فال نیمه ماه خرداد ۹۹ | فال نیمه اول خرداد ۹۹ فال نیمه ماه خرداد ۹۹ | فال نیمه اول خرداد ۹۹ | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه خرداد ۹۹ | فال نیمه اول خرداد ۹۹

فال نیمه ماه خرداد ۹۹ | فال نیمه اول خرداد ۹۹

فال نیمه ماه متولدین فروردین در آوتاف

از یک بحران مالی سخت و دشوار رنج میبرید و به نظر میرسد که هیچ راه حلی برای آن وجود ندارد. با دور ساختن ناامیدی و یاس، قدرت و اراده ی شما فراتر از تصور خواهد شد و به راه های جدیدی دست خواهید یافت. این نیمه ماه نیمه ماهی است که بایستی شروع تلاش کنید.

فال نیمه ماه متولدین اردیبشت در آوتاف

حساب و کتاب زندگی ات باید مشخص باشد . شاید برای یک بار دیگر لازم است همه کارهایی که به عنوان وظیفه به عهده گرفته ای را با شریکت بر روی کاغذ بیاوری و بنویسی تا در پایان هر نیمه ماه به اختلاف سوابق مالی و و یا اختلاف نظر برخورد نکنی . سعی در هیچ یک از کارهایت اختلافی به وجود نیاید و اگر آمد ، سریع در پی حل آن باش تا خیالت راحت شود . برای پیشرفت در رابطه عاطفی ات ، باید درست و حسابی وارد عمل شوی ، زیرا دیگر حوصله هر دوی شما به سر آمده . بهتر است در تصمیم گیری به دو جنبه عقل و احساس توجه کنی و از تجربه مشاوران خبره استفاده کنی . در کار جدیدی که در سرت است و دوست داری شانس خودت را بیابی ، بهتر است از پریدن از این شاخه به شاخه ای دیگر ، اجتناب کنی و وارد دنیای خواب و خیال و رویا پردازی نشوی ؛ وگرنه هیچ موفقیتی کسب نخواهی کرد . باید برای پیشرفت در زندگی ، واقع گرا باشی و دست از پشت کار و توکل بر خدا برنداری . دوستانی داری که تو را در همه حال درک می کنند ، پس بهتر است تو هم به آنها احساس خوب دوست داشتن را نشان دهی . مسائل را بزرگ تر و سخت تر از آن چیزی که هست تصور نکن و غصه هر روز را در همان روز بخور . بگذار فردا بیاید ، بعد نگران اتفاقات آن باش .

فال نیمه ماه متولدین خرداد در آوتاف

گاهی به صلاح نیست که به خواسته خود برسیم یا زمان دلخواه ما زمان مناسب رسیدن به خواسته مان نیست چون خدای تعالی صلاح بندگان را بهتر از خود آنان می داند، پس نگرانی های بیخود به خود راه ندهید و ب خداوند بزرگ توکل کنید. .در تصمیمی مردد هستید. بهتر است به نزدیکان‌تان اعتماد کنید و از آنها کمک بخواهید.متوجه رازی میشوید که برایتان باور نکردنی خواهد بود

فال نیمه ماه متولدین تیر در آوتاف

این دنیای به این بزرگی را اینگونه برای خود دار نکنید. کمی به تفریح بپردازید. مواظب تغییر هوا باشید تا گرفتار سرماخوردگی ها نشوید. اگر با کسی دلخوری دارید سعی کنید آن را رفع کنید. کمی قدم روی برایتان خوب است. ورزش را فراموش نکنید. همیشه به یاد خدا باشید. اگر مشکلی دارید حل خواهد شد انشالله. روزهای آخر نیمه ماه برایتان روزهای خوبی خواهد بود. گاه اختیارتان را کاملا از دست میدهید که این اصلا خوب نیست.

حتما بخوانید:  فال روزانه تاروت کبیر | فال تاروت کبیر روزانه 13 خرداد 99

فال نیمه ماه متولدین مرداد در آوتاف

در اندیشه نیمه ماه و فردا باشید به اشتباهات گذشته هیچ گاه پیله نکنید. از آنها عبرت بگیرید و بگذارید هر روز رویایی باشد باور نکردنی. بگذار هر روز عشقی باشد دچار شدنی و بگذار هر روز بهانه ای باشد حیات بخشیدنی. برای آن که زندگیتان شادمانه شود درابتدای امر خودتان را باور کنید اما هیچ گاه مغرور نشوید. راضی باشید ولی پیشرفت را فراموش نکنید. عشق را مهربانانه در آغوش بگیرید و همواره آن را ببخشایید. با اراده فولادین تصمیم گیری کنید و به سوی هدف گام بردارید. در برنامه ریزی جدیدتان برای زندگی نیرویتان را منسجم کنید و به خواسته هایتان عشق بورزید، عشقی صادقانه. عزمتان را جزم کنید. به جنگل که می روید بخشی از طبیعت گردید، خودتان را قوی سازید تا زندگیتان را آن گونه که می خواهید پیش ببرید و اراده کنید. به هر حال اگر بزرگ ترها می گویند؛ حالا زمانش است، باید به حرف آن ها گوش بدهید.

فال نیمه ماه متولدین شهریور در آوتاف

نیمه ماه تصویر روشنی از خواسته هایت داری و بهتر است تا می توانی برای رسیدن به آنها تلاش کنی. لازم است برخی احساساتت را مخفی نگه داری و در کارهای خصوصی دیگران هم دخالت نکنی. تو بسیاری از اوقات برای برآوردن خواسته ها و توقعات بسیار خود محور عمل می کنی،‌ در حالی که لازم است با دوستان خردمندت هم مشورت کنی. خوشبختانه اغلب دوستانت شخصیت مستقلی دارند و تو می توانی در اکثر زمینه ها از آنها بهترین مشاوره ها را بگیری. از آنجایی که تنوع و هیجان در کارها را دوست داری،‌می توانی در کارهایی که نیازمند خلاقیت است،‌ موفقیت بیشتری کسب کنی. این روزها سعی کن بجای صحبت کردن،‌بیشتر به سخنانت عمل کنی اما در وقت و زمان مناسب خود. پس بیهوده غصه نخور و به جای آن در همه امور عاقلانه فکر کن و عجولانه تصمیم نگیر. چراکه کامیابی با توست. کمی توقعاتت را کم کرده و با اطرافیانت مهربان تر رفتار کن. روزهای آرام و خوشی را پیش رو داری. مشکلی از مدت ها پیش ذهنت را به خود مشغول کرده و تو را بی قرار کرده حالا زمان حل آن فرا رسیده است. قدری صبور باش.

فال نیمه ماه متولدین مهر در آوتاف

در این نیمه ماه ،یکی از نزدیکان‌تان در تحقق بخشیدن قولی که به شما داده، دست دست می‌‌کند. قهر و دعوا و استفاده از زبان تند فایده‌ای ندارد. گاهی اوقات، صبر بیش از حد هم نتیجه عکس خواهد داشت. بهتر است خیلی دوستانه و با زبان نرم، قضیه را به او گوشزد کنید و از وی جواب بخواهید.از جایی‌که انتظارش را ندارید، هدیه یا پولی به دست‌تان می‌‌رسد که بسیار برای‌تان خوشایند است. خواب بدی را که دیده‌اید، خوب تعبیر کنید و بد به دل‌تان راه ندهید. صدقه گذاشتن می‌‌تواند بسیاری از بلاها را از شما دور کند.

حتما بخوانید:  فال هفتگی میلادی | فال هفته چهارم می (مه) 2020 از 22 تا 28

فال نیمه ماه متولدین آبان در آوتاف

برای خودت اهدافی داری و از چگونگی انجام آنها نیز آگاهی ، پس از فرصت بهره ببر و با اعتماد به نفس پیش برو. تخیلات خلاقی داری و بطور کلی حس ششمت بسیار قوی است. اگر در خودت حس مقاله نویسی می بینی، پس شروع به نوشتن کن. زیرا موفقیت در این رشته می تواند ازآن تو باشد. به آثار ادبی علاقه خاصی داری و به دوستانت معمولا کتاب هدیه می دهی. شک و تردید را از خودت دورکن. نگرش منفی را نسبت به کارهایی که انجام می دهی کنار بگذار وگرنه کم کم احساس خواهی کرد که قادر به هیچ کاری نیستی. بعضی وقت ها آنقدر در ارتباطت با دیگران حساس می شوی که هم اعصاب خودت را خرد می کنی و هم اعصاب طرف مقابلت را.ذکر و یاد خدا به تو انرژی بالایی می ده. هر روز در هر فرصتی که به دست می آوری سعی کن با خالقت حرف بزنی تا هیچ گاه احساس نکنی از او فاصله داری. با خانواده یا فامیل و یا با دوستانت به گشت و گذار برو و نگذار آخر هفته هایت فقط در خانه سپری شوند. اگر یکی از افراد خانواده به چالشی افتاده باید به کمک بشتابی و به او بگویی که واقعیت را بپذیرد و بداند که کم کردن سرعت و زمان دادن به مسائل بهترین گزینه است. اگر حس می کنی در کلاسی باید ثبت نام کنی معطل نکن و حتما در اسرع وقت این کار را انجام بده. هرچه علم و دانش داشته باشی بهتر از این است که از هیچ چیزی خیر نداشته باشی.

فال نیمه ماه متولدین آذر در آوتاف

از یک مشکل جسمانی که مدتی شما را آزار می داد، خلاص می شوید. در یک مجلس در گفتگوی حساسی شرکت می کنید و از نتایج به دست آمده بعداً بهره مند می شوید. در مورد ازدواجی که در زندگی شما مطرح شده یک نکته انحرافی وجود دارد که باید ابتدا به آن بپردازید و طالعتان نشان می دهد که در صورت آگاهی و پرداختن به آن، تصمیم گیری به مراتب آسان تر می شود. از موسیقی برای آرامش استفاده کنید و با کسانی که باعث تحریکات عصبی در شما می شوند معاشرت نکنید.

فال نیمه ماه متولدین دی در آوتاف

عجله نکنید. ممکن است دنیا همیشه آنگونه که شما میخواهید نچرخد اما همیشه اینگونه نخواهد بود. در نیمه اول آبان نیمه ماه شاید کمی با مشکلات دست و پنجه نرم کنید. اما نیمه دوم نیمه ماه برایتان رویایی خواهد بود. آرزوی بزرگی دارید. که به زودی بدان دست خواهید یافت. این نیمه ماه کمی مراقب رفتارهای خود باشید. رفتارهای خشن شما را از دیگران دور خواهد کرد. منتظر باشید که شانس همین روزها به سراغتان می آید. فقط مواظب باشید که این فرصت را از دست ندهید.

حتما بخوانید:  فال رابطه روزانه | فال رابطه 13 خرداد 99

فال نیمه ماه متولدین بهمن در آوتاف

ایده ها و نظرات میوه های فکر هستند، ولی باید خوشه چینی شوند و برای آن که ارزش آنها معلوم شود باید مورد استفاده قرار گیرند. ایده ها از هنگامی که پدید می آیند تا زمانی که تبدیل به راه های عملی برای بهتر کردن امور می شوند نیاز به مراقبت ویژه دارند. نگذارید افکار از ذهن شما فرار کنند. آنها را فورا روی کاغذ آورید و هر روز بر آن بیفزایید. برای رسیدن به خوشبختی باید درست تصمیم گیری کنید و یک راهکار این است که با افرادی که منظم هستند و کارهای خود را بر اساس یک برنامه منطقی انجام می دهند بیشتر معاشرت کنید. به زودی سودی مضاعف نصیب شما خواهد شد. خانه دلتان را خانه تکانی کنید و با تمام توان، شادی را فریاد بزنید تا غم از کنارتان برخیزد.او هنوز به فکر شماست، از اشتباهش بگذرید و با اوتماس بگیرید، چرا که او روی تماس گرفتن ندارد.

فال نیمه ماه متولدین اسفند در آوتاف

اگر شخصی حوصله حرف زدن ندارد ، به این معنی نیست که از دست تو عصبانی است . احتمال دارد آنچه که او را آزار می دهد ، مربوط به کار ، خانواده و یا پول باشد . فقط کافی است که در کنارش باشی تا او بر سر شوق و حرف زدن بیاید . در هنگام صحبت کردن با کسی که بسیار دوستش داری ، مراقب باش که کار به دعواهای همیشگی نرسد . سعی کن که در امور تجاری و کاری ، با دقت در مورد همه چیز فکر کنی . باید در محل کار توانایی های خودت را نشان دهی . اگر قرار است مصاحبه ای را انجام دهی ، از قبل خودت را آماده کن و با لباس مرتب و اعتماد به نفس برو . باید در این مصاحبه ، نقاط قوت خودت را به خوبی نشان دهی . اگر فردی از خانواده نیاز به کمک مالی دارد ، اگر موقعیت آن را داری ، در اسرع وقت به او کمک برسان . بیشتر اوقات ، در نحوه ابراز احساسات خود ، خیلی مراقب باش . گاهی خیلی زود عصبانی می شوی و مانند بمب ، به حالت انفجار می رسی . در چنین زمانی سعی کن از آن فضا خارج شوی و بعد از مدتی برگردی . از دوستان نیمه راه دوری کن . اگر تا کنون چند بار صدمه دیده ای ، راه خودت را از او جدا کن . در هنر پیشگی و نوازندگی استعداد خوبی داری . از فرصت هایت استفاده کن و اگر بتوانی در آموزشگاهی ثبت نام کن و مهارت خودت را با استادی بالاتر ببری . برای آینده ات بسیار خوب است . زندگی را آسان بگیر تا در عذاب نباشی .

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۷ دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از سایت عالی تون.
  هر روز بهش سر می زنم.
  اما چرا قسمت فال ها دیگه بروز نمیشن؟
  منتظریم آوتاف جان

 2. خسته نباشید, هرشب بسایت آوتاف سر میزنم خواهشن تمام فالها رو ب روز رسانی کنید تا هرشب جدیدشو بخونم تشکر میکنم 👍

  • سلام
   با تشکر فراوان از همراهی شما
   تمامی مطالب سایت از جمله فال ها، همیشه بروزرسانی می شوند مگر اینکه مشکل فنی داشته باشیم.
   با احترام

 3. سلام خسته نباشید خدمت شما مدیر سایت, وااااای من ی دی ماهیم تمام فالهایی ک واسم میاد درست گفته شده, بعضیهاش خیلی خوشحالم میکنه انرژی میگیرم تا اخر روز هفته وحتی ماه کوک مبشم حالمو خوب میکنه مرسی بازم تشکر میکنم👍

 4. سلام قیمت دلار رو به لحظه میزدید رو به بالاست نمیزنید امروز ۱۴۵۰۰ بود

 5. با سلام و خسته نباشید

  پرسشی برایم پیش آمده: آیا این تاریخ ۹۸ سهوی بوده؟

  • سلام
   تیم تحریریه فراموش کرده بودند که عنوان رو تغییر بدهند.
   ادیت شد.
   ممنون از توجه و اطلاع رسانی شما دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *