فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه نوامبر ۲۰۱۹ فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه نوامبر 2019 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه نوامبر ۲۰۱۹

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه نوامبر ۲۰۱۹

فال نیمه ماه ۲۰۱۹

فال نیمه ماه میلادی متولدین فروردین

استراحت و خواب به موقع از ارکان مهم سلامتی شماست. تصور نکنید که چنین بی حساب و بدون برنامه و استراحت در درس خواندن و فعالیت کردن، می تواند بار باشد. کارهای گروهی را فراموش نکنید و قدری در اجتماع خود را درگیر کنید تا از انزوا خارج شوید. دلسوزی جای مناسبی باید داشته باشد و نباید برای دوستی آدمی زیان آور باشد. طالعتان نشان می دهد که یک مشکل عمده که آزار و اذیت شما را باعث شده بود، به کمک یک دوست خوب برطرف می شود.

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین اردیبهشت

همه ی نشانه های پیرامون تان می خواهند به شما یادآوری کنند که باید انرژی های خود را ذخیره کنید. اما برای دیدن این نشانه ها باید خیلی دقت کنید. پیام هایی درباره ی هدف زندگی تان به شما ارسال می شود، اما نمی توانید آن ها را در دنیای واقعی بفهمید. ارزش هایی که باورشان دارید چیزی نیستند که در عمل به کار می گیرید، اما حواس تان باشد که امروز فرصت مناسبی برای تغییر رویه نیست. اکنون فقط باید فکرتان را به کار بیندازید و بدانید که فرصت مناسب تا چند هفته ی آینده بروز خواهد کرد.

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین خرداد

اين دنياي به اين بزرگي را اينگونه براي خود دار نكنيد. كمي به تفريح بپردازيد. مواظب تغيير هوا باشيد تا گرفتار سرماخوردگي ها نشويد. اگر با كسي دلخوري داريد سعي كنيد آن را رفع كنيد. كمي قدم روي برايتان خوب است. ورزش را فراموش نكنيد. هميشه به ياد خدا باشيد. اگر مشكلي داريد حل خواهد شد انشالله. روزهاي آخر ماه برايتان روزهاي خوبي خواهد بود. گاه اختيارتان را كاملا از دست ميدهيد كه اين اصلا خوب نيست.

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی,فال نیمه اول ماه میلادی,فال نیمه دوم ماه میلادی,فال آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین تیر

موضوع مطرح شده را باید به صورت رسمی انجام دهید و از حالت باری به هر جهت، آن را خارج کنید. روحیه شما یکی از وجوه مثبت در شما به شمار می رود و باید حداکثر استفاده از این روحیه بالا را ببرید. تمایل شما نسبت به یک موضوع مهم فقط نیمی از ماجراست و باید در طرف مقابل هم این تمایل را مشاهده کنید و بعد تصمیم لازم را اتخاذ نمایید. عدم موفقیت در مسائلی که امکان تکرار و یا جبران آنها وجود دارد، نباید ذهنتان را آزار بدهد بلکه باید از دلایل عدم موفقیت به عنوان عنصر راهنما برای جبران استفاده کنید.

حتما بخوانید:  فال pmc روزانه 28 آبان 98 | فال روزانه pmc پی ام سی

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین مرداد

در انتخاب دوستانت دقت بيشتري به خرج بده و با هركسي دوستي مكن كه ممكن است برايتان ضرر به همراه داشته باشد. اگر وامي درخواست داده ايد جور خواهد شد. احتمال خريد وجود دارد. كه اگر خريد برزگي باشد برايتان سود بزرگي هم بهمراه خواهد داشت. رودر بايسي را بهتر است كه ديگر به كنار بگذاريد و با بعضي ها رك باشيد. و رك حرفتان را بگوييد. اين ماه كمي دلخواهتان پيش نخواهد رفت. اما ماههاي آينده خوب خواهد بود. پس هيچگاه نااميد نشويد.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین شهریور

ذهن خود را به مسائل حاشیه یی معطوف نکنید. همیشه مسائل مهمتری وجود دارد که به آنها بپردازید. بیشتر وقت شما به حاشیه ها می گذرد و این میزان بازدهی شما را چه از نظر عاطفی در زندگی خانوادگی و چه از نظر مالی در محیط کار کم می کند. به فکر کینه و انتقام از کسی نباشید. گذشت از خطاهای دیگران، در درجه ی اول به خود فرد آرامش می دهد، در این نیمه ی پایانی سال پر از استرس و مشغله ی کاری هستید. مسافرت یک روزه با دوستان داشته اید که کمی از مشغله ی شما کاسته است. اما این نباید باعث شود به فکر مسافرت چند روزه نباشید. تعطیلات را فقط به تفریح و استراحت فکر کنید.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین مهر

برای انجام یک کار مهم باید به تمام قسمت های آن توجه کنید و فقط یک یا دو قسمت و یا شروع را مورد توجه قرار ندهید، چرا که اقدام شما باید همه جانبه باشد. برای ساعات فراغت خود باید یک مشغله مهم پیدا کنید وگرنه افکار و ذهنیت های منفی آسوده تان نمی گذارد. یک پیام بسیار خوشحال کننده به شما می رسد. برای پروژه ای که در ذهن دارید، مقدماتی لازم است که با توجه به هوش و پشتکار شما انجام دادن آنها برایتان مشکلی ایجاد نمی کند. استقلال در عمل باید با استقلال فکری همرا باشد و بدون یکی در دیگری نمی توانید موفق شوید.

حتما بخوانید:  فال هفتگی میلادی | فال هفته سوم نوامبر 2019 از 15 تا 21

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین آبان

این روزها برای شما روزهایی همراه با موقعیتهای مالی خوبی است. شما انسانی هستید كه از اعتماد به نفس بالایی برخوردارید و این مسأله باعث می شود كه شما به موفقیتهای بالایی در زندگی تان دست یابید و همیشه موقعیتهایی بالاتر از دیگران داشته باشید.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی,فال نیمه اول ماه میلادی,فال نیمه دوم ماه میلادی,فال آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین آذر

هدف مهمي داريد. اگر واقعاً تصمیم گرفته اید به اين هدفتان برسید، شجاعانه قدم در راه برداريد و كمي تلاشتان را بيشتر كنيد. اين ماه بايد بيشتر از ماه هاي قبل انرژي براي خواسته تان صرف كنيد. با كسي كه دوستش داريد شايد دلخوري پيش آيد و اگر يكي از طرفين كوتاه نيايد ممكن است كه رابطتان نقطه بخورد. اگر قصد خريد چيزي را داريد كمي عجله كنيد كه به نفع شماست.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین دی

چيزي كه ميخواهيد بدان برسيد بايد كمي صبر كنيد. كمي دلسرد و خسته شده ايد ولي بايد بدانيد كه هر چيزي كه ميخواهيد بايد براي آن تلاش كنيد كه نابرده رنج گنج ميسر نميشود. در اين ماه ممكن است بيمار شويد. البته زودگذر . يك پيشرفت خوب در پيش داريد. روزهاي خوبي در انتظار شماست. پس هيچگاه نااميد نشويد و هميشه بخدا توكل كنيد . زيرا بهترين پناه اوست

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین بهمن

امروز ممکن است کسی تشویق تان کند تا خطر کنید و از منطقه ی ایمن خارج شوید. اکنون از شما انتظار می رود که فقط به خواسته های خودتان توجه نکنید، بلکه ببینید که دیگران هم چه می خواهند. اما بخشی از وجود شما هست که در این ماجرا همراهی تان نمی کند، حتی اگر همه چیز خوب پیش برود. به تردیدهای تان پایان دهید و فعلاً به جریان اتفاقات اطمینان کنید. به دنبال این نباشید که انگیزه های دیگران را بفهمید. سعی کنید یک عضو کارآمد در گروه باشید و طوری عمل کنید که در جهت منافع همه باشد.

حتما بخوانید:  فال کارت سه تایی روزانه | فال کارت سه تایی 28 آبان 98

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین اسفند

از سوختن نترسید. بگذارید روح خامتان كمی برشته شود و بوی نان تازه در بیاید. بگذارید آفتاب نم تنهایی را از تنتان بیرون كند. بگذارید چلچله ها روی شانه هایتان بنشینند و شما را تماشا كنند. در هر مسیری كه در پیش داریم همیشه نگاه سومی هم هست كه برای ما انگیزه شود. وقتی در جاده زندگی به مانعی بر خورد می كنید كه راه را برایتان سد می كند و شما را از ادامه راه باز می دارد، باید طور دیگری به زندگی نگاه كرد، یعنی نگاه اول و دوم كافی نیست، بلكه یك نگاه سومی هم هست كه می گوید در هر شرایطی همیشه راهی به وصل هست، این نگاه از جنس خلاقیت است. همیشه در پی هماهنگ شدن با طبیعت یك راهكار تازه وجود دارد. انسان خوش فكر می تواند بر هر معمایی پاسخی یابد. در پایان هیچ گاه متوقع نباشید. این را بدانید زمانی رفاقت ها ثابت می شود كه در بهترین و ناگوارترین لحظه های زندگی پشت در پشت یكدیگر بایستیم و بودن را تجربه و ایستادن را تمرین كنیم. یكی از دور نظاره گر حركات و رفتار شماست، او برای شما، برنامه هایی دارد، ببینید او كیست؟

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه نوامبر ۲۰۱۹

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. باسلام من متولد مردادم این فال واسه هفته آخر آبان درست بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *