فال نیمه ماه اسفند ۹۷ | فال نیمه دوم اسفند ۹۷ فال نیمه ماه اسفند 97 | فال نیمه دوم اسفند 97 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه اسفند ۹۷ | فال نیمه دوم اسفند ۹۷

فال نیمه ماه اسفند ۹۷ | فال نیمه دوم اسفند ۹۷

فال نیمه ماه ۹۷

فال نیمه ماه متولدین فروردین در آوتاف

اراده و همت شما در ترک عادتی که به واقع برایتان مضر بود، تحسین برانگیز است، فقط باید این اراده را تا آنجا که امکان دارد حفظ کنید. از رقابت نترسید چرا که برایتان مفید است و به جنبه های منفی تان که حسادت است نباید چندان فکر کنید. در این مورد نیت آدمی حرف اول را می زند. در مورد عاطفی که فکر شما را مشغول کرده باید طبق معمول اقدام کرده و خانواده را نیز در جریان بگذارید.

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین اردیبهشت در آوتاف

آن قدر با مردم به خوبی رفتار می کنی که بعد از مدت کوتاهی آنها احساس نزدیکی با تو می کنند و سفره دلشان را برایت باز می کنند. آرزوها و امیدهایت به آینده را با خدایت در میان بگذار. بعضی وقت ها احساس جاه طلبی می کنی و از روی غرور با زیر دستانت حرف می زنی. محیط کار را جدی بگیر، اما بعضی وقت ها هم جو شاد را با همکارانت تجربه کن. از این اتفاق های زندگی ات الهام بگیر. قرار ملاقات های مهمی خواهی داشت که به خودت اعتماد بیشتری داشته باش و همه چیز را به پروردپار مهربان بسپار. سعی کن در فضایی که مشغول به کار هستی یک موزیک آرام بخش هم پخش شود. بعد از مدت کوتاهی خواهی دید که چقدر روی اعصابت تاثیر گذاشته است. اگر در موردی کارت به جای قانونی کشید، یادت باشد که برای هرگفته ات باید دلیلی داشته باشی و الکی نمی شود چشم ها را بست و دهان را بازکرد. وقتی حس کردی زمان مهمی را داری می گذرانی، آنگاه است که باید با تمام قوای خودت به تلاش و کوشش بپردازی چراکه دیگر وقت استراحت کردن نیست. باید بدانی که هرکس قسمتی دارد. آنچه قسمت و نصیبت است را کسی نمی تواند از تو بگیرد. سعی کن آدم دم دمی مزاجی نباشی و روحیه پایدار و ثابتی از خودت نشان بدهی تا در نظر دیگران شخص قابل اعتمادی باشی. بیشتر مراقب گفته هایت باش و بیشتر روی کردار و رفتار خودت حساس باش تا روی کردار و گفتار دیگران.

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین خرداد در آوتاف

دچار اضطراب و نگرانی شده ايد. بايد بخدا توکل كنيد.و قدر کسانی را که برایتان زحمت می کشند، را بايد بدانید و شما هم تا ميتوانيد به آنها كمك كنيد. كمي استراحت كنيد. وضعيت جسماني خوبي نداريد. شايد بيش از انرژيتان از خودتان كار ميكشيد كه باعث خستگيتان ميشود. تغيير در رفتارتان از چشم هيچ كس پنهان نيست. روزهاي خوب پيش رو داريد فقط كمي صبر و حوصله به خرج بدهيد كه عجله كردن همه چيز را خراب ميكند

حتما بخوانید:  فال روزانه تاروت کبیر | فال تاروت کبیر روزانه 2 فروردین 98

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه,فال نیمه اول ماه,فال نیمه دوم ماه,فال آوتاف

فال نیمه ماه متولدین تیر در آوتاف

به عده یی از متولدین این ماه که برنامه و رژیم غذائی خود را نادیده می گیرند، توصیه می شود علاوه بر رعایت رژیم درست غذائی حتما ورزش را نیز برنامه ی روزانه ی خود بیفزایند. تلاش های خستگی ناپذیرتان در سال جدید نتیجه خواهد داد. در رشته ی فعالیت تان جنبش و تحرک زیادی دارید و با توجه به رقابت های شدید، باید به فعالیت های اجتماعی توجه بیشتری نشان دهید. اوضاع مالی و اقتصادی گروهی از متولدین این ماه تا پایان این نیمه رو به بهبودی خواهد رفت.

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین مرداد در آوتاف

اگر احساس کردی کسی به تو و زندگی ات حسادت می کند ، تو سرت را به زندگی ات فرو ببر و کاری به کسی نداشته باش . هر کسی سر انجام سزای عملش را خواهد دید . باید در کارت سرعت عمل و دقتت را بیشتر کنی. به زودی مژده ای دریافت می کنی و در زندگی ات تغییرات کلی روی خواهد داد . لجبازی و وسواس را کنار بگذار و با اخلاق خوب ، زندگی را به جلو ببر که موفقیت همگام تو باشد . هر مشکل و مسئله ای را که می بینی ، سعی کن پیش زمینه و دلایل اصلی آن را بیابی و در درون خودت دنبال دلایل آن بگردی . شاید اشتباهی از جانب تو باعث بروز آن مشکل شده است . اگر بتوانی با این دیدگاه به هر موضوعی نگاه کنی ، پس از مدتی متوجه می شوی که خیلی از مسائل راحت تر حل می شوند . اگر عشقی در دل داری ، زمان آن رسیده که عمیقا با خودت خلوت کنی و در مورد زندگی ات تصمیمات جدی بگیری . هنوز برای جا به جایی زمان داری . خوب بگرد تا جای مناسب را پیدا کنی . یادت باشد که جوینده ، یابنده است . به ورزشی که به آن علاقه مند هستی روی بیاور و با گروه به ورزش بپرداز . چک سالیانه پزشکی را فراموش نکن . با سالمندان و کودکان مهربان باش و با محبت بیشتر، دل آنها را شاد کن .

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین شهریور در آوتاف

يك سفر زيارتي پيش‌رو خواهيد داشت. ديداري غير مترقبه با يكي از اقوام دورتان خواهيد داشت كه به شدت از آن، احساس رضايت خواهيد كرد. اعتماد بيش از حد، به همه كس، درست نيست. در گزينش دوستان تازه واردي كه اين روزها به جمع آشنايان شما پيوسته‌اند دقت كنيد. شما كه قسم نخورده‌ايد با هر كس كه از راه رسيد و سلام و عليكي كرد، پسرخاله شويد؟ گمشده‌اي كه مدت‌ها دنبالش مي‌‌گشتيد را پيدا خواهيد كرد.

حتما بخوانید:  فال pmc این هفته : فال پی ام سی از 25 اسفند 97 تا 2 فروردین 98

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین مهر در آوتاف

در اندیشه امروز و فردا باشید به اشتباهات گذشته هیچ گاه پیله نكنید. از آنها عبرت بگیرید و بگذارید هر روز رویایی باشد باور نكردنی. بگذار هر روز عشقی باشد دچار شدنی و بگذار هر روز بهانه ای باشد حیات بخشیدنی. برای آن كه زندگیتان شادمانه شود درابتدای امر خودتان را باور كنید اما هیچ گاه مغرور نشوید. راضی باشید ولی پیشرفت را فراموش نكنید. عشق را مهربانانه در آغوش بگیرید و همواره آن را ببخشایید. با اراده فولادین تصمیم گیری كنید و به سوی هدف گام بردارید. در برنامه ریزی جدیدتان برای زندگی نیرویتان را منسجم كنید و به خواسته هایتان عشق بورزید، عشقی صادقانه. عزمتان را جزم كنید. به جنگل كه می روید بخشی از طبیعت گردید، خودتان را قوی سازید تا زندگیتان را آن گونه كه می خواهید پیش ببرید و اراده كنید. به هر حال اگر بزرگ ترها می گویند؛ حالا زمانش است، باید به حرف آن ها گوش بدهید.

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین آبان در آوتاف

سعی کنید خود را از حاشیه ها دور کنید. اگر بیش از حد، زمان و فکر خود را به حاشیه ها اختصاص دهید، آنگاه از متن اصلی زندگی خود خارج می شوید در حالی که اهداف اصلی تان در متن قرار دارد. یک مشکل مهم که در خانواده وجود داشته سرانجام به نحو احسن حل می شود. باید برای هدفی که در پیش دارید زمان بیشتری بگذارید و شجاعت هم به خرج دهید، چون هدف شما استحقاق این فعالیت های بیشتر را دارد. در موردی که شک و تردید شما را برانگیخته اگر با مادر یا شخص نزدیک دیگری مشورت کنید به نتیجه مطلوب دست می یابید.

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه,فال نیمه اول ماه,فال نیمه دوم ماه,فال آوتاف

فال نیمه ماه متولدین آذر در آوتاف

یك اتفاقی می افتد كه موجب میشود تا به کمک آن بتوانی یك موفقیت مهم را بدست بیاوری مدتها بود كه فكر تو را این موضوع مشغول كرده بود اما گذر زمان آن را به مرور حل خواهد باید ناراحتی و اختلافات را با گفتگو حل کرد. اگر هیچ وقت در موردش صحبت نشود بعدا دچار ضرر می‌شوی. با یک گفتگوی دوستانه و صمیمی می‌توانید مشکلات و سوء تفاهم‌ها را حل کنید. سعی کن اگر مشکلی داری با بزرگترها و باتجربه ها مشورت کنی. دیگر زمانی نیست که ریسک کنی. روزهای خوبی در پیش داری پس امیدت را از دست نده. ورزش را فراموش نکن چون برای سلامتیتان مفید است.

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه متولدین دی در آوتاف

در روزهای این هفته شما به فردی منزوی و گوشه گیر تبدیل می شوید و نمی خواهید با هیچ كدام از دوستانتان رفت وآمد داشته باشید. دوست دارید تمام مدت تنها باشید و به خودتان فكر كنید كه البته این برای شما بسیار مفید است.اما در روزهای آخر اين ماه میل به معاشرت در شما بیدار می شود و شما باز هم با دوستانتان در ارتباط خواهید بود. در این معاشرتها متولدین اردیبهشت و آذر در اولویت قرا ردارند.

حتما بخوانید:  فال سنجش عشق روزانه | فال سنجش عشق 2 فروردین 98

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه متولدین بهمن در آوتاف

حوادثی كه در روزهای اخیر برای شما رخ داده است ممكن است شما را فردی مأیوس و ناامید تبدیل كند و شما دیگر انرژی و توانی برای زندگی كردن نداشته باشید، اما این تفكر درستی نیست و انسانها همیشه برای زندگی كردن امید خواهند داشت. شما هم از این قاعده مستثنی نیستید واطمینان داشته باشید كه همه چیز همان چیزی خواهد شد كه شما می خواهید.

فال نیمه ماه سایت اوتاف

فال نیمه ماه متولدین اسفند در آوتاف

حساب و کتاب زندگی ات باید مشخص باشد . شاید برای یک بار دیگر لازم است همه کارهایی که به عنوان وظیفه به عهده گرفته ای را با شریکت بر روی کاغذ بیاوری و بنویسی تا در پایان هر ماه به اختلاف سوابق مالی و و یا اختلاف نظر برخورد نکنی . سعی در هیچ یک از کارهایت اختلافی به وجود نیاید و اگر آمد ، سریع در پی حل آن باش تا خیالت راحت شود . برای پیشرفت در رابطه عاطفی ات ، باید درست و حسابی وارد عمل شوی ، زیرا دیگر حوصله هر دوی شما به سر آمده . بهتر است در تصمیم گیری به دو جنبه عقل و احساس توجه کنی و از تجربه مشاوران خبره استفاده کنی . در کار جدیدی که در سرت است و دوست داری شانس خودت را بیابی ، بهتر است از پریدن از این شاخه به شاخه ای دیگر ، اجتناب کنی و وارد دنیای خواب و خیال و رویا پردازی نشوی ؛ وگرنه هیچ موفقیتی کسب نخواهی کرد . باید برای پیشرفت در زندگی ، واقع گرا باشی و دست از پشت کار و توکل بر خدا برنداری . دوستانی داری که تو را در همه حال درک می کنند ، پس بهتر است تو هم به آنها احساس خوب دوست داشتن را نشان دهی . مسائل را بزرگ تر و سخت تر از آن چیزی که هست تصور نکن و غصه هر روز را در همان روز بخور . بگذار فردا بیاید ، بعد نگران اتفاقات آن باش .

فال نیمه ماه سایت آوتاف

فال نیمه ماه اسفند ۹۷ | فال نیمه دوم اسفند ۹۷

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۵ دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از سایت عالی تون.
  هر روز بهش سر می زنم.
  اما چرا قسمت فال ها دیگه بروز نمیشن؟
  منتظریم آوتاف جان

 2. خسته نباشید, هرشب بسایت آوتاف سر میزنم خواهشن تمام فالها رو ب روز رسانی کنید تا هرشب جدیدشو بخونم تشکر میکنم 👍

  • سلام
   با تشکر فراوان از همراهی شما
   تمامی مطالب سایت از جمله فال ها، همیشه بروزرسانی می شوند مگر اینکه مشکل فنی داشته باشیم.
   با احترام

 3. سلام خسته نباشید خدمت شما مدیر سایت, وااااای من ی دی ماهیم تمام فالهایی ک واسم میاد درست گفته شده, بعضیهاش خیلی خوشحالم میکنه انرژی میگیرم تا اخر روز هفته وحتی ماه کوک مبشم حالمو خوب میکنه مرسی بازم تشکر میکنم👍

 4. سلام قیمت دلار رو به لحظه میزدید رو به بالاست نمیزنید امروز ۱۴۵۰۰ بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *