فال نیمه ماه اسفند ۹۸ | فال نیمه اول اسفند ۹۸ فال نیمه ماه اسفند 98 | فال نیمه اول اسفند 98 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه اسفند ۹۸ | فال نیمه اول اسفند ۹۸

فال نیمه ماه اسفند ۹۸ | فال نیمه اول اسفند ۹۸

فال نیمه ماه ۹۸

فال نیمه ماه متولدین فروردین در آوتاف

امروز ممکن است احساس عجیب و غریبی به شما دست دهد، مجبورید توقف کنید و به ندای درونی تان گوش دهید. مثل این است که از شما دعوت شده تا از اسرار کهکشانی پرده بردارید. البته خیلی نمی توانید به احساسات تان اطمینان کنید، زیرا مدام هر حسی را زیر ذره بین عقل می برید و آن را تجزیه و تحلیل می کنید. تا زمانی که خودتان را کاملاً آماده نکرده اید نباید از آن چه در درون تان اتفاق افتاده چیزی بگویید. فقط بهتر است چند روزی را عمیقاً فکر کنید و بدانید که همه چیز خودش حل خواهد شد.

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین اردیبهشت در آوتاف

در این ماه سفری که پیش رو دارید، برای شما یک سفر درونی به ارمغان خواهد آورد. از آن استقبال کنید و به دنبال جریانهای جدی تری در زندگی بگردید. نیروهای کائنات دراین سفر همراه شما خواهند بود و شما را از خطرات دور خواهند کرد، به شرط آنکه شما در راه خود مصمم باشید و به قولهایی که به خودتان داده اید وفادار بمانید. این تنها راه تکامل و گریز از مشکلات درونی موجود برای شماست. زندگی را دوست داشته باشید و برای آن نهایت تلاش خود را بکنید.

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین خرداد در آوتاف

خوش بینی و مثبت اندیشی مهمترین ویژگی و امتیاز در شرایطی است که در حال حاضر دارید. به هیچ عنوان اجازه ندهید در مورد سخنان دیگران روحیه شما تضعیف شود. چرا که با این تضعیف روحیه مشکلات شما نه تنها حل میشود بلکه به سنگینی آن نیز اضافه خواهد شد.

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه,فال نیمه اول ماه,فال نیمه دوم ماه,فال آوتاف

فال نیمه ماه متولدین تیر در آوتاف

ممکن است به همراه شخصی عزیز سفری داشته باشید، شخصی که همیشه به او علاقمند بودید. این سفر یکی از پرحادثه ترین و ماجراجویانه ترین سفرهای عمرتان خواهد بود. این ماه زمانی بسیار مساعد برای ابراز علاقه به شخص مورد علاقه تان محسوب میشود.

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین مرداد در آوتاف

برای انجام کارهای بزرگ باید حوصله ، دقت ، تدبیر و از همه مهم تر یاد خداوند مهربان را فراموش نکرد ؛ البته در راه رسیدن به هدف ، دلهره و اضطراب فراوانی می تواند وجود داشته باشد . با تحمل دشواری های راه ، دیگران هم یاد می گیرند چگونه باید رفتار کنند . اختلاف نظر با دوست یت یکی از نزدیکانت ممکن است باعث پریشانی فکرت شود اگر می بینی که نه او می تواند تو را متقاعد کند و نه تو می توانی او را متقاعد کنی ، پس بهتر است دیگر راجع به آن موضوع با یکدیگر صحبت نکنید . اگر نفر سومی که هر دوی شما قبولش دارید بین شما حکم کند ، شاید کار به جاهای باریک نرسد . سوء تفاهم ها را با توضیح کامل از بین ببر . برای انجام کارهایت که می خواهی به دلخواهت باشد ، باید وقت بیشتری بگذاری . انجام آنها فقط به صورت تلفنی و یا سپردن به دیگران کافی نیست. در رابطه با کسی که دوستش داری ، سعی کن همه چیز به طور طبیعی و آرام جریان داشته باشد . سعی کنید در رابطه زور گویی نکنید و برای هیچ کاری ، اجبار اعمال نکنید . این می تواند رمز موفقیت شما دو نفر باشد . به نظافت اطراف بیشتر اهمیت بده . هرچه فضایی که در آن زندگی می کنی مرتب تر باشد ، روحت سبک تر می شود و بهتر می توانی فکر کنی و همه نقشه ها و برنامه ریزی هایت بهتر و سریع تر انجام می شود . یادت باشد، در کارها ، خواستن ، توانستن است .

حتما بخوانید:  فال تخمین زمان لنورماند روزانه | فال تخمین زمان لنورماند 9 اسفند 98

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین شهریور در آوتاف

متوجه رازی خواهید شد که باور کردنش برای تان آسان نیست. اگر بحث به خطر افتادن در کار نیست؛ بهتر است سعه صدر به خرج دهید و رازدار باشید. به زودی اوضاع بر وفق مرادتان خواهد شد و بدون این که کمترین دخالتی از جانب شما اعمال شود، همه چیز روشن خواهد شد. در انتخاب تان مردد هستید. تا دو ماه دیگر قصد ترتیب دادن یک جشن یا مهمانی خانوادگی را دارید که عده زیادی از دوستان و آشنایان در آن حضور دارند. خودتان را زیاد خسته نکنید. بدون تشریفات بیش از حد هم به مهمان ها خوش خواهد گذشت. این روزها در زندگی عاطفی تان اتفاق های هیجان انگیزی خواهد افتاد… زندگی روی خوش خود را به شما نشان خواهد داد!

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین مهر در آوتاف

سعی کنید خود را از حاشیه ها دور کنید. اگر بیش از حد، زمان و فکر خود را به حاشیه ها اختصاص دهید، آنگاه از متن اصلی زندگی خود خارج می شوید در حالی که اهداف اصلی تان در متن قرار دارد. یک مشکل مهم که در خانواده وجود داشته سرانجام به نحو احسن حل می شود. باید برای هدفی که در پیش دارید زمان بیشتری بگذارید و شجاعت هم به خرج دهید، چون هدف شما استحقاق این فعالیت های بیشتر را دارد. در موردی که شک و تردید شما را برانگیخته اگر با مادر یا شخص نزدیک دیگری مشورت کنید به نتیجه مطلوب دست می یابید.

حتما بخوانید:  فال روزانه ورق | فال پاسور روزانه 9 اسفند 98

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین آبان در آوتاف

مهمان یا قدم نورسیده‌ای در راه دارید که هر چه هست، قدمش بسیار برای‌تان آمد دارد. خداوند را شکر بگویید و از او غافل نشوید.بیماری یکی از دوستان یا نزدیکان‌تان، شما را خیلی کلافه کرده است. برای بیمار، دعا کنید.بدبینی، بلای جان شماست. بهتر است عینک بدبینی را همین الان از چشم‌تان بردارید و زیر پای‌تان خرد و خاکشیرش کنید. صبر آدم‌های دور و بر شما هم اندازه‌ای دارد. آنها نمی‌‌توانند همین‌طور آرام بنشینند و شاهد رفتار اهانت‌آمیز شما باشند. پیش از آن‌که تمام پل‌های پشت‌سر خود را خراب کنید بهتر است تغییر رویه داده و منطقی‌تر تصمیم بگیرید.

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه,فال نیمه اول ماه,فال نیمه دوم ماه,فال آوتاف

فال نیمه ماه متولدین آذر در آوتاف

لازم است قبل از سال جدید طرحها و برنامه های خودتان را به مرحله اجراء در بیاورید، زیرا تاخیر در این امر برای تان گران تمام می شود . خبرهای بسیار چالب و تازه ای در ارتباط با امور شغلی تان خواهید شنید . برای شرکت در یک کار خیر از شما دعوت به عمل می آید که خوب است آن را بپذیرید . نگران ادامه راهی که انتخاب کرده اید نباشید ، زیرا از حمایت و کمک های مادی و معنوی عزیزی برخودار خواهید شد که اصلاً انتظارش را نداشتید.

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه متولدین دی در آوتاف

زندگی را باید جدی تر بگیری. فقط روی پای دیگران ایستادن درست نیست. بعضی وقت ها فقط می خواهی کاری را که دوست داری انجام دهی. کسی نمی تواند تو را متقاعد کند. اگر چیزی را بخواهی، آنقدر روی خواسته ات پافشاری می کنی، تا آن را بدست آوری. از سوپرایز شدن خوشت نمی آید. دوست داری از قبل همه چیز را بدانی و برای انجام آن آمادگی داشته باشی. چند پیشنهاد غیرعادی در این ماه می شنوی که واقعا نمی دانی در جواب آنها چه بگویی. از کسی خوشت آمده، برای رسیدن به او مشکلاتی وجود دارد که بهتر است اول دانه به دانه آن مشکلات را از سر راه خودت برداری. با بحث های اضافی به جایی نخواهی رسید. راهی برای غلبه کردن بر مسائل و حرف و حدیث ها پیدا کن. خودت را آرام نشان بده و زیاد جنجال برانگیز نباش. حد و مرز خود را بشناس و مزاحم دیگران نشو.اگر به دیگران احترام بگذاری، خواهی دید که آنها نیز به تو احترام خواهند گذاشت. نیایش پروردگارت را به هر روش و زبانی انجام بده و بگذار تا قلبت همیشه متوجه حضور او باشد. اگر با همسرت سر موضوع به خصوصی همیشه بحث و گفت و گو داری، بالاخره یکی از شما باید دیدگاه دیگری را قبول کند وگرنه این موضوع لاینجل باقی می ماند. مسافرت را پیشنهاد می کنم. کارهای ناتمام را تمام کند. رازهایت را برای کسی بازگو نکن، چون ممکن است از جانب همان افراد که به آنها اعتماد کرده ای صدمه بخوری و این بخشی از انرژی تو را می گیرد.

حتما بخوانید:  فال راز روزانه | فال راز 9 اسفند 98

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه متولدین بهمن در آوتاف

بعضی خانمهای متولد این ماه در زمینه مدیرت، موفقیت و کار و کسب بسیار توانا و خوش شانس هستند ولی معمولا” قدرشان را کمتر میدانند. حضور بعضی پدر و مادرهای عاقل و دور اندیش در جمع متولدین این ماه سبب شده خیلی از اختلافات و جداییها در نطقه اول متوقف شده و باید قدر این انسانها را بدانند.

فال نیمه ماه سایت اوتاف

فال نیمه ماه متولدین اسفند در آوتاف

مهمان یا قدم نورسیده ای در راه دارید که هرچه هست، قدمش بسیار برای تان آمد دارد. خداوند را شکر بگویید و از او غافل نشوید. بیماری یکی از دوستان یا نزدیکان تان، شما را خیلی کلافه کرده. برای بیمار، دعا کنید. بدبینی، بلای جان شماست. بهتر است عینک بدبینی را همین الان از چشم تان بردارید و زیر پای تان خرد و خاکشیرش کنید. صبر آدم های دور و بر شما هم، اندازه ای دارد. پیش از آن که تمام پل های پشت سر خود را خراب کنید بهتر است تغییر رویه داده و منطقی تر تصمیم بگیرید. به پیشنهاد او از روی منطق پاسخ بدهید، احساس را کنار بگذارید، این گونه اگر عمل کنید هردوی تان سودش را خواهید برد.

فال نیمه ماه سایت آوتاف

فال نیمه ماه اسفند ۹۸ | فال نیمه اول اسفند ۹۸

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۵ دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از سایت عالی تون.
  هر روز بهش سر می زنم.
  اما چرا قسمت فال ها دیگه بروز نمیشن؟
  منتظریم آوتاف جان

 2. خسته نباشید, هرشب بسایت آوتاف سر میزنم خواهشن تمام فالها رو ب روز رسانی کنید تا هرشب جدیدشو بخونم تشکر میکنم 👍

  • سلام
   با تشکر فراوان از همراهی شما
   تمامی مطالب سایت از جمله فال ها، همیشه بروزرسانی می شوند مگر اینکه مشکل فنی داشته باشیم.
   با احترام

 3. سلام خسته نباشید خدمت شما مدیر سایت, وااااای من ی دی ماهیم تمام فالهایی ک واسم میاد درست گفته شده, بعضیهاش خیلی خوشحالم میکنه انرژی میگیرم تا اخر روز هفته وحتی ماه کوک مبشم حالمو خوب میکنه مرسی بازم تشکر میکنم👍

 4. سلام قیمت دلار رو به لحظه میزدید رو به بالاست نمیزنید امروز ۱۴۵۰۰ بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *