فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه اکتبر ۲۰۲۱ فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه اکتبر 2021 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه اکتبر ۲۰۲۱

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه اکتبر ۲۰۲۱

فال نیمه ماه میلادی متولدین فروردین

برای رهایی از یک فکر آزار دهنده باید تدریجی عمل کنید و سعی نکنید به یکباره از آن خلاص شوید. طلب و یا دریافت کمک از دوستان هیچ اشکالی ندارد و آنچه از دوست رسد نیکوست مشروط به آنکه آن دوست را در شرایط مشکلی قرار ندهید. اگر میخواهید به یک کار جدید دست بزنید و یا هدف تازه ای را در پیش دارید، بهتر است ابتدا آنچه را که قبلاً شروع کرده بودید به انجام برسانید چرا که طالعتان اهمیت به سزایی را در به اتمام رساندن وظایف و مسوولیت ها نشان می دهد.

فال نیمه ماه میلادی متولدین اردیبشت

حوادث به سرعت از تو پیشی می گیرند. این مسئله شما را بر آن می دارد که به سرعت خود بیافزایید، در غیر این صورت از کاروان زندگی عقب می مانید.باید لباس رزم بپوشید و خود را برای رفتن به جنگ مشکلات آماده کنید، کمی سهل انگار هستید، به خاطر حادثه خوشایندی که اتفاق افتاد به شما تبریک می گوییم. درهای خانه خود را به روی دوستان و نزدیکان باز کنید و اجازه دهید تا در این شادی با شما شریک باشند. از تجربه های دیگران استفاده کنید. احساس اندوه و بیماری شما را ناامید کرده است، در خانواده مشکلاتی وجود دارد که نمی توان از آنها فرار کرد. ستاره بخت تو از پشت ابرهای تیره بیرون خواهد آمد. فصل ها تکراری شده اند و فرصت ها از دست رفته و روزها، نیمه ماه ها و سال ها از کنار هم می گذرند، بی آنکه خبری از تو داشته باشند. نگذارید فرصت ها از دستتان پرواز کنند.چرا که او مدت هاست به فکر شماست و سرانجام روزی خواهد آمد. روزی که زندگی شما را از این رو به آن رو می کند و به نقاط مثبت زندگی تان اضافه می کند.

فال نیمه ماه میلادی متولدین خرداد

انرژی انجام کاری ندارید. کمی ناراحت و دلسرد هستید. نگران نباشید در این نیمه ماه سرد امکان اینگونه تغییرات در روح لطیفتان بسیار بالاست. محکم باشید و موانع را از پیش پای خود بردارید که به قله های موفقیت می رسید. اسرار درونی خود را با کسانی که شناخت کافی از آنها ندارید، در میان نگذارید. به هر کسی زود اعتماد نکنید. اگر مشکلی دارید بخدا توکل کنید که بهترین نشاندهنده راه است. در مورد اتفاقی که افتاده زود تصمیم نگیرید! در قضاوت عجله نکنید. بهتر است که بگذارید کمی بگذرد و سپس تصمیم بگیرید تا ضرر نکنید

حتما بخوانید:  فال تماس میگیرد یا نه روزانه | فال تماس میگیرد یا نه 25 مهر 1400

فال نیمه ماه میلادی متولدین تیر

در این نیمه ماه، نگران از دست دادن چیزی بودید که زمان، اوضاع را به نفع شما تغییر داد. برای خانواده بیش از حد توان در تلاش هستید. آینده ی فرزندان تان مهمتر از هر چیز دیگری است. تمام تلاش خود را می کنید، محیطی آرام در خانه داشته باشید. به تحصیلات فرزندان تان اهمیت زیادی می دهید. گاهی بیش از حد نگران آنها هستید و این نگرنی باعث می شود، آزادی آنها را سلب کنید. از نظر فعالیت در زمینه ی شغلی تان تغییر چندانی نخواهید داشت اما اوضاع مالی بهتر خواهد شد.

فال نیمه ماه میلادی متولدین مرداد

در این نیمه ماه ،یکی از نزدیکان‌تان در تحقق بخشیدن قولی که به شما داده، دست دست می‌‌کند. قهر و دعوا و استفاده از زبان تند فایده‌ای ندارد. گاهی اوقات، صبر بیش از حد هم نتیجه عکس خواهد داشت. بهتر است خیلی دوستانه و با زبان نرم، قضیه را به او گوشزد کنید و از وی جواب بخواهید.از جایی‌که انتظارش را ندارید، هدیه یا پولی به دست‌تان می‌‌رسد که بسیار برای‌تان خوشایند است. خواب بدی را که دیده‌اید، خوب تعبیر کنید و بد به دل‌تان راه ندهید. صدقه گذاشتن می‌‌تواند بسیاری از بلاها را از شما دور کند.

فال نیمه ماه میلادی متولدین شهریور

قدر فرصت ها را بدانید. اگر با بیخیالی آن ها را از دست بدهید دیگر امیدی به موفقیت نمی توانید داشته باشید. فکری در سرتان دارید ! فکر آغاز یک کار جدید، خرید یک وسیله نو یا…؛ اگر می‌‌خواهید فکرتان را واقعا عملی کنید بهتر است قبل از شروع اینکار با صاحبان نظر مشورت کرده و سپس این کار را آغاز کنید .در زمان نزدیک مهمان یا قدم نورسیده‌ای در راه دارید که قدمش بسیار براییتان آمد دارد. اگر ترسی در دل دارید بهتر است صدقه دهید.

فال نیمه ماه میلادی متولدین مهر

بهتر است در انتخاب های خود دقیق و هوشیار باشید. حسرت روزهای از دست رفته را خوردن فقط شما را کسل و بی انگیزه می کند، پس بجای غصه خوردن سعی کنید اشتباهات را عبرت بگیرید و دیگر آنها را تکرار نکنید. حد اعتدال را در هر چیزی رعایت کنید. زیاد ولخرجی نکنید. اگر کسی به کمکتان احتیاج داشت حتما به کمکش برسید . یک سفر کوتاه مدت، می‌‌تواند روحیه کسل و غمگین‌تان را از این رو به آن رو کند. نگرا نباشید مشکلات گذرا هستند فقط نگذارید که اثر سوئ آنها روی شما بماند.

حتما بخوانید:  فال نوستراداموس روزانه | فال نوستراداموس 25 مهر 1400

فال نیمه ماه میلادی متولدین آبان

دریای صبر و بردباری هستی و فقط کافی است منبع و زمان کافی برای انجام را در اختیار داشته باشی تا به موقع آن را انجام بدهی و اصلا برایت مهم نیست که چقدر آن کار طاقت فرسا باشد. خوشبختانه اخلاق بسیار خوبی داری و به طرف مقابلت بسیار احترام می گذاری. فکرهای خلاقانه زیادی در سر می پرورانی که اگر آنها را جدی بگیری در آینده ای نه چندان دور به موفقیت بزرگی دست می یابی. این روزها تلاش کن با برقراری هرچه بیشتر دوستی ها، فضایی آرام و دور از تنش در اطرافت ایجاد کنی وگرنه روزی به خود می آیی و میبینی فاصله ای عمیق میان تو اطرافیانت ایجاد شده است. مسئله عاطفی ات بزودی حل خواهد شد. زمان بیشتری را به سامان دهی هزینه های شخصی ات اختصاص بده تا در پایان نیمه ماه دچار مشکل نشوی. بخت و اقبال نیکویی در انتظارت است. هرچند با سختی بدست می آید. بعد از مدت ها تفکر و تعقل راه مناسب زندگی خود را پیدا می کنی،‌ بشرطی که گذشته ها و خاطراتی را که مرورشان جز غم سودی برایت ندارند، دور بریزی و بیشتر به آینده بیندیشی.

فال نیمه ماه میلادی متولدین آذر

تا حدودی با وظایف و مسوولیت های جدیدی مواجه خواهید شد پس با توکل به خدا هراس به دل راه ندهید چرا که مثل همیشه موفق خواهید شد با شرکت در امور خیریه با فردی آشنا می شوید که به لحاظ فکری و ذهنی شباهت های زیادی با هم دارید و این آغاز یک دوستی با دوام خواهد بود . سفری در پیش رو دارید که شاید پر هزینه به نظر بیاید اما اصلاً چنین نیست با خیالی آسوده سفر کنید .

فال نیمه ماه میلادی متولدین دی

اگر زندگی را دوست دارید قدر وقت را بدانید، اگر مشکل کسی را که برطرف می‌کنید لطفا آن را برایش یادآوری نکنید، به سخن سخن‌چینان بی‌توجه باشید و نگذارید کسی از راز دلتان دل چرکین شود. یک موقعیت اجتماعی را نباید از دست داد، زیرا در آن با افرادی برجسته آشنا خواهید شد.دوست خوبم، با یک دست نمی‌توان بیش از یک هندوانه برداشت، پس رعایت حال خود را بکنید. یک موقعیت اجتماعی را از دست ندهید، چرا که در آن اجتماع روی شما حساب باز کرده‌اند. بیشتر وقت خود را صرف کاری کنید که مورد علاقه وافر شماست. به نظر می‌آید کماکان در تردید و دودلی به سر می‌برید ولی آگاه باشید که گاه این راه‌ها و مسیرها برای خودشناسی و نشان دادن استعدادهای شما کافیست. مشکلی حادث شده که شما به سادگی می‌توانید آن را بدون پرسیدن از این و آن حل و فصل نمایید. به خودتان ایمان داشته باشید که تواناترینید. در روزهای آتی خبر خوبی به شما خواهد رسید که زندگی را برای شما دگرگون خواهد کرد.

حتما بخوانید:  فال هفتگی آوتاف | فال هفته چهارم مهر ۰۰ (از ۲۲ تا ۲۸ مهر)

فال نیمه ماه میلادی متولدین بهمن

یک حادثه عاطفی دارید که شما اصلا متوجه آن نبوده اید، اینک دیگر آن فرصت به پایان رسیده و برای گذشته ها نمی توان کاری کرد. بهتر است خوشبختی را در آینده جستجو کنید. نمی دانم این چه احساسی است که شما دارید، احساس می کنید که حقوق واقعی شما را نمی پردازند. برخی از انسان ها در ارتباط با دیگران همیشه گوینده و حرف بزن هستند و حوصله گوش دادن به سخنان مقابل را ندارند. حاصل دسترنج شما به دست خواهد آمد. زندگی فقط خوردن و خوابیدن نیست. یک مسئله کوچک کم کم می رود که بزرگ شود و ممکن است روزی شما را غافلگیر نماید. به کم حرفی مردان در خانه پیله نکنید. تقریبا اکثر آنان همین طورند. تلاش کنید بین خواسته های خود و همسرتان نوعی توازن ایجاد کنید. یک خبر بسیار خوش این که ستاره بخت شما از پشت ابرهای تیره بیرون خواهد آمد. او به شما قولی داده که مدت هاست عمل نکرده، اما همین روزها به سراغ شما خواهد آمد.

فال نیمه ماه میلادی متولدین اسفند

اراده شما در زندگی قابل تقدیر است. شما می توانیدبه هر چیز که دوست دارید دست بزنید و در آن کار نیز موفق شوید. تنها یک اشکال دارید که اگر در رفع آن نکوشید، تمام توانایی ها و اراده تان را ضایع می کنید. اینکه نمی دانید به راستی در زندگی چه می خواهید و دائم از این شاخ به آن شاخ می پرید.در این نیمه ماه منتظر باشید شاید همین روزها شانس در خانه تان را بصدا در آورد

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. باسلام من متولد مردادم این فال واسه هفته آخر آبان درست بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *