فال دی ۹۸ | فال ماهانه دی ۹۸ در آوتاف فال دی 98 | فال ماهانه دی 98 در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال دی ۹۸ | فال ماهانه دی ۹۸ در آوتاف

فال دی ۹۸ | فال ماهانه دی ۹۸ در آوتاف

فال ماهانه متولدین فروردین در آوتاف

حوصله‌تان در آغاز این ماه حسابی سر رفته است. به این فکر می‌کنید که چه چیزها و کارهای دیگری وجود دارد. فراموش نکنید که دنیای بی‌پایانی در پیرامون شما وجود دارد؛ به جستجو و اکتشاف مشغول شوید و بیکار ننشینید! ۷م و ۸م ماه با اینکه الگو و مشوق خوبی برای کسی خواهید بود، فشار زیادی بر دوشتان بوده و لازم است که سعی کنید به هر نحو که شده خستگی و سختی‌ها را به او نشان ندهید. در روزهای ۱۷م و ۱۸م ماه لیاقت احترام زیادی را خواهید داشت. از دریافت آنچه که حق شما است خرسند خواهید شد. تمرکز در روزهای ۲۴م و ۲۵م ماه دشوار خواهد شد؛ حتی بر روی ساده‌ترین مسائل. بد نیست که ساده‌ترین امور را هم در این روزها یادداشت کنید؛ شاید حتی جای پارک ماشین خود را هم فراموش کنید! حرف‌های خوبی را در آخرین روزهای ماه خواهید زد اما سعی کنید که فقط حرف‌های توخالی نباشند و در عمل هم بتوانید آنها را انجام دهید.

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال ماهانه متولدین اردیبهشت در آوتاف

همه ی آن چیزها و کارهایی که ماه پیش به فردا انداختید را با یاد آورید، بله در اول ماه با همه ی آنها رو به رو خواهید شد. اما خوب بخش خوبی هم برای این ماجرا وجود دارد و آن اینکه حالا دیگر آماده ی رویارویی با آن کارهای هستید. حالا دیگر اهل پا پس کشیذن از چالش ها نیستید. در ۷ و ۸م ماه، راه و روشی که نسبت به روابط تان در پیش می گیرید از این قرار خواهد بود:”شل بگیر اما رها نکن”، به ویژه اگر دلتان بخواهد همه چیز را راحت بگیرید. علاوه بر اینها، با فضا دادن به دیگران باعث می شوید احساس کنند بیش از آنچه فکرش را می کرده اند شما را می خواهند. در ۱۵ و ۱۶م بیرون بزنید و با دنیا در آمیزید، چرا که برقرار کردن رابطه های تازه هرگز اینهمه آسان نبوده است. هر گز نمی توانید پیش بینی کنید کی با چه کسی ملاقات خواهید کرد و چه تاثیر مهمی در چه بخشی از زندگی تان خواهد گذاشت. در ۲۰ و ۲۱م ماه واقعا سرحال، رو فرم و پرانرژِی هستید. در آن روزها اگر فرصتی برای به نمایش گذاشتن مهارت های بازیگری خود پیدا کنید، کافی است شانس با شما یار بوده و کارگردان یا تهیه کننده ای هنر نمایشگری تان را ببیند، آنگاه بعید نیست قراردادی برای یک فیلم با شما ببندند. در ۲۵ و ۲۶م ماه خوشرویی و خوش سر و زبانی شما با دیگران پاداش خوبی برایتان به همراه خواهد داشت.

فال ماهانه در آوتاف

فال ماهانه متولدین خرداد در آوتاف

در آغاز ماه خود را برای هر فعالیت اجتماعی ممکنی آماده کنید، چه پیک نیک باشد و چه موزه. از تمام جزئیات این اتفاقات لذت خواهید برد. و از اینکه برای عزیزانتان بساطی از عیش و لذت فراهم کنید هم لذت خواهید برد. و در نهایت از خود فعالیتی که مشغولش هستید هم لذت خواهید برد، آن هم با علم به اینکه آدم حرفه ای ای چون شما برنامه اش را ریخته. در ۵م و ۶م ماه، عاشقانه هایتان توجه م وانرژی شما را به خود اختصاص خواهند داد. و قطعاً از آن لذت خواهید برد. شما به سختی کار می کنید و در ۱۴م، ۱۵م و ۱۶م ماه به خوبی نتیجه ی این همه زحمت را می بینید. چه حس خوبی است وقتی قدر کارتان را بدانند، نه؟در ۲۱م و ۲۲م ماه، وقتی که باید به دخل و خرج خود و کارهای کرده و نکرده رسیدگی کنید، مطمئن شوید که این کار را با دقت انجام می دهید. در ۲۵م و ۲۶م ماه، قبل از فرستادن هر ایمیل کاری، آن را دو بار بخوانید. در ۲۹م، ۳۰م، و ۳۱م ماه فروتنانه رفتار کنید. یادتان باشد که زندگی یک هدیه است!

حتما بخوانید:  فال چای روزانه | فال چای 27 دی 98

فال ماهانه در آوتاف

فال ماه,فال ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه متولدین تیر در آوتاف

اگر قصد خرید وسیله ای جدید دارید، شاید در طی ۳ روز نخست از این ماه امکان خرید آن با قیمتی مناسب فراهم گردد. ۶م و ۷م ماه زمان مناسبی برای دوستی و روابط عاشقانه بوده و همه چیز ممکن خواهد شد. در میانه ی ماه با وجود ایده های متفاوت، نباید سعی بر تبدیل تمام آنها به واقع را داشته باشید. هر ایده ای ارزش اجرایی کردن ندارد. اندکی منطق را با ایده های خود ترکیب کرده، تا گزینه ی مناسب تر را شناسایی کنید. در محدوده ۱۹م و ۲۰م ماه وضعیت برقراری روابط جدید با دانستن آنکه چه حرفی را در چه موقعیتی مطرح کنید، بسیار روشن و پر بار خواهد بود. ممکن است به سادگی در مرکز توجه دیگران قرار گیرید. دستاورد این واقعه در ۲۵م-۲۶م ماه به ثمر خواهد نشست .

فال آوتاف ماهانه

فال ماهانه متولدین مرداد در آوتاف

هیچ کس همیشه پر از انرژی نیست و شما هم استثنایی در این امر نیستید. پس اگر در روز های اول و دوم ماه، احساس خسته گی، بی حوصله گی و وارفتگی می کنید، اجازه ندهید که این حال شما را به زانو بیاندازد. در عوض، به آن، به چشم یک جور نسخه نگاه کنید که دکتر روحتان برایتان پیچیده است؛ وقت استراحت و آرامش است! باید کمی از سرعت خود را کم کرده و به خودتان برسید. روحتان، به عنوان دکتر درونی شما، اصلاً در این باره شوخی ندارد. در روزهای ۳م و ۴م ماه، کاملاً به حال پر انرژی خود باز خواهید گشت، چرا که خوب از خودتان مراقبت کرده اید! حالا وقت رسیدگی به پروژه هایی است که به شما محول شده اند، تا بتوانید به موقع تحویلشان دهید. برای روز ۹م ماه، همه ی برنامه های خود را از قبل کنترل و هماهنگ کنید، تا با هم دچار تداخل نشوند، خصوصاً اگر قرار ملاقاتی با محبوبتان دارید. در روزهای ۱۳م و ۱۴م خلاقیتتان بیش از اندازه زیاد خواهد شد. در روزهای ۱۹م و ۲۰م ممکن است وصعیتی بسیار ناخوشایند پیش آید، که می تواند با ایجاد خشم یا ترس باعث حال گیری تان شود. در ۲۵م ماه، موقعیت خیلی خوبی به سراغتان می آید، خصوصاً اگر مجبور به انجام برنامه ی تکراری روزانه ی خود نباشید. و ۲۸م، دوباره وقت یک استراحت کوتاه خواهد بود.

فال آوتاف ماهانه

فال ماهانه متولدین شهریور در آوتاف

در ۲ روز نخست از ماه جدید خودتان را در جمعی از مردم خواهید یافت که خوشبختانه بخاطر جذابیتی که دارید، به خوبی خودتان را در میان جمع جای خواهید داد. سعی کنید با افروده شدن بر تعداد دوستان‌تان، دوست صمیمی‌تان احساس نکند که جایگاهی در این جمع ندارد. در روزهای ۸م و ۹م ماه کسی می‌خواهد کاری را به گردن‌تان انداخته و شما را مقصر نشان دهد. اینکه به دیگران اعتماد داشته باشید، لازمه‌ی کار بوده اما بهتر است قبل از اینکه هر چیزی را بپذیرید، در مورد صحت آنها نیز تحقیق کنید. انگیزه‌ی شما برای خارج شدن از رخت‌خواب در روزهای ۱۳م و ۱۴ماه، کمک کردن به دیگران خواهد بود (علی‌الخصوص اگر پاداشی نیز در میان باشد). دوست دارید که این کار را بدون چشم‌داشتی انجام دهید اما نهایتا شما متولدین این برج همواره به دنبال آن هستید که مورد ستایش و تحسین قرار بگیرید. در روزهای ۱۹م تا ۲۱م، هرکجا که قدم بگذارید مملو از خوشی و شادی و انرژی مثبت خواهد شد. روزهای پایانی ماه فرصت خوبی برای بازبینی مسائل و رویکرد مالی خود می‌باشند. حتی‌الامکان از وام و قرض های پر بهره دوری کنید.

فال آوتاف ماهانه

فال ماهانه متولدین مهر در آوتاف

در روزهای ۳م تا ۵م ماه موقعیتی خواهید داشت تا کاری که تا به حال هیچ کس انجام نداده را انجام دهید. یا با دقت تمام مشغول انجام این کار شوید و یا چشم بسته به روزگار اعتماد کرده و قدم بردارید. در هر صورت همه از دستاوردهای شما شگفت‌زده خواهند شد. ۱۱م و ۱۲م ماه حواستان به افرادی که برای‌تان نقشه کشیده‌اند خواهد بود چرا که اصلا قصد ندارید که اجازه دهید دوباره بلایی بر سرتان بیاورند. اگر احساس کردید که چیزی درست نیست، حتما آن را پیگیری کنید چراکه معمولا در چنین مواقعی ضمیر ناخودآگاه‌تان اشتباه نمی‌کند. در روزهای ۱۸م و ۱۹م ماه کسی تکبرتان را بی پایه و بی اساس نمی‌بیند اما اعتماد به نفس بیش از حد ممکن است درگیری هایی را ایجاد نماید. اگر حرف آخر را شما نزنید، مشکلی پیش نمی‌آید. بعدا و در فرصت هایی دیگر نوبت شما هم خواهد شد. در روزهای ۲۲م و ۲۳م می‌توانید ترفند های جدیدی را یاد بگیرید. تا آنچه که می‌خواهید را یاد نگرفته اید، دست از سعی و تلاش بر ندارید. بهتر است در روزهای پایانی ماه سطح انتظارات خود را پایین آورید. اینکه شما از پس کاری بر می‌آیید به آن معنی نیست که بقیه هم باید بتوانند آن کار را انجام دهند.

حتما بخوانید:  فال تاروت نوع اول روزانه | فال تاروت نوع اول 27 دی 98

فال ماهانه آوتاف

فال ماهانه متولدین آبان در آوتاف

با موانع زیادی در روزهای آغازین این ماه مواجه نخواهید شد اما ممکن است یکی دو مورد پیدا شوند که بهتر باشد به آنها تن دهید. اینکه این همه گزینه در پیش روی‌تان قرار دارد خیلی خوب است اما بد نیست که هر از گاهی یک بار در جای خود ایستاده و از نعمت های موجود در اطراف خود لذت ببرید. اگر بخواهید در روزهای ۱۰م تا ۱۲م ممکن است بتوانید از زیر بار بعضی از مسئولیت‌های خود در روید اما اینطور بنظر می‌رسد که اصلا تمایل به انجام چنین کاری ندارید. به اینکه کارهای خود را به موقع و به بهترین حالت ممکن انجام می‌دهید، می بالید و به همین خاطر اصلا ناراحت نمی‌شوید که در شرایطی که بقیه به دنبال تفریح و خوشی رفته‌اند، چند ساعت اضافه‌تر کار کنید. در روزهای ۱۹م، ۲۰م و ۲۱م ماه اگر ببینید کسی قدر داشته‌های خود را نمی‌داند و یا اینکه زحمات فردی دیگر را نادیده می‌گیرد، عصبانی خواهید شد. در این روزها چنین افرادی هیچ جایگاهی در زندگی‌تان نخواهند داشت. در روزهای پایانی ماه از اینکه همه‌ی کارهای‌ خود را به موقع انجام می‌دهید و موجبات اتلاف وقت دیگران را فراهم نمی‌کنید، پاداش خواهید گرفت.

فال ماهانه آوتاف

فال ماه,فال ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه متولدین آذر در آوتاف

اگر گمان می کنید که زندگی تان به تغییری اساسی نیاز دارد، دوم و سوم ماه روزهای خوبی برای این منظور هستند. هیچ اتفاق و چیز مثبتی را از دست ندهید. در ۸ و ۹م ماه کسی هست که دلش می خواهد آقا بالا سری کند، اما خب قضیه این است که بهترین رهبر حاضر در گروه خود شمایید. برای به دست آوردن حق خود و برای مدیریت اوضاع بجنگیدف چرا که همه از انرژی مثبت، ایده ها و توانایی های سازمان یافته ی شما سود خواهند برد. در ۱۵ و ۱۶م ماه برداشت های تان بسیار عمیق خواهند بود، پس اگر دوست و همکاری برای مشورت به شما رجوع کرد، از بیان احساسات واقعی خود ابا نداشته باشید. روراستی شما نشان دهنده ی توجه و حساسیت شماست، پس از جسارت کردن و رک و بی پرده حرف زدن نهراسید.در ۲۷ و ۲۸م ماه همکاری در یک کار گروهی و یا پروژه ی هنری به شکلی عالی به سودتان خواهد بود، اما آنچه در این میان حیاتی است انتخاب شریک درست و مناسب است. ببینید چه کسی روش و استیل شما را تحسین می کند؟ چه کسی ایست که می توانید ساعت های در کنارش کار کنید و هیچ بحثی هم با هم نداشته باشید؟ شما به چنین کسی در تیم خود نیاز خواهید داشت. در ۳۱م ماه از قدرت ذهنی ارزشمند و قابل ملاحظه ی خود برای حل مشکلی که به درازا کشیده استفاده کنید! همه چیز در دستان شما قرار دارد.

فال ماهانه آوتاف

فال ماهانه متولدین دی در آوتاف

در نخستین روز از این ماه همه سفت و سخت مشغول انجام کارهایشان هستند اما شما هیچ عجله‌ای ندارید. شاید از چیزی خبر دارید که آنها ندارند. در روزهای ۵م و ۶م ماه تمام اولویت‌های خود را بر روی نزدیک‌ترین افراد به خودتان خواهید گذاشت. تقریبا هر تعهد و وظیفه‌ای را بخاطر رسیدگی به مسائل خانوادگی کنار می‌گذارید. در روزهای ۱۲م و ۱۳م ماه برتری‌ای را که نسبت به سایر رقبا نیاز دارید را کسب خواهید کرد؛ پس اگر منتظر فرصت مناسبی برای پیشی گرفتن از آنها بودید، از این موقعیت استفاده کنید. ۱۷م و ۱۸م ماه رسم و رسوم تازه‌ای قدم در زندگی‌تان خواهند گذاشت که اگر روشن‌فکری خود را حفظ کنید با آنها کنار خواهید آمد. شاید پذیرش آنها را در ابتدا سخت باشد اما دیری به طول نمی‌انجامد که با آنها کنار خواهید آمد. در بازه‌ی ۱۹م تا ۲۱م ممکن است با تغییر موقعیت و جایگاه‌تان، اطرافیان شما پشت سرتان حرف بزنند. در روزهای ۲۶م و ۲۷م ماه آماده‌ی جنگیدن و رقابت هستید. حتی حاضر هستید از مهم‌ترین داشته‌های خود گذشت کرده تا پیروز شوید.

حتما بخوانید:  فال روزانه ورق | فال پاسور روزانه 27 دی 98

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال ماهانه متولدین بهمن در آوتاف

در روزهای ۳م و ۴م ماه نبض درونی خاصی را حس خواهید کرد که نحوه‌ی واکنش نشان دادن و ارتباط برقرار کردن با دیگران را به شما دیکته می‌کند. معمولا خودتان را آدم خیلی باحالی نمی‌دانید اما این روزها آن چیزی که برای این کار لازم است را در درون خود دارید. در روزهای ۷م تا ۹م ماه با مواجه شدن با حقیقتی که از آن غافل بودید، احساس امنیت خاطر خواهید داشت اما چیزی به طول نمی‌انجامد که متوجه می‌شوید هنوز چقدر چیز برای یادگیری وجود دارد. با خود ساده‌لوح قدیم‌تان خداحافظی کرده و به خود جهان‌دیده‌ی جدیدتان آشنا شوید. در بازه‌ی ۱۲م تا ۱۴م ماه استعداد‌های هنری‌تان شکوفا خواهند شد و این بهترین فرصت برای فراگیری سبکی جدید خواهد بود. در پشت ظاهر آرام روزهای ۲۰م و ۲۱م ماه اتفاقات زیادی در حال وقوع است و قصد هم ندارید که آنها را با دیگران در میان بگذارید. تنها در صورتی از پس مشکلات و مسائل ۲۶م و ۲۷م ماه بر می‌آیید که آنها را با دوست صمیمی‌تان در میان بگذارید. در نهایت مهم نیست که به چه کسی نگرانی‌هایتان را انتقال دهید، مهم‌ترین مسئله آن است که اعتماد بین شما وجود داشته باشد.

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال ماهانه متولدین اسفند در آوتاف

شگفت زده نشوید اگر در ۱م و ۲م ماه دیگران مدام در حال تمجید و تحسین شما هستند، حقیقت این است که واقعا در حال پراکندن انرژی های متفاوت و مثبتی از خود به دنیای بیرون هستید. از این موقعیت به سود خود و کارهایتان بهره بگیرید. در ۷م، ۸م، و ۹م ماه به کسب آگاهی و دانش بیشتر نسبت به موضوعاتی که علاقه ی شما را جلب کرده اند دست بزنید. تنها سوال احمقانه سوالی است که پرسیده نشود، سوالاتتان را بپرسید چرا که نپرسیدن عیب است. اگرچه در ۱۵ و ۱۶م ماه، در تعریف جک های احمقانه اصلا خوب ظاهر نمی شوید، و حتی ممکن است با گفتن جکی موجب آزار و در نتیحه واکنش تندی از جانب خانواده و دوستانتان شوید، اما این کار شما را به قهقهه می اندازد و یک دل سیر از آن خواهید خندید. در ۲۰ و ۲۱م ماه اعتماد به نفس تان به اوج رسیده و از پس هر کاری بر خواهید آمد، اگرچه نیازی به کمک دوستان خود ندارید، اما در صورت همراهی آنها زمان تندتر و خوش تر خواهد گذشت. در ۲۶ و ۲۷م ماه، فکرتان پریشان خواهد بود و همه چیز را به آسانی گم می کنید. کلید ماشین و دیگر وسایل مهم خود را تمام مدت در دیدرس بگذارید.

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال دی ۹۸ | فال ماهانه دی ۹۸ در آوتاف

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۲ دیدگاه

  1. سلام و خسته نباشید میگم ب شما مدیر فعال سایت آوتاف, فالهای دی امروز عالی بود خستگی روزمرگی رو از من زدود, مرسی تشکر میکنم, فقط نمیدونم چرا فالهای تاروت کبیرو صغیر واس من گاهأ جور نمیشه, واینکه چرا نم تونم کپی بگیرم از فالها خیلی دوست دارم ی چیزایی ک مهمه رو کپی کنم ب صورت اس ام اس بفرستم واس نزدیکان اگ میشه امکانشو فراهم کنید ممنون میشم موفق باشید👍👏👏👏👏

  2. سلام وقتتون بخیر بابت سایت خوبتون ممنونم خسته نباشید
    خواستم خواهش کنم فال ماهانه فروردین رو بزارید با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *