فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از ۲۰ دی تا ۲۶ دی ۹۸ فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از 20 دی تا 26 دی 98 | آوتاف
خانه / فال / فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از ۲۰ دی تا ۲۶ دی ۹۸

فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از ۲۰ دی تا ۲۶ دی ۹۸

فال هفتگی عشق ۹۸ / فال عشق هفتگی ۹۸

هر چیزی که مربوط به عشق و عاشقی باشد برای اکثر افراد جذاب است. از مطالب و مقالات در مورد عشق گرفته تا تست روانشناسی و فال و طالع بینی. ماهیت فال و طالع بینی به خودی خود برای همه افراد جذاب است جتی کسانی که به فال و طالع بینی اعتقاد ندارند هم اگر مطلبی در مورد فال ببینند، نیم نگاهی به آن می اندازند و اگر فال و طالع بینی عشق باشد که شاید با دقت بیشتری بخوانند! فال عشق یکی از پرطرفدارترین فال و طالع بینی هایی است که چند سالی است رونق گرفته است. سایت آوتاف اولین سایتی است که فال عشق را منتشر می کند. ما در سایت آوتاف، هم فال عشق روزانه منتشر می کنیم که هر روز فال عشق متولدین ماه های مختلف را درج می کنیم و هم فال عشق هفتگی که به صورت هفته ای در سایت درج می شود. در این بخش فال عشق هفته را برای شما همراهان عزیز و محترم آوتاف تهیه و تنظیم کرده ایم که دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید و نظرات ارزشمندتان را در قسمت کامنت ها برایمان درج کنید.

فال هفتگی عشق از ۲۰ دی تا ۲۶ دی ۹۸

فال هفتگی عشق متولدین فروردین / فال عشق هفتگی متولدین فروردین

زمان زیادی را تنها می گذرانید و در رویاهای خود با یک عشق رمانتیک زندگی می کنید. از این عشق خیالی بیشتر از واقعیت لذت می برید. اگر در رابطه هستید این هر دو زمان بیشتری برای تنها بودن نیاز دارید. پس منتظر نمانید و کمی هم به مخفی گاه سری خود بروید.

فال هفتگی عشق متولدین اردیبهشت / فال عشق هفتگی متولدین اردیبهشت

این هفته در زندگی عاشقانه خود زیاد سورپرایز می شوید. درست زمانی که احساس می کنید همه چیز رو به راه است همسرتان کاری انجام می دهد که شما را متعجب می کند و نمی توانید بفهمید که او نسبت به شما چه فکری می کند یا چه احساسی دارد. آرامش خود را حفظ کنید زیرا این رفتار کاملا موقتی است. بعد از روز جمعه می خواهید بیشتر روی ایجاد یک ارتباط دوستانه واقعی با شریک عاطفی تان تمرکز کنید. از طرفی از مشکلات پیچیده خسته شده اید و می خواهید استراحتی به خودتان بدهید.

حتما بخوانید:  فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه ژانویه 2020

فال هفتگی عشق متولدین خرداد / فال عشق هفتگی متولدین خرداد

این هفته به هر طریقی توقف ناپذیر هستید.عطارد وارد نشانه شما شده و به شما کمک می کند با دیگران رابطه موثرتری برقرار کنید. محبوب یا هر شخص دیگری به حرف های شما گوش می دهد و به افکارتان ارزش می دهد. زحل بعد از مدت ها عقب نشینی در بخش رومنس طالعتان حرکت مستقیم دارد و تمام عذر و بهانه ها و به تاخیر انداختن های بین شما و محبوب از بین می رود. با حضور ماه نو آمادگی یک شروع تازه در رابطه را دارید.

فال هفتگی عشق متولدین تیر / فال عشق هفتگی متولدین تیر

درست است که احساس می کنید رابطه پربار و پر برکتی دارید اما به نظر می رسد یکی از شما در مورد جنبه مالی یک رابطه مشترک آنقدرها که باید واقع بین نیست. اگر یکی از شما در سرمایه گذاری اشتباه کند هر دو باید تاوانش را پس بدهید. این هفته متوجه می شوید که دیدگاه های متفاوتی نسبت به پول و سرمایه گذاری دارید. اما جادوی عشق را فراموش نکنید عشق همه چیز را خود به خود حل خواهد کرد.

فال عشق هفتگی,فال هفتگی عشق

فال هفتگی عشق متولدین مرداد / فال عشق هفتگی متولدین مرداد

این هفته عشق افسانه ای را در رابطه تجربه خواهید کرد و شیرین ترین لحظات را در رابطه عاشقانه می گذرانید. هیچ کمبودی در رابطه احساس نمی کنید. اگر مجرد هستید به اتفاقاتی که در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه می افتد دقت کنید. نیمه گمشده تان به شما نزدیک شده است.

فال هفتگی عشق متولدین شهریور / فال عشق هفتگی متولدین شهریور

این هفته همسرتان در موفقیت های حرفه ای حمایت تان می کند و شما را با یک متخصص آشنا می کند. او بهترین مشوق شماست و به شما کمک می کند در مسیر حرفه ای خود اعتماد به نفس تان را از دست ندهید. اگر با همکاران تان دچار مشکل شده اید آن را با محبوب در میان بگذارید. او ممکن است راه حل های خوبی پیش پای تان بگذارد. اگر مجرد هستید با فردی که به کارتان مربوط می شود آشنا می شوید.

حتما بخوانید:  فال انگلیسی روزانه | فال انگلیسی 27 دی 98

فال هفتگی عشق متولدین مهر / فال عشق هفتگی متولدین مهر

دیگر نمی توانید به محبوب آنطور که باید تکیه کنید. در واقع او بیشتر مشکل ایجاد می کند تا این که در پیدا کردن راه حل کمک تان کند. وقتش رسیده است که به ریشه مشکلات رابطه فکر کنید. اگر در رابطه احساس امنیت نمی کنید باید به فکر تغییر باشید.

فال هفتگی عشق متولدین آبان / فال عشق هفتگی متولدین آبان

این هفته در رابطه با مسائل عاشقانه به توصیه های دوستان تان گوش دهید. یکی از آن ها مشاوره های عاطفی می دهد اما دیگری برای پیدا کردن مسیر عاطفی تان به شما پیشنهاد فالگیر یا طالع بین می دهد. می توانید توصیه های هر دو را بپذیرید با مقایسه کردن آن ها به چیزهای جالبی می رسید.

فال عشق هفتگی,فال هفتگی عشق

فال هفتگی عشق متولدین آذر / فال عشق هفتگی متولدین آذر

این هفته در زمینه شغلی بسیار بلندپرواز هستید اما در عین حال کمی هم نا امید هستید زیرا احساس می کنید همه چیز طبق برنامه های شما پیش نمی رود. این احساس ناامیدی در زندگی عاشقانه شما هم تاثیر منفی می گذارد زیرا تمام عصبانیت و ناراحتی خود را روی محبوب خالی می کنید. اگر مجرد هستید این هفته از یک جمع دوستانه لذت می برید و شخصی را ملاقات می کنید که نظرتان را به خود جلب می کند.

فال هفتگی عشق متولدین دی / فال عشق هفتگی متولدین دی

هوشیاری شما نسبت به ارزش های خودتان باعث می شود تغییراتی اساسی در زندگی عاشقانه تان ایجاد کنید. اگر محبوب به شما ارزش نمی دهد یا به شما خیانت کرده است مثل آدم های دیگر که شوکه، غمگین و افسرده می شوند از خودتان واکنش نشان نمی دهید. درست است که به شما ضربه زده است اما با قدرتی که دارید و ارزشی که برای خودتان قائل هستید واکنش درستی به این مشکل نشان می دهید.

حتما بخوانید:  فال هفتگی میلادی | فال هفته دوم ژانویه 2020 از 8 تا 14

فال هفتگی عشق متولدین بهمن / فال عشق هفتگی متولدین بهمن

این هفته با محبوب رابطه عاطفی عمیقی خواهید داشت و هر دو از ارتباط ذهنی که با هم دارید خشنود هستید. ایده هایی که به ذهن تان می رسد را با او در میان می گذارید و از او می خواهید شما را حمایت کند. اگر قرار است قرارداد مشترکی “قرارداد کاری یا خرید خانه” را با هم امضا کنید این هفته بهترین زمان است.

فال هفتگی عشق متولدین اسفند / فال عشق هفتگی متولدین اسفند

این هفته نپتون سیاره حاکم بر نشانه شماست و با حرکت عقب نشینی شما را ناامید و فکرتان را آشفته می کند اما سرانجام چیزهایی که در زندگی عاشقانه نمی توانستید ببینید و یا نمی دیدید آشکار می شوند. وقتش رسیده از خواب بیدار شوید و واقعیت ها را ببینید.

فال هفتگی عشق

فال عشق هفتگی ۹۸

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۸ دیدگاه

 1. سلام تشکر بابت تهیه متون زیبا وبسایتتون به امید پیشرفت روز افزون

 2. سلام و درود فراوان وب سایت بسیار زیبا و مفیدی دارید.

 3. سلام وخسته نباشید ب مدیر سایت, تشکر میکنم واس تمام زحماتتون من از همه ی مطالب سایتتون دیدن میکنم لذت میبرم خلاصه کارم شده چرخیدن داخل این سایت 👍👏👏👏👏

  • سلام
   خوشحالیم از اینکه تونستیم رضایت شما عزیزان رو جلب کنیم.
   ممنون از شما

 4. سلام
  چرا آپدیت نمیشه این فال؟

 5. مریم‌ آریا

  سلام چرا این فال به روزرسانی نمیشه

  • سلام
   سایت خارجی که سایت منبع فال عشق هفتگی هست، چند هفته این فال را آپدیت نمی کنند، مسلما ما هم آپدیت نمی شویم، در صورت ادامه عدم بروزرسانی سایت منبع، فال جدید، ترجمه و جایگزین می شود.
   سپاس از همراهی شما دوست عزیز آوتاف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *