فال آبان ۹۸ | فال ماهانه آبان ۹۸ در آوتاف فال آبان 98 | فال ماهانه آبان 98 در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال آبان ۹۸ | فال ماهانه آبان ۹۸ در آوتاف

فال آبان ۹۸ | فال ماهانه آبان ۹۸ در آوتاف

فال ماهانه متولدین فروردین در آوتاف

حال و هوای بهم زدن یا به پایان رساندن رابطه ای در حوالی ۴م و ۵م این ماه انتظار می رود و خوشبختانه آن قدر تلخ و سخت که به نظر می رسد، نخواهد بود. وقتی که دری در زندگی بسته شود، حتما در دیگری باز خواهد شد و هر پایانی توأم با شروعی نو خواهد بود. در حدود ۱۱م و ۱۲م این ماه حوصله ی دستور گرفتن از دیگران و امر و نهی های آنها را نخواهید داشت. موقعیت فعلی خود را با اسباب دست دیگران قرار گرفتن بدست نیاورده اید که الان چنین اجازه ای را به آنها دهید. در نیمه ی ماه خصلت صرفه جویانه شما گل خواهد کرد و ممکن است که بتوانید در حراجی، کالاهای با ارزشی را به بهایی نازل خریداری نمایید. شاید حتی با گشتن در داخل کشو ها و گنجه های خانه، گنجی فراموش شده را پیدا کنید. اگر خوب به محیط پیرامون خود دقت نکنید، ممکن است گنج های موجود و در دسترس را پیدا نکنید. در ۲۱م و ۲۲م ماه، حس های ۵گانه شما تحریک پذیری بالایی پیدا می کنند.

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال ماهانه متولدین اردیبهشت در آوتاف

در ۱م، ۲م و ۳م ماه، پیرامون تان پر از زیبایی است، اما احتمالاً انقدر درگیر هستید که هیچ متوجه آن نمی شوید. وقتی را برای درک این زیبایی ها در تقویم خود اختصاص دهید. پنجره را باز کنید تا صدای پرنده ها به گوش تان برسد. حتی شاید بد نباشد که یک کتاب در مورد گونه های پرندگان بخرید تا با دیدنشان بتوانید بشناسیدشان. به صدای خندیدن بچه مدرسه ای ها کوش بدهید. در این روزها باید دوباره به خوشی های پایه ای و واقعی بازگردید. در ۹م و ۱۰م ماه، هیچ به فکر خطر کردن و شجاعت به خرج دادن نیستید، خیلی هم خوب است، چرا که به دردتان هم نخواهند خورد. قمار کردن را برای کسی بگذارید که چیزی برای باخت ندارد. اگر قرار بر سرمایه گذاری بر چیزی است، فقط به سمت چیزی بروید که از آن صد در صد مطمئنید. در ۱۵م و ۱۶م ماه، به همیاری نزدیک ترین دوستان خود اتکا کنید. و اگر در دسترس نبودند، افکار خود را با آشنایی معتمد در میان بگذارید. از اینکه در هر جایی که به خوبی و مهربانی نیاز دارید، دستتان آن را می یابد، شگفت زده خواهید شد. در ۲۲م و ۲۳م ماه، یک گفت و گوی خوب همه ی آن چیزی است که برای گذشتن از این روزها به آن نیاز دارید، و حدس بزنید موضوع مورد علاقه تان برای این گفت و گو چه می تواند باشد؟ “خودتان”! اما از یاد نبرید که چند دقیقه ای از گفت و گو را هم متمرکز بر کسی کنید که با او صحبت می کنید.

فال ماهانه در آوتاف

فال ماهانه متولدین خرداد در آوتاف

در ۱و ۲م ماه یک سنت شکن واقعی خواهید بود. ممکن است دیگران شما را عجیب و غریب خوانده و با دست به هم نشان تان دهند، اما شما در حال انجام کاری اساسی هستید. به راه خود ادامه دهید، مرزها را شکسته و دست به کارهای غیر معمول بزنید، آدم هایی مثل شما هستند که می توانند دنیا را تغییر دهند. در ۱۰ و ۱۱م ماه کنار آمدن با تغییراتی که کارِ دست خودتان نیستند کار سختی خواهد بود، اما شما یکی از آن نشانه های آسمانی هستید که قابلیت انطباق پذیری بالایی دارند و خیلی زود خود را با آن تغییرات هماهنگ خواهید کرد. یک دقیقه وقت کافی است که همه چیز را بهتر درک کنید. در ۱۷، ۱۸ و ۱۹م ماه کاملا بر کار خود متمرکز خواهید بود، اما اگر برای مدتی طولانی به یک مشکل چشم بدوزید، این خطر وجود دارد که چشم تان سیاهی رفته و دید تان را نسبت به مسائل به کلی از دست بدهید. از دیدگاه های دیگران بهره بگیرید. ۲۶ و ۲۷م ماه، می توانند روزهایی گیج کننده باشند، هر چه بیشتر سعی در تمرکز بر مسئله ای بکنید، دید تان نسبت به آن تیره و تار تر می شود. کمی به خود وقت استراحت بدهید، مدیتیشن کنید، پیوند خود را با عنصر خاک قوی تر کرده، فروتنانه رفتار کنید و شکرگزار باشید که مشکلاتتان در حال از بین رفتن هستند.

حتما بخوانید:  فال pmc این هفته : فال پی ام سی از 17 تا 23 آبان 98

فال ماهانه در آوتاف

فال ماه,فال ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه متولدین تیر در آوتاف

در روز اول ماه، همان طور که به سمت کار قدم می زنید، یا سوار بر دوچرخه به سمت خانه می روید، یا سوار قطار می شوید، یا وارد کافه ی مورد علاقه تان می شوید، ایده، نگاه و یا انگیزه ای نو به سراغتان می آید. حتماً به این مساله توجه دقیق داشته باشید. جدی بگیریدش چون خیلی مهم است. در وضعیت خوبی برای شروع کارهای جدید قرار دارید. از غریزه های تان پیروی کنید. با رسیدن ۲م، ۳م و ۴م ماه، که روزهایی فوق العاده خواهند بود، از جایگاهی کاملاً موفق برخوردارید. عشقانه هایتان در حال شکوفا شدن هستند. کارتان عالی پیش می رود، و ورزش هایتان را به موقع و به شکلی غیر عادی خوب انجام می دهید، که تاثیری فوق العاده بر سلامتتان دارد. برنامه ای برای ۵م ماه خود بریزید. در ۱۲م یا ۱۳م آماده ی مهمانی و رقص خواهید بود. شبی پر شور خواهید داشت. در ۱۹م و ۲۰م ماه، همه ی احساساتی که دارید، اعم از رنجیدگی و شادی، همه را تبدیل به به چیزی خلاقانه کنید. در ۲۵م ماه، وقت خود را صرف ایده پردازی کنید. هیچ وقت نمی دانید چه فکرهای تازه ای ممکن است به سرتان بزند. ۲۹م،۳۰م، و ۳۱م، حسن ختامی فوق العاده بر این ماه خواهند بود.

فال آوتاف ماهانه

فال ماهانه متولدین مرداد در آوتاف

در آغاز ماه، خودتان را در آینه ببینید. اگر چیزی غیر از زیبایی دیدید، بدانید که باید به چشم پزشک مراجعه کنید. در روزهای ۵م و ۶م ماه واقعا می‌خواهید که ارتباطی عاطفی با اطرافیان خود برقرار کنید اما بیشتر اینطور به نظر خواهد رسید که با یک عده روبات بی‌روح و بی‌ذوق سر و کار دارید. از اینکه احساسات خود را مطرح کنید نترسید؛ حتی اگر واکنشی که انتظارش را داشتید را مشاهده نکردید. در ۱۲م و ۱۳م ماه از ثبات و استقامت بالایی برخوردار خواهید بود. هم به خوبی از پس کارهای دشوار خودتان بر خواهید آمد و هم باعث خواهید شد تا دیگران بتوانند بر روی شما حساب باز کنند. ۲۲م و ۲۳م ماه حس‌های‌تان تقویت شده و به احتمال زیاد متوجه چیزهایی خواهید شد که همیشه به سادگی و بدون آنکه متوجه شوید، از کنار آنها گذشته بودید. اگر در ۲۸م و ۲۹م ماه برای مشارکت در بحثی از شما دعوت شد، بلافاصله دعوت را بپذیرید. شاید باهوش ترین فرد در میان جمع نباشید اما افزودنی‌های زیادی بر اساس تجربیات قدیمی خود دارید که می‌توانید در اختیار جمع قرار دهید.

فال آوتاف ماهانه

فال ماهانه متولدین شهریور در آوتاف

در روزهای نخست این ماه همه‌ی کارها را به تعویق خواهید انداخت و متوجه دلیل این همه نگرانی از جانب بقیه نخواهید شد. نهایتا که قرار است کارها را انجام دهید پس چرا این‌قدر شلوغش می‌کنند؟ در روزهای ۶م و ۷م مسائل زیادی را در سر دارید و بهتر است که از لحاظ روحی، فرصت استراحت به خودتان دهید. خودتان را سرگرم کاری‌هایی کنید که نیاز به کمک گرفتن از فکر‌تان نداشته باشند (در عمل یعنی هیچ کاری انجام ندهید). در بازه‌ی ۸م تا ۱۰م احساس خواهید کرد که آدم بسیار مهمی هستید. درک نمی‌کنید که چرا کسی درب را برای‌تان باز نمی‌کند و یا اینکه چرا در مقابل‌تان خم و راست نمی‌شود. ۱۸م و ۱۹م ماه همراه با جرقه‌هایی فکری خواهد بود و هرچقدر که ارتباط قوی‌تری با ذهن خود داشته باشید، ارتباط قوی‌تری نیز با بدن خود خواهید داشت (اگر برای اولین بار با کسی آشنا می‌شوید، مراقب باشید که در چنین شرایطی زیاده‌روی نکنید). انرژی زیادی را باید در روزهای ۲۲م و ۲۳م صرف ارتباطات کنید. سعی کنید طوری به طرف مقابل نزدیک نشوید که بعدا هیچ راه بازگشتی برای‌تان وجود نداشته باشد.

حتما بخوانید:  فال کارت سه تایی روزانه | فال کارت سه تایی 28 آبان 98

فال آوتاف ماهانه

فال ماهانه متولدین مهر در آوتاف

شگفت زده نشوید اگر در ۱م و ۲م ماه دیگران مدام در حال تمجید و تحسین شما هستند، حقیقت این است که واقعا در حال پراکندن انرژی های متفاوت و مثبتی از خود به دنیای بیرون هستید. از این موقعیت به سود خود و کارهایتان بهره بگیرید. در ۷م، ۸م، و ۹م ماه به کسب آگاهی و دانش بیشتر نسبت به موضوعاتی که علاقه ی شما را جلب کرده اند دست بزنید. تنها سوال احمقانه سوالی است که پرسیده نشود، سوالاتتان را بپرسید چرا که نپرسیدن عیب است. اگرچه در ۱۵ و ۱۶م ماه، در تعریف جک های احمقانه اصلا خوب ظاهر نمی شوید، و حتی ممکن است با گفتن جکی موجب آزار و در نتیحه واکنش تندی از جانب خانواده و دوستانتان شوید، اما این کار شما را به قهقهه می اندازد و یک دل سیر از آن خواهید خندید. در ۲۰ و ۲۱م ماه اعتماد به نفس تان به اوج رسیده و از پس هر کاری بر خواهید آمد، اگرچه نیازی به کمک دوستان خود ندارید، اما در صورت همراهی آنها زمان تندتر و خوش تر خواهد گذشت. در ۲۶ و ۲۷م ماه، فکرتان پریشان خواهد بود و همه چیز را به آسانی گم می کنید. کلید ماشین و دیگر وسایل مهم خود را تمام مدت در دیدرس بگذارید.

فال ماهانه آوتاف

فال ماهانه متولدین آبان در آوتاف

آخرین اتفاق رومانتیک زندگی تان چه مربوط به یک روز پیش و چه مربوط به چند سال پیش باشد، در دوم و سوم ماه دوباره لبریز از احساس عاشقی خواهید شد. عشقی حقیقی، صاف و ساده و کودکانه، و شورانگیز. آرام باشید و از این حس و حال لذت ببرید. در ۹ و ۱۰ م ماه، علاقه ای به بیرون آمدن از پوسته ی خود ندارید، اما با این همه خوب می دانید چه حرفی را در چه زمانی و به چه کسی باید بزنید. پس از این روزها چه دنبال کار باشید و چه دنبال یافتن دوستان تازه، فرصت های پیش رویتان بیشتر از همیشه خواهد بود. در ۱۶ و ۱۷م ماه بیش از پیش با دوستان نزدیک خود احساس رفاقت خواهید کرد، و پشت سر گذاشتن برخی جنجال ها روابط تان را محکم تر خواهد کرد. شاید نیاز به حرف زدن دوباره و دوباره از آن مسائل داشته باشید، حداقل اینکه برای گپ زدن و گفت و گو کردن همدیگر را دارید. در ۲۶ و ۲۷م ماه هدف های بزرگی در سر می پرورانید، اما فقط این نیست؛ بلکه از مهارت های لازم برای رسیدن به این هدف ها نیز برخوردارید. نظم و انضباط را در کارهای خود حفظ کرده و حواستان را بر کارهایتان متمرکز کنید تا به بالای کوه رسیده و پرچم فتح را بر قله ی هدف های خود بنشانید.

فال ماهانه آوتاف

فال ماه,فال ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه متولدین آذر در آوتاف

از شدت جنب و جوش و فعالیت خود در نخستین روز از این ماه، کاملا بی خبر هستید که چه تاثیری بر اطرافیانتان می‌گذارید. دلیلی هم برای آرام گرفتن نیست. به همین وضعیت ادامه دهید. در روزهای ۴م و ۵م ماه ممکن است به روش‌هایی برای کسب درآمد سریع فکر کنید اما ته دلتان می‌دانید که روش‌های سنتی همراه با تلاش و زحمت هستند که جواب خواهند داد. با اینکه ممکن است زمان بیشتری طول بکشد تا نتیجه بگیرید، اما در ازای آن می‌توانید شب ها با خیال راحت‌تری استراحت کنید. در روزهای ۱۴م و ۱۵م ماه ایده های بکری به ذهنتان می‌رسد اما اگر آنها را مطرح نکنید ممکن است به راحتی به فراموشی سپرده شوند. در ۱۷م و ۱۸م ماه مسائل کاری یا تحصیلی از ناکجا‌آباد ظاهر خواهند شد. بهتر است ترتیبی اتخاذ کنید که دفعه‌ی بعد اینطور غافل‌گیر نشوید. در پایان ماه مزد زحمات خود را خواهید گرفت و در مرکز توجه دیگران خواهید بود.

حتما بخوانید:  فال کارت روزانه | فال کارت 28 آبان 98

فال ماهانه آوتاف

فال ماهانه متولدین دی در آوتاف

اگر در روزهای ۲م تا ۴م ماه احساس خستگی یا ناراحتی کردید، بهتر است کاری کنید تا از این حال و وضع در بیایید. خیلی خوب می‌شد اگر کسی را برای تکیه کردن داشتید تا در چنین شرایطی به دادتان می‌رسید. با اینکه انرژی زیادی در ۹م و ۱۰م ماه دارید، احساس خواهید کرد که درجا می‌زنید. در محدوده‌ی ۱۷م تا ۱۹م ماه، شرایط خیلی بهتر خواهد شد و می‌توانید کارها را به نتیجه برسانید. در این روزها عقب‌نشینی نکنید و موقعیت پیش آمده را از دست ندهید. روزهای ۲۲م و ۲۳م ماه زمان مناسبی برای سر و سامان و نظم دادن به برخی کارهای نیمه تمام خواهد بود. ممکن است خیلی به انجام این کارها مایل نباشید اما رضایت خاصی از نتایج کار کسب خواهید کرد. در محدوده‌ی ۲۷م تا ۲۹م ماه، با ظهور شخصی در مسیر زندگی‌تان، شرایط الهام گرفتن از تجربیات و دانش او فراهم خواهد شد.

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال ماهانه متولدین بهمن در آوتاف

با اینکه در روزهای نخست ماه صرفا مشغول تفریح و خوشی خواهید بود، بقیه شما را جدی خواهند گرفت. بهتر است بقیه را هم در جریان شوخی خود قرار دهید تا از سنگینی جو کاسته شود. در روزهای ۵م تا ۷م ماه، کارهای زیادی را آغاز خواهید کرد اما به همان خوبی که کارها را آغاز می‌کنید، نمی‌توانید آنها را به سرانجام برسانید. اگر عادت ندارید که چیزی را تا آخر دنبال کنید، خوشبختانه افراد زیادی پیرامون شما وجود داشته که برای به سرانجام رساندن کارهای نیمه‌تمام، به شما کمک کنند. در روزهای ۱۰م تا ۱۲م ماه علیرغم ذهن مغشوش و پر از دغدغع‌ی خود، تصمیم‌های عاقلانه و درستی خواهید گرفت. اگر بقیه از شرایط شما با خبر بودند، ممکن بود که به راحتی به حرف‌های‌تان اطمینان نمی‌کردند. خیال‌بافی‌های‌تان در روزهای ۱۷م و ۱۸م، ایده‌ی کاری جدیدی را در ذهن‌تان قرار خواهند داد و اگر فکر می‌کند کسی می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند، حتما با او تماس بگیرید. در روزهای ۲۲م و ۲۳م کسی عزم خود را جزم کرده تا موانعی را بر سر راه‌تان قرار دهد اما خوشبختانه شما ابزارها و روش‌های متفاوتی را برای کنار زدن این موانع در اختیار دارید. در روزهای ۲۸م و ۲۹م ماه از هوشیاری و آگاهی ویژه‌ای برخوردار خواهید بود.

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال ماهانه متولدین اسفند در آوتاف

توصیه می شود که در ۳ روز نخست این ماه،‌ روال معمول کارها را کنار گذاشته و اندکی تنوع به زندگی خود معرفی کنید. با اینکه در ۶م و ۷م ماه نظارتی بر کارهایتان نخواهد بود، اما شخصا تحمل اینکه به کسی پاسخگو نباشید را نخواهید داشت. ممکن است که زحماتتان در این روزها نادیده گرفته شوند اما لااقل با آرامش می توانید شب ها بخوابید و از این بابت مطمئن باشید که تصمیم های درستی را اتخاذ کرده اید. در حدود ۲۳م-۲۴م ماه قبل از اینکه به کسی تهمت بزنید، مطمئن شوید که کوتاهی از سمت شما نبوده است. ممکن است آنقدر که تصور می کنید با مسائل فنی آشنایی نداشته باشید. در ۲۶م و ۲۷م ماه نتیجه ی تلاش های خود را خواهید گرفت و اتفاقات خوبی برای شما خواهد افتاد. لیاقت این خوبی ها را بعد از هفته ها تلاش دارید.

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال آبان ۹۸ | فال ماهانه آبان ۹۸ در آوتاف

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۲ دیدگاه

  1. سلام و خسته نباشید میگم ب شما مدیر فعال سایت آوتاف, فالهای دی امروز عالی بود خستگی روزمرگی رو از من زدود, مرسی تشکر میکنم, فقط نمیدونم چرا فالهای تاروت کبیرو صغیر واس من گاهأ جور نمیشه, واینکه چرا نم تونم کپی بگیرم از فالها خیلی دوست دارم ی چیزایی ک مهمه رو کپی کنم ب صورت اس ام اس بفرستم واس نزدیکان اگ میشه امکانشو فراهم کنید ممنون میشم موفق باشید👍👏👏👏👏

  2. سلام وقتتون بخیر بابت سایت خوبتون ممنونم خسته نباشید
    خواستم خواهش کنم فال ماهانه فروردین رو بزارید با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *