فال دی ۹۷ | فال ماهانه دی ۹۷ در آوتاف فال دی 97 | فال ماهانه دی 97 در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال دی ۹۷ | فال ماهانه دی ۹۷ در آوتاف

فال دی ۹۷ | فال ماهانه دی ۹۷ در آوتاف

فال ماهانه متولدین فروردین در آوتاف

اگر قصد خرید وسیله ای جدید دارید، شاید در طی ۳ روز نخست از این ماه امکان خرید آن با قیمتی مناسب فراهم گردد. ۶م و ۷م ماه زمان مناسبی برای دوستی و روابط عاشقانه بوده و همه چیز ممکن خواهد شد. در میانه ی ماه با وجود ایده های متفاوت، نباید سعی بر تبدیل تمام آنها به واقع را داشته باشید. هر ایده ای ارزش اجرایی کردن ندارد. اندکی منطق را با ایده های خود ترکیب کرده، تا گزینه ی مناسب تر را شناسایی کنید. در محدوده ۱۹م و ۲۰م ماه وضعیت برقراری روابط جدید با دانستن آنکه چه حرفی را در چه موقعیتی مطرح کنید، بسیار روشن و پر بار خواهد بود. ممکن است به سادگی در مرکز توجه دیگران قرار گیرید. دستاورد این واقعه در ۲۵م-۲۶م ماه به ثمر خواهد نشست .

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال ماهانه متولدین اردیبهشت در آوتاف

در یکم، دوم و سوم ماه برای خندیدن هر کاری می کنید، شوخی و سر کار گذاشتن دوستان و همکاران تان هم یکی از آن کارها خواهد بود. در یازدهم و دوازدهم ماه حسابی از برنامه ای برای سلامتی و تندرسی خود لذت خواهید برد. اما سعی نکنید دیگران را هم به را ه خود بکشانید. اگر خواستید می توانید تندروانه رفتار کنید اما باید بدانید که احتمالاً در این سفر تنها خواهید بود. در گانزدهم و شانزدهم دنباله رو و تابع جمع خواهید بود. اما شما که هیچ وقت اهل کوتاه آمدن و نگفتن عقیده ی خود نبوده اید. اگر کسی خواست شما را منزوی کرده و ساکت تان کند، برای باز کردن راه خود بجنگید. در بیست و چهارم و بیست و پنجم ماه اندیشه هایی ژرف خواهید داشت که اگر به آنها مجال داده و درست به کارشان ببندید، احتمالاً خیلی زود به پاداش خواهید رسید. به پاداشی که می خواهید بگیرید فکر کنید، چرا که احتمالاً دقیقاً همان را به دست خواهید آورد. نمی شود رخدادهای شگفت آوری را که در ۲۶، ۲۷ و ۲۸م ماه پیش می آیند را نادیده گرفت و یا فراموش کرد، آخر اصلاً چرا باید همچین کاری کرد؟ از هر ثانیه ی خود لذت ببرید.

فال ماهانه در آوتاف

فال ماهانه متولدین خرداد در آوتاف

در ۴م و ۵م ماه ذهنتان میل به سکون دارد، نه اینکه توان ایجاد هیچ تغییری را نداشته باشید، بلکه آنقدر از جایی که در ان هستیدف احساس آرامش و رضایت می کنید که هیچ علاقه ای به دگرگون کردن آن ندارید. در ۱۷م و ۱۸م ماه خودتان مسئول سرنوشتتان هستید، و شانس هم با شما یار استف چرا که تفکر غالب بر شما مثبت خواهد بود. وقتی پای سرمایه گذاری های بلند مدت، املاک و مستغلات، و مسائل مالی دیگران به میان می آید، بی اندازه باهوش و زیرکید، و دوستانتان هم در این رابطه به شما رجوع خواهند کرد. هیچ ضمانتی برای پول دیگران به آنها نخواهید داد، اما کاملاً از خود مطمئنید. در ۲۴م و ۲۵م ماه، دغل بازانی در کمین تان هستند، که گهگاه موجب سردرگمی تان می شوند. اما به چه کسی می توانید اعتماد کنید؟ به یکی از کسانی که ادعای معتمد بودن دارد؟ اگر می توانستید یک قدرت جادویی برای خود انتخاب کنیدف بی شک قدرتی بود که بتواند مردم را وادار به گفتن حقیقت کند، چرا که هیچ چیز به این اندازه به کارتان نمی آید. در ۲۸م، ۲۹م و ۳۰م ماه، کارهایتان جلب توجه خواهد کرد، به ویژه اگر چیزی باشد که مورد علاقه ی دیگران هم هست. پس آماده ی این باشید، که در طول یک برنامه یا مهمانی، بیش از آنچه دلتان می خواهد، درباره ی آنها سخرانی کنید.

فال ماهانه در آوتاف

فال ماه,فال ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه متولدین تیر در آوتاف

در روزهای نخستین ماه جاری از آنجایی که حرف‌های زیادی برای گفتن دارید و افراد زیادی هم برای شنیدن آنها آماده هستند، با صدایی رسا، حرف‌های موجود در ذهنتان را عنوان کنید. خوشبختانه با جسارت و شجاعتی که دارید، می‌توانید برخی از لحظات مبهم را به خوبی پشت سر بگذارید. ۵م و ۶م ماه وقت آن خواهد بود تا از دوستان با نفوذ خود بخواهید که لطفا‌های قبلی شما را جبران کنند. از خواستن و خواهش کردن نترسید. در ۱۱م و ۱۲م ماه، مسائل پیچیده ای را با سربلندی برطرف خواهید کرد. شاید برخی از آنها خیلی دشوار باشند، اما کافیست اندکی فکر کرده تا راه حل را پیدا کنید. با اینکه شاید دیگران از راه‌های خلاقانه‌ی شما خوششان نیاید، ممکن است که در ۲۰م ماه برای رفع مشکلی اساسی، متوسل به این راه‌ها شوید. تا زمانی که کسی به شما نگفته است که دست نگه‌ دارید، به همین روش ادامه داده تا از کارتان نتیجه بگیرید. نمی‌توان همواره همه را راضی نگه داشت. اگر در روزهای ۲۷م تا ۲۹م ماه میلادی احساس خطر کردید، ریسک نکرده و از آن موقعیت فرار کنید.

حتما بخوانید:  فال pmc این هفته : فال پی ام سی از 22 تا 28 دی 97

فال آوتاف ماهانه

فال ماهانه متولدین مرداد در آوتاف

در نخستین روز ماه چه دلیل خاصی برای شادی داشته باشید و چه نه، می توانید پا به پای انرژی های مثبتی که در سر هر کوی و برزنی به اطراف پراکنده می شوند لذت ببرید. واژه ی کلیدی زندگی شما در این روز “در حال انفجار” است! و از هر نظر این حق را دارید که نسبت به آنچه در پیرامونتان در حال رخ دادن است سرشار از هیجان باشید.در ۶ و ۷م ماه نگرانی های مالی تان می تواند کمی این جشن و پایکوبی شما را سوت و کور کند. اما به احتمال زیاد راه حلی فوق العاده برای مشکلاتتان وجود دارد، چیزی که هنوز به فکرتان نرسیده. داشتن فکری خلاقانه می تواند هر مشکلی را حل کند، درگیری های مالی هم در این میان مستثنی نیستند. در ۱۳ و ۱۴م ماه خود را آماده ی دوستی های متعدد و تازه کنید. نیمه ی ماه نقطه ی اوج در روابط، به ویژه در شبکه های اجتماعی خواهد بود. حتی اگر فورا احساس رفاقت با کسی نکردید، بد نیست که شماره و اطلاعاتشان را یادداشت کنید، از کجا معلوم! ممکن است روزی به درد تان بخورد. در ۱۷،۱۸ و ۱۹م ماه اطراف خود را با زیبایی لبریز می کنید، پس اگر با غریبه ای دوست داشتنی و یا یکی از آدم های مشهور و محبوب تان ملاقات کردید خیلی شگفت زده نشوید. هرگاه چیزی را باور کنید، ممکن می شود. در ۲۷ و ۲۸م ماه اتفاقات عاشقانه بالای فهرست امور تان قرار دارند، پس چه به دنبال عشق می گردید و چه عشق خود را یافته اید، در این روزها مثل دانه ی اسفندی بر آتش عشق خواهید بود.

فال آوتاف ماهانه

فال ماهانه متولدین شهریور در آوتاف

در۵،۶ و ۷م ماه آماده اید تا گذشته ها را کنار گذاشته و همه چیز را تازه کنید، جا با لباسی تازه، چه با سبک تازه ای از موسیقی، و یا مزه کردن غذایی تازه، همه ی پیچ و خم های این آخری ها را پشت سر گذاشته اید و این مساله دور و وری هایتان را شگفت زده می کند. در ۱۰،۱۱ و ۱۲م ماه بهترین نیت ها را برای انجام کارهای درست در سر دارید، اما حواس پرتی و وسوسه در هر گوشه ای کمین کرده است. تا جای ممکن راه راست را ادامه خواهید داد، اما اگر هر از چند گاهی لغزش و خطایی نداشته باشید که دیگر آدم نیستید.در ۱۳ و ۱۴م ماه نقشه هایی که با دقت برنامه ریزی کرده بودید به خوبی پیش می روند و بسیار خوش حال خواهید بود. وقتی کسی در زمان و مکانی که وعده اش را داده است حضور به هم می آورد احساس شادمانی و رضایت می کنیدو در ۱۷ و ۱۸م ماه آنقدر انرژی مثبت در هوا پراکنده است که شاید واقعا شروع به بپر بپر کنید. وقتی از پس روزهای سخت، روزهای خوش و آرام از راه میرسند همه چیز بسیار شیرین تر خواهد بود. در ۲۴ و ۲۵م ماه ایده های خیلی خوبی در سر دارید، اما جزییاتش هنوز برایتان گیج کننده است. پیش از بیان آنها بهتر است دوباره دستی به سر و رویشان بکشید و ضعف هایشان را برطرف کنید.

حتما بخوانید:  فال عطسه چهارشنبه 26 دی 97 | فال عطسه روز چهارشنبه

فال آوتاف ماهانه

فال ماهانه متولدین مهر در آوتاف

در آغاز این ماه، هیچ کس بیشتر از خودتان، شما را قبول نخواهد داشت. با اینکه طرفداران خودتان را دارید اما این اعتماد به نفستان است که شما را به مرحله‌ی بعدی هدایت می‌کند. در ۶م و ۷م ماه به شدت سرتان شلوغ بوده و در حال جنب و جوش خواهید بود. سعی کنید از انجام کارهای پیچیده در این روزها خودداری کنید. در میانه‌ی ماه اگر برای تصمیم‌گیری اساسی نیاز به کمک دارید، بهتر است که به ندای درونی خود گوش فرا دهید. در ۲۰م و ۲۱م ماه با اینکه اصلا حوصله‌ی صبر کردن ندارید، به خوبی می‌دانید که تفاوت خوب و بد چیست و دست به کاری خلاف و غیر اخلاقی نمی‌زنید (حتی اگر شرایط محیا شده و این کار برایتان بسیار آسان نیز باشد). در ۲۵م و ۲۶م ماه ممکن است فکر کنید که آینده‌تان به روشنی آنچه که تصور می‌کردید نیست. هیچ کس نمی‌تواند به شما بگوید که چه کنید. اگر می‌خواهید تغییری در این شرایط ایجاد کنید، خودتان باید دست به کار شوید.

فال ماهانه آوتاف

فال ماهانه متولدین آبان در آوتاف

آنقدر که در روزهای نخست ماه جاری، انرژی ها و احساسات عاشقانه دور و برتان می چرخند، ممکن است تمرکز خود را در محل کار از دست بدهید. باید از این روزهای زودگذر و رویایی لذت ببرید چراکه ممکن است دیگر هیچ وقت به سراغتان نیایند. به خودتان فرصت و میدان کافی برای اکتشاف بدهید. روزهای سختی را برای ۵م، ۶م و ۷م ماه در پیش رو دارید. سعی کنید با مقداری فعالیت جسمی و ورزش، این روزها را پشت سر گذاشته و برای روزهای بعد خود را آماده سازید. در روزهای ۱۳م و ۱۴م ماه ایده های بکری به ذهنتان خطور خواهند کرد. به سادگی از آنها نگذرید و لااقل آنها را در جایی یادداشت کنید. دوباره در حوالی ۱۹م و ۲۰م ماه، انرژی های رومانتیک و عاشقانه ی عجیبی در اطرافتان ظاهر می شوند و همزمان خلاقیتتان نیز به اوج خواهد رسید. تا تنور داغ است،‌ نان را بچسبانید. سعی کنید برای ۲۵م با مردم مهربان باشید (حتی با آنهایی که روی اعصابتان می روند).

فال ماهانه آوتاف

فال ماه,فال ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه متولدین آذر در آوتاف

در ۳ روز نخست این ماه، تنها خواهید بود. مهم آن است که نسبت به وضعیت خودتان آگاه و هوشیار باشید. ممکن است در پایان هفته ی اول با غریبه ای ملاقات کنید که تاثیر بسزایی بر روی آینده ی شما داشته باشد. در حوالی ۱۰م-۱۱م از این ماه، به تکیه گاه و مرجع دیگران تبدیل خواهید شد. از مقداری فشار مضاعف در این روزها نهراسید چراکه برای کار راه انداختن آمده اید و نه برای دوستی. در میانه ی ماه آماده ی نبرد هستید و در چنین شرایطی ممکن است دشمنی بزرگ برای خود بتراشید. در این روزها تقریبا از هر نبرد و بحثی سربلند بیرون می آیید. در حوالی ۲۱م و ۲۲م ماه، یکی از خانم های فامیل و یا دوستانتان نقش مهمی پیدا می کند چرا که راهنمایی ها خوبی پیرامون مسائل احساسی برای شما دارند.

فال ماهانه آوتاف

فال ماهانه متولدین دی در آوتاف

با اینکه در روزهای نخست ماه صرفا مشغول تفریح و خوشی خواهید بود، بقیه شما را جدی خواهند گرفت. بهتر است بقیه را هم در جریان شوخی خود قرار دهید تا از سنگینی جو کاسته شود. در روزهای ۵م تا ۷م ماه، کارهای زیادی را آغاز خواهید کرد اما به همان خوبی که کارها را آغاز می‌کنید، نمی‌توانید آنها را به سرانجام برسانید. اگر عادت ندارید که چیزی را تا آخر دنبال کنید، خوشبختانه افراد زیادی پیرامون شما وجود داشته که برای به سرانجام رساندن کارهای نیمه‌تمام، به شما کمک کنند. در روزهای ۱۰م تا ۱۲م ماه علیرغم ذهن مغشوش و پر از دغدغع‌ی خود، تصمیم‌های عاقلانه و درستی خواهید گرفت. اگر بقیه از شرایط شما با خبر بودند، ممکن بود که به راحتی به حرف‌های‌تان اطمینان نمی‌کردند. خیال‌بافی‌های‌تان در روزهای ۱۷م و ۱۸م، ایده‌ی کاری جدیدی را در ذهن‌تان قرار خواهند داد و اگر فکر می‌کند کسی می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند، حتما با او تماس بگیرید. در روزهای ۲۲م و ۲۳م کسی عزم خود را جزم کرده تا موانعی را بر سر راه‌تان قرار دهد اما خوشبختانه شما ابزارها و روش‌های متفاوتی را برای کنار زدن این موانع در اختیار دارید. در روزهای ۲۸م و ۲۹م ماه از هوشیاری و آگاهی ویژه‌ای برخوردار خواهید بود.

حتما بخوانید:  فال روزانه تاروت کبیر | فال تاروت کبیر روزانه 26 دی 97

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال ماهانه متولدین بهمن در آوتاف

انتظارش را نداشتید اما وقتی در ۳م و ۴م ماه به مشکلاتتان نگاه می کنید، حس می کنید که باری سنگین از روی دوشتان برداشته شده است. چه بپذیرند و چه نه، همه ته دلشان دوست دارند جای شما باشند. در ۷، ۸، و ۹م ماه، اگر آنچه که انتظارش را داشتید اتفاق نیفتد، اندوهگین خواهید شد، اما کافی است رویکردی مثبت داشته باشید تا تحت هر شرایطی برنده ی جریان باشید. در ۱۵ و ۱۶م ماه خیلی خوش سرزبان خواهید بود، و همه خیلی زود شماره ی تماسشان را کف دستتان خواهند نوشت. در حرکت های بعدی تان در این رابطه ها با احتیاط بیشتری گام بردارید. در ۲۲ و ۲۳م ماه، با مرور تاریخچه ی خانوادگی خود ممکن است با اطلاعات شگفت انگیزی رو به رو شوید، اما از کشف و فهمیدن واقعیت نهراسید. هرچه امروز هستید بر پایه ی گذشته تان بنا شده است. در ۲۶ و ۲۷م ماه از آویزان شدن از پنجره و خیره شدن به ابرها لذت خواهید برد، اما کارهای زیادی بر سرتان تلنبار شده است،پس اول به وظایف خود رسیدگی کنید تا وقتی برای خیال بافی باقی بماند.

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال ماهانه متولدین اسفند در آوتاف

در روز اول ماه، همان طور که به سمت کار قدم می زنید، یا سوار بر دوچرخه به سمت خانه می روید، یا سوار قطار می شوید، یا وارد کافه ی مورد علاقه تان می شوید، ایده، نگاه و یا انگیزه ای نو به سراغتان می آید. حتماً به این مساله توجه دقیق داشته باشید. جدی بگیریدش چون خیلی مهم است. در وضعیت خوبی برای شروع کارهای جدید قرار دارید. از غریزه های تان پیروی کنید. با رسیدن ۲م، ۳م و ۴م ماه، که روزهایی فوق العاده خواهند بود، از جایگاهی کاملاً موفق برخوردارید. عشقانه هایتان در حال شکوفا شدن هستند. کارتان عالی پیش می رود، و ورزش هایتان را به موقع و به شکلی غیر عادی خوب انجام می دهید، که تاثیری فوق العاده بر سلامتتان دارد. برنامه ای برای ۵م ماه خود بریزید. در ۱۲م یا ۱۳م آماده ی مهمانی و رقص خواهید بود. شبی پر شور خواهید داشت. در ۱۹م و ۲۰م ماه، همه ی احساساتی که دارید، اعم از رنجیدگی و شادی، همه را تبدیل به به چیزی خلاقانه کنید. در ۲۵م ماه، وقت خود را صرف ایده پردازی کنید. هیچ وقت نمی دانید چه فکرهای تازه ای ممکن است به سرتان بزند. ۲۹م،۳۰م، و ۳۱م، حسن ختامی فوق العاده بر این ماه خواهند بود.

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال دی ۹۷ | فال ماهانه دی ۹۷ در آوتاف

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. سلام و خسته نباشید میگم ب شما مدیر فعال سایت آوتاف, فالهای دی امروز عالی بود خستگی روزمرگی رو از من زدود, مرسی تشکر میکنم, فقط نمیدونم چرا فالهای تاروت کبیرو صغیر واس من گاهأ جور نمیشه, واینکه چرا نم تونم کپی بگیرم از فالها خیلی دوست دارم ی چیزایی ک مهمه رو کپی کنم ب صورت اس ام اس بفرستم واس نزدیکان اگ میشه امکانشو فراهم کنید ممنون میشم موفق باشید👍👏👏👏👏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *