آب پاکی نکونام روی دست استقلال و پرسپولیس آب پاکی نکونام روی دست استقلال و پرسپولیس | آوتاف
خانه / اخبار داغ / آب پاکی نکونام روی دست استقلال و پرسپولیس

آب پاکی نکونام روی دست استقلال و پرسپولیس

تسنیم: سرمربی فولاد درباره اینکه گفته شده پرسپولیس شیمبا را خواسته و در مقابل فولاد سه بازیکن این تیم را درخواست کرده، گفت: شیمبا را از دست بدهیم، چه کسی را بازی بدهیم؟

نکونام: شیمبا را بدهیم با کدام بازیکن بازی کنیم؟

جواد نکونام پس از شکست یک بر صفر فولاد مقابل پرسپولیس گفت: می‌دانستیم پرسپولیس منتظر است ما اشتباه کنیم تا به گل برسد. نیمه اول تیم ما خیلی جسور و شجاع بازی کرد و می‌توانستیم در نیمه اول برنده به رختکن برویم. پرسپولیس می‌خواست از روی اشتباهات ما به گل برسد و در یک صحنه می‌توانست برای ما خطرناک شود.

وی ادامه داد: می‌دانستیم اگر مقابل این تیم اشتباه کنیم، تنبیه‌مان می‌کنند و با توجه به بازیکنان با کیفیتی که دارند، شرایط می‌تواند به ضرر ما شود. با این حال نیمه اول تیم ما خیلی خوب بازی کرد و با ذهن خوب و برنده به زمین رفتیم که برنده باشیم، اما از موقعیت‌هایی که داشتیم، استفاده نکردیم.

سرمربی فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: در شروع نیمه دوم به بازیکنانم گفتم پرسپولیس نمی‌تواند گل بزند، مگر اینکه ما اشتباه کنیم. همین اتفاق هم رخ داد، دو بازیکن ما به هم خوردند و لب بازیکن ما پاره شد و شاید توقع بی‌جهت باشد که آن لحظه از تیم حریف بازی جوانمردانه بخواهیم. با این حال به بازیکنانم تذکر داده بودم که در بازی فجر هم همین اتفاق رخ داد، بازیکن حریف روی زمین افتاد و حمله کردند و نمی‌دانستیم. باید بازی کنیم و خودم موافق این هستم که بازی درگیرانه باشد و ادامه پیدا کند.

نکونام ادامه داد: روی یک اشتباه ساده گل خوردیم. بعد از آن پرسپولیس تغییر سیستم داد و با پنج دفاع بازی کرد که توانستند مقابل موقعیت‌سازی ما را بگیرد. در همین شرایط اگر پاتوسی دقت می‌کرد، می‌توانست ضربه آخر را بهتر بزند و ما به گل برسیم تا به مساوی برسیم. در مجموع تیمم خوب بازی کرد، آن هم در صورتی که شرایط دو تیم قابل مقایسه نیست. تیم ما مستحق باخت نبود و همه دیدند چه تیم با کیفیتی هستیم. از یک نکته ناراحت هستم که ما دو بازی در آزادی باختیم، در حالی که حق ما در هر دو بازی یک امتیاز بوده در حالی که نشان دادیم تیمی با کیفیت و شایسته هستیم. به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم و امیدوارم در نیم فصل دوم با یارگیری شرایط بهتری پیدا کنیم.

حتما بخوانید:  رهبری درگذشت آیت‌الله صانعی را تسلیت گفتند

وی درباره اینکه در فصل جاری دیر به تیم فولاد آمد و آیا به اهدافش در نیم فصل اول دست یافت یا نه، گفت: با وجود کمبودی که داریم به عملکرد و هدفی که مدنظرم بود رسیدیم. با این حال مشکل بزرگی داریم و امروز حمید بوحمدان و محمد آبشک را در شرایطی مجبور شدیم بازی دهیم که به دلیل مصدومیت نباید بازی می‌کردند. وحید حیدریه مصدوم بود و مجبور شدم مدافع وسطم را در پست دفاع چپ استفاده کنم. در این شرایط تیم ما خالی است و نبود هر بازیکنی به ما ضربه می‌زند. برای نیم فصل دوم نیاز به یار داریم تا شرایط‌مان بهتر شود. در نیم فصل اول نتایج و امتیازاتی که می‌خواستیم را گرفتیم و باید تیم را تقویت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد درباره اینکه گویا آخر بازی جر و بحثی میان دستیاران او با بازیکنان پرسپولیس مقابل رختکن رقم خورده است، اظهار داشت: من رسیدم آنجا خبری نبود، اما اینکه زودتر یا دیرتر اتفاقی رخ داده را نمی‌دانم. چون فاصله زیاد بود به آنجا رسیدم خبری نبود، اما فکر نمی‌کنم اتفاقی افتاده باشد. شاید هم رقم خورده باشد و من نمی‌دانم که بعداً نگویند دروغ گفت.

نکونام در خصوص اینکه آیا بین باشگاه فولاد و استقلال برای نقل و انتقالات مذاکراتی شده یا نه، خاطرنشان کرد: دوست ندارم موضوع را باز کنم، اما مذاکراتی که صورت گرفت، یک طرفه و به ضرر باشگاه ما بود که من موافقت نکردم و موضوع برای ما تمام شد.

وی در پاسخ به سؤال دیگری درباره نقل و انتقالات نیم فصل و اینکه مطرح شده پرسپولیس لوسیانو پریرا را خواسته و در مقابل فولاد سه بازیکن این تیم را درخواست کرده است، گفت: ما اصلاً بازیکنی نداریم که بخواهیم کسی را از دست بدهیم. شیمبا را هم بیرون بگذاریم، چه کسی را بازی بدهیم؟ فقط باید بازیکن بگیریم، چون بازیکنی نداریم و دو سال است تیم ما ریکاوری نشده و یار نگرفتیم. تیم‌های دیگر تا چهار بازیکن «خداتومن قیمت» نگیرند، سر و صدای آنها بالا می‌رود. ما دو سال است بازیکنی نگرفتیم و هیچ چیزی نمی‌گوییم.

حتما بخوانید:  تصاویری از حواشی مراسم ۱۳ آبان در تهران

سرمربی تیم فوتبال فولاد با اشاره به وضعیت این تیم در نقل و انتقالات اظهار داشت: واقعاً نیاز داریم و حتی می‌خواهم خواهش کنم تیم‌ها به ما کمک کنند. نماینده ایران در آسیا هستیم و اگر ما و سپاهان نتایج خوبی نگیریم، از امتیاز فوتبال ایران کم می‌شود و در سهمیه سال‌های بعدی تأثیر می‌گذارد. دوست دارم تیم‌ها کمک کنند و بعضی وقت‌ها وقتی با کادرفنی و مدیرعامل صحبت می‌کنیم، واقعاً از یکسری موضوعات خنده‌مان می‌گیرد. اصلاً نمی‌توانیم بازیکن بگیریم. برخی اوقات مبالغ نجومی مطرح می‌شود. بازیکنی بود که با او صحبت کردیم و اگر به ما برسد، ۱۸ میلیارد تومان برای ما تمام می‌شود. اصلاً نمی‌توانیم و ترجیح می‌دهیم هفتم هشتم بشویم. باشگاه ما نمی‌تواند برای نیم فصل ۱۸ میلیارد هزینه کند. این مبلغ برای ما سنگین است. تیم‌های دیگر می‌توانند، اما ما نمی‌توانیم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *