فال نیمه ماه مرداد ۹۹ | فال نیمه دوم مرداد ۹۹ فال نیمه ماه مرداد ۹۹ | فال نیمه دوم مرداد ۹۹ | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه مرداد ۹۹ | فال نیمه دوم مرداد ۹۹

فال نیمه ماه مرداد ۹۹ | فال نیمه دوم مرداد ۹۹

فال نیمه ماه متولدین فروردین در آوتاف

بیماری دارید . در این روزها او را نیز فراموش نکنید و برایش دعا کنید. یک سفر زیارتی پیش‌رو خواهید داشت یکی از آشناهای قدیمی را خواهید دید. وام درست میشود. امکان خرید بالاست. اگر کار دادگاهی دارید کمی طول خواهد کشید از دوستان قدیمی خود نیز یادی کنید. شاید بودن با آنها خاطرات خوب گذشته تان را برایتان یادآوری کند. هیچگاه از یاد خدا غافل نشوید و امید خود را از دست ندهید.البته که در هر اتفاقی مصلحتی است

فال نیمه ماه متولدین اردیبشت در آوتاف

خوابی دیده اید. در این روزهاست که تعبیر خواهد شد. مشکلی دارید که حل خواهد شد. اگر کار دادگاهی دارید به نفع شما تمام میشود. این روزها کمی ذهنتان درگیر است. با فکر کردن به چیزهای بیهوده بهتر است فکر خود را مشغول نکنید. و اگر موضوع مهمی است بهتر است بدنبال راه حل باشید. نگران یکی از دوستان یا اعضای خانوادتان هستید. بهتر است سراغی از او بگیرید. اگر مشکلی داشت کمکش کنید تا حل کند. مشکلی که داشتید به زودی حل خواهد شد.

فال نیمه ماه متولدین خرداد در آوتاف

هیچ‌گاه برای حرفهای دیگران بیش از اندازه اهمیت قایل نشوید و خود را سرگرم نسازید. نیمه ماه چون روزهای دیگر شانس با شماست. موفقیت چون پرنده‌ای به آستانه پنجره خانه شما نشسته است. از دست دادن فرصت‌ها موجب پشیمانی است. ورزش را در برنامه خودتان حتما قرار دهید، باید کاری کرد که روح و بدنی سالم داشته باشید، پیش از آن که به هر مسئله دیگری انعطاف‌ نشان دهید، سلامتی خود را در راس قرار دهید. از پراکنده‌کاری دوری کنید، با یک دست نمی‌‌توان بیش از یک هندوانه برداشت. اختلافات خودتان را کنار بگذارید، به نظر می‌رسد حتما دلیلی وجود دارد که همیشه شما با بعضی کارها مخالف هستید، بنابراین قبل از اتخاذ هر تصمیمی مشورت بفرمایید و به حرفهای منطقی دیگران گوش بسپارید، سپس با هم بهتر می‌توانید موفقیت خودتان را جشن بگیرید. در تصمیم‌گیری‌ها همواره تنها نباشید، همسر بهترین مشاور و همراه می‌تواند باشد. به شرطی که یکدیگر را درک کنید، آنهایی هم که تنها هستند، زندگی را باید تغییر دهند.

فال نیمه ماه متولدین تیر در آوتاف

برای زندگی ات نیاز به زمان خالی داری. بعد از انجام دادن کارهای زیاد به استراحت و تفریح بپرداز. به سلامتی روحی و جسمی ات بیشتر توجه داشته باشد، اگر وسیله ای اضافه می بینی که مدت هاست از آن استفاده نکرده ای، سعی کن به کسی که احتیاجش دارد بدهی. فردی کوشا در همه زمینه ها مخصوصا علمی و تحصیلی هستی و از بحث های درسی هم لذت کامل می بری، پس با شروع سال تحصیلی جدید دوباره فرصت خودسازی ات را خواهی داشت. مطمئنا با تلاش و کوششی که از خودت نشان می دهی یکی از بهترین ها خواهی بود. از آدم های حسود دوری کن و از اطرافیانت زیاد شکایت نکن، فقط جلوی چشم آنها نباش و به حرف هایشان هم توجهی نکن. اگر همیشه مشغول انجام دادن کارهای خودت باشی زندگی را راحت تر خواهی گذراند. قدر همدم های همیشگی و خوبت را بدان، آنها از صمیم قلب دوستت دارند و پندهای عالی برای بهبود و پیشرفت زندگیت می دهند. با خدایت دردو دل کن، او همیشه صدای تو را می شنود و جواب هایش را به زودی در زندگی ات حس خواهی کرد. آنقدر در بزن تا درها به رویت گشوده شود. برای افراد خانواده ات وقت بیشتری بگذار و به حرف های آنها گوش بده. هرچه نسبت به آنها توجه داشته باشی پیش آنها عزیزتر خواهی بود. کارهای جدیدرا تجربه کن. افسوس گذشته را نخور، آنچه از گذشته باقی می ماند، خاطره است.

حتما بخوانید:  فال روزانه انبیا | فال انبیا روزانه 15 مرداد 99

فال نیمه ماه متولدین مرداد در آوتاف

برای رسدین به خواسته هایت کافی است کمی مورد تشویق و تحسین قرار بگیری. خوشبختانه شخص پرجنب و جوش و فعالی هستی و بسیار بر انجام کارهایت مسلطی. این قدر دنبال عیب و نقص دیگران نباش و آن روی سکه را هم ببین. خوشبختانه هوش سرشاری داری و به راحتی می توانی به جایگاه های بهتری دست یابی. به شرطی که اول بر خالق هستی توکل کرده و بعد تلاشت را مضاعف کنی. مدتی است سعی می کنی غم هایت را دلت پنهان کنی در حالیکه لازم است با دسوتان خردمند یا مشاوری آگاه ناراحتی هایت را بازگو کرده و تمام هیجانات منفی را از خود دور کنی. به زودی روزگار بر وفق مرادت خواد شد و هر آنچه را که در پی اش بودی به دست خواهی آورد کمتر در پی ظاهر افراد باش و تا می توانی زمانت را برای شناختن باطن آنها صرف کن. هدف های متعالی تری برای خودت تعیین کن زیرا تو استحقاق دستیابی به بهترین ها را داری. طی روزهای آینده پیشفرت بیشتری در کارهایت مشاهده خواهی کرد کمی رویاهایت را جدی بگیر و برای رسیدن به آن هایی که غیر ممکن نیست وقت بگذار. خود را از لذت زندگی دور نکن.

فال نیمه ماه متولدین شهریور در آوتاف

به نظر می رسد که برنامه های آخر هفته ای شما تکراری شده اند و حالا تصمیم دارید که استقلال خود را به دست آورید و در این برنامه ها دخل و تصرف داشته باشید. البته دوست ندارید ناگهانی و بی فکر عمل کنید. از این که می خواهید دست به تغییرات بزنید قصد بدی بدارید و اصلاً نیت تان این نیست که کسی را آزرده خاطر کنید. اما به شما توصیه می شود که فعلاً با همان رویه ی قبل پیش بروید، زمان مناسب برای تغییر به زودی فرا می رسد.

حتما بخوانید:  فال کارت روزانه | فال کارت 15 مرداد 99

فال نیمه ماه متولدین مهر در آوتاف

از اینکه یک سال به عمرت اضافه شده نگران نباش ، سن آدم بستگی به احساس او دارد . در مورد مردم قضاوت نکن و با دیگران به شور و بحث منشین . اگر کسی را دوست داری و او رغبتی نشان نمی دهد ، به او زمان بده . برای بر حق بودن نظراتت لازم نیست در هنگام بیان آن، انرژی زیادی از خودت نشان بدهی ، فقط در کمال آرامش اجازه بده کلمات از دهانت خارج شوند . یادت باشد که محترمانه صحبت کردن ، تأثیر بیشتری دارد . فکرها و انگیزه های جدیدی برای بهتر شدن زندگی ات ، سراغت می آیند . امتحانش کن ، زیرا نوآوری ، خودش پیشرفت ایجاد می کند . برنامه ای برای گردش با خانواده و دوستان بگذار . به نحوی جمعه هایت را با شادی پر کن ؛ زیرا در بقیه ایام هفته باید با تمرکز به کارت بپردازی . مثبت اندیشی ، راز موفقیت و آرامش است . در بعضی موارد نظرت را مثبت کن و ببین حکمت پروردگارت چیست . در لباس هایت تجدید نظر کن . بیشتر به لباس های نخی و الیاف طبیعی رو بیاور و بگذار همیشه احساس سبکی داشته باشی . به تغذیه ات بیشتر توجه کن و هر غذایی که جلویت گذاشتنذ را نخور و به مقدار کالری اش توجه داشته باش .

فال نیمه ماه متولدین آبان در آوتاف

ناخواسته گاهی اوقات قولی را که می دهید از یاد می برید فراموش نکنید که با خوش قولی و انجام آن ، احترام و اعتماد دیگران را به سوی خود جلب می کنید. زحمات زیادی را در راه هدفی متحمل شده اید که به زودی نتیجه مطلوبی را کسب می کنید . یک فرصت در زمینه نقل و انتقال برای تان فراهم می شود که اگر نظرتان مثبت است نباید در این زمینه تعلل کنید. ایده شما در مورد یک امر مهم مورد تایید دیگران قرار می گیرد و مورد تشویق نیز قرار می گیرید.

فال نیمه ماه متولدین آذر در آوتاف

در آغاز این نیمه ماه کسب پول و پس انداز حرف اول را برایتان خواهند زد و اگر در این مورد با احتیاط ودوراندیشی کامل عمل نکنید، قادر نخواهید بود تا رویاهای دور و درازتان را محقق سازید. به دوستانی که انتخاب میکنید بیشتر دقت کنید با کسانی که همنشینی میکنید و هم صحبت میشوید. مهمان به خانه تان می آید . تا چند روز آینده روزهای خسته کننده ای خواهید داشت اما پس از آن انرژیتان برای انجام کار دوچندان برابر میشود. سعی کنید بیشتر به خود توجه کنید . حتی الامکان کارهایی را انجام دهید که برایتان خوشایند است نه خسته کننده و از روی اجبار

حتما بخوانید:  فال زندگی روزانه | فال زندگی 15 مرداد 99

فال نیمه ماه متولدین دی در آوتاف

شایستگی‌های شما از چشم هیچ‌کس پنهان نیست پس چرا زمانتان را با کارهای بیهوده تلف میکنید و منتظر لفمه آماده هستید؟ در این نیمه ماه یک دوست قدیمی به دیدارتان خواهد آمد. از دیدن او خوشحال می‌شوید. موفقیت پیش روی شماست. به یک آرزویی که دارید می رسید ولی باید اندکی صبر کنید.سعی کنید به کسانی که فقط به ظاهر شما اهمیت می دهند و براساس آن قضاوت می کنند، اعتنا نکنید، چون دوستی با آنها فایده چندانی برایتان نخواهد داشت.

فال نیمه ماه متولدین بهمن در آوتاف

هر آشنایی تازه اندوهی تازه است، مگذارید که به نام شما را بخوانند. هر سلام سر آغاز دردناک یک خداحافظی است. بیشتر وقت خودتان را صرف کاری کنید که می‌دانید سودآور است، از پراکنده‌کاری‌ها بپرهیزید، با یک دست نمی‌توان بیشتر از یک هندوانه برداشت. روزهای آینده توام با بحران خواهد بود. مشکلی در کارها وجود دارد که می‌توان به سادگی آن را رفع و رجوع کرد. باید کاری کرد که روح و بدن، سالم و سرزنده باشد، بقیه کارها خودبه خود درست خواهد شد. یک موقعیت اجتماعی را نباید از دست داد، چرا که با افراد برجسته‌ای دمخور خواهید شد که برایتان موقعیت‌های فراوانی را ممکن است در چنته داشته باشند.~در کارها باید انعطاف داشت و از لجاجت دوری کرد. با یک تماس می‌توانید تمام کدورت‌ها را کنار بگذارید و به دست فراموشی بسپارید.

فال نیمه ماه متولدین اسفند در آوتاف

در حال حاضر برای پیشبرد هدف مورد نظرتان نیاز به حمایت اقتصادی دارید. اصلاً نگران نباشید با توکل به خدا این مشکل حل خواهد شد. در محیط کار یا تحصیلات تان به یک موفقیت تازه دست پیدا می کنید. به فکر تغییر در کارتان نباشید چرا که با درایت و پشتکار به زودی شاهد پیشرفت و موفقیت خواهید بود. به دنبال یک اتفاق خوب شادی زاید الوصفی نصیب شما می شود .

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۷ دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از سایت عالی تون.
  هر روز بهش سر می زنم.
  اما چرا قسمت فال ها دیگه بروز نمیشن؟
  منتظریم آوتاف جان

 2. خسته نباشید, هرشب بسایت آوتاف سر میزنم خواهشن تمام فالها رو ب روز رسانی کنید تا هرشب جدیدشو بخونم تشکر میکنم 👍

  • سلام
   با تشکر فراوان از همراهی شما
   تمامی مطالب سایت از جمله فال ها، همیشه بروزرسانی می شوند مگر اینکه مشکل فنی داشته باشیم.
   با احترام

 3. سلام خسته نباشید خدمت شما مدیر سایت, وااااای من ی دی ماهیم تمام فالهایی ک واسم میاد درست گفته شده, بعضیهاش خیلی خوشحالم میکنه انرژی میگیرم تا اخر روز هفته وحتی ماه کوک مبشم حالمو خوب میکنه مرسی بازم تشکر میکنم👍

 4. سلام قیمت دلار رو به لحظه میزدید رو به بالاست نمیزنید امروز ۱۴۵۰۰ بود

 5. با سلام و خسته نباشید

  پرسشی برایم پیش آمده: آیا این تاریخ ۹۸ سهوی بوده؟

  • سلام
   تیم تحریریه فراموش کرده بودند که عنوان رو تغییر بدهند.
   ادیت شد.
   ممنون از توجه و اطلاع رسانی شما دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *