فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه ژانویه ۲۰۲۰ فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه ژانویه 2020 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه ژانویه ۲۰۲۰

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه ژانویه ۲۰۲۰

فال نیمه ماه ۲۰۱۹

فال نیمه ماه میلادی متولدین فروردین

استرحت کافی کمی از خستگی دوران پرمشغله ی کاری تان کسته است. به فکر تغییر شغل هستید. دوره ی یکنواختی را طی می کنید، اما به زودی باید آماده ی کار و فعالیت در زمینه ی شغلی خود باشید. مشغله ی شما بیش از گذشته خواهد شد. از نظر مالی به همن صورت گذشته خواهد بود. کمی کم تحملی و کم حوصلگی داشته اید. مراقب برخوردتان با بزرگترها باشید. این دوره بهترین فرصت است برای تصمیم گیری های جدید در مورد تحصیل و کار. در این دوره قادر به دست زدن به ریسک های بزرگ خواهید بود و ماه را با یاد گرفتن و تجربه آموختن به پایان خواهید رساند. اثرات شکست عاطفی تان کمتر می شود.

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین اردیبهشت

بحثهای احساسی همیشه جلوی تفکرات منطقی تان را می گیرد. عجول هستید و عجولانه تصمیم می گیرید. شرایط خانوادگی خوبی ندارید. بحثها و نگرانی های تان بیشتر بر سر مسائل مالی است. مرتب از این شاخه به آن شاخه می پرید. اگر یک شغل ثابت داشته باشید، نگران آینده ی مالی خود نخواهید بود. از نظر مالی در این نیمه به موفقیت چندانی نمی رسد، پس در خرج کردن کمی دقت کنید.کمی ناامید هستید، اما مدت زمانی که بگذرد، اوضاع بر وفق مرادتان می شود. هم از نظر شغلی و هم از نظر خانوادگی و مالی.

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین خرداد

گاهی به صلاح نیست که به خواسته خود برسیم یا زمان دلخواه ما زمان مناسب رسیدن به خواسته مان نیست چون خدای تعالی صلاح بندگان را بهتر از خود آنان می داند، پس نگرانی های بیخود به خود راه ندهید و ب خداوند بزرگ توکل کنید. .در تصمیمی مردد هستید. بهتر است به نزدیکان‌تان اعتماد کنید و از آنها کمک بخواهید.متوجه رازی میشوید که برایتان باور نکردنی خواهد بود

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی,فال نیمه اول ماه میلادی,فال نیمه دوم ماه میلادی,فال آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین تیر

خریدی کرده‌ایدکه نهایت سود را خواهید برد . به برخی مسائل بسیار بی اعتنا هستید و به برخی دیگر بسیار حساس. این افرط و تفریط اصلا خوب نیست. بهتر است کمی متعادل تر برخورد کنید. در این ماه امکان درگیری لفظی با اشخاصی وجود دارد پس تا میتوانید با هرکسی هم صحبت نشوید. گاه دنیا تیره و تار نیست بلکه ما هستیم که چشم هایمان را میبندیم. پس کمی با دید مثبت تر به اطرافتان نگاه کنید و به نعمت های بسیاری که دارید و دیگران حسرت آن را میخورند شکرگزار باشید.

حتما بخوانید:  فال سنجش عشق روزانه | فال سنجش عشق 27 دی 98

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین مرداد

امروز به راحتی نمی توانید مسیرتان را پیش ببرید، زیرا مدام چیزهایی پیش می آید که حواس تان را پرت می کند. اما می توانید از این فرصت استفاده کنید و دست به خلاقیت بزنید و بعد آن چه را تجسم کرده اید به واقعیت تبدیل کنید. رویاهای تان را سرکوب نکنید، بگذارید بروز کنند و برای تان هیجان به وجود آورند. این رویاها حتی می توانند به شما انگیزه ی زندگی دهند.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین شهریور

بیماری دارید . در این روزها او را نیز فراموش نکنید و برایش دعا کنید. یک سفر زیارتی پیش‌رو خواهید داشت یکی از آشناهای قدیمی را خواهید دید. وام درست میشود. امکان خرید بالاست. اگر کار دادگاهی دارید کمی طول خواهد کشید از دوستان قدیمی خود نیز یادی کنید. شاید بودن با آنها خاطرات خوب گذشته تان را برایتان یادآوری کند. هیچگاه از یاد خدا غافل نشوید و امید خود را از دست ندهید.البته که در هر اتفاقی مصلحتی است

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین مهر

فرد خوش شانسی هستی و زندگی خوب و سعادتمند داشتن لیاقت می خواهد و مطمئنا تو شایستگی آن را داری. فقط نگران نباش و محکم به زندگی ات بچسب. هرکسی تو را به قدر دانش خود درک می کند، از همه انتظار زیادی نداشته باش. راه تحصیل اگر بخواهی هنوز باز است.اگر مسئه ای پیش آمد که مهم تر از سفر بود آن گاه مجبور هستی که زمان سفرت را به عقب بیندازی. در کارهایت با شتاب و عجله نباش. در تمام مراحل هر چیزی جزئیات را در نظر بگیر تا به هدف برسی. در راه مقصود، اراده محکم و پایدار از خودت نشان بده. یادت باشد که ناامید نباشی، زیرا ناامیدی بزرگ ترین آفت برای انسان است. مثبت اندیش باش و شک و تردید را از خودت دور کن. هیچ گاه دودل نباش تا در آرامش به سر ببری. با خدا باش، دست خداوند بالاترین دست هاست. درست در لحظه ای که احساس می کنی دیگر توان نداری و فکر می کنی تمام درها به رویت بسته است. پنجره ای فرصت ها به رویت باز می شود. خودت را دست کم نگیر و اعتماد بیشتری از خودت نشان بده و اعتقاد داشته باش که قادر به انجام هرکاری هستی وگرنه نمی توانی به روشنی درباره آینده خودت بیندیشی و تصمیم بگیری. مراقب حرف هایی که می زنی باش. سعی کن حرف هیچ کس را نه تفسیر و نه تعبیر کنی. شاید سکوت کردن در بعضی مواقع بهترین کار ممکن باشد. تا جای ممکن امیدوار باش. خبرهای خوش از کسی که برایت مهم است را از خداوند بخواه که بشنوی. از اضطراب دوری کرده و با توکل بر پروردگارت اقدام کن.

حتما بخوانید:  فال روزانه انبیا | فال انبیا روزانه 27 دی 98

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین آبان

بعضی خانمهای متولد این ماه در زمینه مدیرت، موفقیت و کار و کسب بسیار توانا و خوش شانس هستند ولی معمولا” قدرشان را کمتر میدانند. حضور بعضی پدر و مادرهای عاقل و دور اندیش در جمع متولدین این ماه سبب شده خیلی از اختلافات و جداییها در نطقه اول متوقف شده و باید قدر این انسانها را بدانند.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی,فال نیمه اول ماه میلادی,فال نیمه دوم ماه میلادی,فال آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین آذر

برای انجام یک کار مهم باید به تمام قسمت های آن توجه کنید و فقط یک یا دو قسمت و یا شروع را مورد توجه قرار ندهید، چرا که اقدام شما باید همه جانبه باشد. برای ساعات فراغت خود باید یک مشغله مهم پیدا کنید وگرنه افکار و ذهنیت های منفی آسوده تان نمی گذارد. یک پیام بسیار خوشحال کننده به شما می رسد. برای پروژه ای که در ذهن دارید، مقدماتی لازم است که با توجه به هوش و پشتکار شما انجام دادن آنها برایتان مشکلی ایجاد نمی کند. استقلال در عمل باید با استقلال فکری همرا باشد و بدون یکی در دیگری نمی توانید موفق شوید.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین دی

امروز ممکن است احساس عجیب و غریبی به شما دست دهد، مجبورید توقف کنید و به ندای درونی تان گوش دهید. مثل این است که از شما دعوت شده تا از اسرار کهکشانی پرده بردارید. البته خیلی نمی توانید به احساسات تان اطمینان کنید، زیرا مدام هر حسی را زیر ذره بین عقل می برید و آن را تجزیه و تحلیل می کنید. تا زمانی که خودتان را کاملاً آماده نکرده اید نباید از آن چه در درون تان اتفاق افتاده چیزی بگویید. فقط بهتر است چند روزی را عمیقاً فکر کنید و بدانید که همه چیز خودش حل خواهد شد.

حتما بخوانید:  فال روزانه عشق | فال عشق روزانه 27 دی 98

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین بهمن

اشتباهی کرده اید و دلی را سوزانده اید. بهتر است که از او عذر خواهی کنید. ممکن است که خبر بدی دریافت کنید. اما زیاد به آن فکر نکنید زیرا گذرا است. اتفاقات فرخنده ای در انتظار شماست. اگر برای چیزی در تلاش هستید از تلاش دست برندارید زیرا که صد در صد بدان خواهید رسید. بهتر است بی حوصلگی را کنار بگذارید و کمی با رغبت به اطرافینتان و کارهایی که باید انجام دهید نگاه کنید

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین اسفند

یک حادثه عاطفی دارید که شما اصلا متوجه آن نبوده اید، اینک دیگر آن فرصت به پایان رسیده و برای گذشته ها نمی توان کاری کرد. بهتر است خوشبختی را در آینده جستجو کنید. نمی دانم این چه احساسی است که شما دارید، احساس می کنید که حقوق واقعی شما را نمی پردازند. برخی از انسان ها در ارتباط با دیگران همیشه گوینده و حرف بزن هستند و حوصله گوش دادن به سخنان مقابل را ندارند. حاصل دسترنج شما به دست خواهد آمد. زندگی فقط خوردن و خوابیدن نیست. یک مسئله کوچک کم کم می رود که بزرگ شود و ممکن است روزی شما را غافلگیر نماید. به کم حرفی مردان در خانه پیله نکنید. تقریبا اکثر آنان همین طورند. تلاش کنید بین خواسته های خود و همسرتان نوعی توازن ایجاد کنید. یک خبر بسیار خوش این که ستاره بخت شما از پشت ابرهای تیره بیرون خواهد آمد. او به شما قولی داده که مدت هاست عمل نکرده، اما همین روزها به سراغ شما خواهد آمد.

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه ژانویه ۲۰۲۰

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. باسلام من متولد مردادم این فال واسه هفته آخر آبان درست بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *