فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از ۱۹ تا ۲۶ آبان ۹۷ فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از 19 تا 26 آبان 97 | آوتاف
خانه / فال / فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از ۱۹ تا ۲۶ آبان ۹۷

فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از ۱۹ تا ۲۶ آبان ۹۷

فال هفتگی عشق ۹۷ / فال عشق هفتگی ۹۷

هر چیزی که مربوط به عشق و عاشقی باشد برای اکثر افراد جذاب است. از مطالب و مقالات در مورد عشق گرفته تا تست روانشناسی و فال و طالع بینی. ماهیت فال و طالع بینی به خودی خود برای همه افراد جذاب است جتی کسانی که به فال و طالع بینی اعتقاد ندارند هم اگر مطلبی در مورد فال ببینند، نیم نگاهی به آن می اندازند و اگر فال و طالع بینی عشق باشد که شاید با دقت بیشتری بخوانند! فال عشق یکی از پرطرفدارترین فال و طالع بینی هایی است که چند سالی است رونق گرفته است. سایت آوتاف اولین سایتی است که فال عشق را منتشر می کند. ما در سایت آوتاف، هم فال عشق روزانه منتشر می کنیم که هر روز فال عشق متولدین ماه های مختلف را درج می کنیم و هم فال عشق هفتگی که به صورت هفته ای در سایت درج می شود. در این بخش فال عشق هفته را برای شما همراهان عزیز و محترم آوتاف تهیه و تنظیم کرده ایم که دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید و نظرات ارزشمندتان را در قسمت کامنت ها برایمان درج کنید.

فال هفتگی عشق از ۱۹ تا ۲۶ آبان ۹۷

فال هفتگی عشق متولدین فروردین / فال عشق هفتگی متولدین فروردین

اگر در رابطه هستید باید به دنبال پیشرفت باشید. پارتنرتان خبرهای مالی خوبی به شما می دهد. یا او پیشرفت خواهد کرد و یا هر دو تصمیم می گیرید که با هم سرمایه گذاری کنید. ونوس در حال عقب نشینی است اما در زاویه مناسبی نسبت به مریخ سیاره حاکم بر طالعتان قرار دارد. اگر مجرد هستید هنگامی که با دوستان تان بیرون رفته اید با فردی آشنا می شوید و احساس می کنید او را قبلا می شناسید.

حتما بخوانید:  فال هفتگی آوتاف | فال هفته چهارم آبان 97 (از 22 تا 28 آبان)

فال هفتگی عشق متولدین اردیبهشت / فال عشق هفتگی متولدین اردیبهشت

این هفته یک شروع تازه در رابطه خواهید داشت. هر دو آمادگی یک شروع تازه که به رابطه قوت ببخشد دارید. اگر با شخصی در حال آشنایی هستید او نسبت به شما احساس مالکیت نشان می دهد و این حس خوشایندی به شما می دهد.

فال هفتگی عشق متولدین خرداد / فال عشق هفتگی متولدین خرداد

ماه نوامبر برای شما یک ماه عاشقانه است و این هفته اوج خواهد گرفت. مشتری سیاره خوشبختی بعد از ۱۲ سال اولین بار است که در بخش روابط طالعتان در حرکت است. اگر با فردی در حال آشنایی هستید و همه چیز خوب پیش می رود در آینده نه چندان دور شما ازدواج دیده می شود. البته این انرژی تا ماه آینده در طالع شما جریان دارد پس نباید همین هفته انتظار درخواست ازدواج داشته باشید. اگر مجرد هستید با فرد ایده آل تان آشنا می شوید فردی که در کنارش شاد هستید.

فال هفتگی عشق متولدین تیر / فال عشق هفتگی متولدین تیر

ماه نو درست در بخش رومنس طالعتان لانه کرده است. شخصی به شما نزدیک شده است که قصد سواستفاده از شما را دارد پس مراقب باشید و قبل از وابستگی او را از زندگی خود بیرون بیندازید.

فال عشق هفتگی,فال هفتگی عشق

فال هفتگی عشق متولدین مرداد / فال عشق هفتگی متولدین مرداد

مشتری سیاره نعمت و خوشبختی برای اولین بار بعد از سال ها وارد بخش عشق واقعی طالعتان شده است و تا اواسط ماه آینده منتظر آشنایی با شخصی که شما را به زندگی خوش بین می کند و قلب تان را به دست می آورد باشید. اگر در رابطه متعهد هستید تا پایان امسال احتمال آمدن عضو سوم خانواده بسیار زیاد است.

حتما بخوانید:  فال روزانه انبیا | فال انبیا روزانه 23 آبان 97

فال هفتگی عشق متولدین شهریور / فال عشق هفتگی متولدین شهریور

اگر در رابطه هستید برملا شدن یک راز باعث می شود بیشتر از همیشه به هم نزدیک تر شوید و رابطه بهتری داشته باشید. شاید لحظه افشای این راز احساس خوبی نداشته باشید اما با صحبت کردن درباره آن رها می شوید و آرامش پیدا می کنید. اگر مجرد هستید رابطه ای که در آن احساس پوچی می کنید را ترجیح می دهید نداشته باشید و در تنهایی خود زندگی کنید.

فال هفتگی عشق متولدین مهر / فال عشق هفتگی متولدین مهر

ونوس در نشانه شما در حال عقب نشینی است. در واقع در عشق و رابطه ای که دارید بسیار خوشحال و هیجان زده هستید. ونوس با مریخ که اکنون در بخش رومنس طالعتان است در ارتباط است و فرصتی را برای ارتباط دوباره با عشق سابقتان فراهم می کند. احتمال دیگری که در طالعتان وجود دارد این است که دیدگاهتان را نسبت به شخصی که با او در رابطه هستید تغییر می دهید. تا امروز فکر می کردید او گزینه مناسبی برای شما نیست اما در افکارتان تجدید نظر خواهید کرد.

فال هفتگی عشق متولدین آبان / فال عشق هفتگی متولدین آبان

احساس می کنید زندگی در دستان تان است و با اولین گام هایی که بردارید به هر چیزی که بخواهید می رسید. می دانید که در زندگی عاشقانه آرامش کلید اساسی است. بنابراین این هفته تمام آشفتگی هایی که در رابطه تجربه کرده اید را برطرف می کنید. نگران نباشید این هفته برای شما هفته خوب و آرامی است.

فال عشق هفتگی,فال هفتگی عشق

فال هفتگی عشق متولدین آذر / فال عشق هفتگی متولدین آذر

سیاره مشتری وارد طالع شما شده و شانس و نعمت و خوشبختی همه جا دنبال تان خواهد آمد و تا زمانی که این سیاره در نشانه شماست به دست آوردن هر چیزی برای شما ممکن است.

حتما بخوانید:  فال روزانه تاروت کبیر | فال تاروت کبیر روزانه 23 آبان 97

فال هفتگی عشق متولدین دی / فال عشق هفتگی متولدین دی

این هفته هیچ آشفتگی در زندگی عاشقانه شما دیده نمی شود. اورانوس سیاره تغییر ناگهانی از بخش رومنس طالعتان بیرون آمده و باعث ثبات بخشیدن به این بخش از زندگی تان شده است. شخصی احساسات شما را برانگیخته و ذهن تان را درگیر کرده است اما ظاهرا هیچ تعهدی از جانب او نمی بینید. اکنون زمان کافی برای آرام کردن خود حفظ تعادل دارید. اگر قرار باشد رابطه ادامه داشته باشد این اتفاق خواهد افتاد در غیر اینصورت آمادگی ادامه زندگی بدون این رابطه را دارید.

فال هفتگی عشق متولدین بهمن / فال عشق هفتگی متولدین بهمن

تا زمانی که مریخ در نشانه شما در حرکت است انرژی زیادی دارید این انرژی را هدر ندهید چون قرار نیست تا ۲ سال دیگر این اتفاق بیفتد. به نظر می رسد تصمیم دارید یک رابطه روحانی عمیق با همسرتان برقرار کنید و حتی اختلاف عقاید هم باعث محکم تر شدن رابطه تان می شود. در واقع این هفته کاملا بیدار می شوید.

فال هفتگی عشق متولدین اسفند / فال عشق هفتگی متولدین اسفند

اگر در رابطه هستید و مشکل مالی دارید این هفته تمام این گره ها را با کمک همدیگر باز می کنید. در واقع این هفته زندگی چندان رمانتیکی نخواهید داشت و بیشتر به گره های زندگی می پردازید. یکی از شما در سرمایه گذاری اشتباه کرده یا بدون مشورت با دیگری پول قرض کرده است. اکنون زمان پشیمانی یا سرزنش کردن نیست بلکه زمان پیدا کردن راه حل است.

فال هفتگی عشق | فال عشق هفتگی از ۱۹ تا ۲۶ آبان ۹۷

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۴ دیدگاه

 1. سلام تشکر بابت تهيه متون زيبا وبسايتتون به اميد پيشرفت روز افزون

 2. سلام و درود فراوان وب سايت بسيار زيبا و مفيدي داريد.

 3. سلام وخسته نباشید ب مدیر سایت, تشکر میکنم واس تمام زحماتتون من از همه ی مطالب سایتتون دیدن میکنم لذت میبرم خلاصه کارم شده چرخیدن داخل این سایت 👍👏👏👏👏

  • سلام
   خوشحالیم از اینکه تونستیم رضایت شما عزیزان رو جلب کنیم.
   ممنون از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *