فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه ژوئن ۲۰۲۰ فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه ژوئن 2020 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه ژوئن ۲۰۲۰

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه ژوئن ۲۰۲۰

فال نیمه ماه میلادی متولدین فروردین

ناخواسته گاهی اوقات قولی را که می دهید از یاد می برید فراموش نکنید که با خوش قولی و انجام آن ، احترام و اعتماد دیگران را به سوی خود جلب می کنید. زحمات زیادی را در راه هدفی متحمل شده اید که به زودی نتیجه مطلوبی را کسب می کنید . یک فرصت در زمینه نقل و انتقال برای تان فراهم می شود که اگر نظرتان مثبت است نباید در این زمینه تعلل کنید. ایده شما در مورد یک امر مهم مورد تایید دیگران قرار می گیرد و مورد تشویق نیز قرار می گیرید.

فال نیمه ماه میلادی متولدین اردیبشت

آنقدر غرق در کارو درس هایتان شده اید که گاه فراموش میکنید اطرافیانتان به توجه شما احتیاج دارند. کمی پیاده روی برای سلامتیتان خوب است. به تغذیتان هم توجه کافی را داشته باشید. در این نیمه ماه سعی کنید کمی به فکر خود باشید. یک موقعیت خوب در این نیمه ماه در پیش رو دارید. از بعضی افرادی که دوست ندارند پیشرفتتان را ببینند و همیشه سعی میکنند مانع آن شوند دوری کنید. در همه چیز حد اعتدال را رعایت کنید

فال نیمه ماه میلادی متولدین خرداد

یک اتفاقی می افتد که موجب میشود تا به کمک آن بتوانی یک موفقیت مهم را بدست بیاوری مدتها بود که فکر تو را این موضوع مشغول کرده بود اما گذر زمان آن را به مرور حل خواهد باید ناراحتی و اختلافات را با گفتگو حل کرد. اگر هیچ وقت در موردش صحبت نشود بعدا دچار ضرر می‌شوی. با یک گفتگوی دوستانه و صمیمی می‌توانید مشکلات و سوء تفاهم‌ها را حل کنید. سعی کن اگر مشکلی داری با بزرگترها و باتجربه ها مشورت کنی. دیگر زمانی نیست که ریسک کنی. روزهای خوبی در پیش داری پس امیدت را از دست نده. ورزش را فراموش نکن چون برای سلامتیتان مفید است.

فال نیمه ماه میلادی متولدین تیر

هنگام رویارویی با دیگران ، سعی کن درک بیشتری از خودت نشان دهی ، تا کارهایت بهتر پیش برود . اگر می خواهی روی شخص خاصی تأثیر بگذاری ، آنقدر ها سخت نخواهد بود . از آنچه که در دلت می گذرد به او بگو . مطمئن باش صداقت کلام تو برنده است . اگر در نظر داری مبلمان منزل و یا دکور محیط کارت را عوض کنی ، با توجه به میزان توانایی مالی ات ، مبلغ معقولی را برای این کار کنار بگذار ؛ زیرا برای شادابی روحیه ات واجب است. آنهایی که برنامه ای برای مسافرت خود داشته اند ، ولی بنا به دلایلی نتوانسته اند به جایی بروند ، بهتر است از فرصت هایی که به دست می آید نهایت استفاده را بکنند . در محیط کاری ، حجم کار بیشتر می شود و از تو انتظار می رود که ساعات بیشتری را برای آن بگذاری . با اینکه دوست نداری ولی مجبوری . پس این کار را با دقت انجام بده . در عوض می توانی درخواست افزایش حقوق کنی . سعی کن در همایش ها و گردهمایی های اجتماعی که پیش می آید ، بیشتر شرکت کنی و در جامعه حضور فعال داشته باشی . از لباس هایی با رنگ های شاد و روشن استفاده کن . به فرم و حالت موهایت بیشتر برس ، زیرا تأثیر زیادی روی چهره و شخصیتت دارد . علاوه بر همه این ها ، لبخند را فراموش نکن ، زیرا بهترین زینت بخش به ظاهر تو ، خوش رویی و خوش اخلاقی است.

حتما بخوانید:  فال تاروت نوع دوم روزانه | فال تاروت نوع دوم 13 خرداد 99

فال نیمه ماه میلادی متولدین مرداد

یکی از نزدیکان تان در تحقق بخشیدن قولی که به شما داده دست دست می کند. قهر و دعوا و استفاده از زبان تند فایده ای ندارد. گاهی اوقات، صبر بیش از حد، هم نتیجه عکس خواهد داشت. بهتر است خیلی دوستانه و با زبان نرم، قضیه را به او گوشزد کنید و از وی جواب بخواهید. از جایی که انتظارش را ندارید، هدیه یا پولی به دست تان می رسد که بسیار برای تان خوشایند است. در یکی دو نیمه ماه اخیر پیشنهاد خوب کاری به شما می شود که می تواند آینده تان را تضمین کند. به خانواده تان بیشتر برسید و وقت بیشتری با آنان بگذرانید.

فال نیمه ماه میلادی متولدین شهریور

فراموش کن انسان های موفق به رموز کار خود واقفند و همواره با اندیشه و مشورت دست به عمل می زنند. متاسفانه گاهی اوقات برای رسیدن به خواست هایت سعی می کنی دیگران را تحت فشار بگذاری تا کارهایت سریع تر انجام شوند. در حالیکه باید بدانی این کار اصلا صحیح نیست و بهتر است قدرت تصمیم گیری آزاد را از دیگران نگیری. چند وقتی است به فکر داشتن چیزهایی هستی که بعضا دیگراه هم دارند و متاسفانه خود را به زحمت بیهوده می اندازی. در صورتیکه باید بدانی زندگی کوتاه تر از آن است که تو بخواهی خود را به این موارد بیهوده مشغول کنی. یادت باشد یکی از اصلی ترین رازهای موفقیت صداقت و دور کردن افکار منفی و بازدارنده از خود است. تو فرد مهربانی هستی و با اطرفیانت خوش رفتاری می کنی و به همین دلیل در قلب آنان جای داری اما گاهی کاری را سرموقع انجام نمی دهی و آن را پشت گوش می اندازی و موجب دلخوری اطرافیانت می شوی. این روزها بیشتر مراقبت سلامی ات باش. چراکه اگر الگوی تغذیه ای خود را دست نکنی سلامتی ات را که بالاترین نعمت زندگی است را از دست خواهی داد.

حتما بخوانید:  فال روزانه تاروت صغیر | فال تاروت صغیر روزانه 13 خرداد 99

فال نیمه ماه میلادی متولدین مهر

از ناراحتی هایی که در زندگی پیش می آید نباید هراس به خرج دهید بلکه باید آنها را بیشتر تحلیل کنید تا نتیجه گیری بهتری عایدتان شود. به یکی از مکانهای محبوب خود سفری خواهید داشت که در ایجاد آرامش اعصاب برایتان مفید واقع خواهد شد. اگر حالتهایی غیر طبیعی در کسی که طرف شما یا نزدیک شماست مشاهده میکنید باید مستقیماً از خودش درباره آنها سوال کنید و از برداشتهای شخصی صرف نظر کنید چرا که امکان اشتباه وجود دارد. تامل و استخاره و راز و نیاز با خداوند می تواند در حل مساله ای که ذهنتان را مشغول کرده به شما کمک کند.

فال نیمه ماه میلادی متولدین آبان

به نظر می رسد از ناراحتی ای رنج می برید. این ناراحتی تمام فکرو ذکر شما را به خود مشغول کرده است. شما آن را به مصیبتی در زندگی تان تبدیل کرده اید و تمام مدت به آن فکر می کنید. دلتان می خواهد این ناراحتی را از زندگی تان بیرون کنید ولی نمی دانید از چه راهی. اما اگر بیشتر فکرکنید و بیشتر منطقی باشید نه تنها متوجه می شوید که این موضوع آنقدرها هم بزرگ نیست بلکه راه حل کردن آن را هم می یابید. ~~

فال نیمه ماه میلادی متولدین آذر

بهتر است در انتخاب های خود دقیق و هوشیار باشید. حسرت روزهای از دست رفته را خوردن فقط شما را کسل و بی انگیزه می کند، پس بجای غصه خوردن سعی کنید اشتباهات را عبرت بگیرید و دیگر آنها را تکرار نکنید. حد اعتدال را در هر چیزی رعایت کنید. زیاد ولخرجی نکنید. اگر کسی به کمکتان احتیاج داشت حتما به کمکش برسید . یک سفر کوتاه مدت، می‌‌تواند روحیه کسل و غمگین‌تان را از این رو به آن رو کند. نگرا نباشید مشکلات گذرا هستند فقط نگذارید که اثر سوئ آنها روی شما بماند.

حتما بخوانید:  فال تخمین زمان لنورماند روزانه | فال تخمین زمان لنورماند 13 خرداد 99

فال نیمه ماه میلادی متولدین دی

چیزی که میخواهید بدان برسید باید کمی صبر کنید. کمی دلسرد و خسته شده اید ولی باید بدانید که هر چیزی که میخواهید باید برای آن تلاش کنید که نابرده رنج گنج میسر نمیشود. در این نیمه ماه ممکن است بیمار شوید. البته زودگذر . یک پیشرفت خوب در پیش دارید. روزهای خوبی در انتظار شماست. پس هیچگاه ناامید نشوید و همیشه بخدا توکل کنید . زیرا بهترین پناه اوست

فال نیمه ماه میلادی متولدین بهمن

یک سفر زیارتی پیش‌رو خواهید داشت. دیداری غیر مترقبه با یکی از اقوام دورتان خواهید داشت که به شدت از آن، احساس رضایت خواهید کرد. اعتماد بیش از حد، به همه کس، درست نیست. در گزینش دوستان تازه واردی که این روزها به جمع آشنایان شما پیوسته‌اند دقت کنید. شما که قسم نخورده‌اید با هر کس که از راه رسید و سلام و علیکی کرد، پسرخاله شوید؟ گمشده‌ای که مدت‌ها دنبالش می‌‌گشتید را پیدا خواهید کرد.

فال نیمه ماه میلادی متولدین اسفند

این دنیای به این بزرگی را اینگونه برای خود دار نکنید. کمی به تفریح بپردازید. مواظب تغییر هوا باشید تا گرفتار سرماخوردگی ها نشوید. اگر با کسی دلخوری دارید سعی کنید آن را رفع کنید. کمی قدم روی برایتان خوب است. ورزش را فراموش نکنید. همیشه به یاد خدا باشید. اگر مشکلی دارید حل خواهد شد انشالله. روزهای آخر نیمه ماه برایتان روزهای خوبی خواهد بود. گاه اختیارتان را کاملا از دست میدهید که این اصلا خوب نیست.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. باسلام من متولد مردادم این فال واسه هفته آخر آبان درست بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *