فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از ۳ تا ۱۰ خرداد ۹۸ فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از 3 تا 10 خرداد 98 | آوتاف
خانه / فال / فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از ۳ تا ۱۰ خرداد ۹۸

فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از ۳ تا ۱۰ خرداد ۹۸

فال هفتگی عشق ۹۸ / فال عشق هفتگی ۹۸

هر چیزی که مربوط به عشق و عاشقی باشد برای اکثر افراد جذاب است. از مطالب و مقالات در مورد عشق گرفته تا تست روانشناسی و فال و طالع بینی. ماهیت فال و طالع بینی به خودی خود برای همه افراد جذاب است جتی کسانی که به فال و طالع بینی اعتقاد ندارند هم اگر مطلبی در مورد فال ببینند، نیم نگاهی به آن می اندازند و اگر فال و طالع بینی عشق باشد که شاید با دقت بیشتری بخوانند! فال عشق یکی از پرطرفدارترین فال و طالع بینی هایی است که چند سالی است رونق گرفته است. سایت آوتاف اولین سایتی است که فال عشق را منتشر می کند. ما در سایت آوتاف، هم فال عشق روزانه منتشر می کنیم که هر روز فال عشق متولدین ماه های مختلف را درج می کنیم و هم فال عشق هفتگی که به صورت هفته ای در سایت درج می شود. در این بخش فال عشق هفته را برای شما همراهان عزیز و محترم آوتاف تهیه و تنظیم کرده ایم که دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید و نظرات ارزشمندتان را در قسمت کامنت ها برایمان درج کنید.

فال هفتگی عشق از ۳ تا ۱۰ خرداد ۹۸

فال هفتگی عشق متولدین فروردین / فال عشق هفتگی متولدین فروردین

اگر مجرد هستید این هفته زمان رها کردن توقعات رمانتیک است و باید منتظر فرصت های شگفت انگیز باشید. ممکن است فردی با فردی از کشور یا شهری دیگر ملاقاتی داشته باشید یا با فردی آشنا شوید که دیدگاه های فلسفی و معنوی شگفت انگیزی درباره عشق و زندگی دارد. اگر در رابطه ای هستید شما و فرد مقابلتان ممکن است برنامه سفری را بریزید.

فال هفتگی عشق متولدین اردیبهشت / فال عشق هفتگی متولدین اردیبهشت

اگر در رابطه ای هستید یا متاهل هستید از جانب او سود و منفعت مالی خواهید برد. او شاهد پیشرفتی غیرمنتظره بیشتر از آن چه انتظار می رفت خواهد بود و هر دوی شما این پیشرفت را با هم جشن می گیرید. هر دو با همکاری هم پس انداز می کنید. این پس انداز می تواند مربوط به خرید خانه یا زمین و یا مربوط به بیمه بازنشستگی باشد.

حتما بخوانید:  فال کارت سه تایی روزانه | فال کارت سه تایی 5 خرداد 98

فال هفتگی عشق متولدین خرداد / فال عشق هفتگی متولدین خرداد

این هفته توافق رابطه ای سهم طالع شماست. ونوس در اواسط هفته وارد بخش رابطه شما می شود و تا دو هفته دیگر در جای خود باقی می ماند. در طول این مدت شما و عشقتان از آرامش بی نظیری در رابطه خود لذت خواهید برد. این روزها احتمال این که به فردی متعهد شوید بسیار زیاد است و حتی آمادگی ازدواج با او را خواهید داشت.

فال هفتگی عشق متولدین تیر / فال عشق هفتگی متولدین تیر

یک انرژی قوی بین شما و همسرتان هست که ممکن است از آن به طور سازنده یا به طور مخرب استفاده کنید. مریخ و پلوتو در بخش رابطه و شراکت جدول شما به هم می پیوندند و هر دوی شما لحظات بسیار خوبی را با هم خواهید گذراند. احتمال این که وارد بحث شوید زیاد است پس سعی کنید تا جایی که می توانید مراقب درگیری ها باشید و بحث ها را به خوبی هدایت کنید.

فال عشق هفتگی,فال هفتگی عشق

فال هفتگی عشق متولدین مرداد / فال عشق هفتگی متولدین مرداد

ونوس وارد بخش عشق طالع شما می شود و تا دو هفته آینده در همین بخش باقی می ماند و این برای شما که مجرد هستید نشانه خوبی برای دیدار با فردی جدید است. فردی که توانایی تسخیر قلب شما را دارد. پذیرای تجربیات جدید و ملاقات با فردی جدید باشید تا به طور شگفت انگیزی سورپرایز شوید.

فال هفتگی عشق متولدین شهریور / فال عشق هفتگی متولدین شهریور

یک درگیری شدید در رابطه عاشقانه شما ناآرامی و ناراحتی ایجاد می کند. این هفته در بحث هایی که دارید خصوصیات منفی محبوب بیشتر به چشم تان می آید. اوقات تلخی ها اوج می گیرد. ارتباط بین مریخ و پلوتون به روابط عاشقانه شما شدت می دهد و تا جایی می توانید باید انرژی خود را به پای رابطه تان بریزید.

حتما بخوانید:  فال تک نیت روزانه | فال تک نیت 5 خرداد 98

فال هفتگی عشق متولدین مهر / فال عشق هفتگی متولدین مهر

این هفته به دلیل حرکت ونوس در بخش پیغام های عاشقانه جدول شما ارتباط بین شما و همسرتان بسیار رضایت بخش خواهد بود. تصمیم بسیار مهمی را در رابطه ای که دارید خواهید گرفت. این تصمیم ممکن است در رابطه با مسائل مالی باشد. تمام گفتگوهای بین شما کاملا مثبت هستند. در اواسط هفته یکی از شما ممکن است چیزی بگوید که فرد مقابل را دچار شوک کند. اگر نسبت به دیدگاه های همسرتان احساس مثبتی ندارید در رابطه با آن با هم گفتگو کنید.

فال هفتگی عشق متولدین آبان / فال عشق هفتگی متولدین آبان

این هفته قدرت کلماتی که به زبان می آورید بسیار عمیق هستند پس باید مراقب باشید که کلماتتان تاثیر منفی روی محبوب نگذارد. شاید نیت شما به زبان آوردن کلمات خشونت آمیز نباشد اما درک او اینگونه خواهد بود. و اما خبر خوب: با ورود خورشید به نشانه شما در اوایل هفته همسرتان بیشتر روی جنبه های مثبت شخصیتی شما تمرکز می کند و کلمات خشونت آمیز را به فراموشی سپرده می شود.

فال عشق هفتگی,فال هفتگی عشق

فال هفتگی عشق متولدین آذر / فال عشق هفتگی متولدین آذر

پیشرفت منحصر به فردی در اعتماد به نفس شما ایجاد می شود که در مسائل روابط عاشقانه شما نیز تاثیر بسزایی خواهد داشت. ونوس در روز دوشنبه وارد نشانه شما می شود و تا دو هفته دیگر در صورت فلکی قوس باقی خواهد ماند. در نتیجه سرشار از جذبه، زیبایی و احساس مثبت خواهید بود. اگر مجرد هستید به توجهاتی که از فردی دریافت می کنید توجه کنید. اگر هم متاهل هستید توسط همسرتان احساسات مثبتی چون عشق و ارزش دریافت خواهید کرد.

حتما بخوانید:  فال pmc روزانه 5 خرداد 98 | فال روزانه pmc پی ام سی

فال هفتگی عشق متولدین دی / فال عشق هفتگی متولدین دی

جذابیت ها و توانایی های شما این هفته غیر قابل انکار به نظر می رسند. مریخ اخیرا در نشانه شما جا خوش کرده و شوق عشق را در شما ایجاد کرده است. پلوتون سیاره جذابیت نیز در نشانه شماست و در روز پنجشنبه این دو سیاره در کنار یکدیگر قرار خواهند گرفت. در نتیجه این روزها از انرژی و احساس عاشقانه ای که نسبت به همسرتان دارید لذت خواهید برد.

فال هفتگی عشق متولدین بهمن / فال عشق هفتگی متولدین بهمن

ونوس سیاره عشق در روز دوشنبه وارد بخش دوستی شما می شود و تا دو هفته دیگر در همان بخش باقی می ماند. بنابراین هر نوع جاذبه و کششی در رابطه شما ممکن است منجر به ایجاد روابط رمانتیک شود. یکی از دوستانتان شما را با فردی که تشخیص داده می تواند فرد مناسبی برای شما باشد آشنا می کند. دیدار با او ممکن است موفقیت آمیز باشد.

فال هفتگی عشق متولدین اسفند / فال عشق هفتگی متولدین اسفند

این هفته همسرتان باعث می شود که بهتر از قبل باشید و این ممکن است باعث پیشرفت در موقعیت شما شود. او شما را با فردی آشنا می کند که به پیشرفت شغلی تان کمک زیادی می کند پس منتظر یک جلسه معارفه باشید. در حرفه خود با فردی آشنا می شوید که ممکن است حس مثبت دو طرفه بین شما ایجاد شود. پس سعی کنید از آن سرسری نگذرید.

فال هفتگی عشق

فال عشق هفتگی ۹۸

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۸ دیدگاه

 1. سلام تشکر بابت تهيه متون زيبا وبسايتتون به اميد پيشرفت روز افزون

 2. سلام و درود فراوان وب سايت بسيار زيبا و مفيدي داريد.

 3. سلام وخسته نباشید ب مدیر سایت, تشکر میکنم واس تمام زحماتتون من از همه ی مطالب سایتتون دیدن میکنم لذت میبرم خلاصه کارم شده چرخیدن داخل این سایت 👍👏👏👏👏

  • سلام
   خوشحالیم از اینکه تونستیم رضایت شما عزیزان رو جلب کنیم.
   ممنون از شما

 4. سلام
  چرا آپدیت نمیشه این فال؟

 5. مریم‌ آریا

  سلام چرا این فال به روزرسانی نمیشه

  • سلام
   سایت خارجی که سایت منبع فال عشق هفتگی هست، چند هفته این فال را آپدیت نمی کنند، مسلما ما هم آپدیت نمی شویم، در صورت ادامه عدم بروزرسانی سایت منبع، فال جدید، ترجمه و جایگزین می شود.
   سپاس از همراهی شما دوست عزیز آوتاف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *