فال بهمن ۰۱ | فال ماهانه بهمن ۰۱ در آوتاف فال بهمن ۰۱ | فال ماهانه بهمن ۰۱ در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال بهمن ۰۱ | فال ماهانه بهمن ۰۱ در آوتاف

فال بهمن ۰۱ | فال ماهانه بهمن ۰۱ در آوتاف

فال ماهانه متولدین فروردین در آوتاف

در آغاز ماه خود را برای هر فعالیت اجتماعی ممکنی آماده کنید، چه پیک نیک باشد و چه موزه. از تمام جزئیات این اتفاقات لذت خواهید برد. و از اینکه برای عزیزانتان بساطی از عیش و لذت فراهم کنید هم لذت خواهید برد. و در نهایت از خود فعالیتی که مشغولش هستید هم لذت خواهید برد، آن هم با علم به اینکه آدم حرفه ای ای چون شما برنامه اش را ریخته. در ۵م و ۶م ماه، عاشقانه هایتان توجه م وانرژی شما را به خود اختصاص خواهند داد. و قطعاً از آن لذت خواهید برد. شما به سختی کار می کنید و در ۱۴م، ۱۵م و ۱۶م ماه به خوبی نتیجه ی این همه زحمت را می بینید. چه حس خوبی است وقتی قدر کارتان را بدانند، نه؟در ۲۱م و ۲۲م ماه، وقتی که باید به دخل و خرج خود و کارهای کرده و نکرده رسیدگی کنید، مطمئن شوید که این کار را با دقت انجام می دهید. در ۲۵م و ۲۶م ماه، قبل از فرستادن هر ایمیل کاری، آن را دو بار بخوانید. در ۲۹م، ۳۰م، و ۳۱م ماه فروتنانه رفتار کنید. یادتان باشد که زندگی یک هدیه است!

فال ماهانه متولدین اردیبشت در آوتاف

حوصله‌تان در آغاز این ماه حسابی سر رفته است. به این فکر می‌کنید که چه چیزها و کارهای دیگری وجود دارد. فراموش نکنید که دنیای بی‌پایانی در پیرامون شما وجود دارد؛ به جستجو و اکتشاف مشغول شوید و بیکار ننشینید! ۷م و ۸م ماه با اینکه الگو و مشوق خوبی برای کسی خواهید بود، فشار زیادی بر دوشتان بوده و لازم است که سعی کنید به هر نحو که شده خستگی و سختی‌ها را به او نشان ندهید. در روزهای ۱۷م و ۱۸م ماه لیاقت احترام زیادی را خواهید داشت. از دریافت آنچه که حق شما است خرسند خواهید شد. تمرکز در روزهای ۲۴م و ۲۵م ماه دشوار خواهد شد؛ حتی بر روی ساده‌ترین مسائل. بد نیست که ساده‌ترین امور را هم در این روزها یادداشت کنید؛ شاید حتی جای پارک ماشین خود را هم فراموش کنید! حرف‌های خوبی را در آخرین روزهای ماه خواهید زد اما سعی کنید که فقط حرف‌های توخالی نباشند و در عمل هم بتوانید آنها را انجام دهید.

فال ماهانه متولدین خرداد در آوتاف

احساس می‌کنید که در روزهای ۲م و ۳م ماه در باتلاق گیر افتاده‌اید. همه چیز در دور آهسته بوده پس چرا شما هم آرام نمی‌گیرید؟ نگران آن نباشید که خودتان را به دیگران برسانید؛ کافیست تلاش خودتان را کنید. در روزهای ۹م و ۱۰م شرایط هم‌اندیشی ایجاد خواهد شد و این موقعیت را خواهید داشت تا طرز فکر خود را با دنیا در میان بگذارید. خواهید دید که به تنهایی می‌توانید دنیا را تغییر دهید. در ۱۶م و ۱۷م ماه جزییات کار، شما را کلافه خواهد کرد. ممکن است در پشت صحنه،‌ ترس از شکست باشد که این کلافگی ها را در شما ایجاد کرده باشد. مسئولیت کار خود را بپذیرید. پاداش‌هایی که دریافت خواهید کرد، بیشتر از انتقاد‌ها خواهند بود. در محدوده‌ی ۲۳م تا ۲۵م ماه دلتان می‌خواهد که به سفر و گردش بروید؛ پس چرا که نه!؟ تنها چیزی که لازم دارید یک نقشه، مسواک و یک دست لباس اضافی بوده تا ماجراجویی خود را آغاز کنید.

فال ماهانه متولدین تیر در آوتاف

در آغاز این ماه، تمام فکر و خیالتان درگیر برنامه‌های آتی خودتان خواهد بود و تقریبا تمام وقت‌تان هم صرف یافتن پاسخ سوال‌های موجود در ذهنتان خواهد شد. در روزهای ۴م تا ۶م ماه درگیر کشمکش‌های عاشقانه خواهید بود. اتفاقات سختی ممکن است رخ دهند پس بهتر است تا جایی که می‌توانید حریف خود را بشناسید. در روزهای ۱۱م و ۱۲م ماه ممکن است برای پر کردن حفره‌ای عاطفی که مدت‌ها برای پر کردن آن در تلاش هستید، اقدام کنید. با اینکه می‌دانید این قبیل رویکردهای عاطفی در طولانی مدت به نفع‌تان نخواهند بود، اما در این لحظه به آن نیاز داشته و از آن لذت می‌برید. در روزهای ۲۱م و ۲۲م ماه، به طرز غیر منتظره‌ای احساس گوشه نشینی و خجالت زدگی می‌کنید. جای نگرانی وجود نداشته و باید بدانید که این شرایط برای همه پیش می‌آید. مادامی که آبروی خودتان را نبرید، فرصت جبران ایجاد خواهد شد. بطور مادرزاد، رهبر و مدیر خوبی هستید پس در ۲۸م یا ۲۹م ماه که پیشنهاد موقعیتی ویژه به شما داده شد، آن را به آغوش گرفته و پذیرا باشید. مطمئن باشید که کسی را ناامید نخواهید کرد.

حتما بخوانید:  فال تخمین زمان لنورماند روزانه | فال تخمین زمان لنورماند 16 بهمن 1401

فال ماهانه متولدین مرداد در آوتاف

حال و هوای بهم زدن یا به پایان رساندن رابطه ای در حوالی ۴م و ۵م این ماه انتظار می رود و خوشبختانه آن قدر تلخ و سخت که به نظر می رسد، نخواهد بود. وقتی که دری در زندگی بسته شود، حتما در دیگری باز خواهد شد و هر پایانی توأم با شروعی نو خواهد بود. در حدود ۱۱م و ۱۲م این ماه حوصله ی دستور گرفتن از دیگران و امر و نهی های آنها را نخواهید داشت. موقعیت فعلی خود را با اسباب دست دیگران قرار گرفتن بدست نیاورده اید که الان چنین اجازه ای را به آنها دهید. در نیمه ی ماه خصلت صرفه جویانه شما گل خواهد کرد و ممکن است که بتوانید در حراجی، کالاهای با ارزشی را به بهایی نازل خریداری نمایید. شاید حتی با گشتن در داخل کشو ها و گنجه های خانه، گنجی فراموش شده را پیدا کنید. اگر خوب به محیط پیرامون خود دقت نکنید، ممکن است گنج های موجود و در دسترس را پیدا نکنید. در ۲۱م و ۲۲م ماه، حس های ۵گانه شما تحریک پذیری بالایی پیدا می کنند.

فال ماهانه متولدین شهریور در آوتاف

هیچ کس همیشه پر از انرژی نیست و شما هم استثنایی در این امر نیستید. پس اگر در روز های اول و دوم ماه، احساس خسته گی، بی حوصله گی و وارفتگی می کنید، اجازه ندهید که این حال شما را به زانو بیاندازد. در عوض، به آن، به چشم یک جور نسخه نگاه کنید که دکتر روحتان برایتان پیچیده است؛ وقت استراحت و آرامش است! باید کمی از سرعت خود را کم کرده و به خودتان برسید. روحتان، به عنوان دکتر درونی شما، اصلاً در این باره شوخی ندارد. در روزهای ۳م و ۴م ماه، کاملاً به حال پر انرژی خود باز خواهید گشت، چرا که خوب از خودتان مراقبت کرده اید! حالا وقت رسیدگی به پروژه هایی است که به شما محول شده اند، تا بتوانید به موقع تحویلشان دهید. برای روز ۹م ماه، همه ی برنامه های خود را از قبل کنترل و هماهنگ کنید، تا با هم دچار تداخل نشوند، خصوصاً اگر قرار ملاقاتی با محبوبتان دارید. در روزهای ۱۳م و ۱۴م خلاقیتتان بیش از اندازه زیاد خواهد شد. در روزهای ۱۹م و ۲۰م ممکن است وصعیتی بسیار ناخوشایند پیش آید، که می تواند با ایجاد خشم یا ترس باعث حال گیری تان شود. در ۲۵م ماه، موقعیت خیلی خوبی به سراغتان می آید، خصوصاً اگر مجبور به انجام برنامه ی تکراری روزانه ی خود نباشید. و ۲۸م، دوباره وقت یک استراحت کوتاه خواهد بود.

فال ماهانه متولدین مهر در آوتاف

شما اهل کار و عمل هستید. همان کسی که همیشه شروع می کند. در ۴م و ۵م ماه بیرون پریده و هنری بنمایانید. در این لحظه امکان رسیدن به خط پایان را ندارید، ولی خوب می توانید شر و شوری برای همه چیز به پا کنید. چه کسی می داند؟ شاید کارهایی که در این دو روز شروع می کنید دنیا را دگرگون کند!در ۱۱م و ۱۲م اگر مردم ازتان کمک بخواهند اولین کلمه ای که به ذهنتان می رسد، “نه” است. اما پس از کمی اندیشیدن، خودخواهی تان کمتر می شود. با دیگران همانطور برخورد کنید که می خواهید با شما برخورد شود. اگر امروز به دوستی حقیقی که به یاری تان محتاج است کمک نکنید، فردا چه کسی دست شما را خواهد گرفت؟ در ۱۵م و ۱۶م هوای دشت و دمن به سرتان می زند، چه می شود اگر برنامه ی سفری خیالی برای خود بریزید؟ حتی اگر امکان رفتن به جایی که دوست دارید را ندارید، خیال را که ازتان نگرفته اند.در ۲۱م، ۲۲م و ۲۳م ماه، هر جنبش و تکان تان، کاری هوشمندانه خواهد بود، پس هیچچ به خود شک نکنید. در بالاترین مرحله ی بازی خود جای گرفته اید، و باخت تنها کلمه ای است که هیچ ربطی به شما ندارد. در ۲۹م و ۳۰م ماه وقت خود را با خانواده و هم خون های بگذرانید. بهتر از هر کسی می دانید که خون از آب غلیظ تر و جان دار تر است.

حتما بخوانید:  فال مارگاریتا روزانه | فال مارگاریتا 16 بهمن 1401

فال ماهانه متولدین آبان در آوتاف

مرحله هایی در زندگی هستند که باید در آن ها درست و حسابی به این فکر کنید که کجا ایستاده اید و چه می خواهید. و زمان های دیگری هم هستند، که بهترین کار ممکن در آن ها، رو به جلو رفتن و با جریان موجود ادامه دادن است. در ۱م و ۲م ماه، شما در کدام یک از این مراحل به سر خواهید برد؟ کافی است فقط کمی به خود و وضعیت خود فکر کنید، تا بفهمید آیا در این مرحله، فکر کردن موجب بهتر شدن حال و روشن تر شدن دیدتان می شود، یا ممکن است شما را به عقب کشیده و برایتان مانعی ایجاد کند. پس انتخاب با خود شماست. ۵م، ۶م، و ۷م ماه، زمان دسته بندی و مرتب کردن است و نباید آن را به فلسفه بازی بگذرانید. بله، وقت آن است که همه ی کشو های لباس و فایل های کامپیوتر خود را سر و سامانی دوباره دهید. پس معطل نکنید! دیگر آماده اید تا به وضعیت اندام خود هم رسیدگی کنید، پس هیچ موقعیتی را در ۱۳م و ۱۴م ماه از دست ندهید، مثلاً ممکن است موقعیتی برای عضویت در باشگاهی برایتان پیش بیاید، از دستش ندهید! همه چیز فوق العاده است، هم زندگی کاری موفق و هم زندگی عاطفی بی نظیری دارید، و به نظر می رسد که با رسیدن روزهای هیجان انگیز ۱۷م و ۱۸م، یک جور جایزه هم انتظارتان را می کشد. پس وقت پایکوبی است! در روز های ۲۳م و ۲۴م ماه، باید آرامش خود را حفظ کرده و به باشگاه بروید. و با رسیدن ۲۸م، می توانید دوباره در احساسات خود شیرجه بزنید.

فال ماهانه متولدین آذر در آوتاف

چه عجله‌ای دارید؟ با آرامش و حضور ذهن در روزهای نخست این ماه تصمیم بگیرید (علی الخصوص وقتی بحث پول‌هایی که با زحمت فراوان بدست آورده‌اید مطرح است). چیزی را مجانی از دست ندهید. اگر استعداد یا علاقه‌ی خاصی برای انجام کاری دارید، بهتر است راهی پیدا کنید که در ازای انجام آن کار، کسب درآمد کنید. در روزهای ۱۲م تا ۱۴م ماه چالشی دشوار را به سرانجام خواهید رساند؛ فراموش نکنید که این پیروزی را جشن بگیرید. اگر در روزهای ۱۷م تا ۱۹م ماه احساس بی‌قراری می‌کنید، برای پی بردن به آنچه که شما را بی‌قرار کرده است، اندکی مطالعه و تحقیق کنید. جوابی که پیدا می‌کنید ممکن است شما را شکه کند. در روزهای ۲۴م و ۲۵م ماه در برابر دیگران حوصله‌ی زیادی به خرج خواهید داد و همین امر موجب جذب افراد تنها یا کسانی که به دنبال دوستی جدید هستند، خواهد شد. مشکل خاصی با چنین شرایطی ندارید اما نمی‌توانید همه‌کاره‌ی همه باشید. ۳۰م ماه فرصت خوبی برای خلوت کردن با خود و تغییر دادن خصلتی درونی خواهد بود.

حتما بخوانید:  فال روزانه انبیا | فال انبیا روزانه 16 بهمن 1401

فال ماهانه متولدین دی در آوتاف

انتظارش را نداشتید اما وقتی در ۳م و ۴م ماه به مشکلاتتان نگاه می کنید، حس می کنید که باری سنگین از روی دوشتان برداشته شده است. چه بپذیرند و چه نه، همه ته دلشان دوست دارند جای شما باشند. در ۷، ۸، و ۹م ماه، اگر آنچه که انتظارش را داشتید اتفاق نیفتد، اندوهگین خواهید شد، اما کافی است رویکردی مثبت داشته باشید تا تحت هر شرایطی برنده ی جریان باشید. در ۱۵ و ۱۶م ماه خیلی خوش سرزبان خواهید بود، و همه خیلی زود شماره ی تماسشان را کف دستتان خواهند نوشت. در حرکت های بعدی تان در این رابطه ها با احتیاط بیشتری گام بردارید. در ۲۲ و ۲۳م ماه، با مرور تاریخچه ی خانوادگی خود ممکن است با اطلاعات شگفت انگیزی رو به رو شوید، اما از کشف و فهمیدن واقعیت نهراسید. هرچه امروز هستید بر پایه ی گذشته تان بنا شده است. در ۲۶ و ۲۷م ماه از آویزان شدن از پنجره و خیره شدن به ابرها لذت خواهید برد، اما کارهای زیادی بر سرتان تلنبار شده است،پس اول به وظایف خود رسیدگی کنید تا وقتی برای خیال بافی باقی بماند.

فال ماهانه متولدین بهمن در آوتاف

در بازه‌ی ۳م تا ۵م ممکن است اتفاق خارق‌العاده‌ای در زندگی‌تان رخ دهد و هیچ کاری جز نگاه کردن با بهت و تعجب نمی‌توانید انجام دهید. در روزهای ۶م و ۷م ماه از نظم خوبی برخوردار خواهید بود و بهتر است بعد از آنکه به امور خودتان رسیدگی کردید، به کسی که نیاز به استعدادهای شما دارد، کمک کنید. شاید ایده‌ای برای کسب و کار هم در این میان پیدا کنید. در بازه‌ی ۱۳م تا ۱۵م ماه علاقه دارید تا با فرهنگ‌های جدیدی آشنا شده و آنها را تجربه کنید. چه بسا به این منظور به کشوری جدید سفر کرده و یا شاید حتی صرفا بعضی الگوها و رسم‌های جدید را وارد خانه و زندگی خود کنید. در ۱۸م و ۱۹م ماه احساس سرزندگی خواهید کرد و تقریبا هیچ کاری نبوده که از پس انجام آن برنیایید. اتفاقات کم نظیر و خوبی در روزهای ۲۴م و ۲۵م ماه انتظار شما را می‌کشند. همه چیز را بدون آنکه قضاوتی کنید، می‌پذیرید.

فال ماهانه متولدین اسفند در آوتاف

چرا در آغاز ماه این‌قدر اصرار دارید که راه و روش شما بهترین راه برای انجام کار است!؟ مطمئن باشید اگر از خودتان انعطاف نشان دهید به نفع‌تان خواهد بود. در روزهای ۵م و ۶م ماه همه فکر می‌کنند که دیگر قادر به ادامه دادن نیستید اما در لحظه‌ی آخر همه را متعجب خواهید کرد. با این کار اطرافیان‌تان نیز احترام بیشتری برای شما قائل خواهند شد. در بازه‌ی ۱۴م تا ۱۶م حس و درک‌تان تقویت شده و در مسیر های جالبی قدم خواهید گذاشت. چرا باید به سمت راست حرکت کنید وقتی که تمام اعضای بدن و حس‌های‌تان می‌گویند که به چپ بروید؟ در ۱۷م و ۱۸م ماه با ظهور اعتماد به نفس‌تان، موقعیت‌های عاشقانه‌ای ممکن است فراهم گردد. در روزهای ۲۴م و ۲۵ ماه با بحران مالی مواجه خواهید شد. لازم است که بودجه‌ای را برای کارهایتان در نظر بگیرید. پس‌انداز کردن برای روز مبادا آن‌قدر که فکر می‌کنید سخت نیست. در روزهای آخر ماه اشتهای زیادی خواهید داشت و سر نمی‌شوید. شاید این کار دلیلی فراتر از گشنگی داشته باشد. بهتر است با یکی از دوستان‌تان صحبت کنید.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۶ دیدگاه

 1. سلام و خسته نباشید میگم ب شما مدیر فعال سایت آوتاف, فالهای دی امروز عالی بود خستگی روزمرگی رو از من زدود, مرسی تشکر میکنم, فقط نمیدونم چرا فالهای تاروت کبیرو صغیر واس من گاهأ جور نمیشه, واینکه چرا نم تونم کپی بگیرم از فالها خیلی دوست دارم ی چیزایی ک مهمه رو کپی کنم ب صورت اس ام اس بفرستم واس نزدیکان اگ میشه امکانشو فراهم کنید ممنون میشم موفق باشید👍👏👏👏👏

 2. سلام وقتتون بخیر بابت سایت خوبتون ممنونم خسته نباشید
  خواستم خواهش کنم فال ماهانه فروردین رو بزارید با تشکر

 3. سلام
  شما چرا فالی که در روز اول وحتی ساعات اول ماه حتی هفتگی میزارید بعدتغییر میدین؟!!
  امتحان کردم اون فالهایی که درابتدا و اولین بار میذارید درستتر هست نسبت به دومین فال ماهانه

  • سلام
   فال ها براساس تاریخ تغییر میکنند.
   مثلا فال ماهانه, ففط ماهی یک بار تغییر میکنه. فال نیمه ماه, ماهی دو بار و به همین ترتیب.

 4. ممنون از آوتاف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *