فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه جولای (ژوئیه) ۲۰۱۹ فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه جولای (ژوئیه) 2019 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه جولای (ژوئیه) ۲۰۱۹

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه جولای (ژوئیه) ۲۰۱۹

فال نیمه ماه ۲۰۱۹

فال نیمه ماه میلادی متولدین فروردین

گاهی به صلاح نیست که به خواسته خود برسیم يا زمان دلخواه ما زمان مناسب رسيدن به خواسته مان نيست چون خدای تعالی صلاح بندگان را بهتر از خود آنان می داند، پس نگراني هاي بيخود به خود راه ندهيد و ب خداوند بزرگ توكل كنيد. .در تصميمي مردد هستيد. بهتر است به نزديكان‌تان اعتماد كنيد و از آنها كمك بخواهيد.متوجه رازي ميشويد كه برايتان باور نكردني خواهد بود

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین اردیبهشت

متوجه رازي خواهيد شد كه باور كردنش براي‌تان آسان نيست. اگر بحث به خطرافتادن جان و مال كسي در كار نيست، بهتر است سعه صدر به خرج دهيد و رازدار باشيد. به زودي اوضاع بر وفق مرادتان خواهد شد و بدون اين‌كه كمترين دخالتي از جانب شما اعمال شود، همه‌چيز روشن خواهد شد.در انتخاب‌تان مردد هستيد. بهتر است به نزديكان‌تان اعتماد كنيد و از آنها كمك بخواهيد.

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین خرداد

موضوع مهمی را که باید در نظر بگیرید تفاهم فکری است و این امر نیاز به زمان و نگرش دقیق تری دارد. چند تن از دوستان و نزدیکان هدایایی برایتان می آورند که البته بیشتر به خاطر روز تولد شماست، اما در عین حال از میزان محبوبیت شما در میان آنها خبر می دهد. با آنکه در یک مورد معمولی اختلافی با دوست خود دارید، اما نکات آموزنده ای در همین ماجرا نهفته است که می تواند برای شما مفید واقع شود. روی پیشنهادی که به شما می شود بیشتر و دقیق تر فکر کنید و با عجله تصمیم نگیرید.

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی,فال نیمه اول ماه میلادی,فال نیمه دوم ماه میلادی,فال آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین تیر

اراده و همت شما در ترک عادتی که به واقع برایتان مضر بود، تحسین برانگیز است، فقط باید این اراده را تا آنجا که امکان دارد حفظ کنید. از رقابت نترسید چرا که برایتان مفید است و به جنبه های منفی تان که حسادت است نباید چندان فکر کنید. در این مورد نیت آدمی حرف اول را می زند. در مورد عاطفی که فکر شما را مشغول کرده باید طبق معمول اقدام کرده و خانواده را نیز در جریان بگذارید.

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین مرداد

هنگام رویارویی با دیگران ، سعی کن درک بیشتری از خودت نشان دهی ، تا کارهایت بهتر پیش برود . اگر می خواهی روی شخص خاصی تأثیر بگذاری ، آنقدر ها سخت نخواهد بود . از آنچه که در دلت می گذرد به او بگو . مطمئن باش صداقت کلام تو برنده است . اگر در نظر داری مبلمان منزل و یا دکور محیط کارت را عوض کنی ، با توجه به میزان توانایی مالی ات ، مبلغ معقولی را برای این کار کنار بگذار ؛ زیرا برای شادابی روحیه ات واجب است. آنهایی که برنامه ای برای مسافرت خود داشته اند ، ولی بنا به دلایلی نتوانسته اند به جایی بروند ، بهتر است از فرصت هایی که به دست می آید نهایت استفاده را بکنند . در محیط کاری ، حجم کار بیشتر می شود و از تو انتظار می رود که ساعات بیشتری را برای آن بگذاری . با اینکه دوست نداری ولی مجبوری . پس این کار را با دقت انجام بده . در عوض می توانی درخواست افزایش حقوق کنی . سعی کن در همایش ها و گردهمایی های اجتماعی که پیش می آید ، بیشتر شرکت کنی و در جامعه حضور فعال داشته باشی . از لباس هایی با رنگ های شاد و روشن استفاده کن . به فرم و حالت موهایت بیشتر برس ، زیرا تأثیر زیادی روی چهره و شخصیتت دارد . علاوه بر همه این ها ، لبخند را فراموش نکن ، زیرا بهترین زینت بخش به ظاهر تو ، خوش رویی و خوش اخلاقی است.

حتما بخوانید:  فال سال 2019 + طالع بینی چینی 2019 : فال 2019 برای همه ماه ها

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین شهریور

بهتر است كمي از روياپردازي دست برداريد و در دنياي واقعي باشيد. تصميم مهمي در پيش داريد كه بايد با نهايت دقت گرفته شود. گاه كمي عجول ميشويد و دل اطرافيانتان را مي رنجانيد. بهتر است كمي با آنها خوش برخورد باشيد و در رفتارتان تجديد نظر كنيد. روزهاي آخر ماه خبري خوش دريافت ميكنيد . سعي كنيد در وقت هاي بيكاريتان در كنار خانوادتان باشيد

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین مهر

هر آشنایی تازه اندوهی تازه است، مگذارید که به نام شما را بخوانند. هر سلام سر آغاز دردناک یک خداحافظی است. بیشتر وقت خودتان را صرف کاری کنید که می‌دانید سودآور است، از پراکنده‌کاری‌ها بپرهیزید، با یک دست نمی‌توان بیشتر از یک هندوانه برداشت. روزهای آینده توام با بحران خواهد بود. مشکلی در کارها وجود دارد که می‌توان به سادگی آن را رفع و رجوع کرد. باید کاری کرد که روح و بدن، سالم و سرزنده باشد، بقیه کارها خودبه خود درست خواهد شد. یک موقعیت اجتماعی را نباید از دست داد، چرا که با افراد برجسته‌ای دمخور خواهید شد که برایتان موقعیت‌های فراوانی را ممکن است در چنته داشته باشند. در کارها باید انعطاف داشت و از لجاجت دوری کرد. با یک تماس می‌توانید تمام کدورت‌ها را کنار بگذارید و به دست فراموشی بسپارید.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین آبان

امروز ممکن است کسی تشویق تان کند تا خطر کنید و از منطقه ی ایمن خارج شوید. اکنون از شما انتظار می رود که فقط به خواسته های خودتان توجه نکنید، بلکه ببینید که دیگران هم چه می خواهند. اما بخشی از وجود شما هست که در این ماجرا همراهی تان نمی کند، حتی اگر همه چیز خوب پیش برود. به تردیدهای تان پایان دهید و فعلاً به جریان اتفاقات اطمینان کنید. به دنبال این نباشید که انگیزه های دیگران را بفهمید. سعی کنید یک عضو کارآمد در گروه باشید و طوری عمل کنید که در جهت منافع همه باشد.

حتما بخوانید:  فال تک نیت روزانه | فال تک نیت 1 مرداد 98

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی,فال نیمه اول ماه میلادی,فال نیمه دوم ماه میلادی,فال آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین آذر

یك حادثه عاطفی دارید كه شما اصلا متوجه آن نبوده اید، اینك دیگر آن فرصت به پایان رسیده و برای گذشته ها نمی توان كاری كرد. بهتر است خوشبختی را در آینده جستجو كنید. نمی دانم این چه احساسی است كه شما دارید، احساس می كنید كه حقوق واقعی شما را نمی پردازند. برخی از انسان ها در ارتباط با دیگران همیشه گوینده و حرف بزن هستند و حوصله گوش دادن به سخنان مقابل را ندارند. حاصل دسترنج شما به دست خواهد آمد. زندگی فقط خوردن و خوابیدن نیست. یك مسئله كوچك كم كم می رود كه بزرگ شود و ممكن است روزی شما را غافلگیر نماید. به كم حرفی مردان در خانه پیله نكنید. تقریبا اكثر آنان همین طورند. تلاش كنید بین خواسته های خود و همسرتان نوعی توازن ایجاد كنید. یك خبر بسیار خوش این كه ستاره بخت شما از پشت ابرهای تیره بیرون خواهد آمد. او به شما قولی داده كه مدت هاست عمل نكرده، اما همین روزها به سراغ شما خواهد آمد.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین دی

در روزهای این هفته شما به فردی منزوی و گوشه گیر تبدیل می شوید و نمی خواهید با هیچ كدام از دوستانتان رفت وآمد داشته باشید. دوست دارید تمام مدت تنها باشید و به خودتان فكر كنید كه البته این برای شما بسیار مفید است.اما در روزهای آخر اين ماه میل به معاشرت در شما بیدار می شود و شما باز هم با دوستانتان در ارتباط خواهید بود. در این معاشرتها متولدین اردیبهشت و آذر در اولویت قرا ردارند.

حتما بخوانید:  فال روزانه ورق | فال پاسور روزانه 1 مرداد 98

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین بهمن

در اين ماه ،يكي از نزديكان‌تان در تحقق بخشيدن قولي كه به شما داده، دست دست مي‌‌كند. قهر و دعوا و استفاده از زبان تند فايده‌اي ندارد. گاهي اوقات، صبر بيش از حد هم نتيجه عكس خواهد داشت. بهتر است خيلي دوستانه و با زبان نرم، قضيه را به او گوشزد كنيد و از وي جواب بخواهيد.از جايي‌كه انتظارش را نداريد، هديه يا پولي به دست‌تان مي‌‌رسد كه بسيار براي‌تان خوشايند است. خواب بدي را كه ديده‌ايد، خوب تعبير كنيد و بد به دل‌تان راه ندهيد. صدقه گذاشتن مي‌‌تواند بسياري از بلاها را از شما دور كند.

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین اسفند

اگر برای کار مهمی احتیاج به پولی داری و نمی خواهی از پس اندازت استفاده کنی ، با شخصی با تجربه مشورت کن . شاید او راه حلی برای مشکلت داشته باشد که آن راه حل به ذهن تو نرسیده است . اما زیاد نگران نباش ؛ زیرا این مسئله تا چند روز دیگر حل می شود . بعضی افراد در محیط کاری با ظاهری فریبنده و گول زننده ، سر راه هر کسی قرار می گیرند . در این شرایط بسیار مراقب باش . شاید تمام حرف ها و قول و قرار هایشان درست از آب در نیاید .اگر می خواهی دوستانت را در کنار خودت نگه داری ، باید قدر دان ساعات خوبی که با آنها می گذرانی باشی و توانایی دادن یک جو مثبت را هم داشته باشی . هر کسی می تواند یک سری مشکلات پنهانی در خانواده اش داشته باشد که بلاخره یک روز باید این مسائل روی میز بیاید و سوء تفاهم ها رفع شود . اگر منزل یا مکانی که ساعات زیادی از روز را در آنجا می گذرانی ، احتیاج به تعمیر دارد ، سریع انجام بده تا خرج بیشتری روی دستت نگذارد . اگر تعمیر چیزی را به تأخیر بیندازی ، قضیه بدتر از آن می شود که هست . برای انجام کارهای مهم ، از افراد کاردان کمک بگیر تا دوباره کاری نشود . وقت بیشتری را برای رشد شخصی صرف کن . در این مسیر می توانی از روانشناسان خبره کمک بگیری .

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه جولای (ژوئیه) ۲۰۱۹

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. باسلام من متولد مردادم این فال واسه هفته آخر آبان درست بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *