فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از ۲۶ اسفند ۹۷ تا ۳ فروردین ۹۸ فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از 26 اسفند 97 تا 3 فروردین 98 | آوتاف
خانه / فال / فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از ۲۶ اسفند ۹۷ تا ۳ فروردین ۹۸

فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از ۲۶ اسفند ۹۷ تا ۳ فروردین ۹۸

فال هفتگی عشق ۹۸ / فال عشق هفتگی ۹۸

هر چیزی که مربوط به عشق و عاشقی باشد برای اکثر افراد جذاب است. از مطالب و مقالات در مورد عشق گرفته تا تست روانشناسی و فال و طالع بینی. ماهیت فال و طالع بینی به خودی خود برای همه افراد جذاب است جتی کسانی که به فال و طالع بینی اعتقاد ندارند هم اگر مطلبی در مورد فال ببینند، نیم نگاهی به آن می اندازند و اگر فال و طالع بینی عشق باشد که شاید با دقت بیشتری بخوانند! فال عشق یکی از پرطرفدارترین فال و طالع بینی هایی است که چند سالی است رونق گرفته است. سایت آوتاف اولین سایتی است که فال عشق را منتشر می کند. ما در سایت آوتاف، هم فال عشق روزانه منتشر می کنیم که هر روز فال عشق متولدین ماه های مختلف را درج می کنیم و هم فال عشق هفتگی که به صورت هفته ای در سایت درج می شود. در این بخش فال عشق هفته را برای شما همراهان عزیز و محترم آوتاف تهیه و تنظیم کرده ایم که دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید و نظرات ارزشمندتان را در قسمت کامنت ها برایمان درج کنید.

فال هفتگی عشق از ۲۶ اسفند ۹۷ تا ۳ فروردین ۹۸

فال هفتگی عشق متولدین فروردین / فال عشق هفتگی متولدین فروردین

نیروی خود را روی فرصتی که همین روزها بدست خواهید آورد متمرکز کنید. روی کمک و یاری دوستان وفادار حساب کنید. منفی باف نباشید و انرژی مثبت به اطرافیان خود بدهید. نتیجه کاری به زودی معلوم می شود. بعد از آن تا می توانید فروتن باشید که سربلند خواهید بود. هیچ راحتی بدون تحمل سختی و تلاش به دست نمی آید.

فال هفتگی عشق متولدین اردیبهشت / فال عشق هفتگی متولدین اردیبهشت

اگر در رابطه هستید این هفته کمتر بحث کنید و بیشتر روی مسائل عاشقانه تمرکز کنید. اگر مجرد هستید و یا در یک شرایط پیچیده قرار گرفته اید صحبت کردن درباره زندگی عاشقانه تان با یک دوست شرایط ا پییچیده تر خواهد کرد.

حتما بخوانید:  فال pmc روزانه 28 اسفند 97 | فال روزانه pmc پی ام سی

فال هفتگی عشق متولدین خرداد / فال عشق هفتگی متولدین خرداد

اخیرا صمیمیت کمتری با شریک عاطفی تان داشته اید و باید روی ترس از آسیب پذیر بودن خود بیشتر کار کنید. واقعیت عشق این است که هر چه بیشتر کسی را دوست داشته باشی او بیشتر قدرت آسیب زدن به شما را دارد. خوشبختانه این هفته با او درباره نگرانی های تان صحبت می کنید و با این کار مشکل را رفع کرده و عشق را به رابطه برمی گردانید.

فال هفتگی عشق متولدین تیر / فال عشق هفتگی متولدین تیر

با حمایت های شریک عاطفی تان احساس قدرت کرده و در جهت اهداف تحصیلی تان پیشرفت می کنید. او به شما اعتماد به نفس می دهد تا خودتان را بیشتر باور داشته باشید. فراموش نکنید علیرغم تفاوت های زیادی که دارید او عشق و احساس واقعی را به شما نشان می دهد و این هفته بیشتر این حس زیبا را تجربه خواهید کرد.

فال عشق هفتگی,فال هفتگی عشق

فال هفتگی عشق متولدین مرداد / فال عشق هفتگی متولدین مرداد

این هفته مشکلات پیچیده ای در مسائل مالی و عاطفی دارید و هیچکدام نمی خواهید با آن ها مواجه شوید زیرا مجبور می شوید با آن ها دست و پنجه نرم کنید. اما این هفته به علت حضور عطارد در خانه هشتم امور مشترک طالع تان یکی از شما تصمیم می گیرید که مشکل را بررسی کند. چاره راه نادیده گرفتن مشکل نیست پس بهتر است هر چه زودتر آن را رفع کنید.

فال هفتگی عشق متولدین شهریور / فال عشق هفتگی متولدین شهریور

این هفته اتفاقات زیادی در زندگی عاطفی شما در حال رخ دادن است. اگر فرزند دارید یک خبر خوب در طالع تان دیده می شود زیرا به نظر می رسد که بالاخره یک دوراهی و مشکل خانوادگی که در گذشته حل نشده باقی مانده است را رفع خواهید کرد. هر دو با هم مشکل را بررسی کرده و متوجه می شوید که کجای کار را اشتباه رفته اید. در واقع تمام سوتفاهم های گذشته رفع شده و یک رابطه سالم را شروع خواهید کرد.

حتما بخوانید:  فال هفتگی آوتاف | فال هفته چهارم اسفند 97 (از 22 تا 28 اسفند)

فال هفتگی عشق متولدین مهر / فال عشق هفتگی متولدین مهر

احساس می کنید زندگی تان نظمش را از دست داده است. این هفته به همراه شریک عاطفی تان نشسته و درباره این مشکل صحبت می کنید. این هفته چه در نظافت و کارهای خانه و چه در مسائل عاطفی زمان پاکسازی و منظم شدن است.

فال هفتگی عشق متولدین آبان / فال عشق هفتگی متولدین آبان

زندگی عاشقانه تان دچار بی نظمی شده است. عطارد در بخش رومنس طالع تان در حال عقب نشینی است پس باید منتظر یکسری اتفاقات در طالع تان باشید. این هفته فرصت رفع یک دوراهی که مدت ها درگیرش بودید و سعی می کردید آن را نادیده بگیرید را پیدا می کنید. آرامش ذهنی تان باعث می شود کار درست را انجام دهید.

فال عشق هفتگی,فال هفتگی عشق

فال هفتگی عشق متولدین آذر / فال عشق هفتگی متولدین آذر

این هفته بین شما و شریک عاطفی تان پریشانی دیده می شود مخصوصا در رابطه با مسائل خانوادگی. اگر مشکل به مسائل مالی مربوط باشد خوشبختانه راه حل را پیدا می کنید. برای تغییراتی که می خواهید در خانه ایجاد کنید با هم اختلاف نظر دارید اما اگر چشم های تان را باز کنید و جنبه های فکری او را ببینید با او سازگاری می کنید.

فال هفتگی عشق متولدین دی / فال عشق هفتگی متولدین دی

مریخ در بخش رومنس طالع تان در حرکت است به همین دلیل یک هفته طلایی در زندگی عاشقانه خود خواهید داشت. اواخر هفته مریخ در زاویه خوبی نسبت به زحل قرار گرفته است و به همین دلیل فرصت خوبی برای آشنایی با یک فرد خاص خواهید داشت. سعی کنید از این فرصت سرسری نگذرید.

حتما بخوانید:  فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه مارس 2019

فال هفتگی عشق متولدین بهمن / فال عشق هفتگی متولدین بهمن

هر دو روش های متفاوتی در مدیریت مسائل مالی دارید اما تمام تلاش تان را می کنید تا این اختلاف نظر را رفع کنید. عطارد در بخش کسب درامد طالع تان در حرکت است و در روز پنجشنبه به خورشید سیاره حاکم بر بخش روابط طالع تان متصل می شود بنابراین ممکن است این هفته مسئولیت های بیشتری را در زمینه مدیریت مسائل مالی به دوش بکشید. شاید دوست ندارید حقیقت را بشنوید اما چاره ای به جز مواجهه با آن را ندارید.

فال هفتگی عشق متولدین اسفند / فال عشق هفتگی متولدین اسفند

این هفته چیزهایی که به آن فکر می کنید و چیزهایی که به زبان می آورید بیشتر از همیشه مهم هستند اما مشکل اینجاست که نمی دانید در ذهن تان قرار است چه چیزهای بگذرد یا چه چیزهایی قرار است به زبان بیاورید. و همین ندانستن ها در زندگی عاشقانه شما مشکل ایجاد خواهد کرد. به هر حال حضور عطارد در طالع تان نشان می دهد که قرار است اشتباهاتی را در رابطه مرتکب شوید و البته فرصت اصلاح آن را هم خواهید داشت.

فال هفتگی عشق

فال عشق هفتگی ۹۸

” width=”20″ height=”20″>

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۶ دیدگاه

 1. سلام تشکر بابت تهيه متون زيبا وبسايتتون به اميد پيشرفت روز افزون

 2. سلام و درود فراوان وب سايت بسيار زيبا و مفيدي داريد.

 3. سلام وخسته نباشید ب مدیر سایت, تشکر میکنم واس تمام زحماتتون من از همه ی مطالب سایتتون دیدن میکنم لذت میبرم خلاصه کارم شده چرخیدن داخل این سایت 👍👏👏👏👏

  • سلام
   خوشحالیم از اینکه تونستیم رضایت شما عزیزان رو جلب کنیم.
   ممنون از شما

 4. سلام
  چرا آپدیت نمیشه این فال؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *