فال بهمن ۰۰ | فال ماهانه بهمن ۰۰ در آوتاف فال بهمن ۰۰ | فال ماهانه بهمن ۰۰ در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال بهمن ۰۰ | فال ماهانه بهمن ۰۰ در آوتاف

فال بهمن ۰۰ | فال ماهانه بهمن ۰۰ در آوتاف

فال ماهانه متولدین فروردین در آوتاف

در ۴م و ۵م ماه ذهنتان میل به سکون دارد، نه اینکه توان ایجاد هیچ تغییری را نداشته باشید، بلکه آنقدر از جایی که در ان هستیدف احساس آرامش و رضایت می کنید که هیچ علاقه ای به دگرگون کردن آن ندارید. در ۱۷م و ۱۸م ماه خودتان مسئول سرنوشتتان هستید، و شانس هم با شما یار استف چرا که تفکر غالب بر شما مثبت خواهد بود. وقتی پای سرمایه گذاری های بلند مدت، املاک و مستغلات، و مسائل مالی دیگران به میان می آید، بی اندازه باهوش و زیرکید، و دوستانتان هم در این رابطه به شما رجوع خواهند کرد. هیچ ضمانتی برای پول دیگران به آنها نخواهید داد، اما کاملاً از خود مطمئنید. در ۲۴م و ۲۵م ماه، دغل بازانی در کمین تان هستند، که گهگاه موجب سردرگمی تان می شوند. اما به چه کسی می توانید اعتماد کنید؟ به یکی از کسانی که ادعای معتمد بودن دارد؟ اگر می توانستید یک قدرت جادویی برای خود انتخاب کنیدف بی شک قدرتی بود که بتواند مردم را وادار به گفتن حقیقت کند، چرا که هیچ چیز به این اندازه به کارتان نمی آید. در ۲۸م، ۲۹م و ۳۰م ماه، کارهایتان جلب توجه خواهد کرد، به ویژه اگر چیزی باشد که مورد علاقه ی دیگران هم هست. پس آماده ی این باشید، که در طول یک برنامه یا مهمانی، بیش از آنچه دلتان می خواهد، درباره ی آنها سخرانی کنید.

فال ماهانه متولدین اردیبشت در آوتاف

شما اهل کار و عمل هستید. همان کسی که همیشه شروع می کند. در ۴م و ۵م ماه بیرون پریده و هنری بنمایانید. در این لحظه امکان رسیدن به خط پایان را ندارید، ولی خوب می توانید شر و شوری برای همه چیز به پا کنید. چه کسی می داند؟ شاید کارهایی که در این دو روز شروع می کنید دنیا را دگرگون کند!در ۱۱م و ۱۲م اگر مردم ازتان کمک بخواهند اولین کلمه ای که به ذهنتان می رسد، “نه” است. اما پس از کمی اندیشیدن، خودخواهی تان کمتر می شود. با دیگران همانطور برخورد کنید که می خواهید با شما برخورد شود. اگر امروز به دوستی حقیقی که به یاری تان محتاج است کمک نکنید، فردا چه کسی دست شما را خواهد گرفت؟ در ۱۵م و ۱۶م هوای دشت و دمن به سرتان می زند، چه می شود اگر برنامه ی سفری خیالی برای خود بریزید؟ حتی اگر امکان رفتن به جایی که دوست دارید را ندارید، خیال را که ازتان نگرفته اند.در ۲۱م، ۲۲م و ۲۳م ماه، هر جنبش و تکان تان، کاری هوشمندانه خواهد بود، پس هیچچ به خود شک نکنید. در بالاترین مرحله ی بازی خود جای گرفته اید، و باخت تنها کلمه ای است که هیچ ربطی به شما ندارد. در ۲۹م و ۳۰م ماه وقت خود را با خانواده و هم خون های بگذرانید. بهتر از هر کسی می دانید که خون از آب غلیظ تر و جان دار تر است.

فال ماهانه متولدین خرداد در آوتاف

در روزهای نخست این ماه، عشق و عشق‌بازی بالاترین اولویت را برای‌تان خواهند داشت. با تمام وجود در این کار قدم خواهید گذاشت و به همین دلیل به سادگی هرکسی را می‌توانید شیفته‌ی خود کنید. در بازه‌ی ۸م تا ۱۰م ماه موقعیتی برای ترفیع درجه و یا افزایش حقوق خواهید داشت اما لازم است که برای انجام چنین چیزی، خودتان را ثابت کنید. مسائلی همچون واریز به موقع اجاره را به صاحب‌خانه و یا اینکه چند روز را بدون حقوق، اضافه‌کاری کرده‌اید را به رئیس خود یادآوری کنید. فرصتی فراهم خواهد شد تا در روزهای ۲۰م و ۲۱م ماه نقشی در فعالیتی گروهی داشته باشید اما شاید بهتر باشد که نقش خود را بصورت فردی ایفا کنید. در هر دو صورت توانایی‌های خلاقانه و هنرمندانه‌ی خود را در معرض نمایش خواهید گذاشت. در ۲۴م و ۲۵م این کاه، مرزهای بین واقعیت و خیال مبهم خواهند شد. هیچ ایرادی ندارد که اندکی از وقت خود را در رویاهای‌تان سر کنید. یکی از نزدیکان‌تان زمان بازگشت به عالم واقع را به شما اعلام خواهد کرد.

حتما بخوانید:  فال نوستراداموس روزانه | فال نوستراداموس 6 بهمن 1400

فال ماهانه متولدین تیر در آوتاف

هیچ خوشتان نمی‌آید که کسی در روزهای نخست ماه به شما بگوید چه کاری را انجام دهید و چه کاری را انجام ندهید. اغلب افراد خوششان نمی‌آید که کسی به آنها امر و نهی کند اما شما در این روزها بیش از حد عصبانی خواهید شد. در روزهای ۵م تا ۷م ماه بر سر مسائل مشترک کلی با افراد ارتباط برقرار خواهید کرد و بعد از اندکی همنشینی به این مسئله پی می‌برید که مسائل جزیی دیگری را هم نیز با آنها در اشتراک دارید. اگر اندکی تلاش کنید، می‌توانید از بین آنها دوستانی ماندگار برای خود ایجاد کنید. در روزهای ۱۳م و ۱۴م ماه از اعتماد به نفس بالایی برخوردار خواهید بود که می‌توانید از این امر به منظور بهبود شرایط حرفه‌ای خود استفاده نمایید. به خوبی از توانایی های خود با خبر هستید پس چه بهتر که آنها را نیز برای دنیا به نمایش درآورید. در روزهای ۱۷م و ۱۸م ماه با تشویق غریبه‌ها، حس خوبی پیدا خواهید کرد. همین که خوشرو باشید، بهترین شکلی است که می‌توانید در این روزها به تن بگیرید. در ۲۲م و ۲۳م ماه احساس بخشندگی خواهید داشت و همینطور بی دلیل به اعضای خانواده و دوستان خود هدیه خواهید داد. رابطه‌ی عاشقانه‌ای رو به رشد در روزهای پایانی ماه شما را دچار سرگیجه خواهد کرد. شهوت و هوس نیز لذت‌بخش می‌باشند.

فال ماهانه متولدین مرداد در آوتاف

ممکن است که برای آغاز ماه، صبحانه ای لذت بخش یا قدم زنی مفرحی به محل کارتان را در نظر گرفته باشید اما به نظر می رسد که قرار است اتفاقات دیگری برایتان رقم بخورد. مثلا ممکن است خبر ترکیدگی لوله ای در محل کار یا مثلا اینکه فیلی از باغ وحش محل کارتان فرار کرده یا اینکه خبر بازدید کل دانش آموزان یک مدرسه از دفتر کارتان شما را شکه کند. هر آنچه در دست دارید را باید رها کنید و با عجله خود را به محل کارتان برسانید. روز طاغت فرسا و در عین حال هیجان انگیزی خواهد بود. در حوالی ۵م ماه جاری میلادی، فرصت مقداری بی خیالی و استراحت پیش خواهد آمد. اگر از این فرصت استفاده مناسبی داشته باشید، انرژی کافی برای گذراندن روزهای ۸م و ۹م ماه خواهید داشت. شاید بد نباشد که در حوالی ۱۵م و ۱۶م، مقداری فیلسوفانه به دنیای خود بنگرید. به احساسات خود اجازه دهید که برای ۱۹م و ۲۰م به شما فرمان بدهند. در روزهای آخر ماه هم سعی کنید احساسات خود را در واکنش به دیگران و اتفاقات پیرامونتان، خفه نکنید.

فال ماهانه متولدین شهریور در آوتاف

در روزهای ۳م تا ۵م ماه موقعیتی خواهید داشت تا کاری که تا به حال هیچ کس انجام نداده را انجام دهید. یا با دقت تمام مشغول انجام این کار شوید و یا چشم بسته به روزگار اعتماد کرده و قدم بردارید. در هر صورت همه از دستاوردهای شما شگفت‌زده خواهند شد. ۱۱م و ۱۲م ماه حواستان به افرادی که برای‌تان نقشه کشیده‌اند خواهد بود چرا که اصلا قصد ندارید که اجازه دهید دوباره بلایی بر سرتان بیاورند. اگر احساس کردید که چیزی درست نیست، حتما آن را پیگیری کنید چراکه معمولا در چنین مواقعی ضمیر ناخودآگاه‌تان اشتباه نمی‌کند. در روزهای ۱۸م و ۱۹م ماه کسی تکبرتان را بی پایه و بی اساس نمی‌بیند اما اعتماد به نفس بیش از حد ممکن است درگیری هایی را ایجاد نماید. اگر حرف آخر را شما نزنید، مشکلی پیش نمی‌آید. بعدا و در فرصت هایی دیگر نوبت شما هم خواهد شد. در روزهای ۲۲م و ۲۳م می‌توانید ترفند های جدیدی را یاد بگیرید. تا آنچه که می‌خواهید را یاد نگرفته اید، دست از سعی و تلاش بر ندارید. بهتر است در روزهای پایانی ماه سطح انتظارات خود را پایین آورید. اینکه شما از پس کاری بر می‌آیید به آن معنی نیست که بقیه هم باید بتوانند آن کار را انجام دهند.

حتما بخوانید:  فال روزانه 6 بهمن 1400 | فال روزانه واقعی

فال ماهانه متولدین مهر در آوتاف

فرصت خوبی برای به چنگ در آوردن خواسته هایتان در آغار ماه خواهید داشت. با پشتکار و پیگیری خوبی که دارید همه چیز ممکن خواهد بود. دقیقا می دانید که چه سوالی را چه موقع و در چه جایی بپرسید. الان بهترین زمان برای دستیابی به خواسته هایتان است. در ۵م و ۶م ماه موجی از انرژی مثبت و شور و شوق به سمتتان می آید و این وضع در ۱۰م و ۱۱م ماه نیز تکرار می شود. در میانه ی ماه تمام تمرکز و اولویت خود را به امور حرفه ای خود اختصاص دهید. به آنچه که در زندگی حرفه ای خود می خواهید به آن دست یابید فکر کنید و برای دستیبانی به آن متمرکز شوید. ۲۱م و ۲۲م ماه زمان مناسبی برای ورزش جسم و روحتان می باشد. بدنتان به آن نیاز دارد. ۲۷م و ۲۸م نیز هیجانی تازه و یا ایده ای نو را به ارمغان می آورد. روز پایانی ماه زمان خوبی برای جنب و جوش ایجاد سر و صدا نیست.

فال ماهانه متولدین آبان در آوتاف

در ۴م و ۵م ظاهر مهم ترین چیز است، نه اینکه آدم مادی گرایی شده باشید،بلکه زیبایی دنیا را ستایش می کنید. وقت بیشتری صرف مو، لباس و آرایش خود می کنید. هیچ ایرادی ندارید که به خودتان برسید. در یازدهم و دوازدهم ممکن است کسانی اصرار به مطرح کردن چیزهایی از گذشته داشته باشند، و شاید این مساله شما را آزرده خاطر کند، چرا که هیچ دلتان نمی خواهد به گذشته بازگردید. برای رسیدن به جایی که در آن قرار گرفته اید تلاش زیادی کرده اید، و هیچ کش نمی تواند برای مقاومت کردن در برابر بازگشت به گذشته سرزنش تان کند.در ۱۳م و ۱۴م، یک جمله یا نقل قول که به گوش تان تازگی دارد توجه تان را جلب کرده و یکی دو روزی ذهنتان را مشغول به خود می کند. نوزدهم و بیستم، روزهای زیبایی خواهند بود، که حس می کنید همه چیز تمام اید، و وقتی کسی بهتان خاطر نشان می کند که اینزورها هم نیست شگفت زده می شوید. در ۲۶م، ۲۷م و ۲۸م ماه اجازه ندهید که شانس که بازیکر اصلی آن روزهاست از دست تان در برود. چه چیز بهتر از این که دیگران شما را به عنوان الگوی خود ببینند.

فال ماهانه متولدین آذر در آوتاف

در بازه‌ی ۳م تا ۵م ممکن است اتفاق خارق‌العاده‌ای در زندگی‌تان رخ دهد و هیچ کاری جز نگاه کردن با بهت و تعجب نمی‌توانید انجام دهید. در روزهای ۶م و ۷م ماه از نظم خوبی برخوردار خواهید بود و بهتر است بعد از آنکه به امور خودتان رسیدگی کردید، به کسی که نیاز به استعدادهای شما دارد، کمک کنید. شاید ایده‌ای برای کسب و کار هم در این میان پیدا کنید. در بازه‌ی ۱۳م تا ۱۵م ماه علاقه دارید تا با فرهنگ‌های جدیدی آشنا شده و آنها را تجربه کنید. چه بسا به این منظور به کشوری جدید سفر کرده و یا شاید حتی صرفا بعضی الگوها و رسم‌های جدید را وارد خانه و زندگی خود کنید. در ۱۸م و ۱۹م ماه احساس سرزندگی خواهید کرد و تقریبا هیچ کاری نبوده که از پس انجام آن برنیایید. اتفاقات کم نظیر و خوبی در روزهای ۲۴م و ۲۵م ماه انتظار شما را می‌کشند. همه چیز را بدون آنکه قضاوتی کنید، می‌پذیرید.

حتما بخوانید:  فال اوراکل روزانه | فال اوراکل 6 بهمن 1400

فال ماهانه متولدین دی در آوتاف

در روزهای نخستین ماه جاری از آنجایی که حرف‌های زیادی برای گفتن دارید و افراد زیادی هم برای شنیدن آنها آماده هستند، با صدایی رسا، حرف‌های موجود در ذهنتان را عنوان کنید. خوشبختانه با جسارت و شجاعتی که دارید، می‌توانید برخی از لحظات مبهم را به خوبی پشت سر بگذارید. ۵م و ۶م ماه وقت آن خواهد بود تا از دوستان با نفوذ خود بخواهید که لطفا‌های قبلی شما را جبران کنند. از خواستن و خواهش کردن نترسید. در ۱۱م و ۱۲م ماه، مسائل پیچیده ای را با سربلندی برطرف خواهید کرد. شاید برخی از آنها خیلی دشوار باشند، اما کافیست اندکی فکر کرده تا راه حل را پیدا کنید. با اینکه شاید دیگران از راه‌های خلاقانه‌ی شما خوششان نیاید، ممکن است که در ۲۰م ماه برای رفع مشکلی اساسی، متوسل به این راه‌ها شوید. تا زمانی که کسی به شما نگفته است که دست نگه‌ دارید، به همین روش ادامه داده تا از کارتان نتیجه بگیرید. نمی‌توان همواره همه را راضی نگه داشت. اگر در روزهای ۲۷م تا ۲۹م ماه میلادی احساس خطر کردید، ریسک نکرده و از آن موقعیت فرار کنید.

فال ماهانه متولدین بهمن در آوتاف

در چهارم و پنجم ماه با خاظره بازی و خوردن اندوه گذشته وقت خود را تلف نکنید، چرا که شعار دوست داشتنی و جدید شما این خواهد بود: نو که میاد به بازار کهنه میشه دل آزار. البته گرفتن عکس خیلی هم خوب می تواند باشد، شاید زمانی برای چسبیدن به هویت خود لازم تان شود. در نهم، دهم، و یازدهم آینده کمی برای تان گیج کننده است، و خود را جایی میان بی میلی نسبت به پیش رفتن و ترس از وا ماندن می یابید. از چه می ترسید؟ اگر جواب این سوال را بیابید، دیگر می توانید دست به کار شوید.در پانزدهم و شانزدهم خودتان یزرگترین و مهم ترین وکیل مدافع خود خواهید بود، پس به دنبال آنچه می خواهید رفته و به هیچ جواب “نه” ای قانع نشوید. در نوزدهم و بیستم ماه دلخوشی های لذیذی انتظارتان را می کشند، پس به یک مزه مزه کردن ساده بسنده نکنید، از همه ی فهرست خوراکی ها لذت ببرید. دسر فراموش تان نشود! و اگرچه چشم ها یتان از شکم تان حرص تر هستند، اما یادتان باشد که کیفیتی قطعاً بر کمیت برتری دارد. در بیست و نهم و سی م آنقدر اتفاقات نمایشی و عاطفی دور و ورتان رخ می دهد، که خود رابا یک سریال اسپانیایی عوضی می گیرید، اما یادتان باشد که هر چه بیشتر مقاومت کنید، همه چیز بدتر می شود. بهترین کار این است که بی خیال همه چیز شوید.

فال ماهانه متولدین اسفند در آوتاف

اگر این اواخر همینطور در جریان زندگی پیش می رفتید و به این فکر می کردید که اصلا این زندگی برای چه هست و در چه جهتی باید حرکت کنید، بدانید که جواب خود را در روزهای نخست این ماه بطور قطعی خواهید یافت. هدف خود از این زندگی و نحوه ی رسیدن به آن را به طور واضح خواهید دید و حتی اینکه با چه کسی می خواهید باشید و اینکه چطوری آنها را مجاب کنید که بخواهند با شما باشند. از اینکه بالاخره تا حدودی تکلیفتان با خودتان معلوم می شود، لذت ببرید و خوشحال باشید. آن دسته از کارهای طاغت فرسا و خسته کننده ای هم که مدت هاست بر روی هم تلنبار شده اند را سعی کنید در اواخر هفته ی اول ماه، یک بار و برای همیشه سر و سامان دهید. مطمئنا حس بهتری خواهید داشت اگر شر نیمه کاره ماندن این کارها از ذهنتان کم شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۴ دیدگاه

 1. سلام و خسته نباشید میگم ب شما مدیر فعال سایت آوتاف, فالهای دی امروز عالی بود خستگی روزمرگی رو از من زدود, مرسی تشکر میکنم, فقط نمیدونم چرا فالهای تاروت کبیرو صغیر واس من گاهأ جور نمیشه, واینکه چرا نم تونم کپی بگیرم از فالها خیلی دوست دارم ی چیزایی ک مهمه رو کپی کنم ب صورت اس ام اس بفرستم واس نزدیکان اگ میشه امکانشو فراهم کنید ممنون میشم موفق باشید👍👏👏👏👏

 2. سلام وقتتون بخیر بابت سایت خوبتون ممنونم خسته نباشید
  خواستم خواهش کنم فال ماهانه فروردین رو بزارید با تشکر

 3. سلام
  شما چرا فالی که در روز اول وحتی ساعات اول ماه حتی هفتگی میزارید بعدتغییر میدین؟!!
  امتحان کردم اون فالهایی که درابتدا و اولین بار میذارید درستتر هست نسبت به دومین فال ماهانه

  • سلام
   فال ها براساس تاریخ تغییر میکنند.
   مثلا فال ماهانه, ففط ماهی یک بار تغییر میکنه. فال نیمه ماه, ماهی دو بار و به همین ترتیب.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *