فال آذر ۹۹ | فال ماهانه آذر ۹۹ در آوتاف فال آذر ۹۹ | فال ماهانه آذر ۹۹ در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال آذر ۹۹ | فال ماهانه آذر ۹۹ در آوتاف

فال آذر ۹۹ | فال ماهانه آذر ۹۹ در آوتاف

فال ماهانه متولدین فروردین در آوتاف

اگر در روز نخست ماه در رابطه با همه چیز مدام در حال حساب و کتاب کردن مسائل اقتصادی آن هستید، دلیلش این است که واقعا همه چیز به مسائل مالی مربوط می شود. اگر وضع تان آنقدرها بد نیست، کمی خرج کردن ایرادی نخواهد داشت. در ۱۱، ۱۲ و ۱۳م ماه دوستانتان را در کنار خود خواهید یافت. راز دار تان خواهند بود و هرچه در سرتان می گذرد در رابطه با آن می توانید روی آنها حساب کنید. کمی زیاده روی و خوش گذرانی در ۱۷ و ۱۸م ماه می تواند بسیار بر خلاف اخلاق باشدف اما خب کاریش نمی توان کرد چرا که حق لذت بردن دارید. چه یک برش اضافی از کیک و چه خرید یک تلفن جدید، فرقی ندارد. تنها حد و مرز برای شما خطی است که خودتان کشیده باشید، اگرنه هیچ چیز مانع تان نخواهد بود. در ۲۵ و ۲۶ م ماه نسبت به یک دوست نزدیک یا محبوب تان بی اندازه حسود بوده و سعی در محافظت از او خواهید داشت. اما نباید به آن هیالوی ترسناک اجازه دهید تا به درون شما راه پیدا کند. آیا اطمینان دارید که همه ی داستان را می دانید؟ بهتر است پیش از زدن هر حرف و یا اتهامی که پس گرفتنش کار غیر ممکنی باشد، ته و توی جریان را در آورید. در ۲۹ و ۳۰ م ماه همه چیز را از زوایه ای درست و واقعی خواهید دید، و همین شما را در موضعی قرار می دهید که بتوانید آنچه را که می خواهید به دست آورید. تنها مانعی که به آن برخورد خواهید کرد هدف تان خواهد بود.

فال ماهانه متولدین اردیبشت در آوتاف

آنقدر که در روزهای نخست ماه جاری، انرژی ها و احساسات عاشقانه دور و برتان می چرخند، ممکن است تمرکز خود را در محل کار از دست بدهید. باید از این روزهای زودگذر و رویایی لذت ببرید چراکه ممکن است دیگر هیچ وقت به سراغتان نیایند. به خودتان فرصت و میدان کافی برای اکتشاف بدهید. روزهای سختی را برای ۵م، ۶م و ۷م ماه در پیش رو دارید. سعی کنید با مقداری فعالیت جسمی و ورزش، این روزها را پشت سر گذاشته و برای روزهای بعد خود را آماده سازید. در روزهای ۱۳م و ۱۴م ماه ایده های بکری به ذهنتان خطور خواهند کرد. به سادگی از آنها نگذرید و لااقل آنها را در جایی یادداشت کنید. دوباره در حوالی ۱۹م و ۲۰م ماه، انرژی های رومانتیک و عاشقانه ی عجیبی در اطرافتان ظاهر می شوند و همزمان خلاقیتتان نیز به اوج خواهد رسید. تا تنور داغ است،‌ نان را بچسبانید. سعی کنید برای ۲۵م با مردم مهربان باشید (حتی با آنهایی که روی اعصابتان می روند).

فال ماهانه متولدین خرداد در آوتاف

در ۱م و ۲م ماه یکی از ایده های فوق العاده تان رشدی جدی را برایتان رقم خواهد زد. در ۱۰م و ۱۱م ماه برای انجام آنچه فکرتان را مشغول کرده است به شجاعت زیادی نیاز خواهید داشت و خوشبختانه ذخیره ی شجاعت تان کاملا پر خواهد بود. اگرچه نیت اصلی شما از کارهایی که می کنید این نیست که مورد تشویق دیگران قرار بگیرید، اما چنین اتفاقی هیچ ضرری هم نخواهد داشت. در ۱۵م و ۱۶م ماه خودخواهی شما در مرکز همه چیز قرار خواهد داشت، به ویژه وقتی بر این باور باشید که آنچه از آن شماست فقط و فقط به شما اختصاص دارد. در ۱۷، ۱۸ و ۱۹م ماه، شوخ طبعی تان شکلی عجیب و غریب به خود خواهد گرفت، ممکن است حرف هایی بزنید که اصلا قصدش را ندارید. اگر از گفته ی خود پشیمان شدید، فورا عذرخواهی کنید. شاید بعدتر شانسی برای این کار پیدا نکنید. در ۲۲ و ۲۳م ماه کارتان بی اندازه مهم تر از هر چیزی خواهد بود و وقتی آن را در اولویت امور خود قرار دهید، پیشامدهایی بی نظیر برایتان رخ خواهد داد. در ۲۸ و ۲۹م ماه عشق و شور شما را به دام خود خواهد انداخت. اتفاقات رومانتیک درست وقتی که توقعش را ندارید مچ تان را خواهند گرفت، و چه حسی بهتر از این.

حتما بخوانید:  فال تاروت بله خیر روزانه | فال تاروت بله خیر 6 آذر 99

فال ماهانه متولدین تیر در آوتاف

۱م ماه وقت مناسبی برای خطر کردن های عاطفی است. می خواهید دعوتشان کنید به جایی؟ می خواهید برای کار جدیدی درخواست بفرستید؟ دلتان می خواهد یک حرفه ی جدید را بیاموزید؟ یا اینکه تنها به شکلی از محدوده ی آسایش تان خارج شوید؟ بله، معلوم است که ترسناک به نظر می آید. اما خطر نکردن همانا و چیزی به دست نیاوردن همانا! چیزی بدتر از این نیست، نه؟ حتی اگر با صورت به زمین بخورید هم فایده اش این خواهد بود که دنیا را از زاویه ای جدید ببینید. در ۵م و ۶م ماه که روزهایی به شدت رومانتیک خواهند بود، احساس می کنید آدمی ویژه و خاص هستید. چه کسی بدش می آید؟ در ۱۰م و ۱۱م ماه احساساتی عمیق پیدا می کنید و خیلی هم خوب خواهد بود، به این احساسات پا بدهید، حتی اگر کمی به چالش بکشندتان. آیا کار، آپارتمان، یا کشور جدیدی در آینده ی نزدیک برایتان چشمک می زند؟ در ۱۴م و ۱۵م ماه انگیزه پیدا می کنید تا به این مسئله فکر کنید. در ۱۷م و ۱۸م ماه، هر چقدر هم که پیرامونتان همه چیز حالی جنون آمیز داشته باشد، پای تان را روی زمین سفت و محکم کنید. اگر در ۲۳م و ۲۴م ماه کتاب شعری که انگار فقط برای شما نوشته شده است به دستتان رسید یا در نزدیکی تان یافته شد، تعجب نکنید؛ بله! برای خود شما نوشته شده اند! در ۲۹م، ۳۰م، و ۳۱م ماه، درگیر مبارزه ای بر سر قدرت خواهید شد که بهتر است با فروتنی به آن سمت و سو دهید.

فال ماهانه متولدین مرداد در آوتاف

با اینکه هر از گاهی ممکن است کنترل خودتان را از دست دهید، در روزهای ۲م و ۳م این ماه به خوبی از پس شرایط ایجاد شده بر خواهید آمد. در ۴م و ۵م ماه، بازدهی کاری شما بسیار بالا خواهد رفت (مخصوصا اگر مشغول کارهایی باشید که به آنها علاقه دارید). وظایف خود را در اولین فرصت انجام دهید تا فرصت کافی برای تفریح یا رسیدگی به امور شخصی خود را داشته باشید. اتفاقات عجیبی در محدوده‌ی ۱۰م تا ۱۲م رخ می‌دهید که نتایج آنها کاملا نامشخص است. باید تا مشخص شدن نتیجه، صبر کنید. در ۲۰م و ۲۱م ماه آماده اید تا به مرحله‌ی بعد از زندگی خود پیش بروید اما شخصی از گذشته، شما را رها نخواهد کرد. کافیست که بپذیرد قضیه مهم نیست و پیش بروید. در ۲۵م و ۲۶م ماه می‌بایست احساسات خود را بیان کنید. آنقدر که فکر می‌کنید پیچیده نیست.

فال ماهانه متولدین شهریور در آوتاف

در سوم و چهارم ماه احساس گرسنگی سیری ناپذیری می کنید، این جور وقت ها بهتر است از هر چیزی که این ولع را تشدید می کند دوری کرده و بر فعالیت های مثبت تمرکز کنید. در ۱۰ و ۱۱م ماه سرزنده ترین آدم در هر گروهی هستید، برخورد خوش و رفتار محکم شما درهایی را که تا این زمان بسته بودند به رویتان می گشایند. در ۱۷، ۱۸ و ۱۹م ماه چشم تیزبینی نسبت به کلاه بردار ها دارید. بنابراین شگفت زده خواهید شد اگر کسی بتواند چیزی را از چشم تان پنهان کند. چرا که درست مثل یک کارآگاه زیرک همه چیز را تحت نظر خواهید داشت. در ۲۴م و ۲۵م ماه برای همه ی لوده بازی ها و شیطنت های خود دلیلی قانع کننده خواهید داشت، اما باید این انتظار را هم داشته باشید که اگر نتوانید این دلایل را خوب برای دیگران توضیح دهید، با نگاه خیره ی دیگران رو به رو شوید. هرچند، حتی اگر از دلایل تان آگاه شوند، باز هم ممکن است گمان کنند کمی دیوانه شده اید، اما ایرادی ندارد چون به هر رو دوستتان دارند. در ۲۸ و ۲۹م ماه چند حقه ی خوب در آستین پنهان دارید، اما به هیچ وجه دیگران را از وجود آنها خبر نکنید، تا بتوانید شگفت زده و میخکوبشان کنید.

حتما بخوانید:  فال تک نیت روزانه | فال تک نیت 6 آذر 99

فال ماهانه متولدین مهر در آوتاف

ماه جدید با دنیایی پر از شگفتی‌ها آغاز می‌شود. به سفر بدون مقصد خاصی بروید. به جای رفتن به سمت راست همیشگی، به سمت چپ بروید. با غریبه‌ها مهربانی کنید چراکه نمی‌دانید کی ممکن است خودتان هم به کمک آنها نیاز داشته باشید. در ۷م و ۸م ماه با تمام وجود به جزییات توجه خواهید کرد و همین امر ممکن است موجب آن شود تا دیگران برای انجام کارهایشان به سراغ شما بیایند. مشکلی از بابت انجام کارها ندارید اما می‌خواهید که سهمی اساسی در پاداش کار داشته باشید. ۱۶م و ۱۷م ماه دلتان می‌خواهد به کسی گیر دهید و معمولا اغلب افراد خوششان نمی‌آید که غلط‌هایشان را اصلاح کنید (خودتان خوشتان می‌آید؟). با ملایمت بیشتری به انتقادهای سازنده بپردازید چراکه ممکن است به ضررتان تمام شود. در روزهای ۲۴م تا ۲۵م ماه همه شیفته و مجذوب شما خواهند شد.

فال ماهانه متولدین آبان در آوتاف

در ۳ و۴م ماه دلتان برای یک راز درست و حسابی پر میکشد و به دلایلی نامشخص همچون آهنربایی کسانی را که قصد اعتراف کردن و سبک کردن روح خود از گناه و فساد را دارند به خود جذب می کنید. اما خب واقعا دلیلی برای نگرانی نخواهند داشت، چرا که رازشان پیش شما در امان و محفوظ خواهد بود. پس چه چیزی سبب کم شدن خودباوری تان شده است؟ عقرب ماهی عزیز، باید بدانید که در ۸ و ۹م ماه بهترین و در اوج خود خواهید بود، و دنیا برای لمس کمی از آن حقیقت واقعی شخصیت تان باید شخصا به سراغتان بیاید. در ۱۵ و ۱۶م ماه نقطه ی اوج روزتان سر و سامان دادن به وسائل و یا تمیز کردن محل زندگی تان خواهد بود، و اگرچه شاید هیچ کس از این کار به وجد نیاید، اما برای شما کارگر خواهد افتاد. ضروری است که در ۲۴ و ۲۵م ماه بهترین کاری که می توانید را ارائه دهید، به ویژه اگر استاد و یا رییس تان کار شما را ارزیابی خواهد کرد و اگر منتظر فرصتی هستید تا به جلو پرتاب شوید. ۲۸ و ۲۹م ماه چالش هایی را به همراه خواهند آورد که احتمالا برایشان آماده نیستید، اما این توانایی را دارید به هر ترتیب راهی یافته و پایداری کنید. از همه ی رقبایتان سرتر هستید نگران نباشید.

فال ماهانه متولدین آذر در آوتاف

توصیه می شود که در ۳ روز نخست این ماه،‌ روال معمول کارها را کنار گذاشته و اندکی تنوع به زندگی خود معرفی کنید. با اینکه در ۶م و ۷م ماه نظارتی بر کارهایتان نخواهد بود، اما شخصا تحمل اینکه به کسی پاسخگو نباشید را نخواهید داشت. ممکن است که زحماتتان در این روزها نادیده گرفته شوند اما لااقل با آرامش می توانید شب ها بخوابید و از این بابت مطمئن باشید که تصمیم های درستی را اتخاذ کرده اید. در حدود ۲۳م-۲۴م ماه قبل از اینکه به کسی تهمت بزنید، مطمئن شوید که کوتاهی از سمت شما نبوده است. ممکن است آنقدر که تصور می کنید با مسائل فنی آشنایی نداشته باشید. در ۲۶م و ۲۷م ماه نتیجه ی تلاش های خود را خواهید گرفت و اتفاقات خوبی برای شما خواهد افتاد. لیاقت این خوبی ها را بعد از هفته ها تلاش دارید.

حتما بخوانید:  فال کارت سه تایی روزانه | فال کارت سه تایی 6 آذر 99

فال ماهانه متولدین دی در آوتاف

در دوم و سوم ماه کافی است لب تر کنید تا دوستان و نزدیکانتان برای کمک به شما بشتابند. کار بزرگ و کوچک هم ندارد، پس از فرصت موجود استفاد کرده و هرچه می خواهید بگویید. در ۹ و ۱۰م ماه کمی احساس گم گشتگی خواهید کرد، اما شاید این موقعیت موجود نیست که پیچیده است بلکه عامل سرگشتگی در ذهن خودتان است. پس چشم ها را بسته و تا ده بشمارید، تا دوباره با باز کردن پلک های خود با شرایطی متفاوت رو به رو شوید. در ۱۶ و ۱۷م ماه، میل شدیدی به بازی های کودکانه خواهید داشت. درست است که نمی توانید به کودکی برگردید، اما نباید از خنده ریسه رفتن و بر خود پیچیدن را از خویش دریغ کنید. اما در ۲۶ و۲۷م ماه مسئولیت ها باز راه خود را به سوی شما پیدا می کنند و دیگر باید به زندگی بزرگسالانه تان بپردازید؛ مسائلی کسل کننده از جمله پرداخت قبض ها و پر کردن فرم ها، که به هر رو باید به آنها رسیدگی کنید.

فال ماهانه متولدین بهمن در آوتاف

با موانع زیادی در روزهای آغازین این ماه مواجه نخواهید شد اما ممکن است یکی دو مورد پیدا شوند که بهتر باشد به آنها تن دهید. اینکه این همه گزینه در پیش روی‌تان قرار دارد خیلی خوب است اما بد نیست که هر از گاهی یک بار در جای خود ایستاده و از نعمت های موجود در اطراف خود لذت ببرید. اگر بخواهید در روزهای ۱۰م تا ۱۲م ممکن است بتوانید از زیر بار بعضی از مسئولیت‌های خود در روید اما اینطور بنظر می‌رسد که اصلا تمایل به انجام چنین کاری ندارید. به اینکه کارهای خود را به موقع و به بهترین حالت ممکن انجام می‌دهید، می بالید و به همین خاطر اصلا ناراحت نمی‌شوید که در شرایطی که بقیه به دنبال تفریح و خوشی رفته‌اند، چند ساعت اضافه‌تر کار کنید. در روزهای ۱۹م، ۲۰م و ۲۱م ماه اگر ببینید کسی قدر داشته‌های خود را نمی‌داند و یا اینکه زحمات فردی دیگر را نادیده می‌گیرد، عصبانی خواهید شد. در این روزها چنین افرادی هیچ جایگاهی در زندگی‌تان نخواهند داشت. در روزهای پایانی ماه از اینکه همه‌ی کارهای‌ خود را به موقع انجام می‌دهید و موجبات اتلاف وقت دیگران را فراهم نمی‌کنید، پاداش خواهید گرفت.

فال ماهانه متولدین اسفند در آوتاف

در روز نخست ماه این شمایید که باید آغاز کننده ی کارها باشید، اما پس از انجام آن احساس خوشحالی خواهید کرد. اتفاقات زیادی در جریان است و شما هم در مرکز این اتفاقات قرار دارید. در ۶ و ۷م ماه هیچ کاغذپاره ای را که به لحاظ قانونی بار مسئولیتی را به دوش تان می اندزد امضا نکنید، مگر در حضور وکیلتان. در ۱۴ و ۱۵م ماه زن ها در زندگی تان نقش برجسته ای خواهند داشتف بهتر است پیش از شروع به کاری ایده های تان را با یک زن در میان بگذارید. شانس فراگرفتن درسی جدید را از میان آن کلمات طلایی عاقلانه از دست ندهید. در ۲۰ و ۲۱م ماه اگرچه ترک عادت همچون همیشه موجب مرض است اما بهتر آن است که روند کارهای روزانه ی خود را تغییر دهید. اگر آدم های همیشگی را نبینید . به جاهای همیشگی نروید، آنگاه دیگر چیدن یک برنامه ی درست کار سختی نخواهد بود. در ۲۵ و ۲۶م ماه میل شدیدی به تسویه حساب با کسی دارید که شما را به اشتباه انداخته بوده است، اما خیلی بهتر خواهد بود اگر گذشته ها را به گذشته بسپارید. احساسات منفی هیچ دستاوردی برای شما نخواهند داشت.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۲ دیدگاه

  1. سلام و خسته نباشید میگم ب شما مدیر فعال سایت آوتاف, فالهای دی امروز عالی بود خستگی روزمرگی رو از من زدود, مرسی تشکر میکنم, فقط نمیدونم چرا فالهای تاروت کبیرو صغیر واس من گاهأ جور نمیشه, واینکه چرا نم تونم کپی بگیرم از فالها خیلی دوست دارم ی چیزایی ک مهمه رو کپی کنم ب صورت اس ام اس بفرستم واس نزدیکان اگ میشه امکانشو فراهم کنید ممنون میشم موفق باشید👍👏👏👏👏

  2. سلام وقتتون بخیر بابت سایت خوبتون ممنونم خسته نباشید
    خواستم خواهش کنم فال ماهانه فروردین رو بزارید با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *