فال آبان ۹۷ | فال ماهانه آبان ۹۷ در آوتاف فال آبان 97 | فال ماهانه آبان 97 در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال آبان ۹۷ | فال ماهانه آبان ۹۷ در آوتاف

فال آبان ۹۷ | فال ماهانه آبان ۹۷ در آوتاف

فال ماهانه متولدین فروردین در آوتاف

برخلاف معمول و در روزهای اول و دوم این ماه اندکی حس ماجراجویانه خواهید داشت. چه چیزی باعث شده تا بخواهید زندگی خودتان یا فردی دیگر را در معرض نمایش بگذارید؟ شاید احساس امنیت خاطر ندارید و یا شاید صرفا حوصله‌تان سر رفته است. بهتر است به دنبال سرگرمی دیگری باشید. در روزهای ۶م و ۷م ماه برنامه‌ریزی خوبی خواهید کرد. این استعداد شما بسیار با ارزش می‌باشد پس چرا به کسب درآمد به کمک آن فکر نمی‌کنید؟ در ۱۶م و ۱۷م ماه می‌توانید قدم در ماوراء چارچوب‌های همیشگی زندگی خود گذاشته و رویکرد بهتری نسبت به زندگی خود پیدا کنید. چنین شرایطی بهترین فرصت برای آن بوده تا تغییرات مثبتی را در زندگی خود اعمال نمایید. با اینکه اولین قدم همیشه سخت ترین قدم بوده، همزمان جالب‌ترین و هیجان انگیز ترین مرحله نیز می‌باشد. در روزهای ۲۴م و ۲۵م ماه، اوج وفاداری خود را به نمایش خواهید گذاشت. اگر کسی بخواهد یکی از دوستان یا بستگان‌تان را دور بزند، می‌بایست با شما سر و کله بزند. در روزهای آخر ماه بهتر است همان موقع که مشکلات ظاهر می‌شوند، به آنها نیز رسیدگی کنید. اگر لازم است که همه چیز را برای رفع یکی از این مشکلات تعطیل کنید، همین کار را انجام دهید. اجازه ندهید که چیزی حواستان را پرت کند.

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال ماهانه متولدین اردیبهشت در آوتاف

در ۵م و۶م ماه حرف های زیادی برای گفتن دارید، در لاک خود فرو نروید، آنچه را در چنته دارید رو کنید. در ۹، ۱۰ و ۱۱م ماه با آدم های جذابی دیدار خواهید کرد، و اگر وابستگی ای به کسی ندارید ممکن است اتفاق رومانتیکی برای تان رخ دهد. روابط از راه دور ایده آل نیستند، اما جوابگو خواهند بود. در ۱۷ و۱۸ ماه بیش از همیشه احساس نیاز به توجیح رفتارهای خود خواهید کرد، اما آنطور که فکرش را می کنید با استقبال دیگران رو به رو نخواهید شد. در ۲۲ و ۲۳م ماه انرژی عجیبی در فضا پراکنده است، اما شما قادر به تغییر دیگرا نیستید پس بهتر است خود را از جنجال های آنها دور نگاه دارید. در ۲۸ و ۲۹م ماه حال و هوایی هنرمندانه دارید، و ایده هایتان از جایی عمیق در خودآگاه تان نشات می گیرند.در این روزها به رویاهای عجیب خود توجه دقیقی نشان دهید.در ۳۰ و ۳۱ ماه کلماتتان اهمیتی به مراتب کمتر نسبت به لحن گفتارتان خواهند داشت. مهمترین زبان، زبان بدن و اشاره است.

فال ماهانه در آوتاف

فال ماهانه متولدین خرداد در آوتاف

در آغاز ماه تکلیف خواسته‌های خود را از دنیا معلوم کرده و آماده‌ی پذیرش اتفاقات خوبی که به سمت‌تان در حرکت هستند باشید. هرچقدر که خواسته‌های بیشتری داشته باشید، اتفاقات خوب بیشتری نیز به سمت شما حرکت خواهند کرد. در بازه‌ی ۸م تا ۱۰م ماه لازم است که توجه‌ی ویژه‌ای به جزییات داشته باشید. هیچ کس دقیق‌تر از شما نبوده و به خوبی از پس این کارها بر می‌آیید. در ۱۱م و ۱۲م ماه با مسائل ناشناخته‌ای مواجه خواهید شد و تا همه چیز برای‌تان مشخص نشود، دست از تلاش بر نخواهید داشت. به یاد داشته باشید که بعضی مسائل قابل توجیح کردن نبوده اما همین که تمام سعی خود را کرده باشید، آن شب با خیالی راحت می‌توانید بخوابید. ۲۰م و ۲۱م ماه هیچ تمایلی به اتلاف وقت دیگران ندارید بخاطر همین تمام سعی خود را خواهید کرد تا در زمان مشخص و یا حتی زودتر از آن، به تعهدات‌تان عمل کنید. وقت دیگران برای‌تان از اهمیت زیادی برخوردار است. در روزهای پایانی ماه بهتر است وسائل خود را مرتب کنید. از نامرتب‌ترین آنها شروع کرده و سپس به سراغ مرتب‌ترها بیایید.

فال ماهانه در آوتاف

فال ماه,فال ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه متولدین تیر در آوتاف

با موانع زیادی در روزهای آغازین این ماه مواجه نخواهید شد اما ممکن است یکی دو مورد پیدا شوند که بهتر باشد به آنها تن دهید. اینکه این همه گزینه در پیش روی‌تان قرار دارد خیلی خوب است اما بد نیست که هر از گاهی یک بار در جای خود ایستاده و از نعمت های موجود در اطراف خود لذت ببرید. اگر بخواهید در روزهای ۱۰م تا ۱۲م ممکن است بتوانید از زیر بار بعضی از مسئولیت‌های خود در روید اما اینطور بنظر می‌رسد که اصلا تمایل به انجام چنین کاری ندارید. به اینکه کارهای خود را به موقع و به بهترین حالت ممکن انجام می‌دهید، می بالید و به همین خاطر اصلا ناراحت نمی‌شوید که در شرایطی که بقیه به دنبال تفریح و خوشی رفته‌اند، چند ساعت اضافه‌تر کار کنید. در روزهای ۱۹م، ۲۰م و ۲۱م ماه اگر ببینید کسی قدر داشته‌های خود را نمی‌داند و یا اینکه زحمات فردی دیگر را نادیده می‌گیرد، عصبانی خواهید شد. در این روزها چنین افرادی هیچ جایگاهی در زندگی‌تان نخواهند داشت. در روزهای پایانی ماه از اینکه همه‌ی کارهای‌ خود را به موقع انجام می‌دهید و موجبات اتلاف وقت دیگران را فراهم نمی‌کنید، پاداش خواهید گرفت.

حتما بخوانید:  فال روزانه 23 آبان 97 | فال روزانه واقعی

فال آوتاف ماهانه

فال ماهانه متولدین مرداد در آوتاف

انتظارش را نداشتید اما وقتی در ۳م و ۴م ماه به مشکلاتتان نگاه می کنید، حس می کنید که باری سنگین از روی دوشتان برداشته شده است. چه بپذیرند و چه نه، همه ته دلشان دوست دارند جای شما باشند. در ۷، ۸، و ۹م ماه، اگر آنچه که انتظارش را داشتید اتفاق نیفتد، اندوهگین خواهید شد، اما کافی است رویکردی مثبت داشته باشید تا تحت هر شرایطی برنده ی جریان باشید. در ۱۵ و ۱۶م ماه خیلی خوش سرزبان خواهید بود، و همه خیلی زود شماره ی تماسشان را کف دستتان خواهند نوشت. در حرکت های بعدی تان در این رابطه ها با احتیاط بیشتری گام بردارید. در ۲۲ و ۲۳م ماه، با مرور تاریخچه ی خانوادگی خود ممکن است با اطلاعات شگفت انگیزی رو به رو شوید، اما از کشف و فهمیدن واقعیت نهراسید. هرچه امروز هستید بر پایه ی گذشته تان بنا شده است. در ۲۶ و ۲۷م ماه از آویزان شدن از پنجره و خیره شدن به ابرها لذت خواهید برد، اما کارهای زیادی بر سرتان تلنبار شده است،پس اول به وظایف خود رسیدگی کنید تا وقتی برای خیال بافی باقی بماند.

فال آوتاف ماهانه

فال ماهانه متولدین شهریور در آوتاف

در اولین روز ماه شروعی فوق العاده خواهید داشت. انرژی تاثیرگذار تان دو برابر می شود. حس ششم تان قوی تر می شود. و احساساتتان به جریان می افتند. عاشقانه هایتان شکوفا می شوند. و حتی در محیط کار هم سورپریزهایی در انتظارتان هستند. پس به هیچ وجه کلاس یوگا و یا شنا را فراموش نکنید، تا برای این زمان، در بهترین وضعیت جسمی خود باشید. ورای این ها هم، هر چه آرام تر باشید، نفس های عمیق تری می کشید، و هرچه نفس های عمیق تری بکشید،در زمان حال هوشیارتر خواهید بود. اگر قصد انتقال چیزی به کسی را دارید، در ۵م و ۶م ماه این کار را بکنید. در ۱۲م و۱۳م ماه، به خود بپردازید.ماساژ گرفتن ایده ی خیلی خوبی است. ۱۹م و ۲۰م ماه روزهایی پر از انرژی مثبت برایتان خواهند بود. پس کمی در مورد فلیفه ی زندگی خود بیندیشید. اگر حس می کنید که سرتان پر از کار شده، در ۲۵م و ۲۶م ماه در کنار ساحل به پیاده روی بروید. گوش دادن به صدای امواج حالتان را بهتر خواهد کرد. در ۲۷م و ۲۸ ماه درباره ی همه چیز حس بهتری خواهید داشت. ماه را در روز ۳۱م با کاری هیجان انگیز و پر از موفقیت به پایان خوهید برد.

فال آوتاف ماهانه

فال ماهانه متولدین مهر در آوتاف

در ۱م، ۲م و ۳م برای هر پیروزی به سور بنشینید.زندگی واقعاً همان چیزی است که شما می سازید، و خب شما هم در حال انجام کارهای فوق العاده ای هستید. وقتی که برنامه های تان را مرتب و منظم کنید، دیگر هیچ چیز نمی تواند مانع پیروزی تان شود. در ۷م و ۸م ماه شیفته ی راز و رمز ها خواهید بود و پرونده ی آدم های گم شده، جرم های حل نشده، و رازهای فراطبیعی و احضار روح به شدت جذبتان می کنند. فکر بدی نیست که لامپ ها را خاموش کرده و یک کاسه ذرت بو داده در دست گرفته و به تماشای فیلمی ترسناک بنشینید. بهتر است یکی دو دوست را هم دعوت کنید تا اگر خیلی ترس برتان داشت تنها نمانده باشید. در ۱۵ و ۱۶ م ماه، بی اندازه بیزارید که کسی وقت تان را تلف کند، چرا که هم باید با کسان بسیاری دیدار کرده و کارهای زیادی را انجام دهید. همین نگاه کار محور را در روزهای ۲۱،۲۲ و ۲۳ م ماه نیز خواهید داشت. جوری که می خواهید سوتی را گوشه لبانید گذاشته و بنوازید تا دیگران خوب بفهمن که این شمایید که دستور می دهید. در ۲۹ و ۳۰ ام ماه از اینکه به جزییات رسیدگی کنید لذت می برید. و آدم هایی که شانس کار کردن در کنار شما را دارند باید شکرگزار بخت خود باشند.

حتما بخوانید:  روش تشخیص فال روزانه واقعی + راهنمای خواندن فال روز

فال ماهانه آوتاف

فال ماهانه متولدین آبان در آوتاف

در روز نخست ماه این شمایید که باید آغاز کننده ی کارها باشید، اما پس از انجام آن احساس خوشحالی خواهید کرد. اتفاقات زیادی در جریان است و شما هم در مرکز این اتفاقات قرار دارید. در ۶ و ۷م ماه هیچ کاغذپاره ای را که به لحاظ قانونی بار مسئولیتی را به دوش تان می اندزد امضا نکنید، مگر در حضور وکیلتان. در ۱۴ و ۱۵م ماه زن ها در زندگی تان نقش برجسته ای خواهند داشتف بهتر است پیش از شروع به کاری ایده های تان را با یک زن در میان بگذارید. شانس فراگرفتن درسی جدید را از میان آن کلمات طلایی عاقلانه از دست ندهید. در ۲۰ و ۲۱م ماه اگرچه ترک عادت همچون همیشه موجب مرض است اما بهتر آن است که روند کارهای روزانه ی خود را تغییر دهید. اگر آدم های همیشگی را نبینید . به جاهای همیشگی نروید، آنگاه دیگر چیدن یک برنامه ی درست کار سختی نخواهد بود. در ۲۵ و ۲۶م ماه میل شدیدی به تسویه حساب با کسی دارید که شما را به اشتباه انداخته بوده است، اما خیلی بهتر خواهد بود اگر گذشته ها را به گذشته بسپارید. احساسات منفی هیچ دستاوردی برای شما نخواهند داشت.

فال ماهانه آوتاف

فال ماه,فال ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه متولدین آذر در آوتاف

همه ی آن چیزها و کارهایی که ماه پیش به فردا انداختید را با یاد آورید، بله در اول ماه با همه ی آنها رو به رو خواهید شد. اما خوب بخش خوبی هم برای این ماجرا وجود دارد و آن اینکه حالا دیگر آماده ی رویارویی با آن کارهای هستید. حالا دیگر اهل پا پس کشیذن از چالش ها نیستید. در ۷ و ۸م ماه، راه و روشی که نسبت به روابط تان در پیش می گیرید از این قرار خواهد بود:”شل بگیر اما رها نکن”، به ویژه اگر دلتان بخواهد همه چیز را راحت بگیرید. علاوه بر اینها، با فضا دادن به دیگران باعث می شوید احساس کنند بیش از آنچه فکرش را می کرده اند شما را می خواهند. در ۱۵ و ۱۶م بیرون بزنید و با دنیا در آمیزید، چرا که برقرار کردن رابطه های تازه هرگز اینهمه آسان نبوده است. هر گز نمی توانید پیش بینی کنید کی با چه کسی ملاقات خواهید کرد و چه تاثیر مهمی در چه بخشی از زندگی تان خواهد گذاشت. در ۲۰ و ۲۱م ماه واقعا سرحال، رو فرم و پرانرژِی هستید. در آن روزها اگر فرصتی برای به نمایش گذاشتن مهارت های بازیگری خود پیدا کنید، کافی است شانس با شما یار بوده و کارگردان یا تهیه کننده ای هنر نمایشگری تان را ببیند، آنگاه بعید نیست قراردادی برای یک فیلم با شما ببندند. در ۲۵ و ۲۶م ماه خوشرویی و خوش سر و زبانی شما با دیگران پاداش خوبی برایتان به همراه خواهد داشت.

حتما بخوانید:  فال روزانه حافظ | فال حافظ روزانه 27 شهریور 97

فال ماهانه آوتاف

فال ماهانه متولدین دی در آوتاف

در ۲، ۳ و ۴م ماه تنها شما تجسم کامل شادی نیستید، بلکه انگار همه چیز دارد یلی خوب پیش می رود. بزنید به تخته! خوشبختانه می توانید این جریان و حال و هوا را تا ۹ و ۱۰ م ماه نیط حفظ کنید. در این روزهای احتمالا آب کمی گل آلود و وضعیت تیره و تار می شود. ممکن است به یاد نیاورید کلید هایتان را کجا گذاشته اید، یا همسر عزیزتان چه سفارشی به شما داده بود و یا گوشی تان را پیدا نکنید. ازین احساس که انگار مغرتان از کار افتاده است بیزارید. در ۱۷، ۱۸ و ۱۹ م ماه کمی بدجنسی و انرژی های منفی به سراغتان می آیند، اما اخلاقیاتتان اجازه نخواهند داد که پشت خود را به خاک مالیده و کار اشتباهی بکنید. در ۲۵ و ۲۶م ماه تمام آن فشارهایی که برای جا انداختن خود در جا و محیطی به خود وارد کرده بوده اید، و همینطور همه ی خیال های غیر واقع گرایانه تان رخت برخواهند بست، و بالاخره فرصت می کنید خودتان باشید. در همین راستا یک دل سیر خندیدن با یکی از دوستانتان می تواند بر فراز لیستتان قرار گیرد. آن خنده ی کشنده و فریبنده را به جهان بنمایانید.

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال ماهانه متولدین بهمن در آوتاف

شگفت زده نشوید اگر در ۱م و ۲م ماه دیگران مدام در حال تمجید و تحسین شما هستند، حقیقت این است که واقعا در حال پراکندن انرژی های متفاوت و مثبتی از خود به دنیای بیرون هستید. از این موقعیت به سود خود و کارهایتان بهره بگیرید. در ۷م، ۸م، و ۹م ماه به کسب آگاهی و دانش بیشتر نسبت به موضوعاتی که علاقه ی شما را جلب کرده اند دست بزنید. تنها سوال احمقانه سوالی است که پرسیده نشود، سوالاتتان را بپرسید چرا که نپرسیدن عیب است. اگرچه در ۱۵ و ۱۶م ماه، در تعریف جک های احمقانه اصلا خوب ظاهر نمی شوید، و حتی ممکن است با گفتن جکی موجب آزار و در نتیحه واکنش تندی از جانب خانواده و دوستانتان شوید، اما این کار شما را به قهقهه می اندازد و یک دل سیر از آن خواهید خندید. در ۲۰ و ۲۱م ماه اعتماد به نفس تان به اوج رسیده و از پس هر کاری بر خواهید آمد، اگرچه نیازی به کمک دوستان خود ندارید، اما در صورت همراهی آنها زمان تندتر و خوش تر خواهد گذشت. در ۲۶ و ۲۷م ماه، فکرتان پریشان خواهد بود و همه چیز را به آسانی گم می کنید. کلید ماشین و دیگر وسایل مهم خود را تمام مدت در دیدرس بگذارید.

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال ماهانه متولدین اسفند در آوتاف

ماه جدید با دنیایی پر از شگفتی‌ها آغاز می‌شود. به سفر بدون مقصد خاصی بروید. به جای رفتن به سمت راست همیشگی، به سمت چپ بروید. با غریبه‌ها مهربانی کنید چراکه نمی‌دانید کی ممکن است خودتان هم به کمک آنها نیاز داشته باشید. در ۷م و ۸م ماه با تمام وجود به جزییات توجه خواهید کرد و همین امر ممکن است موجب آن شود تا دیگران برای انجام کارهایشان به سراغ شما بیایند. مشکلی از بابت انجام کارها ندارید اما می‌خواهید که سهمی اساسی در پاداش کار داشته باشید. ۱۶م و ۱۷م ماه دلتان می‌خواهد به کسی گیر دهید و معمولا اغلب افراد خوششان نمی‌آید که غلط‌هایشان را اصلاح کنید (خودتان خوشتان می‌آید؟). با ملایمت بیشتری به انتقادهای سازنده بپردازید چراکه ممکن است به ضررتان تمام شود. در روزهای ۲۴م تا ۲۵م ماه همه شیفته و مجذوب شما خواهند شد.

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال آبان ۹۷ | فال ماهانه آبان ۹۷ در آوتاف

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. سلام و خسته نباشید میگم ب شما مدیر فعال سایت آوتاف, فالهای دی امروز عالی بود خستگی روزمرگی رو از من زدود, مرسی تشکر میکنم, فقط نمیدونم چرا فالهای تاروت کبیرو صغیر واس من گاهأ جور نمیشه, واینکه چرا نم تونم کپی بگیرم از فالها خیلی دوست دارم ی چیزایی ک مهمه رو کپی کنم ب صورت اس ام اس بفرستم واس نزدیکان اگ میشه امکانشو فراهم کنید ممنون میشم موفق باشید👍👏👏👏👏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *