فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه می ۲۰۱۹ فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه می 2019 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه می ۲۰۱۹

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه می ۲۰۱۹

فال نیمه ماه ۲۰۱۹

فال نیمه ماه میلادی متولدین فروردین

در این ماه، نگران از دست دادن چیزی بودید که زمان، اوضاع را به نفع شما تغییر داد. برای خانواده بیش از حد توان در تلاش هستید. آینده ی فرزندان تان مهمتر از هر چیز دیگری است. تمام تلاش خود را می کنید، محیطی آرام در خانه داشته باشید. به تحصیلات فرزندان تان اهمیت زیادی می دهید. گاهی بیش از حد نگران آنها هستید و این نگرنی باعث می شود، آزادی آنها را سلب کنید. از نظر فعالیت در زمینه ی شغلی تان تغییر چندانی نخواهید داشت اما اوضاع مالی بهتر خواهد شد.

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین اردیبهشت

خوش بینی و مثبت اندیشی مهمترین ویژگی و امتیاز در شرایطی است که در حال حاضر دارید. به هیچ عنوان اجازه ندهید در مورد سخنان دیگران روحیه شما تضعیف شود. چرا که با این تضعیف روحیه مشکلات شما نه تنها حل میشود بلکه به سنگینی آن نیز اضافه خواهد شد.

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین خرداد

گشایش فراوان در کارهایتان دارید. خودتان احساس می‌کنید که اگر آنها حل شود اوضاع کاملا روبراه خواهد شد. اعتماد کورکورانه عواقب وخیمی در پی دارد. در تمامی زمینه‌ها شما موفقیت دارید، خلوت خود را با همسر یا دوست نزدیک خود تقسیم کنید. تنهایی باید یک روزی تمام شود، گفته‌ام برایتان که تنهایی خوره زندگی است. روابط صمیمانه‌تری با اطرافیانتان برقرار کنید. با محبت با دیگران برخورد کنید. هر روز زندگی را یک عمر بدانیم. صبح آغاز زندگی است، دستتان پر از پول می‌شود، زندگی پستی و بلندی فراوان دارد، پیشقدم باشید برای آشتی کردن. زندگی هیچ‌گاه روی یک پایه نمی‌چرخد، فراز و نشیب فراوان دارد. گشاده‌رویی کلید راهیابی به دلهاست. عشق را با سخن عشق پاسخ بگویید، بهترین حادثه را عشق بدانید و در حضور عشق باید پاک بود. سال‌هاست که منتظرید، اما هنوز خبری نشده، این انتظار همچنان ادامه خواهد داشت.

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی,فال نیمه اول ماه میلادی,فال نیمه دوم ماه میلادی,فال آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین تیر

هنوز موقعیتی برای مسافرت داری . از فرصت استفاده کن و به مکانی خوش آب و هوا برو . پس انداز کردن های کوچک خیلی وقت ها کارهای بزرگی را برایت انجام می دهند . اگر درآمد فعلی ات زیاد نیست ، بهتر است به کار دوم فکر کنی . سعی کن در کار دوم ، زیاد از انرژی بدنت استفاده نکنی ، وگر نه به قدری خسته خواهی شد که دیگر به کار اول هم به خوبی نمی توانی برسی . همیشه شغل آزاد دردسرهای خودش را دارد . مراقب باش که این سر دو راهی نشستن ها تو را منفعل نکند . سعی کن واقع گرا باشی و همیشه با یک مشاور خوب هم مشورت کنی . حتما راهی برای نگرانی های فکرت پیدا کن و به جای آنکه انرژی ات را صرف نگرانی هایت کنی ، بهتر است به کارت بچسبی . این روز ها دوست داری به مکانی دنج بروی و خودت را از سر و صدای شهر دور کنی. دور بودن، برای مدتی خوب است ، اما نگذار طولانی مدت شود . امواج موسیقی همه را به هیجان می آورد . پس آنچه را که تصور نمی کنی ، امتحان کن ، دیگران تو را تنها نخواهند گذاشت ، زیرا آنها را هم تحت تأثیر قرار می دهی . استعداد رهبری ات را نادیده نگیر ، بگذار دیگران به توان مدیریتی تو پی ببرند . زمان بسیار مناسبی است که حرف بزنی و نقاط قوت خودت را نشان دهی .

حتما بخوانید:  فال تخمین زمان لنورماند روزانه | فال تخمین زمان لنورماند 5 خرداد 98

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین مرداد

به زودی اوضاع همان گونه خواهد شد که شما می خواهید. منتظر اتفاق خوشایندی هستید که در ایام نوروز به وقوع خواهد پیوست. تمامی نگرانی های مالی شما تا چند ماه آینده برطرف خواهد شد. در دوره یی هستید که باید انتقادها را تحمل کنید و در مقابل بی احترامی ها عکس العمل نشان ندهید. سعی کنید از خود خوری های بیهوده بپرهیزید. عده یی از مجردین این ماه در بهار دل انگیز، وارد مرحله ی جدیدی از زندگی خواهند شد. بیش از حد نگران اطرافیان و بخصوص اعضای خانواده هستید. اطرافیان همچنان از حمایت های بی دریغ شما برخوردار خواهند بود.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین شهریور

شاهد حوداث تازه ای در زندگی تان خواهید بود که البته ختم به خیر می شود مدتی است حرفی در دل دارید که اینک بهترین زمان برای آن است . گذشت زمان را جدی بگیرید و زمان حال را در یابید. می خواهید راجع به موضوعی واکنش نشان بدهید ، اما باید به عواقب آن هم بیاندیشید و بیشتر بر اعصاب تان مسلط باشید. شانس به شما لبخند خواهد زد تا برخی از موانع از سر راهتان برداشته شود و به هدف خودتان نزدیکتر بشوید.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین مهر

در همه کارها سعی می کنی سنجیده و کامل رفتار و عمل کنی. یکی از خصوصیات خوبت این است مه از بهم ریختگی و بی نظمی بیزاری و سعی می کنی همیشه نظیم و ترتیب را رعایت نی. خوشبختانه فرد مستقلی هستی و خودت می دانی که نمی توانی همیشه از اطرفیانت انتظار حمایت،‌ همدلی و همراهی داشته باشی. چند وقتی است مانند سابق اشتیاق انجام کاری را نداری و روحیه ات مثل گذشته شاداب نیست. در حالی که مسئولیت هایی برعهده گرفته ای و حتما باید آنها را انجام دهی. سعی کن تا می توانی با انجام فعالیت های نشاط بخش مثل ورزش، گذراندن زمان با دوستان شاد و خردمند یا سفری کوتاه به منطقه ای خوش آب و هوا روحیه ات را ارتقا بدهی تا بتوانی به خوبی از عهده وظایفت بر بیایی. این روزها حتما برای خود و کارهایت مرزهایی تعیین کرده و اطرافیانت را هم از این موضوع آگاه کن. به لطف پروردگار مشکلاتت حل می شود و وضع مالی ات بهبود می یابد. به شرطی که غرورت را کنار بگذاری و قدری بیشتر نسبت به اطرافیانت نیکوکاری کنی. احتما در آینده ای نزدیک بر اثر ملاقاتی،‌ شغل و جایگاه بهتری به تو پیشنهاد می شود.

حتما بخوانید:  فال هفتگی آوتاف | فال هفته اول خرداد 98 (از 1 تا 7 خرداد)

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین آبان

شایستگی های شما از چشم هیچکس پنهان نیست. چه دلیلی دارد که برای پیشرفت، دیگران را پله ترقی خود کنید؟ نه کار بیش از حد، نه کم کاری و نه زیر آب زدن و آدم فروشی نمی تواند نظر کارفرمای تان را نسبت به شما عوض کند. او شما را به خوبی می شناسد. دانش آموزان و دانشجوهای متولد این ماه باید در انتظار نمرات خوب باشند. شانس با آنها یار است و نتیجه زحمت های شان را به زودی خواهند گرفت. یک دوست قدیمی به دیدارتان خواهد آمد. از دیدن او خوشحال می شوید. قدر داشته های تان را بدانید و در زندگی عاطفی تان دچار احساسات نشوید.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی,فال نیمه اول ماه میلادی,فال نیمه دوم ماه میلادی,فال آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین آذر

تا دیر نشده پیشنهادی را که به شما گفته‌اند از دست ندهید، زیرا در این پیشنهاد بسیاری از مسایل شما حل شدنی است و یک موقعیت اجتماعی بسیار خوبی به رویتان لبخند می‌زند. همین طور یک موقعیت اجتماعی را هم در مد نظر داشته باشید. لبخند فراموشتان مباد، باور کنید که چون روزهای دیگر شانس با شماست.موفقیت چون پرنده‌ای بر آستانه پنجره خانه شما نشسته است. فرصتها ممکن است دوباره پیش نیاید. توسعه روابط رمز موفقیت شماست. ترس را از خودتان برانید، ترس یک عامل کاهنده بسیار بزرگی است، ترس‌ زاده نادانی است. آرزو می‌کنیم عمرتان همیشه بهاری باشد، خلوت خود را با همسر یا دوست نزدیک خود تقسیم کنید. هیجان زیاد به نفع شما نمی‌باشد، لبخند یادتان نرود، باید دوباره آبهای رفته را به جوی بازگرداند، این کار چندان مشکلی نیست، ابتدا به شریک زندگی‌تان لبخند بزنید.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین دی

گاهی به صلاح نیست که به خواسته خود برسیم يا زمان دلخواه ما زمان مناسب رسيدن به خواسته مان نيست چون خدای تعالی صلاح بندگان را بهتر از خود آنان می داند، پس نگراني هاي بيخود به خود راه ندهيد و ب خداوند بزرگ توكل كنيد. .در تصميمي مردد هستيد. بهتر است به نزديكان‌تان اعتماد كنيد و از آنها كمك بخواهيد.متوجه رازي ميشويد كه برايتان باور نكردني خواهد بود

حتما بخوانید:  فال نخود روزانه | فال نخود 5 خرداد 98

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین بهمن

اشتباهي كرده ايد و دلي را سوزانده ايد. بهتر است كه از او عذر خواهي كنيد. ممكن است كه خبر بدي دريافت كنيد. اما زياد به آن فكر نكنيد زيرا گذرا است. اتفاقات فرخنده اي در انتظار شماست. اگر براي چيزي در تلاش هستيد از تلاش دست برنداريد زيرا كه صد در صد بدان خواهيد رسيد. بهتر است بي حوصلگي را كنار بگذاريد و كمي با رغبت به اطرافينتان و كارهايي كه بايد انجام دهيد نگاه كنيد

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین اسفند

در این ماه ایده های هنری برای پروژه ای به ذهنت خطور می کند . اگر بعضی از آن فکر ها به نظرت مبهم و مشکل هستند و یا هنوز جا نیوفتاده اند ، از آنها صرف نظر کن . سعی کن از طریق فعالیت های هنری ات ، جنبه های معنوی ات را بیشتر نشان دهی . مطمئن باش آنقدر استعداد داری که از پس آنها بر آیی . اگر از کسی چیزی می خواهی ، برای داشتنش پافشاری و اصرار نکن .خواست خدا را در نظر بگیر و منتظر بهتر از آن باش . باید به فکر تحول در زندگی و محیط کاری ات باشی . کمی وسایلت را جا به جا کن و یا اگر شرایط مالی اجازه می دهد ، وسایل جدیدی بخر . این تغییرات برای همه آنهایی که در انجا زندگی می کنند ، بهتر است . گذشته را فراموش کن و به فکر آینده باش . زندگی هنوز همانند گذشته به زیبایی در جریان است . روز های جوانی ات را به سادگی از دست نده . به کارهای گروهی روی بیاور . در گروه بودن باعث می شود مجبور شوی که وظایفی را به عهده بگیری . دوستان قدیمی ر فراموش نکن . اگر می خواهی معامله ای انجام بدهی ، از دیگران کمک فکری بگیر و مشورت و راهنمایی بخواه . معامله که می خواهی انجام بدهی ، مهم است . حتما از کسی که قبلا این راه را رفته است ، کمک بگیر . به اضافه وزنت توجه داشته باش . حتی اگر اکنون در اول راه چاق شدن هستی ، به فکر تغذیه سالم تر باش .

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه می ۲۰۱۹

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. باسلام من متولد مردادم این فال واسه هفته آخر آبان درست بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *