فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه دسامبر ۲۰۲۰ فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه دسامبر 2020 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه دسامبر ۲۰۲۰

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه دسامبر ۲۰۲۰

فال نیمه ماه میلادی متولدین فروردین

شاهد حوداث تازه ای در زندگی تان خواهید بود که البته ختم به خیر می شود مدتی است حرفی در دل دارید که اینک بهترین زمان برای آن است . گذشت زمان را جدی بگیرید و زمان حال را در یابید. می خواهید راجع به موضوعی واکنش نشان بدهید ، اما باید به عواقب آن هم بیاندیشید و بیشتر بر اعصاب تان مسلط باشید. شانس به شما لبخند خواهد زد تا برخی از موانع از سر راهتان برداشته شود و به هدف خودتان نزدیکتر بشوید.

فال نیمه ماه میلادی متولدین اردیبشت

سعی کنید خود را از حاشیه ها دور کنید. اگر بیش از حد، زمان و فکر خود را به حاشیه ها اختصاص دهید، آنگاه از متن اصلی زندگی خود خارج می شوید در حالی که اهداف اصلی تان در متن قرار دارد. یک مشکل مهم که در خانواده وجود داشته سرانجام به نحو احسن حل می شود. باید برای هدفی که در پیش دارید زمان بیشتری بگذارید و شجاعت هم به خرج دهید، چون هدف شما استحقاق این فعالیت های بیشتر را دارد. در موردی که شک و تردید شما را برانگیخته اگر با مادر یا شخص نزدیک دیگری مشورت کنید به نتیجه مطلوب دست می یابید.

فال نیمه ماه میلادی متولدین خرداد

پیشرفت خوبی در کارهایت از خودت نشان داده ای . در اثر این صبر و تلاش و کوشش بوده که به مراحل بالاتری از زندگی رسیده ای. فکر نکن که دیگر وظایفت تمام شده است، این را بدان که باید همیشه به آینده فکرکنی. بر خلاف آنچه که فکر می کنی، هیچ کس سعی نمی کند تو را از آنچه می خواهی باشی دور کند و هیچ کس قصد فریب تو را ندارد. کمی مثبت به اطرافیان نزدیکت فکر کن. حرف ها یا نصیحت های آنها را گوش بده اما اگر به کارت ایمان داری، به راهت ادامه بده. در این روزها وقتی برای خودت بگذار تا بتوانی پیشرفتت را از جنبه های مختلف زندگی ارزیابی کنی. از دیگران نظرخواهی کن، انتقاد و تحسین دیگران به تو کمک بزرگی می کند مه مسیرت را تغییر بدهی یا در همان مسیر باقی بمانی. به کتاب خواندن و کسب علم و دانش بپرداز. اگر مدتی است که تحصیل را جدی نگرفته ای، در این فصل تحصیلی جدی تر به کتاب هایت بچسب و اگر می توانی از حالا آنها را تهیه کن و شروع به نگاه کردن به مطالبش کند. به آخرین روزهای تابستان نزدیک شده ای و دوست داری به سفری که در فکرت است بروی. موقعیت را بررسی کرده و شرایط را مهیا کن و تا تابستان تمام نشده اقدام کن. در همه کارهایت به خدا توکل کن. نترس و نگرانی راجع به کارها و فکرهایی که درسر داری به خود راه نده. راجع به کارها و تصمیم هایت با دوستان و بزرگان مشورت کن. کارهای ناتمامت را تمام و بعد کار جدیدی را که به آن فکر می کنی شروع کن.

فال نیمه ماه میلادی متولدین تیر

زندگی را باید جدی تر بگیری. فقط روی پای دیگران ایستادن درست نیست. بعضی وقت ها فقط می خواهی کاری را که دوست داری انجام دهی. کسی نمی تواند تو را متقاعد کند. اگر چیزی را بخواهی، آنقدر روی خواسته ات پافشاری می کنی، تا آن را بدست آوری. از سوپرایز شدن خوشت نمی آید. دوست داری از قبل همه چیز را بدانی و برای انجام آن آمادگی داشته باشی. چند پیشنهاد غیرعادی در این نیمه ماه می شنوی که واقعا نمی دانی در جواب آنها چه بگویی. از کسی خوشت آمده، برای رسیدن به او مشکلاتی وجود دارد که بهتر است اول دانه به دانه آن مشکلات را از سر راه خودت برداری. با بحث های اضافی به جایی نخواهی رسید. راهی برای غلبه کردن بر مسائل و حرف و حدیث ها پیدا کن. خودت را آرام نشان بده و زیاد جنجال برانگیز نباش. حد و مرز خود را بشناس و مزاحم دیگران نشو.اگر به دیگران احترام بگذاری، خواهی دید که آنها نیز به تو احترام خواهند گذاشت. نیایش پروردگارت را به هر روش و زبانی انجام بده و بگذار تا قلبت همیشه متوجه حضور او باشد. اگر با همسرت سر موضوع به خصوصی همیشه بحث و گفت و گو داری، بالاخره یکی از شما باید دیدگاه دیگری را قبول کند وگرنه این موضوع لاینجل باقی می ماند. مسافرت را پیشنهاد می کنم. کارهای ناتمام را تمام کند. رازهایت را برای کسی بازگو نکن، چون ممکن است از جانب همان افراد که به آنها اعتماد کرده ای صدمه بخوری و این بخشی از انرژی تو را می گیرد.

حتما بخوانید:  فال چوب روزانه | فال چوب 14 آذر 99

فال نیمه ماه میلادی متولدین مرداد

برای ارتباط برقرار کردن با عشقت ، به او زمان بده . شاید هنوز کمی زود باشد که رابطه ات را با او بیشتر کنی . ولی واقع بین باش و شرایط او را درک کن . به کارهای مالی ات بیشتر توجه داشته باش که در معامله ضرر نکنی . در تجارت تمام تلاشت را بکن تا دور از مشاجرات و بحث های اضافی به اتمام برسد ؛ زیرا کارهای مهم تری داری که باید به آنها فکر کنی . به حرف های نسنجیده دیگران زیاد توجه نکن ، شاید از روی عصبانیت این حرف ها را می زنند . نگذار حرف هایی که می شنوی ، تو را از کوره به در کند . خودت را کنترل کن . کمی صبر و دلسوزی از خودت نشان بده . برای رسیدن به اهدافت ، برنامه ریزی کن . زمان آن رسیده که اولین مرحله کاری ات را به پایان برسانی و دومین مرحله را سریع آغاز کنی . مدیریت و رهبری خوبی داری . سعی کن در بیشتر کارها مشارکت کنی و خودت را کنار نکشی . اهل ریسک کردن هستی . پس با توکل به خدا ، دل را به دریا بزن و تصمیمات خود را بر مبنای قضاوت درست بگیر و مطمئن باش به این ترتیب موفق خواهی شد . برای نزدیکانت گوش شنوا داشته باش . اگر کاری هم از دستت برنیامد ، با آنها همدلی کن و دست رد به سینه شان نزن . داستان آنها برایت تجربه ای خواهد شد . بیشتر به کارهایی بپرداز که علاقه مندی و استعداد انجام آنها را داری.

فال نیمه ماه میلادی متولدین شهریور

یکی از نزدیکان تان در تحقق بخشیدن قولی که به شما داده دست دست می کند. قهر و دعوا و استفاده از زبان تند فایده ای ندارد. گاهی اوقات، صبر بیش از حد، هم نتیجه عکس خواهد داشت. بهتر است خیلی دوستانه و با زبان نرم، قضیه را به او گوشزد کنید و از وی جواب بخواهید. از جایی که انتظارش را ندارید، هدیه یا پولی به دست تان می رسد که بسیار برای تان خوشایند است. در یکی دو نیمه ماه اخیر پیشنهاد خوب کاری به شما می شود که می تواند آینده تان را تضمین کند. به خانواده تان بیشتر برسید و وقت بیشتری با آنان بگذرانید.

حتما بخوانید:  فال مکعب روزانه | فال مکعب 14 آذر 99

فال نیمه ماه میلادی متولدین مهر

در این نیمه ماه، اعصاب تان آرامش یافته و ترس تان از آینده کمتر خواهد شد. دلخوری که از محبوب تان به دل داشته اید، بعد از گذشت چند سال از بین می رود و دوستی از سرگرفته می شود. فرصت را از دست ندهید، یک بار او را از دست داده اید و پشیمان شده اید، حالا که خودش آمده است، اجازه ندهید تجربه ی دوری گذشته تکرار شود. برای برخی از متولدین این نیمه ماه جابه جائی شغلی پیش می آید و همین امر موجب می شود، دوره ی کوتاهی را با رکود مالی سپری کنند. اگر نمی خواهید از شما بدگوئی بشود، پشت سر دیگران بدگوئی نکنید.

فال نیمه ماه میلادی متولدین آبان

فردی حساس و نکته سنج هستی و به همین خاطر برای دستیابی به خواسته هایت نیاز به دوستی ماجراجو داری. در هنگام صحبت از اظهار نظرهای خود راسی نداشته باش و آنچه را که می پنداری درست است بر زبان بیاور. خوشحال باش. چراکه در زندگی به آرامش و آسایش دلپذیری می رسی و شرایط زندگی برایت مطلوب تر خواهد شد. گاهی تصور می کنی استعدادها و توانایی های خود را به خوبی شناخته ای ولی امکانات لازم برای استفاده از آنها را نداری. اما نگران نباش بهتر است برای رسیدن به هدفت پایدار باشی چراکه خالق هستی پشتیبانت است و اگر کوشش کنی رسیدن به موفقیت های بزرگ مالی و اجتماعی دور از دسترس نخواهد بود. احتمالا سفری کوتاه اما خاطره انگیز در پیش داری و خستگی نیمه ماه ها کار کردن از تنت خارج خواهد شد. وضع مالی ات روبه بهبود است البته اگر قدری هوشیارتر باشی. اگر فکر می کنی سوء تفاهم پیش آمده میان تو و یکی از اطرافیانت تنش زیادی را برای ارتباطات اجتماعی تان ایجاد کرده است سعی کن با گفت و گو مسئله را حل کرده و میانتان صلح برقرار کنی. منتظر خبر های خوب و شادی بخشی باش که در راهند.

فال نیمه ماه میلادی متولدین آذر

سعی کن مثل گذشته ، وظایفت را با انرزی انجام دهی و امیدت را از دست ندهی . زندگی برای همه بالا و پایین دارد ، فقط شکل موج هایش فرق می کند و زمان ایستادن در بالا و پایین موج ، متفاوت است . آن دسته که همیشه با خدا بوده اند و از او انتظار کمک دارند ، در هر شرایطی که باشند ، سختی ها برایشان قابل تحمل تر است . به عبادت های خالصانه بیشتر بها بده . ذکر اسماء الهی را فراموش نکن . زیرا با تکرار این اسماء هم به آرامش روحی می رسی و هم کارهایت را بهتر انجام می دهی . هرچه به معنویات احترام بگذاری و از مادیات زندگی دور کنی ، بیشتر احساس خوشبختی خواهی کرد . برای آنهای که هنوز برای خودشان شریک زندگی نگرفته اند ، شرایط آماده است . فقط باید اقدام کنند . جواب های مثبت می شنوند . زمان چک پزشکی ات را از یاد نبر . به زمان های داده شده اهمیت بده ، بهتر است در یک فضای آرام ، آنچه را که می خواهی برایت انجام دهد ، از او بخواهی . سعی کن در باره خواسته هایت واقع گرا باشی . شاید مشکلاتی برایش پیش آمده که تو نمی دانی . شرایط مالی ات کمی به هم خورده . ولی این را بدان که همیشه نگرانی موجب وخیم تر شدن اوضاعی که در آن هستی ، می شود . ایده ها و نظرات متفاوت را بشنو و اگر قابل قبول بودند ، بپذیر . برای رهایی از مسائلی که اکنون دور و برت را احاطه کرده ، به جریان ها زمان بده .

حتما بخوانید:  فال هفتگی آوتاف | فال هفته دوم آذر ۹۹ (از ۸ تا ۱۴ آذر)

فال نیمه ماه میلادی متولدین دی

در اواخر این نیمه ماه با تغییر ناگهانی شخصیت مواجهه خواهید شد، پس از لحظه لحظه فرصتها نهایت لذت را ببرید. با فرا رسیدن شب، احساس عجیبی به شما دست میدهد. شما همیشه عاشق خانه و خانواده هستید. حتی المقدور، برای انجام وظایف تان، اوقات خاصی را در نظر بگیرید.

فال نیمه ماه میلادی متولدین بهمن

اگر مجرد هستید، اکنون زمان مساعد برای انتخاب همسری دلخواه در شهرهای دور فرا رسیده است. اعضای خانواده تان حرفهای زیادی راجب خواستگار اخیرتان خواهند داشت. شاید بهتر باشد که گوش دل و جان به حرفهایشان بسپارید .این نیمه ماه برای مشاوره گرفتن زمان مناسبی برای شما خواهد بود.

فال نیمه ماه میلادی متولدین اسفند

آدم وقتی دلش پر از امیده، بهار خود را به خزون نمی‌دهد. پیش از پرداختن به هر برنامه تازه‌ای باید موقعیت خود را کاملا سنجید، شاید انجام کارهای نیمه تمام و تکمیل برنامه‌های بر زمین مانده بسیار مفیدتر از شروع یک کار تازه باشد. عادت نگاه کردن دایم به پشت سر، کشنده کارایی است. هم چنان که عادت زیاد نگریستن به آینده زیان‌آور است. به جای خیال‌پردازی باید واقع‌بین بود و از تمام امکانات و استعدادهای خود استفاده کنید تا موفق شوید، شانس با شماست. اگر در خواب ظرف غذاخوری دیده‌اید، یعنی که شانس به شما رو کرده و اگر ظرف شکسته‌ای را در خواب و رویا دیده‌اید یعنی احساس افسردگی می‌کنید. به زودی شاهد توفیقی چشمگیر خواهید بود. در وجود شما صداقت و صمیمیت قابل توجهی که در خور تقدیر است وجود دارد، اما متاسفانه همه کس در کلام و رفتار خودشان صادق نمی‌باشند. به دنبال روزهای خوب آینده باشید. زندگی بر شما لبخند خواهد زد. تولدتان را تبریک می‌گوییم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. باسلام من متولد مردادم این فال واسه هفته آخر آبان درست بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *