آقاتهرانی به مخالفانِ ردصلاحیت‌ها: جمعتان می‌کنند آقاتهرانی به مخالفانِ ردصلاحیت‌ها: جمعتان می‌کنند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / آقاتهرانی به مخالفانِ ردصلاحیت‌ها: جمعتان می‌کنند

آقاتهرانی به مخالفانِ ردصلاحیت‌ها: جمعتان می‌کنند

برنا: نماینده مردم تهران در مجلس گفت: نباید مردم را بترسانیم برای اینکه نظام زیر سوال برود، اینها راهش نیست، نظام به شما چنین اجازه ای نمی دهد، کمی تحملتان می کنند بعد هم جمعتان می‌کنند.

آقاتهرانی به معترضان ردصلاحیت‌ها: جمع‌تان می‌کنند!

«مرتضی آقا تهرانی»، نماینده مردم تهران:

* (در رابطه با لیست کاندیداهای ریاست جمهوری که توسط شورای نگهبان اعلام شد): شورای نگهبان طبق شرایطی که در نظر دارد باید لیستی از کاندیداهای دارای صلاحیت را از بین تعداد زیاد ثبت نامی ها، ارائه دهد. افراد برای حضور در عرصه شرایط خود را ارائه می دهند حال یا قبول می شوند یا رد. در هر جای دنیا، هر مدرسه، هر دانشگاه و یا اداره ای که پرونده فرد مورد قبول قرار نمیگیرد که نمی توان کافه را بهم زد!

* افراد باید بروند ایرادات خود را رفع کنند البته اگر دلایل رد شدن بی منطق و بی اساس باشد باید از حق خود دفاع کنند آن هم از راه قانونی، نه انکه یکدفعه بگوییم که تحریم می کنیم، یا بگوییم یک عده بچه هایمان را به خیابان ها می کشانیم، تا حقمان را بگیریم. دریک دوره شورای نگهبان ما را رد می کند در مقطعی هم شما را رد می کند، نباید که هر روز وسط خیابان با یکدیگر بجنگیم کجای دنیا به این صورت است؟

* باید ببینیم این کار شورای نگهبان قانونی است یا خیر؟ اگر قانونی نیست بفرمایید، اگر هم قانونی است باید قاعده را پذیرفت. افراد رد صلاحیت شده باید بروند خود را اصلاح کنند اگر نقاط ضعفی دارند از طریق قانون آن را برطرف کنند. در سیاست، هدف وسیله را توجیه نمی کند برای اینکه به یک هدف مشخصی برسیم مثلا برای رئیس جمهور شدن، نمی توان به هر طریقی متوسل شد مثلاً برای رسیدن به هدف ریاست جمهوری اسلحه دست بگیرم و همه را بکشیم، این که نمی شود. یکی از ایرادهای ما به براداران و خواهران مجاهد خلقی که رد شدند این بود که در این کشور می گفتند هدف وسیله را توجیه می کند. نباید مردم را بترسانیم برای اینکه نظام زیر سوال برود، اینها راهش نیست، نظام به شما چنین اجازه ای نمی دهد، کمی تحملتان می کنند بعد هم جمعتان می کنند.

حتما بخوانید:  گاف عجیب کارگزار پرسپولیس در پیام به هواداران

* باید طبق قانون عمل کنیم، طبیعی است که برخی دوستان را شورای نگهبانی رد کند، خود شما هم اگر شورای نگهبان بودید همین کار را می کردید و می گفتید که قانون می گوید این آقا تابعیت آمریکایی دارد! حالا شما اگر اصلاح طلب باشید و یا اصولگرا باشید یا آدم مومنی باشید چه فرقی می کند این ایراد را دارید اینها باید بروند ایراداتشان را حل کنند. اگر مردم ما به اینجا برسند مخصوصا تیپ جوان و بچه ها که قانون مدار باشیم همه چیز درست شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *