فال شهریور ۹۸ | فال ماهانه شهریور ۹۸ در آوتاف فال شهریور 98 | فال ماهانه شهریور 98 در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال شهریور ۹۸ | فال ماهانه شهریور ۹۸ در آوتاف

فال شهریور ۹۸ | فال ماهانه شهریور ۹۸ در آوتاف

فال ماهانه متولدین فروردین در آوتاف

در ۴م و ۵م ماه ذهنتان میل به سکون دارد، نه اینکه توان ایجاد هیچ تغییری را نداشته باشید، بلکه آنقدر از جایی که در ان هستیدف احساس آرامش و رضایت می کنید که هیچ علاقه ای به دگرگون کردن آن ندارید. در ۱۷م و ۱۸م ماه خودتان مسئول سرنوشتتان هستید، و شانس هم با شما یار استف چرا که تفکر غالب بر شما مثبت خواهد بود. وقتی پای سرمایه گذاری های بلند مدت، املاک و مستغلات، و مسائل مالی دیگران به میان می آید، بی اندازه باهوش و زیرکید، و دوستانتان هم در این رابطه به شما رجوع خواهند کرد. هیچ ضمانتی برای پول دیگران به آنها نخواهید داد، اما کاملاً از خود مطمئنید. در ۲۴م و ۲۵م ماه، دغل بازانی در کمین تان هستند، که گهگاه موجب سردرگمی تان می شوند. اما به چه کسی می توانید اعتماد کنید؟ به یکی از کسانی که ادعای معتمد بودن دارد؟ اگر می توانستید یک قدرت جادویی برای خود انتخاب کنیدف بی شک قدرتی بود که بتواند مردم را وادار به گفتن حقیقت کند، چرا که هیچ چیز به این اندازه به کارتان نمی آید. در ۲۸م، ۲۹م و ۳۰م ماه، کارهایتان جلب توجه خواهد کرد، به ویژه اگر چیزی باشد که مورد علاقه ی دیگران هم هست. پس آماده ی این باشید، که در طول یک برنامه یا مهمانی، بیش از آنچه دلتان می خواهد، درباره ی آنها سخرانی کنید.

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال ماهانه متولدین اردیبهشت در آوتاف

شاید بد نباشد که در ابتدای این ماه سری به شجره‌نامه‌ی خانوادگی خود بزنید. خودتان را برای مواجه شدن با برخی از ناشناخته ها آماده کنید. ۵م و ۶م ماه می‌خواهید هرکاری را که دوست دارید انجام دهید اما آیا چنین چیزی امکان دارد؟ اول به وظایف اصلی خود رسیدگی کنید تا شاید فرصت برای تفریح و خوشی هم ایجاد شود. در بازه‌ی ۱۴م تا ۱۶م زندگی‌تان مورد توجه تماشاچی‌های زیادی قرار خواهد گرفت. اگر مردم واقعا قصد مشارکت در زندگی‌تان را داشته باشند، حاضر به پرداخت بهای آن هم خواهند شد. در ۲۲م و ۲۳م ماه آماده هستید تا کاندیدای موقعیت و سمتی شوید. خوشبختانه اطرافیان و دوستان‌تان به شما کمک خواهند کرد. در ۲۶م و ۲۷م ماه به همه با دید تعجب نگاه خواهید کرد و بهتر است که وقت خود را با کودکان یا افرادی که قلب کودکانه دارند سپری کنید. خودتان را سرگرم کنید! دنیا جای زیبایی برای زندگی کردن است.

فال ماهانه در آوتاف

فال ماهانه متولدین خرداد در آوتاف

در شروع ماه نو، با خود و اطرافیانتان رو راست باشید. دروغ های کوچکی که رو شوند، از هزار تا حقیقت تلخ و دردناک مضرتر خواهند بود. البته این نکته هم مدنظر داشته باشید که نباید این رو راستی هم توأم با بی جنبگی باشد و نبایستی سفره ی دل خود را برای هر کسی پهن کنید. دد حوالی ۵م-۶م ماه نیاز به ورزش و جنب و جوش خواهید داشت؛ فراموش نکنید که زمان کافی را به آن اختصاص دهید. هرچقدر که از لحاظ فیزیکی/جسمی قویتر باشید، دشواری ها، آسانتر از پیش رویتان برداشته می شوند. ۱۰م-۱۱م ماه باید در مورد آینده شغلی خود بازبینی و تأمل به خرج دهید. آیا از شرایط کاری و حرفه ای موجود راضی هستید؟ ۱۷م-۱۸م ماه نیز تجربیات بی نظیری را کسب خواهید کرد. در ۲۳م ماه نزدیکان خود را فراموش نکنید. شاید بد نباشید که تماس تلفنی یا ایمیلی با آنها داشته باشید و از آنها یادی کنید؛ چه بسا بهتر باشید که بطور حضوری به ملاقات آنها بروید. تمام این کارها شما را به هدفی که در ۲۷م ماه به سرانجام می رسد هدایت خواهند کرد. باید با دقت پیش بروید. در پایان ماه زمان استراحت و آرامش خواهید داشت.

حتما بخوانید:  فال pmc روزانه 29 شهریور 98 | فال روزانه pmc پی ام سی

فال ماهانه در آوتاف

فال ماه,فال ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه متولدین تیر در آوتاف

نخستین روزهای این ماه بهترین فرصت برای آن است که بیشترین دستاوردها را از زندگی خود داشته باشید. معمولا مشوق دیگران نیستید اما وقتی یکی از نزدیکان‌تان چیزی را به دست می‌آورد، از ته دل بخاطر دستاورد او شادی می‌کنید. در روزهای ۱۱م و ۱۲م ماه افراد زیادی را جذب خود خواهید کرد. قرار است مشکلات کسی را برایش بازگو کنید اما مراقب باشید که طوری درگیر نشوید که مشکل او، مشکل شما نیز گردد. ۱۸م و ۱۹م ماه بهترین فرصت برای ایجاد تغییر در محیط پیرامون خودتان می‌باشد. شاید وقت تغییر کابینت‌های آشپزخانه و یا حتی برداشتن چند دیوار فرا رسیده باشد. هرکار که می‌کنید، مادامی که نتیجه‌ی کار ظاهری زیبا داشته باشد، ارزش زحمات و سختی های فیزیکی که تحمل می‌کنید را خواهد داشت. در ۲۰م و ۲۱م ماه بیش از حد ممکن است به افراد وابسته شوید و همین امر خداحافظی را مانند شکنجه‌ای دردناک خواهد کرد. به جای خداحافظی کردن، از عبارت “به زودی می‌بینمت” استفاده کرده تا از سختی کار کاسته شود. در روزهای پایانی ماه ممکن است بخواهید در انجام برخی کارها ریسک کنید. قبل از اینکه دست به کاری بزنید، احتمال برد و باخت خود را به دقت سبک و سنگین کرده تا بعدا پشیمان نشوید.

فال آوتاف ماهانه

فال ماهانه متولدین مرداد در آوتاف

در ۳ روز نخست این ماه، تنها خواهید بود. مهم آن است که نسبت به وضعیت خودتان آگاه و هوشیار باشید. ممکن است در پایان هفته ی اول با غریبه ای ملاقات کنید که تاثیر بسزایی بر روی آینده ی شما داشته باشد. در حوالی ۱۰م-۱۱م از این ماه، به تکیه گاه و مرجع دیگران تبدیل خواهید شد. از مقداری فشار مضاعف در این روزها نهراسید چراکه برای کار راه انداختن آمده اید و نه برای دوستی. در میانه ی ماه آماده ی نبرد هستید و در چنین شرایطی ممکن است دشمنی بزرگ برای خود بتراشید. در این روزها تقریبا از هر نبرد و بحثی سربلند بیرون می آیید. در حوالی ۲۱م و ۲۲م ماه، یکی از خانم های فامیل و یا دوستانتان نقش مهمی پیدا می کند چرا که راهنمایی ها خوبی پیرامون مسائل احساسی برای شما دارند.

فال آوتاف ماهانه

فال ماهانه متولدین شهریور در آوتاف

هیچ خوشتان نمی‌آید که کسی در روزهای نخست ماه به شما بگوید چه کاری را انجام دهید و چه کاری را انجام ندهید. اغلب افراد خوششان نمی‌آید که کسی به آنها امر و نهی کند اما شما در این روزها بیش از حد عصبانی خواهید شد. در روزهای ۵م تا ۷م ماه بر سر مسائل مشترک کلی با افراد ارتباط برقرار خواهید کرد و بعد از اندکی همنشینی به این مسئله پی می‌برید که مسائل جزیی دیگری را هم نیز با آنها در اشتراک دارید. اگر اندکی تلاش کنید، می‌توانید از بین آنها دوستانی ماندگار برای خود ایجاد کنید. در روزهای ۱۳م و ۱۴م ماه از اعتماد به نفس بالایی برخوردار خواهید بود که می‌توانید از این امر به منظور بهبود شرایط حرفه‌ای خود استفاده نمایید. به خوبی از توانایی های خود با خبر هستید پس چه بهتر که آنها را نیز برای دنیا به نمایش درآورید. در روزهای ۱۷م و ۱۸م ماه با تشویق غریبه‌ها، حس خوبی پیدا خواهید کرد. همین که خوشرو باشید، بهترین شکلی است که می‌توانید در این روزها به تن بگیرید. در ۲۲م و ۲۳م ماه احساس بخشندگی خواهید داشت و همینطور بی دلیل به اعضای خانواده و دوستان خود هدیه خواهید داد. رابطه‌ی عاشقانه‌ای رو به رشد در روزهای پایانی ماه شما را دچار سرگیجه خواهد کرد. شهوت و هوس نیز لذت‌بخش می‌باشند.

فال آوتاف ماهانه

فال ماهانه متولدین مهر در آوتاف

در سوم و چهارم ماه احساس گرسنگی سیری ناپذیری می کنید، این جور وقت ها بهتر است از هر چیزی که این ولع را تشدید می کند دوری کرده و بر فعالیت های مثبت تمرکز کنید. در ۱۰ و ۱۱م ماه سرزنده ترین آدم در هر گروهی هستید، برخورد خوش و رفتار محکم شما درهایی را که تا این زمان بسته بودند به رویتان می گشایند. در ۱۷، ۱۸ و ۱۹م ماه چشم تیزبینی نسبت به کلاه بردار ها دارید. بنابراین شگفت زده خواهید شد اگر کسی بتواند چیزی را از چشم تان پنهان کند. چرا که درست مثل یک کارآگاه زیرک همه چیز را تحت نظر خواهید داشت. در ۲۴م و ۲۵م ماه برای همه ی لوده بازی ها و شیطنت های خود دلیلی قانع کننده خواهید داشت، اما باید این انتظار را هم داشته باشید که اگر نتوانید این دلایل را خوب برای دیگران توضیح دهید، با نگاه خیره ی دیگران رو به رو شوید. هرچند، حتی اگر از دلایل تان آگاه شوند، باز هم ممکن است گمان کنند کمی دیوانه شده اید، اما ایرادی ندارد چون به هر رو دوستتان دارند. در ۲۸ و ۲۹م ماه چند حقه ی خوب در آستین پنهان دارید، اما به هیچ وجه دیگران را از وجود آنها خبر نکنید، تا بتوانید شگفت زده و میخکوبشان کنید.

حتما بخوانید:  فال تاروت نوع اول روزانه | فال تاروت نوع اول 29 شهریور 98

فال ماهانه آوتاف

فال ماهانه متولدین آبان در آوتاف

در روزهای نخست از این ماه فردی پیش‌قدم بوده و برای آزمایش کارهایی جدید، آماده خواهید بود. در روزهای ۵م تا ۷م ماه حس رقابت‌تان فوران کرده اما از آنجایی که می‌خواهید به هر قیمتی برنده شوید، ممکن است دست به کارهای نادرستی بزنید. به دنبال بردی ناعادلانه نباشید چراکه در نهایت گرفتار خواهید شد. در میانه‌ی ماه توجه ویژه‌ای به موقعیت و سمت خود خواهید داشت اما اینطور به نظر می‌رسد که مسئله آنقدر که برای خودتان اهمیت دارد، برای آنها مهم نیست. اینکه بخواهید آدم بهتری باشید هیچ ایرادی ندارد اما نباید این کار را صرفا برای جلب توجه انجام دهید. جوش و خروش زیادی در روزهای ۱۹م تا ۲۱م ماه خواهید داشت اما آیا به عواقب کارها خود هم فکر کرده‌اید؟ اول کاری را انجام می‌دهید و بعد به فکر عواقب کارتان می‌افتید که همین امر ممکن است دردسرساز شود. مسائل مالی مانع از انجام کاری در روزهای ۲۲م و ۲۳م خواهند شد که از قضا شاید بطور غیر مستقیم لطفی بزرگ در حق‌تان کرده باشند. تغییر عادت‌های مالی در درازمدت به نفعتان خواهد بود. در روزهای ۲۸م و ۲۹م دست به کاری پر هیجان بزنید.

فال ماهانه آوتاف

فال ماه,فال ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه متولدین آذر در آوتاف

ممکن است که برای آغاز ماه، صبحانه ای لذت بخش یا قدم زنی مفرحی به محل کارتان را در نظر گرفته باشید اما به نظر می رسد که قرار است اتفاقات دیگری برایتان رقم بخورد. مثلا ممکن است خبر ترکیدگی لوله ای در محل کار یا مثلا اینکه فیلی از باغ وحش محل کارتان فرار کرده یا اینکه خبر بازدید کل دانش آموزان یک مدرسه از دفتر کارتان شما را شکه کند. هر آنچه در دست دارید را باید رها کنید و با عجله خود را به محل کارتان برسانید. روز طاغت فرسا و در عین حال هیجان انگیزی خواهد بود. در حوالی ۵م ماه جاری میلادی، فرصت مقداری بی خیالی و استراحت پیش خواهد آمد. اگر از این فرصت استفاده مناسبی داشته باشید، انرژی کافی برای گذراندن روزهای ۸م و ۹م ماه خواهید داشت. شاید بد نباشد که در حوالی ۱۵م و ۱۶م، مقداری فیلسوفانه به دنیای خود بنگرید. به احساسات خود اجازه دهید که برای ۱۹م و ۲۰م به شما فرمان بدهند. در روزهای آخر ماه هم سعی کنید احساسات خود را در واکنش به دیگران و اتفاقات پیرامونتان، خفه نکنید.

حتما بخوانید:  فال سال 2019 + طالع بینی چینی 2019 : فال 2019 برای همه ماه ها

فال ماهانه آوتاف

فال ماهانه متولدین دی در آوتاف

در ۲ روز نخست از این ماه، قبل از اینکه به سراغ کاری جدید بروید، برای چند لحظه هم که شده نفس عمیق کشیده و اندکی استراحت کنید. در بازه‌ی ۷م تا ۹م ماه خلاقیت‌تان شکوفا خواهد شد و اگر در زمانی مناسب در مکان مناسب قرار بگیرید ممکن است بتوانید اندکی پول اضافی نیز به جیب بزنید. شاید وقت بدی برای آغاز فعالیتی تجاری نباشد. در روزهای ۱۲م تا ۱۴م ماه دقت بالایی به جزییات خواهید داشت بطوریکه ممکن است به چیزی که هیچ کس تا بحال متوجه آن نشده باشد، پی ببرید. در روزهای ۲۰م و ۲۱م ماه افرادی می‌خواهند سهمی در موفقیت شما داشته باشند و شما نیز از آنها استقبال خواهید کرد. می‌خواهید که موفقیت پروژه به نام شما ثبت شود اما مشکلی با تقسیم پاداش ندارید. در ۲۴م و ۲۵م ماه ضروری بوده تا بصورت گروهی مشغول به کار شوید. نمی‌توانید جلوی بروز اختلاف نظرها را بگیرید پس اگر لازم بود خودتان هم به جای موافقت، مخالفت کنید. اجازه دهید تا هدف‌تان مهم تر از خوشحالی شخصی‌تان باشد.

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال ماهانه متولدین بهمن در آوتاف

دلتان نمی خواهد پا را از دایره ی عافیت طلبی بیرون بگذارید، اما در آغاز ماه آماده ی تغییر خواهید بود. ابتدا در یکی از کارهایی که معمولا به روشی دقیق و مشخص انجام می دهید دگرگونی ای ایجاد کرده و ببینید چه احساسی به شما خواهد داد. اگر مشکلی با آن نداشتید و حس تان در موردش خوب بود، سپس می توانید به سراغ تغییرات دیگر بروید. در ۷ و ۸م ماه شکارچی فرصت و یک چانه زنِ حرفه ای خواهید بود. درست است صرفه جو شده اید، اما توقعاتی دور از انتظار و غیر واقعی برای گرفتن تخفیف ندارید و به هر کاری هم دست نمی زنید، بلکه حد و حدودی برای صرفه جویی و پول درآوردن قائلید. در ۱۶ و ۱۷م ماه در نقش یک کارآگاه ظاهر شده و در جست و جوی آن نکات ریزی خواهید بود که به آسانی به چشم نمی آیند. شاید از یافته ی خود خوشتان نیاید، اما دست کم، پرده از راز موجود بر خواهید داشت. در ۲۶ و ۲۷م ماه نتایجی فوق العاده از تلاش های پیشین خود در آغاز ماه خواهید گرفت، نگذارید هیچ کس و هیچ چیز درخشش کارهایتان را خراب کند. به بالاترین نقطه رسیده اید، از توانایی های خود احساس غرور کنید.

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال ماهانه متولدین اسفند در آوتاف

در دوم و سوم ماه کافی است لب تر کنید تا دوستان و نزدیکانتان برای کمک به شما بشتابند. کار بزرگ و کوچک هم ندارد، پس از فرصت موجود استفاد کرده و هرچه می خواهید بگویید. در ۹ و ۱۰م ماه کمی احساس گم گشتگی خواهید کرد، اما شاید این موقعیت موجود نیست که پیچیده است بلکه عامل سرگشتگی در ذهن خودتان است. پس چشم ها را بسته و تا ده بشمارید، تا دوباره با باز کردن پلک های خود با شرایطی متفاوت رو به رو شوید. در ۱۶ و ۱۷م ماه، میل شدیدی به بازی های کودکانه خواهید داشت. درست است که نمی توانید به کودکی برگردید، اما نباید از خنده ریسه رفتن و بر خود پیچیدن را از خویش دریغ کنید. اما در ۲۶ و۲۷م ماه مسئولیت ها باز راه خود را به سوی شما پیدا می کنند و دیگر باید به زندگی بزرگسالانه تان بپردازید؛ مسائلی کسل کننده از جمله پرداخت قبض ها و پر کردن فرم ها، که به هر رو باید به آنها رسیدگی کنید.

فال ماهانه در سایت آوتاف

فال شهریور ۹۸ | فال ماهانه شهریور ۹۸ در آوتاف

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۲ دیدگاه

  1. سلام و خسته نباشید میگم ب شما مدیر فعال سایت آوتاف, فالهای دی امروز عالی بود خستگی روزمرگی رو از من زدود, مرسی تشکر میکنم, فقط نمیدونم چرا فالهای تاروت کبیرو صغیر واس من گاهأ جور نمیشه, واینکه چرا نم تونم کپی بگیرم از فالها خیلی دوست دارم ی چیزایی ک مهمه رو کپی کنم ب صورت اس ام اس بفرستم واس نزدیکان اگ میشه امکانشو فراهم کنید ممنون میشم موفق باشید👍👏👏👏👏

  2. سلام وقتتون بخیر بابت سایت خوبتون ممنونم خسته نباشید
    خواستم خواهش کنم فال ماهانه فروردین رو بزارید با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *