آلکنو بالاخره با ایران پیروز شد آلکنو بالاخره با ایران پیروز شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / آلکنو بالاخره با ایران پیروز شد

آلکنو بالاخره با ایران پیروز شد

خبرگزاری فارس: تیم ملی والیبال ایران در سومین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ از ساعت ۱۴:۳۰ به مصاف هلند رفت که این مسابقه با نتیجه ۳ بر صفر و با امتیازهای ۱۸-۲۵، ۲۳-۲۵ و ۳۰-۲۸ به سود ایران تمام شد. به این ترتیب آلکنو نخستین پیروزی رسمی خود را با تیم ایران به دست آورد.

ولادیمیر آلکنو برای این مسابقه از محمدطاهر وادی، سید محمد موسوی، امیرحسین اسنفدیار، میثم صالحی، علی اصغر مجرد، صابر کاظمی و محمدرضا حضرت‌پور استفاده کرد. میلاد عبادی‌پور، امیر غفور و رضا عابدینی به دلایل مختلف در ترکیب ایران قرار نداشتند.

ست نخست؛ ۲۵ بر ۱۸ به سود ایران

شاگردان آلکنو بازی را خوب شروع کردند و با سرویس‌های خود توانستند حریف را تحت فشار قرار دهند. در امتیاز ۸ بر ۵ به سود ایران، هر دو تیم راهی وقت استراحت فنی اول شدند. وقت استراحت فنی دوم زمانی اعلام شد که نتیجه بازی ۱۶ بر ۱۱ به سود ایران بود. این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

ست دوم؛ ۲۵ بر ۲۳ به سود ایران

ترکیب ایران برای ست دوم تغییری نکرد. شاگردان آلکنو در ست دوم هم عملکرد خوبی داشتند و توانستند با نتیجه ۸ بر ۵ از حریف پیش بیفتند. شاگردان پیازا بسیار تلاش کردند تا اختلاف را کم کنند، اما موفق نبودند. تیم‌ها در امتیاز ۱۶ بر ۱۳ به سود ایران راهی وقت استراحت فنی دوم شدند. این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

حتما بخوانید:  استوری عجیب رئیس فرابورس با فروش سرخابی‌ها

ست سوم؛ ۳۰ بر ۲۸ به سود ایران

برتری ایران در ست سوم هم ادامه پیدا کرد. شاگردان آلکنو در این مسابقه توانستند عملکرد خوبی داشته باشند و با امتیاز ۱۱ بر ۸ از حریف پیش بیفتند. این بازی نخستین دیدار رسمی ایران و هلند در رقابت‌‌های جهانی بود. در امتیاز ۱۶ بر ۱۲ به سود ایران تیم‌ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند. این ست در نهایت با نتیجه ۳۰ بر ۲۸ به سود شاگردان آلکنو خاتمه پیدا کرد.

تیم ملی والیبال ایران در چهارمین مسابقه خود روز پنجشنبه، ۱۳ خرداد از ساعت ۱۴:۳۰ به مصاف کانادا خواهد رفت.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *