فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه ژانویه ۲۰۱۹ فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه ژانویه 2019 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه ژانویه ۲۰۱۹

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه ژانویه ۲۰۱۹

فال نیمه ماه ۲۰۱۹

فال نیمه ماه میلادی متولدین فروردین

سعی کنید خود را از حاشیه ها دور کنید. اگر بیش از حد، زمان و فکر خود را به حاشیه ها اختصاص دهید، آنگاه از متن اصلی زندگی خود خارج می شوید در حالی که اهداف اصلی تان در متن قرار دارد. یک مشکل مهم که در خانواده وجود داشته سرانجام به نحو احسن حل می شود. باید برای هدفی که در پیش دارید زمان بیشتری بگذارید و شجاعت هم به خرج دهید، چون هدف شما استحقاق این فعالیت های بیشتر را دارد. در موردی که شک و تردید شما را برانگیخته اگر با مادر یا شخص نزدیک دیگری مشورت کنید به نتیجه مطلوب دست می یابید.

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین اردیبهشت

یکی از نزدیکان تان در تحقق بخشیدن قولی که به شما داده دست دست می کند. قهر و دعوا و استفاده از زبان تند فایده ای ندارد. گاهی اوقات، صبر بیش از حد، هم نتیجه عکس خواهد داشت. بهتر است خیلی دوستانه و با زبان نرم، قضیه را به او گوشزد کنید و از وی جواب بخواهید. از جایی که انتظارش را ندارید، هدیه یا پولی به دست تان می رسد که بسیار برای تان خوشایند است. در یکی دو ماه اخیر پیشنهاد خوب کاری به شما می شود که می تواند آینده تان را تضمین کند. به خانواده تان بیشتر برسید و وقت بیشتری با آنان بگذرانید.

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین خرداد

برای رهایی از یک فکر آزار دهنده باید تدریجی عمل کنید و سعی نکنید به یکباره از آن خلاص شوید. طلب و یا دریافت کمک از دوستان هیچ اشکالی ندارد و آنچه از دوست رسد نیکوست مشروط به آنکه آن دوست را در شرایط مشکلی قرار ندهید. اگر میخواهید به یک کار جدید دست بزنید و یا هدف تازه ای را در پیش دارید، بهتر است ابتدا آنچه را که قبلاً شروع کرده بودید به انجام برسانید چرا که طالعتان اهمیت به سزایی را در به اتمام رساندن وظایف و مسوولیت ها نشان می دهد.

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی,فال نیمه اول ماه میلادی,فال نیمه دوم ماه میلادی,فال آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین تیر

تکلیف تان در این روزها مشخص می شود. یکی از نزدیکانتان را رنجانده اید. شاید حق با شما باشد ولی زخم زبان زدن، فقط کدورت ایجاد می کند. می توانید به همین رویه ادامه دهید تا خودتان با چشم خود ببینید که هیچ فایده ای نخواهد داشت! قولی که داده بودید یا نذری که داشتید را هرچه زودتر ادا کنید تا بارش الطاف رحمت پروردگار هم به سوی شما تداوم داشته باشد. چند وقتی است که مشکلی عاطفی دارید، این مشکل را هرچه زودتر باید حل کنید، به یاد داشته باشید ابتدا عشق را درک کنید و سپس وارد رابطه ای شوید که دو طرفه باشد، وگرنه ادای عشاق را درنیاورید.

حتما بخوانید:  فال روزانه لنورماند | فال لنورماند روزانه 26 دی 97

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین مرداد

استرحت کافی کمی از خستگی دوران پرمشغله ی کاری تان کسته است. به فکر تغییر شغل هستید. دوره ی یکنواختی را طی می کنید، اما به زودی باید آماده ی کار و فعالیت در زمینه ی شغلی خود باشید. مشغله ی شما بیش از گذشته خواهد شد. از نظر مالی به همن صورت گذشته خواهد بود. کمی کم تحملی و کم حوصلگی داشته اید. مراقب برخوردتان با بزرگترها باشید. این دوره بهترین فرصت است برای تصمیم گیری های جدید در مورد تحصیل و کار. در این دوره قادر به دست زدن به ریسک های بزرگ خواهید بود و ماه را با یاد گرفتن و تجربه آموختن به پایان خواهید رساند. اثرات شکست عاطفی تان کمتر می شود.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین شهریور

امروز تصویر روشنی از خواسته هایت داری و بهتر است تا می توانی برای رسیدن به آنها تلاش کنی. لازم است برخی احساساتت را مخفی نگه داری و در کارهای خصوصی دیگران هم دخالت نکنی. تو بسیاری از اوقات برای برآوردن خواسته ها و توقعات بسیار خود محور عمل می کنی،‌ در حالی که لازم است با دوستان خردمندت هم مشورت کنی. خوشبختانه اغلب دوستانت شخصیت مستقلی دارند و تو می توانی در اکثر زمینه ها از آنها بهترین مشاوره ها را بگیری. از آنجایی که تنوع و هیجان در کارها را دوست داری،‌می توانی در کارهایی که نیازمند خلاقیت است،‌ موفقیت بیشتری کسب کنی. این روزها سعی کن بجای صحبت کردن،‌بیشتر به سخنانت عمل کنی اما در وقت و زمان مناسب خود. پس بیهوده غصه نخور و به جای آن در همه امور عاقلانه فکر کن و عجولانه تصمیم نگیر. چراکه کامیابی با توست. کمی توقعاتت را کم کرده و با اطرافیانت مهربان تر رفتار کن. روزهای آرام و خوشی را پیش رو داری. مشکلی از مدت ها پیش ذهنت را به خود مشغول کرده و تو را بی قرار کرده حالا زمان حل آن فرا رسیده است. قدری صبور باش.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین مهر

به نظر می رسد که موقعیتی در پیرامون تان چنان شما را آزرده خاطر کرده که تصمیم دارید تغییراتی در آن حاصل کنید. باور دارید که حتماً یک راه حلی وجود دارد، حتی اگر امروز آن را پیدا نکنید. تمایلات کنونی شما به تغییر و تحول ممکن است با مخالفت دیگران روبرو شود. بهتر است با مثبت اندیشی به قضیه نگاه کنید و هر آن چه را که می بینید با صداقت در میان بگذارید.

حتما بخوانید:  فال میلادی روزانه | فال روزانه میلادی 16 ژانویه 2019

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین آبان

شخصی که اصلاً فکرش را نمی کردید بار بزرگی از روی دوش شما بر می دارد تازه آن وقت است که پی به بزرگواری آن فرد می برید . طرحی که به اتفاق چند تن از دوستان تان پی ریزی کرده اید حالا باید به کار بگیرید ، چرا که زمان مناسب برای اجرای آن فرا رسیده است پس فرصت را از دست ندهید . یکی از آشنایان تان که وضعیت چندان مناسبی ندارد نیازمند کمک و همراهی امثال شما است اما طبع بلند او اجازه نمی دهد اشاره ای به این موضوع داشته باشد بهتر است همراه سایر آشنایان به کمک او بشتابید .

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی,فال نیمه اول ماه میلادی,فال نیمه دوم ماه میلادی,فال آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین آذر

تا آخر این ماه خبر خوبی به تو می‌رسد که انتظارش را نداشتی. با کار و کوشش می‌توان بر موانع و مشکلات پیروز شد و به نتایج درخشانی دست یافت. منتظر ملاقاتی بودید، كه به همین زودی پیش می آید و برای شما سرنوشت ساز خواهد بود. کمی بی برنامه شده اید بهتر است برنامه ریزی دقیقی انجام دهید و با آن برنامه پیش روید. برای آرزویی که دارید موانعی وجود دارد بهتر است ابتدا آن موانع و مشکلات را حل کنید و سپس سعی کینید تا به هدفتان برسید

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین دی

لطفا زود تصميم نگيريد! در قضاوت عجله نكنيد. بهتر است كار نيمه‌كاره‌اي را كه در دست داريد به سرانجام برسانيد، بعد برويد سراغ يك كار ديگر. مسائل و مشكلات خانوادگي‌تان را وارد محيط كار خود نكنيد. جمعي از دوستان شما به موقعيت‌تان حسادت مي‌‌كنند… شايد تقصير خودتان باشد كه تمام جيك و پيك زندگي‌تان را در برابر ديدگان گرسنه آنها روي دايره مي‌‌ريزيد.فكري توي سرتان دارد به شدت وول مي‌‌خورد! فكر آغاز يك كار جديد، خريد يك وسيله نو يا…؛ اگر مي‌‌خواهيد فكرتان را واقعا عملي كنيد بهتر است اين كار را انجام دهيد. منتظر روزهاي خوب باشيد

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین بهمن

در آغاز این ماه كسب پول و پس انداز حرف اول را برایتان خواهند زد و اگر در این مورد با احتیاط ودوراندیشی كامل عمل نكنید، قادر نخواهید بود تا رویاهای دور و درازتان را محقق سازید. به دوستانی که انتخاب میکنید بیشتر دقت کنید با کسانی که همنشینی میکنید و هم صحبت میشوید. مهمان به خانه تان می آید . تا چند روز آینده روزهای خسته کننده ای خواهید داشت اما پس از آن انرژیتان برای انجام کار دوچندان برابر میشود. سعی کنید بیشتر به خود توجه کنید . حتی الامکان کارهایی را انجام دهید که برایتان خوشایند است نه خسته کننده و از روی اجبار

حتما بخوانید:  فال تاروت عشق روزانه | فال تاروت عشق 26 دی 97

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین اسفند

سعی کن مثل گذشته ، وظایفت را با انرزی انجام دهی و امیدت را از دست ندهی . زندگی برای همه بالا و پایین دارد ، فقط شکل موج هایش فرق می کند و زمان ایستادن در بالا و پایین موج ، متفاوت است . آن دسته که همیشه با خدا بوده اند و از او انتظار کمک دارند ، در هر شرایطی که باشند ، سختی ها برایشان قابل تحمل تر است . به عبادت های خالصانه بیشتر بها بده . ذکر اسماء الهی را فراموش نکن . زیرا با تکرار این اسماء هم به آرامش روحی می رسی و هم کارهایت را بهتر انجام می دهی . هرچه به معنویات احترام بگذاری و از مادیات زندگی دور کنی ، بیشتر احساس خوشبختی خواهی کرد . برای آنهای که هنوز برای خودشان شریک زندگی نگرفته اند ، شرایط آماده است . فقط باید اقدام کنند . جواب های مثبت می شنوند . زمان چک پزشکی ات را از یاد نبر . به زمان های داده شده اهمیت بده ، بهتر است در یک فضای آرام ، آنچه را که می خواهی برایت انجام دهد ، از او بخواهی . سعی کن در باره خواسته هایت واقع گرا باشی . شاید مشکلاتی برایش پیش آمده که تو نمی دانی . شرایط مالی ات کمی به هم خورده . ولی این را بدان که همیشه نگرانی موجب وخیم تر شدن اوضاعی که در آن هستی ، می شود . ایده ها و نظرات متفاوت را بشنو و اگر قابل قبول بودند ، بپذیر . برای رهایی از مسائلی که اکنون دور و برت را احاطه کرده ، به جریان ها زمان بده .

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه ژانویه ۲۰۱۹

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. باسلام من متولد مردادم این فال واسه هفته آخر آبان درست بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *