فال نیمه ماه مهر ۱۴۰۱ | فال نیمه اول مهر ۱۴۰۱ فال نیمه ماه مهر ۱۴۰۱ | فال نیمه اول مهر ۱۴۰۱ | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه مهر ۱۴۰۱ | فال نیمه اول مهر ۱۴۰۱

فال نیمه ماه مهر ۱۴۰۱ | فال نیمه اول مهر ۱۴۰۱

فال نیمه ماه متولدین فروردین در آوتاف

در این نیمه ماه ایده های هنری برای پروژه ای به ذهنت خطور می کند . اگر بعضی از آن فکر ها به نظرت مبهم و مشکل هستند و یا هنوز جا نیوفتاده اند ، از آنها صرف نظر کن . سعی کن از طریق فعالیت های هنری ات ، جنبه های معنوی ات را بیشتر نشان دهی . مطمئن باش آنقدر استعداد داری که از پس آنها بر آیی . اگر از کسی چیزی می خواهی ، برای داشتنش پافشاری و اصرار نکن .خواست خدا را در نظر بگیر و منتظر بهتر از آن باش . باید به فکر تحول در زندگی و محیط کاری ات باشی . کمی وسایلت را جا به جا کن و یا اگر شرایط مالی اجازه می دهد ، وسایل جدیدی بخر . این تغییرات برای همه آنهایی که در انجا زندگی می کنند ، بهتر است . گذشته را فراموش کن و به فکر آینده باش . زندگی هنوز همانند گذشته به زیبایی در جریان است . روز های جوانی ات را به سادگی از دست نده . به کارهای گروهی روی بیاور . در گروه بودن باعث می شود مجبور شوی که وظایفی را به عهده بگیری . دوستان قدیمی ر فراموش نکن . اگر می خواهی معامله ای انجام بدهی ، از دیگران کمک فکری بگیر و مشورت و راهنمایی بخواه . معامله که می خواهی انجام بدهی ، مهم است . حتما از کسی که قبلا این راه را رفته است ، کمک بگیر . به اضافه وزنت توجه داشته باش . حتی اگر اکنون در اول راه چاق شدن هستی ، به فکر تغذیه سالم تر باش .

فال نیمه ماه متولدین اردیبشت در آوتاف

شخص خوبی شما را میخواهد که از این موضوع با خبرید. اما از نحوه ی رفتار او که میخواهد نشان دهد از شما بهتر میتواند به شرایط مسلط باشد، عصبی میشوید. به حرفهای او گوش کنید و بگویید که میخواهید در موردش فکر نمایید. زمانی که از عصبانیت خارج شدید با دیدی باز به صحبتهایش فکر نمایید.

فال نیمه ماه متولدین خرداد در آوتاف

شایستگی های شما از چشم هیچکس پنهان نیست. چه دلیلی دارد که برای پیشرفت، دیگران را پله ترقی خود کنید؟ نه کار بیش از حد، نه کم کاری و نه زیر آب زدن و آدم فروشی نمی تواند نظر کارفرمای تان را نسبت به شما عوض کند. او شما را به خوبی می شناسد. دانش آموزان و دانشجوهای متولد این نیمه ماه باید در انتظار نمرات خوب باشند. شانس با آنها یار است و نتیجه زحمت های شان را به زودی خواهند گرفت. یک دوست قدیمی به دیدارتان خواهد آمد. از دیدن او خوشحال می شوید. قدر داشته های تان را بدانید و در زندگی عاطفی تان دچار احساسات نشوید.

حتما بخوانید:  فال کائنات روزانه | فال کائنات 14 مهر 1401

فال نیمه ماه متولدین تیر در آوتاف

اگر زندگی را دوست دارید قدر وقت را بدانید، اگر مشکل کسی را که برطرف می‌کنید لطفا آن را برایش یادآوری نکنید، به سخن سخن‌چینان بی‌توجه باشید و نگذارید کسی از راز دلتان دل چرکین شود. یک موقعیت اجتماعی را نباید از دست داد، زیرا در آن با افرادی برجسته آشنا خواهید شد.دوست خوبم، با یک دست نمی‌توان بیش از یک هندوانه برداشت، پس رعایت حال خود را بکنید. یک موقعیت اجتماعی را از دست ندهید، چرا که در آن اجتماع روی شما حساب باز کرده‌اند. بیشتر وقت خود را صرف کاری کنید که مورد علاقه وافر شماست. به نظر می‌آید کماکان در تردید و دودلی به سر می‌برید ولی آگاه باشید که گاه این راه‌ها و مسیرها برای خودشناسی و نشان دادن استعدادهای شما کافیست. مشکلی حادث شده که شما به سادگی می‌توانید آن را بدون پرسیدن از این و آن حل و فصل نمایید. به خودتان ایمان داشته باشید که تواناترینید. در روزهای آتی خبر خوبی به شما خواهد رسید که زندگی را برای شما دگرگون خواهد کرد.

فال نیمه ماه متولدین مرداد در آوتاف

چیزی که میخواهید بدان برسید باید کمی صبر کنید. کمی دلسرد و خسته شده اید ولی باید بدانید که هر چیزی که میخواهید باید برای آن تلاش کنید که نابرده رنج گنج میسر نمیشود. در این نیمه ماه ممکن است بیمار شوید. البته زودگذر . یک پیشرفت خوب در پیش دارید. روزهای خوبی در انتظار شماست. پس هیچگاه ناامید نشوید و همیشه بخدا توکل کنید . زیرا بهترین پناه اوست

حتما بخوانید:  فال روزانه تاروت صغیر | فال تاروت صغیر روزانه 14 مهر 1401

فال نیمه ماه متولدین شهریور در آوتاف

در مورد کاری که خانواده بر آن اصرار دارند ، مطمئن باشید که صلاح شما را می خواهند پس پیشنهاد خودتان را با نظر های آنها ادغام کنید آنگاه به یک نتیجه قاطع دست خواهید یاقت . در طالع شما شرکت در یک آزمون مهم نشان داده شده است . و اینکه در آزمون مذکور در سایه تلاش و پشتکار مداوم موفقیت شما حتمی است اگر چه در دنبال کردن هدف خود قدری خسته شده اید اما بدانید که به زودی به پایان راه می رسید و نتبجه مطلوب حاصل خواهد شد .

فال نیمه ماه متولدین مهر در آوتاف

شما از هر کس دیگری بهتر با شرایط خود آشنا هستید، بنابراین مطابق آنچه عقلتان به شما حکم میکند رفتار کنید و مطمئن باشید که به خودتان ضرری نمی رسانید. تصمیمات ناشی از هیجان می تواند برای کوتاه مدت موثر واقع شود، امام برای بلند مدت به تصمیماتی که ناشی از تامل و منطق است نیاز دارید. اتفاقاً سطح آرزوهای شما بسیار مهم و بالاست و بی تفاوتی که گریبانتان را گرفته از بی آرزویی نیست، بلکه از عوامل دیگری است، مانند خانواده و یا دوستان که از آنها دوری جسته اید.

فال نیمه ماه متولدین آبان در آوتاف

آدمی که هیچ وقت قدمی پیش نمی‌گذارد و همیشه در ساحل ایستاده تا یک کشتی پیدا شودو او را با خود ببرد، هرگز به کشتی نخواهد رسید. کسی که نیمه ماه را از دست می‌دهد فردا را هم نخواهد یافت. خوشبختی آینده در استفاده کردن از زمان حال است. خوشبختی را نمی‌توان خرید، نمی‌توان تکدی کرد، نمی‌توان وام گرفت، نمی‌توان دزدید یا برای لحظه‌ای به عاریت گرفت، ارزش نهایی هر زندگی در حضور لحظه‌های سرشار از احساس خوشبختی در آن زندگیست. روی پای تر باران به بذرافشانی محبت برویم و زندگی خزان زده دیگران را بهاری کنیم. آرزو می‌کنیم که پنجره روزهای شما رو به بهار باشد. دوست عزیز، شما آن مسافری باشید که در هرگامش ترنم خوش لحظه‌ها جاری است و این را هم بدانید، خوبی از هر چیز دیگری بهتر است. کدورت‌ها را دور بریزید، موقع دوستی دوباره است. روزهای سختی را پشت سر گذاشتید، اما آینده شما، زندگی‌تان را تضمین می‌کند.

حتما بخوانید:  فال سال 2020 + طالع بینی چینی 2020 : فال 2020 برای همه ماه ها

فال نیمه ماه متولدین آذر در آوتاف

در این نیمه ماه سفری که پیش رو دارید، برای شما یک سفر درونی به ارمغان خواهد آورد. از آن استقبال کنید و به دنبال جریانهای جدی تری در زندگی بگردید. نیروهای کائنات دراین سفر همراه شما خواهند بود و شما را از خطرات دور خواهند کرد، به شرط آنکه شما در راه خود مصمم باشید و به قولهایی که به خودتان داده اید وفادار بمانید. این تنها راه تکامل و گریز از مشکلات درونی موجود برای شماست. زندگی را دوست داشته باشید و برای آن نهایت تلاش خود را بکنید.

فال نیمه ماه متولدین دی در آوتاف

خوش بینی و مثبت اندیشی مهمترین ویژگی و امتیاز در شرایطی است که در حال حاضر دارید. به هیچ عنوان اجازه ندهید در مورد سخنان دیگران روحیه شما تضعیف شود. چرا که با این تضعیف روحیه مشکلات شما نه تنها حل میشود بلکه به سنگینی آن نیز اضافه خواهد شد.

فال نیمه ماه متولدین بهمن در آوتاف

در حال حاضر برای پیشبرد هدف مورد نظرتان نیاز به حمایت اقتصادی دارید. اصلاً نگران نباشید با توکل به خدا این مشکل حل خواهد شد. در محیط کار یا تحصیلات تان به یک موفقیت تازه دست پیدا می کنید. به فکر تغییر در کارتان نباشید چرا که با درایت و پشتکار به زودی شاهد پیشرفت و موفقیت خواهید بود. به دنبال یک اتفاق خوب شادی زاید الوصفی نصیب شما می شود .~

فال نیمه ماه متولدین اسفند در آوتاف

در روزهای اول هفته این نیمه ماه شما تصمیم به انجام کاری می گیرید که کار بسیار بزرگی است. البته همیشه به یاد داشته باشید که سنگ بزرگ علامت نزدن است. اما اگر شما تمام جوانب کار را در نظر بگیرید و با دقت وتأمل وتفکر بیشتری به قضایانگاه کنید حتماً موفق خواهید بود. توکل بر خدا را فراموش نکنید

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۱۳ دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از سایت عالی تون.
  هر روز بهش سر می زنم.
  اما چرا قسمت فال ها دیگه بروز نمیشن؟
  منتظریم آوتاف جان

 2. خسته نباشید, هرشب بسایت آوتاف سر میزنم خواهشن تمام فالها رو ب روز رسانی کنید تا هرشب جدیدشو بخونم تشکر میکنم 👍

  • سلام
   با تشکر فراوان از همراهی شما
   تمامی مطالب سایت از جمله فال ها، همیشه بروزرسانی می شوند مگر اینکه مشکل فنی داشته باشیم.
   با احترام

 3. سلام خسته نباشید خدمت شما مدیر سایت, وااااای من ی دی ماهیم تمام فالهایی ک واسم میاد درست گفته شده, بعضیهاش خیلی خوشحالم میکنه انرژی میگیرم تا اخر روز هفته وحتی ماه کوک مبشم حالمو خوب میکنه مرسی بازم تشکر میکنم👍

 4. سلام قیمت دلار رو به لحظه میزدید رو به بالاست نمیزنید امروز ۱۴۵۰۰ بود

 5. با سلام و خسته نباشید

  پرسشی برایم پیش آمده: آیا این تاریخ ۹۸ سهوی بوده؟

  • سلام
   تیم تحریریه فراموش کرده بودند که عنوان رو تغییر بدهند.
   ادیت شد.
   ممنون از توجه و اطلاع رسانی شما دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف

 6. سلام..خسته نباشین..ممنون بابت فالهای روزانتون..میخواستم بپرسم چرامدتیه فال حافظ روحذف کردین

  • سلام
   وقت شما بخیر
   فال جدید حافظ در دست طراحی است.
   ممنون از همراهی شما دوست عزیز آوتاف

 7. سلام. چرا آپدیت نمیشه فال هاتون
  فال نیمه اول میلادی
  و فال نیمه دوم شهریور

  • سلام
   متاسفانه مشکل فنی پیش آمده بود، که خداروشکر برطرف شد
   در حال حاضر همه فال های سایت بروز هستند و تعدادی فال جدید در دست طراحی است و به زودی منتشر می شوند.
   ممنون از همراهی صمیمانه شما دوست عزیز آوتاف

 8. سلام و خدا قوت
  آوتاف عزیز
  چرا فال های ماهانه و نیمه ماه دی ماه ناگهان تغییر کرد و مثل ماه گذشته شد؟

  • سلام دوست و همراه عزیز آوتاف
   موردی ک فرمودید به واح مربوطه ارجاع شد اگر مشکلی هست برطرف شود.
   ممنون از همراهی صمیمانه شما دوست خوب آوتاف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *