فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه سپتامبر ۲۰۲۰ فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه سپتامبر 2020 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه سپتامبر ۲۰۲۰

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه سپتامبر ۲۰۲۰

فال نیمه ماه میلادی متولدین فروردین

اصلاً برای تان اهمیتی ندارد که نیمه ماه چه قدر کار روی سرتان ریخته است، فقط می خواهید اوقاتی را هم به شادی و تفریح بگذرانید. بیشتر از این که به انجام تعهدات تان تمایل داشته باشید، دل تان می خواهد به تفریحات برنامه ریزی نشده بپردازید. اما به شما توصیه می شود که قبل از هر چیزی اول به وظایف تان رسیدگی کنید. مسئولیت هایی را که به دوش دارید با محافظه کاری انجام دهید، بعد خواهید دید که این کار باعث می شود تا در انتخاب تفریحات تان خلاقانه تر عمل کنید.

فال نیمه ماه میلادی متولدین اردیبشت

در همین روزها یکی از دوستان تان نقش مهمی را در زندگی تان بازی خواهد کرد که باید قدردان او باشید و حتماً نشان دهید که متوجه محبت او شده اید. به دنبال فرصتی برای نشان دادن شایستگی های خود هستید ، اما باید مراقب باشید که دست به کارهای خطرناک نزنید . در یک کار گروهی شرکت کرده اید و نگران آینده این کار هستید ، باید بدانید که در دراز مدت جواب دلخواه را خواهید گرفت و فعلاً باید صبور باشید.

فال نیمه ماه میلادی متولدین خرداد

این روزها درگیر مسائل احساسی و عاطفی ای هستید که در زندگی تان رخ داده است و نمی دانید چگونه با آن روبرو شوید. شاید بهتر باشد کمی به دور از احساسات و کمی منطقی تر راجع به این مسائل فکرکنید. چون به هرحال این مسائل در زندگی شما نقشی تأثیرگذار دارد وتمام ابعاد زندگی تان را در بر می گیرد. اطمینان داشته باشید که هیچ کس به خوبی شما از پس این تصمیم گیری برنمی آید.

فال نیمه ماه میلادی متولدین تیر

لازم است قبل از سال جدید طرحها و برنامه های خودتان را به مرحله اجراء در بیاورید، زیرا تاخیر در این امر برای تان گران تمام می شود . خبرهای بسیار چالب و تازه ای در ارتباط با امور شغلی تان خواهید شنید . برای شرکت در یک کار خیر از شما دعوت به عمل می آید که خوب است آن را بپذیرید . نگران ادامه راهی که انتخاب کرده اید نباشید ، زیرا از حمایت و کمک های مادی و معنوی عزیزی برخودار خواهید شد که اصلاً انتظارش را نداشتید.

حتما بخوانید:  فال درخت روزانه | فال درخت 6 مهر 99

فال نیمه ماه میلادی متولدین مرداد

انرژی انجام کاری ندارید. کمی ناراحت و دلسرد هستید. نگران نباشید در این نیمه ماه سرد امکان اینگونه تغییرات در روح لطیفتان بسیار بالاست. محکم باشید و موانع را از پیش پای خود بردارید که به قله های موفقیت می رسید. اسرار درونی خود را با کسانی که شناخت کافی از آنها ندارید، در میان نگذارید. به هر کسی زود اعتماد نکنید. اگر مشکلی دارید بخدا توکل کنید که بهترین نشاندهنده راه است. در مورد اتفاقی که افتاده زود تصمیم نگیرید! در قضاوت عجله نکنید. بهتر است که بگذارید کمی بگذرد و سپس تصمیم بگیرید تا ضرر نکنید

فال نیمه ماه میلادی متولدین شهریور

به زودی اوضاع همان گونه خواهد شد که شما می خواهید. منتظر اتفاق خوشایندی هستید که در ایام نوروز به وقوع خواهد پیوست. تمامی نگرانی های مالی شما تا چند نیمه ماه آینده برطرف خواهد شد. در دوره یی هستید که باید انتقادها را تحمل کنید و در مقابل بی احترامی ها عکس العمل نشان ندهید. سعی کنید از خود خوری های بیهوده بپرهیزید. عده یی از مجردین این نیمه ماه در بهار دل انگیز، وارد مرحله ی جدیدی از زندگی خواهند شد. بیش از حد نگران اطرافیان و بخصوص اعضای خانواده هستید. اطرافیان همچنان از حمایت های بی دریغ شما برخوردار خواهند بود.

فال نیمه ماه میلادی متولدین مهر

گاهی به صلاح نیست که به خواسته خود برسیم یا زمان دلخواه ما زمان مناسب رسیدن به خواسته مان نیست چون خدای تعالی صلاح بندگان را بهتر از خود آنان می داند، پس نگرانی های بیخود به خود راه ندهید و ب خداوند بزرگ توکل کنید. .در تصمیمی مردد هستید. بهتر است به نزدیکان‌تان اعتماد کنید و از آنها کمک بخواهید.متوجه رازی میشوید که برایتان باور نکردنی خواهد بود

فال نیمه ماه میلادی متولدین آبان

به زودی حرکت و تغییر بزرگی در کارهایت صورت می گیرد که باید خود را برای این تحول آماده کنی تا بهتر با آن روبرو شوی. این روزها تا می توانی روابط اجتماعی و شغلی ات را توسعه بده. چون قطعا به نفعت خواهد بود. ممکن برای کاری که می خواهی انجام بدهی مانعی پیش رویت قرار بگیرد اما نگران نباش چون اگر به اندازه کافی همت و تلاش کنی غلبه بر آن و دستیابی به خواسته هایت دشوار نخواهد بود. یکی از خصوصیات تو فردگرایی است که و دوست داری اغلب کارها را با شیوه خودت و بدون دخالت دیگران انجام دهی در حالیکه باید بدانی همه ما انسان ها در بیشتر مواقع لازم است با افراد آگاه و مشاوران خردمند مشورت کرده و از راهنمایی های آنان استفاده کنیم. فراموش نکن هیچ کس به تنهایی کامل نیست. چند وقتی است مهارت حل مسئله را از یاد برده ای و در برابر هر مشکل زود از کوره در می روی و تند خو و عصبی شده ای. فراموش نکن با این رفتار ممکن است اطرافیانت را برنجانی و از خود دورشان کنی. پس آرام باش و قدری ملایم تر رفتار کن.

حتما بخوانید:  فال لنورماند عشقی روزانه | فال لنورماند عشقی 6 مهر 99

فال نیمه ماه میلادی متولدین آذر

از یک مشکل جسمانی که مدتی شما را آزار می داد، خلاص می شوید. در یک مجلس در گفتگوی حساسی شرکت می کنید و از نتایج به دست آمده بعداً بهره مند می شوید. در مورد ازدواجی که در زندگی شما مطرح شده یک نکته انحرافی وجود دارد که باید ابتدا به آن بپردازید و طالعتان نشان می دهد که در صورت آگاهی و پرداختن به آن، تصمیم گیری به مراتب آسان تر می شود. از موسیقی برای آرامش استفاده کنید و با کسانی که باعث تحریکات عصبی در شما می شوند معاشرت نکنید.

فال نیمه ماه میلادی متولدین دی

لطفا زود تصمیم نگیرید! در قضاوت عجله نکنید. بهتر است کار نیمه‌کاره‌ای را که در دست دارید به سرانجام برسانید، بعد بروید سراغ یک کار دیگر. مسائل و مشکلات خانوادگی‌تان را وارد محیط کار خود نکنید. جمعی از دوستان شما به موقعیت‌تان حسادت می‌‌کنند… شاید تقصیر خودتان باشد که تمام جیک و پیک زندگی‌تان را در برابر دیدگان گرسنه آنها روی دایره می‌‌ریزید.فکری توی سرتان دارد به شدت وول می‌‌خورد! فکر آغاز یک کار جدید، خرید یک وسیله نو یا…؛ اگر می‌‌خواهید فکرتان را واقعا عملی کنید بهتر است این کار را انجام دهید. منتظر روزهای خوب باشید

فال نیمه ماه میلادی متولدین بهمن

ناخواسته گاهی اوقات قولی را که می دهید از یاد می برید فراموش نکنید که با خوش قولی و انجام آن ، احترام و اعتماد دیگران را به سوی خود جلب می کنید. زحمات زیادی را در راه هدفی متحمل شده اید که به زودی نتیجه مطلوبی را کسب می کنید . یک فرصت در زمینه نقل و انتقال برای تان فراهم می شود که اگر نظرتان مثبت است نباید در این زمینه تعلل کنید. ایده شما در مورد یک امر مهم مورد تایید دیگران قرار می گیرد و مورد تشویق نیز قرار می گیرید.

حتما بخوانید:  فال تاروت نوع اول روزانه | فال تاروت نوع اول 6 مهر 99

فال نیمه ماه میلادی متولدین اسفند

بیشتر مراقب صحبت کردنت باش. بعضی وقت ها بهتر است که نارضایتی ات را برای خودت نگه داری و هیچ گونه صحبتی را به میان نکشی، ولی در فرصت مناسب آنچه در دلت است را بر زبان بیاور. با نکوهش و انتقاد کردن زیاد کارها درست نمی شود. در زندگی زمانی پیروز و سرافرازخواهی شد که با سعی و تلاش و امید به خدا اقدام کنی. این را بدان که باید مثبت اندیش باشی و هر شکستی مقدمه پیروزی است و تجربه های دیگران می تواند مانند چراغی، راه زندگی ات را روشن کند. بعضی وقت ها نباید تلاش زیادی برای پنهان کردن احساسات خودت داشته باشی. زیاد خودت را درگیر مسئولیت های مختلف نکن. یادت باشید که به هرچیز واهی و خیالی فکر نکنی و بگذار فضای فکری ات خالی باشد. حد و مرزهای دور و اطرافت را ایجاد کن و به دیگران نیز بفهمان که نباید به قلمروی تو نزدیک شوند. برای دیگران توضیح بده چه کاری می خواهی انجام دهی و چه کاری را نمی خواهی. در جست و جوی چیزی نباش که مانعی برای دستیابی به آن وجود دارد. به چیزهایی بیندیش که راحت بتوانی به آنها دست پیدا کنی. بهتر است صبور باشی و دست از طلب و کوشش برنداری. کارهای گوناگون را آزمایش کن. در هر کاری اول با آدم های باتجربه و دانا مشورت کن. کمی به تفکر و تعمق بپرداز تا کمبودهای خودت را بهتر بشناسی و با برنامه ریزی دقیق در رفع آن بکوشی.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. باسلام من متولد مردادم این فال واسه هفته آخر آبان درست بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *