قتل در دیواندره قتل در دیواندره | قتل دیواندره کردستان,قتل خانوادگی در دیواندره استان کردستان
خانه / اخبار / قتل در دیواندره

قتل در دیواندره

قتل در دیواندره

قتل یکی از بدترین اتفاقاتی است که ممکن است رخ دهد، یکی از این رده اتفاقات، قتل در دیواندره استان کردستان است که ما در این مقاله از آوتاف به جرییات یک فقره قتل خانوادگی در دیواندره اشاره کرده ایم.

جزییات کامل قتل خانوادگی در دیواندره کردستان

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به وقوع یک فقره قتل خانوادگی در دیواندره گفت:داماد خانواده، با اسلحه اقدام به تیراندازی به سوی خانواده خود و همسرش کرد.

عبدالله فاتحی با اشاره به جزئیات بیشتر وقوع یک فقره قتل خانوادگی در شهرستان دیواندره، گفت: در ساعت ۷ صبح امروز داماد عصبانی با اسلحه به سمت اعضای خانواده خود و همسرش شلیک کرد.

وی عنوان کرد: در این حادثه چهار نفر شامل همسر، پدر و مادر همسر و یکی از اقوام خانواده کشته و یک دختر خردسال هم بشدت زخمی شده است.

وی با اشاره به اینکه پلیس دیواندره بلافاصله در محل جنایت حاضر شد، بیان کرد: اقدامات لازم در راستای دستگیری قاتل در حال انجام است.

معاون اجتماعی انتظامی استان کردستان گفت: بنابر اظهارات شاهدان قاتل که داماد خانواده بوده پس ارتکاب جنایت از محل متواری شد.

فاتحی انگیزه این جنایت را اختلاف خانوادگی ذکر کرد و اظهارداشت: قاتل شناسایی شده و اقدامات لازم برای دستگیری او با جدیت در حال انجام است.

علت قتل در دیواندره,قاتل قتل خانوادگی در دیواندره,www.avtaf.com

کشته شدن عامل قتل دیواندره

به دنبال وقوع یک فقره قتل خانوادگی توسط داماد خانواده در شهرستان دیواندره و متواری شدن قاتل از صحنه، بلافاصله با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیسی در سطح شهرستان شاهیندژ، قاتل متواری شناسایی و در حین دستگیری، با ماموران انتظامی این شهرستان بصورت مسلحانه درگیر، که در این درگیری قاتل فراری کشته شد.

حتما بخوانید:  ساعت پخش تکرار سریال دلدادگان منوچهر هادی از شبکه 3

در طی این درگیری، یکی از دلیرمردان عرصه نظم و امنیت فرماندهی انتظامی شهرستان شاهیندژ به درجه رفیع شهادت نایل گردید.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *