فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از ۸ تا ۱۴ خرداد ۹۹ فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از 8 تا 14 خرداد 99 | آوتاف
خانه / فال / فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از ۸ تا ۱۴ خرداد ۹۹

فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از ۸ تا ۱۴ خرداد ۹۹

فال هفتگی عشق ۹۹ / فال عشق هفتگی ۹۹

هر چیزی که مربوط به عشق و عاشقی باشد برای اکثر افراد جذاب است. از مطالب و مقالات در مورد عشق گرفته تا تست روانشناسی و فال و طالع بینی. ماهیت فال و طالع بینی به خودی خود برای همه افراد جذاب است جتی کسانی که به فال و طالع بینی اعتقاد ندارند هم اگر مطلبی در مورد فال ببینند، نیم نگاهی به آن می اندازند و اگر فال و طالع بینی عشق باشد که شاید با دقت بیشتری بخوانند! فال عشق یکی از پرطرفدارترین فال و طالع بینی هایی است که چند سالی است رونق گرفته است. سایت آوتاف اولین سایتی است که فال عشق را منتشر می کند. ما در سایت آوتاف، هم فال عشق روزانه منتشر می کنیم که هر روز فال عشق متولدین ماه های مختلف را درج می کنیم و هم فال عشق هفتگی که به صورت هفته ای در سایت درج می شود. در این بخش فال عشق هفته را برای شما همراهان عزیز و محترم آوتاف تهیه و تنظیم کرده ایم که دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید و نظرات ارزشمندتان را در قسمت کامنت ها برایمان درج کنید.

فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از ۸ تا ۱۴ خرداد ۹۹

فال هفتگی عشق متولدین فروردین / فال عشق هفتگی متولدین فروردین

ونوس وارد بخش رمانتیک نشانه شما شده است و این اتفاق که سالی یک بار در نشانه شما می افتد به شما فرصت آشنایی با فردی جدید و عاشق شدن می دهد. از میان چند پیشنهاد باید یکی از آن ها را انتخاب کنید و مراقب باشید در انتخاب تان اشتباه نکنید. اگر متاهل هستید به خاطر دوراهی که در مسیر زندگی تان قرار گرفته است سرگردان می شوید.

حتما بخوانید:  فال روزانه ورق | فال پاسور روزانه 13 خرداد 99

فال هفتگی عشق متولدین اردیبهشت / فال عشق هفتگی متولدین اردیبهشت

این هفته قدرت شدیدی را در رابطه احساس می کنید که منجر به بحث ها و گفتگوهای سازنده ای خواهد شد. اگر مجرد هستید عشقی را نادیده می گیرید که زیاد برای شما جذابیت ندارد.

فال هفتگی عشق متولدین خرداد / فال عشق هفتگی متولدین خرداد

انرژی امروز در قراری که امشب دارید حد و مرز تعیین می کند. هر دو می دانید که حس عمیقی نسبت به یکدیگر دارید اما نمی دانید که تسلیم این احساس شوید یا این که رهایش کنید و مانع عمیق تر شدن آن شوید. هر دو شیفته هم شده اید و نمی توانید در مقابل این احساس خود مقاومت کنید.

فال هفتگی عشق متولدین تیر / فال عشق هفتگی متولدین تیر

اگر مجرد هستید یا در یک دورهمی دوستانه با فردی که تا حدودی از او شناخت قبلی داشتید و یا با فردی کاملا غریبه در فضای مجازی آشنا می شوید. قبل از این که با او وارد رابطه شوید ابتدا عاقبت رابطه را بسنجید. آیا واقعا می خواهید ریسک این دوستی را بپذیرید؟

فال عشق هفتگی,فال هفتگی عشق

فال هفتگی عشق متولدین مرداد / فال عشق هفتگی متولدین مرداد

مسائل مالی بهتر است بهتر از قبل شود. یک مسئله مهم مالی داشتید که هر دو تمایل داشتید مدیریت آن را به عهده بگیرید . یکی از شما مشکل مالی پیدا کرده که هر دو مجبور هستید جبران خسارت را بدهید. خوشبختانه هیچکدام از شما نمی خواهید در احساس تقصیر یا پشیمانی بمانید بلکه می خواهید یاد بگیرید رشد کنید و به پیشرفت برسید.

فال هفتگی عشق متولدین شهریور / فال عشق هفتگی متولدین شهریور

این هفته چیزهایی که به آن فکر می کنید و چیزهایی که به زبان می آورید بیشتر از همیشه مهم هستند اما مشکل اینجاست که نمی دانید در ذهن تان قرار است چه چیزهای بگذرد یا چه چیزهایی قرار است به زبان بیاورید. و همین ندانستن ها در زندگی عاشقانه شما مشکل ایجاد خواهد کرد. به هر حال حضور عطارد در طالع تان نشان می دهد که قرار است اشتباهاتی را در رابطه مرتکب شوید و البته فرصت اصلاح آن را هم خواهید داشت.

حتما بخوانید:  فال روزانه عشق | فال عشق روزانه 13 خرداد 99

فال هفتگی عشق متولدین مهر / فال عشق هفتگی متولدین مهر

هفته گذشته مریخ وارد نشانه شما شده و متوجه تقویت و پیشرفت انرژی در خود شده اید. محبوب نیز متوجه این تقویت انرژی در شما شده است. زحل بعد از ماه ها عقب نشینی که باعث ایجاد محدودیت هایی در رابطه شده بود به حرکت مستقیم خود در نشانه شما ادامه می دهد و باعث می شود تمام این موانع را کنار بکشید و دست به کار شوید.

فال هفتگی عشق متولدین آبان / فال عشق هفتگی متولدین آبان

این هفته زیاد حوصله کلنجار رفتن با دیگران را ندارید و اتصال مریخ و پلوتو در نشانه شما به دیگران این سیگنال را می فرستد که سمت و سوی شما نیایند. البته این اتصال سیارات به شما قدرت اراده و تعیین مسیر دلخواه خودتان می دهد. پس اگر قرار است کاری برای بهتر شدن رابطه و زندگی عاشقانه بکنید بدون هیچ ترسی این کار را به انجام برسانید.

فال عشق هفتگی,فال هفتگی عشق

فال هفتگی عشق متولدین آذر / فال عشق هفتگی متولدین آذر

ایمان و وفاداری شما به رابطه ای که در آن هستید شدت پیدا می کند. مدت ها بود دید خوبی به آخر و عاقبت رابطه نداشتید اما این هفته همه چیز تغییر می کند و ایمان پیدا می کنید که این شخص همان فرد ایده آل مناسب شماست و بیشتر از همیشه به او علاقمند می شوید.

فال هفتگی عشق متولدین دی / فال عشق هفتگی متولدین دی

مدتی است در رابطه با مسیر زندگی و یا مسیر و یک فرصت شغلی سردرگم هستید اما این هفته می دانید که کدام مسیر را باید انتخاب کنید و گفتگو با شخصی که با او در حال آشنایی هستید در این مسیر به شما کمک بزرگی می کند. او به شما کمک می کنید واقع بین باشید و راحت تر بتوانید راه درست را انتخاب کنید.

حتما بخوانید:  فال کارت روزانه | فال کارت 13 خرداد 99

فال هفتگی عشق متولدین بهمن / فال عشق هفتگی متولدین بهمن

یک فرصت شغلی بزرگ این هفته شما را شاد خواهد کرد. این فرصت شغلی که ممکن است ترفیع در کار فعلی تان باشد شما را به فکر یک سفر بزرگ و یا یک تغییر مکان می اندازد. محبوب برای این پیشرفت شما بسیار خوشحال است اما آیا او هم از این تغییرات استقبال می کند؟ این یک وضعیت چالش برانگیز است که باید راه حلی برایش پیدا کنید. اگر مجرد هستید یک رابطه عاطفی عمیق در زندگی تان دیده می شود. ونوس دوباره وارد بخش رومنس طالع شما شده است اگر تصمیم داشتید با عشق سابقتان دوباره رابطه جدیدی را شروع کنید اکنون آمادگی این کار را دارید اگر مجرد هستید فرد جدیدی وارد زندگی شما خواهد شد.

فال هفتگی عشق متولدین اسفند / فال عشق هفتگی متولدین اسفند

تا کنون احساس می کردید نمی توانید هیچ کاری برای رابطه تان انجام دهید اما مثل این که قرار است همه چیز رو به بهتر شدن برود. نگران آخر و عاقبت رابطه تان هستید اما همین روزهاست که او به شما نشان دهد می خواهد این رابطه همیشگی باشد.

فال هفتگی عشق

فال عشق هفتگی ۹۹

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۸ دیدگاه

 1. سلام تشکر بابت تهیه متون زیبا وبسایتتون به امید پیشرفت روز افزون

 2. سلام و درود فراوان وب سایت بسیار زیبا و مفیدی دارید.

 3. سلام وخسته نباشید ب مدیر سایت, تشکر میکنم واس تمام زحماتتون من از همه ی مطالب سایتتون دیدن میکنم لذت میبرم خلاصه کارم شده چرخیدن داخل این سایت 👍👏👏👏👏

  • سلام
   خوشحالیم از اینکه تونستیم رضایت شما عزیزان رو جلب کنیم.
   ممنون از شما

 4. سلام
  چرا آپدیت نمیشه این فال؟

 5. مریم‌ آریا

  سلام چرا این فال به روزرسانی نمیشه

  • سلام
   سایت خارجی که سایت منبع فال عشق هفتگی هست، چند هفته این فال را آپدیت نمی کنند، مسلما ما هم آپدیت نمی شویم، در صورت ادامه عدم بروزرسانی سایت منبع، فال جدید، ترجمه و جایگزین می شود.
   سپاس از همراهی شما دوست عزیز آوتاف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *