فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه مارس ۲۰۱۹ فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه مارس 2019 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه مارس ۲۰۱۹

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه مارس ۲۰۱۹

فال نیمه ماه ۲۰۱۹

فال نیمه ماه میلادی متولدین فروردین

بگذارید تلاش شما و دستاوردهای حاصل از آن باعث شود كه دیگران از شما به عنوان موجودی برتر و انسانی شاخص یاد كنند. می توانید همین حالا تبدیل به كسی شوید كه سرنوشت شما را می سازد. این تصمیم گیری نقش با اهمیتی را ایفا می كند. زندگی شما از لحظه ای تغییر می كند كه تصمیمی تازه و درست بگیرید و بدان پایبند باشید.در معادله ، زندگی آینده هیچ وقت با گذشته برابر نیست.دانستن كافی نیست باید عمل را نیز به آن اضافه كرد. موفقیت چیزی نیست مگر مجموعه ای از ناكامی ها. هر جا موفقیت بزرگی دیدید انبوهی از ناكامی ها را در مسیر آن مشاهده می كنید. به قول معروف مشكلات را شكلات كنید و تنها به خودتان بگویید كه شكست خوردم و چقدر زیباست. آینه اتومبیل برای این نیست كه رو به عقب رانندگی كنید. باید از گذشته درس بیاموزیم نه این كه در گذشته زندگی كنیم. قولی به او داده اید، سر قول خود بایستید…

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین اردیبهشت

برای رهایی از یک فکر آزار دهنده باید تدریجی عمل کنید و سعی نکنید به یکباره از آن خلاص شوید. طلب و یا دریافت کمک از دوستان هیچ اشکالی ندارد و آنچه از دوست رسد نیکوست مشروط به آنکه آن دوست را در شرایط مشکلی قرار ندهید. اگر میخواهید به یک کار جدید دست بزنید و یا هدف تازه ای را در پیش دارید، بهتر است ابتدا آنچه را که قبلاً شروع کرده بودید به انجام برسانید چرا که طالعتان اهمیت به سزایی را در به اتمام رساندن وظایف و مسوولیت ها نشان می دهد.

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین خرداد

در این ماه ایده های هنری برای پروژه ای به ذهنت خطور می کند . اگر بعضی از آن فکر ها به نظرت مبهم و مشکل هستند و یا هنوز جا نیوفتاده اند ، از آنها صرف نظر کن . سعی کن از طریق فعالیت های هنری ات ، جنبه های معنوی ات را بیشتر نشان دهی . مطمئن باش آنقدر استعداد داری که از پس آنها بر آیی . اگر از کسی چیزی می خواهی ، برای داشتنش پافشاری و اصرار نکن .خواست خدا را در نظر بگیر و منتظر بهتر از آن باش . باید به فکر تحول در زندگی و محیط کاری ات باشی . کمی وسایلت را جا به جا کن و یا اگر شرایط مالی اجازه می دهد ، وسایل جدیدی بخر . این تغییرات برای همه آنهایی که در انجا زندگی می کنند ، بهتر است . گذشته را فراموش کن و به فکر آینده باش . زندگی هنوز همانند گذشته به زیبایی در جریان است . روز های جوانی ات را به سادگی از دست نده . به کارهای گروهی روی بیاور . در گروه بودن باعث می شود مجبور شوی که وظایفی را به عهده بگیری . دوستان قدیمی ر فراموش نکن . اگر می خواهی معامله ای انجام بدهی ، از دیگران کمک فکری بگیر و مشورت و راهنمایی بخواه . معامله که می خواهی انجام بدهی ، مهم است . حتما از کسی که قبلا این راه را رفته است ، کمک بگیر . به اضافه وزنت توجه داشته باش . حتی اگر اکنون در اول راه چاق شدن هستی ، به فکر تغذیه سالم تر باش .

حتما بخوانید:  فال فنجون روزانه | فال فنجون 28 اسفند 97

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی,فال نیمه اول ماه میلادی,فال نیمه دوم ماه میلادی,فال آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین تیر

تغييراتي در زمينه خانوادگي و شغلي برايتان پيش مي‌‌آيد كه شما را به ياد خاطرات گذشته مي‌‌اندازد. اين ماه، زمان آن است كه يك تصميم جديد در برداشتن گام‌هاي خود اتخاذ كنيد. عشق را شوخي نگيريد، چرا كه ممكن است سرنوشت انسان‌ها را تغيير دهد.

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین مرداد

در حال حاضر برای پیشبرد هدف مورد نظرتان نیاز به حمایت اقتصادی دارید. اصلاً نگران نباشید با توکل به خدا این مشکل حل خواهد شد. در محیط کار یا تحصیلات تان به یک موفقیت تازه دست پیدا می کنید. به فکر تغییر در کارتان نباشید چرا که با درایت و پشتکار به زودی شاهد پیشرفت و موفقیت خواهید بود. به دنبال یک اتفاق خوب شادی زاید الوصفی نصیب شما می شود .

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین شهریور

برای رسدین به خواسته هایت کافی است کمی مورد تشویق و تحسین قرار بگیری. خوشبختانه شخص پرجنب و جوش و فعالی هستی و بسیار بر انجام کارهایت مسلطی. این قدر دنبال عیب و نقص دیگران نباش و آن روی سکه را هم ببین. خوشبختانه هوش سرشاری داری و به راحتی می توانی به جایگاه های بهتری دست یابی. به شرطی که اول بر خالق هستی توکل کرده و بعد تلاشت را مضاعف کنی. مدتی است سعی می کنی غم هایت را دلت پنهان کنی در حالیکه لازم است با دسوتان خردمند یا مشاوری آگاه ناراحتی هایت را بازگو کرده و تمام هیجانات منفی را از خود دور کنی. به زودی روزگار بر وفق مرادت خواد شد و هر آنچه را که در پی اش بودی به دست خواهی آورد کمتر در پی ظاهر افراد باش و تا می توانی زمانت را برای شناختن باطن آنها صرف کن. هدف های متعالی تری برای خودت تعیین کن زیرا تو استحقاق دستیابی به بهترین ها را داری. طی روزهای آینده پیشفرت بیشتری در کارهایت مشاهده خواهی کرد کمی رویاهایت را جدی بگیر و برای رسیدن به آن هایی که غیر ممکن نیست وقت بگذار. خود را از لذت زندگی دور نکن.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین مهر

آدم وقتی دلش پر از امیده، بهار خود را به خزون نمی‌دهد. پیش از پرداختن به هر برنامه تازه‌ای باید موقعیت خود را کاملا سنجید، شاید انجام کارهای نیمه تمام و تکمیل برنامه‌های بر زمین مانده بسیار مفیدتر از شروع یک کار تازه باشد. عادت نگاه کردن دایم به پشت سر، کشنده کارایی است. هم چنان که عادت زیاد نگریستن به آینده زیان‌آور است. به جای خیال‌پردازی باید واقع‌بین بود و از تمام امکانات و استعدادهای خود استفاده کنید تا موفق شوید، شانس با شماست. اگر در خواب ظرف غذاخوری دیده‌اید، یعنی که شانس به شما رو کرده و اگر ظرف شکسته‌ای را در خواب و رویا دیده‌اید یعنی احساس افسردگی می‌کنید. به زودی شاهد توفیقی چشمگیر خواهید بود. در وجود شما صداقت و صمیمیت قابل توجهی که در خور تقدیر است وجود دارد، اما متاسفانه همه کس در کلام و رفتار خودشان صادق نمی‌باشند. به دنبال روزهای خوب آینده باشید. زندگی بر شما لبخند خواهد زد. تولدتان را تبریک می‌گوییم.

حتما بخوانید:  روش تشخیص فال روزانه واقعی + راهنمای خواندن فال روز

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین آبان

شاید شما در روزهای اول این ماه دچار مشكلات و مصایبی شوید كه شما را رنج می دهد و تحملشان برای شما عذاب آور و یا غیرممكن به نظر برسد. اما شما می توانید با كمی صبوری و تحمل این مشكلات را پشت سر بگذارید. به هر حال شما باید به یادداشته باشید كه نه تنها نبایداز مشكلاتتان فرار كنید بلكه باید آنها را در آغوش بگیرید و با مصایبی كه در زندگی روی می دهد دست وپنجه نرم كنید.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی,فال نیمه اول ماه میلادی,فال نیمه دوم ماه میلادی,فال آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین آذر

لبخند زدن در هنگام سختی و ناملایمات زندگی نشان‌دهنده قدرت یک ذهن استوار است، پس لبخند بزنید ای قدرتمندان. تلاش کنید بالاخره راز زندگی را دریابید. دوست عزیزم اگر گذشته‌ای دارید که پریشانتان می‌کند فراموشش کنید، دوباره زندگیتان را بسازید و به آن ایمان داشته باشید. زندگی زیباست، یادتان باشد که یک اراده قوی بر همه چیز غالب می‌شود و هر چه هست از حالا به بعد است. در گذشته خبری نیست. ارتباط با خداوند را کوچک مشمارید، برایتان آرامش می‌آورد. به زودی توفیقی چشمگیر خواهید داشت، در وجود شما صداقت و صمیمیتی در خور تقدیر وجود دارد اما متاسفانه هر کسی در کلام و رفتار خود صادق نیست، با چشم باز به اطراف خود بنگرید تا صداقت شما مانع تشخیص صحیح از غلط نشود. ارتباط با خداوند ارتباط نزدیکی است. بلیت شما برنده می‌شود. روزهای خوشی را به دنبال خواهید داشت.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین دی

در این ماه خلاقیت بیشتری در کارهایت به کار ببر و از ایده های جدید استفاده کن تا از رقیبان پیشی بگیری. اعتماد به نفس داشته باش. استعدادهای هنری ات را در هر کاری که انجام می دهی به کار بگیر. نترس و به روش های جدید رو بیاور. تا کنون نشان داده ای در هر پروژه ای که تمرکز کرده ای، موفق شده ای. در اوایل فکر می کردی همه چیز به راحتی پیش می رود، ولی به تازگی حس کرده ای به این راحتی ها هم نیست. باید برای رسیدن به اهدافت تلاش کنی . در فکر تغییر زندگی ات هستی و دست به چندین کار جدید در رشته های مختلف هم زده ای؛ در همه آنها نیز موفق بوده ای. با خانواده خود بیشتر در مورد آنها صحبت کن و ببین آنها چی می گویند. سعی کن فقط کمی پول برای روزهای سختی همیشه کنار بگذاری. صبح ها که خیلی زود از خواب بیدار می شوی، برای همان روز نقشه هایت را بریز و به هرکدام از آنها الویت بده. با شریک زندگی ات برنامه ریزی کن. اگر می خواهید در آرامش زندگی کنید. با او به صلح برسید. از این به بعد سعی کنید روراست تر با همدیگر باشید. از تنبلی دوری کنید، زیرا با کار امروز را به فردا انداختن و نشستن و لم دادن به جایی نمی رسی. تغییر در شکل ظاهری ات باعث نشاط بیشتری در روحیه ات می شود. از دوستانی که تملق تو را می گویند، دورری کن؛ چراکه همان دوستان در فکر صدمه زدن به تو هستند.

حتما بخوانید:  فال نیمه ماه اسفند 97 | فال نیمه دوم اسفند 97

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین بهمن

اراده و همت شما در ترک عادتی که به واقع برایتان مضر بود، تحسین برانگیز است، فقط باید این اراده را تا آنجا که امکان دارد حفظ کنید. از رقابت نترسید چرا که برایتان مفید است و به جنبه های منفی تان که حسادت است نباید چندان فکر کنید. در این مورد نیت آدمی حرف اول را می زند. در مورد عاطفی که فکر شما را مشغول کرده باید طبق معمول اقدام کرده و خانواده را نیز در جریان بگذارید.

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین اسفند

شخصی که اصلاً فکرش را نمی کردید بار بزرگی از روی دوش شما بر می دارد تازه آن وقت است که پی به بزرگواری آن فرد می برید . طرحی که به اتفاق چند تن از دوستان تان پی ریزی کرده اید حالا باید به کار بگیرید ، چرا که زمان مناسب برای اجرای آن فرا رسیده است پس فرصت را از دست ندهید . یکی از آشنایان تان که وضعیت چندان مناسبی ندارد نیازمند کمک و همراهی امثال شما است اما طبع بلند او اجازه نمی دهد اشاره ای به این موضوع داشته باشد بهتر است همراه سایر آشنایان به کمک او بشتابید .

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه مارس ۲۰۱۹

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. باسلام من متولد مردادم این فال واسه هفته آخر آبان درست بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *