فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه اکتبر ۲۰۲۲ فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه اکتبر 2022 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه اکتبر ۲۰۲۲

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه اکتبر ۲۰۲۲

فال نیمه ماه میلادی متولدین فروردین

هنوز نیامده است ولی می آید. تا چیزی را نپذیریم نمی توانیم تغییرش دهیم. این را بدانید هیچ تلاشی بی نتیجه نیست. خوبی های نیمه ماه شما ممکن است فراموش شود تو همواره خوب باش، در پایان با خدای خود معامله کرده اید، هر آن چه هست میان تو و خدای توست. شب طولانی شده است، تا چشم های تو هست آفتاب جرات برآمدن ندارد. نگاهم کنید تا مثل صبح نورانی شوم هر چه خوبی کرده اید پس می گیرید. خوبی های شما ممکن است نیمه ماه و یا فردا فراموش شود اما شما همواره خوب باشید. در آتیه نزدیک، یک چشم انداز روشن در زندگیتان گشوده می گردد. هیچ گاه با زندگی قهر نکنید. یک پیشنهاد غیر منتظره شما را دلباخته می کند، چرا که دلباخته ای دو آتیشه دارید…به یاد داشته باشید روزهای خوش زندگی در انتظار شماست، اما این دلیل نمی شود، قدر روزهای گذشته و حال را ندانید و به راحتی از آن بگذرید، باید از این روزها تجربه کسب کنید.

فال نیمه ماه میلادی متولدین اردیبشت

برای رهایی از یک فکر آزار دهنده باید تدریجی عمل کنید و سعی نکنید به یکباره از آن خلاص شوید. طلب و یا دریافت کمک از دوستان هیچ اشکالی ندارد و آنچه از دوست رسد نیکوست مشروط به آنکه آن دوست را در شرایط مشکلی قرار ندهید. اگر میخواهید به یک کار جدید دست بزنید و یا هدف تازه ای را در پیش دارید، بهتر است ابتدا آنچه را که قبلاً شروع کرده بودید به انجام برسانید چرا که طالعتان اهمیت به سزایی را در به اتمام رساندن وظایف و مسوولیت ها نشان می دهد.

فال نیمه ماه میلادی متولدین خرداد

ارتباط با خداوند را کوچک مشمارید، برایتان آرامش می‌آورد. کارهای زندگیتان را جدی بگیرید. در اثر سهل‌انگاری ضرر و زیانی به شما وارد می‌شود که باعث عدم تکرار آن می‌گردد. برخی از مشکلات شما در حال برطرف شدن است، مراقب سلامتیتان همیشه باشید، به نظر می‌رسد دوستی که با شما سرناسازگاری داشته اکنون پشیمان شده و اگر این قضاوت درست باشد دوباره باید شرایط را برای دوران جدیدی از دوستی‌ها فراهم کرد. در خانه شما کوبیده می‌شود و به نظرم می‌آید زمان زمان خوبی است و شما هم فکر می‌کنم کاملا آماده هستید که این تجربه را در زندگیتان عملی کنید، البته باید عشق هم تصمیم بگیرد. یادتان باشد که غرور و خودپسندی زود سوار خود را بر زمین می‌کوبد. هیچ‌گاه از شکست دلخور نشوید، اگر یک بار دیگر تجربه کنید حتما پیروزید و لگام امور را در دست گرفته و انشاا… خواهید تاخت. روزهای تنهایی رو به پایان است، شریک زندگی‌تان به سراغ شما خواهد آمد.

حتما بخوانید:  فال نخود روزانه | فال نخود 14 مهر 1401

فال نیمه ماه میلادی متولدین تیر

سرسختی شما در این دوره اوضاع را بدتر خواهد کرد. افکار منفی، اجازه ی تصمیم گیری درست به شما را نمی دهد. طلاق در متولدین این نیمه ماه کمتر اتفاق می افتد. سعی کنید اوضاع و شرایط بد زندگی را تغییر دهید. از نظر مالی شرایط بهتری نسبت به دوره های قبل خواهید داشت. هر چند که شغل خود را از دست داده اید اما نباید نگران آینده باشید، شرایط اقتصادی بهتری در انتظار شما است. از نظر جسمی در شرایط خوبی به سر می برید و از بیماری اخیر اثری نیست.

فال نیمه ماه میلادی متولدین مرداد

~شایستگی‌های شما از چشم هیچ‌کس پنهان نیست. چه دلیلی دارد که برای پیشرفت، دیگران را پله ترقی خود کنید؟ نه کار بیش از حد، نه کم کاری و نه تهمت زدن و آدم‌فروشی نمی‌تواند نظر کارفرمای‌تان را نسبت به شما عوض کند. او شما را به خوبی می‌شناسد. دانش‌آموزان ودانشجوهای متولد این نیمه ماه باید درانتظار نمرات خوب باشند. شانس با آنها یار است و نتیجه زحمت‌‌های‌شان را به زودی خواهند گرفت.یک دوست قدیمی به دیدارتان خواهد آمد. از دیدن او خوشحال می‌شوید.

فال نیمه ماه میلادی متولدین شهریور

خوشحال هستید. روزهای خوبی دارید . از لحاظ تحصیلی آنگونه که باید تلاش نمیکنید که این اصلا خوب نیست. باید تمام تلاش خود را بکنید تا به بهترین موقعیت برسید. مطمئن باشید که میتوانید. امکان خرید خانه یا اتومبیل دارید. در این نیمه ماه پولی بدستتان میرسد سعی کنید با ولخرجی های بی مورد آن را از دست ندهید. فرصت های شغلی پیش آمده را سعی کنید از دست ندهید. بهترین را انتخاب کنید. انتظار نداشته باشید که همه چیز خود بخود پیش آید. دیگر زمانی است که باید خودمان دست بکار شویم.

فال نیمه ماه میلادی متولدین مهر

موضوع مهمی را که باید در نظر بگیرید تفاهم فکری است و این امر نیاز به زمان و نگرش دقیق تری دارد. چند تن از دوستان و نزدیکان هدایایی برایتان می آورند که البته بیشتر به خاطر روز تولد شماست، اما در عین حال از میزان محبوبیت شما در میان آنها خبر می دهد. با آنکه در یک مورد معمولی اختلافی با دوست خود دارید، اما نکات آموزنده ای در همین ماجرا نهفته است که می تواند برای شما مفید واقع شود. روی پیشنهادی که به شما می شود بیشتر و دقیق تر فکر کنید و با عجله تصمیم نگیرید.

حتما بخوانید:  فال میلادی روزانه | فال روزانه میلادی 6 اکتبر 2022

فال نیمه ماه میلادی متولدین آبان

لازم است قبل از سال جدید طرحها و برنامه های خودتان را به مرحله اجراء در بیاورید، زیرا تاخیر در این امر برای تان گران تمام می شود . خبرهای بسیار چالب و تازه ای در ارتباط با امور شغلی تان خواهید شنید . برای شرکت در یک کار خیر از شما دعوت به عمل می آید که خوب است آن را بپذیرید . نگران ادامه راهی که انتخاب کرده اید نباشید ، زیرا از حمایت و کمک های مادی و معنوی عزیزی برخودار خواهید شد که اصلاً انتظارش را نداشتید.

فال نیمه ماه میلادی متولدین آذر

گاهی سخت می توان حرفی را مقابل دیگران مخفی نگه داشت و آن را عنوان نکرد ولی تا جایی که می توانی سعی کن اسیر کلامت نباشی. متسافانه گاهی اوقات نسبت به دیگران بدبین می شوی و در ذهنت بی دلیل قضاوت های نادرستی در موردشان می کنی. در حالی که لازم است پیش داوری ها را کنار بگذاری و قدری واقع بین تر باشدی. به سلامتی ات بیشتر اهمیت بده و اگر توان و وقت داری به فکر یک مسافرت باش. گرچه تاکنون تلاش های فراوانی کرده ای تا به سود قابل ملاحظه ای دست یابی، اما نتیجه نگرفته ای ولی نگران نباش! زیرا به زودی راه های تازه ای برای رسیدن به آن پیدا خواهی کرد. بی قید و شرط به دیگران عشق بورز و به آنان محبت کن. به خصوص به بزرگ تر ها. یکی از اطرافیانت گرفتار مشکلی شده است و نیازدارد کسی حرف هایش را بشنود و تو همان کسی هستی که می توانی به او کمک کنی و درد دلش را بشنوی. جوری زندگی کن که همیشه تعادل را در زندگی برقرار کنی. اجازه نده افکار که در سر داری، انرژی منفی به تو بدهند. فراموش نکن که محدودیت هایت نمی توانند مانعی برایت باشند. اگر اعتماد به نفست را بالاتر ببری.

حتما بخوانید:  فال درخت روزانه | فال درخت 14 مهر 1401

فال نیمه ماه میلادی متولدین دی

در کارتان گره ای افتاده. شما معمولا زود از کوره در می روید و لب به شکایت می گشایید. اگر هم از دست تان در برود و به طور اتفاقی تصمیم بگیرید در برابر ناملایمات زندگی صبر کنید، آنقدر تلخ و بداخلاق می شوید که اکثر اطرافیان از دورتان پراکنده می شوند. صبر و حوصله به خرج بدهید، ولی نه با گلایه و غرغر. بهتر است در انجام معامله ای که در پیش رو دارید، دست دست نکنید، اگر واقعا قصد خرید دارید عجله کنید که به نفع شماست. آشنایی با او به نفع هیچ کدام تان نیست، این رابطه عاقبتی ندارد.

فال نیمه ماه میلادی متولدین بهمن

در حال حاضر برای پیشبرد هدف مورد نظرتان نیاز به حمایت اقتصادی دارید. اصلاً نگران نباشید با توکل به خدا این مشکل حل خواهد شد. در محیط کار یا تحصیلات تان به یک موفقیت تازه دست پیدا می کنید. به فکر تغییر در کارتان نباشید چرا که با درایت و پشتکار به زودی شاهد پیشرفت و موفقیت خواهید بود. به دنبال یک اتفاق خوب شادی زاید الوصفی نصیب شما می شود .

فال نیمه ماه میلادی متولدین اسفند

استرحت کافی کمی از خستگی دوران پرمشغله ی کاری تان کسته است. به فکر تغییر شغل هستید. دوره ی یکنواختی را طی می کنید، اما به زودی باید آماده ی کار و فعالیت در زمینه ی شغلی خود باشید. مشغله ی شما بیش از گذشته خواهد شد. از نظر مالی به همن صورت گذشته خواهد بود. کمی کم تحملی و کم حوصلگی داشته اید. مراقب برخوردتان با بزرگترها باشید. این دوره بهترین فرصت است برای تصمیم گیری های جدید در مورد تحصیل و کار. در این دوره قادر به دست زدن به ریسک های بزرگ خواهید بود و نیمه ماه را با یاد گرفتن و تجربه آموختن به پایان خواهید رساند. اثرات شکست عاطفی تان کمتر می شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. باسلام من متولد مردادم این فال واسه هفته آخر آبان درست بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *