فال اردیبهشت ۰۳ | فال ماهانه اردیبهشت ۰۳ در آوتاف فال اردیبهشت ۰۳ | فال ماهانه اردیبهشت ۰۳ در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال اردیبهشت ۰۳ | فال ماهانه اردیبهشت ۰۳ در آوتاف

فال اردیبهشت ۰۳ | فال ماهانه اردیبهشت ۰۳ در آوتاف

فال ماهانه متولدین فروردین در آوتاف

در دوم و سوم ماه کافی است لب تر کنید تا دوستان و نزدیکانتان برای کمک به شما بشتابند. کار بزرگ و کوچک هم ندارد، پس از فرصت موجود استفاد کرده و هرچه می خواهید بگویید. در ۹ و ۱۰م ماه کمی احساس گم گشتگی خواهید کرد، اما شاید این موقعیت موجود نیست که پیچیده است بلکه عامل سرگشتگی در ذهن خودتان است. پس چشم ها را بسته و تا ده بشمارید، تا دوباره با باز کردن پلک های خود با شرایطی متفاوت رو به رو شوید. در ۱۶ و ۱۷م ماه، میل شدیدی به بازی های کودکانه خواهید داشت. درست است که نمی توانید به کودکی برگردید، اما نباید از خنده ریسه رفتن و بر خود پیچیدن را از خویش دریغ کنید. اما در ۲۶ و۲۷م ماه مسئولیت ها باز راه خود را به سوی شما پیدا می کنند و دیگر باید به زندگی بزرگسالانه تان بپردازید؛ مسائلی کسل کننده از جمله پرداخت قبض ها و پر کردن فرم ها، که به هر رو باید به آنها رسیدگی کنید.

فال ماهانه متولدین اردیبشت در آوتاف

توصیه می شود که در ۳ روز نخست این ماه،‌ روال معمول کارها را کنار گذاشته و اندکی تنوع به زندگی خود معرفی کنید. با اینکه در ۶م و ۷م ماه نظارتی بر کارهایتان نخواهد بود، اما شخصا تحمل اینکه به کسی پاسخگو نباشید را نخواهید داشت. ممکن است که زحماتتان در این روزها نادیده گرفته شوند اما لااقل با آرامش می توانید شب ها بخوابید و از این بابت مطمئن باشید که تصمیم های درستی را اتخاذ کرده اید. در حدود ۲۳م-۲۴م ماه قبل از اینکه به کسی تهمت بزنید، مطمئن شوید که کوتاهی از سمت شما نبوده است. ممکن است آنقدر که تصور می کنید با مسائل فنی آشنایی نداشته باشید. در ۲۶م و ۲۷م ماه نتیجه ی تلاش های خود را خواهید گرفت و اتفاقات خوبی برای شما خواهد افتاد. لیاقت این خوبی ها را بعد از هفته ها تلاش دارید.

فال ماهانه متولدین خرداد در آوتاف

در آغاز ماه خود را برای هر فعالیت اجتماعی ممکنی آماده کنید، چه پیک نیک باشد و چه موزه. از تمام جزئیات این اتفاقات لذت خواهید برد. و از اینکه برای عزیزانتان بساطی از عیش و لذت فراهم کنید هم لذت خواهید برد. و در نهایت از خود فعالیتی که مشغولش هستید هم لذت خواهید برد، آن هم با علم به اینکه آدم حرفه ای ای چون شما برنامه اش را ریخته. در ۵م و ۶م ماه، عاشقانه هایتان توجه م وانرژی شما را به خود اختصاص خواهند داد. و قطعاً از آن لذت خواهید برد. شما به سختی کار می کنید و در ۱۴م، ۱۵م و ۱۶م ماه به خوبی نتیجه ی این همه زحمت را می بینید. چه حس خوبی است وقتی قدر کارتان را بدانند، نه؟در ۲۱م و ۲۲م ماه، وقتی که باید به دخل و خرج خود و کارهای کرده و نکرده رسیدگی کنید، مطمئن شوید که این کار را با دقت انجام می دهید. در ۲۵م و ۲۶م ماه، قبل از فرستادن هر ایمیل کاری، آن را دو بار بخوانید. در ۲۹م، ۳۰م، و ۳۱م ماه فروتنانه رفتار کنید. یادتان باشد که زندگی یک هدیه است!

فال ماهانه متولدین تیر در آوتاف

مطمئنا خیلی خوب بود اگر با آغاز ماهی جدید، همه خواسته هایتان، خیلی مرتب و منظم و بسته بندی شده در درب منزلتان ظاهر می شدند. متاسفانه در اغلب مواقع، مسائل زندگی به همین سادگی حل نخواهند شد. بهتر است قبل از اینکه نقشه ی اولتان دچار شکست شود، برنامه ی جایگزینی را طراحی کرده و آماده نمایید. در حوالی ۶م تا ۸م این ماه میلادی، مراقب حرف هایتان باشید. طعنه زدن به دیگران ممکن است تبدیل به نیش دردناکی برای خودتان شود. حدود ۱۳م و ۱۴م این ماه، با اینکه در جمعی قرار خواهید گرفت که نقطه نظر مشترک با شما دارند، حرکتی را بصورت انفرادی آغاز خواهید کرد. نمی توان به زور دیگران را وادار به همراهی کرد. شاید منطق و دلایل خود را نمی توانید به خوبی به آنها انتقال دهید. ۲۲م و ۲۳م این ماه زمان خوبی برای اختصاص وقت به علائق قدیمی خودتان است. ۲۶م تا ۲۸م نیز زمان خوبی برای تجدید خاطر با دوستان قدیمی خواهد بود اما به جای تکرار مکررات، شاید بد نباشد که صرفا این کار را محدود به مرور آلبوم تصاویر و خاطره ها نمایید.

حتما بخوانید:  فال روزانه انبیا | فال انبیا روزانه 3 اردیبهشت 1403

فال ماهانه متولدین مرداد در آوتاف

با موانع زیادی در روزهای آغازین این ماه مواجه نخواهید شد اما ممکن است یکی دو مورد پیدا شوند که بهتر باشد به آنها تن دهید. اینکه این همه گزینه در پیش روی‌تان قرار دارد خیلی خوب است اما بد نیست که هر از گاهی یک بار در جای خود ایستاده و از نعمت های موجود در اطراف خود لذت ببرید. اگر بخواهید در روزهای ۱۰م تا ۱۲م ممکن است بتوانید از زیر بار بعضی از مسئولیت‌های خود در روید اما اینطور بنظر می‌رسد که اصلا تمایل به انجام چنین کاری ندارید. به اینکه کارهای خود را به موقع و به بهترین حالت ممکن انجام می‌دهید، می بالید و به همین خاطر اصلا ناراحت نمی‌شوید که در شرایطی که بقیه به دنبال تفریح و خوشی رفته‌اند، چند ساعت اضافه‌تر کار کنید. در روزهای ۱۹م، ۲۰م و ۲۱م ماه اگر ببینید کسی قدر داشته‌های خود را نمی‌داند و یا اینکه زحمات فردی دیگر را نادیده می‌گیرد، عصبانی خواهید شد. در این روزها چنین افرادی هیچ جایگاهی در زندگی‌تان نخواهند داشت. در روزهای پایانی ماه از اینکه همه‌ی کارهای‌ خود را به موقع انجام می‌دهید و موجبات اتلاف وقت دیگران را فراهم نمی‌کنید، پاداش خواهید گرفت.

فال ماهانه متولدین شهریور در آوتاف

به نظرتان عادلانه است که بیخود و بی جهت در ابتدای این ماه انواع پاداش و جایزه و ترفیع درجه را دریافت کنید؟ شاید که نه اما خب دندان های اسب پیشکش را نمی شمارند. در حوالی ۴م و ۵م ماه حرف‌های عجیب و غریبی بین شما و یکی از هم‌کلاسی های یا همکاران و یا شاید حتی یک غریبه رد و بد خواهد شد. بد نیست ببینید این حرف‌ها به کجا ختم خواهند شد. اگر متاهل هستید یا به کسی دل بسته‌اید، سعی کنید پشت سرشان کاری انجام ندهید. در روزهای ۱۰م و ۱۱م ماه دلتان می‌خواهد که کنترل امور را در دستان خود بگیرید اما متاسفانه باید یاد بگیرید که برخی کارها از اختیار و کنترل شما خارج هستند. خودتان را برای یاد گرفتن این مسئله به روشی سخت آماده کنید. در محدوده‌ی ۲۲م تا ۲۴م ماه انرژی فراوانی دارید و بهترین فرصت برای سر و کله زدن با پروژه‌هایی خواهد بود که مدتی است کنار گذاشته اید. با این حال اگر فکر می‌کنید به کمک احتیاج دارید، حتما از دیگران کمک بخواهید. ممکن است در روزهای ۲۹م یا ۳۰م ماه با اخبار ناخوشایند و دردسر سازی مواجه شوید. برای دفاع از خودتان آماده باشید.

فال ماهانه متولدین مهر در آوتاف

در ۱م، ۲م و ۳م ماه، پیرامون تان پر از زیبایی است، اما احتمالاً انقدر درگیر هستید که هیچ متوجه آن نمی شوید. وقتی را برای درک این زیبایی ها در تقویم خود اختصاص دهید. پنجره را باز کنید تا صدای پرنده ها به گوش تان برسد. حتی شاید بد نباشد که یک کتاب در مورد گونه های پرندگان بخرید تا با دیدنشان بتوانید بشناسیدشان. به صدای خندیدن بچه مدرسه ای ها کوش بدهید. در این روزها باید دوباره به خوشی های پایه ای و واقعی بازگردید. در ۹م و ۱۰م ماه، هیچ به فکر خطر کردن و شجاعت به خرج دادن نیستید، خیلی هم خوب است، چرا که به دردتان هم نخواهند خورد. قمار کردن را برای کسی بگذارید که چیزی برای باخت ندارد. اگر قرار بر سرمایه گذاری بر چیزی است، فقط به سمت چیزی بروید که از آن صد در صد مطمئنید. در ۱۵م و ۱۶م ماه، به همیاری نزدیک ترین دوستان خود اتکا کنید. و اگر در دسترس نبودند، افکار خود را با آشنایی معتمد در میان بگذارید. از اینکه در هر جایی که به خوبی و مهربانی نیاز دارید، دستتان آن را می یابد، شگفت زده خواهید شد. در ۲۲م و ۲۳م ماه، یک گفت و گوی خوب همه ی آن چیزی است که برای گذشتن از این روزها به آن نیاز دارید، و حدس بزنید موضوع مورد علاقه تان برای این گفت و گو چه می تواند باشد؟ “خودتان”! اما از یاد نبرید که چند دقیقه ای از گفت و گو را هم متمرکز بر کسی کنید که با او صحبت می کنید.

حتما بخوانید:  فال روزانه تاروت کبیر | فال تاروت کبیر روزانه 3 اردیبهشت 1403

فال ماهانه متولدین آبان در آوتاف

دلتان نمی خواهد پا را از دایره ی عافیت طلبی بیرون بگذارید، اما در آغاز ماه آماده ی تغییر خواهید بود. ابتدا در یکی از کارهایی که معمولا به روشی دقیق و مشخص انجام می دهید دگرگونی ای ایجاد کرده و ببینید چه احساسی به شما خواهد داد. اگر مشکلی با آن نداشتید و حس تان در موردش خوب بود، سپس می توانید به سراغ تغییرات دیگر بروید. در ۷ و ۸م ماه شکارچی فرصت و یک چانه زنِ حرفه ای خواهید بود. درست است صرفه جو شده اید، اما توقعاتی دور از انتظار و غیر واقعی برای گرفتن تخفیف ندارید و به هر کاری هم دست نمی زنید، بلکه حد و حدودی برای صرفه جویی و پول درآوردن قائلید. در ۱۶ و ۱۷م ماه در نقش یک کارآگاه ظاهر شده و در جست و جوی آن نکات ریزی خواهید بود که به آسانی به چشم نمی آیند. شاید از یافته ی خود خوشتان نیاید، اما دست کم، پرده از راز موجود بر خواهید داشت. در ۲۶ و ۲۷م ماه نتایجی فوق العاده از تلاش های پیشین خود در آغاز ماه خواهید گرفت، نگذارید هیچ کس و هیچ چیز درخشش کارهایتان را خراب کند. به بالاترین نقطه رسیده اید، از توانایی های خود احساس غرور کنید.

فال ماهانه متولدین آذر در آوتاف

در آغاز ماه، گروهی پرشمار و یاری رساننده دورتان را خواهند گرفت، پس حتما از همراهی شان نهایت استفاده را ببرید. اگر واقعا نیازی به کمک دیگران ندارید، کمی از وقت و یا حتی پول خود را صرف کمک به دیگران بکنید. همیشه به دنبال راهی برای کمک کردن به دیگران هستید، و امروز به خوبی می دانید چگونه این کار را انجام دهید. معمولا به خیال بافی های روزانه می پردازید، اما در ۹ و ۱۰م ماه حتی از دیگر روزها نیز بیشتر در رویا فرو خواهید رفت. شاید هیچ راز بزرگی را در جریان آن کشف نکنید، اما دست کم احساس خوبی خواهید داشت. عاشق این هستید که چیزهایی را که دیگر به دردتان نمی خورند جایی انبار کرده و نگه دارید، اما در ۲۳ و ۲۴م ماه فرصتی خواهید داشت تا آغازی تازه داشته باشید. از دور ریختن چیزهای کوچک شروع کرده و سپس ریز ریز به سمت وسائل بزرگتر بروید. در ۳۰ و ۳۱ ماه به محبت و پشتیبانی یک نفر تکیه کنید، و اگر پاسخی رومانتیک از سوی او دریافت کردید، چندان شگفت زده نشوید. دوست های معمولی و صمیمی آدم گاهی در یک چشم به هم زدن تبدیل به عاشق و معشوق او می شوند، و نتیجه اش شگفت زدگی از این موضوع است که چرا تا به حال به چشمتان نیامده بوده است.

فال ماهانه متولدین دی در آوتاف

در سه روز نخست این ماه ذهنتان فعالیت بالایی داشته و با کوچکترین تحریکی مشغول به تفکر و برنامه ریزی خواهد شد. در این روزها اگر چیزی را شروع کنید، لزوما به این معنا نخواهد بود که به سرانجام و پایانی نیز خواهد رسید. کارهای کوچک برای آدم های کوچک هستند و شما الان موقعیتی بسیار مهمتر از این دارید که وقت خود را صرف کارهای جزیی کنید. در ۸م و ۹م این ماه، برخی جریان ها برعکس میل شما خواهند شد و امکان شناسایی دلایل این امر نیز وجود نخواهد داشت. اگر دوستانتان با شما نمی سازند، شانس چندانی برای سازگاری با غریبه ها نیز نخواهید داشت. در میانه ی ماه روحیه ی کارآفرینی شما گل کرده و موقعیت های جانبی برای کسب درآمد خواهید داشت. تمرکز خود را بر روی کارهایی که مسلط تر هستید بگذارید و اجازه دهید دیگران به جزییات کارها رسیدگی کنند. در محدوده ی ۱۹م و ۲۰م این ماه نیز همه چیز گل و بلبل خواهد شد و نیازی به هیچ نگرانی نخواهد بود. ۲۶م و ۲۷ ماه دوباره نگرانی های قدیمی به سمت شما بازخواند گشت اما اگر اراده کنید از پس هر کاری بر خواهید آمد. چاره ی مشکلات شما کمی بیشتر زحمت کشیدن است.

حتما بخوانید:  فال چوب روزانه | فال چوب 3 اردیبهشت 1403

فال ماهانه متولدین بهمن در آوتاف

آدم با هوشی هستید اما قرار نیست همیشه همه چیز آنطور که شما می‌خواهید انجام شود. تهمتی را که ممکن است در روزهای ۱م یا ۲م ماه به کسی بزنید را مورد بازبینی قرار دهید چراکه به احتمال خیلی زیادی اشتباه کرده اید. در روزهای ۵م و ۶م به جزییات عجیبی پی می‌برید که ممکن است در ابتدا از دید سایرین بی اهمیت جلوه کند اما با بررسی بیشتر متوجه خواهید شد که به اطلاعات مهم و قابل توجهی دست یافته اید. این مسئله به ذهن هیچ کس دیگری خطور نکرده بود. متاسفانه در ۱۵م و ۱۶م ماه با پیچیدگی‌هایی مواجه خواهید شد. وقتی یکی از نزدیکانتان بر روی اعصاب‌تان برود، کار خاصی برای کمک کردن به او نمی‌توانید انجام دهید. به نفعشان خواهد بود که بیشتر مراقب باشند چرا که شما فردی انتقام جو و کینه‌ای هستید. در ۲۶م و ۲۷م ماه می‌خواهید کسی را تحت تاثیر قرار دهید. شاید هنرپیشه‌ی حرفه‌ای نباشید اما وقتی که نوبت‌تان فرا برسد، به خوبی کنترل صحنه را در دستان خود خواهید گرفت. معمولا بالاترین اولویت کاری‌تان را به کمک به دیگران اختصاص می‌دهید لذا ممکن است در ۲۸م و ۲۹م ماه درگیر فعالیت‌های انسان‌دوستانه شوید. برد و باخت هم اصلا مهم نخواهد بود و به اینکه در این کار مشارکت داشته‌اید، افتخار خواهید کرد.

فال ماهانه متولدین اسفند در آوتاف

در روز اول ماه کمی احساس تنبلی می کنید، نه؟ جای نگرانی نیست، چرا که در ۲، ۳ و ۴م ماه در تخت ماندن و سر جا بند شدن برایتان غیر ممکن است، هیچ نشانه ای از بی حال و حوصلگی نخواهید داشت. در ۹ و ۱۰م ماه باور دارید که باید ایمان داشته باشید و به دنبال نشانه هایی هدایت گر بگردید. دلیلی هم ندارد که با این حس ششم خود مخالفت کنید. در ۱۳ و ۱۴م ماه تاکید بسیاری بر پول و مسائل مالی هست، و بدتان نمی آید که می توانستید خود را در زمره ی دسته ی پولدار می دید، اما خوب می دانید که برای پول درآوردن باید کار کنید. ترجیح تا ناین خواهد بود که به ایده های بزرگ خود بیندشید، و حاشیه ها و جزییات بی اهمیت مسائل را به دیگران واگذارید. در ۲۲ و ۲۳م ماه بی اندازه دلتان می خواهد عقل و بدنی سالم داشته باشید و آماده اید تا برای به دست آوردن این دو سخت کار کنید. بد نیست رژیم غذایی خود را تغییر داده و یک مربی شخصی استخدام کنید. هر کاری که برای انجم دادن داشته باشید از اراده ی کافی برای به سرانجام رساندن آن برخوردارید. در ۲۷، ۲۸ و ۲۹ م ماه بی اندازه تمایل به رقابت دارید، هرچند این به آن معنی نیست که هر کاری هم برای پیروزی می کنید. در واقع اخلاقیاتتان مانع از آن می شود که کاری ناجوانمردانه از شما سر بزند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۷ دیدگاه

 1. سلام و خسته نباشید میگم ب شما مدیر فعال سایت آوتاف, فالهای دی امروز عالی بود خستگی روزمرگی رو از من زدود, مرسی تشکر میکنم, فقط نمیدونم چرا فالهای تاروت کبیرو صغیر واس من گاهأ جور نمیشه, واینکه چرا نم تونم کپی بگیرم از فالها خیلی دوست دارم ی چیزایی ک مهمه رو کپی کنم ب صورت اس ام اس بفرستم واس نزدیکان اگ میشه امکانشو فراهم کنید ممنون میشم موفق باشید👍👏👏👏👏

 2. سلام وقتتون بخیر بابت سایت خوبتون ممنونم خسته نباشید
  خواستم خواهش کنم فال ماهانه فروردین رو بزارید با تشکر

 3. سلام
  شما چرا فالی که در روز اول وحتی ساعات اول ماه حتی هفتگی میزارید بعدتغییر میدین؟!!
  امتحان کردم اون فالهایی که درابتدا و اولین بار میذارید درستتر هست نسبت به دومین فال ماهانه

  • سلام
   فال ها براساس تاریخ تغییر میکنند.
   مثلا فال ماهانه, ففط ماهی یک بار تغییر میکنه. فال نیمه ماه, ماهی دو بار و به همین ترتیب.

 4. ممنون از آوتاف

 5. لطفا فال ماهانه مربوط به ماه مرداد رو هم بذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *