فال خرداد ۹۸ | فال ماهانه خرداد ۹۸ در آوتاف فال خرداد 98 | فال ماهانه خرداد 98 در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال خرداد ۹۸ | فال ماهانه خرداد ۹۸ در آوتاف

فال خرداد ۹۸ | فال ماهانه خرداد ۹۸ در آوتاف

فال ماهانه متولدین فروردین در آوتاف

اگر در روزهای ۲م تا ۴م ماه احساس خستگی یا ناراحتی کردید، بهتر است کاری کنید تا از این حال و وضع در بیایید. خیلی خوب می‌شد اگر کسی را برای تکیه کردن داشتید تا در چنین شرایطی به دادتان می‌رسید. با اینکه انرژی زیادی در ۹م و ۱۰م ماه دارید، احساس خواهید کرد که درجا می‌زنید. در محدوده‌ی ۱۷م تا ۱۹م ماه، شرایط خیلی بهتر خواهد شد و می‌توانید کارها را به نتیجه برسانید. در این روزها عقب‌نشینی نکنید و موقعیت پیش آمده را از دست ندهید. روزهای ۲۲م و ۲۳م ماه زمان مناسبی برای سر و سامان و نظم دادن به برخی کارهای نیمه تمام خواهد بود. ممکن است خیلی به انجام این کارها مایل نباشید اما رضایت خاصی از نتایج کار کسب خواهید کرد. در محدوده‌ی ۲۷م تا ۲۹م ماه، با ظهور شخصی در مسیر زندگی‌تان، شرایط الهام گرفتن از تجربیات و دانش او فراهم خواهد شد.

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال ماهانه متولدین اردیبهشت در آوتاف

در شروع ماه نو، با خود و اطرافیانتان رو راست باشید. دروغ های کوچکی که رو شوند، از هزار تا حقیقت تلخ و دردناک مضرتر خواهند بود. البته این نکته هم مدنظر داشته باشید که نباید این رو راستی هم توأم با بی جنبگی باشد و نبایستی سفره ی دل خود را برای هر کسی پهن کنید. دد حوالی ۵م-۶م ماه نیاز به ورزش و جنب و جوش خواهید داشت؛ فراموش نکنید که زمان کافی را به آن اختصاص دهید. هرچقدر که از لحاظ فیزیکی/جسمی قویتر باشید، دشواری ها، آسانتر از پیش رویتان برداشته می شوند. ۱۰م-۱۱م ماه باید در مورد آینده شغلی خود بازبینی و تأمل به خرج دهید. آیا از شرایط کاری و حرفه ای موجود راضی هستید؟ ۱۷م-۱۸م ماه نیز تجربیات بی نظیری را کسب خواهید کرد. در ۲۳م ماه نزدیکان خود را فراموش نکنید. شاید بد نباشید که تماس تلفنی یا ایمیلی با آنها داشته باشید و از آنها یادی کنید؛ چه بسا بهتر باشید که بطور حضوری به ملاقات آنها بروید. تمام این کارها شما را به هدفی که در ۲۷م ماه به سرانجام می رسد هدایت خواهند کرد. باید با دقت پیش بروید. در پایان ماه زمان استراحت و آرامش خواهید داشت.

فال ماهانه در آوتاف

فال ماهانه متولدین خرداد در آوتاف

هیچ کس همیشه پر از انرژی نیست و شما هم استثنایی در این امر نیستید. پس اگر در روز های اول و دوم ماه، احساس خسته گی، بی حوصله گی و وارفتگی می کنید، اجازه ندهید که این حال شما را به زانو بیاندازد. در عوض، به آن، به چشم یک جور نسخه نگاه کنید که دکتر روحتان برایتان پیچیده است؛ وقت استراحت و آرامش است! باید کمی از سرعت خود را کم کرده و به خودتان برسید. روحتان، به عنوان دکتر درونی شما، اصلاً در این باره شوخی ندارد. در روزهای ۳م و ۴م ماه، کاملاً به حال پر انرژی خود باز خواهید گشت، چرا که خوب از خودتان مراقبت کرده اید! حالا وقت رسیدگی به پروژه هایی است که به شما محول شده اند، تا بتوانید به موقع تحویلشان دهید. برای روز ۹م ماه، همه ی برنامه های خود را از قبل کنترل و هماهنگ کنید، تا با هم دچار تداخل نشوند، خصوصاً اگر قرار ملاقاتی با محبوبتان دارید. در روزهای ۱۳م و ۱۴م خلاقیتتان بیش از اندازه زیاد خواهد شد. در روزهای ۱۹م و ۲۰م ممکن است وصعیتی بسیار ناخوشایند پیش آید، که می تواند با ایجاد خشم یا ترس باعث حال گیری تان شود. در ۲۵م ماه، موقعیت خیلی خوبی به سراغتان می آید، خصوصاً اگر مجبور به انجام برنامه ی تکراری روزانه ی خود نباشید. و ۲۸م، دوباره وقت یک استراحت کوتاه خواهد بود.

فال ماهانه در آوتاف

فال ماه,فال ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه متولدین تیر در آوتاف

آنقدر با جذبه و اعتماد به نفس در نخستین روز از این ماه می‌درخشید که می‌توانید با خود خورشید هم رقابت کنید. نگذارید که این موقعیت به هدر رود. معمولا خیلی کم پیش می‌‌آید که مسئله یا شرایطی را «اورژانسی» تلقی کنید اما در ۷م-۸م ماه این اتفاق می‌افتد. محیط پیرامونتان هم حس عجیب و غریبی خواهد داشت اما خوش‌بختانه ظرف چند روز، این حس و حال نیز برطرف خواهد شد. کسی را به سادگی در زندگی خود راه نمی‌دهید. موضعی تدافعی نسبت به شخصی جدید که سر و کله‌اش در ۱۳م/۱۴م ماه ظاهر می‌شود، خواهید گرفت. آیا آن فرد واقعا رفتار مشکوکی از خود نشان داده یا اینکه شما نسبت به عالم و آدم بدبین هستید؟ حسادت ممکن است کار دستتان دهد. ۲۰م-۲۱م ماه ممکن است درخواست افزایش حقوق یا ترفیع درجه دهید اما آیا واقعا لیاقت آن را دارید؟ اگر آره، که خب اجازه ندهید چیزی جلوی شما را بگیرد اما اگر نه، بهتر است قبل از چنین درخواستی، اندکی سخت تر کار کنید. در روزهای پایانی ماه، هرآنچه که اراده کنید را بدست خواهید آورد.

حتما بخوانید:  فال روزانه تاروت کبیر | فال تاروت کبیر روزانه 5 خرداد 98

فال آوتاف ماهانه

فال ماهانه متولدین مرداد در آوتاف

آیا در زندگی چیز غیر ممکنی هم وجود دارد؟ خوب، در حقیقت پاسخ این سوال در اولین روز ماه بسیار کوتاه است؛ “بله”! درست است که شاید از کمبود انگیزه و باور در رنج باشید، اما امروز برخی چیزها به خودی خود چندان شدنی به نظر نمی رسند. بهتر است تا زمانی که اعتمادتان به خود و دیگران بیشتر شود بردباری پیشه کنید، تا بتوانید دست به کارهای بزرگتری بزنید. اگرچه شاید در ۸ و ۹م ماه تمایل شدیدی به شتاب گرفتن داشته باشید، اما در آن زمان باید تصمیمات خود را آرام و سر صبر بگیرید. معمولا پیش از هر کاری وقت زیادی را صرف اندیشیدن و عمیق شدن در آن می کنید، روش خود را عوض نکنید. در ۱۳ و ۱۴م ماه، حوصله ی حرف های پوچ و بی معنی درباره ی خود را ندارید، چنین رویکردی در مدرسه و دانشگاه، امور کاری و مسائل مهم شخصی بسیار کارا خواهد بود. شاید دوستانتان شما را “ضد حال” بنامند، اما باید بفهمند که شما کارهای مهمی برای انجام دادن دارید! در ۲۰ و ۲۱م ماه آدم کمال گرایی خواهید بود، اما اگرچه توقعاتتان بسیار بالا است، کسی هم هست که شما را تنها نگذاشته و ناامید تان نمی کند، آن شخص را از دست ندهید. در ۲۵ و ۲۶ م ماه، درگیری ای دارید که راه حل درست آن را نمی دانید، اما شما آدمی نیستید که به یک “نه” قناعت کند. علاوه بر این تحقیق و جست و جو همیشه دو تفریح مورد علاقه ی شما بوده است.

فال آوتاف ماهانه

فال ماهانه متولدین شهریور در آوتاف

در آغاز ماه، گروهی پرشمار و یاری رساننده دورتان را خواهند گرفت، پس حتما از همراهی شان نهایت استفاده را ببرید. اگر واقعا نیازی به کمک دیگران ندارید، کمی از وقت و یا حتی پول خود را صرف کمک به دیگران بکنید. همیشه به دنبال راهی برای کمک کردن به دیگران هستید، و امروز به خوبی می دانید چگونه این کار را انجام دهید. معمولا به خیال بافی های روزانه می پردازید، اما در ۹ و ۱۰م ماه حتی از دیگر روزها نیز بیشتر در رویا فرو خواهید رفت. شاید هیچ راز بزرگی را در جریان آن کشف نکنید، اما دست کم احساس خوبی خواهید داشت. عاشق این هستید که چیزهایی را که دیگر به دردتان نمی خورند جایی انبار کرده و نگه دارید، اما در ۲۳ و ۲۴م ماه فرصتی خواهید داشت تا آغازی تازه داشته باشید. از دور ریختن چیزهای کوچک شروع کرده و سپس ریز ریز به سمت وسائل بزرگتر بروید. در ۳۰ و ۳۱ ماه به محبت و پشتیبانی یک نفر تکیه کنید، و اگر پاسخی رومانتیک از سوی او دریافت کردید، چندان شگفت زده نشوید. دوست های معمولی و صمیمی آدم گاهی در یک چشم به هم زدن تبدیل به عاشق و معشوق او می شوند، و نتیجه اش شگفت زدگی از این موضوع است که چرا تا به حال به چشمتان نیامده بوده است.

فال آوتاف ماهانه

فال ماهانه متولدین مهر در آوتاف

در آغاز ماه، خودتان را در آینه ببینید. اگر چیزی غیر از زیبایی دیدید، بدانید که باید به چشم پزشک مراجعه کنید. در روزهای ۵م و ۶م ماه واقعا می‌خواهید که ارتباطی عاطفی با اطرافیان خود برقرار کنید اما بیشتر اینطور به نظر خواهد رسید که با یک عده روبات بی‌روح و بی‌ذوق سر و کار دارید. از اینکه احساسات خود را مطرح کنید نترسید؛ حتی اگر واکنشی که انتظارش را داشتید را مشاهده نکردید. در ۱۲م و ۱۳م ماه از ثبات و استقامت بالایی برخوردار خواهید بود. هم به خوبی از پس کارهای دشوار خودتان بر خواهید آمد و هم باعث خواهید شد تا دیگران بتوانند بر روی شما حساب باز کنند. ۲۲م و ۲۳م ماه حس‌های‌تان تقویت شده و به احتمال زیاد متوجه چیزهایی خواهید شد که همیشه به سادگی و بدون آنکه متوجه شوید، از کنار آنها گذشته بودید. اگر در ۲۸م و ۲۹م ماه برای مشارکت در بحثی از شما دعوت شد، بلافاصله دعوت را بپذیرید. شاید باهوش ترین فرد در میان جمع نباشید اما افزودنی‌های زیادی بر اساس تجربیات قدیمی خود دارید که می‌توانید در اختیار جمع قرار دهید.

حتما بخوانید:  فال تاروت نوع اول روزانه | فال تاروت نوع اول 5 خرداد 98

فال ماهانه آوتاف

فال ماهانه متولدین آبان در آوتاف

در ۴م و ۵م ظاهر مهم ترین چیز است، نه اینکه آدم مادی گرایی شده باشید،بلکه زیبایی دنیا را ستایش می کنید. وقت بیشتری صرف مو، لباس و آرایش خود می کنید. هیچ ایرادی ندارید که به خودتان برسید. در یازدهم و دوازدهم ممکن است کسانی اصرار به مطرح کردن چیزهایی از گذشته داشته باشند، و شاید این مساله شما را آزرده خاطر کند، چرا که هیچ دلتان نمی خواهد به گذشته بازگردید. برای رسیدن به جایی که در آن قرار گرفته اید تلاش زیادی کرده اید، و هیچ کش نمی تواند برای مقاومت کردن در برابر بازگشت به گذشته سرزنش تان کند.در ۱۳م و ۱۴م، یک جمله یا نقل قول که به گوش تان تازگی دارد توجه تان را جلب کرده و یکی دو روزی ذهنتان را مشغول به خود می کند. نوزدهم و بیستم، روزهای زیبایی خواهند بود، که حس می کنید همه چیز تمام اید، و وقتی کسی بهتان خاطر نشان می کند که اینزورها هم نیست شگفت زده می شوید. در ۲۶م، ۲۷م و ۲۸م ماه اجازه ندهید که شانس که بازیکر اصلی آن روزهاست از دست تان در برود. چه چیز بهتر از این که دیگران شما را به عنوان الگوی خود ببینند.

فال ماهانه آوتاف

فال ماه,فال ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه متولدین آذر در آوتاف

مرحله هایی در زندگی هستند که باید در آن ها درست و حسابی به این فکر کنید که کجا ایستاده اید و چه می خواهید. و زمان های دیگری هم هستند، که بهترین کار ممکن در آن ها، رو به جلو رفتن و با جریان موجود ادامه دادن است. در ۱م و ۲م ماه، شما در کدام یک از این مراحل به سر خواهید برد؟ کافی است فقط کمی به خود و وضعیت خود فکر کنید، تا بفهمید آیا در این مرحله، فکر کردن موجب بهتر شدن حال و روشن تر شدن دیدتان می شود، یا ممکن است شما را به عقب کشیده و برایتان مانعی ایجاد کند. پس انتخاب با خود شماست. ۵م، ۶م، و ۷م ماه، زمان دسته بندی و مرتب کردن است و نباید آن را به فلسفه بازی بگذرانید. بله، وقت آن است که همه ی کشو های لباس و فایل های کامپیوتر خود را سر و سامانی دوباره دهید. پس معطل نکنید! دیگر آماده اید تا به وضعیت اندام خود هم رسیدگی کنید، پس هیچ موقعیتی را در ۱۳م و ۱۴م ماه از دست ندهید، مثلاً ممکن است موقعیتی برای عضویت در باشگاهی برایتان پیش بیاید، از دستش ندهید! همه چیز فوق العاده است، هم زندگی کاری موفق و هم زندگی عاطفی بی نظیری دارید، و به نظر می رسد که با رسیدن روزهای هیجان انگیز ۱۷م و ۱۸م، یک جور جایزه هم انتظارتان را می کشد. پس وقت پایکوبی است! در روز های ۲۳م و ۲۴م ماه، باید آرامش خود را حفظ کرده و به باشگاه بروید. و با رسیدن ۲۸م، می توانید دوباره در احساسات خود شیرجه بزنید.

فال ماهانه آوتاف

فال ماهانه متولدین دی در آوتاف

در ۳م و ۴م ماه، قدرت غالب بر جمع خواهید بود. بسیار خوب، حالا برنامه ای هم برای این قدرت تازه به دست آمده دارید؟ خیلی کم پیش می آید که ایده ای ضعیف و یا نشدنی داشته باشید، و تقریبا هر چیزی که به آن فکر بکنید، به هدف خواهد خورد. تا زمانی که از نفوذ خود برای انجام کارهای خوب – و نه شیطانی – استفاده بکنید، احتمالاً اوضاعتان خوب خواهد بود. در ۸م و ۹م ماه، فضای عجیب و غریبی در پیرامونتان شمل خواهد گرفت که به سرانجام رساندن کارها را برایتان سخت خواهد کرد. چند قلم از امورتان را در لیست کارهایی که باید انجام شوند جای بدهید؛ در این زمان به تعویق انداختن کارها انتخاب بدی نخواهد بود. در ۱۳م و ۱۴م ماه انگار در هر گوشه ای رمز و رازی در کمین تان نشسته است. در ۱۹م و ۲۰م ماه، مهر و هوس به هم می آمیزند و شما را برای انتخاب یک راه از میان راه های رومانتیک موجود سردرگم می کنند. شما بی اندازه جذابید، و هیچ شک و شبهه ای در این نیست، اما باید بدانید که توانایی ذهنی تان بیش از بدن تان است، و کارهای بیشتری با آن می توانید انجام دهید. در ۲۹م و ۳۰م ماه، چیزی که واقعاً آرزویش را دارید، از دستتان می گریزد و این بی اندازه برایتان آزار دهنده است. شما عادت به این ندارید که چیزی آنجور که می خواهید انجام نشود.

حتما بخوانید:  فال هفتگی میلادی | فال هفته چهارم می 2019 (از 22 تا 28 می)

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال ماهانه متولدین بهمن در آوتاف

از شدت جنب و جوش و فعالیت خود در نخستین روز از این ماه، کاملا بی خبر هستید که چه تاثیری بر اطرافیانتان می‌گذارید. دلیلی هم برای آرام گرفتن نیست. به همین وضعیت ادامه دهید. در روزهای ۴م و ۵م ماه ممکن است به روش‌هایی برای کسب درآمد سریع فکر کنید اما ته دلتان می‌دانید که روش‌های سنتی همراه با تلاش و زحمت هستند که جواب خواهند داد. با اینکه ممکن است زمان بیشتری طول بکشد تا نتیجه بگیرید، اما در ازای آن می‌توانید شب ها با خیال راحت‌تری استراحت کنید. در روزهای ۱۴م و ۱۵م ماه ایده های بکری به ذهنتان می‌رسد اما اگر آنها را مطرح نکنید ممکن است به راحتی به فراموشی سپرده شوند. در ۱۷م و ۱۸م ماه مسائل کاری یا تحصیلی از ناکجا‌آباد ظاهر خواهند شد. بهتر است ترتیبی اتخاذ کنید که دفعه‌ی بعد اینطور غافل‌گیر نشوید. در پایان ماه مزد زحمات خود را خواهید گرفت و در مرکز توجه دیگران خواهید بود.

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال ماهانه متولدین اسفند در آوتاف

آدم با هوشی هستید اما قرار نیست همیشه همه چیز آنطور که شما می‌خواهید انجام شود. تهمتی را که ممکن است در روزهای ۱م یا ۲م ماه به کسی بزنید را مورد بازبینی قرار دهید چراکه به احتمال خیلی زیادی اشتباه کرده اید. در روزهای ۵م و ۶م به جزییات عجیبی پی می‌برید که ممکن است در ابتدا از دید سایرین بی اهمیت جلوه کند اما با بررسی بیشتر متوجه خواهید شد که به اطلاعات مهم و قابل توجهی دست یافته اید. این مسئله به ذهن هیچ کس دیگری خطور نکرده بود. متاسفانه در ۱۵م و ۱۶م ماه با پیچیدگی‌هایی مواجه خواهید شد. وقتی یکی از نزدیکانتان بر روی اعصاب‌تان برود، کار خاصی برای کمک کردن به او نمی‌توانید انجام دهید. به نفعشان خواهد بود که بیشتر مراقب باشند چرا که شما فردی انتقام جو و کینه‌ای هستید. در ۲۶م و ۲۷م ماه می‌خواهید کسی را تحت تاثیر قرار دهید. شاید هنرپیشه‌ی حرفه‌ای نباشید اما وقتی که نوبت‌تان فرا برسد، به خوبی کنترل صحنه را در دستان خود خواهید گرفت. معمولا بالاترین اولویت کاری‌تان را به کمک به دیگران اختصاص می‌دهید لذا ممکن است در ۲۸م و ۲۹م ماه درگیر فعالیت‌های انسان‌دوستانه شوید. برد و باخت هم اصلا مهم نخواهد بود و به اینکه در این کار مشارکت داشته‌اید، افتخار خواهید کرد.

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال خرداد ۹۸ | فال ماهانه خرداد ۹۸ در آوتاف

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۲ دیدگاه

  1. سلام و خسته نباشید میگم ب شما مدیر فعال سایت آوتاف, فالهای دی امروز عالی بود خستگی روزمرگی رو از من زدود, مرسی تشکر میکنم, فقط نمیدونم چرا فالهای تاروت کبیرو صغیر واس من گاهأ جور نمیشه, واینکه چرا نم تونم کپی بگیرم از فالها خیلی دوست دارم ی چیزایی ک مهمه رو کپی کنم ب صورت اس ام اس بفرستم واس نزدیکان اگ میشه امکانشو فراهم کنید ممنون میشم موفق باشید👍👏👏👏👏

  2. سلام وقتتون بخیر بابت سایت خوبتون ممنونم خسته نباشید
    خواستم خواهش کنم فال ماهانه فروردین رو بزارید با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *