فال نیمه ماه آبان ۹۷ | فال نیمه دوم آبان ۹۷ فال نیمه ماه آبان 97 | فال نیمه دوم آبان 97 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه آبان ۹۷ | فال نیمه دوم آبان ۹۷

فال نیمه ماه آبان ۹۷ | فال نیمه دوم آبان ۹۷

فال نیمه ماه ۹۷

فال نیمه ماه متولدین فروردین در آوتاف

هنوز نیامده است ولی می آید. تا چیزی را نپذیریم نمی توانیم تغییرش دهیم. این را بدانید هیچ تلاشی بی نتیجه نیست. خوبی های امروز شما ممكن است فراموش شود تو همواره خوب باش، در پایان با خدای خود معامله كرده اید، هر آن چه هست میان تو و خدای توست. شب طولانی شده است، تا چشم های تو هست آفتاب جرات برآمدن ندارد. نگاهم كنید تا مثل صبح نورانی شوم هر چه خوبی كرده اید پس می گیرید. خوبی های شما ممكن است امروز و یا فردا فراموش شود اما شما همواره خوب باشید. در آتیه نزدیك، یك چشم انداز روشن در زندگیتان گشوده می گردد. هیچ گاه با زندگی قهر نكنید. یك پیشنهاد غیر منتظره شما را دلباخته می كند، چرا كه دلباخته ای دو آتیشه دارید…به یاد داشته باشید روزهای خوش زندگی در انتظار شماست، اما این دلیل نمی شود، قدر روزهای گذشته و حال را ندانید و به راحتی از آن بگذرید، باید از این روزها تجربه كسب كنید.

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین اردیبهشت در آوتاف

در کارتان گره ای افتاده. شما معمولا زود از کوره در می روید و لب به شکایت می گشایید. اگر هم از دست تان در برود و به طور اتفاقی تصمیم بگیرید در برابر ناملایمات زندگی صبر کنید، آنقدر تلخ و بداخلاق می شوید که اکثر اطرافیان از دورتان پراکنده می شوند. صبر و حوصله به خرج بدهید، ولی نه با گلایه و غرغر. بهتر است در انجام معامله ای که در پیش رو دارید، دست دست نکنید، اگر واقعا قصد خرید دارید عجله کنید که به نفع شماست. آشنایی با او به نفع هیچ کدام تان نیست، این رابطه عاقبتی ندارد.

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین خرداد در آوتاف

دریچه هایی از چندسو برایتان باز خواهد شد. ذهن شما به روی این دریچه گشوده شده و در زندگی به چیزهای جدیدی دست پیدا خواهید كرد كه بسیار كمك تان خواهد كرد. چیزهایی كه اتفاقاً در كنار شما بوده اند اما شما به آنها توجهی نداشته اید. وقتی متوجه چنین تغییراتی در دید خود شدید، بسیار خوشحال باشید و بدون ترس به كنكاش در زوایای تاریك خود بگردید. در مدت زمان بسیار كوتاه نتیجه خواهید گرفت و به قول معروف، زندگی از این رو به آن رو خواهد شد.

حتما بخوانید:  فال آبان 97 | فال ماهانه آبان 97 در آوتاف

فال نیمه اول ماه در آوتاف

فال نیمه ماه,فال نیمه اول ماه,فال نیمه دوم ماه,فال آوتاف

فال نیمه ماه متولدین تیر در آوتاف

اگر مجرد هستيد، اکنون زمان مساعد برای انتخاب همسری دلخواه در شهرهای دور فرا رسيده است. اعضای خانواده تان حرفهاي زيادی راجب خواستگار اخيرتان خواهند داشت. شايد بهتر باشد که گوش دل و جان به حرفهايشان بسپاريد .اين ماه برای مشاوره گرفتن زمان مناسبی برای شما خواهد بود.

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین مرداد در آوتاف

موضوع مطرح شده را باید به صورت رسمی انجام دهید و از حالت باری به هر جهت، آن را خارج کنید. روحیه شما یکی از وجوه مثبت در شما به شمار می رود و باید حداکثر استفاده از این روحیه بالا را ببرید. تمایل شما نسبت به یک موضوع مهم فقط نیمی از ماجراست و باید در طرف مقابل هم این تمایل را مشاهده کنید و بعد تصمیم لازم را اتخاذ نمایید. عدم موفقیت در مسائلی که امکان تکرار و یا جبران آنها وجود دارد، نباید ذهنتان را آزار بدهد بلکه باید از دلایل عدم موفقیت به عنوان عنصر راهنما برای جبران استفاده کنید.

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین شهریور در آوتاف

به نظر می رسد که بین دوستان تان محبوبیت دارید، به همین خاطر نمی توانید فرصت پیدا کنید تا اوقاتی را برای خودتان تنها باشید. امروز ممکن است به مجموعه ای از جریانات کشیده شوید و فردیت خود را از دست بدهید، یعنی می شوید یک نفر مثل خیلی های دیگر که خودشان را گم کرده اند. اما اگر بیشتر مشارکت کنید و نظرات تان را بگویید نتیجه ی بهتری خواهید گرفت. چیز خاصی برای ارایه کردن دارید و دیگران هم همه به شما چشم دوخته اند که خودی نشان دهید، پس بهترین های تان را به نمایش بگذارید.

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین مهر در آوتاف

در حال حاضر برای پیشبرد هدف مورد نظرتان نیاز به حمایت اقتصادی دارید. اصلاً نگران نباشید با توکل به خدا این مشکل حل خواهد شد. در محیط کار یا تحصیلات تان به یک موفقیت تازه دست پیدا می کنید. به فکر تغییر در کارتان نباشید چرا که با درایت و پشتکار به زودی شاهد پیشرفت و موفقیت خواهید بود. به دنبال یک اتفاق خوب شادی زاید الوصفی نصیب شما می شود .

فال نیمه دوم ماه در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین آبان در آوتاف

شخصی که اصلاً فکرش را نمی کردید بار بزرگی از روی دوش شما بر می دارد تازه آن وقت است که پی به بزرگواری آن فرد می برید . طرحی که به اتفاق چند تن از دوستان تان پی ریزی کرده اید حالا باید به کار بگیرید ، چرا که زمان مناسب برای اجرای آن فرا رسیده است پس فرصت را از دست ندهید . یکی از آشنایان تان که وضعیت چندان مناسبی ندارد نیازمند کمک و همراهی امثال شما است اما طبع بلند او اجازه نمی دهد اشاره ای به این موضوع داشته باشد بهتر است همراه سایر آشنایان به کمک او بشتابید .

حتما بخوانید:  فال pmc روزانه 25 آبان 97 | فال روزانه pmc پی ام سی

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه,فال نیمه اول ماه,فال نیمه دوم ماه,فال آوتاف

فال نیمه ماه متولدین آذر در آوتاف

آنقدر غرق در كارو درس هايتان شده ايد كه گاه فراموش ميكنيد اطرافيانتان به توجه شما احتياج دارند. كمي پياده روي براي سلامتيتان خوب است. به تغذيتان هم توجه كافي را داشته باشيد. در اين ماه سعي كنيد كمي به فكر خود باشيد. يك موقعيت خوب در اين ماه در پيش رو داريد. از بعضي افرادي كه دوست ندارند پيشرفتتان را ببينند و هميشه سعي ميكنند مانع آن شوند دوري كنيد. در همه چيز حد اعتدال را رعايت كنيد

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه متولدین دی در آوتاف

آن قدر با مردم به خوبی رفتار می کنی که بعد از مدت کوتاهی آنها احساس نزدیکی با تو می کنند و سفره دلشان را برایت باز می کنند. آرزوها و امیدهایت به آینده را با خدایت در میان بگذار. بعضی وقت ها احساس جاه طلبی می کنی و از روی غرور با زیر دستانت حرف می زنی. محیط کار را جدی بگیر، اما بعضی وقت ها هم جو شاد را با همکارانت تجربه کن. از این اتفاق های زندگی ات الهام بگیر. قرار ملاقات های مهمی خواهی داشت که به خودت اعتماد بیشتری داشته باش و همه چیز را به پروردپار مهربان بسپار. سعی کن در فضایی که مشغول به کار هستی یک موزیک آرام بخش هم پخش شود. بعد از مدت کوتاهی خواهی دید که چقدر روی اعصابت تاثیر گذاشته است. اگر در موردی کارت به جای قانونی کشید، یادت باشد که برای هرگفته ات باید دلیلی داشته باشی و الکی نمی شود چشم ها را بست و دهان را بازکرد. وقتی حس کردی زمان مهمی را داری می گذرانی، آنگاه است که باید با تمام قوای خودت به تلاش و کوشش بپردازی چراکه دیگر وقت استراحت کردن نیست. باید بدانی که هرکس قسمتی دارد. آنچه قسمت و نصیبت است را کسی نمی تواند از تو بگیرد. سعی کن آدم دم دمی مزاجی نباشی و روحیه پایدار و ثابتی از خودت نشان بدهی تا در نظر دیگران شخص قابل اعتمادی باشی. بیشتر مراقب گفته هایت باش و بیشتر روی کردار و رفتار خودت حساس باش تا روی کردار و گفتار دیگران.

حتما بخوانید:  فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از 19 تا 26 آبان 97

فال نیمه ماه آوتاف

فال نیمه ماه متولدین بهمن در آوتاف

در همه کارها سعی می کنی سنجیده و کامل رفتار و عمل کنی. یکی از خصوصیات خوبت این است مه از بهم ریختگی و بی نظمی بیزاری و سعی می کنی همیشه نظیم و ترتیب را رعایت نی. خوشبختانه فرد مستقلی هستی و خودت می دانی که نمی توانی همیشه از اطرفیانت انتظار حمایت،‌ همدلی و همراهی داشته باشی. چند وقتی است مانند سابق اشتیاق انجام کاری را نداری و روحیه ات مثل گذشته شاداب نیست. در حالی که مسئولیت هایی برعهده گرفته ای و حتما باید آنها را انجام دهی. سعی کن تا می توانی با انجام فعالیت های نشاط بخش مثل ورزش، گذراندن زمان با دوستان شاد و خردمند یا سفری کوتاه به منطقه ای خوش آب و هوا روحیه ات را ارتقا بدهی تا بتوانی به خوبی از عهده وظایفت بر بیایی. این روزها حتما برای خود و کارهایت مرزهایی تعیین کرده و اطرافیانت را هم از این موضوع آگاه کن. به لطف پروردگار مشکلاتت حل می شود و وضع مالی ات بهبود می یابد. به شرطی که غرورت را کنار بگذاری و قدری بیشتر نسبت به اطرافیانت نیکوکاری کنی. احتما در آینده ای نزدیک بر اثر ملاقاتی،‌ شغل و جایگاه بهتری به تو پیشنهاد می شود.

فال نیمه ماه سایت اوتاف

فال نیمه ماه متولدین اسفند در آوتاف

حقي از شما زايل شده است ولي با زبان نرمتري هم مي‌‌توان مقصر را متوجه خبط و خطايش كرد. اين روزها درگير يك اسباب‌كشي يا جابجايي شغلي هستيد كه وقتتان را خيلي به خودش مشغول مي‌‌كند. تنوع، چيز خوبيست، روح آدم را نوازش مي‌‌دهد ولي يادتان باشد تنوع را به قيمت اسراف و ريخت و پاش بيجا، ايجاد نكنيد.درخواستي از شما مي‌‌شود. بدون فكر كردن، از سر بي‌‌حوصلگي يا عصبانيت به مخاطبان جواب ندهيد كه حتما پشيمان خواهيد شد.

فال نیمه ماه سایت آوتاف

فال نیمه ماه آبان ۹۷ | فال نیمه دوم آبان ۹۷

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۵ دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از سایت عالی تون.
  هر روز بهش سر می زنم.
  اما چرا قسمت فال ها دیگه بروز نمیشن؟
  منتظریم آوتاف جان

 2. خسته نباشید, هرشب بسایت آوتاف سر میزنم خواهشن تمام فالها رو ب روز رسانی کنید تا هرشب جدیدشو بخونم تشکر میکنم 👍

  • سلام
   با تشکر فراوان از همراهی شما
   تمامی مطالب سایت از جمله فال ها، همیشه بروزرسانی می شوند مگر اینکه مشکل فنی داشته باشیم.
   با احترام

 3. سلام خسته نباشید خدمت شما مدیر سایت, وااااای من ی دی ماهیم تمام فالهایی ک واسم میاد درست گفته شده, بعضیهاش خیلی خوشحالم میکنه انرژی میگیرم تا اخر روز هفته وحتی ماه کوک مبشم حالمو خوب میکنه مرسی بازم تشکر میکنم👍

 4. سلام قیمت دلار رو به لحظه میزدید رو به بالاست نمیزنید امروز ۱۴۵۰۰ بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *