فال نیمه ماه آذر ۹۹ | فال نیمه دوم آذر ۹۹ فال نیمه ماه آذر ۹۹ | فال نیمه دوم آذر ۹۹ | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه آذر ۹۹ | فال نیمه دوم آذر ۹۹

فال نیمه ماه آذر ۹۹ | فال نیمه دوم آذر ۹۹

فال نیمه ماه متولدین فروردین در آوتاف

جاه طلب و بلندپرواز بودن عاقبت خوبی ندارد و خیلی زود انسان را خسته و دلزده می کند.. گاهی بسیار غرق رویاها میشوید ، این خوبست اما نه آنگونه که شما را از زندگی اصلی دور کند. مهمانی دارید. خبر خوشحال کننده ای میشنوید. اگر به کسی علاقه دارید و از او دورید در این نیمه ماه غرور را کنار بگذارید و به او زنگ بزنید. در نماز کاهلی میکنید که بهتر است بکنار بگذارید.ه پدر و مادرتان بیشتر احترام بگذارید و فراموش نکنید دعای خیر آنها همیشه پشت و پناهتان خواهد بود.

فال نیمه ماه متولدین اردیبشت در آوتاف

هر آشنایی تازه اندوهی تازه است، مگذارید که به نام شما را بخوانند. هر سلام سر آغاز دردناک یک خداحافظی است. بیشتر وقت خودتان را صرف کاری کنید که می‌دانید سودآور است، از پراکنده‌کاری‌ها بپرهیزید، با یک دست نمی‌توان بیشتر از یک هندوانه برداشت. روزهای آینده توام با بحران خواهد بود. مشکلی در کارها وجود دارد که می‌توان به سادگی آن را رفع و رجوع کرد. باید کاری کرد که روح و بدن، سالم و سرزنده باشد، بقیه کارها خودبه خود درست خواهد شد. یک موقعیت اجتماعی را نباید از دست داد، چرا که با افراد برجسته‌ای دمخور خواهید شد که برایتان موقعیت‌های فراوانی را ممکن است در چنته داشته باشند.~در کارها باید انعطاف داشت و از لجاجت دوری کرد. با یک تماس می‌توانید تمام کدورت‌ها را کنار بگذارید و به دست فراموشی بسپارید.

فال نیمه ماه متولدین خرداد در آوتاف

ممکن است به همراه شخصی عزیز سفری داشته باشید، شخصی که همیشه به او علاقمند بودید. این سفر یکی از پرحادثه ترین و ماجراجویانه ترین سفرهای عمرتان خواهد بود. این نیمه ماه زمانی بسیار مساعد برای ابراز علاقه به شخص مورد علاقه تان محسوب میشود.

فال نیمه ماه متولدین تیر در آوتاف

برای رهایی از یک فکر آزار دهنده باید تدریجی عمل کنید و سعی نکنید به یکباره از آن خلاص شوید. طلب و یا دریافت کمک از دوستان هیچ اشکالی ندارد و آنچه از دوست رسد نیکوست مشروط به آنکه آن دوست را در شرایط مشکلی قرار ندهید. اگر میخواهید به یک کار جدید دست بزنید و یا هدف تازه ای را در پیش دارید، بهتر است ابتدا آنچه را که قبلاً شروع کرده بودید به انجام برسانید چرا که طالعتان اهمیت به سزایی را در به اتمام رساندن وظایف و مسوولیت ها نشان می دهد.

حتما بخوانید:  فال روزانه ورق | فال پاسور روزانه 15 آذر 99

فال نیمه ماه متولدین مرداد در آوتاف

به نظر می رسد که اکنون تمایل شدیدی به موضوعات انسانی و محیط زیستی دارید. تصمیم دارید بعضی چیزها را تغییر دهید تا شرایط اجتماعی کنونی از اهداف تان بیشتر حمایت کند. اما متأسفانه دیگران آن قدرها هم سریع نیستند و کار به کندی پیش می رود. یادتان باشد که باید به اهداف طولانی مدت فکر کنید و نه فقط چیزهایی که همین نیمه ماه می توانید به دست آورید. اگر احساس کردید که همین حالا به خواسته های تان نرسیده اید نباید نا امید و پریشان خاطر شوید. صبوری به خرج دهید و ایمان داشته باشید، زیرا تغییرات پایدار همیشه تدریجی اتفاق می افتد.

فال نیمه ماه متولدین شهریور در آوتاف

اتفاقات فرخنده ای قرار است رخ دهد. خود را برای پذیرایی از مهمانهایتان آماده کنید. این همه نگرانی بیخود را به خود راه ندهید بخدا توکل کنید زیرا همه چیز در دست اوست. به زودی مشکلتان حل میشود. مواظب خود باشید که بیمار نشوی .سعی کن به خود استرس بیهوده وارد نکنی. در انتخاب هایت بیشتر دقت کن

فال نیمه ماه متولدین مهر در آوتاف

در این نیمه ماه ایده های هنری برای پروژه ای به ذهنت خطور می کند . اگر بعضی از آن فکر ها به نظرت مبهم و مشکل هستند و یا هنوز جا نیوفتاده اند ، از آنها صرف نظر کن . سعی کن از طریق فعالیت های هنری ات ، جنبه های معنوی ات را بیشتر نشان دهی . مطمئن باش آنقدر استعداد داری که از پس آنها بر آیی . اگر از کسی چیزی می خواهی ، برای داشتنش پافشاری و اصرار نکن .خواست خدا را در نظر بگیر و منتظر بهتر از آن باش . باید به فکر تحول در زندگی و محیط کاری ات باشی . کمی وسایلت را جا به جا کن و یا اگر شرایط مالی اجازه می دهد ، وسایل جدیدی بخر . این تغییرات برای همه آنهایی که در انجا زندگی می کنند ، بهتر است . گذشته را فراموش کن و به فکر آینده باش . زندگی هنوز همانند گذشته به زیبایی در جریان است . روز های جوانی ات را به سادگی از دست نده . به کارهای گروهی روی بیاور . در گروه بودن باعث می شود مجبور شوی که وظایفی را به عهده بگیری . دوستان قدیمی ر فراموش نکن . اگر می خواهی معامله ای انجام بدهی ، از دیگران کمک فکری بگیر و مشورت و راهنمایی بخواه . معامله که می خواهی انجام بدهی ، مهم است . حتما از کسی که قبلا این راه را رفته است ، کمک بگیر . به اضافه وزنت توجه داشته باش . حتی اگر اکنون در اول راه چاق شدن هستی ، به فکر تغذیه سالم تر باش .

حتما بخوانید:  فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از 15 تا 21 آذر ۹۹

فال نیمه ماه متولدین آبان در آوتاف

پنجره ای به سوی عشق باز کنید. شما نمی توانید فقط با قصد انجام یک کار به شهرت برسید. شتاب زدگی سفاهت است و سفاهت، ناتوانی. از تجربه های دیگران استفاده کنید تا مشکلاتی که سر راه شما قرار گرفته اند را کنار بزنید. از فکری که مدت هاست شما را وسوسه می کند دست بردارید که موجب پریشانی و پشیمانی است. احساس اندوه، بیماری و ناامیدی می کنید سعی کنید با امید و کار، خودتان را از این وضعیت برهانید. گذشته را رها کنید همان گونه که خیال غذایی که دیروز خورده اید شما را سیر نمی کند در گذشته زیستن هم از خردمندی به دور است. اگر کدورتی با کسی دارید هر چه زودتر راهی برای رفع آن پیدا کنید، همیشه سعی کنید در این گونه مسائل پیش قدم شوید. ابتدا باید به حرف های افراد خانواده گوش سپرده تا بتوانید مشکلات آنها را درک کنید. تا زمانی که نتوانید مشکلات واقعی آنها را بفهمید نمی توانید کاری مهم و مفید برایشان انجام دهید. دختران دم بخت در این نیمه ماه خبرهای خوبی خواهند شنید.

فال نیمه ماه متولدین آذر در آوتاف

در اواخر این نیمه ماه با تغییر ناگهانی شخصیت مواجهه خواهید شد، پس از لحظه لحظه فرصتها نهایت لذت را ببرید. با فرا رسیدن شب، احساس عجیبی به شما دست میدهد. شما همیشه عاشق خانه و خانواده هستید. حتی المقدور، برای انجام وظایف تان، اوقات خاصی را در نظر بگیرید.

فال نیمه ماه متولدین دی در آوتاف

این نیمه ماه برای تصمیم گیریهای مهم و حیاتی، نیمه ماه مهمی برای شماست. فرصت کمیابی را بدست آورده اید که باید بتوانید از آنها به بهترین شکل استفاده کنید. از بعضی از دوستان نیز میتوانید کمک بگیرید تا نیرومندتر گام بردارید.

حتما بخوانید:  فال تاروت بله خیر روزانه | فال تاروت بله خیر 15 آذر 99

فال نیمه ماه متولدین بهمن در آوتاف

پله‌های ترقی را یک به یک پیموده‌اید و اکنون به جایی رسیده‌اید که می‌‌توانید آدم‌های هم‌سطح خودتان را از بالا، ریز ببینید! یادتان باشد که پیشرفت شما به‌خاطر کمک‌های آنها مهم بوده است. به خودتان مغرور نشوید و همیشه یادتان باشد که ریزش فواره به‌خاطر سربالا رفتن زیاد از حد آن است!یک جابه‌جایی در پیش خواهید داشت. شاید کنار آمدن با محیط جدید در ابتدا برای‌تان سخت باشد ولی خیلی زود با وضعیت جدید هنیمه ماهنگ خواهید شد.

فال نیمه ماه متولدین اسفند در آوتاف

سعی کن مثل گذشته ، وظایفت را با انرزی انجام دهی و امیدت را از دست ندهی . زندگی برای همه بالا و پایین دارد ، فقط شکل موج هایش فرق می کند و زمان ایستادن در بالا و پایین موج ، متفاوت است . آن دسته که همیشه با خدا بوده اند و از او انتظار کمک دارند ، در هر شرایطی که باشند ، سختی ها برایشان قابل تحمل تر است . به عبادت های خالصانه بیشتر بها بده . ذکر اسماء الهی را فراموش نکن . زیرا با تکرار این اسماء هم به آرامش روحی می رسی و هم کارهایت را بهتر انجام می دهی . هرچه به معنویات احترام بگذاری و از مادیات زندگی دور کنی ، بیشتر احساس خوشبختی خواهی کرد . برای آنهای که هنوز برای خودشان شریک زندگی نگرفته اند ، شرایط آماده است . فقط باید اقدام کنند . جواب های مثبت می شنوند . زمان چک پزشکی ات را از یاد نبر . به زمان های داده شده اهمیت بده ، بهتر است در یک فضای آرام ، آنچه را که می خواهی برایت انجام دهد ، از او بخواهی . سعی کن در باره خواسته هایت واقع گرا باشی . شاید مشکلاتی برایش پیش آمده که تو نمی دانی . شرایط مالی ات کمی به هم خورده . ولی این را بدان که همیشه نگرانی موجب وخیم تر شدن اوضاعی که در آن هستی ، می شود . ایده ها و نظرات متفاوت را بشنو و اگر قابل قبول بودند ، بپذیر . برای رهایی از مسائلی که اکنون دور و برت را احاطه کرده ، به جریان ها زمان بده .

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۷ دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از سایت عالی تون.
  هر روز بهش سر می زنم.
  اما چرا قسمت فال ها دیگه بروز نمیشن؟
  منتظریم آوتاف جان

 2. خسته نباشید, هرشب بسایت آوتاف سر میزنم خواهشن تمام فالها رو ب روز رسانی کنید تا هرشب جدیدشو بخونم تشکر میکنم 👍

  • سلام
   با تشکر فراوان از همراهی شما
   تمامی مطالب سایت از جمله فال ها، همیشه بروزرسانی می شوند مگر اینکه مشکل فنی داشته باشیم.
   با احترام

 3. سلام خسته نباشید خدمت شما مدیر سایت, وااااای من ی دی ماهیم تمام فالهایی ک واسم میاد درست گفته شده, بعضیهاش خیلی خوشحالم میکنه انرژی میگیرم تا اخر روز هفته وحتی ماه کوک مبشم حالمو خوب میکنه مرسی بازم تشکر میکنم👍

 4. سلام قیمت دلار رو به لحظه میزدید رو به بالاست نمیزنید امروز ۱۴۵۰۰ بود

 5. با سلام و خسته نباشید

  پرسشی برایم پیش آمده: آیا این تاریخ ۹۸ سهوی بوده؟

  • سلام
   تیم تحریریه فراموش کرده بودند که عنوان رو تغییر بدهند.
   ادیت شد.
   ممنون از توجه و اطلاع رسانی شما دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *