فال مهر ۹۹ | فال ماهانه مهر ۹۹ در آوتاف فال مهر ۹۹ | فال ماهانه مهر ۹۹ در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال مهر ۹۹ | فال ماهانه مهر ۹۹ در آوتاف

فال مهر ۹۹ | فال ماهانه مهر ۹۹ در آوتاف

فال ماهانه متولدین فروردین در آوتاف

در ۵ و ۶م ماه تصمیم تان را گرفته و عزم خود را جزم کرده اید، هیچ چیز هم نظرتان را بر نمی گرداند. کله شقی به تمام معنی خواهید بود. به هر رو، در ۷ و ۸م ماه پذیرفتن اینکه راه های دیگری هم برای انجام کارهایتان وجود دارد برای شما آسان تر خواهد بود. در ۱۳ و ۱۴م ماه قدرت پایداری زیادی دارید، که خیلی هم خوب است، برای پشتیبانی از یک برنامه ی خیریه و یا یکی از اعضای خانواده تان به آن نیاز خواهید داشت، کارهایی که اعلب آسان نیستند اما پاداش و نتیجه ای فوق العاده خواهند داشت. در ۲۰ و ۲۱م ماه در خانه ماندن باعث احساس خستگی در شما می شود، اما برای آنکه بتوانید خانه را با وجدانی آسوده ترک بگویید باید ابتدا به چند کار کوچک رسیدگی کنید. در ۲۷، ۲۸ و ۲۹م ماه مهارت زیادی در سوئ استفاده کردن و بازی دادن دیگران دارید، اما چه کاریست؟ چرا بدجنسی؟ آن هم وقتی میتوان به آسانی چیزی را پرسید و خواست؟ وقتی اینهمه خوشرو و خوش برخورد باشید، دیگران بی اندازه خوش حال خواهند بود از این که آنچه را که می خواهید به شما بدهند.

فال ماهانه متولدین اردیبشت در آوتاف

در یکم، دوم و سوم ماه برای خندیدن هر کاری می کنید، شوخی و سر کار گذاشتن دوستان و همکاران تان هم یکی از آن کارها خواهد بود. در یازدهم و دوازدهم ماه حسابی از برنامه ای برای سلامتی و تندرسی خود لذت خواهید برد. اما سعی نکنید دیگران را هم به را ه خود بکشانید. اگر خواستید می توانید تندروانه رفتار کنید اما باید بدانید که احتمالاً در این سفر تنها خواهید بود. در گانزدهم و شانزدهم دنباله رو و تابع جمع خواهید بود. اما شما که هیچ وقت اهل کوتاه آمدن و نگفتن عقیده ی خود نبوده اید. اگر کسی خواست شما را منزوی کرده و ساکت تان کند، برای باز کردن راه خود بجنگید. در بیست و چهارم و بیست و پنجم ماه اندیشه هایی ژرف خواهید داشت که اگر به آنها مجال داده و درست به کارشان ببندید، احتمالاً خیلی زود به پاداش خواهید رسید. به پاداشی که می خواهید بگیرید فکر کنید، چرا که احتمالاً دقیقاً همان را به دست خواهید آورد. نمی شود رخدادهای شگفت آوری را که در ۲۶، ۲۷ و ۲۸م ماه پیش می آیند را نادیده گرفت و یا فراموش کرد، آخر اصلاً چرا باید همچین کاری کرد؟ از هر ثانیه ی خود لذت ببرید.

فال ماهانه متولدین خرداد در آوتاف

همه ی آن چیزها و کارهایی که ماه پیش به فردا انداختید را با یاد آورید، بله در اول ماه با همه ی آنها رو به رو خواهید شد. اما خوب بخش خوبی هم برای این ماجرا وجود دارد و آن اینکه حالا دیگر آماده ی رویارویی با آن کارهای هستید. حالا دیگر اهل پا پس کشیذن از چالش ها نیستید. در ۷ و ۸م ماه، راه و روشی که نسبت به روابط تان در پیش می گیرید از این قرار خواهد بود:”شل بگیر اما رها نکن”، به ویژه اگر دلتان بخواهد همه چیز را راحت بگیرید. علاوه بر اینها، با فضا دادن به دیگران باعث می شوید احساس کنند بیش از آنچه فکرش را می کرده اند شما را می خواهند. در ۱۵ و ۱۶م بیرون بزنید و با دنیا در آمیزید، چرا که برقرار کردن رابطه های تازه هرگز اینهمه آسان نبوده است. هر گز نمی توانید پیش بینی کنید کی با چه کسی ملاقات خواهید کرد و چه تاثیر مهمی در چه بخشی از زندگی تان خواهد گذاشت. در ۲۰ و ۲۱م ماه واقعا سرحال، رو فرم و پرانرژِی هستید. در آن روزها اگر فرصتی برای به نمایش گذاشتن مهارت های بازیگری خود پیدا کنید، کافی است شانس با شما یار بوده و کارگردان یا تهیه کننده ای هنر نمایشگری تان را ببیند، آنگاه بعید نیست قراردادی برای یک فیلم با شما ببندند. در ۲۵ و ۲۶م ماه خوشرویی و خوش سر و زبانی شما با دیگران پاداش خوبی برایتان به همراه خواهد داشت.

حتما بخوانید:  فال درخت روزانه | فال درخت 5 مهر 99

فال ماهانه متولدین تیر در آوتاف

اگر گمان می کنید که زندگی تان به تغییری اساسی نیاز دارد، دوم و سوم ماه روزهای خوبی برای این منظور هستند. هیچ اتفاق و چیز مثبتی را از دست ندهید. در ۸ و ۹م ماه کسی هست که دلش می خواهد آقا بالا سری کند، اما خب قضیه این است که بهترین رهبر حاضر در گروه خود شمایید. برای به دست آوردن حق خود و برای مدیریت اوضاع بجنگیدف چرا که همه از انرژی مثبت، ایده ها و توانایی های سازمان یافته ی شما سود خواهند برد. در ۱۵ و ۱۶م ماه برداشت های تان بسیار عمیق خواهند بود، پس اگر دوست و همکاری برای مشورت به شما رجوع کرد، از بیان احساسات واقعی خود ابا نداشته باشید. روراستی شما نشان دهنده ی توجه و حساسیت شماست، پس از جسارت کردن و رک و بی پرده حرف زدن نهراسید.در ۲۷ و ۲۸م ماه همکاری در یک کار گروهی و یا پروژه ی هنری به شکلی عالی به سودتان خواهد بود، اما آنچه در این میان حیاتی است انتخاب شریک درست و مناسب است. ببینید چه کسی روش و استیل شما را تحسین می کند؟ چه کسی ایست که می توانید ساعت های در کنارش کار کنید و هیچ بحثی هم با هم نداشته باشید؟ شما به چنین کسی در تیم خود نیاز خواهید داشت. در ۳۱م ماه از قدرت ذهنی ارزشمند و قابل ملاحظه ی خود برای حل مشکلی که به درازا کشیده استفاده کنید! همه چیز در دستان شما قرار دارد.

فال ماهانه متولدین مرداد در آوتاف

به نظر می رسد با آغاز ماه، آماده اید تا در دریای آبی ناخودآگاه خود شیرجه بزنید. بله، در ۱م و ۲م ماه، در آن دریای عمیق غواصی خواهید کرد و در این سفر، احساسات شما همچون مخزن اکسیژنتان خواهد بود. پس چشم هایتان را خوب باز کنید و به اعماق خود بروید، آن درخشندگی های عجیب و غریب و براق، ماهی نیستند، بلکه آرزوهای خود شما می باشند. ممکن است بعضی آرزوهایی را که در فراموشی مدفون شده بودند دوباره بیابید. به هر چیزی که در آن اعماق می بینید، چه آرزوی یک سفر باشد و چه میل به موفقیت در روابط عاشقانه تان، خوب توجه کنید. این جریان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. ۵م، ۶م و ۷م ماه زمان بازگشت به کارهای معمولی روزانه خواهد بود. در ۱۳م و ۱۴م ماه فرصت ها و احتمالات زیادی از هرگوشه به شکلی غیر منتظره به سمت شما می آیند، قلب و ذهن خود را برای همه ی آنها خوب بگشایید. متحدان و حامیان همیشگی شما در زندگی، احساساتتان هستند؛ در هر کاری که انجام می دهید، همیشه به شما خواهند گفت کِی زمان توقف رسیده و کی باید به راه ادامه دهید. ۲۱م و ۲۲م ماه روز های فوق العاده ای هستند که الهام بخش و انگیزه دهنده ی شما بوده و حال همه ی اطرافیانتان را هم به شدت خوب خواهند کرد. در ۲۵م ماه ورزش کردن را فراموش نکنید، که کمکی خواهد بود تا در ۲۸م احساسات خود را دسته بندی و مرتبشان کنید.

فال ماهانه متولدین شهریور در آوتاف

در روز نخست ماه این شمایید که باید آغاز کننده ی کارها باشید، اما پس از انجام آن احساس خوشحالی خواهید کرد. اتفاقات زیادی در جریان است و شما هم در مرکز این اتفاقات قرار دارید. در ۶ و ۷م ماه هیچ کاغذپاره ای را که به لحاظ قانونی بار مسئولیتی را به دوش تان می اندزد امضا نکنید، مگر در حضور وکیلتان. در ۱۴ و ۱۵م ماه زن ها در زندگی تان نقش برجسته ای خواهند داشتف بهتر است پیش از شروع به کاری ایده های تان را با یک زن در میان بگذارید. شانس فراگرفتن درسی جدید را از میان آن کلمات طلایی عاقلانه از دست ندهید. در ۲۰ و ۲۱م ماه اگرچه ترک عادت همچون همیشه موجب مرض است اما بهتر آن است که روند کارهای روزانه ی خود را تغییر دهید. اگر آدم های همیشگی را نبینید . به جاهای همیشگی نروید، آنگاه دیگر چیدن یک برنامه ی درست کار سختی نخواهد بود. در ۲۵ و ۲۶م ماه میل شدیدی به تسویه حساب با کسی دارید که شما را به اشتباه انداخته بوده است، اما خیلی بهتر خواهد بود اگر گذشته ها را به گذشته بسپارید. احساسات منفی هیچ دستاوردی برای شما نخواهند داشت.

حتما بخوانید:  فال عشق هفتگی | فال هفتگی عشق از 1 تا 7 مهر ۹۹

فال ماهانه متولدین مهر در آوتاف

بهتر است که بزرگترین نگرانی‌های‌تان را در روزهای ۱م و ۲م این ماه با دیگران مطرح کنید. با نادیده گرفتن آنها، کاری پیش نخواهد رفت. شاید اگر اهداف‌تان را مشخص کنید، با تکمیل هرکدام و با دست به کار شدن برای انجام هدف بعدی، اندکی احساس بهتری داشته باشید. درست است که در روزهای ۳م و ۴م با حداقل ها هم می‌توانید پیش بروید اما در چنین شرایطی اصلا به شما خوش نخواهد گذشت. چیزی که مدت‌ها می‌خواستید را به خودتان هدیه دهید و نگران اینکه با خواسته‌های دیگران مغایرتی دارد یا خیر هم نباشید. این حق شما است! ۱۵م و ۱۶م مملو از چالش‌هایی خواهند بود که ممکن است برخی از آنها بر آینده‌ی شما نیز تاثیر بگذارند. خودتان را برای این روزها آماده کنید و تا قبل از اینکه تمام تلاش خود را نکرده‌اید، تسلیم نشوید. در ۲۲م و ۲۳م ماه احساس می‌کنید که نیاز به تغییر دارید اما فراموش نکنید که داشتن اعتماد به نفس یک نعمت است و نه بلا. در ۲۸م و ۲۹م ماه ممکن است نتوانید هیچ فرد قابل اعتمادی را در بین دوستان نزدیک‌تان پیدا کنید. شعاع جستجو را بیشتر کرده و سر و صدای اضافی هم به راه نیاندازید.

فال ماهانه متولدین آبان در آوتاف

در ۶، ۷ و ۸م ماه همه چیز برایتان انگیزه بخش خواهد بود. از هر چیز کوچکی حتی بال زدن پروانه و صدای خنده ی کودکی به وجد می آیید. چطوره می خواهید این احساسات را به دنیا نشان دهید؟ شاید درست کردن یک تارنما، یا حتی یک گفت و گوی ساده با فردی غریبه ایده یخوبی برای این کار باشد. شاید در ۱۱م و ۱۲م ماه با شکست خوردن در پروژه ای که خیلی رویش کار کرده اید نا امید شوید، اما شما که اهل کوتاه آمدن و جا زدن نیستید، نه؟ یک رویکرد جدید همه ی بازی را دگرگون خواهد کرد. چند روزی به خود وقت داده و پس از آن با نیرو و گروهی حدید دوباره باز گردید. در ۱۹م و ۲۰م، شرایط احتماعی به کونه ای است که فرصتی برای خوش گذرانی و جشن خواهید داشت، تا می توانید با آدم های جدید آشنا شوید. در ۲۴م و ۲۵م وقتی نگاه ها به سوی تان جلب می شود، اولین واکنش تان این خواهد بود که سر در لاک خود فرو ببرید، اما چرا میخواهید دنیا را از وجود خود محروم کنید؟ دلیلی برای پنهان کردن خود ندارید، در سراپای وجودتان هنری نیست که نباشد.

فال ماهانه متولدین آذر در آوتاف

آخرین اتفاق رومانتیک زندگی تان چه مربوط به یک روز پیش و چه مربوط به چند سال پیش باشد، در دوم و سوم ماه دوباره لبریز از احساس عاشقی خواهید شد. عشقی حقیقی، صاف و ساده و کودکانه، و شورانگیز. آرام باشید و از این حس و حال لذت ببرید. در ۹ و ۱۰ م ماه، علاقه ای به بیرون آمدن از پوسته ی خود ندارید، اما با این همه خوب می دانید چه حرفی را در چه زمانی و به چه کسی باید بزنید. پس از این روزها چه دنبال کار باشید و چه دنبال یافتن دوستان تازه، فرصت های پیش رویتان بیشتر از همیشه خواهد بود. در ۱۶ و ۱۷م ماه بیش از پیش با دوستان نزدیک خود احساس رفاقت خواهید کرد، و پشت سر گذاشتن برخی جنجال ها روابط تان را محکم تر خواهد کرد. شاید نیاز به حرف زدن دوباره و دوباره از آن مسائل داشته باشید، حداقل اینکه برای گپ زدن و گفت و گو کردن همدیگر را دارید. در ۲۶ و ۲۷م ماه هدف های بزرگی در سر می پرورانید، اما فقط این نیست؛ بلکه از مهارت های لازم برای رسیدن به این هدف ها نیز برخوردارید. نظم و انضباط را در کارهای خود حفظ کرده و حواستان را بر کارهایتان متمرکز کنید تا به بالای کوه رسیده و پرچم فتح را بر قله ی هدف های خود بنشانید.

حتما بخوانید:  فال زندگی روزانه | فال زندگی 5 مهر 99

فال ماهانه متولدین دی در آوتاف

شما اهل کار و عمل هستید. همان کسی که همیشه شروع می کند. در ۴م و ۵م ماه بیرون پریده و هنری بنمایانید. در این لحظه امکان رسیدن به خط پایان را ندارید، ولی خوب می توانید شر و شوری برای همه چیز به پا کنید. چه کسی می داند؟ شاید کارهایی که در این دو روز شروع می کنید دنیا را دگرگون کند!در ۱۱م و ۱۲م اگر مردم ازتان کمک بخواهند اولین کلمه ای که به ذهنتان می رسد، “نه” است. اما پس از کمی اندیشیدن، خودخواهی تان کمتر می شود. با دیگران همانطور برخورد کنید که می خواهید با شما برخورد شود. اگر امروز به دوستی حقیقی که به یاری تان محتاج است کمک نکنید، فردا چه کسی دست شما را خواهد گرفت؟ در ۱۵م و ۱۶م هوای دشت و دمن به سرتان می زند، چه می شود اگر برنامه ی سفری خیالی برای خود بریزید؟ حتی اگر امکان رفتن به جایی که دوست دارید را ندارید، خیال را که ازتان نگرفته اند.در ۲۱م، ۲۲م و ۲۳م ماه، هر جنبش و تکان تان، کاری هوشمندانه خواهد بود، پس هیچچ به خود شک نکنید. در بالاترین مرحله ی بازی خود جای گرفته اید، و باخت تنها کلمه ای است که هیچ ربطی به شما ندارد. در ۲۹م و ۳۰م ماه وقت خود را با خانواده و هم خون های بگذرانید. بهتر از هر کسی می دانید که خون از آب غلیظ تر و جان دار تر است.

فال ماهانه متولدین بهمن در آوتاف

توصیه می شود که در ۳ روز نخست این ماه،‌ روال معمول کارها را کنار گذاشته و اندکی تنوع به زندگی خود معرفی کنید. با اینکه در ۶م و ۷م ماه نظارتی بر کارهایتان نخواهد بود، اما شخصا تحمل اینکه به کسی پاسخگو نباشید را نخواهید داشت. ممکن است که زحماتتان در این روزها نادیده گرفته شوند اما لااقل با آرامش می توانید شب ها بخوابید و از این بابت مطمئن باشید که تصمیم های درستی را اتخاذ کرده اید. در حدود ۲۳م-۲۴م ماه قبل از اینکه به کسی تهمت بزنید، مطمئن شوید که کوتاهی از سمت شما نبوده است. ممکن است آنقدر که تصور می کنید با مسائل فنی آشنایی نداشته باشید. در ۲۶م و ۲۷م ماه نتیجه ی تلاش های خود را خواهید گرفت و اتفاقات خوبی برای شما خواهد افتاد. لیاقت این خوبی ها را بعد از هفته ها تلاش دارید.

فال ماهانه متولدین اسفند در آوتاف

رستوران های جدید دور و ور خانه، و یا حتی اپلیکشن جدید و هیجان انگیزی که همه از آن حرف می زنند، آیا هیچ کدام از آنها را امتحان کرده اید؟ روز اول ماه وقت بیرون زدن و تجربه ی چیزهای تازه است. از کارهای روزانه و معمول خود لذت می برید، و جای هیچ بحثی هم در این رابطه نیست، اما با تغییراتِ هر از گاه، می توانید دستاوردهای بسیاری داشته باشید. در ۱۱ و ۱۲م ماه هم خانه ای ها، همکارها و یا همکلاسی هایتان می توانند مشکلاتی بزرگ برایتان ایجاد کنند، اما به قول معروف هیچ مشکلی نیست که آسان نشود! کافی است به جزییات توجه کنید تا به راه حلی مناسب برسید. تا چشم به هم بزنید می بینید که ماه به پایان رسیده است، مانده اید که اینهمه زمان چطور چنین زود گذشته است، ۳۰ و ۳۱م ماه را در شگفتیِ سپری شدن زمان می گذرانید، اما فرصت خوبی هم خواهید داشت تا اگر این اواخر احساس سنگینی کرده اید، به سروقت کشوها و کمدهای خود رفته و از دور ریختنی ها خالی شان کنید. البته شاید در آن میان دستتان به چیزهایی ارزشمند نیز بخورد، اما بیشتر خرت و پرت هایتان دور ریختنی خواهند بود. بهتر است ازشان دل بکنید.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۲ دیدگاه

  1. سلام و خسته نباشید میگم ب شما مدیر فعال سایت آوتاف, فالهای دی امروز عالی بود خستگی روزمرگی رو از من زدود, مرسی تشکر میکنم, فقط نمیدونم چرا فالهای تاروت کبیرو صغیر واس من گاهأ جور نمیشه, واینکه چرا نم تونم کپی بگیرم از فالها خیلی دوست دارم ی چیزایی ک مهمه رو کپی کنم ب صورت اس ام اس بفرستم واس نزدیکان اگ میشه امکانشو فراهم کنید ممنون میشم موفق باشید👍👏👏👏👏

  2. سلام وقتتون بخیر بابت سایت خوبتون ممنونم خسته نباشید
    خواستم خواهش کنم فال ماهانه فروردین رو بزارید با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *