و از او غافل نشويد.بيماري يكي از دوستان يا نزديكان‌تان، شما را خيلي كلافه كرده است. براي بيمار، دعا كنيد.بدبيني، بلاي جان شماست. بهتر است عينك بدبيني را همين الان از چشم‌تان برداريد و زير پاي‌تان خرد و خاكشيرش كنيد. صبر آدم‌هاي دور و بر شما هم اندازه‌اي دارد. آنها نمي‌‌توانند همين‌طور آرام بنشينند و شاهد رفتار اهانت‌آميز شما باشند. پيش از آن‌كه تمام پل‌هاي پشت‌سر خود را خراب كنيد بهتر است تغيير رويه داده و منطقي‌تر تصميم بگيريد.

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین مهر در آوتاف

سعی کن مثل گذشته ، وظایفت را با انرزی انجام دهی و امیدت را از دست ندهی . زندگی برای همه بالا و پایین دارد ، فقط شکل موج هایش فرق می کند و زمان ایستادن در بالا و پایین موج ، متفاوت است . آن دسته که همیشه با خدا بوده اند و از او انتظار کمک دارند ، در هر شرایطی که باشند ، سختی ها برایشان قابل تحمل تر است . به عبادت های خالصانه بیشتر بها بده . ذکر اسماء الهی را فراموش نکن . زیرا با تکرار این اسماء هم به آرامش روحی می رسی و هم کارهایت را بهتر انجام می دهی . هرچه به معنویات احترام بگذاری و از مادیات زندگی دور کنی ، بیشتر احساس خوشبختی خواهی کرد . برای آنهای که هنوز برای خودشان شریک زندگی نگرفته اند ، شرایط آماده است . فقط باید اقدام کنند . جواب های مثبت می شنوند . زمان چک پزشکی ات را از یاد نبر . به زمان های داده شده اهمیت بده ، بهتر است در یک فضای آرام ، آنچه را که می خواهی برایت انجام دهد ، از او بخواهی . سعی کن در باره خواسته هایت واقع گرا باشی . شاید مشکلاتی برایش پیش آمده که تو نمی دانی . شرایط مالی ات کمی به هم خورده . ولی این را بدان که همیشه نگرانی موجب وخیم تر شدن اوضاعی که در آن هستی ، می شود . ایده ها و نظرات متفاوت را بشنو و اگر قابل قبول بودند ، بپذیر . برای رهایی از مسائلی که اکنون دور و برت را احاطه کرده ، به جریان ها زمان بده .

حتما بخوانید:  فال کارت سه تایی روزانه | فال کارت سه تایی 2 بهمن 97

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین آبان در آوتاف

یکی از نزدیکان تان در تحقق بخشیدن قولی که به شما داده دست دست می کند. قهر و دعوا و استفاده از زبان تند فایده ای ندارد. گاهی اوقات، صبر بیش از حد، هم نتیجه عکس خواهد داشت. بهتر است خیلی دوستانه و با زبان نرم، قضیه را به او گوشزد کنید و از وی جواب بخواهید. از جایی که انتظارش را ندارید، هدیه یا پولی به دست تان می رسد که بسیار برای تان خوشایند است. در یکی دو ماه اخیر پیشنهاد خوب کاری به شما می شود که می تواند آینده تان را تضمین کند. به خانواده تان بیشتر برسید و وقت بیشتری با آنان بگذرانید.

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه,فال نیمه اول ماه,فال نیمه دوم ماه,فال آوتاف

فال نیمه ماه متولدین آذر در آوتاف

مهمان یا قدم نورسیده ای در راه دارید که هرچه هست، قدمش بسیار برای تان آمد دارد. خداوند را شکر بگویید و از او غافل نشوید. بیماری یکی از دوستان یا نزدیکان تان، شما را خیلی کلافه کرده. برای بیمار، دعا کنید. بدبینی، بلای جان شماست. بهتر است عینک بدبینی را همین الان از چشم تان بردارید و زیر پای تان خرد و خاکشیرش کنید. صبر آدم های دور و بر شما هم، اندازه ای دارد. پیش از آن که تمام پل های پشت سر خود را خراب کنید بهتر است تغییر رویه داده و منطقی تر تصمیم بگیرید. به پیشنهاد او از روی منطق پاسخ بدهید، احساس را کنار بگذارید، این گونه اگر عمل کنید هردوی تان سودش را خواهید برد.

حتما بخوانید:  فال هفتگی میلادی | فال هفته چهارم ژانویه 2019 (از 22 تا 28 ژانویه)

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه متولدین دی در آوتاف

در راهی که قدم گذاشته اید خطرات و انحرافاتی وجود دارد اما هوش و درایت شما اجازه نمی دهد به دام بیفتید پس با اعتماد کامل به سوی اهداف خود حرکت کنید. در برابر بزرگتر ها چه در خانواده و چه در محیط کار تا آنجا که ممکن است مودب و مطیع باشید، چون ظاهر شما ممکن است نشان دهد که کمی جسورید و این باعث قضاوت اشتباه در میان بالاترها و مسوولان شود. بنابراین واقعیت وجودی تان را، بخصوص ادب ذاتی خود را بدون واهمه نشان دهید.

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه متولدین بهمن در آوتاف

به نظر می رسد از ناراحتی ای رنج می برید. این ناراحتی تمام فكرو ذكر شما را به خود مشغول كرده است. شما آن را به مصیبتی در زندگی تان تبدیل كرده اید و تمام مدت به آن فكر می كنید. دلتان می خواهد این ناراحتی را از زندگی تان بیرون كنید ولی نمی دانید از چه راهی. اما اگر بیشتر فكركنید و بیشتر منطقی باشید نه تنها متوجه می شوید كه این موضوع آنقدرها هم بزرگ نیست بلكه راه حل كردن آن را هم می یابید.

فال نیمه ماه سایت اوتاف

فال نیمه ماه متولدین اسفند در آوتاف

برای زندگی ات نیاز به زمان خالی داری. بعد از انجام دادن کارهای زیاد به استراحت و تفریح بپرداز. به سلامتی روحی و جسمی ات بیشتر توجه داشته باشد، اگر وسیله ای اضافه می بینی که مدت هاست از آن استفاده نکرده ای، سعی کن به کسی که احتیاجش دارد بدهی. فردی کوشا در همه زمینه ها مخصوصا علمی و تحصیلی هستی و از بحث های درسی هم لذت کامل می بری، پس با شروع سال تحصیلی جدید دوباره فرصت خودسازی ات را خواهی داشت. مطمئنا با تلاش و کوششی که از خودت نشان می دهی یکی از بهترین ها خواهی بود. از آدم های حسود دوری کن و از اطرافیانت زیاد شکایت نکن، فقط جلوی چشم آنها نباش و به حرف هایشان هم توجهی نکن. اگر همیشه مشغول انجام دادن کارهای خودت باشی زندگی را راحت تر خواهی گذراند. قدر همدم های همیشگی و خوبت را بدان، آنها از صمیم قلب دوستت دارند و پندهای عالی برای بهبود و پیشرفت زندگیت می دهند. با خدایت دردو دل کن، او همیشه صدای تو را می شنود و جواب هایش را به زودی در زندگی ات حس خواهی کرد. آنقدر در بزن تا درها به رویت گشوده شود. برای افراد خانواده ات وقت بیشتری بگذار و به حرف های آنها گوش بده. هرچه نسبت به آنها توجه داشته باشی پیش آنها عزیزتر خواهی بود. کارهای جدیدرا تجربه کن. افسوس گذشته را نخور، آنچه از گذشته باقی می ماند، خاطره است.

فال نیمه ماه سایت آوتاف

فال نیمه ماه بهمن ۹۷ | فال نیمه اول بهمن ۹۷

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۵ دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از سایت عالی تون.
  هر روز بهش سر می زنم.
  اما چرا قسمت فال ها دیگه بروز نمیشن؟
  منتظریم آوتاف جان

 2. خسته نباشید, هرشب بسایت آوتاف سر میزنم خواهشن تمام فالها رو ب روز رسانی کنید تا هرشب جدیدشو بخونم تشکر میکنم 👍

  • سلام
   با تشکر فراوان از همراهی شما
   تمامی مطالب سایت از جمله فال ها، همیشه بروزرسانی می شوند مگر اینکه مشکل فنی داشته باشیم.
   با احترام

 3. سلام خسته نباشید خدمت شما مدیر سایت, وااااای من ی دی ماهیم تمام فالهایی ک واسم میاد درست گفته شده, بعضیهاش خیلی خوشحالم میکنه انرژی میگیرم تا اخر روز هفته وحتی ماه کوک مبشم حالمو خوب میکنه مرسی بازم تشکر میکنم👍

 4. سلام قیمت دلار رو به لحظه میزدید رو به بالاست نمیزنید امروز ۱۴۵۰۰ بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *