فال اسفند ۹۹ | فال ماهانه اسفند ۹۹ در آوتاف فال اسفند ۹۹ | فال ماهانه اسفند ۹۹ در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال اسفند ۹۹ | فال ماهانه اسفند ۹۹ در آوتاف

فال اسفند ۹۹ | فال ماهانه اسفند ۹۹ در آوتاف

فال ماهانه متولدین فروردین در آوتاف

ماه جدید با دنیایی پر از شگفتی‌ها آغاز می‌شود. به سفر بدون مقصد خاصی بروید. به جای رفتن به سمت راست همیشگی، به سمت چپ بروید. با غریبه‌ها مهربانی کنید چراکه نمی‌دانید کی ممکن است خودتان هم به کمک آنها نیاز داشته باشید. در ۷م و ۸م ماه با تمام وجود به جزییات توجه خواهید کرد و همین امر ممکن است موجب آن شود تا دیگران برای انجام کارهایشان به سراغ شما بیایند. مشکلی از بابت انجام کارها ندارید اما می‌خواهید که سهمی اساسی در پاداش کار داشته باشید. ۱۶م و ۱۷م ماه دلتان می‌خواهد به کسی گیر دهید و معمولا اغلب افراد خوششان نمی‌آید که غلط‌هایشان را اصلاح کنید (خودتان خوشتان می‌آید؟). با ملایمت بیشتری به انتقادهای سازنده بپردازید چراکه ممکن است به ضررتان تمام شود. در روزهای ۲۴م تا ۲۵م ماه همه شیفته و مجذوب شما خواهند شد.

فال ماهانه متولدین اردیبشت در آوتاف

اصلا متوجه تاثیر ویژه‌ای که بر دیگران در روزهای ۲م تا ۴م ماه می‌گذارید، نمی‌شوید. موجی از انرژی هستید که انرژی خود را به هر آنچه که بر سر راهتان باشد، منتقل می‌کنید. در این روزها حتی کنجکاوی شما نیز به دیگران سرایت می‌کند. در ۹م و ۱۰م ماه با اینکه همه دست و پا می زنند تا بتوانند از ایده‌ها و تجربیات‌تان استفاده کنند، ترجیح می‌دهید که در جمع دوستان و عزیزانتان بمانید و وقت خود را به آنها اختصاص دهید. درک رفتار شما کار دشواری است اما در هر صورت آدم خوبی هستید. در ۱۵م و ۱۶م ماه وقتش خواهد بود که شوخی و تفریح را کنار گذاشته و دوباره زندگی را جدی بگیرید. ارتباط به هر شکلی، تمام توجه شما را به خود جلب می‌کند، علی‌الخصوص وقتی‌که پای مسائل مادی در میان باشد. کسب درآمد در رأس برنامه‌هایتان قرار گرفته است. در محدوده‌ی ۲۷م تا ۲۹م ماه میلادی جاری، شخصی حرکتی بزرگ زده و علاقه‌ی خود نسبت به شما را مطرح خواهد کرد. چه کسی ممکن است باشد؟ حتی خانواده و دوستانتان هم متعجب خواهند شد. مطمئنا رازهای متعددی دارید که اگر دیگران متوجه آنها شوند، متعجب خواهند شد.

فال ماهانه متولدین خرداد در آوتاف

در۵،۶ و ۷م ماه آماده اید تا گذشته ها را کنار گذاشته و همه چیز را تازه کنید، جا با لباسی تازه، چه با سبک تازه ای از موسیقی، و یا مزه کردن غذایی تازه، همه ی پیچ و خم های این آخری ها را پشت سر گذاشته اید و این مساله دور و وری هایتان را شگفت زده می کند. در ۱۰،۱۱ و ۱۲م ماه بهترین نیت ها را برای انجام کارهای درست در سر دارید، اما حواس پرتی و وسوسه در هر گوشه ای کمین کرده است. تا جای ممکن راه راست را ادامه خواهید داد، اما اگر هر از چند گاهی لغزش و خطایی نداشته باشید که دیگر آدم نیستید.در ۱۳ و ۱۴م ماه نقشه هایی که با دقت برنامه ریزی کرده بودید به خوبی پیش می روند و بسیار خوش حال خواهید بود. وقتی کسی در زمان و مکانی که وعده اش را داده است حضور به هم می آورد احساس شادمانی و رضایت می کنیدو در ۱۷ و ۱۸م ماه آنقدر انرژی مثبت در هوا پراکنده است که شاید واقعا شروع به بپر بپر کنید. وقتی از پس روزهای سخت، روزهای خوش و آرام از راه میرسند همه چیز بسیار شیرین تر خواهد بود. در ۲۴ و ۲۵م ماه ایده های خیلی خوبی در سر دارید، اما جزییاتش هنوز برایتان گیج کننده است. پیش از بیان آنها بهتر است دوباره دستی به سر و رویشان بکشید و ضعف هایشان را برطرف کنید.

فال ماهانه متولدین تیر در آوتاف

در روزهای ۱م،۲م، و ۳م ماه، هر چه بیشتر به دیگران خوبی کنید، احساس بهتری خواهید داشت. در ۶م،۷م و ۸م ماه متانت و وقارتان بی اندازه خواهد بود و دیگران برای آزردن تان باید خیلی حواس پرت و بی ملاحظه رفتار کنند. در برابر هرج و مرج بی اندازه آرامید. در ۱۱م و ۱۲م ماه به خوبی می دانید چگونه بهترین معامله را جوش بزنید، بد فکری نیست اگر به دوستی که در کار فروش ماشین است سری بزنید یا به خرید آن لاین مادر تان کمک کنید. به چشم دیگران شاید کمی کسل کننده بیاید، اما شما در یافتن و انجام خریدهای ارزان تر و پر منفعت تر مهارتی خاص دارید. در ۱۷م و ۱۸ ماه یا به شدت دوست داشته می شودی و یا به شدت پس زده می شوید. که البته با هر دوی این موردها راحتید. بیب اندازه در پوسته ی خود آرام و آسوده اید. در ۲۶م،۲۷م و ۲۸م ماه چالش های زیادی در شکل های جور وا جور به سراغتان خواهند آمد، از هیچ کدامشان باز پس ننشینید. بد نیست کم کم به جمله ای که میخواهید روی جام قهرمانی تان حک شود هم فکر بکنید!

حتما بخوانید:  فال سوالات عشقی روزانه | فال سوالات عشقی 8 اسفند 99

فال ماهانه متولدین مرداد در آوتاف

در روزهای نخست از ماه بدون آنکه متوجه شوید، با کارهای عجیب خود توجه دیگران را به خود جلب می‌کنید و ممکن است تا دوستی به شما تذکر ندهد، متوجه اعمال خود نشوید. در روزهای ۸م و ۹م ماه اگر به اطراف خود خوب دقت کنید، انگیزه‌ی زیادی را می‌توانید برای کارهای خود پیدا کنید. فشارهای زیادی از جانب همکاران‌تان در روزهای ۱۳م و ۱۴م ماه به شما وارد خواهد شد که ممکن است سوال‌هایی را در ذهن‌تان ایجاد نماید. اجازه ندهید که اعتماد به نفس و توانایی‌های‌تان زیر سوال برود. در روزهای ۱۹م تا ۲۱م ماه دجار سردرگمی و تردید خواهید شد و لازم است که قبل از اینکه از کسی کمک بخواهید خودتان ابهام ها را برطرف نمایید. خوشبختانه قبل از اینکه نیاز به نگرانی باشد، مغزتان به کمک‌تان آمده و راه حل را در اختیارتان قرار خواهد داد. در روزهای ۲۶م و ۲۷م ماه و در شرایطی که همه نگران هستند، شما آرامش خود را حفظ خواهید کرد. همین امر موجبات دریافت پاداش را برای‌تان فراهم خواهد کرد.

فال ماهانه متولدین شهریور در آوتاف

در ۱و ۲م ماه یک سنت شکن واقعی خواهید بود. ممکن است دیگران شما را عجیب و غریب خوانده و با دست به هم نشان تان دهند، اما شما در حال انجام کاری اساسی هستید. به راه خود ادامه دهید، مرزها را شکسته و دست به کارهای غیر معمول بزنید، آدم هایی مثل شما هستند که می توانند دنیا را تغییر دهند. در ۱۰ و ۱۱م ماه کنار آمدن با تغییراتی که کارِ دست خودتان نیستند کار سختی خواهد بود، اما شما یکی از آن نشانه های آسمانی هستید که قابلیت انطباق پذیری بالایی دارند و خیلی زود خود را با آن تغییرات هماهنگ خواهید کرد. یک دقیقه وقت کافی است که همه چیز را بهتر درک کنید. در ۱۷، ۱۸ و ۱۹م ماه کاملا بر کار خود متمرکز خواهید بود، اما اگر برای مدتی طولانی به یک مشکل چشم بدوزید، این خطر وجود دارد که چشم تان سیاهی رفته و دید تان را نسبت به مسائل به کلی از دست بدهید. از دیدگاه های دیگران بهره بگیرید. ۲۶ و ۲۷م ماه، می توانند روزهایی گیج کننده باشند، هر چه بیشتر سعی در تمرکز بر مسئله ای بکنید، دید تان نسبت به آن تیره و تار تر می شود. کمی به خود وقت استراحت بدهید، مدیتیشن کنید، پیوند خود را با عنصر خاک قوی تر کرده، فروتنانه رفتار کنید و شکرگزار باشید که مشکلاتتان در حال از بین رفتن هستند.

فال ماهانه متولدین مهر در آوتاف

به نظر می‌رسد که در روزهای نخست از این ماه اعتماد به نفس‌تان بیش از وقت‌های دیگر شده و می‌خواهید که اندکی خودنمایی کنید. در روزهای ۲م و ۳م ماه بهتر است دست به معامله یا فعالیتی اقتصادی نزنید. عجله نکنید، اگر موقعیت پیش آمده واقعا ارزش سرمایه‌گذاری را داشته باشد، تا چند وقت دیگر هم می‌توانید صبر کنید. اگر هم که تا آن زمان موقعیت این کار فراهم نبود، می‌توانید مطمئن باشید که این سرمایه‌گذاری شما را ثروت‌مند نمی‌کرد. در روزهای ۱۱م و ۱۲م برای رویارویی با چالش‌های فکری و یا شرایطی که انرژی‌تان را تخلیه کند، آماده هستید. آماده هستید تا قابلیت‌های خود را در معرض نمایش قرار دهید. در روزهای ۲۱م و ۲۲م ماه، محتاط تر از همیشه خواهید بود. ضمیر ناخودآگاهتان به شما می‌گوید که باید احتیاط بیشتری کنید و بهتر است که به آن گوش دهید. در ۲۸م و ۲۹م ماه، سخاوتمندی و بخشندگی خود را شامل حال خودتان هم بکنید. به اندازه‌ی کافی به دیگران لطف می‌کنید؛ الان نوبت خودتان است.

حتما بخوانید:  فال ماهانه فوریه 2021 | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال ماهانه متولدین آبان در آوتاف

در ۳م و ۴م ماه نباید ندای درونی مزاحم خود را نادیده بگیرید، چرا که دلیل مهمی برای پابرجایی و اصرارش وجود دارد. به سادگی می توان حسرت داشته های دیگران را خورد، آنهم وقتی وسائل تازه خریداری شده شان را می بینیدف اما باید بردبار باشید. می دانید چرا؟ چون با سخت کوشیو پس انداز خواهید توانست هر چه را که می خواهید با آسودگی بخرید. و این تلاش ها ارزش شکیبایی را دارند. در ۱۵ و ۱۶م ماه با کسی ارتباط ذهنی ناگهانی ای پیدا خواهید کرد، و این رابطه را می توانید خیلی زود به مرحله ی بعد و جدی تری برسانید، هیچ مرزی میان دو آدم بالغ وجود ندارد مگر محدودیت ها و مرزهایی که خودتان برای هم وضع کنید. در ۱۹م، ۲۰م و ۲۱م ماه شاید انرژی های عجیب و غریبی از خود بپراکنید، و چه نسبت به این مساله آگاهی داشته باشید و چه نه، دیگران کاملا تحت تاثیر این خیزاب ها قرار خواهند گرفت. هر تلاشی برای توضیح این مساله شما را در چشم دیگران عجیب و غریب تر نشان می دهد، پس شاید بد نباشد که تا گذر این وضعیت کمی با خود و به تنهایی وقت بگذرانید. در ۲۶ و ۲۷م ماه همه چیز به ناچار به دقیقه ی نود می افتد، بهترین کار این است که با کسی که خوش قول و پر انرژی تر از شماست هم گروه و همدست شوید. به یاد داشته باشید که شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت ها به هیچ وجه نمی تواند یکی از گزینه های انتخابی شما باشد.

فال ماهانه متولدین آذر در آوتاف

در روزهای ۴م و ۵م این ماه، چه کمال را در چیزی ببینید و چه نقص، می‌خواهید که آن را تغییر دهید. قویاً می‌خواهید که چیدمان وسایل محیط کار خود را تغییر دهید اما بهتر است که با تغییرات کوچک شروع کنید تا تغییرات اساسی. با اینکه از کنایه و نیش زبان بدتان نمی‌آید، بهتر است که در روزهای ۱۰م و ۱۱م ماه سعی کنید اندکی رو راست باشید. در جمع افراد کم سن و سال و یا اقوام جوک های بی‌ادبانه تعریف نکنید. در بازه‌ی ۲۲م تا ۲۴م با چالش‌هایی در خانه‌ی خود مواجه خواهید شد. حال و حوصله‌ی درگیری‌های خانوادگی یا اختلاف‌نظرهای بین دوستانتان را ندارید اما این احتمال وجود دارد که قفل مشکل تنها به دستان شما باز شود. در روزهای پایانی ماه، معامله‌ی خوبی خواهید کرد اما لازم نیست تا راز و چگونگی این معامله را با دیگران مطرح کنید. اجازه دهید تا دوستان و اقوامتان فکر کنند که صرفا از روی خوش‌شانسی موفق به جوش دادن چنین معامله‌ای شده اید.

فال ماهانه متولدین دی در آوتاف

در روزهای نخست از این ماه فردی پیش‌قدم بوده و برای آزمایش کارهایی جدید، آماده خواهید بود. در روزهای ۵م تا ۷م ماه حس رقابت‌تان فوران کرده اما از آنجایی که می‌خواهید به هر قیمتی برنده شوید، ممکن است دست به کارهای نادرستی بزنید. به دنبال بردی ناعادلانه نباشید چراکه در نهایت گرفتار خواهید شد. در میانه‌ی ماه توجه ویژه‌ای به موقعیت و سمت خود خواهید داشت اما اینطور به نظر می‌رسد که مسئله آنقدر که برای خودتان اهمیت دارد، برای آنها مهم نیست. اینکه بخواهید آدم بهتری باشید هیچ ایرادی ندارد اما نباید این کار را صرفا برای جلب توجه انجام دهید. جوش و خروش زیادی در روزهای ۱۹م تا ۲۱م ماه خواهید داشت اما آیا به عواقب کارها خود هم فکر کرده‌اید؟ اول کاری را انجام می‌دهید و بعد به فکر عواقب کارتان می‌افتید که همین امر ممکن است دردسرساز شود. مسائل مالی مانع از انجام کاری در روزهای ۲۲م و ۲۳م خواهند شد که از قضا شاید بطور غیر مستقیم لطفی بزرگ در حق‌تان کرده باشند. تغییر عادت‌های مالی در درازمدت به نفعتان خواهد بود. در روزهای ۲۸م و ۲۹م دست به کاری پر هیجان بزنید.

حتما بخوانید:  فال روزانه انبیا | فال انبیا روزانه 8 اسفند 99

فال ماهانه متولدین بهمن در آوتاف

در ۶م و ۷م ماه، چیزی بر سر راه تان قرار می گیرد که به نظر زیادی خوب می آید، پس اگر کمی بعدتر فهمیدید که – ای بابا! – واقعاً خیلی خوب تر از آن بود که واقعی باشد، شگفت زده نشوید! وقتی به ندای درونی خود گوش می دهید، واقعاً تاثیر بهتری در زندگی و کارهایتان دارد، چرا که کم پیش می آید که جس ششم تان گمراه تان کرده باشد. در ۸م و ۹م ماه هیچ تردیدی در مورد انجام دادن کار درست ندارید، و وقتی همه راه آسانتر را انتخاب می کنند، شما اصرار خواهید داشت که طبق اصول و قانون پیش بروید. محیط حاضر، آماده ی باروری دستاورد و پاداش است، پس همان راه خودتان را ادامه بدهید.در ۱۳م و ۱۴م لذت کشف دوباره ی خود را احساس خواهید کرد، و تغییر برایتان مساله ای کاملاً شخصی خواهد بود. بالاخره وقت آن خواهد رسید تا بیرون خود را با درون تابناکتان یکی کنید. بیایید امیدوار باشیم که مورد تحسین این و آن قرار گرفتن برایتان آزار دهنده نباشد، چرا که چه خوشتان بیاید و چه نه، در این روزها این اتفاق زیاد خواهد افتاد. در ۱۹م و ۲۰م دنیا، کارها و زمان دارند با سرعت زیادی از کنارتان می گذرند، اما خب، ترجیح شخصی خودتان این است که آن روزها را به آرامی و آسودگی در خیال خود بگذرانید. دیگران هر چه می خواهند و هر چه هستند باشند، شما همانطور که هستید خوبید، اگر یک کار باشد که باید از آن دوری کنید، این است که به هیاهوی بی معنی کسی دیگر بپیوندید.

فال ماهانه متولدین اسفند در آوتاف

فرصت خوبی برای به چنگ در آوردن خواسته هایتان در آغار ماه خواهید داشت. با پشتکار و پیگیری خوبی که دارید همه چیز ممکن خواهد بود. دقیقا می دانید که چه سوالی را چه موقع و در چه جایی بپرسید. الان بهترین زمان برای دستیابی به خواسته هایتان است. در ۵م و ۶م ماه موجی از انرژی مثبت و شور و شوق به سمتتان می آید و این وضع در ۱۰م و ۱۱م ماه نیز تکرار می شود. در میانه ی ماه تمام تمرکز و اولویت خود را به امور حرفه ای خود اختصاص دهید. به آنچه که در زندگی حرفه ای خود می خواهید به آن دست یابید فکر کنید و برای دستیبانی به آن متمرکز شوید. ۲۱م و ۲۲م ماه زمان مناسبی برای ورزش جسم و روحتان می باشد. بدنتان به آن نیاز دارد. ۲۷م و ۲۸م نیز هیجانی تازه و یا ایده ای نو را به ارمغان می آورد. روز پایانی ماه زمان خوبی برای جنب و جوش ایجاد سر و صدا نیست.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۲ دیدگاه

  1. سلام و خسته نباشید میگم ب شما مدیر فعال سایت آوتاف, فالهای دی امروز عالی بود خستگی روزمرگی رو از من زدود, مرسی تشکر میکنم, فقط نمیدونم چرا فالهای تاروت کبیرو صغیر واس من گاهأ جور نمیشه, واینکه چرا نم تونم کپی بگیرم از فالها خیلی دوست دارم ی چیزایی ک مهمه رو کپی کنم ب صورت اس ام اس بفرستم واس نزدیکان اگ میشه امکانشو فراهم کنید ممنون میشم موفق باشید👍👏👏👏👏

  2. سلام وقتتون بخیر بابت سایت خوبتون ممنونم خسته نباشید
    خواستم خواهش کنم فال ماهانه فروردین رو بزارید با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *