فال اسفند ۹۷ | فال ماهانه اسفند ۹۷ در آوتاف فال اسفند 97 | فال ماهانه اسفند 97 در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال اسفند ۹۷ | فال ماهانه اسفند ۹۷ در آوتاف

فال اسفند ۹۷ | فال ماهانه اسفند ۹۷ در آوتاف

فال ماهانه متولدین فروردین در آوتاف

بدترین چیزی که در ۱وم و ۲م ماه می تواندی بشنوید این است که لیاقت جایگاهی که در آن قرار گرفته اید را ندارید. پس از آنهمه تلاش، چطور کسی می تواند چنین حرفی را به شما بزند؟در ۵م، ۶م و ۷م ماه همچنان آزمون های دیگری سر راهتان قرار می گیرند و همه را با بهترین نتیجه پشت سر می گذارید. هرچه دیگران بیشتر از شما می خواهد که خود را ثابت کنید، بیشتر می درخشید، انگار رو به دنیا کرده و گفته باشید: ” هرچه داریرو کن دنیا، من کم نخواهم آورد!”. در ۱۳ و ۱۴م ماه کاملا روشمندید و چه چیزی بهتر ازاین که می بنید نقشه هایتان آنجور که باید به بار نشسته اند. در ۱۹، ۲۰ و ۲۱ م ماه وسواس بیشتری در نگهداری و مراقب از چیزهایی که متعلق به شما هستند و همین طور عزیزانتان به خرج می دهید. اگر احساس کنید کسی می خواهد چیزی را که از آن شماست از آن خود کند با احساس مالکیت شدیدی رفتار خواهید کرد. در ۲۶ و ۲۷م ماه هیچ علاقه ای به آشوب به پا کردن ندارید و وقتی بفهمید که یکی از کارهایتان چنین جنجالی به پا کرده است میخکوب خواهید ماند. همچین نیتی نداشتید، اما حالا که پیش آمده است، پس عذرخواهی کنید و همه چیز را پشت سر بگذارید.

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال ماهانه متولدین اردیبهشت در آوتاف

راه دادن نو به بازار و دل آزار کردن کهنه در نخستین روز ماه کار آسانی نخواهد بود، اما شما آماده ی تجربه های تازه هستید. در ۵ و ۶م ماه دوستانتان جای خالی فامیل و خانواده را در مراسمی پر خواهد کرد، پس حتما از آنها به خوبی قدردانی کنید. در ۱۴، ۱۵ و ۱۶م ماه هر کاری می کنید تا پرده از رازی بردارید، اما مراقب خط قرمز ها باشید. و خود را به کوچه ی علی چپ نزنید، خوب می دانید آن خط قرمز چیست! در ۱۹، ۲۰ و ۲۱م ماه کمی هیجان زده می شوید و دل تان می خواهد بدانید رابطه ی تازه تان به کجا خواهد کشید، اما اگر همه چیز زیادی خوب به نظر می رسد، احتمالا غیر واقعی است. در ۲۶ و ۲۷م ماه همکاران، همسایه ها، همکلاسی ها و یا دیگر آشنایانتان شما را در مورد مساله ای به زحمت خواهند انداخت. سعی کنید همه چیز را با آرامش به سر و سامان برسانید. بله، شاید لازم باشد که شما نقش ریش سفید و آدم بزرگوار را در این میان بازی کنید.

فال ماهانه در آوتاف

فال ماهانه متولدین خرداد در آوتاف

مطمئنا خیلی خوب بود اگر با آغاز ماهی جدید، همه خواسته هایتان، خیلی مرتب و منظم و بسته بندی شده در درب منزلتان ظاهر می شدند. متاسفانه در اغلب مواقع، مسائل زندگی به همین سادگی حل نخواهند شد. بهتر است قبل از اینکه نقشه ی اولتان دچار شکست شود، برنامه ی جایگزینی را طراحی کرده و آماده نمایید. در حوالی ۶م تا ۸م این ماه میلادی، مراقب حرف هایتان باشید. طعنه زدن به دیگران ممکن است تبدیل به نیش دردناکی برای خودتان شود. حدود ۱۳م و ۱۴م این ماه، با اینکه در جمعی قرار خواهید گرفت که نقطه نظر مشترک با شما دارند، حرکتی را بصورت انفرادی آغاز خواهید کرد. نمی توان به زور دیگران را وادار به همراهی کرد. شاید منطق و دلایل خود را نمی توانید به خوبی به آنها انتقال دهید. ۲۲م و ۲۳م این ماه زمان خوبی برای اختصاص وقت به علائق قدیمی خودتان است. ۲۶م تا ۲۸م نیز زمان خوبی برای تجدید خاطر با دوستان قدیمی خواهد بود اما به جای تکرار مکررات، شاید بد نباشد که صرفا این کار را محدود به مرور آلبوم تصاویر و خاطره ها نمایید.

فال ماهانه در آوتاف

فال ماه,فال ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه متولدین تیر در آوتاف

در ابتدای این ماه اگر دیدید پروژه ای که فکر می کردید سریع به سرانجام می رسد، پیشروی کمی داشته است، نگران نباشید. بعضی وقت ها امورات کندتر از آنچه که تصور می شود، پیش خواهند رفت و این امری کاملا طبیعیست. وقتی که شرایط مساعد شود، در یک چشم بهم زدن همه چیز نظم و سامان پیدا می کند و سرانجام می یابد؛ پس شما نیز به تلاش های خود ادامه دهید و به موقع استراحت کنید و به خود برسید تا زمان نتیجه گرفتن فرا رسد. با آغاز هفته ی دوم، همه ی امورات زندگی به آسانی در جریان خواهند بود. معاشرت با دیگران نیز لذت بخش تر از هر زمانی دیگری می شود. در اوساط ماه ممکن است زخم های قدیمی سر باز کنند و بهتر است در این روزها بیشتر به خود برسید. در ۲۱م و ۲۲م ماه به تعاملات اجتماعی خود رسیدگی کنید و در ۲۷م برای خود شاخه ای گل بخرید. این ماه را با امیدواری و مثبت اندیشی به پایان برسانید.

حتما بخوانید:  فال تاروت عشق روزانه | فال تاروت عشق 28 اسفند 97

فال آوتاف ماهانه

فال ماهانه متولدین مرداد در آوتاف

شما اهل کار و عمل هستید. همان کسی که همیشه شروع می کند. در ۴م و ۵م ماه بیرون پریده و هنری بنمایانید. در این لحظه امکان رسیدن به خط پایان را ندارید، ولی خوب می توانید شر و شوری برای همه چیز به پا کنید. چه کسی می داند؟ شاید کارهایی که در این دو روز شروع می کنید دنیا را دگرگون کند!در ۱۱م و ۱۲م اگر مردم ازتان کمک بخواهند اولین کلمه ای که به ذهنتان می رسد، “نه” است. اما پس از کمی اندیشیدن، خودخواهی تان کمتر می شود. با دیگران همانطور برخورد کنید که می خواهید با شما برخورد شود. اگر امروز به دوستی حقیقی که به یاری تان محتاج است کمک نکنید، فردا چه کسی دست شما را خواهد گرفت؟ در ۱۵م و ۱۶م هوای دشت و دمن به سرتان می زند، چه می شود اگر برنامه ی سفری خیالی برای خود بریزید؟ حتی اگر امکان رفتن به جایی که دوست دارید را ندارید، خیال را که ازتان نگرفته اند.در ۲۱م، ۲۲م و ۲۳م ماه، هر جنبش و تکان تان، کاری هوشمندانه خواهد بود، پس هیچچ به خود شک نکنید. در بالاترین مرحله ی بازی خود جای گرفته اید، و باخت تنها کلمه ای است که هیچ ربطی به شما ندارد. در ۲۹م و ۳۰م ماه وقت خود را با خانواده و هم خون های بگذرانید. بهتر از هر کسی می دانید که خون از آب غلیظ تر و جان دار تر است.

فال آوتاف ماهانه

فال ماهانه متولدین شهریور در آوتاف

با آغاز ماه نو، مشوق واقعی برای آن‌دسته از افرادی خواهید بود که می‌خواهند زندگی خود را بهبود بخشند. شاید برای خودتان اینطور بنظر نرسد اما در واقع کارهای انسان‌دوستانه‌ی قابل توجهی را انجام می‌دهید. در ۷م یا ۸م ماه با شنیدن آهنگ و یا استشمام بویی آشنا، جزییات خاطره‌ای قدیمی برای‌تان بازسازی خواهد شد. شاید بدتان نیاید که تحقیقاتی برای پیدا کردن فردی که این خاطرات مشترک را با او دارید، انجام دهید. ۱۸م تا ۲۰م ماه از جملات سنگینی استفاده خواهید کرد اما مراقب باشید که در این کار زیاده روی نکنید. تنها اگر در جمعی از افراد فرهیخته هستید از این قبیل جملات استفاده کنید واگرنه بهتر است که اندکی خود را همسطح جمع کنید. در ۲۸م و ۲۹م ماه با تمام وجود می‌خواهید به یکی از دوستان یا اعضای خانواده‌ی خود کمک کنید اما تا زمانی که نخواهند، هیچ کاری از دستان شما بر نمی‌آید. شاید با کمک به غریبه‌ای، احساس رضایت کنید.

فال آوتاف ماهانه

فال ماهانه متولدین مهر در آوتاف

در طی ۳ روز نخست این ماه چالش های شخصی در زندگی شما بیش از حد معمول خود خواهند شد. اگر با پشتکار به کار خود ادامه دهید، دیر یا زود نتیجه ی زحمات و سختی هایی که متحمل شده اید را خواهید دید. در ۸م-۹م ماه حفظ تمرکز، با وجود اغتشاش های موجود در اطرافتان، کاری دشوار خواهد بود. همواره هدایت و رهبری بر پایه ی مثال، تاثیر بهتری از امر و نهی خواهد داشت. در ۲۱م و ۲۲م ماه اگر به اندازه ی کافی به خود و نیازهایتان توجه نداشته باشید، روزهای سختی را تجربه خواهید کرد. از خودخواهی تنفر دارید اما اگر به خودتان رسیدگی نکنید، نمی توانید به خوبی به دیگران هم رسیدگی کنید. نفوذ کلام شما در روزهای ۲۶م و ۲۷م ماه به اوج خواهد رسید، لذا توصیه می شود که گفتنی ها را در این روزها مطرح کنید. اگر کسی حرف جالبی برای گفتن نداشته باشد، شما هم گوش شنیدن حرف های او را نخواهید داشت. زنجیره ی یک کلاغ ۴۰ کلاغ ها اگر از جایی دیگر شروع شده باشد، مطمئنا به شما ختم خواهند شد.

حتما بخوانید:  فال روزانه 28 اسفند 97 | فال روزانه واقعی

فال ماهانه آوتاف

فال ماهانه متولدین آبان در آوتاف

اصلا متوجه تاثیر ویژه‌ای که بر دیگران در روزهای ۲م تا ۴م ماه می‌گذارید، نمی‌شوید. موجی از انرژی هستید که انرژی خود را به هر آنچه که بر سر راهتان باشد، منتقل می‌کنید. در این روزها حتی کنجکاوی شما نیز به دیگران سرایت می‌کند. در ۹م و ۱۰م ماه با اینکه همه دست و پا می زنند تا بتوانند از ایده‌ها و تجربیات‌تان استفاده کنند، ترجیح می‌دهید که در جمع دوستان و عزیزانتان بمانید و وقت خود را به آنها اختصاص دهید. درک رفتار شما کار دشواری است اما در هر صورت آدم خوبی هستید. در ۱۵م و ۱۶م ماه وقتش خواهد بود که شوخی و تفریح را کنار گذاشته و دوباره زندگی را جدی بگیرید. ارتباط به هر شکلی، تمام توجه شما را به خود جلب می‌کند، علی‌الخصوص وقتی‌که پای مسائل مادی در میان باشد. کسب درآمد در رأس برنامه‌هایتان قرار گرفته است. در محدوده‌ی ۲۷م تا ۲۹م ماه میلادی جاری، شخصی حرکتی بزرگ زده و علاقه‌ی خود نسبت به شما را مطرح خواهد کرد. چه کسی ممکن است باشد؟ حتی خانواده و دوستانتان هم متعجب خواهند شد. مطمئنا رازهای متعددی دارید که اگر دیگران متوجه آنها شوند، متعجب خواهند شد.

فال ماهانه آوتاف

فال ماه,فال ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه متولدین آذر در آوتاف

در ۱م، ۲م و ۳م برای هر پیروزی به سور بنشینید.زندگی واقعاً همان چیزی است که شما می سازید، و خب شما هم در حال انجام کارهای فوق العاده ای هستید. وقتی که برنامه های تان را مرتب و منظم کنید، دیگر هیچ چیز نمی تواند مانع پیروزی تان شود. در ۷م و ۸م ماه شیفته ی راز و رمز ها خواهید بود و پرونده ی آدم های گم شده، جرم های حل نشده، و رازهای فراطبیعی و احضار روح به شدت جذبتان می کنند. فکر بدی نیست که لامپ ها را خاموش کرده و یک کاسه ذرت بو داده در دست گرفته و به تماشای فیلمی ترسناک بنشینید. بهتر است یکی دو دوست را هم دعوت کنید تا اگر خیلی ترس برتان داشت تنها نمانده باشید. در ۱۵ و ۱۶ م ماه، بی اندازه بیزارید که کسی وقت تان را تلف کند، چرا که هم باید با کسان بسیاری دیدار کرده و کارهای زیادی را انجام دهید. همین نگاه کار محور را در روزهای ۲۱،۲۲ و ۲۳ م ماه نیز خواهید داشت. جوری که می خواهید سوتی را گوشه لبانید گذاشته و بنوازید تا دیگران خوب بفهمن که این شمایید که دستور می دهید. در ۲۹ و ۳۰ ام ماه از اینکه به جزییات رسیدگی کنید لذت می برید. و آدم هایی که شانس کار کردن در کنار شما را دارند باید شکرگزار بخت خود باشند.

فال ماهانه آوتاف

فال ماهانه متولدین دی در آوتاف

در دو روز نخست از این ماه دلتان می‌خواهد که در خانه بمانید. می‌خواهید استراحت کرده، به تماشای برنامه‌ی مورد علاقه‌تان نشسته و غذای دلخواه خود را میل نمایید. وقتی با نشستن در خانه می‌توانید این همه لذت ببرید، چه نیازی به بیرون رفتن است؟ در روزهای ۱۳م تا ۱۵م ماه ممکن است علیرغم ترسی که از گم شدن دارید، قدم در سرزمین‌های ناشناخته بگذارید. مسائل مالی در ۱۸م و ۱۹م پر رنگ تر خواهند شد و یکی از اعضای خانواده نیز آماده است تا نظر خودش را به شما بگوید. اگر نمی‌خواهید ارقام و اعداد دقیق را در اختیار یکی از نزدیکان‌تان قرار دهید، بهتر است که کسی را بدین منظور استخدام نمایید (که این کار مسلما مجانی نخواهد بود). در روزهای ۲۲م و ۲۳م ماه درجا خواهید زد و علیرغم تلاش‌های فراوان، پیشروی نخواهید کرد. شاید همین که بتوانید موقعیت خود را حفظ کنید، دستاورد خوبی لحاظ گردد. ۲۶م و ۲۷م ماه زندگی شلوغ و پر هیجانی را تجربه خواهید کرد اما فراموش نکنید که برای زیاده روی در این کارها ساخته نشده اید. از اینکه از شهرت خوشتان نمی‌آید، ناراحت نشوید؛ همه چیز در مورد ظاهر نیست.

حتما بخوانید:  فال ای چینگ روزانه | فال ای چینگ 28 اسفند 97

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال ماهانه متولدین بهمن در آوتاف

با موانع زیادی در روزهای آغازین این ماه مواجه نخواهید شد اما ممکن است یکی دو مورد پیدا شوند که بهتر باشد به آنها تن دهید. اینکه این همه گزینه در پیش روی‌تان قرار دارد خیلی خوب است اما بد نیست که هر از گاهی یک بار در جای خود ایستاده و از نعمت های موجود در اطراف خود لذت ببرید. اگر بخواهید در روزهای ۱۰م تا ۱۲م ممکن است بتوانید از زیر بار بعضی از مسئولیت‌های خود در روید اما اینطور بنظر می‌رسد که اصلا تمایل به انجام چنین کاری ندارید. به اینکه کارهای خود را به موقع و به بهترین حالت ممکن انجام می‌دهید، می بالید و به همین خاطر اصلا ناراحت نمی‌شوید که در شرایطی که بقیه به دنبال تفریح و خوشی رفته‌اند، چند ساعت اضافه‌تر کار کنید. در روزهای ۱۹م، ۲۰م و ۲۱م ماه اگر ببینید کسی قدر داشته‌های خود را نمی‌داند و یا اینکه زحمات فردی دیگر را نادیده می‌گیرد، عصبانی خواهید شد. در این روزها چنین افرادی هیچ جایگاهی در زندگی‌تان نخواهند داشت. در روزهای پایانی ماه از اینکه همه‌ی کارهای‌ خود را به موقع انجام می‌دهید و موجبات اتلاف وقت دیگران را فراهم نمی‌کنید، پاداش خواهید گرفت.

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال ماهانه متولدین اسفند در آوتاف

در روز اول ماه کمی احساس تنبلی می کنید، نه؟ جای نگرانی نیست، چرا که در ۲، ۳ و ۴م ماه در تخت ماندن و سر جا بند شدن برایتان غیر ممکن است، هیچ نشانه ای از بی حال و حوصلگی نخواهید داشت. در ۹ و ۱۰م ماه باور دارید که باید ایمان داشته باشید و به دنبال نشانه هایی هدایت گر بگردید. دلیلی هم ندارد که با این حس ششم خود مخالفت کنید. در ۱۳ و ۱۴م ماه تاکید بسیاری بر پول و مسائل مالی هست، و بدتان نمی آید که می توانستید خود را در زمره ی دسته ی پولدار می دید، اما خوب می دانید که برای پول درآوردن باید کار کنید. ترجیح تا ناین خواهد بود که به ایده های بزرگ خود بیندشید، و حاشیه ها و جزییات بی اهمیت مسائل را به دیگران واگذارید. در ۲۲ و ۲۳م ماه بی اندازه دلتان می خواهد عقل و بدنی سالم داشته باشید و آماده اید تا برای به دست آوردن این دو سخت کار کنید. بد نیست رژیم غذایی خود را تغییر داده و یک مربی شخصی استخدام کنید. هر کاری که برای انجم دادن داشته باشید از اراده ی کافی برای به سرانجام رساندن آن برخوردارید. در ۲۷، ۲۸ و ۲۹ م ماه بی اندازه تمایل به رقابت دارید، هرچند این به آن معنی نیست که هر کاری هم برای پیروزی می کنید. در واقع اخلاقیاتتان مانع از آن می شود که کاری ناجوانمردانه از شما سر بزند.

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال اسفند ۹۷ | فال ماهانه اسفند ۹۷ در آوتاف

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. سلام و خسته نباشید میگم ب شما مدیر فعال سایت آوتاف, فالهای دی امروز عالی بود خستگی روزمرگی رو از من زدود, مرسی تشکر میکنم, فقط نمیدونم چرا فالهای تاروت کبیرو صغیر واس من گاهأ جور نمیشه, واینکه چرا نم تونم کپی بگیرم از فالها خیلی دوست دارم ی چیزایی ک مهمه رو کپی کنم ب صورت اس ام اس بفرستم واس نزدیکان اگ میشه امکانشو فراهم کنید ممنون میشم موفق باشید👍👏👏👏👏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *