فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه فوریه ۲۰۲۰ فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه فوریه 2020 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه فوریه ۲۰۲۰

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه فوریه ۲۰۲۰

فال نیمه ماه ۲۰۱۹

فال نیمه ماه میلادی متولدین فروردین

گشایش فراوان در کارهایتان دارید. خودتان احساس می‌کنید که اگر آنها حل شود اوضاع کاملا روبراه خواهد شد. اعتماد کورکورانه عواقب وخیمی در پی دارد. در تمامی زمینه‌ها شما موفقیت دارید، خلوت خود را با همسر یا دوست نزدیک خود تقسیم کنید. تنهایی باید یک روزی تمام شود، گفته‌ام برایتان که تنهایی خوره زندگی است. روابط صمیمانه‌تری با اطرافیانتان برقرار کنید. با محبت با دیگران برخورد کنید. هر روز زندگی را یک عمر بدانیم. صبح آغاز زندگی است، دستتان پر از پول می‌شود، زندگی پستی و بلندی فراوان دارد، پیشقدم باشید برای آشتی کردن. زندگی هیچ‌گاه روی یک پایه نمی‌چرخد، فراز و نشیب فراوان دارد. گشاده‌رویی کلید راهیابی به دلهاست. عشق را با سخن عشق پاسخ بگویید، بهترین حادثه را عشق بدانید و در حضور عشق باید پاک بود. سال‌هاست که منتظرید، اما هنوز خبری نشده، این انتظار همچنان ادامه خواهد داشت.

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین اردیبهشت

اگر زندگی را دوست دارید قدر وقت را بدانید، اگر مشکل کسی را که برطرف می‌کنید لطفا آن را برایش یادآوری نکنید، به سخن سخن‌چینان بی‌توجه باشید و نگذارید کسی از راز دلتان دل چرکین شود. یک موقعیت اجتماعی را نباید از دست داد، زیرا در آن با افرادی برجسته آشنا خواهید شد.دوست خوبم، با یک دست نمی‌توان بیش از یک هندوانه برداشت، پس رعایت حال خود را بکنید. یک موقعیت اجتماعی را از دست ندهید، چرا که در آن اجتماع روی شما حساب باز کرده‌اند. بیشتر وقت خود را صرف کاری کنید که مورد علاقه وافر شماست. به نظر می‌آید کماکان در تردید و دودلی به سر می‌برید ولی آگاه باشید که گاه این راه‌ها و مسیرها برای خودشناسی و نشان دادن استعدادهای شما کافیست. مشکلی حادث شده که شما به سادگی می‌توانید آن را بدون پرسیدن از این و آن حل و فصل نمایید. به خودتان ایمان داشته باشید که تواناترینید. در روزهای آتی خبر خوبی به شما خواهد رسید که زندگی را برای شما دگرگون خواهد کرد.

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین خرداد

دریچه هایی از چندسو برایتان باز خواهد شد. ذهن شما به روی این دریچه گشوده شده و در زندگی به چیزهای جدیدی دست پیدا خواهید کرد که بسیار کمک تان خواهد کرد. چیزهایی که اتفاقاً در کنار شما بوده اند اما شما به آنها توجهی نداشته اید. وقتی متوجه چنین تغییراتی در دید خود شدید، بسیار خوشحال باشید و بدون ترس به کنکاش در زوایای تاریک خود بگردید. در مدت زمان بسیار کوتاه نتیجه خواهید گرفت و به قول معروف، زندگی از این رو به آن رو خواهد شد.

حتما بخوانید:  فال تک نیت روزانه | فال تک نیت 8 اسفند 98

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی,فال نیمه اول ماه میلادی,فال نیمه دوم ماه میلادی,فال آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین تیر

به نظر می رسد که موقعیتی در پیرامون تان چنان شما را آزرده خاطر کرده که تصمیم دارید تغییراتی در آن حاصل کنید. باور دارید که حتماً یک راه حلی وجود دارد، حتی اگر امروز آن را پیدا نکنید. تمایلات کنونی شما به تغییر و تحول ممکن است با مخالفت دیگران روبرو شود. بهتر است با مثبت اندیشی به قضیه نگاه کنید و هر آن چه را که می بینید با صداقت در میان بگذارید.

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین مرداد

تغییراتی در زمینه خانوادگی و شغلی برایتان پیش می‌‌آید که شما را به یاد خاطرات گذشته می‌‌اندازد. این ماه، زمان آن است که یک تصمیم جدید در برداشتن گام‌های خود اتخاذ کنید. عشق را شوخی نگیرید، چرا که ممکن است سرنوشت انسان‌ها را تغییر دهد.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین شهریور

پله‌های ترقی را یک به یک پیموده‌اید و اکنون به جایی رسیده‌اید که می‌‌توانید آدم‌های هم‌سطح خودتان را از بالا، ریز ببینید! یادتان باشد که پیشرفت شما به‌خاطر کمک‌های آنها مهم بوده است. به خودتان مغرور نشوید و همیشه یادتان باشد که ریزش فواره به‌خاطر سربالا رفتن زیاد از حد آن است!یک جابه‌جایی در پیش خواهید داشت. شاید کنار آمدن با محیط جدید در ابتدا برای‌تان سخت باشد ولی خیلی زود با وضعیت جدید هماهنگ خواهید شد.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین مهر

به نظر می رسد از ناراحتی ای رنج می برید. این ناراحتی تمام فکرو ذکر شما را به خود مشغول کرده است. شما آن را به مصیبتی در زندگی تان تبدیل کرده اید و تمام مدت به آن فکر می کنید. دلتان می خواهد این ناراحتی را از زندگی تان بیرون کنید ولی نمی دانید از چه راهی. اما اگر بیشتر فکرکنید و بیشتر منطقی باشید نه تنها متوجه می شوید که این موضوع آنقدرها هم بزرگ نیست بلکه راه حل کردن آن را هم می یابید.

حتما بخوانید:  فال سوالات عشقی روزانه | فال سوالات عشقی 8 اسفند 98

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین آبان

بعضی خانمهای متولد این ماه در زمینه مدیرت، موفقیت و کار و کسب بسیار توانا و خوش شانس هستند ولی معمولا” قدرشان را کمتر میدانند. حضور بعضی پدر و مادرهای عاقل و دور اندیش در جمع متولدین این ماه سبب شده خیلی از اختلافات و جداییها در نطقه اول متوقف شده و باید قدر این انسانها را بدانند.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی,فال نیمه اول ماه میلادی,فال نیمه دوم ماه میلادی,فال آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین آذر

به خاطر حرف مردم، زندگی را به کام خود و اطرافیان تان تلخ نکنید. مگر همین شما نبودید که تا دیروز می گفتید «در دروازه را می شود بست، در دهان مردم را نه؟!» پس چرا حالا قنبرک زده اید و مدام غصه جواب دادن به پرسش های این و آن را می خورید؟ تازه واردی، وارد زندگی تان خواهد شد. خبرهای خوشی برای تان خواهد داشت. پیشنهاد سفر را رد نکنید. یک سفر کوتاه مدت، می تواند روحی کسل و غمگین تان را از این رو به آن رو کند. کدورتی در خانواده یا با یکی از دوستان نزدیک دارید که به صلاح شماست، هرچه زودتر برای آشتی پیشقدم شوید. رازتان را پیش خود نگه دارید تا اسیر شما باشد، اما به محض برملا شدن، این شما هستید که اسیر رازتان خواهید شد…

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین دی

با شکست عاطفی که چندی قبل داشته اید، نسبت به همه بدبین هستید. گاهی به شدت دچار افسردگی می شوید و سعی می کنید آن را از خود دور کنید اما خاطرات گذشته مقابل ذهن تان رژه می روند. به آینده یی بهتر فکر کنید. به اینکه هر چه پیش می آید، بهترین است. به شخصی یا چیزی دلبسته شده اید که هر آن نگران از دست دادنش هستید. این نگرنی بی مورد را از خود دور کنید، تغذیه ی سالم و اصولی را جدی بگیرید. ضعف جسمی شما ریشه در بیماری روحی تان دارد. اوضاع از این که هست، بدتر نخواهد شد. در ایام نوروز، تعدادی از مجردین، یار و محبوب خود را می یابند و لحظات خوشی را سپری خواهند کرد.

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین بهمن

بیماری دارید . در این روزها او را نیز فراموش نکنید و برایش دعا کنید. یک سفر زیارتی پیش‌رو خواهید داشت یکی از آشناهای قدیمی را خواهید دید. وام درست میشود. امکان خرید بالاست. اگر کار دادگاهی دارید کمی طول خواهد کشید از دوستان قدیمی خود نیز یادی کنید. شاید بودن با آنها خاطرات خوب گذشته تان را برایتان یادآوری کند. هیچگاه از یاد خدا غافل نشوید و امید خود را از دست ندهید.البته که در هر اتفاقی مصلحتی است

حتما بخوانید:  فال سنجش عشق روزانه | فال سنجش عشق 8 اسفند 98

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین اسفند

فرد خوش شانسی هستی و زندگی خوب و سعادتمند داشتن لیاقت می خواهد و مطمئنا تو شایستگی آن را داری. فقط نگران نباش و محکم به زندگی ات بچسب. هرکسی تو را به قدر دانش خود درک می کند، از همه انتظار زیادی نداشته باش. راه تحصیل اگر بخواهی هنوز باز است.اگر مسئه ای پیش آمد که مهم تر از سفر بود آن گاه مجبور هستی که زمان سفرت را به عقب بیندازی. در کارهایت با شتاب و عجله نباش. در تمام مراحل هر چیزی جزئیات را در نظر بگیر تا به هدف برسی. در راه مقصود، اراده محکم و پایدار از خودت نشان بده. یادت باشد که ناامید نباشی، زیرا ناامیدی بزرگ ترین آفت برای انسان است. مثبت اندیش باش و شک و تردید را از خودت دور کن. هیچ گاه دودل نباش تا در آرامش به سر ببری. با خدا باش، دست خداوند بالاترین دست هاست. درست در لحظه ای که احساس می کنی دیگر توان نداری و فکر می کنی تمام درها به رویت بسته است. پنجره ای فرصت ها به رویت باز می شود. خودت را دست کم نگیر و اعتماد بیشتری از خودت نشان بده و اعتقاد داشته باش که قادر به انجام هرکاری هستی وگرنه نمی توانی به روشنی درباره آینده خودت بیندیشی و تصمیم بگیری. مراقب حرف هایی که می زنی باش. سعی کن حرف هیچ کس را نه تفسیر و نه تعبیر کنی. شاید سکوت کردن در بعضی مواقع بهترین کار ممکن باشد. تا جای ممکن امیدوار باش. خبرهای خوش از کسی که برایت مهم است را از خداوند بخواه که بشنوی. از اضطراب دوری کرده و با توکل بر پروردگارت اقدام کن.

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه فوریه ۲۰۲۰

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. باسلام من متولد مردادم این فال واسه هفته آخر آبان درست بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *