فال نیمه ماه اسفند ۹۹ | فال نیمه اول اسفند ۹۹ فال نیمه ماه اسفند ۹۹ | فال نیمه اول اسفند ۹۹ | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه اسفند ۹۹ | فال نیمه اول اسفند ۹۹

فال نیمه ماه اسفند ۹۹ | فال نیمه اول اسفند ۹۹

فال نیمه ماه متولدین فروردین در آوتاف

آن قدر با مردم به خوبی رفتار می کنی که بعد از مدت کوتاهی آنها احساس نزدیکی با تو می کنند و سفره دلشان را برایت باز می کنند. آرزوها و امیدهایت به آینده را با خدایت در میان بگذار. بعضی وقت ها احساس جاه طلبی می کنی و از روی غرور با زیر دستانت حرف می زنی. محیط کار را جدی بگیر، اما بعضی وقت ها هم جو شاد را با همکارانت تجربه کن. از این اتفاق های زندگی ات الهام بگیر. قرار ملاقات های مهمی خواهی داشت که به خودت اعتماد بیشتری داشته باش و همه چیز را به پروردپار مهربان بسپار. سعی کن در فضایی که مشغول به کار هستی یک موزیک آرام بخش هم پخش شود. بعد از مدت کوتاهی خواهی دید که چقدر روی اعصابت تاثیر گذاشته است. اگر در موردی کارت به جای قانونی کشید، یادت باشد که برای هرگفته ات باید دلیلی داشته باشی و الکی نمی شود چشم ها را بست و دهان را بازکرد. وقتی حس کردی زمان مهمی را داری می گذرانی، آنگاه است که باید با تمام قوای خودت به تلاش و کوشش بپردازی چراکه دیگر وقت استراحت کردن نیست. باید بدانی که هرکس قسمتی دارد. آنچه قسمت و نصیبت است را کسی نمی تواند از تو بگیرد. سعی کن آدم دم دمی مزاجی نباشی و روحیه پایدار و ثابتی از خودت نشان بدهی تا در نظر دیگران شخص قابل اعتمادی باشی. بیشتر مراقب گفته هایت باش و بیشتر روی کردار و رفتار خودت حساس باش تا روی کردار و گفتار دیگران.

فال نیمه ماه متولدین اردیبشت در آوتاف

بهتر است کمی از رویاپردازی دست بردارید و در دنیای واقعی باشید. تصمیم مهمی در پیش دارید که باید با نهایت دقت گرفته شود. گاه کمی عجول میشوید و دل اطرافیانتان را می رنجانید. بهتر است کمی با آنها خوش برخورد باشید و در رفتارتان تجدید نظر کنید. روزهای آخر نیمه ماه خبری خوش دریافت میکنید . سعی کنید در وقت های بیکاریتان در کنار خانوادتان باشید

فال نیمه ماه متولدین خرداد در آوتاف

اگر در زندگی به شادابی دست یابید ممکن است مورد حسد دیگران واقع شوید. راستی خوبی های نیمه ماه شما ممکن است فردا مورد استفاده قرار گیرد و توجه دیگران را جلب نماید. خب چه بهتر. این را بدانید که هیچ تلاشی بی نتیجه نخواهد ماند. از یاد برده ایم که هدف اصلی عمل صحیح است و نه صرفا اعتقاد صحیح. اگر بتوانیم راه و روش مطلوب و فراخور نیازهای روحی و شخصیتی خود را در زندگی پیش گیریم و نگذاریم زیبایی و تقدس زندگیمان با این مسائل لوث گردد، موفق بوده و خواهیم بود. مهار زندگیتان را در دست داشته باشید و با دست پر رهسپار فردا شوید. از دیروزتان برای نیمه ماه بهره برداری کنید، بهترین پشتیبان هر کسی بازوان توانا و نیروی اراده اوست.به یاد داشته باشید که هر روز به علمتان بیفزایید و هر روز یاد بگیرید. هیچ گاه دچار خود شیفتگی نگردید که افراد از اطرافتان خواهند گریخت چرا که شما بهترین حسنات را دارید، کافی است آنها را دریابید، تا ببینید چقدر طرفدار دارید.

حتما بخوانید:  فال تاروت عشق روزانه | فال تاروت عشق 8 اسفند 99

فال نیمه ماه متولدین تیر در آوتاف

به نظر می رسد که برنامه های آخر هفته ای شما تکراری شده اند و حالا تصمیم دارید که استقلال خود را به دست آورید و در این برنامه ها دخل و تصرف داشته باشید. البته دوست ندارید ناگهانی و بی فکر عمل کنید. از این که می خواهید دست به تغییرات بزنید قصد بدی بدارید و اصلاً نیت تان این نیست که کسی را آزرده خاطر کنید. اما به شما توصیه می شود که فعلاً با همان رویه ی قبل پیش بروید، زمان مناسب برای تغییر به زودی فرا می رسد.

فال نیمه ماه متولدین مرداد در آوتاف

مهمان یا قدم نورسیده ای در راه دارید که هرچه هست، قدمش بسیار برای تان آمد دارد. خداوند را شکر بگویید و از او غافل نشوید. بیماری یکی از دوستان یا نزدیکان تان، شما را خیلی کلافه کرده. برای بیمار، دعا کنید. بدبینی، بلای جان شماست. بهتر است عینک بدبینی را همین الان از چشم تان بردارید و زیر پای تان خرد و خاکشیرش کنید. صبر آدم های دور و بر شما هم، اندازه ای دارد. پیش از آن که تمام پل های پشت سر خود را خراب کنید بهتر است تغییر رویه داده و منطقی تر تصمیم بگیرید. به پیشنهاد او از روی منطق پاسخ بدهید، احساس را کنار بگذارید، این گونه اگر عمل کنید هردوی تان سودش را خواهید برد.

فال نیمه ماه متولدین شهریور در آوتاف

ارتباط با خداوند را کوچک مشمارید، برایتان آرامش می‌آورد. کارهای زندگیتان را جدی بگیرید. در اثر سهل‌انگاری ضرر و زیانی به شما وارد می‌شود که باعث عدم تکرار آن می‌گردد. برخی از مشکلات شما در حال برطرف شدن است، مراقب سلامتیتان همیشه باشید، به نظر می‌رسد دوستی که با شما سرناسازگاری داشته اکنون پشیمان شده و اگر این قضاوت درست باشد دوباره باید شرایط را برای دوران جدیدی از دوستی‌ها فراهم کرد. در خانه شما کوبیده می‌شود و به نظرم می‌آید زمان زمان خوبی است و شما هم فکر می‌کنم کاملا آماده هستید که این تجربه را در زندگیتان عملی کنید، البته باید عشق هم تصمیم بگیرد. یادتان باشد که غرور و خودپسندی زود سوار خود را بر زمین می‌کوبد. هیچ‌گاه از شکست دلخور نشوید، اگر یک بار دیگر تجربه کنید حتما پیروزید و لگام امور را در دست گرفته و انشاا… خواهید تاخت. روزهای تنهایی رو به پایان است، شریک زندگی‌تان به سراغ شما خواهد آمد.

حتما بخوانید:  فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه فوریه 2021

فال نیمه ماه متولدین مهر در آوتاف

آرزویی در سر دارید که دنیا را برایتان تیره و تار کرده. تمام فکر و ذکرتان شده است. کمی تحمل کنید و به خدا توکل کنید انشالله که به آرزویتان در زمان نزدیک خواهید رسید. در این نیمه ماه یک تلفن عالی دارید. گاه صبر را فراموش میکنید. بهتر کمی صبر داشته باشید. مسافری می آید. امکان جابجایی وجود دارد. یک خبر ازدواج در راه است.

فال نیمه ماه متولدین آبان در آوتاف

در آغاز این نیمه ماه کسب پول و پس انداز حرف اول را برایتان خواهند زد و اگر در این مورد با احتیاط ودوراندیشی کامل عمل نکنید، قادر نخواهید بود تا رویاهای دور و درازتان را محقق سازید. به دوستانی که انتخاب میکنید بیشتر دقت کنید با کسانی که همنشینی میکنید و هم صحبت میشوید. مهمان به خانه تان می آید . تا چند روز آینده روزهای خسته کننده ای خواهید داشت اما پس از آن انرژیتان برای انجام کار دوچندان برابر میشود. سعی کنید بیشتر به خود توجه کنید . حتی الامکان کارهایی را انجام دهید که برایتان خوشایند است نه خسته کننده و از روی اجبار

فال نیمه ماه متولدین آذر در آوتاف

حساب و کتاب، همیشه خوب است، ولی دست و دلبازی خارج از حساب یا خساست بیش از حد، دمار از روزگار آدم در می آورد. از قدیم گفته اند: «از هر دست بدهی، از همان دست می گیری» در خرید هدیه ای که این روزها به گردن تان افتاده، حد میانه را رعایت کنید. به یک مهمانی دعوت می شوید و در آن مجلس، جواب چند تا از سوال های تان را از زبان کسانی که اصلا انتظارش را ندارید خواهید شنید. به نشانه ها دقت کنید. هریک از اتفاقات این چند روز، می تواند کلید حل سوالات و معنیمه ماهای ذهن شما باشد. این روزها به هیچ وجه معامله نکنید…

حتما بخوانید:  فال روزانه لنورماند | فال لنورماند روزانه 8 اسفند 99

فال نیمه ماه متولدین دی در آوتاف

شاید شما در روزهای اول این نیمه ماه دچار مشکلات و مصایبی شوید که شما را رنج می دهد و تحملشان برای شما عذاب آور و یا غیرممکن به نظر برسد. اما شما می توانید با کمی صبوری و تحمل این مشکلات را پشت سر بگذارید. به هر حال شما باید به یادداشته باشید که نه تنها نبایداز مشکلاتتان فرار کنید بلکه باید آنها را در آغوش بگیرید و با مصایبی که در زندگی روی می دهد دست وپنجه نرم کنید.

فال نیمه ماه متولدین بهمن در آوتاف

اگر زندگی را دوست دارید قدر وقت را بدانید، اگر مشکل کسی را که برطرف می‌کنید لطفا آن را برایش یادآوری نکنید، به سخن سخن‌چینان بی‌توجه باشید و نگذارید کسی از راز دلتان دل چرکین شود. یک موقعیت اجتماعی را نباید از دست داد، زیرا در آن با افرادی برجسته آشنا خواهید شد.دوست خوبم، با یک دست نمی‌توان بیش از یک هندوانه برداشت، پس رعایت حال خود را بکنید. یک موقعیت اجتماعی را از دست ندهید، چرا که در آن اجتماع روی شما حساب باز کرده‌اند. بیشتر وقت خود را صرف کاری کنید که مورد علاقه وافر شماست. به نظر می‌آید کماکان در تردید و دودلی به سر می‌برید ولی آگاه باشید که گاه این راه‌ها و مسیرها برای خودشناسی و نشان دادن استعدادهای شما کافیست. مشکلی حادث شده که شما به سادگی می‌توانید آن را بدون پرسیدن از این و آن حل و فصل نمایید. به خودتان ایمان داشته باشید که تواناترینید. در روزهای آتی خبر خوبی به شما خواهد رسید که زندگی را برای شما دگرگون خواهد کرد.

فال نیمه ماه متولدین اسفند در آوتاف

قدر فرصت ها را بدانید. اگر با بیخیالی آن ها را از دست بدهید دیگر امیدی به موفقیت نمی توانید داشته باشید. فکری در سرتان دارید ! فکر آغاز یک کار جدید، خرید یک وسیله نو یا…؛ اگر می‌‌خواهید فکرتان را واقعا عملی کنید بهتر است قبل از شروع اینکار با صاحبان نظر مشورت کرده و سپس این کار را آغاز کنید .در زمان نزدیک مهمان یا قدم نورسیده‌ای در راه دارید که قدمش بسیار براییتان آمد دارد. اگر ترسی در دل دارید بهتر است صدقه دهید.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۹ دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از سایت عالی تون.
  هر روز بهش سر می زنم.
  اما چرا قسمت فال ها دیگه بروز نمیشن؟
  منتظریم آوتاف جان

 2. خسته نباشید, هرشب بسایت آوتاف سر میزنم خواهشن تمام فالها رو ب روز رسانی کنید تا هرشب جدیدشو بخونم تشکر میکنم 👍

  • سلام
   با تشکر فراوان از همراهی شما
   تمامی مطالب سایت از جمله فال ها، همیشه بروزرسانی می شوند مگر اینکه مشکل فنی داشته باشیم.
   با احترام

 3. سلام خسته نباشید خدمت شما مدیر سایت, وااااای من ی دی ماهیم تمام فالهایی ک واسم میاد درست گفته شده, بعضیهاش خیلی خوشحالم میکنه انرژی میگیرم تا اخر روز هفته وحتی ماه کوک مبشم حالمو خوب میکنه مرسی بازم تشکر میکنم👍

 4. سلام قیمت دلار رو به لحظه میزدید رو به بالاست نمیزنید امروز ۱۴۵۰۰ بود

 5. با سلام و خسته نباشید

  پرسشی برایم پیش آمده: آیا این تاریخ ۹۸ سهوی بوده؟

  • سلام
   تیم تحریریه فراموش کرده بودند که عنوان رو تغییر بدهند.
   ادیت شد.
   ممنون از توجه و اطلاع رسانی شما دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف

 6. سلام..خسته نباشین..ممنون بابت فالهای روزانتون..میخواستم بپرسم چرامدتیه فال حافظ روحذف کردین

  • سلام
   وقت شما بخیر
   فال جدید حافظ در دست طراحی است.
   ممنون از همراهی شما دوست عزیز آوتاف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *