فال نیمه ماه مهر ۱۴۰۰ | فال نیمه دوم مهر ۱۴۰۰ فال نیمه ماه مهر ۱۴۰۰ | فال نیمه دوم مهر ۱۴۰۰ | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه مهر ۱۴۰۰ | فال نیمه دوم مهر ۱۴۰۰

فال نیمه ماه مهر ۱۴۰۰ | فال نیمه دوم مهر ۱۴۰۰

فال نیمه ماه متولدین فروردین در آوتاف

در جست و جوی چیزی نباش که مانعی برای دستیابی به آن وجود دارد. سعی کن برای کارهایت برنامه ریزی داشته باشی و به آنها الویت بدهی. هر روز کارهایت را در لیستی بنویس و در آخر روز ببین چه کارهایی را انجام داده ای و چه کارهایی را نتوانسته ای به پایان برسانی. قدر دوستان خوبت را بدان. از دوری کسانی که به آنها علاقه داری بسیار رنج می بری و فرد حساسی هستی. در کارهایت بهتر است صبر کنی و دست از طلب و کوشش برنداری. برای انجام هرکاری راه های متفاوتی می تواند وجود داشته باشد. راه های دیگر را آزمایش کن. در کارهایی که در شک و تردید به سر می بری وبر سر دوراهی هستی، با آدم های باتجربه و دانا مشورت کن. کمی در مسائل به تفکر و تعمق بپرداز تا کمبودهای خودت را بشناسی و در حل آن بکوش. از ایده های جدید در پیشرفت کاری ات استفاده کن. هیچ وقت فکر نکن که بهترین ایده را همیشه فقط تو داری. شانس شنیدن نظر دیگران را هم به خودت بده. اگر دیدی که دیگران زیاد با تو هم نظر نیستند و به حرف هایت گوش نمی کنند یا برنامه های تو را دوست ندارند، عاقلانه تر عمل کن و بی جهت خودت را عصبانی نکن. با آینده نگری که از خودت نشان می دهی زندگی خوب و سعادتمندی را می توانی در پیش داشته باشی. خانواده ات خوب و مهربان و صمیمی هستند. دور هم نشستن و غذاخوردن و صحبت کردن در مورد مسائل را فرصت خوبی برای باهم بودن بدان. با عقل و اندیشه در فکر آینده ای بهتر برای اعضای خانواده ات باش.

فال نیمه ماه متولدین اردیبشت در آوتاف

نیمه ماه باید بیش از اندازه کار و تلاش کرد تا این برنامه ختم به خیر شود کمک کردن و نیکی کردن در حق دیگران خصلت پسندیده ای است که هرگز بدون جواب نمی ماند. تغییرات مثبتی در امور روزانه‌ات پیش خواهد آمد و برخی نگرانی‌هایت را از بین می‌برد. باید همیشه امیدوار باشی و به خودت روحیه بدهی، در این صورت انرژی زیادی در تو بوجود می‌آید که همین حوادث اطرافت را تحت تاثیر قرار می‌دهد. بهتر است از دوستان قدیمیتان یاد کنید . و اگر کسی از شما ناراحت و دلگیر است از او دلجویی کنید.

فال نیمه ماه متولدین خرداد در آوتاف

هنوز نیامده است ولی می آید. تا چیزی را نپذیریم نمی توانیم تغییرش دهیم. این را بدانید هیچ تلاشی بی نتیجه نیست. خوبی های نیمه ماه شما ممکن است فراموش شود تو همواره خوب باش، در پایان با خدای خود معامله کرده اید، هر آن چه هست میان تو و خدای توست. شب طولانی شده است، تا چشم های تو هست آفتاب جرات برآمدن ندارد. نگاهم کنید تا مثل صبح نورانی شوم هر چه خوبی کرده اید پس می گیرید. خوبی های شما ممکن است نیمه ماه و یا فردا فراموش شود اما شما همواره خوب باشید. در آتیه نزدیک، یک چشم انداز روشن در زندگیتان گشوده می گردد. هیچ گاه با زندگی قهر نکنید. یک پیشنهاد غیر منتظره شما را دلباخته می کند، چرا که دلباخته ای دو آتیشه دارید…به یاد داشته باشید روزهای خوش زندگی در انتظار شماست، اما این دلیل نمی شود، قدر روزهای گذشته و حال را ندانید و به راحتی از آن بگذرید، باید از این روزها تجربه کسب کنید.

حتما بخوانید:  فال احساس طرف مقابل روزانه | فال احساس طرف مقابل 25 مهر 1400

فال نیمه ماه متولدین تیر در آوتاف

متوجه رازی خواهید شد که باور کردنش برای تان آسان نیست. اگر بحث به خطر افتادن در کار نیست؛ بهتر است سعه صدر به خرج دهید و رازدار باشید. به زودی اوضاع بر وفق مرادتان خواهد شد و بدون این که کمترین دخالتی از جانب شما اعمال شود، همه چیز روشن خواهد شد. در انتخاب تان مردد هستید. تا دو نیمه ماه دیگر قصد ترتیب دادن یک جشن یا مهمانی خانوادگی را دارید که عده زیادی از دوستان و آشنایان در آن حضور دارند. خودتان را زیاد خسته نکنید. بدون تشریفات بیش از حد هم به مهمان ها خوش خواهد گذشت. این روزها در زندگی عاطفی تان اتفاق های هیجان انگیزی خواهد افتاد… زندگی روی خوش خود را به شما نشان خواهد داد!

فال نیمه ماه متولدین مرداد در آوتاف

تا دیر نشده پیشنهادی را که به شما گفته‌اند از دست ندهید، زیرا در این پیشنهاد بسیاری از مسایل شما حل شدنی است و یک موقعیت اجتماعی بسیار خوبی به رویتان لبخند می‌زند. همین طور یک موقعیت اجتماعی را هم در مد نظر داشته باشید. لبخند فراموشتان مباد، باور کنید که چون روزهای دیگر شانس با شماست.موفقیت چون پرنده‌ای بر آستانه پنجره خانه شما نشسته است. فرصتها ممکن است دوباره پیش نیاید.~توسعه روابط رمز موفقیت شماست. ترس را از خودتان برانید، ترس یک عامل کاهنده بسیار بزرگی است، ترس‌ زاده نادانی است. آرزو می‌کنیم عمرتان همیشه بهاری باشد، خلوت خود را با همسر یا دوست نزدیک خود تقسیم کنید. هیجان زیاد به نفع شما نمی‌باشد، لبخند یادتان نرود، باید دوباره آبهای رفته را به جوی بازگرداند، این کار چندان مشکلی نیست، ابتدا به شریک زندگی‌تان لبخند بزنید.

حتما بخوانید:  فال تک نیت یونانی روزانه | فال تک نیت یونانی 25 مهر 1400

فال نیمه ماه متولدین شهریور در آوتاف

ناخواسته گاهی اوقات قولی را که می دهید از یاد می برید فراموش نکنید که با خوش قولی و انجام آن ، احترام و اعتماد دیگران را به سوی خود جلب می کنید. زحمات زیادی را در راه هدفی متحمل شده اید که به زودی نتیجه مطلوبی را کسب می کنید . یک فرصت در زمینه نقل و انتقال برای تان فراهم می شود که اگر نظرتان مثبت است نباید در این زمینه تعلل کنید. ایده شما در مورد یک امر مهم مورد تایید دیگران قرار می گیرد و مورد تشویق نیز قرار می گیرید.

فال نیمه ماه متولدین مهر در آوتاف

به نظر می رسد که برنامه های آخر هفته ای شما تکراری شده اند و حالا تصمیم دارید که استقلال خود را به دست آورید و در این برنامه ها دخل و تصرف داشته باشید. البته دوست ندارید ناگهانی و بی فکر عمل کنید. از این که می خواهید دست به تغییرات بزنید قصد بدی بدارید و اصلاً نیت تان این نیست که کسی را آزرده خاطر کنید. اما به شما توصیه می شود که فعلاً با همان رویه ی قبل پیش بروید، زمان مناسب برای تغییر به زودی فرا می رسد.

فال نیمه ماه متولدین آبان در آوتاف

نیمه ماه ممکن است احساس عجیب و غریبی به شما دست دهد، مجبورید توقف کنید و به ندای درونی تان گوش دهید. مثل این است که از شما دعوت شده تا از اسرار کهکشانی پرده بردارید. البته خیلی نمی توانید به احساسات تان اطمینان کنید، زیرا مدام هر حسی را زیر ذره بین عقل می برید و آن را تجزیه و تحلیل می کنید. تا زمانی که خودتان را کاملاً آماده نکرده اید نباید از آن چه در درون تان اتفاق افتاده چیزی بگویید. فقط بهتر است چند روزی را عمیقاً فکر کنید و بدانید که همه چیز خودش حل خواهد شد.

فال نیمه ماه متولدین آذر در آوتاف

به نظر می رسد که اکنون تمایل شدیدی به موضوعات انسانی و محیط زیستی دارید. تصمیم دارید بعضی چیزها را تغییر دهید تا شرایط اجتماعی کنونی از اهداف تان بیشتر حمایت کند. اما متأسفانه دیگران آن قدرها هم سریع نیستند و کار به کندی پیش می رود. یادتان باشد که باید به اهداف طولانی مدت فکر کنید و نه فقط چیزهایی که همین نیمه ماه می توانید به دست آورید. اگر احساس کردید که همین حالا به خواسته های تان نرسیده اید نباید نا امید و پریشان خاطر شوید. صبوری به خرج دهید و ایمان داشته باشید، زیرا تغییرات پایدار همیشه تدریجی اتفاق می افتد.

حتما بخوانید:  فال شمع روزانه | فال شمع 25 مهر 1400

فال نیمه ماه متولدین دی در آوتاف

هیچ‌گاه برای حرفهای دیگران بیش از اندازه اهمیت قایل نشوید و خود را سرگرم نسازید. نیمه ماه چون روزهای دیگر شانس با شماست. موفقیت چون پرنده‌ای به آستانه پنجره خانه شما نشسته است. از دست دادن فرصت‌ها موجب پشیمانی است. ورزش را در برنامه خودتان حتما قرار دهید، باید کاری کرد که روح و بدنی سالم داشته باشید، پیش از آن که به هر مسئله دیگری انعطاف‌ نشان دهید، سلامتی خود را در راس قرار دهید. از پراکنده‌کاری دوری کنید، با یک دست نمی‌‌توان بیش از یک هندوانه برداشت. اختلافات خودتان را کنار بگذارید، به نظر می‌رسد حتما دلیلی وجود دارد که همیشه شما با بعضی کارها مخالف هستید، بنابراین قبل از اتخاذ هر تصمیمی مشورت بفرمایید و به حرفهای منطقی دیگران گوش بسپارید، سپس با هم بهتر می‌توانید موفقیت خودتان را جشن بگیرید. در تصمیم‌گیری‌ها همواره تنها نباشید، همسر بهترین مشاور و همراه می‌تواند باشد. به شرطی که یکدیگر را درک کنید، آنهایی هم که تنها هستند، زندگی را باید تغییر دهند.

فال نیمه ماه متولدین بهمن در آوتاف

سعی کنید خود را از حاشیه ها دور کنید. اگر بیش از حد، زمان و فکر خود را به حاشیه ها اختصاص دهید، آنگاه از متن اصلی زندگی خود خارج می شوید در حالی که اهداف اصلی تان در متن قرار دارد. یک مشکل مهم که در خانواده وجود داشته سرانجام به نحو احسن حل می شود. باید برای هدفی که در پیش دارید زمان بیشتری بگذارید و شجاعت هم به خرج دهید، چون هدف شما استحقاق این فعالیت های بیشتر را دارد. در موردی که شک و تردید شما را برانگیخته اگر با مادر یا شخص نزدیک دیگری مشورت کنید به نتیجه مطلوب دست می یابید.

فال نیمه ماه متولدین اسفند در آوتاف

تا آنجا که ممکن است دقت بسیاری را برای دوستانتان صرف نمایید و این بسیار حائز اهمیت است چرا که با آنها بسیار احساس راحتی می کنید البته جذابیت مخصوص شما در این نیمه ماه بسیار کمک خواهد کرد و آنها با حالتی ستایش آمیز به سخنان شما گوش فرا میدهند حتی ممکن است یک دوستی تبدیل به عشق شده و فضایی رمانتیک برای برخی از شما ایجاد کند!~~~

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۱۱ دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از سایت عالی تون.
  هر روز بهش سر می زنم.
  اما چرا قسمت فال ها دیگه بروز نمیشن؟
  منتظریم آوتاف جان

 2. خسته نباشید, هرشب بسایت آوتاف سر میزنم خواهشن تمام فالها رو ب روز رسانی کنید تا هرشب جدیدشو بخونم تشکر میکنم 👍

  • سلام
   با تشکر فراوان از همراهی شما
   تمامی مطالب سایت از جمله فال ها، همیشه بروزرسانی می شوند مگر اینکه مشکل فنی داشته باشیم.
   با احترام

 3. سلام خسته نباشید خدمت شما مدیر سایت, وااااای من ی دی ماهیم تمام فالهایی ک واسم میاد درست گفته شده, بعضیهاش خیلی خوشحالم میکنه انرژی میگیرم تا اخر روز هفته وحتی ماه کوک مبشم حالمو خوب میکنه مرسی بازم تشکر میکنم👍

 4. سلام قیمت دلار رو به لحظه میزدید رو به بالاست نمیزنید امروز ۱۴۵۰۰ بود

 5. با سلام و خسته نباشید

  پرسشی برایم پیش آمده: آیا این تاریخ ۹۸ سهوی بوده؟

  • سلام
   تیم تحریریه فراموش کرده بودند که عنوان رو تغییر بدهند.
   ادیت شد.
   ممنون از توجه و اطلاع رسانی شما دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف

 6. سلام..خسته نباشین..ممنون بابت فالهای روزانتون..میخواستم بپرسم چرامدتیه فال حافظ روحذف کردین

  • سلام
   وقت شما بخیر
   فال جدید حافظ در دست طراحی است.
   ممنون از همراهی شما دوست عزیز آوتاف

 7. سلام. چرا آپدیت نمیشه فال هاتون
  فال نیمه اول میلادی
  و فال نیمه دوم شهریور

  • سلام
   متاسفانه مشکل فنی پیش آمده بود، که خداروشکر برطرف شد
   در حال حاضر همه فال های سایت بروز هستند و تعدادی فال جدید در دست طراحی است و به زودی منتشر می شوند.
   ممنون از همراهی صمیمانه شما دوست عزیز آوتاف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *