فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه نوامبر ۲۰۱۸ فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه نوامبر 2018 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه نوامبر ۲۰۱۸

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه نوامبر ۲۰۱۸

فال نیمه ماه ۲۰۱۸

فال نیمه ماه میلادی متولدین فروردین

در اين ماه سفری كه پیش رو دارید، برای شما یك سفر درونی به ارمغان خواهد آورد. از آن استقبال كنید و به دنبال جریانهای جدی تری در زندگی بگردید. نیروهای كائنات دراین سفر همراه شما خواهند بود و شما را از خطرات دور خواهند كرد، به شرط آنكه شما در راه خود مصمم باشید و به قولهایی كه به خودتان داده اید وفادار بمانید. این تنها راه تكامل و گریز از مشكلات درونی موجود برای شماست. زندگی را دوست داشته باشید و برای آن نهایت تلاش خود را بكنید.

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین اردیبهشت

موضوع مهمی را که باید در نظر بگیرید تفاهم فکری است و این امر نیاز به زمان و نگرش دقیق تری دارد. چند تن از دوستان و نزدیکان هدایایی برایتان می آورند که البته بیشتر به خاطر روز تولد شماست، اما در عین حال از میزان محبوبیت شما در میان آنها خبر می دهد. با آنکه در یک مورد معمولی اختلافی با دوست خود دارید، اما نکات آموزنده ای در همین ماجرا نهفته است که می تواند برای شما مفید واقع شود. روی پیشنهادی که به شما می شود بیشتر و دقیق تر فکر کنید و با عجله تصمیم نگیرید.

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین خرداد

فردی حساس و نکته سنج هستی و به همین خاطر برای دستیابی به خواسته هایت نیاز به دوستی ماجراجو داری. در هنگام صحبت از اظهار نظرهای خود راسی نداشته باش و آنچه را که می پنداری درست است بر زبان بیاور. خوشحال باش. چراکه در زندگی به آرامش و آسایش دلپذیری می رسی و شرایط زندگی برایت مطلوب تر خواهد شد. گاهی تصور می کنی استعدادها و توانایی های خود را به خوبی شناخته ای ولی امکانات لازم برای استفاده از آنها را نداری. اما نگران نباش بهتر است برای رسیدن به هدفت پایدار باشی چراکه خالق هستی پشتیبانت است و اگر کوشش کنی رسیدن به موفقیت های بزرگ مالی و اجتماعی دور از دسترس نخواهد بود. احتمالا سفری کوتاه اما خاطره انگیز در پیش داری و خستگی ماه ها کار کردن از تنت خارج خواهد شد. وضع مالی ات روبه بهبود است البته اگر قدری هوشیارتر باشی. اگر فکر می کنی سوء تفاهم پیش آمده میان تو و یکی از اطرافیانت تنش زیادی را برای ارتباطات اجتماعی تان ایجاد کرده است سعی کن با گفت و گو مسئله را حل کرده و میانتان صلح برقرار کنی. منتظر خبر های خوب و شادی بخشی باش که در راهند.

حتما بخوانید:  فال عطسه چهارشنبه 23 آبان 97 | فال عطسه روز چهارشنبه

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی,فال نیمه اول ماه میلادی,فال نیمه دوم ماه میلادی,فال آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین تیر

اوضاع اقتصادی تو هیچ تغییری نمی‌کند. هنوز همان عادت قدیمی پابرجاست. دیر به مقصد می‌رسی و مثل بچه مدرسه‌ایها کارهای را به شب امتحان موکول می‌کنی. باید این رویه را تغییر بدهی تا شاید پیشرفتی حاصل شود. سعی کنید بیشتر بر اعصابتان مسلط باشید. کسانی هستند که منتظر تلفن یا پیامکی از سوی شما هستند. آنها را بیخبر نگذارید. هدفی که در پی تحقق آن هستید ملزوم تلاش بیشتر است. پس تلاشتان را چند برابر کنید

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین مرداد

حقی از شما زایل شده، ولی با زبان نرمتری هم می توان مقصر را متوجه خبط و خطایش کرد. این روزها درگیر یک اسباب کشی یا جابجایی شغلی هستید که وقت تان را خیلی به خودش مشغول می کند. تنوع، چیز خوبیست. روح آدم را نوازش می دهد ولی یادتان باشد، تنوع را به قیمت اسراف و ریخت و پاش بیجا، ایجاد نکنید. درخواستی از شما می شود. بدون فکر کردن، از سر بی حوصلگی یا عصبانیت به مخاطبان جواب ندهید که حتما پشیمان خواهید شد. دلی را که شکسته اید، هرچه زودتر به دست بیاورید… او شما را فراموش کرده است، دیگر به او فکر نکنید…

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین شهریور

شاید شما در روزهای اول این ماه دچار مشكلات و مصایبی شوید كه شما را رنج می دهد و تحملشان برای شما عذاب آور و یا غیرممكن به نظر برسد. اما شما می توانید با كمی صبوری و تحمل این مشكلات را پشت سر بگذارید. به هر حال شما باید به یادداشته باشید كه نه تنها نبایداز مشكلاتتان فرار كنید بلكه باید آنها را در آغوش بگیرید و با مصایبی كه در زندگی روی می دهد دست وپنجه نرم كنید.

حتما بخوانید:  فال pmc این هفته : فال پی ام سی از 19 تا 25 آبان 97

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین مهر

آدمی که هیچ وقت قدمی پیش نمی‌گذارد و همیشه در ساحل ایستاده تا یک کشتی پیدا شودو او را با خود ببرد، هرگز به کشتی نخواهد رسید. کسی که امروز را از دست می‌دهد فردا را هم نخواهد یافت. خوشبختی آینده در استفاده کردن از زمان حال است. خوشبختی را نمی‌توان خرید، نمی‌توان تکدی کرد، نمی‌توان وام گرفت، نمی‌توان دزدید یا برای لحظه‌ای به عاریت گرفت، ارزش نهایی هر زندگی در حضور لحظه‌های سرشار از احساس خوشبختی در آن زندگیست. روی پای تر باران به بذرافشانی محبت برویم و زندگی خزان زده دیگران را بهاری کنیم. آرزو می‌کنیم که پنجره روزهای شما رو به بهار باشد. دوست عزیز، شما آن مسافری باشید که در هرگامش ترنم خوش لحظه‌ها جاری است و این را هم بدانید، خوبی از هر چیز دیگری بهتر است. کدورت‌ها را دور بریزید، موقع دوستی دوباره است. روزهای سختی را پشت سر گذاشتید، اما آینده شما، زندگی‌تان را تضمین می‌کند.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین آبان

بيماري داريد . در اين روزها او را نيز فراموش نكنيد و برايش دعا كنيد. يك سفر زيارتي پيش‌رو خواهيد داشت يكي از آشناهاي قديمي را خواهيد ديد. وام درست ميشود. امكان خريد بالاست. اگر كار دادگاهي داريد كمي طول خواهد كشيد از دوستان قديمي خود نيز يادي كنيد. شايد بودن با آنها خاطرات خوب گذشته تان را برايتان يادآوري كند. هيچگاه از یاد خدا غافل نشوید و امید خود را از دست ندهید.البته كه در هر اتفاقي مصلحتي است

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی,فال نیمه اول ماه میلادی,فال نیمه دوم ماه میلادی,فال آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین آذر

به نظر می رسد از ناراحتی ای رنج می برید. این ناراحتی تمام فكرو ذكر شما را به خود مشغول كرده است. شما آن را به مصیبتی در زندگی تان تبدیل كرده اید و تمام مدت به آن فكر می كنید. دلتان می خواهد این ناراحتی را از زندگی تان بیرون كنید ولی نمی دانید از چه راهی. اما اگر بیشتر فكركنید و بیشتر منطقی باشید نه تنها متوجه می شوید كه این موضوع آنقدرها هم بزرگ نیست بلكه راه حل كردن آن را هم می یابید.

حتما بخوانید:  فال آبان 97 | فال ماهانه آبان 97 در آوتاف

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین دی

با لبخندی بر لب به مسیر پیش رو نگاه می کنید و از این که لذت و شادمانی پیرامون تان را فراگرفته راضی به نظر می رسید. اگرچه تصمیم دارید که به وظایف کاری تان بپردازید، اما هم چنان دچار وسوسه ی ماجراجویی هستید. به جای این که ناگهانی و بدون فکر عمل کنید، به شما توصیه می شود که آهسته و با چشمان باز پیش بروید. تا زمانی که موضع تان را مجدداً با صداقت ارزیابی نکرده اید، نمی توانید در مسیر آینده قدم بگذارید.

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۸ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین بهمن

به نظر می رسد که بین دوستان تان محبوبیت دارید، به همین خاطر نمی توانید فرصت پیدا کنید تا اوقاتی را برای خودتان تنها باشید. امروز ممکن است به مجموعه ای از جریانات کشیده شوید و فردیت خود را از دست بدهید، یعنی می شوید یک نفر مثل خیلی های دیگر که خودشان را گم کرده اند. اما اگر بیشتر مشارکت کنید و نظرات تان را بگویید نتیجه ی بهتری خواهید گرفت. چیز خاصی برای ارایه کردن دارید و دیگران هم همه به شما چشم دوخته اند که خودی نشان دهید، پس بهترین های تان را به نمایش بگذارید.

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۸ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین اسفند

به‌خاطر حرف مردم، زندگي را به كام خود و اطرافيان‌تان تلخ نكنيد. مگر همين شما نبوديد كه تا ديروز مي‌‌گفتيد «در دروازه را مي‌‌شود بست، در دهان مردم را نه؟! پس چرا حالا قنبرك زده‌ايد و مدام غصه جواب دادن به پرسش‌هاي اين و آن را مي‌خوريد؟ تازه واردي، وارد زندگي‌تان خواهد شد. خبرهاي خوشي براي‌تان خواهد داشت. پيشنهاد سفر را رد نكنيد. يك سفر كوتاه مدت، مي‌‌تواند روحيه كسل و غمگين‌تان را از اين رو به آن رو كند.كدورتي در خانواده يا با يكي از دوستان نزديك داريد كه به صلاح شماست هر چه زودتر براي آشتي پيش قدم شويد.

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۸ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه نوامبر ۲۰۱۸

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *