فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه سپتامبر ۲۰۱۹ فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه سپتامبر 2019 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه سپتامبر ۲۰۱۹

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه سپتامبر ۲۰۱۹

فال نیمه ماه ۲۰۱۹

فال نیمه ماه میلادی متولدین فروردین

ایده ها و نظرات میوه های فكر هستند، ولی باید خوشه چینی شوند و برای آن كه ارزش آنها معلوم شود باید مورد استفاده قرار گیرند. ایده ها از هنگامی كه پدید می آیند تا زمانی كه تبدیل به راه های عملی برای بهتر كردن امور می شوند نیاز به مراقبت ویژه دارند. نگذارید افكار از ذهن شما فرار كنند. آنها را فورا روی كاغذ آورید و هر روز بر آن بیفزایید. برای رسیدن به خوشبختی باید درست تصمیم گیری كنید و یك راهكار این است كه با افرادی كه منظم هستند و كارهای خود را بر اساس یك برنامه منطقی انجام می دهند بیشتر معاشرت كنید. به زودی سودی مضاعف نصیب شما خواهد شد. خانه دلتان را خانه تكانی كنید و با تمام توان، شادی را فریاد بزنید تا غم از كنارتان برخیزد.او هنوز به فكر شماست، از اشتباهش بگذرید و با اوتماس بگیرید، چرا كه او روی تماس گرفتن ندارد.

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین اردیبهشت

تا حدودی با وظایف و مسوولیت های جدیدی مواجه خواهید شد پس با توکل به خدا هراس به دل راه ندهید چرا که مثل همیشه موفق خواهید شد با شرکت در امور خیریه با فردی آشنا می شوید که به لحاظ فکری و ذهنی شباهت های زیادی با هم دارید و این آغاز یک دوستی با دوام خواهد بود . سفری در پیش رو دارید که شاید پر هزینه به نظر بیاید اما اصلاً چنین نیست با خیالی آسوده سفر کنید .

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین خرداد

كاري را شروع كرده ايد ، شروع هر کاری ممکن است با سختی و مشکلات همراه باشد، اما مهم این است که چگونه آن را به پایان برسانید. پس بخدا توكل كنيد. قولي كه داده بوديد يا نذري كه داشتيد را هر چه زودتر ادا كنيد هديه يا پولي به دست‌تان مي‌‌رسد كه بسيار براي‌تان خوشايند است.خواب بدي ديده‌ايد كه ذهنتان را بشدت مشغول كرده بهتر است آنرا خوب تعبير كنيد و بد به دل‌تان راه ندهيد. و صدقه بدهيد. كمي به استعداد هاي دروني تان فكر كنيد و آنها را شكوفا كنيد

حتما بخوانید:  فال کارت سه تایی روزانه | فال کارت سه تایی 29 شهریور 98

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی,فال نیمه اول ماه میلادی,فال نیمه دوم ماه میلادی,فال آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین تیر

شاید شما در روزهای اول این ماه دچار مشكلات و مصایبی شوید كه شما را رنج می دهد و تحملشان برای شما عذاب آور و یا غیرممكن به نظر برسد. اما شما می توانید با كمی صبوری و تحمل این مشكلات را پشت سر بگذارید. به هر حال شما باید به یادداشته باشید كه نه تنها نبایداز مشكلاتتان فرار كنید بلكه باید آنها را در آغوش بگیرید و با مصایبی كه در زندگی روی می دهد دست وپنجه نرم كنید.

فال نیمه اول ماه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین مرداد

يك سفر زيارتي پيش‌رو خواهيد داشت. ديداري غير مترقبه با يكي از اقوام دورتان خواهيد داشت كه به شدت از آن، احساس رضايت خواهيد كرد. اعتماد بيش از حد، به همه كس، درست نيست. در گزينش دوستان تازه واردي كه اين روزها به جمع آشنايان شما پيوسته‌اند دقت كنيد. شما كه قسم نخورده‌ايد با هر كس كه از راه رسيد و سلام و عليكي كرد، پسرخاله شويد؟ گمشده‌اي كه مدت‌ها دنبالش مي‌‌گشتيد را پيدا خواهيد كرد.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین شهریور

شما فردی خوش اخلاق و خوش رو هستید و این باعث می شود كه بین همه محبوب باشید و همه شما را دوست داشته باشند و با كمال میل شما را در جمع خودشان بپذیرند. اما این شما هستید كه باید تصمیم بگیرید كه چه كسانی را به عنوان دوست خود قبول كنید. شاید اینكه شما با هر كسی معاشرت كنید و وارد هر جمعی شوید، بتواند مفید باشد، اما باید در مورد انتخاب دوست واقعی تان بیشتر فكر كنید.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین مهر

در خرج کردن پول کمی متعادل باش. آنقدر خرج می‌کنی که کم می‌آوری، در صورتی که بیشتر مخارج در اصل غیرضروری بوده. باید کمی صرفه‌جویی کنی.گاه از اصل مطلب بسیار دور میشوی که این باعث عصبانیت و ناراحتی تو میشود. استراحت فراموشت نشود. زیرا مهمترین اصل موفقیت کار کردن به اندازه ای است که جسم و روح شما را خسته نکند. مسافرت کوتاه مدت میتواند برای شما مفید باشد. دادگاه به نفع شما خواهد شد. نگران نباشید

حتما بخوانید:  فال عطسه جمعه 29 شهریور 98 | فال عطسه روز جمعه

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین آبان

اگرچه زندگی زیروبم های زیادی دارد که باید برای انجام هرکاری مقدماتش را کاملا فراهم کرد و گاهی توام با سختی ها و ناخوشی هاست اما خوشبختانه تو انسان سرزنده و پرشور و نشاطی هستی و مدام سعی می کنی به دنبال پیشرفت و ارتقای روحی و شغلی ات باشی و همواره با آرامش خاطر کارهایت را انجام می دهی. احتملا پیشنهاد معامله ای در پیش داری که اصلا برای آن نباید عجله کنی و باید مدتی برای آن وقت بگذاری. گرچه باتوجه به خصوصیات اخلاقی ات می توانی در این کار موفق باشی اما بدان احتیاط شرط عقل است. این روزها زندگی ات جریان ملایمی دارد و بدون دغدغه می توانی از آن لذت ببری و برای آینده ات هم برنامه ریزی کنی. شاداب بوش. چون در آینده ای نه چندان دور به همه خواسته هایی که سال ها برایشان تلاش کرده ای می رسی. احتمالا سفری لذت بخش در پیش داری و باید خود را برای تغییراتی در زندگی آماده کنی. اگر می خواهی به موفقیت مالی دست پیدا کنی سهل انگاری را کنار بگذار و تلاش هایت را چندین برابر کن تا پس از این موفقیت مدتی را با خیال راحت در آسایش به سر بری.

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی,فال نیمه اول ماه میلادی,فال نیمه دوم ماه میلادی,فال آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین آذر

در كارتان گره‌اي افتاده. شما معمولا زود از كوره در مي‌‌رويد و لب به شكايت مي‌‌گشاييد. اگر هم از دست‌تان در برود و به‌طور اتفاقي تصميم بگيريد در برابر ناملايمات زندگي صبر كنيد، آنقدر تلخ و بداخلاق مي‌شويد كه اكثر اطرافيان از دورتان پراكنده مي‌‌شوند. صبر و حوصله به خرج بدهيد، ولي نه با گلايه و غرغر.چند وقتي است كه اطرافيان نزديك‌تان قصد احوالپرسي از شما را دارند اما جرات نمي‌‌كنند با شما تماس بگيرند!بهتر است .

حتما بخوانید:  روش تشخیص فال روزانه واقعی + راهنمای خواندن فال روز

فال نیمه دوم میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین دی

لازم است قبل از سال جدید طرحها و برنامه های خودتان را به مرحله اجراء در بیاورید، زیرا تاخیر در این امر برای تان گران تمام می شود . خبرهای بسیار چالب و تازه ای در ارتباط با امور شغلی تان خواهید شنید . برای شرکت در یک کار خیر از شما دعوت به عمل می آید که خوب است آن را بپذیرید . نگران ادامه راهی که انتخاب کرده اید نباشید ، زیرا از حمایت و کمک های مادی و معنوی عزیزی برخودار خواهید شد که اصلاً انتظارش را نداشتید.

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین بهمن

متوجه رازی خواهید شد که باور کردنش برای تان آسان نیست. اگر بحث به خطر افتادن در کار نیست؛ بهتر است سعه صدر به خرج دهید و رازدار باشید. به زودی اوضاع بر وفق مرادتان خواهد شد و بدون این که کمترین دخالتی از جانب شما اعمال شود، همه چیز روشن خواهد شد. در انتخاب تان مردد هستید. تا دو ماه دیگر قصد ترتیب دادن یک جشن یا مهمانی خانوادگی را دارید که عده زیادی از دوستان و آشنایان در آن حضور دارند. خودتان را زیاد خسته نکنید. بدون تشریفات بیش از حد هم به مهمان ها خوش خواهد گذشت. این روزها در زندگی عاطفی تان اتفاق های هیجان انگیزی خواهد افتاد… زندگی روی خوش خود را به شما نشان خواهد داد!

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی متولدین اسفند

در روزهای اول هفته اين ماه شما تصمیم به انجام كاری می گیرید كه كار بسیار بزرگی است. البته همیشه به یاد داشته باشید كه سنگ بزرگ علامت نزدن است. اما اگر شما تمام جوانب كار را در نظر بگیرید و با دقت وتأمل وتفكر بیشتری به قضایانگاه كنید حتماً موفق خواهيد بود. توكل بر خدا را فراموش نكنيد

فال نیمه ماه سال میلادی ۲۰۱۹ در آوتاف

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه سپتامبر ۲۰۱۹

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. باسلام من متولد مردادم این فال واسه هفته آخر آبان درست بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *