فال نیمه ماه شهریور ۹۸ | فال نیمه دوم شهریور ۹۸ فال نیمه ماه شهریور 98 | فال نیمه دوم شهریور 98 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه شهریور ۹۸ | فال نیمه دوم شهریور ۹۸

فال نیمه ماه شهریور ۹۸ | فال نیمه دوم شهریور ۹۸

فال نیمه ماه ۹۸

فال نیمه ماه متولدین فروردین در آوتاف

حساب و کتاب زندگی ات باید مشخص باشد . شاید برای یک بار دیگر لازم است همه کارهایی که به عنوان وظیفه به عهده گرفته ای را با شریکت بر روی کاغذ بیاوری و بنویسی تا در پایان هر ماه به اختلاف سوابق مالی و و یا اختلاف نظر برخورد نکنی . سعی در هیچ یک از کارهایت اختلافی به وجود نیاید و اگر آمد ، سریع در پی حل آن باش تا خیالت راحت شود . برای پیشرفت در رابطه عاطفی ات ، باید درست و حسابی وارد عمل شوی ، زیرا دیگر حوصله هر دوی شما به سر آمده . بهتر است در تصمیم گیری به دو جنبه عقل و احساس توجه کنی و از تجربه مشاوران خبره استفاده کنی . در کار جدیدی که در سرت است و دوست داری شانس خودت را بیابی ، بهتر است از پریدن از این شاخه به شاخه ای دیگر ، اجتناب کنی و وارد دنیای خواب و خیال و رویا پردازی نشوی ؛ وگرنه هیچ موفقیتی کسب نخواهی کرد . باید برای پیشرفت در زندگی ، واقع گرا باشی و دست از پشت کار و توکل بر خدا برنداری . دوستانی داری که تو را در همه حال درک می کنند ، پس بهتر است تو هم به آنها احساس خوب دوست داشتن را نشان دهی . مسائل را بزرگ تر و سخت تر از آن چیزی که هست تصور نکن و غصه هر روز را در همان روز بخور . بگذار فردا بیاید ، بعد نگران اتفاقات آن باش .

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین اردیبهشت در آوتاف

امروز به راحتی نمی توانید مسیرتان را پیش ببرید، زیرا مدام چیزهایی پیش می آید که حواس تان را پرت می کند. اما می توانید از این فرصت استفاده کنید و دست به خلاقیت بزنید و بعد آن چه را تجسم کرده اید به واقعیت تبدیل کنید. رویاهای تان را سرکوب نکنید، بگذارید بروز کنند و برای تان هیجان به وجود آورند. این رویاها حتی می توانند به شما انگیزه ی زندگی دهند.

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین خرداد در آوتاف

برای ارتباط برقرار کردن با عشقت ، به او زمان بده . شاید هنوز کمی زود باشد که رابطه ات را با او بیشتر کنی . ولی واقع بین باش و شرایط او را درک کن . به کارهای مالی ات بیشتر توجه داشته باش که در معامله ضرر نکنی . در تجارت تمام تلاشت را بکن تا دور از مشاجرات و بحث های اضافی به اتمام برسد ؛ زیرا کارهای مهم تری داری که باید به آنها فکر کنی . به حرف های نسنجیده دیگران زیاد توجه نکن ، شاید از روی عصبانیت این حرف ها را می زنند . نگذار حرف هایی که می شنوی ، تو را از کوره به در کند . خودت را کنترل کن . کمی صبر و دلسوزی از خودت نشان بده . برای رسیدن به اهدافت ، برنامه ریزی کن . زمان آن رسیده که اولین مرحله کاری ات را به پایان برسانی و دومین مرحله را سریع آغاز کنی . مدیریت و رهبری خوبی داری . سعی کن در بیشتر کارها مشارکت کنی و خودت را کنار نکشی . اهل ریسک کردن هستی . پس با توکل به خدا ، دل را به دریا بزن و تصمیمات خود را بر مبنای قضاوت درست بگیر و مطمئن باش به این ترتیب موفق خواهی شد . برای نزدیکانت گوش شنوا داشته باش . اگر کاری هم از دستت برنیامد ، با آنها همدلی کن و دست رد به سینه شان نزن . داستان آنها برایت تجربه ای خواهد شد . بیشتر به کارهایی بپرداز که علاقه مندی و استعداد انجام آنها را داری.

حتما بخوانید:  فال حافظ روزانه | فال حافظ 29 شهریور 98

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه,فال نیمه اول ماه,فال نیمه دوم ماه,فال آوتاف

فال نیمه ماه متولدین تیر در آوتاف

ذهن خود را به مسائل حاشیه یی معطوف نکنید. همیشه مسائل مهمتری وجود دارد که به آنها بپردازید. بیشتر وقت شما به حاشیه ها می گذرد و این میزان بازدهی شما را چه از نظر عاطفی در زندگی خانوادگی و چه از نظر مالی در محیط کار کم می کند. به فکر کینه و انتقام از کسی نباشید. گذشت از خطاهای دیگران، در درجه ی اول به خود فرد آرامش می دهد، در این نیمه ی پایانی سال پر از استرس و مشغله ی کاری هستید. مسافرت یک روزه با دوستان داشته اید که کمی از مشغله ی شما کاسته است. اما این نباید باعث شود به فکر مسافرت چند روزه نباشید. تعطیلات را فقط به تفریح و استراحت فکر کنید.

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین مرداد در آوتاف

تا آخر این ماه خبر خوبی به تو می‌رسد که انتظارش را نداشتی. با کار و کوشش می‌توان بر موانع و مشکلات پیروز شد و به نتایج درخشانی دست یافت. منتظر ملاقاتی بودید، كه به همین زودی پیش می آید و برای شما سرنوشت ساز خواهد بود. کمی بی برنامه شده اید بهتر است برنامه ریزی دقیقی انجام دهید و با آن برنامه پیش روید. برای آرزویی که دارید موانعی وجود دارد بهتر است ابتدا آن موانع و مشکلات را حل کنید و سپس سعی کینید تا به هدفتان برسید

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین شهریور در آوتاف

تكليف تعليقي كه در كارتان افتاده بود اين روزها مشخص مي‌‌شود.از خريدي كه كرده‌ايد، نهايت سود را خواهيد برد و بسيار خوشحال خواهيد شد.يكي از نزديكان‌تان را رنجانده‌ايد. شايد حق با شما باشد ولي زخم زبان‌زدن، فقط كدورت ايجاد مي‌‌كند. مي‌‌توانيد به همين رويه ادامه دهيد تا خودتان با چشم خود ببينيد كه هيچ فايده‌اي نخواهد داشت! قولي كه داده بوديد يا نذري كه داشتيد را هر چه زودتر ادا كنيد تا بارش الطاف رحمت پروردگار هم به سوي شما تداوم داشته باشد.

حتما بخوانید:  فال ای چینگ روزانه | فال ای چینگ 29 شهریور 98

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین مهر در آوتاف

وضعیت تازه و امیدبخشی روبرو می‌شوی. یک خبر خوشحال کننده در راه داری. به حرف های دیگران زیاد گوش نده. برای اتفاقی که افتاده خود را سرزنش نکن. بخدا توکل کن انشالله که بخوبی و خوشی مشکلت پایان میپزید. در این ماه پولی بدستت میرسد سعی کن آن را بیهوده خرج نکنی

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین آبان در آوتاف

در حال حاضر برای پیشبرد هدف مورد نظرتان نیاز به حمایت اقتصادی دارید. اصلاً نگران نباشید با توکل به خدا این مشکل حل خواهد شد. در محیط کار یا تحصیلات تان به یک موفقیت تازه دست پیدا می کنید. به فکر تغییر در کارتان نباشید چرا که با درایت و پشتکار به زودی شاهد پیشرفت و موفقیت خواهید بود. به دنبال یک اتفاق خوب شادی زاید الوصفی نصیب شما می شود .

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه,فال نیمه اول ماه,فال نیمه دوم ماه,فال آوتاف

فال نیمه ماه متولدین آذر در آوتاف

در جست و جوی چیزی نباش که مانعی برای دستیابی به آن وجود دارد. سعی کن برای کارهایت برنامه ریزی داشته باشی و به آنها الویت بدهی. هر روز کارهایت را در لیستی بنویس و در آخر روز ببین چه کارهایی را انجام داده ای و چه کارهایی را نتوانسته ای به پایان برسانی. قدر دوستان خوبت را بدان. از دوری کسانی که به آنها علاقه داری بسیار رنج می بری و فرد حساسی هستی. در کارهایت بهتر است صبر کنی و دست از طلب و کوشش برنداری. برای انجام هرکاری راه های متفاوتی می تواند وجود داشته باشد. راه های دیگر را آزمایش کن. در کارهایی که در شک و تردید به سر می بری وبر سر دوراهی هستی، با آدم های باتجربه و دانا مشورت کن. کمی در مسائل به تفکر و تعمق بپرداز تا کمبودهای خودت را بشناسی و در حل آن بکوش. از ایده های جدید در پیشرفت کاری ات استفاده کن. هیچ وقت فکر نکن که بهترین ایده را همیشه فقط تو داری. شانس شنیدن نظر دیگران را هم به خودت بده. اگر دیدی که دیگران زیاد با تو هم نظر نیستند و به حرف هایت گوش نمی کنند یا برنامه های تو را دوست ندارند، عاقلانه تر عمل کن و بی جهت خودت را عصبانی نکن. با آینده نگری که از خودت نشان می دهی زندگی خوب و سعادتمندی را می توانی در پیش داشته باشی. خانواده ات خوب و مهربان و صمیمی هستند. دور هم نشستن و غذاخوردن و صحبت کردن در مورد مسائل را فرصت خوبی برای باهم بودن بدان. با عقل و اندیشه در فکر آینده ای بهتر برای اعضای خانواده ات باش.

حتما بخوانید:  فال تک نیت روزانه | فال تک نیت 29 شهریور 98

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه متولدین دی در آوتاف

فراموش کن انسان های موفق به رموز کار خود واقفند و همواره با اندیشه و مشورت دست به عمل می زنند. متاسفانه گاهی اوقات برای رسیدن به خواست هایت سعی می کنی دیگران را تحت فشار بگذاری تا کارهایت سریع تر انجام شوند. در حالیکه باید بدانی این کار اصلا صحیح نیست و بهتر است قدرت تصمیم گیری آزاد را از دیگران نگیری. چند وقتی است به فکر داشتن چیزهایی هستی که بعضا دیگراه هم دارند و متاسفانه خود را به زحمت بیهوده می اندازی. در صورتیکه باید بدانی زندگی کوتاه تر از آن است که تو بخواهی خود را به این موارد بیهوده مشغول کنی. یادت باشد یکی از اصلی ترین رازهای موفقیت صداقت و دور کردن افکار منفی و بازدارنده از خود است. تو فرد مهربانی هستی و با اطرفیانت خوش رفتاری می کنی و به همین دلیل در قلب آنان جای داری اما گاهی کاری را سرموقع انجام نمی دهی و آن را پشت گوش می اندازی و موجب دلخوری اطرافیانت می شوی. این روزها بیشتر مراقبت سلامی ات باش. چراکه اگر الگوی تغذیه ای خود را دست نکنی سلامتی ات را که بالاترین نعمت زندگی است را از دست خواهی داد.

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه متولدین بهمن در آوتاف

ممکن است به همراه شخصي عزيز سفری داشته باشيد، شخصي که هميشه به او علاقمند بوديد. اين سفر يکي از پرحادثه ترين و ماجراجويانه ترين سفرهای عمرتان خواهد بود. اين ماه زماني بسيار مساعد برای ابراز علاقه به شخص مورد علاقه تان محسوب ميشود.

فال نیمه ماه سایت اوتاف

فال نیمه ماه متولدین اسفند در آوتاف

در خرج کردن پول کمی متعادل باش. آنقدر خرج می‌کنی که کم می‌آوری، در صورتی که بیشتر مخارج در اصل غیرضروری بوده. باید کمی صرفه‌جویی کنی.گاه از اصل مطلب بسیار دور میشوی که این باعث عصبانیت و ناراحتی تو میشود. استراحت فراموشت نشود. زیرا مهمترین اصل موفقیت کار کردن به اندازه ای است که جسم و روح شما را خسته نکند. مسافرت کوتاه مدت میتواند برای شما مفید باشد. دادگاه به نفع شما خواهد شد. نگران نباشید

فال نیمه ماه سایت آوتاف

فال نیمه ماه شهریور ۹۸ | فال نیمه دوم شهریور ۹۸

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۵ دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از سایت عالی تون.
  هر روز بهش سر می زنم.
  اما چرا قسمت فال ها دیگه بروز نمیشن؟
  منتظریم آوتاف جان

 2. خسته نباشید, هرشب بسایت آوتاف سر میزنم خواهشن تمام فالها رو ب روز رسانی کنید تا هرشب جدیدشو بخونم تشکر میکنم 👍

  • سلام
   با تشکر فراوان از همراهی شما
   تمامی مطالب سایت از جمله فال ها، همیشه بروزرسانی می شوند مگر اینکه مشکل فنی داشته باشیم.
   با احترام

 3. سلام خسته نباشید خدمت شما مدیر سایت, وااااای من ی دی ماهیم تمام فالهایی ک واسم میاد درست گفته شده, بعضیهاش خیلی خوشحالم میکنه انرژی میگیرم تا اخر روز هفته وحتی ماه کوک مبشم حالمو خوب میکنه مرسی بازم تشکر میکنم👍

 4. سلام قیمت دلار رو به لحظه میزدید رو به بالاست نمیزنید امروز ۱۴۵۰۰ بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *