فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه مارس ۲۰۲۱ فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه مارس 2021 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه مارس ۲۰۲۱

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه مارس ۲۰۲۱

فال نیمه ماه میلادی متولدین فروردین

آدم بلند پروازی هستید و ریسک کردن به صلاح شما نیست . پس توصیه می شود که زیاد در رویا به سر نبرید و تصمیمات خیالی نگیرید .اتفاقاتی برای تان رخ می دهد که هیجان را در شما تشدید می کند ، بنابراین سعی کنید بر خود مسلط باشید. در خرید و معامله باید مراقب همه چیز باشید و ریسک نکنید که به ضررتان تمام می شود . در این روزها خبر بسیار خوبی راچع به برخی از نزدیکان می شنوید که شما را به وجد می آورد.

فال نیمه ماه میلادی متولدین اردیبشت

فرد خوش شانسی هستی و زندگی خوب و سعادتمند داشتن لیاقت می خواهد و مطمئنا تو شایستگی آن را داری. فقط نگران نباش و محکم به زندگی ات بچسب. هرکسی تو را به قدر دانش خود درک می کند، از همه انتظار زیادی نداشته باش. راه تحصیل اگر بخواهی هنوز باز است.اگر مسئه ای پیش آمد که مهم تر از سفر بود آن گاه مجبور هستی که زمان سفرت را به عقب بیندازی. در کارهایت با شتاب و عجله نباش. در تمام مراحل هر چیزی جزئیات را در نظر بگیر تا به هدف برسی. در راه مقصود، اراده محکم و پایدار از خودت نشان بده. یادت باشد که ناامید نباشی، زیرا ناامیدی بزرگ ترین آفت برای انسان است. مثبت اندیش باش و شک و تردید را از خودت دور کن. هیچ گاه دودل نباش تا در آرامش به سر ببری. با خدا باش، دست خداوند بالاترین دست هاست. درست در لحظه ای که احساس می کنی دیگر توان نداری و فکر می کنی تمام درها به رویت بسته است. پنجره ای فرصت ها به رویت باز می شود. خودت را دست کم نگیر و اعتماد بیشتری از خودت نشان بده و اعتقاد داشته باش که قادر به انجام هرکاری هستی وگرنه نمی توانی به روشنی درباره آینده خودت بیندیشی و تصمیم بگیری. مراقب حرف هایی که می زنی باش. سعی کن حرف هیچ کس را نه تفسیر و نه تعبیر کنی. شاید سکوت کردن در بعضی مواقع بهترین کار ممکن باشد. تا جای ممکن امیدوار باش. خبرهای خوش از کسی که برایت مهم است را از خداوند بخواه که بشنوی. از اضطراب دوری کرده و با توکل بر پروردگارت اقدام کن.

فال نیمه ماه میلادی متولدین خرداد

شما فردی خوش اخلاق و خوش رو هستید و این باعث می شود که بین همه محبوب باشید و همه شما را دوست داشته باشند و با کمال میل شما را در جمع خودشان بپذیرند. اما این شما هستید که باید تصمیم بگیرید که چه کسانی را به عنوان دوست خود قبول کنید. شاید اینکه شما با هر کسی معاشرت کنید و وارد هر جمعی شوید، بتواند مفید باشد، اما باید در مورد انتخاب دوست واقعی تان بیشتر فکر کنید.

حتما بخوانید:  فال کائنات روزانه | فال کائنات 16 اسفند 99

فال نیمه ماه میلادی متولدین تیر

آرزویی در سر دارید که دنیا را برایتان تیره و تار کرده. تمام فکر و ذکرتان شده است. کمی تحمل کنید و به خدا توکل کنید انشالله که به آرزویتان در زمان نزدیک خواهید رسید. در این نیمه ماه یک تلفن عالی دارید. گاه صبر را فراموش میکنید. بهتر کمی صبر داشته باشید. مسافری می آید. امکان جابجایی وجود دارد. یک خبر ازدواج در راه است.

فال نیمه ماه میلادی متولدین مرداد

از اینکه یک سال به عمرت اضافه شده نگران نباش ، سن آدم بستگی به احساس او دارد . در مورد مردم قضاوت نکن و با دیگران به شور و بحث منشین . اگر کسی را دوست داری و او رغبتی نشان نمی دهد ، به او زمان بده . برای بر حق بودن نظراتت لازم نیست در هنگام بیان آن، انرژی زیادی از خودت نشان بدهی ، فقط در کمال آرامش اجازه بده کلمات از دهانت خارج شوند . یادت باشد که محترمانه صحبت کردن ، تأثیر بیشتری دارد . فکرها و انگیزه های جدیدی برای بهتر شدن زندگی ات ، سراغت می آیند . امتحانش کن ، زیرا نوآوری ، خودش پیشرفت ایجاد می کند . برنامه ای برای گردش با خانواده و دوستان بگذار . به نحوی جمعه هایت را با شادی پر کن ؛ زیرا در بقیه ایام هفته باید با تمرکز به کارت بپردازی . مثبت اندیشی ، راز موفقیت و آرامش است . در بعضی موارد نظرت را مثبت کن و ببین حکمت پروردگارت چیست . در لباس هایت تجدید نظر کن . بیشتر به لباس های نخی و الیاف طبیعی رو بیاور و بگذار همیشه احساس سبکی داشته باشی . به تغذیه ات بیشتر توجه کن و هر غذایی که جلویت گذاشتنذ را نخور و به مقدار کالری اش توجه داشته باش .

فال نیمه ماه میلادی متولدین شهریور

لازم است قبل از سال جدید طرحها و برنامه های خودتان را به مرحله اجراء در بیاورید، زیرا تاخیر در این امر برای تان گران تمام می شود . خبرهای بسیار چالب و تازه ای در ارتباط با امور شغلی تان خواهید شنید . برای شرکت در یک کار خیر از شما دعوت به عمل می آید که خوب است آن را بپذیرید . نگران ادامه راهی که انتخاب کرده اید نباشید ، زیرا از حمایت و کمک های مادی و معنوی عزیزی برخودار خواهید شد که اصلاً انتظارش را نداشتید.

فال نیمه ماه میلادی متولدین مهر

از یک مشکل جسمانی که مدتی شما را آزار می داد، خلاص می شوید. در یک مجلس در گفتگوی حساسی شرکت می کنید و از نتایج به دست آمده بعداً بهره مند می شوید. در مورد ازدواجی که در زندگی شما مطرح شده یک نکته انحرافی وجود دارد که باید ابتدا به آن بپردازید و طالعتان نشان می دهد که در صورت آگاهی و پرداختن به آن، تصمیم گیری به مراتب آسان تر می شود. از موسیقی برای آرامش استفاده کنید و با کسانی که باعث تحریکات عصبی در شما می شوند معاشرت نکنید.

حتما بخوانید:  فال زندگی روزانه | فال زندگی 16 اسفند 99

فال نیمه ماه میلادی متولدین آبان

به زودی حرکت و تغییر بزرگی در کارهایت صورت می گیرد که باید خود را برای این تحول آماده کنی تا بهتر با آن روبرو شوی. این روزها تا می توانی روابط اجتماعی و شغلی ات را توسعه بده. چون قطعا به نفعت خواهد بود. ممکن برای کاری که می خواهی انجام بدهی مانعی پیش رویت قرار بگیرد اما نگران نباش چون اگر به اندازه کافی همت و تلاش کنی غلبه بر آن و دستیابی به خواسته هایت دشوار نخواهد بود. یکی از خصوصیات تو فردگرایی است که و دوست داری اغلب کارها را با شیوه خودت و بدون دخالت دیگران انجام دهی در حالیکه باید بدانی همه ما انسان ها در بیشتر مواقع لازم است با افراد آگاه و مشاوران خردمند مشورت کرده و از راهنمایی های آنان استفاده کنیم. فراموش نکن هیچ کس به تنهایی کامل نیست. چند وقتی است مهارت حل مسئله را از یاد برده ای و در برابر هر مشکل زود از کوره در می روی و تند خو و عصبی شده ای. فراموش نکن با این رفتار ممکن است اطرافیانت را برنجانی و از خود دورشان کنی. پس آرام باش و قدری ملایم تر رفتار کن.

فال نیمه ماه میلادی متولدین آذر

حقی از شما زایل شده، ولی با زبان نرمتری هم می توان مقصر را متوجه خبط و خطایش کرد. این روزها درگیر یک اسباب کشی یا جابجایی شغلی هستید که وقت تان را خیلی به خودش مشغول می کند. تنوع، چیز خوبیست. روح آدم را نوازش می دهد ولی یادتان باشد، تنوع را به قیمت اسراف و ریخت و پاش بیجا، ایجاد نکنید. درخواستی از شما می شود. بدون فکر کردن، از سر بی حوصلگی یا عصبانیت به مخاطبان جواب ندهید که حتما پشیمان خواهید شد. دلی را که شکسته اید، هرچه زودتر به دست بیاورید… او شما را فراموش کرده است، دیگر به او فکر نکنید…

فال نیمه ماه میلادی متولدین دی

نیمه ماه تصویر روشنی از خواسته هایت داری و بهتر است تا می توانی برای رسیدن به آنها تلاش کنی. لازم است برخی احساساتت را مخفی نگه داری و در کارهای خصوصی دیگران هم دخالت نکنی. تو بسیاری از اوقات برای برآوردن خواسته ها و توقعات بسیار خود محور عمل می کنی،‌ در حالی که لازم است با دوستان خردمندت هم مشورت کنی. خوشبختانه اغلب دوستانت شخصیت مستقلی دارند و تو می توانی در اکثر زمینه ها از آنها بهترین مشاوره ها را بگیری. از آنجایی که تنوع و هیجان در کارها را دوست داری،‌می توانی در کارهایی که نیازمند خلاقیت است،‌ موفقیت بیشتری کسب کنی. این روزها سعی کن بجای صحبت کردن،‌بیشتر به سخنانت عمل کنی اما در وقت و زمان مناسب خود. پس بیهوده غصه نخور و به جای آن در همه امور عاقلانه فکر کن و عجولانه تصمیم نگیر. چراکه کامیابی با توست. کمی توقعاتت را کم کرده و با اطرافیانت مهربان تر رفتار کن. روزهای آرام و خوشی را پیش رو داری. مشکلی از مدت ها پیش ذهنت را به خود مشغول کرده و تو را بی قرار کرده حالا زمان حل آن فرا رسیده است. قدری صبور باش.

حتما بخوانید:  فال سنجش عشق روزانه | فال سنجش عشق 16 اسفند 99

فال نیمه ماه میلادی متولدین بهمن

تکلیف تان در این روزها مشخص می شود. یکی از نزدیکانتان را رنجانده اید. شاید حق با شما باشد ولی زخم زبان زدن، فقط کدورت ایجاد می کند. می توانید به همین رویه ادامه دهید تا خودتان با چشم خود ببینید که هیچ فایده ای نخواهد داشت! قولی که داده بودید یا نذری که داشتید را هرچه زودتر ادا کنید تا بارش الطاف رحمت پروردگار هم به سوی شما تداوم داشته باشد. چند وقتی است که مشکلی عاطفی دارید، این مشکل را هرچه زودتر باید حل کنید، به یاد داشته باشید ابتدا عشق را درک کنید و سپس وارد رابطه ای شوید که دو طرفه باشد، وگرنه ادای عشاق را درنیاورید.

فال نیمه ماه میلادی متولدین اسفند

لبخند زدن در هنگام سختی و ناملایمات زندگی نشان‌دهنده قدرت یک ذهن استوار است، پس لبخند بزنید ای قدرتمندان. تلاش کنید بالاخره راز زندگی را دریابید. دوست عزیزم اگر گذشته‌ای دارید که پریشانتان می‌کند فراموشش کنید، دوباره زندگیتان را بسازید و به آن ایمان داشته باشید.~زندگی زیباست، یادتان باشد که یک اراده قوی بر همه چیز غالب می‌شود و هر چه هست از حالا به بعد است. در گذشته خبری نیست.~ارتباط با خداوند را کوچک مشمارید، برایتان آرامش می‌آورد. به زودی توفیقی چشمگیر خواهید داشت، در وجود شما صداقت و صمیمیتی در خور تقدیر وجود دارد اما متاسفانه هر کسی در کلام و رفتار خود صادق نیست، با چشم باز به اطراف خود بنگرید تا صداقت شما مانع تشخیص صحیح از غلط نشود. ارتباط با خداوند ارتباط نزدیکی است. بلیت شما برنده می‌شود. روزهای خوشی را به دنبال خواهید داشت.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. باسلام من متولد مردادم این فال واسه هفته آخر آبان درست بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *